reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I MĘŻCZYZN BASKET LIGA KOBIET
I KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Artego Bydgoszcz 24 44 1920:1585
2 Wisła Kraków 24 43 1783:1524
3 CCC Polkowice 24 42 2019:1628
4 Energa Toruń 24 42 1794:1656
5 Ślęza Wrocław 24 41 1736:1581
6 AZS UMCS Lublin 24 38 1687:1637
7 AZS AJP Gorzów Wlkp. 24 37 1805:1740
8 Basket 90 Gdynia 24 36 1917:1789
9 Ostrovia Ostrów Wlkp. 24 31 1615:1869
10 Zagłębie Sosnowiec 24 31 1705:1857
11 Enea AZS Poznań 24 29 1572:1958
12 PGE MKK Siedlce 24 27 1624:1950
13 Widzew Łódź 24 27 1547:1950
14 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-09-21 - 2017-09-24)
1 CCC Polkowice 70 : 76 AZS UMCS Lublin
2 Widzew Łódź 51 : 87 Artego Bydgoszcz
3 Ostrovia Ostrów Wlkp. 49 : 78 AZS AJP Gorzów Wlkp.
4 Energa Toruń 77 : 58 Zagłębie Sosnowiec
5 Basket 90 Gdynia 82 : 58 Enea AZS Poznań
6 PGE MKK Siedlce 62 : 58 Wisła Kraków
7 pauza : Ślęza Wrocław
Kolejka 2 (2017-09-29 - 2017-10-02)
8 Ślęza Wrocław 91 : 65 PGE MKK Siedlce
9 AZS UMCS Lublin 62 : 79 Basket 90 Gdynia
10 AZS AJP Gorzów Wlkp. 80 : 72 CCC Polkowice
11 Zagłębie Sosnowiec 81 : 86 Ostrovia Ostrów Wlkp.
12 Artego Bydgoszcz 94 : 64 Energa Toruń
13 Wisła Kraków 92 : 43 Widzew Łódź
14 pauza : Enea AZS Poznań
Kolejka 3 (2017-10-04 - 2017-10-05)
15 Widzew Łódź 40 : 67 Ślęza Wrocław
16 Ostrovia Ostrów Wlkp. 61 : 103 Artego Bydgoszcz
17 CCC Polkowice 90 : 61 Zagłębie Sosnowiec
18 Basket 90 Gdynia 93 : 75 AZS AJP Gorzów Wlkp.
19 Enea AZS Poznań 54 : 77 AZS UMCS Lublin
20 Energa Toruń 54 : 58 Wisła Kraków
21 pauza : PGE MKK Siedlce
Kolejka 4 (2017-10-07 - 2017-10-08)
22 Basket 90 Gdynia 85 : 68 Zagłębie Sosnowiec
23 AZS AJP Gorzów Wlkp. 106 : 55 Enea AZS Poznań
24 Artego Bydgoszcz 92 : 80 CCC Polkowice
25 Ślęza Wrocław 77 : 70 Energa Toruń
26 PGE MKK Siedlce 66 : 63 Widzew Łódź
27 Wisła Kraków 77 : 56 Ostrovia Ostrów Wlkp.
28 pauza : AZS UMCS Lublin
Kolejka 5 (2017-10-14 - 2017-10-15)
29 Ostrovia Ostrów Wlkp. 65 : 79 Ślęza Wrocław
30 CCC Polkowice 67 : 80 Wisła Kraków
31 Basket 90 Gdynia 73 : 75 Artego Bydgoszcz
32 Zagłębie Sosnowiec 93 : 51 Enea AZS Poznań
33 AZS UMCS Lublin 68 : 58 AZS AJP Gorzów Wlkp.
34 Energa Toruń 86 : 64 PGE MKK Siedlce
35 pauza : Widzew Łódź
Kolejka 6 (2017-10-21 - 2017-10-21)
36 AZS UMCS Lublin 58 : 64 Zagłębie Sosnowiec
37 Artego Bydgoszcz 79 : 72 Enea AZS Poznań
38 Ślęza Wrocław 67 : 76 CCC Polkowice
39 PGE MKK Siedlce 71 : 72 Ostrovia Ostrów Wlkp.
40 Widzew Łódź 63 : 75 Energa Toruń
41 Wisła Kraków 73 : 63 Basket 90 Gdynia
42 pauza : AZS AJP Gorzów Wlkp.
Kolejka 7 (2017-10-27 - 2017-10-28)
43 Ostrovia Ostrów Wlkp. 93 : 74 Widzew Łódź
44 CCC Polkowice 87 : 66 PGE MKK Siedlce
45 Basket 90 Gdynia 58 : 62 Ślęza Wrocław
46 Enea AZS Poznań 45 : 90 Wisła Kraków
47 AZS UMCS Lublin 58 : 73 Artego Bydgoszcz
48 AZS AJP Gorzów Wlkp. 76 : 74 Zagłębie Sosnowiec
49 pauza : Energa Toruń
Kolejka 8 (2017-11-04 - 2017-11-05)
50 Artego Bydgoszcz 80 : 62 AZS AJP Gorzów Wlkp.
51 Ślęza Wrocław 68 : 57 Enea AZS Poznań
52 PGE MKK Siedlce 77 : 85 Basket 90 Gdynia
53 Widzew Łódź 66 : 99 CCC Polkowice
54 Wisła Kraków 75 : 66 AZS UMCS Lublin
55 Energa Toruń 62 : 56 Ostrovia Ostrów Wlkp.
56 pauza : Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 9 (2017-11-18 - 2017-11-18)
57 CCC Polkowice 70 : 50 Energa Toruń
58 Basket 90 Gdynia 97 : 62 Widzew Łódź
59 Enea AZS Poznań 85 : 64 PGE MKK Siedlce
60 Ślęza Wrocław 68 : 73 AZS UMCS Lublin
61 AZS AJP Gorzów Wlkp. 56 : 64 Wisła Kraków
62 Zagłębie Sosnowiec 60 : 80 Artego Bydgoszcz
63 pauza : Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 10 (2017-11-25 - 2017-11-25)
64 Ślęza Wrocław 71 : 69 AZS AJP Gorzów Wlkp.
65 PGE MKK Siedlce 68 : 80 AZS UMCS Lublin
66 Widzew Łódź 66 : 72 Enea AZS Poznań
67 Ostrovia Ostrów Wlkp. 63 : 68 CCC Polkowice
68 Wisła Kraków 79 : 44 Zagłębie Sosnowiec
69 Energa Toruń 89 : 79 Basket 90 Gdynia
70 pauza : Artego Bydgoszcz
Kolejka 11 (2017-12-02 - 2017-12-02)
71 Basket 90 Gdynia 69 : 62 Ostrovia Ostrów Wlkp.
72 Enea AZS Poznań 71 : 76 Energa Toruń
73 AZS UMCS Lublin 77 : 61 Widzew Łódź
74 AZS AJP Gorzów Wlkp. 79 : 68 PGE MKK Siedlce
75 Zagłębie Sosnowiec 76 : 81 Ślęza Wrocław
76 Artego Bydgoszcz 67 : 78 Wisła Kraków
77 pauza : CCC Polkowice
Kolejka 12 (2017-12-09 - 2017-12-09)
78 Artego Bydgoszcz 52 : 58 Ślęza Wrocław
79 PGE MKK Siedlce 61 : 71 Zagłębie Sosnowiec
80 AZS AJP Gorzów Wlkp. 73 : 44 Widzew Łódź
81 Ostrovia Ostrów Wlkp. 75 : 79 Enea AZS Poznań
82 CCC Polkowice 82 : 64 Basket 90 Gdynia
83 Energa Toruń 63 : 74 AZS UMCS Lublin
84 pauza : Wisła Kraków
Kolejka 13 (2017-12-16 - 2017-12-16)
85 Enea AZS Poznań 53 : 103 CCC Polkowice
86 AZS UMCS Lublin 66 : 55 Ostrovia Ostrów Wlkp.
87 AZS AJP Gorzów Wlkp. 68 : 82 Energa Toruń
88 Zagłębie Sosnowiec 74 : 81 Widzew Łódź
89 Artego Bydgoszcz 86 : 64 PGE MKK Siedlce
90 Wisła Kraków 74 : 65 Ślęza Wrocław
91 pauza : Basket 90 Gdynia
Kolejka 14 (2018-01-06 - 2018-01-06)
92 Artego Bydgoszcz 75 : 59 Widzew Łódź
93 Zagłębie Sosnowiec 71 : 82 Energa Toruń
94 AZS AJP Gorzów Wlkp. 85 : 81 Ostrovia Ostrów Wlkp.
95 Wisła Kraków 74 : 66 PGE MKK Siedlce
96 AZS UMCS Lublin 63 : 81 CCC Polkowice
97 Enea AZS Poznań 70 : 68 Basket 90 Gdynia
98 pauza : Ślęza Wrocław
Kolejka 15 (2018-01-13 - 2018-01-13)
99 Basket 90 Gdynia 74 : 64 AZS UMCS Lublin
100 CCC Polkowice 83 : 91 AZS AJP Gorzów Wlkp.
101 Ostrovia Ostrów Wlkp. 72 : 69 Zagłębie Sosnowiec
102 Widzew Łódź 61 : 85 Wisła Kraków
103 PGE MKK Siedlce 60 : 91 Ślęza Wrocław
104 Energa Toruń 76 : 85 Artego Bydgoszcz
105 pauza : Enea AZS Poznań
Kolejka 16 (2018-01-27 - 2018-01-27)
106 Ślęza Wrocław 68 : 57 Widzew Łódź
107 Artego Bydgoszcz 85 : 66 Ostrovia Ostrów Wlkp.
108 Zagłębie Sosnowiec 65 : 94 CCC Polkowice
109 AZS AJP Gorzów Wlkp. 77 : 75 Basket 90 Gdynia
110 AZS UMCS Lublin 80 : 67 Enea AZS Poznań
111 Wisła Kraków 72 : 77 Energa Toruń
112 pauza : PGE MKK Siedlce
Kolejka 17 (2018-02-03 - 2018-02-04)
113 Enea AZS Poznań 80 : 97 AZS AJP Gorzów Wlkp.
114 Zagłębie Sosnowiec 70 : 98 Basket 90 Gdynia
115 CCC Polkowice 81 : 71 Artego Bydgoszcz
116 Ostrovia Ostrów Wlkp. 65 : 77 Wisła Kraków
117 Widzew Łódź 76 : 73 PGE MKK Siedlce
118 Energa Toruń 72 : 49 Ślęza Wrocław
119 pauza : AZS UMCS Lublin
Kolejka 18 (2018-02-17 - 2018-02-17)
120 PGE MKK Siedlce 59 : 61 Energa Toruń
121 Ślęza Wrocław 82 : 63 Ostrovia Ostrów Wlkp.
122 Artego Bydgoszcz 92 : 85 Basket 90 Gdynia
123 Enea AZS Poznań 66 : 80 Zagłębie Sosnowiec
124 AZS AJP Gorzów Wlkp. 66 : 77 AZS UMCS Lublin
125 Wisła Kraków 64 : 69 CCC Polkowice
126 pauza : Widzew Łódź
Kolejka 19 (2018-02-21 - 2018-03-07)
127 Zagłębie Sosnowiec 73 : 75 AZS UMCS Lublin
128 Enea AZS Poznań 48 : 69 Artego Bydgoszcz
129 Basket 90 Gdynia 76 : 81 Wisła Kraków
130 CCC Polkowice 71 : 62 Ślęza Wrocław
131 Ostrovia Ostrów Wlkp. 77 : 74 PGE MKK Siedlce
132 Energa Toruń 92 : 66 Widzew Łódź
133 pauza : AZS AJP Gorzów Wlkp.
Kolejka 20 (2018-02-24 - 2018-02-25)
134 Widzew Łódź 74 : 73 Ostrovia Ostrów Wlkp.
135 PGE MKK Siedlce 65 : 102 CCC Polkowice
136 Ślęza Wrocław 87 : 83 Basket 90 Gdynia
137 Artego Bydgoszcz 86 : 55 AZS UMCS Lublin
138 Zagłębie Sosnowiec 69 : 79 AZS AJP Gorzów Wlkp.
139 Wisła Kraków 85 : 69 Enea AZS Poznań
140 pauza : Energa Toruń
Kolejka 21 (2018-03-03 - 2018-03-04)
141 AZS AJP Gorzów Wlkp. 60 : 72 Artego Bydgoszcz
142 AZS UMCS Lublin 81 : 56 Wisła Kraków
143 Enea AZS Poznań 68 : 81 Ślęza Wrocław
144 Basket 90 Gdynia 104 : 88 PGE MKK Siedlce
145 CCC Polkowice 93 : 74 Widzew Łódź
146 Ostrovia Ostrów Wlkp. 72 : 75 Energa Toruń
147 pauza : Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 22 (2018-03-10 - 2018-03-11)
148 Widzew Łódź 75 : 89 Basket 90 Gdynia
149 PGE MKK Siedlce 85 : 83 Enea AZS Poznań
150 AZS UMCS Lublin 52 : 65 Ślęza Wrocław
151 Artego Bydgoszcz 91 : 77 Zagłębie Sosnowiec
152 Wisła Kraków 75 : 63 AZS AJP Gorzów Wlkp.
153 Energa Toruń 83 : 73 CCC Polkowice
154 pauza : Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 23 (2018-03-17 - 2018-03-17)
155 Zagłębie Sosnowiec 78 : 59 Wisła Kraków
156 AZS AJP Gorzów Wlkp. 72 : 86 Ślęza Wrocław
157 AZS UMCS Lublin 87 : 66 PGE MKK Siedlce
158 Basket 90 Gdynia 83 : 89 Energa Toruń
159 Enea AZS Poznań 80 : 71 Widzew Łódź
160 CCC Polkowice 116 : 39 Ostrovia Ostrów Wlkp.
161 pauza : Artego Bydgoszcz
Kolejka 24 (2018-02-28 - 2018-03-21)
162 Ślęza Wrocław 88 : 71 Zagłębie Sosnowiec
163 Ostrovia Ostrów Wlkp. 55 : 88 Basket 90 Gdynia
164 Widzew Łódź 61 : 77 AZS UMCS Lublin
165 PGE MKK Siedlce 69 : 79 AZS AJP Gorzów Wlkp.
166 Wisła Kraków 86 : 61 Artego Bydgoszcz
167 Energa Toruń 96 : 64 Enea AZS Poznań
168 pauza : CCC Polkowice
Kolejka 25 (2018-03-24 - 2018-03-24)
169 Ślęza Wrocław 53 : 66 Artego Bydgoszcz
170 Zagłębie Sosnowiec 74 : 65 PGE MKK Siedlce
171 Widzew Łódź 76 : 89 AZS AJP Gorzów Wlkp.
172 AZS UMCS Lublin 63 : 66 Energa Toruń
173 Enea AZS Poznań 59 : 71 Ostrovia Ostrów Wlkp.
174 Basket 90 Gdynia 67 : 96 CCC Polkowice
175 pauza : Wisła Kraków
Kolejka 26 (2018-03-28 - 2018-03-28)
176 CCC Polkowice 96 : 66 Enea AZS Poznań
177 Ostrovia Ostrów Wlkp. 88 : 78 AZS UMCS Lublin
178 Energa Toruń 77 : 67 AZS AJP Gorzów Wlkp.
179 Widzew Łódź 83 : 84 Zagłębie Sosnowiec
180 PGE MKK Siedlce 58 : 99 Artego Bydgoszcz
181 Ślęza Wrocław 70 : 71 Wisła Kraków
182 pauza : Basket 90 Gdynia
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy poparcie dla PiS przekroczy 50%?


Zobacz komentarze (13)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.