reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I MĘŻCZYZN BASKET LIGA KOBIET
I KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Politechnika Gdańska 20 38 1401:1124
2 Lider Pruszków 20 36 1507:1241
3 Mon-Pol Płock 20 33 1415:1235
4 AZS Uniwersytet Gdański 20 32 1454:1238
5 AZS UW Warszawa 20 31 1342:1355
6 SMS PZKosz Łomianki 20 30 1254:1152
7 Sokołów S.A. Sokołów Podl. 20 29 1329:1299
8 VBW GTK II Gdynia 20 29 1346:1348
9 KKS Olsztyn 20 27 1351:1535
10 SMS PZKosz II Łomianki 20 23 1248:1446
11 Basket 25 Bydgoszcz 20 21 1036:1698
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-09-30 - 2017-10-01)
1 Politechnika Gdańska 49 : 72 AZS Uniwersytet Gdański
2 SMS PZKosz Łomianki 61 : 62 AZS UW Warszawa
3 Lider Pruszków 106 : 45 Basket 25 Bydgoszcz
4 Sokołów S.A. Sokołów Podl. 81 : 76 KKS Olsztyn
5 SMS PZKosz II Łomianki 45 : 63 Mon-Pol Płock
Kolejka 2 (2017-10-07 - 2017-10-08)
6 KKS Olsztyn 81 : 66 SMS PZKosz II Łomianki
7 Basket 25 Bydgoszcz 46 : 82 Politechnika Gdańska
8 AZS Uniwersytet Gdański 75 : 55 Sokołów S.A. Sokołów Podl.
9 VBW GTK II Gdynia 72 : 60 SMS PZKosz Łomianki
10 AZS UW Warszawa 68 : 80 Lider Pruszków
Kolejka 3 (2017-10-14 - 2017-10-15)
11 Lider Pruszków 67 : 60 VBW GTK II Gdynia
12 SMS PZKosz II Łomianki 55 : 70 AZS Uniwersytet Gdański
13 Mon-Pol Płock 90 : 70 KKS Olsztyn
14 Sokołów S.A. Sokołów Podl. 94 : 43 Basket 25 Bydgoszcz
15 Politechnika Gdańska 60 : 40 AZS UW Warszawa
Kolejka 4 (2017-10-21 - 2017-10-21)
16 SMS PZKosz Łomianki 59 : 42 Lider Pruszków
17 VBW GTK II Gdynia 70 : 77 Politechnika Gdańska
18 AZS UW Warszawa 73 : 55 Sokołów S.A. Sokołów Podl.
19 Basket 25 Bydgoszcz 51 : 76 SMS PZKosz II Łomianki
20 AZS Uniwersytet Gdański 68 : 83 Mon-Pol Płock
Kolejka 5 (2017-10-28 - 2017-10-28)
21 Politechnika Gdańska 54 : 47 SMS PZKosz Łomianki
22 KKS Olsztyn 70 : 84 AZS Uniwersytet Gdański
23 Mon-Pol Płock 82 : 48 Basket 25 Bydgoszcz
24 SMS PZKosz II Łomianki 65 : 76 AZS UW Warszawa
25 Sokołów S.A. Sokołów Podl. 75 : 57 VBW GTK II Gdynia
Kolejka 6 (2017-11-04 - 2017-11-05)
26 Basket 25 Bydgoszcz 94 : 79 KKS Olsztyn
27 VBW GTK II Gdynia 71 : 65 SMS PZKosz II Łomianki
28 AZS UW Warszawa 77 : 70 Mon-Pol Płock
29 SMS PZKosz Łomianki 54 : 56 Sokołów S.A. Sokołów Podl.
30 Lider Pruszków 52 : 55 Politechnika Gdańska
Kolejka 7 (2017-11-10 - 2017-11-12)
31 KKS Olsztyn 69 : 62 AZS UW Warszawa
32 SMS PZKosz II Łomianki 60 : 75 SMS PZKosz Łomianki
33 Mon-Pol Płock 82 : 54 VBW GTK II Gdynia
34 AZS Uniwersytet Gdański 97 : 57 Basket 25 Bydgoszcz
35 Sokołów S.A. Sokołów Podl. 52 : 66 Lider Pruszków
Kolejka 8 (2017-11-18 - 2017-11-19)
36 AZS UW Warszawa 68 : 78 AZS Uniwersytet Gdański
37 Lider Pruszków 64 : 52 SMS PZKosz II Łomianki
38 SMS PZKosz Łomianki 61 : 66 Mon-Pol Płock
39 VBW GTK II Gdynia 68 : 77 KKS Olsztyn
40 Politechnika Gdańska 61 : 58 Sokołów S.A. Sokołów Podl.
Kolejka 9 (2017-11-25 - 2017-11-26)
41 AZS Uniwersytet Gdański 76 : 70 VBW GTK II Gdynia
42 KKS Olsztyn 65 : 62 SMS PZKosz Łomianki
43 AZS UW Warszawa 84 : 61 Basket 25 Bydgoszcz
44 Mon-Pol Płock 70 : 89 Lider Pruszków
45 SMS PZKosz II Łomianki 36 : 67 Politechnika Gdańska
Kolejka 10 (2017-12-01 - 2017-12-06)
46 Lider Pruszków 79 : 57 KKS Olsztyn
47 SMS PZKosz Łomianki 41 : 68 AZS Uniwersytet Gdański
48 Sokołów S.A. Sokołów Podl. 69 : 51 SMS PZKosz II Łomianki
49 VBW GTK II Gdynia 75 : 51 Basket 25 Bydgoszcz
50 Politechnika Gdańska 69 : 51 Mon-Pol Płock
Kolejka 11 (2017-12-09 - 2017-12-10)
51 KKS Olsztyn 56 : 75 Politechnika Gdańska
52 AZS Uniwersytet Gdański 56 : 62 Lider Pruszków
53 AZS UW Warszawa 58 : 52 VBW GTK II Gdynia
54 Basket 25 Bydgoszcz 53 : 77 SMS PZKosz Łomianki
55 Mon-Pol Płock 60 : 59 Sokołów S.A. Sokołów Podl.
Kolejka 12 (2017-12-15 - 2017-12-17)
56 KKS Olsztyn 60 : 66 Sokołów S.A. Sokołów Podl.
57 AZS UW Warszawa 68 : 64 SMS PZKosz Łomianki
58 AZS Uniwersytet Gdański 56 : 64 Politechnika Gdańska
59 Basket 25 Bydgoszcz 56 : 85 Lider Pruszków
60 Mon-Pol Płock 89 : 71 SMS PZKosz II Łomianki
Kolejka 13 (2017-12-20 - 2017-12-22)
61 SMS PZKosz II Łomianki 52 : 59 KKS Olsztyn
62 Politechnika Gdańska 103 : 44 Basket 25 Bydgoszcz
63 SMS PZKosz Łomianki 56 : 62 VBW GTK II Gdynia
64 Sokołów S.A. Sokołów Podl. 68 : 56 AZS Uniwersytet Gdański
65 Lider Pruszków 73 : 53 AZS UW Warszawa
Kolejka 14 (2018-01-06 - 2018-01-06)
66 AZS Uniwersytet Gdański 61 : 51 SMS PZKosz II Łomianki
67 Basket 25 Bydgoszcz 60 : 78 Sokołów S.A. Sokołów Podl.
68 AZS UW Warszawa 62 : 70 Politechnika Gdańska
69 VBW GTK II Gdynia 65 : 72 Lider Pruszków
70 KKS Olsztyn 61 : 77 Mon-Pol Płock
Kolejka 15 (2018-01-13 - 2018-01-13)
71 Lider Pruszków 59 : 62 SMS PZKosz Łomianki
72 SMS PZKosz II Łomianki 81 : 38 Basket 25 Bydgoszcz
73 Politechnika Gdańska 71 : 50 VBW GTK II Gdynia
74 Mon-Pol Płock 64 : 56 AZS Uniwersytet Gdański
75 Sokołów S.A. Sokołów Podl. 64 : 76 AZS UW Warszawa
Kolejka 16 (2018-01-20 - 2018-01-21)
76 Basket 25 Bydgoszcz 44 : 98 Mon-Pol Płock
77 AZS UW Warszawa 62 : 68 SMS PZKosz II Łomianki
78 SMS PZKosz Łomianki 71 : 73 Politechnika Gdańska
79 AZS Uniwersytet Gdański 93 : 49 KKS Olsztyn
80 VBW GTK II Gdynia 89 : 82 Sokołów S.A. Sokołów Podl.
Kolejka 17 (2018-01-27 - 2018-01-27)
81 SMS PZKosz II Łomianki 56 : 83 VBW GTK II Gdynia
82 Politechnika Gdańska 76 : 61 Lider Pruszków
83 Sokołów S.A. Sokołów Podl. 59 : 70 SMS PZKosz II Łomianki
84 Mon-Pol Płock 63 : 66 AZS UW Warszawa
85 KKS Olsztyn 89 : 57 Basket 25 Bydgoszcz
Kolejka 18 (2018-02-02 - 2018-02-07)
86 Basket 25 Bydgoszcz 42 : 89 AZS Uniwersytet Gdański
87 AZS UW Warszawa 93 : 75 KKS Olsztyn
88 VBW GTK II Gdynia 56 : 77 Mon-Pol Płock
89 SMS PZKosz Łomianki 84 : 66 SMS PZKosz II Łomianki
90 Lider Pruszków 73 : 48 Sokołów S.A. Sokołów Podl.
Kolejka 19 (2018-02-10 - 2018-02-10)
91 SMS PZKosz II Łomianki 54 : 88 Lider Pruszków
92 KKS Olsztyn 73 : 67 VBW GTK II Gdynia
93 AZS Uniwersytet Gdański 90 : 67 AZS UW Warszawa
94 Mon-Pol Płock 70 : 80 SMS PZKosz Łomianki
95 Sokołów S.A. Sokołów Podl. 75 : 86 Politechnika Gdańska
Kolejka 20 (2018-02-15 - 2018-02-18)
96 VBW GTK II Gdynia 77 : 72 AZS Uniwersytet Gdański
97 SMS PZKosz Łomianki 83 : 46 KKS Olsztyn
98 Basket 25 Bydgoszcz 52 : 79 AZS UW Warszawa
99 Lider Pruszków 51 : 47 Mon-Pol Płock
100 Politechnika Gdańska 63 : 51 SMS PZKosz II Łomianki
Kolejka 21 (2018-02-23 - 2018-02-25)
101 KKS Olsztyn 70 : 88 Lider Pruszków
102 Mon-Pol Płock 57 : 48 Politechnika Gdańska
103 SMS PZKosz II Łomianki 57 : 73 Sokołów S.A. Sokołów Podl.
104 AZS Uniwersytet Gdański 69 : 76 SMS PZKosz Łomianki
105 Basket 25 Bydgoszcz 53 : 63 VBW GTK II Gdynia
Kolejka 22 (2018-03-04 - 2018-03-04)
106 VBW GTK II Gdynia 85 : 48 AZS UW Warszawa
107 SMS PZKosz Łomianki 81 : 41 Basket 25 Bydgoszcz
108 Lider Pruszków 70 : 68 AZS Uniwersytet Gdański
109 Politechnika Gdańska 98 : 69 KKS Olsztyn
110 Sokołów S.A. Sokołów Podl. 62 : 56 Mon-Pol Płock
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy poparcie dla PiS przekroczy 50%?


Zobacz komentarze (13)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.