Konkurs na pisankę wielkanocną zorganizowany przez GOK Siedlce zs. w Chodowie rozstrzygnięty.
Konkurs na pisankę wielkanocną zorganizowany przez GOK Siedlce zs. w Chodowie rozstrzygnięty.
„
31 marca komisja konkursowa w składzie:
Aleksandra Rykała - stypendystka Prezydenta Miasta Siedlce. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Grafiki i Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Studia podyplomowe arteterapia z elementami terapii pedagogicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Zajmuje się malarstwem, grafiką, rysunkiem, scenografią, projektowaniem wnętrz i animacją kultury, Iza Kowal - malarka, plastyk, prowadzi warsztaty różnymi technikami plastycznymi, Anna Walczewska przyznała miejsca i wyróżnienia w konkursie: „ PISANKA WIELKANOCNA”
Kategoria przedszkola i kl.0:
I miejsce - Igor Motel - Przedszkole Nowa Wieś
II miejsce - Anna Sawicka - MP nr.15 w Siedlcach
II miejsce - Tymon Prochenka - ZO-W w Białkach
II miejsce - Ola Marciniak – ZO-W w Nowych Iganiach
II miejsce - Julia Wiatkowska - ZO-W w Strzale
II miejsce – Asia Prokurat – PP w Nowych Iganiach
III miejsce - Tymon Płatek - Akademia Młodego Człowieka
III miejsce - Franek Romaniuk - ZO-W w Strzale
III miejsce - Zuzanna Lazurek - ZO-W w Nowych Iganiach
III miejsce - Juli Turska - ZO-W w Strzale
III miejsce - Lena Komorowska - OP w SP nr.12 w Siedlcach
III miejsce - Igancy Stańko - OP w SP nr.12 w Siedlcach
III miejsce - Laura Duchewicz - PP w Nowych Iganiach
III miejsce - Jakub Prokurat - PP w Nowych Iganiach
III miejsce - Marcelina Mackiewicz – Przedszkole w Pruszynie
III miejsce – Wiktor Grochowski
Wyróżnienia:
Basi Praska – PP w Nowej Wsi
Jakub Postek – PP w Nowej Wsi
Bartosz Stępniewksi – PP w Pruszynie
Patryk Mateuszak – MP nr.15 w Siedlcach
Szymon Rytel – PP w Nowych Iganiach
Paweł Sobiszewski – MP nr.9 w Siedlcach
Zosia Czarnocka – Przedszkole w Golicach
Adam Gmiter – PP w Nowej Wsi
Sypnik Marcelina – PP w Nowej Wsi
Alicja Radzikowska – ZO-W w Żelkowie
Eryk Wójcik – Przedszkole Nowe Iganie
Hanna Komosa – Przedszkole w Nowej Wsi
Nikodem Zdun – ZO-W w Białkach
Marcel Okniński – ZO-W w Białkach
Katarzyna Cabaj – ZO-W w Białkach
Sara Marczak – MP nr. 27 w Siedlcach
Dominik Turski – Przedszkole w Strzale
Mikołaj Jurzyk – MP nr.9 w Siedlcach
Zofia Laszuk – ZO-W w Strzale
Wojtek Kościesza – ZO-W w Strzale
Patrycja Maleszewska – Przedszkole w Nowej Wsi
Karolina Wasiak – ZO-W w Strzale
Jakub Jaszczuk – ZO-W w Strzale
Joanna Pucuk – ZO w Żelkowie
Aleksandra Chaciak – ZO-W Białkach
Alicja Chromińska – OP w SP12 w Siedlcach
Kacper Grabowski - OP w SP12 w Siedlcach
Blanka Potyra - OP w SP12 w Siedlcach
Adam Półtorzycki - OP w SP12 w Siedlcach
Marcel Karwowski - OP w SP12 w Siedlcach
Filip Wasilewski - OP w SP12 w Siedlcach
Natan Moskwiak – OP w SP12 w Siedlcach
Lena Prekurat – OP w SP12 w Siedlcach
Tobiasz Prochenka – ZO-W w Białkach
Zofia Starzewska – ZO-W w Strzale
Marcel Sobieszak – ZO-W w Strzale
Zuzia Czarnocka – ZO-W w Strzale
Łukasz Wojnowksi – OP w SP 12 w Siedlcach
Martynka Zbieć – OP w SP 12 w Siedlcach
Piotr Robakowski – OP w SP 12 w Siedlcach
Dominik Małek – OP w SP 12 w Siedlcach
Zuzanna Gołąb – OP w SP 12 w Siedlcach
Keteryna Dmytryshun - OP w SP 12 w Siedlcach
Michał Dadacz - OP w SP 12 w Siedlcach
Laura Wujek – MP nr.3 w Siedlcach
Jagielska Julia – OP w SP 12 w Siedlcach
Mila Śledź – OP w SP 12 w Siedlcach
Kinga Gajowniczek – ZO w Nowych Iganiach
Michał Rojek – ZO w Żelkowie Kolonii
Antoni Chyży – ZO-W w Strzale
Barbara Kurenda – KSP w Siedlcach
Asia Bukatczuk – KSP w Siedlcach
Karolina Wójcik – MP w Suchowoli
Klara Marciszewska – ZO-W w Strzale
Daria Zalewska – KSP w Siedlcach
Leon Panufik – MP nr.3 w Siedlcach
Katarzyna Lanczewska
Nadia Krasnodębska – PP w Golicach
Julia Stypułkowska – ZO Nowe Iganie
Kornelia Marciniak – Nowe Iganie
Kategoria kl. I-III:
I miejsce – Rafała Kozioł - ZO w Pruszynie
I miejsce - Gustaw Borkowski - ZO w Strzale
II miejsce – Hanna Stańczuk - SP w Nowych Iganiach
II miejsce - Julia Krajewska - KSP w Siedlcach
III miejsce – Alicja Sawicka – ZO W Stoku Lackim
III miejsce - Marek Rak - SP nr.12 w Siedlcach
III miejsce - Alicja Staniszewska - SP nr.10 w Siedlcach
III miejsce - Małgorzata Kościesza - ZO-W w Strzale
III miejsce - Paulina Pick - ZO w Pruszynie
III miejsce - Paulina Pytlak - ZO-W w Strzale
III miejsce - Aleksndra Łubkowska - ZO w Pruszynie
III miejsce - Jadwiga Krasnopolska - SP w Borku Starym 67
Wyróżnienia:
Ksawery Kowalewski – ZO-W w Strzale
Aleksandra Sawicka – ZO w Stoku Lackim
Marta Kulik – ZO w Pruszynie
Dawid Suchożebski – SP nr.11 w Siedlcach
Paulina Bizowska – SP nr.10 w Siedlcach
Martin Jasieńczuk - SP w Jabłonnie Lackiej
Antoni Zima - SP nr 2 w Siedlcach
Zofia Zima - SP nr 2 w Siedlcach
Kacper Walczewski – SP nr 9
Lena Guzek - KSP w Siedlcach
Mateusz Kukla - KSP w Siedlach
Laura Zagalska-Marciszewska - SP nr.10 w Siedlcah
Maja Gromek - ZO w Nowej Wsi
Marcel Kozak - ZO-W w Strzale
Lena Abramczuk - ZO-W w Nowej Wsi
Nikola Stępniewska - ZO w Pruszynie
Natalia Mateuszak - SP nr.7 w Siedlcach
Franek Krzymowski – kl.1
Łukasz Izdebski - SP w Stoku Lackim
Gabrysia Seroczyńska - ZO w Pruszynie
Bartosz Laskowski - SP nr.3 w Siedlcach
Julia Pluta - SP w Borku Starym 67
Hubert Trzyna - SP w Borku Starym 67
Cyprian Patrzyk - SP w Borku Starym 67
Natalia Bukatczuk - KSP w Siedlcach
Adam Borkowski - KSP w Siedlcach
Blanka Panafiuk - SP nr.7 w Siedlcach
Maja Mackiewicz – ZO w Pruszynie
Miłosza Lanczewski – ZO w Pruszynie
Tymoteusz Gorzała – ZO w Stoku Lackim
Kategoria kl. IV-VI:
I miejsce - Jan Ryszard Pastor - ZO w Pruszynie
I miejsce - Michalina Stańczuk - SP w Nowych Iganiach
II miejsce – Mateusz Grabowski – SP nr 10
II miejsce - Julia Gajowniczek - ZO w Nowych Iganiach
III miejsce - Natasza Rychlik - SP w Nowych Iganiach
III miejsce - Igor Orzyłowski - Katolicka SP w Siedlcach
III miejsce - Julia Zdunek - ZO w Pruszynie
III miejsce - Szymon Skolimowski - ZO w Pruszynie
Wyróżnienia
Szymon Chromiński - SP w Białkach
Nicola Wujek - SP nr.8 w Siedlcach
Kacper Sobieszak - ZO-W w Strzale
Alan Gawryś - SP 10 w Siedlcach
Wiktoria Sadowska - SP nr.11 w Siedlcach
Piotr Rychlik - ZO w Nowych Iganiach
Emilia Pucyk - ZO w Żelkowie
Franciszek Borychowski - ZO-W w Białkach
Nataniel Wyrębiak - SP nr .12
Damian Ługowski - ZO-W w Strzale
Michał Troć - SP w Pruszynie
Magdalena Księżopolska - ZO-W w Strzale
Mateusz Guzek - KSP w Siedlcach
Maciej Błoński - ZO-W w Nowych Iganiach
Gabrysia Maleszewska - SP w Nowej Wsi
Natalia Nasiłowska - SP w Nowej Wsi
Zuzanna Romaniuk - ZO-W w Strzale
Lena Wójcik - ZO-W Nowe Iganie
Wiktor Seroczyński - ZO w Pruszynie
Mikołaj Pradiuch - SP nr 10 Siedlce
Maksymilian Korzeniewski - ZO w Iganiach
Franciszek Perz - KSP w Siedlcach
Natan Niepogoda
Kategoria kl. VII-VIII:
I miejsce – Antoni Lewocki - KSP w Siedlcach
I miejsce – Natalia Wyrębiak
II miejsce – Aleksandra Karp - SP 7 w Siedlcach
III miejsce – Michał Księżopolski - ZO-W w Strzale
III miejsce - Roksana Radomska SP nr 5 w Siedlcach
Wyróżnienie:
Maja Molska - ZO w Nowych Iganiach
Maria Tarapata - ZO-W w Białkach
Dominik Marczak - SP 6 w Siedlcach
Jakub Błoński - ZO-W w Nowych Iganiach
Dominik Kmiecik - ZO-W w Nowych Iganiach
Michał Szczurowski - SP nr.11 w Siedlcach
Damian Nasiłowski - SP w Nowej Wsi
Zuzanna Ługowska - SP nr 8 w Siedlcach
Mateusz Ługowski - SP nr.4 w Siedlcach
Sebastian Izdebski - SP w Stoku Lackim
Kacper Kozak - SP w Stoku Lackim
Gabriela Pradiuch - SP nr 1O w Stoku Lackim
Sandro Radomski - SP nr.5 w Siedlcach
Weronika Wójcik
Kinga Kacprzak - ZO-W w Białkach
Kategoria – DOROŚLI
I miejsce - Julia Wójcik
II miejsce – Dorota Wyrębiak
II miejsce - Emilia Stefaniuk
III miejsce – Elżbieta Pradiuch
III miejsce - Jarosław Bukatczuk
Wyróżnienie:
Katarzyna Olszewska-Pucyk
Joanna Dobrowolska
Joanna Ługowska
Andrzej Pradiuch
Zofia Wójcik
Alina Bukatczuk
Janusz Ługowski
najnowsze
popularne