reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
TAURON BASKET LIGA KOBIET I MĘŻCZYZN
II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Miasto Szkła Krosno 30 59 2633:1913
2 Sokół Łańcut 30 55 2267:1864
3 Legia Warszawa 30 51 2433:2148
4 Znicz Pruszków 30 49 2183:2118
5 GKS Tychy 30 47 2329:2169
6 Astoria Bydgoszcz 30 46 2264:2289
7 Pogoń Prudnik 30 46 2139:2083
8 Nysa Kłodzko 30 44 1983:2191
9 Spójnia Stargard Szczeciński 30 42 2151:2319
10 SKK Siedlce 30 42 2214:2312
11 Rosa Radom 30 42 2122:2240
12 Biofarm Poznań 30 40 1903:2072
13 Noteć Inowrocław 30 40 2085:2282
14 Mickiewicz-Romus Katowice 30 39 2050:2415
15 Śląsk Wrocław 30 39 1998:2146
16 GTK Gliwice 30 39 2011:2204
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-09-26 - 2015-09-27)
1 Miasto Szkła Krosno 74 : 54 Astoria Bydgoszcz
2 Biofarm Poznań 69 : 65 GKS Tychy
3 Noteć Inowrocław 79 : 58 SKK Siedlce
4 GTK Gliwice 55 : 72 Sokół Łańcut
5 Mickiewicz-Romus Katowice 67 : 74 Legia Warszawa
6 Śląsk Wrocław 66 : 54 Nysa Kłodzko
7 Rosa Radom 76 : 58 Spójnia Stargard Szczeciński
8 Znicz Pruszków 80 : 62 Pogoń Prudnik
Kolejka 2 (2015-10-03 - 2015-10-03)
9 SKK Siedlce 73 : 75 Mickiewicz-Romus Katowice
10 Śląsk Wrocław 59 : 61 Biofarm Poznań
11 Miasto Szkła Krosno 93 : 43 Nysa Kłodzko
12 Znicz Pruszków 73 : 71 Astoria Bydgoszcz
13 Spójnia Stargard Szczeciński 57 : 73 Pogoń Prudnik
14 Sokół Łańcut 82 : 48 Rosa Radom
15 GKS Tychy 67 : 73 Legia Warszawa
16 Noteć Inowrocław 76 : 79 GTK Gliwice
Kolejka 3 (2015-10-10 - 2015-10-28)
17 GTK Gliwice 73 : 54 SKK Siedlce
18 Rosa Radom 71 : 65 Noteć Inowrocław
19 Pogoń Prudnik 67 : 76 Sokół Łańcut
20 Biofarm Poznań 51 : 76 Miasto Szkła Krosno
21 Mickiewicz-Romus Katowice 65 : 69 GKS Tychy
22 Astoria Bydgoszcz 76 : 67 Spójnia Stargard Szczeciński
23 Legia Warszawa 69 : 59 Śląsk Wrocław
24 Nysa Kłodzko 71 : 79 Znicz Pruszków
Kolejka 4 (2015-10-17 - 2015-10-17)
25 SKK Siedlce 67 : 71 GKS Tychy
26 Śląsk Wrocław 64 : 55 Mickiewicz-Romus Katowice
27 Miasto Szkła Krosno 88 : 73 Legia Warszawa
28 Znicz Pruszków 56 : 50 Biofarm Poznań
29 GTK Gliwice 76 : 84 Rosa Radom
30 Spójnia Stargard Szczeciński 78 : 65 Nysa Kłodzko
31 Sokół Łańcut 79 : 50 Astoria Bydgoszcz
32 Noteć Inowrocław 62 : 67 Pogoń Prudnik
Kolejka 5 (2015-10-21 - 2015-10-21)
33 Rosa Radom 63 : 71 SKK Siedlce
34 Pogoń Prudnik 69 : 60 GTK Gliwice
35 Biofarm Poznań 62 : 68 Spójnia Stargard Szczeciński
36 Znicz Pruszków 71 : 56 Legia Warszawa
37 Mickiewicz-Romus Katowice 68 : 84 Miasto Szkła Krosno
38 GKS Tychy 90 : 70 Śląsk Wrocław
39 Astoria Bydgoszcz 78 : 58 Noteć Inowrocław
40 Nysa Kłodzko 82 : 79 Sokół Łańcut
Kolejka 6 (2015-10-24 - 2015-10-25)
41 SKK Siedlce 69 : 55 Śląsk Wrocław
42 Miasto Szkła Krosno 78 : 69 GKS Tychy
43 Znicz Pruszków 75 : 63 Mickiewicz-Romus Katowice
44 GTK Gliwice 70 : 75 Astoria Bydgoszcz
45 Rosa Radom 71 : 78 Pogoń Prudnik
46 Spójnia Stargard Szczeciński 82 : 80 Legia Warszawa
47 Sokół Łańcut 67 : 51 Biofarm Poznań
48 Noteć Inowrocław 79 : 51 Nysa Kłodzko
Kolejka 7 (2015-10-31 - 2015-10-31)
49 Pogoń Prudnik 63 : 68 SKK Siedlce
50 Biofarm Poznań 70 : 64 Noteć Inowrocław
51 Legia Warszawa 70 : 61 Sokół Łańcut
52 Mickiewicz-Romus Katowice 65 : 85 Spójnia Stargard Szczeciński
53 Śląsk Wrocław 54 : 93 Miasto Szkła Krosno
54 Nysa Kłodzko 59 : 57 GTK Gliwice
55 GKS Tychy 87 : 70 Znicz Pruszków
56 Astoria Bydgoszcz 63 : 73 Rosa Radom
Kolejka 8 (2015-11-05 - 2015-11-07)
57 Sokół Łańcut 100 : 49 Mickiewicz-Romus Katowice
58 SKK Siedlce 69 : 100 Miasto Szkła Krosno
59 Znicz Pruszków 75 : 74 Śląsk Wrocław
60 GTK Gliwice 61 : 52 Biofarm Poznań
61 Rosa Radom 61 : 54 Nysa Kłodzko
62 Pogoń Prudnik 87 : 81 Astoria Bydgoszcz
63 Spójnia Stargard Szczeciński 59 : 85 GKS Tychy
64 Noteć Inowrocław 66 : 87 Legia Warszawa
Kolejka 9 (2015-11-11 - 2015-11-11)
65 Biofarm Poznań 58 : 64 Rosa Radom
66 GTK Gliwice 77 : 83 Legia Warszawa
67 Mickiewicz-Romus Katowice 62 : 69 Noteć Inowrocław
68 Śląsk Wrocław 48 : 67 Spójnia Stargard Szczeciński
69 Miasto Szkła Krosno 83 : 67 Znicz Pruszków
70 GKS Tychy 68 : 71 Sokół Łańcut
71 Astoria Bydgoszcz 73 : 59 SKK Siedlce
72 Nysa Kłodzko 78 : 65 Pogoń Prudnik
Kolejka 10 (2015-11-14 - 2015-11-14)
73 SKK Siedlce 79 : 75 Znicz Pruszków
74 Mickiewicz-Romus Katowice 73 : 70 GTK Gliwice
75 Rosa Radom 65 : 95 Legia Warszawa
76 Pogoń Prudnik 70 : 52 Biofarm Poznań
77 Spójnia Stargard Szczeciński 80 : 96 Miasto Szkła Krosno
78 Sokół Łańcut 76 : 54 Śląsk Wrocław
79 Noteć Inowrocław 75 : 71 GKS Tychy
80 Astoria Bydgoszcz 70 : 50 Nysa Kłodzko
Kolejka 11 (2015-11-21 - 2015-11-21)
81 Nysa Kłodzko 83 : 81 SKK Siedlce
82 Biofarm Poznań 62 : 71 Astoria Bydgoszcz
83 Pogoń Prudnik 76 : 59 Legia Warszawa
84 Mickiewicz-Romus Katowice 65 : 67 Rosa Radom
85 Śląsk Wrocław 74 : 65 Noteć Inowrocław
86 Miasto Szkła Krosno 72 : 85 Sokół Łańcut
87 Znicz Pruszków 78 : 81 Spójnia Stargard Szczeciński
88 GKS Tychy 89 : 68 GTK Gliwice
Kolejka 12 (2015-11-28 - 2015-11-28)
89 SKK Siedlce 71 : 73 Spójnia Stargard Szczeciński
90 GTK Gliwice 43 : 56 Śląsk Wrocław
91 Rosa Radom 59 : 83 GKS Tychy
92 Pogoń Prudnik 70 : 54 Mickiewicz-Romus Katowice
93 Nysa Kłodzko 77 : 66 Biofarm Poznań
94 Sokół Łańcut 78 : 63 Znicz Pruszków
95 Noteć Inowrocław 69 : 77 Miasto Szkła Krosno
96 Astoria Bydgoszcz 73 : 87 Legia Warszawa
Kolejka 13 (2015-12-05 - 2015-12-06)
97 Biofarm Poznań 81 : 70 SKK Siedlce
98 Legia Warszawa 84 : 51 Nysa Kłodzko
99 Mickiewicz-Romus Katowice 79 : 86 Astoria Bydgoszcz
100 Śląsk Wrocław 70 : 73 Rosa Radom
101 GTK Gliwice 47 : 88 Miasto Szkła Krosno
102 Znicz Pruszków 76 : 73 Noteć Inowrocław
103 Spójnia Stargard Szczeciński 61 : 93 Sokół Łańcut
104 GKS Tychy 104 : 71 Pogoń Prudnik
Kolejka 14 (2015-12-12 - 2015-12-13)
105 SKK Siedlce 69 : 84 Sokół Łańcut
106 GTK Gliwice 54 : 65 Znicz Pruszków
107 Rosa Radom 63 : 83 Miasto Szkła Krosno
108 Pogoń Prudnik 84 : 64 Śląsk Wrocław
109 Nysa Kłodzko 78 : 59 Mickiewicz-Romus Katowice
110 Biofarm Poznań 44 : 75 Legia Warszawa
111 Noteć Inowrocław 84 : 75 Spójnia Stargard Szczeciński
112 Astoria Bydgoszcz 69 : 71 GKS Tychy
Kolejka 15 (2015-12-19 - 2015-12-20)
113 Legia Warszawa 76 : 69 SKK Siedlce
114 Mickiewicz-Romus Katowice 89 : 78 Biofarm Poznań
115 Śląsk Wrocław 82 : 88 Astoria Bydgoszcz
116 Miasto Szkła Krosno 79 : 58 Pogoń Prudnik
117 Znicz Pruszków 76 : 69 Rosa Radom
118 Spójnia Stargard Szczeciński 86 : 74 GTK Gliwice
119 Sokół Łańcut 78 : 64 Noteć Inowrocław
120 GKS Tychy 62 : 47 Nysa Kłodzko
Kolejka 16 (2015-12-23 - 2016-01-03)
121 Legia Warszawa 105 : 70 Mickiewicz-Romus Katowice
122 SKK Siedlce 75 : 62 Noteć Inowrocław
123 Pogoń Prudnik 74 : 69 Znicz Pruszków
124 Spójnia Stargard Szczeciński 76 : 68 Rosa Radom
125 Sokół Łańcut 80 : 63 GTK Gliwice
126 GKS Tychy 91 : 59 Biofarm Poznań
127 Astoria Bydgoszcz 71 : 114 Miasto Szkła Krosno
128 Nysa Kłodzko 73 : 65 Śląsk Wrocław
Kolejka 17 (2016-01-09 - 2016-01-09)
129 Mickiewicz-Romus Katowice 63 : 86 SKK Siedlce
130 Legia Warszawa 80 : 68 GKS Tychy
131 Biofarm Poznań 84 : 73 Śląsk Wrocław
132 Pogoń Prudnik 65 : 61 Spójnia Stargard Szczeciński
133 Rosa Radom 58 : 69 Sokół Łańcut
134 GTK Gliwice 74 : 77 Noteć Inowrocław
135 Nysa Kłodzko 61 : 104 Miasto Szkła Krosno
136 Astoria Bydgoszcz 91 : 88 Znicz Pruszków
Kolejka 18 (2016-01-16 - 2016-01-16)
137 SKK Siedlce 72 : 70 GTK Gliwice
138 Znicz Pruszków 69 : 56 Nysa Kłodzko
139 Miasto Szkła Krosno 98 : 62 Biofarm Poznań
140 Śląsk Wrocław 83 : 77 Legia Warszawa
141 Spójnia Stargard Szczeciński 68 : 75 Astoria Bydgoszcz
142 Sokół Łańcut 69 : 61 Pogoń Prudnik
143 Noteć Inowrocław 66 : 56 Rosa Radom
144 GKS Tychy 92 : 77 Mickiewicz-Romus Katowice
Kolejka 19 (2016-01-23 - 2016-01-23)
145 Mickiewicz-Romus Katowice 64 : 84 Śląsk Wrocław
146 Legia Warszawa 63 : 73 Miasto Szkła Krosno
147 Biofarm Poznań 60 : 61 Znicz Pruszków
148 Nysa Kłodzko 85 : 75 Spójnia Stargard Szczeciński
149 Pogoń Prudnik 95 : 60 Noteć Inowrocław
150 Rosa Radom 86 : 58 GTK Gliwice
151 GKS Tychy 96 : 84 SKK Siedlce
152 Astoria Bydgoszcz 63 : 71 Sokół Łańcut
Kolejka 20 (2016-01-27 - 2016-01-27)
153 SKK Siedlce 83 : 76 Rosa Radom
154 GTK Gliwice 73 : 65 Pogoń Prudnik
155 Legia Warszawa 76 : 70 Znicz Pruszków
156 Miasto Szkła Krosno 98 : 67 Mickiewicz-Romus Katowice
157 Śląsk Wrocław 69 : 71 GKS Tychy
158 Spójnia Stargard Szczeciński 58 : 81 Biofarm Poznań
159 Sokół Łańcut 72 : 42 Nysa Kłodzko
160 Noteć Inowrocław 77 : 64 Astoria Bydgoszcz
Kolejka 21 (2016-01-30 - 2016-01-31)
161 Śląsk Wrocław 69 : 59 SKK Siedlce
162 Mickiewicz-Romus Katowice 61 : 88 Znicz Pruszków
163 Legia Warszawa 92 : 77 Spójnia Stargard Szczeciński
164 Biofarm Poznań 56 : 50 Sokół Łańcut
165 Nysa Kłodzko 78 : 62 Noteć Inowrocław
166 Pogoń Prudnik 68 : 58 Rosa Radom
167 GKS Tychy 51 : 90 Miasto Szkła Krosno
168 Astoria Bydgoszcz 78 : 69 GTK Gliwice
Kolejka 22 (2016-02-06 - 2016-02-06)
169 SKK Siedlce 88 : 82 Pogoń Prudnik
170 Rosa Radom 80 : 85 Astoria Bydgoszcz
171 GTK Gliwice 74 : 57 Nysa Kłodzko
172 Znicz Pruszków 61 : 57 GKS Tychy
173 Miasto Szkła Krosno 81 : 68 Śląsk Wrocław
174 Spójnia Stargard Szczeciński 79 : 85 Mickiewicz-Romus Katowice
175 Sokół Łańcut 73 : 54 Legia Warszawa
176 Noteć Inowrocław 73 : 67 Biofarm Poznań
Kolejka 23 (2016-02-13 - 2016-02-14)
177 Miasto Szkła Krosno 86 : 59 SKK Siedlce
178 Śląsk Wrocław 72 : 76 Znicz Pruszków
179 Mickiewicz-Romus Katowice 66 : 60 Sokół Łańcut
180 Legia Warszawa 116 : 68 Noteć Inowrocław
181 Biofarm Poznań 61 : 64 GTK Gliwice
182 Nysa Kłodzko 79 : 75 Rosa Radom
183 GKS Tychy 92 : 75 Spójnia Stargard Szczeciński
184 Astoria Bydgoszcz 80 : 69 Pogoń Prudnik
Kolejka 24 (2016-02-17 - 2016-02-17)
185 SKK Siedlce 87 : 99 Astoria Bydgoszcz
186 Pogoń Prudnik 80 : 59 Nysa Kłodzko
187 Rosa Radom 72 : 65 Biofarm Poznań
188 Legia Warszawa 88 : 77 GTK Gliwice
189 Znicz Pruszków 59 : 70 Miasto Szkła Krosno
190 Spójnia Stargard Szczeciński 63 : 69 Śląsk Wrocław
191 Sokół Łańcut 73 : 67 GKS Tychy
192 Noteć Inowrocław 76 : 72 Mickiewicz-Romus Katowice
Kolejka 25 (2016-02-20 - 2016-02-21)
193 Znicz Pruszków 78 : 86 SKK Siedlce
194 Miasto Szkła Krosno 88 : 58 Spójnia Stargard Szczeciński
195 Śląsk Wrocław 49 : 74 Sokół Łańcut
196 GTK Gliwice 67 : 89 Mickiewicz-Romus Katowice
197 Legia Warszawa 87 : 78 Rosa Radom
198 Biofarm Poznań 52 : 67 Pogoń Prudnik
199 Nysa Kłodzko 72 : 67 Astoria Bydgoszcz
200 GKS Tychy 94 : 70 Noteć Inowrocław
Kolejka 26 (2016-02-27 - 2016-02-27)
201 SKK Siedlce 76 : 78 Nysa Kłodzko
202 Legia Warszawa 84 : 75 Pogoń Prudnik
203 Rosa Radom 93 : 71 Mickiewicz-Romus Katowice
204 GTK Gliwice 78 : 53 GKS Tychy
205 Spójnia Stargard Szczeciński 81 : 76 Znicz Pruszków
206 Sokół Łańcut 80 : 84 Miasto Szkła Krosno
207 Noteć Inowrocław 62 : 68 Śląsk Wrocław
208 Astoria Bydgoszcz 68 : 76 Biofarm Poznań
Kolejka 27 (2016-03-05 - 2016-03-05)
209 Znicz Pruszków 72 : 68 Sokół Łańcut
210 Miasto Szkła Krosno 112 : 82 Noteć Inowrocław
211 Śląsk Wrocław 64 : 69 GTK Gliwice
212 Mickiewicz-Romus Katowice 77 : 82 Pogoń Prudnik
213 Legia Warszawa 109 : 73 Astoria Bydgoszcz
214 Biofarm Poznań 44 : 51 Nysa Kłodzko
215 Spójnia Stargard Szczeciński 81 : 76 SKK Siedlce
216 GKS Tychy 102 : 84 Rosa Radom
Kolejka 28 (2016-03-12 - 2016-03-12)
217 SKK Siedlce 78 : 72 Biofarm Poznań
218 Nysa Kłodzko 82 : 107 Legia Warszawa
219 Pogoń Prudnik 78 : 75 GKS Tychy
220 Rosa Radom 91 : 73 Śląsk Wrocław
221 Miasto Szkła Krosno 102 : 58 GTK Gliwice
222 Sokół Łańcut 84 : 63 Spójnia Stargard Szczeciński
223 Noteć Inowrocław 75 : 80 Znicz Pruszków
224 Astoria Bydgoszcz 100 : 74 Mickiewicz-Romus Katowice
Kolejka 29 (2016-03-19 - 2016-03-19)
225 Znicz Pruszków 79 : 67 GTK Gliwice
226 Miasto Szkła Krosno 103 : 67 Rosa Radom
227 Śląsk Wrocław 67 : 61 Pogoń Prudnik
228 Mickiewicz-Romus Katowice 61 : 80 Nysa Kłodzko
229 Legia Warszawa 71 : 74 Biofarm Poznań
230 Spójnia Stargard Szczeciński 87 : 71 Noteć Inowrocław
231 Sokół Łańcut 93 : 87 SKK Siedlce
232 GKS Tychy 88 : 93 Astoria Bydgoszcz
Kolejka 30 (2016-04-03 - 2016-04-03)
233 SKK Siedlce 91 : 83 Legia Warszawa
234 Biofarm Poznań 83 : 65 Mickiewicz-Romus Katowice
235 Nysa Kłodzko 87 : 81 GKS Tychy
236 Astoria Bydgoszcz 79 : 76 Śląsk Wrocław
237 Pogoń Prudnik 57 : 66 Miasto Szkła Krosno
238 Rosa Radom 73 : 78 Znicz Pruszków
239 GTK Gliwice 86 : 72 Spójnia Stargard Szczeciński
240 Noteć Inowrocław 56 : 70 Sokół Łańcut
reklama
reklama

Sonda

Czy w przypadku rozpadu koalicji rządowej powinny się odbyć przyspieszone wybory?


Zobacz komentarze (13)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.