reklama

Rozstrzygniecie konkursu literackiego „Limeryk o lesie” oraz plastycznego „Zwierzęta w lesie”

Nadleśnictwo Siedlce było organizatorem konkursu literackiego „Limeryk o lesie” oraz plastycznego „Zwierzęta w Lesie”

reklama

Do konkursu literackiego zgłoszone zostały 33 limeryki. Rywalizacja odbywała się w 3 kategoriach wiekowych: młodzież akademicka i osoby dorosłe, szkoły ponadgimnazjalne oraz uczniowie klas VII, VIII i gimnazjum.

Wyniki:

Kategoria – uczniowie klas VII, VIII i gimnazjum:

Wyróżnienie – Olga Roguska, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Grębkowie  

Kategoria – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce – Kamila Gorczyca, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie

II miejsce – Kamil Szymanik, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie

III miejsce – Anita Pycz, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie

Kategoria –  młodzież akademicka oraz osoby dorosłe:

I miejsce – Tadeusz Charmuszko

I miejsce – Artur Kozłowski

 

Na konkurs plastyczny wpłynęło 301 prac plastycznych w 7 kategoriach wiekowych.

Wyniki:

W kategorii 3 i 4-latków:

I miejsce – Ola Bąbiak, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
w Siedlcach

II miejsce – Łukasz Rymuza, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Krześlinie

III miejsce – Dominika Borc, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
w Siedlcach

Wyróżnienie – Oliwia Zając, Miejskie Przedszkole nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach

Wyróżnienie – Marcelina Tołsty, Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach

Wyróżnienie – Julia Kuryłek, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 11 w Siedlcach

Wyróżnienie – Oliwia Somla, Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach

 

Kategoria 5-6 lat:

I miejsce – Natalia Sienica, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
w Siedlcach

II miejsce – Zofia Kosyl, Miejskie Przedszkole nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach

III miejsce – Kornelia Chromińska, Miejskie Przedszkole nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach

Wyróżnienie – Maciej Myszka, Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach

Wyróżnienie – Marco Laine, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
w Siedlcach

Wyróżnienie – Lena Szlaska, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
w Siedlcach

Wyróżnienie – Julia Wakulińska, Szkoła Podstawowa w Paprotni

Wyróżnienie – Łucja Rodziewicz, Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 20 w Siedlcach

 

Kategoria I-III klasa szkół podstawowych:

I miejsce – Julita Kowalczyk, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

II miejsce – Patryk Sokołowski, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

III miejsce – Eryk Szulc, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach

Wyróżnienie – Aleksandra Płatkowska, Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stany

Wyróżnienie – Julia Rybak, Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stany

Wyróżnienie – Ada Kępkowicz, Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stany

Wyróżnienie – Anna Kulik, Szkoła Podstawowa Grala Dąbrowizna

Wyróżnienie – Nina Orzeszek, Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach

Wyróżnienie – Olga Piskorz, Zespół Oświatowy w Żelkowie Kolonii

 

Klasy IV-VI:

I miejsce – Dominika Wakuła, Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale

II miejsce – Adrianna Hryciuk, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

III miejsce – Nikola Czarnocka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

III miejsce – Maria Kuryło, Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach

Wyróżnienie – Patrycja Stefaniuk, Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale

Wyróżnienie – Weronika Witkowska, Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale

Wyróżnienie – Magdalena Tymińska, Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach

Wyróżnienie – Wiktoria Wróbel, Szkoła Podstawowa w Krynicy

Wyróżnienie – Weronika Jastrzębska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach

 

Klasy VII, VIII i gmnazjum:

I miejsce –  Agnieszka Kulesz, Zespół Oświatowo- Wychowawczy w Strzale

II miejsce – Marta Maliszewska, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach,

II miejsce – Kinga Redesiuk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach

III miejsce – Ida Jastrzębska- Pypowska, Szkoła Podstawowa w Skórcu

III miejsce – Weronika Kuzak, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Grębkowie

Wyróżnienie – Aleksandra Rutkowska, Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Wyróżnienie – Julia Markiewicz, Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach

Wyróżnienie – Emilia Hulewska, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach

Wyróżnienie – Alicja Podniesińska, Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale Wyróżnienie – Wiktoria Czerska, Szkoła Podstawowa w Pruszynie

Wyróżnienie – Wiktoria Dziuba, Szkoła Podstawowa w Nowych Iganiach

Wyróżnienie – Aleksandra Tokarska, Szkoła Podstawowa w Nowych Iganiach

Wyróżnienie – Emilia Witkowska, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

 

Szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce – Izabela Aret, IV Liceum Ogólnokształcące im. Żółkiewskiego w Siedlcach

II miejsce – Martyna Kurenda,  Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach

III miejsce – Julia Pasztor, I Katolickie Liceum Ogólnokształcące  w Siedlcach

Wyróżnienie – Agata Wakulińska, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Siedlcach

Wyróżnienie – Izabela Aret, IV Liceum Ogólnokształcące im. Żółkiewskiego w Siedlcach

Wyróżnienie – Julia Dzierka, Zesół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie

 

Ośrodki specjalne:

I miejsce – Weronika Wróbel, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach,

II miejsce – Karolina Abramowska, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach

III miejsce – Natalia Pisarek, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach Wyróżnienie – Kacper Karpiarz, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Żółty Latawiec” Wyróżnienie –Katarzyna Komar, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach

Wyróżnienie – Łukasz Ejsymont, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach

Wyróżnienie – Jan Szpura, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach

Wyróżnienie – Kacper Kurkus, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach

 

 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.