Zakończył się mecz II ligi piłkarskiej MKP Pogoń Siedlce - Leginovia Legionowo.

MKP Pogoń Siedlce: 12. Rafał Misztal (br. k.), 5. Sebastian Krawczyk, 6. Adam Mójta, 8. Tomasz Margol, 9. Kamil Walków, 10. Bartosz Wiktoruk, 20. Marcin Kozłowski II, 27. Tomasz Wełna, 28. Bartosz Brodziński, 99. Dominik Barciak.

Rezerwowi: 95. Piotr Smoluch, 4. Aya Diouf, 11. Jakub Romanowicz, 15. Norbert Wojtuszek, 17. Mateusz Kluzek, 19. Maciej Firlej, 21. Patryk Kostyk, 34. Artur Balicki, 70. Kacper Falon.

Legionovia Legionowo: 1. Jakub Stefaniak (br.), 2. Bartosz Waleńcik, 3. Rafał Zembrowski, 4. Jonatan Straus, 8. Adam Imiela (k.), 9. Eryk Więdłocha, 11. Piotr Maślanka, 16. Mateusz Małek, 18. Daniel Pietraszkiewicz, 19. Luka Janković, 24. Kacper Będzieszak.

Rezerwowi: 12. Paweł Błesznowski, 6. Konrad Zaklika, 7. Arkadiusz Gajewski, 10. Karol Podliński, 20. Stanisław Wawrzynowicz, 23. Bartosz Gołaszewski, 27. Ensar Hajrovic, 77. Maciej Sobota.

Trener- Serhii Zaitsev

Relacja:

Pierwszy gwizdek sędziego Michała Boberka.

4 minuta - Bartosz Wiktoruk zniesiony z boiiska na noszach.

Legionovia próbuje wykorzystać okres gry w przewadze. Pogoń dzielnie się broni.

8 minuta- Wiktoruka zmienił Balicki.

9 minuta -Goście grają bardzo agresywnie. Rzut wolny dla Pogoni. W polu karnym faulowany Stefaniak.

10 minuta - rzut rożny dla Legionovii - bez zagrożenia dla bramki Misztala.

13 minuta - strzelał Krawczyk, dobrą interwencją popisał się Stefaniak.

16 minuta - strzelał z daleka Jankovic. Misztal pewnie chwycił piłkę.

Gra ma wyrównany przegieg, choć jej tempo próbują nadawać goście.

20  minuta - Groźna akcja Pogoni. Zabrakło dokładności w końcowej fazie rozegrania.

22 minuta - Dobry strzał Więdłochy, ale jeszcze lepsza interwencja Misztala.

24 minuta - żółta kartka dla Małka.

30 minuta - Bramka dla Legionovii. Strzelcem Pietraszkiewicz. Pogoń - Legionovia 0:1.

32 minuta - Wełna mógł szybko wyrównać, ale jego strzał głową obronił Stefaniak.

39 minuta - Walków popisał się bardzo niecelnym strzałem, będąc w dobrej sytuacji. Jęk zawodu na trybunach.

40 minuta - Groźny strzał Jankovica obronił Misztal.

42 minuta - Kolejna doskonała interwencja siedleckiego bramkarza ratuje Pogoń przed utratą gola.

45 minuta - równie mocno, co niecelnie strzelał Maślanka.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Koniec I połowy - Pogoń - Legionovia 0:1.

Rozpoczęła się II połowa.

Zmiana w Pogoni. Za Barciaka wszedł Romanowicz.

47 minuta - żółtą kartką ukarany Brodziński.

Pogoń stara się być aktywna w pierwszych minutach po wznowieniu gry, ale nie ma z tego większego zagrożenia dla bramki gości.

52 minuta - bardzo groźnie główkował Jankovic, ale na szczęście niecelnie.

59 minuta - Firlej wszedł za Walkowa.

60 minuta - mogło być 2:0 dla Legionovii. Piłka o centymetry minęła słupek bramki Pogoni.

64 minuta - niecenie strzelał Więdłocha.

67 minuta - kolejny strzał Więdłochy. Piłka w rękach Misztala.

68 minuta - piłka odbiła się od poprzeczki po strzale (dośrodkowaniu?) z daleka Mójty.

71 minuta - druga bramka dla Legionovii. Strzelcem Więdłocha. Pogoń - Legionovia 0:2.

77 minuta - żółta kartka dla Jankovica.

78 minuta - z daleka strzelał Mójta, Stefaniak nie miał żadnych problemów z obroną.

80 minuta - Karny dla Pogoni za zagranie ręką w polu kranym!

Strzela Mójta i gol! Pogoń - Legionovia 1:2.

Pogoń rzuciła się do ataku, widzi szansę na odwrócenie losów spotkania.

86 minuta - Podliński wszedł za Małka.

88 minuta - faulowany Więdłocha. Rzut wolny w bliskiej odległości od bramki. Strzela Imiela, a kapitalnie broni Misztal.

4 minuty doliczone przez sędziego.