Nadleśnictwo Siedlce było organizatorem konkursu literackiego „Limeryk o lesie” oraz plastycznego „Zwierzęta w Lesie”
Nadleśnictwo Siedlce było organizatorem konkursu literackiego „Limeryk o lesie” oraz plastycznego „Zwierzęta w Lesie”
Do konkursu literackiego zgłoszone zostały 33 limeryki. Rywalizacja odbywała się w 3 kategoriach wiekowych: młodzież akademicka i osoby dorosłe, szkoły ponadgimnazjalne oraz uczniowie klas VII, VIII i gimnazjum.
Wyniki:
Kategoria – uczniowie klas VII, VIII i gimnazjum:
Wyróżnienie – Olga Roguska, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Grębkowie
Kategoria – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce – Kamila Gorczyca, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie
II miejsce – Kamil Szymanik, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie
III miejsce – Anita Pycz, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie
Kategoria – młodzież akademicka oraz osoby dorosłe:
I miejsce – Tadeusz Charmuszko
I miejsce – Artur Kozłowski
Na konkurs plastyczny wpłynęło 301 prac plastycznych w 7 kategoriach wiekowych.
Wyniki:
W kategorii 3 i 4-latków:
I miejsce – Ola Bąbiak, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
w Siedlcach
II miejsce – Łukasz Rymuza, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Krześlinie
III miejsce – Dominika Borc, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
w Siedlcach
Wyróżnienie – Oliwia Zając, Miejskie Przedszkole nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach
Wyróżnienie – Marcelina Tołsty, Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach
Wyróżnienie – Julia Kuryłek, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 11 w Siedlcach
Wyróżnienie – Oliwia Somla, Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach
Kategoria 5-6 lat:
I miejsce – Natalia Sienica, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
w Siedlcach
II miejsce – Zofia Kosyl, Miejskie Przedszkole nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach
III miejsce – Kornelia Chromińska, Miejskie Przedszkole nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach
Wyróżnienie – Maciej Myszka, Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach
Wyróżnienie – Marco Laine, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
w Siedlcach
Wyróżnienie – Lena Szlaska, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
w Siedlcach
Wyróżnienie – Julia Wakulińska, Szkoła Podstawowa w Paprotni
Wyróżnienie – Łucja Rodziewicz, Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 20 w Siedlcach
Kategoria I-III klasa szkół podstawowych:
I miejsce – Julita Kowalczyk, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
II miejsce – Patryk Sokołowski, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
III miejsce – Eryk Szulc, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach
Wyróżnienie – Aleksandra Płatkowska, Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stany
Wyróżnienie – Julia Rybak, Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stany
Wyróżnienie – Ada Kępkowicz, Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stany
Wyróżnienie – Anna Kulik, Szkoła Podstawowa Grala Dąbrowizna
Wyróżnienie – Nina Orzeszek, Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach
Wyróżnienie – Olga Piskorz, Zespół Oświatowy w Żelkowie Kolonii
Klasy IV-VI:
I miejsce – Dominika Wakuła, Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale
II miejsce – Adrianna Hryciuk, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
III miejsce – Nikola Czarnocka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
III miejsce – Maria Kuryło, Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach
Wyróżnienie – Patrycja Stefaniuk, Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale
Wyróżnienie – Weronika Witkowska, Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale
Wyróżnienie – Magdalena Tymińska, Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach
Wyróżnienie – Wiktoria Wróbel, Szkoła Podstawowa w Krynicy
Wyróżnienie – Weronika Jastrzębska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach
Klasy VII, VIII i gmnazjum:
I miejsce – Agnieszka Kulesz, Zespół Oświatowo- Wychowawczy w Strzale
II miejsce – Marta Maliszewska, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach,
II miejsce – Kinga Redesiuk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach
III miejsce – Ida Jastrzębska- Pypowska, Szkoła Podstawowa w Skórcu
III miejsce – Weronika Kuzak, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Grębkowie
Wyróżnienie – Aleksandra Rutkowska, Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach
Wyróżnienie – Julia Markiewicz, Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach
Wyróżnienie – Emilia Hulewska, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach
Wyróżnienie – Alicja Podniesińska, Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale Wyróżnienie – Wiktoria Czerska, Szkoła Podstawowa w Pruszynie
Wyróżnienie – Wiktoria Dziuba, Szkoła Podstawowa w Nowych Iganiach
Wyróżnienie – Aleksandra Tokarska, Szkoła Podstawowa w Nowych Iganiach
Wyróżnienie – Emilia Witkowska, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
Szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce – Izabela Aret, IV Liceum Ogólnokształcące im. Żółkiewskiego w Siedlcach
II miejsce – Martyna Kurenda, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach
III miejsce – Julia Pasztor, I Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach
Wyróżnienie – Agata Wakulińska, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Siedlcach
Wyróżnienie – Izabela Aret, IV Liceum Ogólnokształcące im. Żółkiewskiego w Siedlcach
Wyróżnienie – Julia Dzierka, Zesół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie
Ośrodki specjalne:
I miejsce – Weronika Wróbel, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach,
II miejsce – Karolina Abramowska, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach
III miejsce – Natalia Pisarek, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach Wyróżnienie – Kacper Karpiarz, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Żółty Latawiec” Wyróżnienie –Katarzyna Komar, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach
Wyróżnienie – Łukasz Ejsymont, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach
Wyróżnienie – Jan Szpura, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach
Wyróżnienie – Kacper Kurkus, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach