Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków.

POGOŃ   -   ZNICZ 0 : 1 (0 : 1)

BRAMKI: Zjawiński 35.

PRZEBIEG  SPOTKANIA

Koniec meczu

90 + 5 min -Pazio nie trafia z rzutu karnego

90 + 5 min - po zagraniu ręką rzut karny dla Pogoni, żółtą kartkę otrzymuje Tarnowski

90 + 4 min - Firlej strzela głową, Gradecki cudem odbija piłkę

90 + 3 min - z dystansu niecelnie strzela Noiszewski

89 min - żółtą kartkę otrzymuje Obst ze Znicza

88 min - po przypadkowym zagraniu piłka odbija się od poprzeczki bramki gospodarzy

87 min - centra na pole karne gości, Kozłowskiemu II zbrakło centymetrów, by oddać strzał głową

84 min - zmiana w Zniczu: Tarnowski wchodzi Machalskiego

79 min - zmiana w Pogoni: Romanowicz wchodzi za Skibickiego

78 min - zmiana w Pogoni: Kozłowski II wchodzi za Walkowa

76 min - zmiana w Zniczu: Noiszewski wchodzi za Zjawińskiego

71 min - Walków strzela, Gradecki czubkami palców odbija piłkę

69 min - ależ zamieszanie pod bramką Znicza, goście oddalają niebezpieczeństwo

68 min - Mosiejko strzela z daleka, rzut rożny dla Pogoni

66 min - zółtą kartkę otrzymuje siedzący już na ławce Wiktoruk z Pogoni

66 min - zmiana w Pogoni: Falon wchodzi za Wiktoruka

64 min - zmiana w Zniczu:  Rackiewicz wchodzi za Pyrkę

60 min -zmiana w Pogoni: Mosiejko wchodzi Marcińca, spiker informuje, że mecz ogląda 1450 kibiców

56 min - Brodziński przerywa koronkową akcję gości

52 min - Marciniec strzela po ziemi, Gradecki pewnie broni

47 min - Kozłowski strzela, kibice widzieli już w piłkę w bramce Znicza, ale ta wychodzi na rzut rożny

46 min - drużyny rozppoczynają drugą połowę bez zmian w składach

Koniec pierwszej połowy

45  +2 min - żółtą kartkę otrzymuje Czarnowski ze Znicza

45 + 1 min - żółtą kartkę otrzymuje Marciniec z Pogoni

45 min - żółtą kartkę otrzymuje Firlej z Pogoni

41 min - Brodziński strzela z daleka, piłka przelatuje tuż obok słupka

37 min - żółtą kartkę otrzymuje Repka z Pogoni

35 min - DARIUSZ ZJAWIŃSKI piknie strzela zza pola karneg i zdobywa prowadzenie dla gości

31 min - żółtą kartkę otrzymuje Pazio z Pogoni

31 min -po błędzie sędziego Zjawiński wypuszcza Czarnowskiego, ten pudłuje w znakomitej sytuacji

29 min - Smołuch broni kąśliwe uderzenie Zjawińskiego

28 min - Marciniec dobrze podaje, Wiktoruk pudłuje z dziesiątego metra

27 min - akcja Znicza, piłka w rękach Smołucha

21 min - groźnie pod bramką Pogoni, faulowany Smołuch

17 min - Zjawiśki przegrywa walkę o piłkę z Repką, Skibicki strzela, piłka mija bramkę

15 min - żółtą kartkę otrzymuje Moskwik ze Znicza

13 min - Czarnowski strzela, Smołuch z trudem odbija piłkę na rzut rożny

10 min - Skibicki nie trafia w dobrej sytuacji strzeleckiej

9 min - Wiktoruk bliski otwarcia wyniku

8 min - dobrze centruje Wiktoruk, obrońcy wygrywają walkę w powietrzu

4 min - obiecująca akcja Pogoni, podanie Walkowa przejmują jednak obrońcy Znicza

1 min - rozpoczynają gospodarze

POGOŃ: Piotr Smołuch - Aya Diouf, Brtosz Brodziński, Oskar Repka, Adam Pazio, Piotr Marciniec, Bartosz Wiktoruk, Marcin Kozłowski, Kacper Skibicki, Kamil Walków, Maciej Firlej.

Rezerwowi: Rafał Misztal, Sebastin Krawczyk, Jakub Romanowicz, Norbert Wojtuszek, Mateusz Kluzek, Marcin Kozłowski II, Patryk Kostyk, Damian Mosiejko, Kacper Falon.

ZNICZ: Bartłomiej Gardecki - Patryk Czarnowski, Robert Obst, Marcin Bochenek, Adrian Rybak, Maciej Michalski, Paweł Moskwik, Dariusz Zjawiński, Peter Drobnak, Arkadiusz Pyrka, Martin Baran.

Rezerwowi: Piotr Misztal, Michał Wrześniewski, Mikołaj Szymański, Bartłomiej Faliszewski, Marcin Rackiewicz, Paweł Tarnowski, Karol Npoiszewski.