Pogoń wygrała z Lechem

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Lech II Poznań.

POGOŃ   -   LECH II 4 : 2 (2 : 1)

BRAMKI: Brodziński 17 (k), 32 (k), Marciniec 67, Repka 89 - Kryg 26 (k), Sobol 69.

PRZEBIEG  SPOTKANIA

90 + 1 min - ależ gorąco było pod siedlecką bramką

90 min - sędzia dolicza 3 minuty

89 min - OSKAR REPKA strzela czwartego gola dla Pogoni

87 min - żółtą kartkę otrzymuje Mqrciniak z Lecha

85 min -= zmiany W Pogoni: Mariusz Piotrowski wchodzi za Oskara Sewerzyńskiego, a Kamil Walków za Macieja Górskiego

80 min - groźna akcja Kołtańskiego, rzut rożny dla Lecha

75 min -  zmiana w Pogoni: Eryk Więdłocha wchodzi za Baidoo

71 min - tuż obok słupka strzela Franciszek Wróblewski

69 min - HUBERT SOBOL wykorzystuje niefrasobliwość siedleckich defensorów i strzałem głową do pustej bramki zdobywa kontaktowego gola

67 min - po pięknej akcji siedlczan PIOTR MARCINIEC strzela trzeciego gola dla Pogoni

60 min - zmiana w Pogoni: Piotr Marciniec wchodzi za Kozłowskiego II

57 min - żółtą kartkę otrzymuje trener poznaniaków Rafał Ulatowski

55 min - spiker informuje, że mecz ogląda 830 widzów

53 min - bramkarz z najwyższym trudem broni uderzenie z wolnego Kozłowskiego II

51 min - Hubert Sobol bardzo niecelnie strzela z wolnego

45 min - zmiana w Lechu: Kcper Andrzejewski wchodzi za Nawrockiego

45 min - zmiana w Pogoni: Oskar Repka wchodzi za Margola

Koniec pierwszej połowy

45 + 2 min - przycisnęli poznaniacy, ale gospodarze nie dali strzelić sobie gola do szatni

45 + 1 min - kilkunastu centymetrów zabrakło Baidoo, by głową skierować piłkę do bramki

41 min - Kozłowski II obiega obrońcę, zagrywa wzdluż bramki, lechici wybijają jednak piłkę w aut

32 min - BARTOSZ BRODZIŃSKI ponownie wykorzystuje rzut karny

30 min -rzut wolny po fulu na Kozłowskim II, Margol strzela mocno z wolnego, piłkę odbija bramkarz, przyjezdni faulują próbującego dobijać Oskara Sewerzńskiego

26 min-  ERYK KRYG wyrównuje z rzutu karnego

25 min - żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Margol

22 min - żółtą kartkę otrzymuje Filip Nawrocki z Lecha

17 min - BARTOSZ BRODZIŃSKI pewnie wykorzystuje "jedenastkę"

16 min -Grzegorz  Wojtkowiak fauluje Marcina Kozłowskiego II w polu karnym, za co otrzymuje żółtą kartkę

14 min - Eryk Kryg dogrywa z rzutu wolnego, Rafał Misztal piąstkuje

11  min- dobra kontra Ishamaela Baidoo kończy się złym dograniem piłki

10 min - Ivan Oćenas zbyt mocno podaje do Macieja Górskiego

7 min - Krystian Miś przerywa groźną, indywidualną akcję Jakuba Karbownika

5 min - rzut rożny dla Pogoni, goście opnowują sytuację

POGOŃ: Misztal - Kozłowski I, Brodziński, Oćenas, Miś, Margol, Sewerzyński, Kozłowski II, Baidoo, Górski, Wróblewski.

LECH II: Bąkowski - Wojtkowiak, Marciniak, Sobol, Kryg, Karbownik, Niewiadomski, Nawrocki, Smajdor, Szramowski, Yatsenko.