reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
I MĘŻCZYZN TAURON BASKET LIGA KOBIET
I KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Ślęza Wrocław 22 40 1688:1305
2 Wisła Can-Pack Kraków 22 40 1713:1421
3 Energa Toruń 22 38 1602:1471
4 AZS AJP Gorzów Wlkp. 22 37 1631:1453
5 CCC Polkowice 22 36 1603:1455
6 Artego Bydgoszcz 22 35 1559:1414
7 Pszczółka AZS UMCS Lublin 22 35 1428:1335
8 Basket 90 Gdynia 22 31 1537:1579
9 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 22 28 1403:1708
10 PGE MKK Siedlce 22 26 1407:1713
11 Cosinus Widzew Łódź 22 25 1295:1690
12 Ostrovia Ostrów Wlkp. 22 25 1362:1684
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-10-01 - 2016-10-02)
1 Wisła Can-Pack Kraków 91 : 72 PGE MKK Siedlce
2 Ostrovia Ostrów Wlkp. 58 : 72 Energa Toruń
3 CCC Polkowice 75 : 55 Cosinus Widzew Łódź
4 Basket 90 Gdynia 68 : 72 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
5 Pszczółka AZS UMCS Lublin 56 : 64 Artego Bydgoszcz
6 Ślęza Wrocław 81 : 90 AZS AJP Gorzów Wlkp.
Kolejka 2 (2016-10-08 - 2016-10-09)
7 PGE MKK Siedlce 57 : 67 Cosinus Widzew Łódź
8 Energa Toruń 69 : 71 CCC Polkowice
9 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 64 : 53 Ostrovia Ostrów Wlkp.
10 AZS AJP Gorzów Wlkp. 71 : 61 Basket 90 Gdynia
11 Wisła Can-Pack Kraków 67 : 68 Pszczółka AZS UMCS Lublin
12 Artego Bydgoszcz 58 : 74 Ślęza Wrocław
Kolejka 3 (2016-10-15 - 2016-10-16)
13 Ślęza Wrocław 65 : 71 Wisła Can-Pack Kraków
14 Basket 90 Gdynia 59 : 71 Artego Bydgoszcz
15 Pszczółka AZS UMCS Lublin 85 : 54 PGE MKK Siedlce
16 Ostrovia Ostrów Wlkp. 77 : 71 AZS AJP Gorzów Wlkp.
17 CCC Polkowice 74 : 66 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
18 Cosinus Widzew Łódź 52 : 81 Energa Toruń
Kolejka 4 (2016-10-19 - 2016-10-19)
19 PGE MKK Siedlce 69 : 80 Energa Toruń
20 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 79 : 61 Cosinus Widzew Łódź
21 AZS AJP Gorzów Wlkp. 61 : 49 CCC Polkowice
22 Artego Bydgoszcz 82 : 50 Ostrovia Ostrów Wlkp.
23 Pszczółka AZS UMCS Lublin 47 : 70 Ślęza Wrocław
24 Wisła Can-Pack Kraków 72 : 60 Basket 90 Gdynia
Kolejka 5 (2016-10-22 - 2016-10-22)
25 Ślęza Wrocław 89 : 57 PGE MKK Siedlce
26 Basket 90 Gdynia 65 : 71 Pszczółka AZS UMCS Lublin
27 AZS AJP Gorzów Wlkp. 81 : 73 Cosinus Widzew Łódź
28 Energa Toruń 78 : 58 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
29 Ostrovia Ostrów Wlkp. 69 : 79 Wisła Can-Pack Kraków
30 CCC Polkowice 73 : 66 Artego Bydgoszcz
Kolejka 6 (2016-10-29 - 2016-10-29)
31 PGE MKK Siedlce 79 : 64 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
32 AZS AJP Gorzów Wlkp. 76 : 50 Energa Toruń
33 Wisła Can-Pack Kraków 91 : 67 CCC Polkowice
34 Pszczółka AZS UMCS Lublin 67 : 51 Ostrovia Ostrów Wlkp.
35 Artego Bydgoszcz 77 : 46 Cosinus Widzew Łódź
36 Ślęza Wrocław 84 : 48 Basket 90 Gdynia
Kolejka 7 (2016-11-05 - 2016-11-05)
37 Basket 90 Gdynia 71 : 59 PGE MKK Siedlce
38 Energa Toruń 72 : 64 Artego Bydgoszcz
39 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 69 : 64 AZS AJP Gorzów Wlkp.
40 Ostrovia Ostrów Wlkp. 58 : 88 Ślęza Wrocław
41 Cosinus Widzew Łódź 64 : 84 Wisła Can-Pack Kraków
42 CCC Polkowice 51 : 60 Pszczółka AZS UMCS Lublin
Kolejka 8 (2016-11-12 - 2016-11-13)
43 PGE MKK Siedlce 53 : 86 AZS AJP Gorzów Wlkp.
44 Artego Bydgoszcz 90 : 72 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
45 Ślęza Wrocław 83 : 58 CCC Polkowice
46 Basket 90 Gdynia 82 : 68 Ostrovia Ostrów Wlkp.
47 Pszczółka AZS UMCS Lublin 69 : 49 Cosinus Widzew Łódź
48 Wisła Can-Pack Kraków 96 : 50 Energa Toruń
Kolejka 9 (2016-11-27 - 2016-11-27)
49 Ślęza Wrocław 76 : 58 Cosinus Widzew Łódź
50 Energa Toruń 65 : 54 Pszczółka AZS UMCS Lublin
51 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 59 : 83 Wisła Can-Pack Kraków
52 AZS AJP Gorzów Wlkp. 69 : 67 Artego Bydgoszcz
53 Ostrovia Ostrów Wlkp. 81 : 79 PGE MKK Siedlce
54 CCC Polkowice 76 : 93 Basket 90 Gdynia
Kolejka 10 (2016-12-01 - 2016-12-04)
55 Pszczółka AZS UMCS Lublin 68 : 54 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
56 PGE MKK Siedlce 57 : 78 Artego Bydgoszcz
57 Ślęza Wrocław 91 : 67 Energa Toruń
58 Cosinus Widzew Łódź 45 : 74 Basket 90 Gdynia
59 Ostrovia Ostrów Wlkp. 72 : 86 CCC Polkowice
60 Wisła Can-Pack Kraków 83 : 66 AZS AJP Gorzów Wlkp.
Kolejka 11 (2016-12-10 - 2016-12-11)
61 Energa Toruń 96 : 86 Basket 90 Gdynia
62 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 40 : 86 Ślęza Wrocław
63 AZS AJP Gorzów Wlkp. 68 : 54 Pszczółka AZS UMCS Lublin
64 Artego Bydgoszcz 70 : 76 Wisła Can-Pack Kraków
65 CCC Polkowice 88 : 59 PGE MKK Siedlce
66 Cosinus Widzew Łódź 69 : 52 Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 12 (2016-12-17 - 2016-12-17)
67 PGE MKK Siedlce 66 : 72 Wisła Can-Pack Kraków
68 Artego Bydgoszcz 58 : 63 Pszczółka AZS UMCS Lublin
69 AZS AJP Gorzów Wlkp. 68 : 63 Ślęza Wrocław
70 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 61 : 80 Basket 90 Gdynia
71 Energa Toruń 66 : 48 Ostrovia Ostrów Wlkp.
72 Cosinus Widzew Łódź 74 : 71 CCC Polkowice
Kolejka 13 (2016-12-21 - 2016-12-21)
73 Basket 90 Gdynia 68 : 85 AZS AJP Gorzów Wlkp.
74 Ślęza Wrocław 71 : 61 Artego Bydgoszcz
75 Cosinus Widzew Łódź 59 : 75 PGE MKK Siedlce
76 Ostrovia Ostrów Wlkp. 75 : 81 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
77 Pszczółka AZS UMCS Lublin 46 : 51 Wisła Can-Pack Kraków
78 CCC Polkowice 90 : 86 Energa Toruń
Kolejka 14 (2017-01-07 - 2017-01-25)
79 PGE MKK Siedlce 49 : 66 Pszczółka AZS UMCS Lublin
80 Artego Bydgoszcz 81 : 64 Basket 90 Gdynia
81 AZS AJP Gorzów Wlkp. 81 : 58 Ostrovia Ostrów Wlkp.
82 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 42 : 86 CCC Polkowice
83 Energa Toruń 89 : 59 Cosinus Widzew Łódź
84 Wisła Can-Pack Kraków 55 : 71 Ślęza Wrocław
Kolejka 15 (2017-01-14 - 2017-01-15)
85 Energa Toruń 76 : 50 PGE MKK Siedlce
86 Basket 90 Gdynia 67 : 88 Wisła Can-Pack Kraków
87 Ślęza Wrocław 80 : 71 Pszczółka AZS UMCS Lublin
88 Cosinus Widzew Łódź 80 : 83 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
89 Ostrovia Ostrów Wlkp. 50 : 63 Artego Bydgoszcz
90 CCC Polkowice 57 : 46 AZS AJP Gorzów Wlkp.
Kolejka 16 (2017-01-21 - 2017-01-22)
91 PGE MKK Siedlce 67 : 91 Ślęza Wrocław
92 Artego Bydgoszcz 72 : 64 CCC Polkowice
93 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 63 : 73 Energa Toruń
94 Wisła Can-Pack Kraków 91 : 65 Ostrovia Ostrów Wlkp.
95 Pszczółka AZS UMCS Lublin 56 : 62 Basket 90 Gdynia
96 Cosinus Widzew Łódź 53 : 90 AZS AJP Gorzów Wlkp.
Kolejka 17 (2017-02-04 - 2017-02-06)
97 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 77 : 87 PGE MKK Siedlce
98 Energa Toruń 84 : 65 AZS AJP Gorzów Wlkp.
99 Ostrovia Ostrów Wlkp. 65 : 72 Pszczółka AZS UMCS Lublin
100 CCC Polkowice 81 : 57 Wisła Can-Pack Kraków
101 Cosinus Widzew Łódź 47 : 72 Artego Bydgoszcz
102 Basket 90 Gdynia 68 : 77 Ślęza Wrocław
Kolejka 18 (2017-02-11 - 2017-02-12)
103 AZS AJP Gorzów Wlkp. 86 : 63 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
104 Wisła Can-Pack Kraków 80 : 45 Cosinus Widzew Łódź
105 Ślęza Wrocław 68 : 44 Ostrovia Ostrów Wlkp.
106 PGE MKK Siedlce 51 : 67 Basket 90 Gdynia
107 Artego Bydgoszcz 71 : 76 Energa Toruń
108 Pszczółka AZS UMCS Lublin 54 : 66 CCC Polkowice
Kolejka 19 (2017-02-18 - 2017-03-08)
109 AZS AJP Gorzów Wlkp. 79 : 56 PGE MKK Siedlce
110 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 62 : 71 Artego Bydgoszcz
111 Ostrovia Ostrów Wlkp. 74 : 82 Basket 90 Gdynia
112 Energa Toruń 57 : 80 Wisła Can-Pack Kraków
113 CCC Polkowice 56 : 59 Ślęza Wrocław
114 Cosinus Widzew Łódź 52 : 84 Pszczółka AZS UMCS Lublin
Kolejka 20 (2017-02-24 - 2017-02-26)
115 PGE MKK Siedlce 86 : 69 Ostrovia Ostrów Wlkp.
116 Pszczółka AZS UMCS Lublin 68 : 75 Energa Toruń
117 Cosinus Widzew Łódź 50 : 84 Ślęza Wrocław
118 Basket 90 Gdynia 70 : 71 CCC Polkowice
119 Wisła Can-Pack Kraków 97 : 66 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
120 Artego Bydgoszcz 85 : 83 AZS AJP Gorzów Wlkp.
Kolejka 21 (2017-03-04 - 2017-03-05)
121 AZS AJP Gorzów Wlkp. 83 : 78 Wisła Can-Pack Kraków
122 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 57 : 78 Pszczółka AZS UMCS Lublin
123 Artego Bydgoszcz 74 : 59 PGE MKK Siedlce
124 Basket 90 Gdynia 86 : 72 Cosinus Widzew Łódź
125 CCC Polkowice 90 : 54 Ostrovia Ostrów Wlkp.
126 Energa Toruń 62 : 46 Ślęza Wrocław
Kolejka 22 (2017-01-30 - 2017-03-12)
127 Ostrovia Ostrów Wlkp. 71 : 65 Cosinus Widzew Łódź
128 PGE MKK Siedlce 66 : 103 CCC Polkowice
129 Basket 90 Gdynia 56 : 78 Energa Toruń
130 Ślęza Wrocław 91 : 51 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
131 Wisła Can-Pack Kraków 71 : 64 Artego Bydgoszcz
132 Pszczółka AZS UMCS Lublin 71 : 62 AZS AJP Gorzów Wlkp.
reklama
reklama

Sonda

Czy z powodu ryzyka zakażenia koronawirusem popierasz zamknięcie wstępu na cmentarze we Wszystkich Świętych i Zaduszki?


Zobacz komentarze (9)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.