reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I MĘŻCZYZN BASKET LIGA KOBIET
I KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Spójnia Stargard 32 60 2800:2426
2 Polonia Leszno 32 57 2674:2292
3 Sokół Łańcut 32 56 2566:2384
4 AZS Politechnika Kraków 32 54 2637:2398
5 Polfarmex Kutno 32 53 2375:2175
6 GKS Tychy 32 53 2838:2687
7 ZB Pruszków 32 49 2515:2440
8 Biofarm Poznań 32 49 2531:2459
9 Astoria Bydgoszcz 32 47 2617:2497
10 Śląsk Wrocław 32 47 2511:2523
11 Kotwica Kołobrzeg 32 45 2373:2553
12 Siarka Tarnobrzeg 32 44 2440:2572
13 Pogoń Prudnik 32 43 2409:2624
14 Zetkama Kłodzko 32 42 2277:2491
15 SKK Siedlce 32 40 2403:2571
16 KK Warszawa 32 38 2222:2597
17 Noteć Inowrocław 32 38 2186:2686
18 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-09-23 - 2017-09-23)
1 Astoria Bydgoszcz : pauza
2 Polfarmex Kutno 86 : 74 Śląsk Wrocław
3 Zetkama Kłodzko 75 : 80 Sokół Łańcut
4 AZS Politechnika Kraków 84 : 58 KK Warszawa
5 Spójnia Stargard 85 : 65 ZB Pruszków
6 Noteć Inowrocław 58 : 102 Polonia Leszno
7 Siarka Tarnobrzeg 71 : 81 GKS Tychy
8 Pogoń Prudnik 76 : 64 SKK Siedlce
9 Kotwica Kołobrzeg 49 : 69 Biofarm Poznań
Kolejka 2 (2017-09-30 - 2017-09-30)
10 SKK Siedlce 63 : 69 Kotwica Kołobrzeg
11 Sokół Łańcut 85 : 71 KK Warszawa
12 ZB Pruszków 89 : 52 Noteć Inowrocław
13 AZS Politechnika Kraków 71 : 88 Spójnia Stargard
14 GKS Tychy 103 : 76 Pogoń Prudnik
15 Polonia Leszno 97 : 61 Siarka Tarnobrzeg
16 Śląsk Wrocław 70 : 56 Zetkama Kłodzko
17 Astoria Bydgoszcz 62 : 73 Polfarmex Kutno
18 Biofarm Poznań : pauza
Kolejka 3 (2017-10-07 - 2017-10-08)
19 Zetkama Kłodzko 79 : 98 Astoria Bydgoszcz
20 Pogoń Prudnik 63 : 75 Polonia Leszno
21 Spójnia Stargard 92 : 67 Sokół Łańcut
22 Siarka Tarnobrzeg 85 : 78 ZB Pruszków
23 Kotwica Kołobrzeg 89 : 81 GKS Tychy
24 KK Warszawa 56 : 72 Śląsk Wrocław
25 Noteć Inowrocław 71 : 94 AZS Politechnika Kraków
26 Biofarm Poznań 86 : 72 SKK Siedlce
27 pauza : Polfarmex Kutno
Kolejka 4 (2017-10-13 - 2017-10-15)
28 Polonia Leszno 92 : 75 Kotwica Kołobrzeg
29 Sokół Łańcut 92 : 77 Noteć Inowrocław
30 Polfarmex Kutno 57 : 43 Zetkama Kłodzko
31 ZB Pruszków 71 : 72 Pogoń Prudnik
32 AZS Politechnika Kraków 72 : 88 Siarka Tarnobrzeg
33 GKS Tychy 95 : 91 Biofarm Poznań
34 Śląsk Wrocław 94 : 100 Spójnia Stargard
35 KK Warszawa 76 : 86 Astoria Bydgoszcz
36 pauza : SKK Siedlce
Kolejka 5 (2017-10-18 - 2017-10-18)
37 Biofarm Poznań 71 : 68 Polonia Leszno
38 Polfarmex Kutno 62 : 25 KK Warszawa
39 Spójnia Stargard 89 : 84 Astoria Bydgoszcz
40 Noteć Inowrocław 74 : 66 Śląsk Wrocław
41 Kotwica Kołobrzeg 67 : 80 ZB Pruszków
42 SKK Siedlce 90 : 97 GKS Tychy
43 Pogoń Prudnik 67 : 84 AZS Politechnika Kraków
44 Siarka Tarnobrzeg 63 : 82 Sokół Łańcut
45 pauza : Zetkama Kłodzko
Kolejka 6 (2017-10-21 - 2017-10-22)
46 Biofarm Poznań 72 : 82 ZB Pruszków
47 AZS Politechnika Kraków 87 : 62 Kotwica Kołobrzeg
48 Astoria Bydgoszcz 118 : 61 Noteć Inowrocław
49 Zetkama Kłodzko 70 : 90 KK Warszawa
50 Polfarmex Kutno 75 : 79 Spójnia Stargard
51 Polonia Leszno 94 : 87 SKK Siedlce
52 Śląsk Wrocław 73 : 100 Siarka Tarnobrzeg
53 Pogoń Prudnik 75 : 88 Sokół Łańcut
54 pauza : GKS Tychy
Kolejka 7 (2017-10-09 - 2018-01-14)
55 Kotwica Kołobrzeg 77 : 85 Sokół Łańcut
56 Pogoń Prudnik 69 : 74 Śląsk Wrocław
57 Spójnia Stargard 91 : 61 Zetkama Kłodzko
58 GKS Tychy 85 : 108 Polonia Leszno
59 SKK Siedlce 71 : 72 ZB Pruszków
60 Biofarm Poznań 77 : 83 AZS Politechnika Kraków
61 Siarka Tarnobrzeg 77 : 68 Astoria Bydgoszcz
62 Noteć Inowrocław 56 : 70 Polfarmex Kutno
63 pauza : KK Warszawa
Kolejka 8 (2017-11-04 - 2017-11-05)
64 Zetkama Kłodzko 90 : 84 Noteć Inowrocław
65 Sokół Łańcut 83 : 70 Biofarm Poznań
66 Polfarmex Kutno 82 : 76 Siarka Tarnobrzeg
67 ZB Pruszków 92 : 71 GKS Tychy
68 Śląsk Wrocław 73 : 74 Kotwica Kołobrzeg
69 Astoria Bydgoszcz 101 : 69 Pogoń Prudnik
70 KK Warszawa 83 : 95 Spójnia Stargard
71 AZS Politechnika Kraków 76 : 62 SKK Siedlce
72 pauza : Polonia Leszno
Kolejka 9 (2017-11-08 - 2017-11-08)
73 Biofarm Poznań 77 : 82 Śląsk Wrocław
74 Noteć Inowrocław 65 : 63 KK Warszawa
75 Pogoń Prudnik 55 : 85 Polfarmex Kutno
76 Siarka Tarnobrzeg 75 : 70 Zetkama Kłodzko
77 Kotwica Kołobrzeg 83 : 80 Astoria Bydgoszcz
78 GKS Tychy 91 : 96 AZS Politechnika Kraków
79 Polonia Leszno 99 : 80 ZB Pruszków
80 pauza : Spójnia Stargard
81 SKK Siedlce 78 : 91 Sokół Łańcut
Kolejka 10 (2017-11-11 - 2017-11-12)
82 KK Warszawa 72 : 91 Siarka Tarnobrzeg
83 Zetkama Kłodzko 62 : 70 Pogoń Prudnik
84 Sokół Łańcut 81 : 74 GKS Tychy
85 Polfarmex Kutno 100 : 84 Kotwica Kołobrzeg
86 Spójnia Stargard 94 : 71 Noteć Inowrocław
87 Polonia Leszno 79 : 68 AZS Politechnika Kraków
88 Astoria Bydgoszcz 69 : 68 Biofarm Poznań
89 Śląsk Wrocław 84 : 63 SKK Siedlce
90 pauza : ZB Pruszków
Kolejka 11 (2017-11-18 - 2017-11-19)
91 Biofarm Poznań 72 : 64 Polfarmex Kutno
92 Polonia Leszno 79 : 49 Sokół Łańcut
93 Siarka Tarnobrzeg 80 : 86 Spójnia Stargard
94 GKS Tychy 96 : 88 Śląsk Wrocław
95 Pogoń Prudnik 77 : 63 KK Warszawa
96 Kotwica Kołobrzeg 60 : 63 Zetkama Kłodzko
97 ZB Pruszków 62 : 64 AZS Politechnika Kraków
98 SKK Siedlce 85 : 79 Astoria Bydgoszcz
99 pauza : Noteć Inowrocław
Kolejka 12 (2017-11-24 - 2017-11-26)
100 Śląsk Wrocław 86 : 96 Polonia Leszno
101 Zetkama Kłodzko 63 : 71 Biofarm Poznań
102 Sokół Łańcut 87 : 81 ZB Pruszków
103 Polfarmex Kutno 65 : 67 SKK Siedlce
104 Spójnia Stargard 82 : 65 Pogoń Prudnik
105 Noteć Inowrocław 58 : 78 Siarka Tarnobrzeg
106 GKS Tychy 103 : 94 Astoria Bydgoszcz
107 KK Warszawa 71 : 76 Kotwica Kołobrzeg
108 pauza : AZS Politechnika Kraków
Kolejka 13 (2017-12-02 - 2017-12-03)
109 SKK Siedlce 71 : 58 Zetkama Kłodzko
110 AZS Politechnika Kraków 66 : 86 Sokół Łańcut
111 Biofarm Poznań 86 : 82 KK Warszawa
112 Pogoń Prudnik 81 : 74 Noteć Inowrocław
113 Kotwica Kołobrzeg 82 : 89 Spójnia Stargard
114 GKS Tychy 80 : 93 Polfarmex Kutno
115 ZB Pruszków 81 : 82 Śląsk Wrocław
116 Polonia Leszno 82 : 67 Astoria Bydgoszcz
117 pauza : Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 14 (2017-11-29 - 2017-12-06)
118 Śląsk Wrocław 77 : 89 AZS Politechnika Kraków
119 KK Warszawa 69 : 79 SKK Siedlce
120 Noteć Inowrocław 73 : 89 Kotwica Kołobrzeg
121 Astoria Bydgoszcz 75 : 82 ZB Pruszków
122 Polfarmex Kutno 73 : 69 Polonia Leszno
123 Spójnia Stargard 89 : 61 Biofarm Poznań
124 Siarka Tarnobrzeg 84 : 78 Pogoń Prudnik
125 Zetkama Kłodzko 59 : 56 GKS Tychy
126 pauza : Sokół Łańcut
Kolejka 15 (2017-12-09 - 2017-12-10)
127 Biofarm Poznań 57 : 61 Noteć Inowrocław
128 Sokół Łańcut 66 : 59 Śląsk Wrocław
129 Kotwica Kołobrzeg 85 : 76 Siarka Tarnobrzeg
130 GKS Tychy 83 : 73 KK Warszawa
131 Polonia Leszno 79 : 57 Zetkama Kłodzko
132 AZS Politechnika Kraków 75 : 59 Astoria Bydgoszcz
133 SKK Siedlce 93 : 96 Spójnia Stargard
134 ZB Pruszków 55 : 86 Polfarmex Kutno
135 pauza : AZS Politechnika Kraków
Kolejka 16 (2017-12-16 - 2017-12-17)
136 Astoria Bydgoszcz 80 : 75 Sokół Łańcut
137 Zetkama Kłodzko 76 : 66 ZB Pruszków
138 Polfarmex Kutno 59 : 57 AZS Politechnika Kraków
139 Pogoń Prudnik 92 : 65 Kotwica Kołobrzeg
140 Spójnia Stargard 102 : 74 GKS Tychy
141 Noteć Inowrocław 69 : 56 SKK Siedlce
142 Siarka Tarnobrzeg 79 : 76 Biofarm Poznań
143 KK Warszawa 65 : 78 Polonia Leszno
144 pauza : Śląsk Wrocław
Kolejka 17 (2017-12-20 - 2017-12-23)
145 Śląsk Wrocław 89 : 71 Astoria Bydgoszcz
146 Sokół Łańcut 78 : 57 Polfarmex Kutno
147 Polonia Leszno 76 : 67 Spójnia Stargard
148 GKS Tychy 104 : 62 Noteć Inowrocław
149 AZS Politechnika Kraków 103 : 86 Zetkama Kłodzko
150 ZB Pruszków 80 : 46 KK Warszawa
151 Biofarm Poznań 88 : 89 Pogoń Prudnik
152 SKK Siedlce 86 : 77 Siarka Tarnobrzeg
153 pauza : Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 18 (2018-01-06 - 2018-01-06)
154 Biofarm Poznań 85 : 81 Kotwica Kołobrzeg
155 Sokół Łańcut 86 : 72 Zetkama Kłodzko
156 ZB Pruszków 79 : 103 Spójnia Stargard
157 Polonia Leszno 84 : 67 Noteć Inowrocław
158 GKS Tychy 91 : 70 Siarka Tarnobrzeg
159 SKK Siedlce 97 : 67 Pogoń Prudnik
160 KK Warszawa 72 : 103 AZS Politechnika Kraków
161 Śląsk Wrocław 57 : 79 Polfarmex Kutno
162 pauza : Astoria Bydgoszcz
Kolejka 19 (2018-01-13 - 2018-01-14)
163 Polfarmex Kutno 65 : 63 Astoria Bydgoszcz
164 Zetkama Kłodzko 88 : 72 Śląsk Wrocław
165 Pogoń Prudnik 86 : 91 GKS Tychy
166 Siarka Tarnobrzeg 74 : 94 Polonia Leszno
167 Noteć Inowrocław 65 : 91 ZB Pruszków
168 Spójnia Stargard 81 : 78 AZS Politechnika Kraków
169 Kotwica Kołobrzeg 81 : 68 SKK Siedlce
170 KK Warszawa 78 : 71 Sokół Łańcut
171 pauza : Biofarm Poznań
Kolejka 20 (2018-01-20 - 2018-01-21)
172 SKK Siedlce 75 : 77 Biofarm Poznań
173 Astoria Bydgoszcz 89 : 90 Zetkama Kłodzko
174 Sokół Łańcut 78 : 101 Spójnia Stargard
175 Śląsk Wrocław 89 : 53 KK Warszawa
176 AZS Politechnika Kraków 96 : 73 Noteć Inowrocław
177 ZB Pruszków 84 : 75 Siarka Tarnobrzeg
178 Polonia Leszno 81 : 65 Pogoń Prudnik
179 GKS Tychy 99 : 75 Kotwica Kołobrzeg
180 pauza : Polfarmex Kutno
Kolejka 21 (2018-01-27 - 2018-01-27)
181 Zetkama Kłodzko 83 : 75 Polfarmex Kutno
182 Kotwica Kołobrzeg 72 : 87 Polonia Leszno
183 Noteć Inowrocław 72 : 91 Sokół Łańcut
184 Biofarm Poznań 87 : 93 GKS Tychy
185 Astoria Bydgoszcz 96 : 55 KK Warszawa
186 Pogoń Prudnik 67 : 83 ZB Pruszków
187 Siarka Tarnobrzeg 77 : 87 AZS Politechnika Kraków
188 Spójnia Stargard 77 : 69 Śląsk Wrocław
189 pauza : SKK Siedlce
Kolejka 22 (2018-01-17 - 2018-01-31)
190 KK Warszawa 66 : 80 Polfarmex Kutno
191 AZS Politechnika Kraków 84 : 59 Pogoń Prudnik
192 Sokół Łańcut 85 : 81 Siarka Tarnobrzeg
193 Polonia Leszno 82 : 63 Biofarm Poznań
194 GKS Tychy 96 : 76 SKK Siedlce
195 Astoria Bydgoszcz 76 : 88 Spójnia Stargard
196 Śląsk Wrocław 89 : 76 Noteć Inowrocław
197 ZB Pruszków 88 : 81 Kotwica Kołobrzeg
198 pauza : Zetkama Kłodzko
Kolejka 23 (2018-02-03 - 2018-02-04)
199 SKK Siedlce 77 : 97 Polonia Leszno
200 Kotwica Kołobrzeg 83 : 82 AZS Politechnika Kraków
201 Noteć Inowrocław 61 : 98 Astoria Bydgoszcz
202 Sokół Łańcut 79 : 71 Pogoń Prudnik
203 Siarka Tarnobrzeg 73 : 71 Śląsk Wrocław
204 KK Warszawa 79 : 67 Zetkama Kłodzko
205 ZB Pruszków 88 : 90 Biofarm Poznań
206 Spójnia Stargard 98 : 75 Polfarmex Kutno
207 pauza : GKS Tychy
Kolejka 24 (2018-02-10 - 2018-02-10)
208 Astoria Bydgoszcz 87 : 74 Siarka Tarnobrzeg
209 Śląsk Wrocław 98 : 100 Pogoń Prudnik
210 AZS Politechnika Kraków 90 : 89 Biofarm Poznań
211 Zetkama Kłodzko 74 : 96 Spójnia Stargard
212 Polfarmex Kutno 76 : 61 Noteć Inowrocław
213 Sokół Łańcut 76 : 42 Kotwica Kołobrzeg
214 ZB Pruszków 80 : 71 SKK Siedlce
215 Polonia Leszno 90 : 83 GKS Tychy
216 pauza : KK Warszawa
Kolejka 25 (2018-02-17 - 2018-02-18)
217 SKK Siedlce 79 : 84 AZS Politechnika Kraków
218 Kotwica Kołobrzeg 79 : 82 Śląsk Wrocław
219 Noteć Inowrocław 74 : 69 Zetkama Kłodzko
220 Spójnia Stargard 75 : 79 KK Warszawa
221 Biofarm Poznań 86 : 75 Sokół Łańcut
222 Pogoń Prudnik 83 : 90 Astoria Bydgoszcz
223 GKS Tychy 104 : 97 ZB Pruszków
224 Siarka Tarnobrzeg 61 : 86 Polfarmex Kutno
225 pauza : Polonia Leszno
Kolejka 26 (2018-02-21 - 2018-02-21)
226 Astoria Bydgoszcz 96 : 80 Kotwica Kołobrzeg
227 Śląsk Wrocław 92 : 87 Biofarm Poznań
228 AZS Politechnika Kraków 81 : 83 GKS Tychy
229 Zetkama Kłodzko 71 : 80 Siarka Tarnobrzeg
230 Sokół Łańcut 85 : 83 SKK Siedlce
231 Polfarmex Kutno 74 : 59 Pogoń Prudnik
232 ZB Pruszków 76 : 68 Polonia Leszno
233 KK Warszawa 73 : 85 Noteć Inowrocław
234 pauza : Spójnia Stargard
Kolejka 27 (2018-02-24 - 2018-02-25)
235 AZS Politechnika Kraków 79 : 66 Polonia Leszno
236 SKK Siedlce 78 : 83 Śląsk Wrocław
237 Kotwica Kołobrzeg 58 : 77 Polfarmex Kutno
238 Noteć Inowrocław 68 : 81 Spójnia Stargard
239 Biofarm Poznań 83 : 62 Astoria Bydgoszcz
240 Pogoń Prudnik 94 : 87 Zetkama Kłodzko
241 GKS Tychy 104 : 83 Sokół Łańcut
242 Siarka Tarnobrzeg 66 : 80 KK Warszawa
243 pauza : ZB Pruszków
Kolejka 28 (2018-03-03 - 2018-03-07)
244 Spójnia Stargard 74 : 73 Siarka Tarnobrzeg
245 Astoria Bydgoszcz 87 : 75 SKK Siedlce
246 Śląsk Wrocław 94 : 86 GKS Tychy
247 AZS Politechnika Kraków 83 : 58 ZB Pruszków
248 Zetkama Kłodzko 79 : 57 Kotwica Kołobrzeg
249 Polfarmex Kutno 72 : 76 Biofarm Poznań
250 Sokół Łańcut 81 : 77 Polonia Leszno
251 KK Warszawa 94 : 76 Pogoń Prudnik
252 pauza : Noteć Inowrocław
Kolejka 29 (2018-03-10 - 2018-03-11)
253 Astoria Bydgoszcz 99 : 75 GKS Tychy
254 SKK Siedlce 57 : 76 Polfarmex Kutno
255 Kotwica Kołobrzeg 72 : 70 KK Warszawa
256 Biofarm Poznań 73 : 43 Zetkama Kłodzko
257 Pogoń Prudnik 77 : 80 Spójnia Stargard
258 ZB Pruszków 83 : 73 Sokół Łańcut
259 Polonia Leszno 61 : 79 Śląsk Wrocław
260 Siarka Tarnobrzeg 77 : 70 Noteć Inowrocław
261 pauza : AZS Politechnika Kraków
Kolejka 30 (2018-03-17 - 2018-03-18)
262 Noteć Inowrocław 68 : 90 Pogoń Prudnik
263 Spójnia Stargard 92 : 76 Kotwica Kołobrzeg
264 Astoria Bydgoszcz 89 : 79 Polonia Leszno
265 Śląsk Wrocław 82 : 81 ZB Pruszków
266 Zetkama Kłodzko 84 : 59 SKK Siedlce
267 Polfarmex Kutno 64 : 79 GKS Tychy
268 Sokół Łańcut 84 : 66 AZS Politechnika Kraków
269 KK Warszawa 74 : 102 Biofarm Poznań
270 pauza : Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 31 (2018-03-21 - 2018-03-21)
271 AZS Politechnika Kraków 93 : 75 Śląsk Wrocław
272 SKK Siedlce 75 : 80 KK Warszawa
273 Kotwica Kołobrzeg 76 : 56 Noteć Inowrocław
274 Biofarm Poznań 72 : 74 Spójnia Stargard
275 Pogoń Prudnik 81 : 70 Siarka Tarnobrzeg
276 Polonia Leszno 73 : 62 Polfarmex Kutno
277 GKS Tychy 102 : 79 Zetkama Kłodzko
278 ZB Pruszków 85 : 69 Astoria Bydgoszcz
279 pauza : Sokół Łańcut
Kolejka 32 (2018-03-24 - 2018-03-24)
280 Noteć Inowrocław 84 : 88 Biofarm Poznań
281 Spójnia Stargard 87 : 65 SKK Siedlce
282 Astoria Bydgoszcz 81 : 86 AZS Politechnika Kraków
283 Śląsk Wrocław 65 : 85 Sokół Łańcut
284 Zetkama Kłodzko 70 : 81 Polonia Leszno
285 Polfarmex Kutno 95 : 88 ZB Pruszków
286 Siarka Tarnobrzeg 75 : 86 Kotwica Kołobrzeg
287 KK Warszawa 78 : 100 GKS Tychy
288 pauza : Pogoń Prudnik
Kolejka 33 (2018-03-29 - 2018-03-31)
289 AZS Politechnika Kraków 86 : 74 Polfarmex Kutno
290 ZB Pruszków 63 : 61 Zetkama Kłodzko
291 SKK Siedlce 86 : 68 Noteć Inowrocław
292 Kotwica Kołobrzeg 88 : 67 Pogoń Prudnik
293 Biofarm Poznań 84 : 71 Siarka Tarnobrzeg
294 Sokół Łańcut 81 : 71 Astoria Bydgoszcz
295 Polonia Leszno 96 : 65 KK Warszawa
296 GKS Tychy 100 : 91 Spójnia Stargard
297 pauza : Śląsk Wrocław
Kolejka 34 (2018-04-08 - 2018-04-08)
298 Pogoń Prudnik 93 : 97 Biofarm Poznań
299 Siarka Tarnobrzeg 81 : 95 SKK Siedlce
300 Noteć Inowrocław 72 : 78 GKS Tychy
301 Spójnia Stargard 78 : 85 Polonia Leszno
302 KK Warszawa 63 : 75 ZB Pruszków
303 Zetkama Kłodzko 92 : 90 AZS Politechnika Kraków
304 Polfarmex Kutno 58 : 78 Sokół Łańcut
305 Astoria Bydgoszcz 73 : 71 Śląsk Wrocław
306 pauza : Kotwica Kołobrzeg
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy to dobrze, że PSL i Kukiz idą razem do wyborów?


Zobacz komentarze (6)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.