reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I MĘŻCZYZN BASKET LIGA KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 CCC Polkowice 24 46 1963:1443
2 Energa Toruń 24 43 1994:1624
3 Artego Bydgoszcz 24 42 1788:1588
4 Arka Gdynia 24 41 1866:1646
5 Wisła Kraków 24 40 1873:1585
6 Ślęza Wrocław 24 40 1798:1641
7 Enea Gorzów Wlkp. 24 38 2020:1709
8 AZS UMCS Lublin 24 35 1750:1726
9 Widzew Łódź 24 31 1680:1926
10 Politechnika Gdańska 24 30 1606:1922
11 PGE MKK Siedlce 24 29 1684:2105
12 Enea AZS Poznań 24 27 1613:2074
13 Ostrovia Ostrów Wlkp. 24 26 1372:2017
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-10-04 - 2018-10-07)
1 Arka Gdynia 92 : 67 PGE MKK Siedlce
2 Politechnika Gdańska 59 : 104 Wisła Kraków
3 Enea AZS Poznań 50 : 91 Ślęza Wrocław
4 AZS UMCS Lublin 76 : 67 Ostrovia Ostrów Wlkp.
5 Energa Toruń 77 : 70 Artego Bydgoszcz
6 CCC Polkowice 90 : 50 Widzew Łódź
7 Ślęza Wrocław : Widzew Łódź
Kolejka 2 (2018-10-11 - 2018-10-14)
8 Artego Bydgoszcz 92 : 75 Enea AZS Poznań
9 Enea Gorzów Wlkp. 87 : 69 AZS UMCS Lublin
10 Politechnika Gdańska 51 : 83 Ślęza Wrocław
11 Ostrovia Ostrów Wlkp. 61 : 95 Arka Gdynia
12 Widzew Łódź 70 : 82 PGE MKK Siedlce
13 CCC Polkowice 73 : 71 Energa Toruń
Kolejka 3 (2018-10-17 - 2018-10-17)
14 Ostrovia Ostrów Wlkp. 68 : 97 PGE MKK Siedlce
15 Arka Gdynia 80 : 73 Enea Gorzów Wlkp.
16 AZS UMCS Lublin 56 : 66 Wisła Kraków
17 Energa Toruń 48 : 83 Widzew Łódź
18 Politechnika Gdańska 54 : 60 Artego Bydgoszcz
19 Enea AZS Poznań 52 : 86 CCC Polkowice
Kolejka 4 (2018-10-20 - 2018-10-21)
20 Energa Toruń 91 : 61 Enea AZS Poznań
21 Ślęza Wrocław 80 : 78 AZS UMCS Lublin
22 Enea Gorzów Wlkp. 92 : 58 PGE MKK Siedlce
23 CCC Polkowice 94 : 65 Politechnika Gdańska
24 Wisła Kraków 56 : 67 Arka Gdynia
25 Widzew Łódź 81 : 69 Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 5 (2018-10-27 - 2018-10-27)
26 Arka Gdynia 91 : 98 Ślęza Wrocław
27 PGE MKK Siedlce 59 : 73 Wisła Kraków
28 Ostrovia Ostrów Wlkp. 55 : 113 Enea Gorzów Wlkp.
29 Politechnika Gdańska 67 : 79 Energa Toruń
30 Enea AZS Poznań 81 : 70 Widzew Łódź
31 AZS UMCS Lublin 67 : 76 Artego Bydgoszcz
Kolejka 6 (2018-11-03 - 2018-11-04)
32 Politechnika Gdańska 88 : 71 Enea AZS Poznań
33 Ślęza Wrocław 81 : 70 PGE MKK Siedlce
34 Artego Bydgoszcz 59 : 65 Arka Gdynia
35 Wisła Kraków 92 : 46 Ostrovia Ostrów Wlkp.
36 Widzew Łódź 63 : 74 Enea Gorzów Wlkp.
37 CCC Polkowice 74 : 60 AZS UMCS Lublin
Kolejka 7 (2018-11-10 - 2018-11-11)
38 Enea Gorzów Wlkp. 64 : 75 Wisła Kraków
39 Arka Gdynia 68 : 75 CCC Polkowice
40 PGE MKK Siedlce 68 : 88 Artego Bydgoszcz
41 Ostrovia Ostrów Wlkp. 47 : 80 Ślęza Wrocław
42 Politechnika Gdańska 50 : 82 Widzew Łódź
43 AZS UMCS Lublin 61 : 66 Energa Toruń
Kolejka 8 (2018-11-24 - 2018-11-24)
44 Artego Bydgoszcz 79 : 43 Ostrovia Ostrów Wlkp.
45 Ślęza Wrocław 62 : 78 Enea Gorzów Wlkp.
46 Energa Toruń 62 : 71 Arka Gdynia
47 Enea AZS Poznań 69 : 81 AZS UMCS Lublin
48 Widzew Łódź 78 : 85 Wisła Kraków
49 CCC Polkowice 89 : 56 PGE MKK Siedlce
Kolejka 9 (2018-12-01 - 2018-12-01)
50 Enea Gorzów Wlkp. 73 : 74 Artego Bydgoszcz
51 Ostrovia Ostrów Wlkp. 43 : 81 CCC Polkowice
52 Arka Gdynia 91 : 69 Enea AZS Poznań
53 PGE MKK Siedlce 69 : 77 Energa Toruń
54 Wisła Kraków 69 : 80 Ślęza Wrocław
55 AZS UMCS Lublin 74 : 54 Politechnika Gdańska
Kolejka 10 (2018-12-08 - 2018-12-09)
56 Politechnika Gdańska 65 : 79 Arka Gdynia
57 Artego Bydgoszcz 70 : 60 Wisła Kraków
58 Energa Toruń 89 : 48 Ostrovia Ostrów Wlkp.
59 Enea Gorzów Wlkp. 85 : 88 PGE MKK Siedlce
60 CCC Polkowice 78 : 73 Enea Gorzów Wlkp.
61 Widzew Łódź 92 : 80 Ślęza Wrocław
Kolejka 11 (2018-12-15 - 2018-12-16)
62 Ślęza Wrocław 63 : 67 Artego Bydgoszcz
63 Ostrovia Ostrów Wlkp. 74 : 72 Enea AZS Poznań
64 Enea Gorzów Wlkp. 84 : 76 Energa Toruń
65 PGE MKK Siedlce 102 : 78 Politechnika Gdańska
66 Wisła Kraków 70 : 82 CCC Polkowice
67 AZS UMCS Lublin 64 : 38 Widzew Łódź
Kolejka 12 (2018-12-22 - 2018-12-23)
68 Politechnika Gdańska 74 : 40 Ostrovia Ostrów Wlkp.
69 AZS UMCS Lublin 56 : 66 Arka Gdynia
70 Energa Toruń 94 : 86 Wisła Kraków
71 Enea AZS Poznań 71 : 94 Enea Gorzów Wlkp.
72 Widzew Łódź 67 : 80 Artego Bydgoszcz
73 CCC Polkowice 51 : 54 Ślęza Wrocław
Kolejka 13 (2019-01-05 - 2019-01-06)
74 Arka Gdynia 100 : 78 Widzew Łódź
75 PGE MKK Siedlce 82 : 72 AZS UMCS Lublin
76 Enea Gorzów Wlkp. 89 : 75 Politechnika Gdańska
77 Ślęza Wrocław 65 : 78 Energa Toruń
78 Artego Bydgoszcz 72 : 68 CCC Polkowice
79 Wisła Kraków 89 : 66 Enea AZS Poznań
Kolejka 14 (2019-01-12 - 2019-01-13)
80 Artego Bydgoszcz 77 : 83 Energa Toruń
81 Ślęza Wrocław 83 : 59 Enea AZS Poznań
82 Ostrovia Ostrów Wlkp. 67 : 88 AZS UMCS Lublin
83 PGE MKK Siedlce 66 : 88 Arka Gdynia
84 Widzew Łódź 56 : 90 CCC Polkowice
85 Politechnika Gdańska 58 : 74 Wisła Kraków
Kolejka 15 (2019-01-26 - 2019-01-27)
86 PGE MKK Siedlce 86 : 92 Widzew Łódź
87 Arka Gdynia 70 : 54 Ostrovia Ostrów Wlkp.
88 Ślęza Wrocław 66 : 64 Politechnika Gdańska
89 AZS UMCS Lublin 88 : 81 Enea Gorzów Wlkp.
90 Enea AZS Poznań 75 : 81 Artego Bydgoszcz
91 Energa Toruń 63 : 76 CCC Polkowice
Kolejka 16 (2019-02-02 - 2019-02-02)
92 Artego Bydgoszcz 78 : 70 Politechnika Gdańska
93 Enea Gorzów Wlkp. 88 : 79 Arka Gdynia
94 PGE MKK Siedlce 74 : 77 Ostrovia Ostrów Wlkp.
95 Widzew Łódź 71 : 105 Energa Toruń
96 Wisła Kraków 81 : 60 AZS UMCS Lublin
97 CCC Polkowice 117 : 46 Enea AZS Poznań
Kolejka 17 (2019-02-09 - 2019-02-09)
98 Ostrovia Ostrów Wlkp. 58 : 77 Widzew Łódź
99 PGE MKK Siedlce 69 : 97 Enea Gorzów Wlkp.
100 Arka Gdynia 76 : 71 Wisła Kraków
101 Politechnika Gdańska 68 : 89 CCC Polkowice
102 AZS UMCS Lublin 88 : 82 Ślęza Wrocław
103 Enea AZS Poznań 51 : 90 Energa Toruń
Kolejka 18 (2019-02-16 - 2019-02-16)
104 Artego Bydgoszcz 72 : 76 AZS UMCS Lublin
105 Ślęza Wrocław 62 : 60 Arka Gdynia
106 Enea Gorzów Wlkp. 100 : 47 Ostrovia Ostrów Wlkp.
107 Widzew Łódź 80 : 61 Enea AZS Poznań
108 Energa Toruń 109 : 69 Politechnika Gdańska
109 Wisła Kraków 90 : 60 PGE MKK Siedlce
Kolejka 19 (2019-02-23 - 2019-02-23)
110 Enea Gorzów Wlkp. 108 : 61 Widzew Łódź
111 Ostrovia Ostrów Wlkp. 62 : 85 Wisła Kraków
112 PGE MKK Siedlce 57 : 94 Ślęza Wrocław
113 Arka Gdynia 58 : 70 Artego Bydgoszcz
114 AZS UMCS Lublin 55 : 85 CCC Polkowice
115 Enea AZS Poznań 82 : 89 Politechnika Gdańska
Kolejka 20 (2019-02-27 - 2019-02-27)
116 Artego Bydgoszcz 90 : 54 PGE MKK Siedlce
117 Ślęza Wrocław 92 : 65 Ostrovia Ostrów Wlkp.
118 Widzew Łódź 72 : 78 Politechnika Gdańska
119 Energa Toruń 79 : 75 AZS UMCS Lublin
120 Wisła Kraków 84 : 81 Enea Gorzów Wlkp.
121 CCC Polkowice 61 : 52 Arka Gdynia
Kolejka 21 (2019-03-02 - 2019-03-03)
122 Enea Gorzów Wlkp. 63 : 69 Ślęza Wrocław
123 Ostrovia Ostrów Wlkp. 49 : 85 Artego Bydgoszcz
124 PGE MKK Siedlce 57 : 102 CCC Polkowice
125 Arka Gdynia 70 : 85 Energa Toruń
126 Wisła Kraków 89 : 57 Widzew Łódź
127 AZS UMCS Lublin 78 : 63 Enea AZS Poznań
Kolejka 22 (2019-03-09 - 2019-03-10)
128 Politechnika Gdańska 57 : 86 AZS UMCS Lublin
129 Artego Bydgoszcz 81 : 78 Enea Gorzów Wlkp.
130 Wisła Kraków 72 : 46 Ślęza Wrocław
131 Enea AZS Poznań 74 : 78 Arka Gdynia
132 Energa Toruń 121 : 63 PGE MKK Siedlce
133 CCC Polkowice 95 : 47 Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 23 (2019-03-16 - 2019-03-17)
134 Ślęza Wrocław 72 : 66 Widzew Łódź
135 Enea Gorzów Wlkp. 75 : 88 CCC Polkowice
136 Ostrovia Ostrów Wlkp. 54 : 86 Energa Toruń
137 PGE MKK Siedlce 83 : 92 Enea AZS Poznań
138 Arka Gdynia 98 : 60 Politechnika Gdańska
139 Wisła Kraków 59 : 69 Artego Bydgoszcz
Kolejka 24 (2019-03-23 - 2019-03-24)
140 Politechnika Gdańska 95 : 59 PGE MKK Siedlce
141 Artego Bydgoszcz 69 : 70 Ślęza Wrocław
142 Widzew Łódź 81 : 79 AZS UMCS Lublin
143 Enea AZS Poznań 69 : 68 Ostrovia Ostrów Wlkp.
144 Energa Toruń 87 : 65 Enea Gorzów Wlkp.
145 Wisła Kraków 70 : 77 CCC Polkowice
Kolejka 25 (2019-03-20 - 2019-03-27)
146 Artego Bydgoszcz 85 : 75 Widzew Łódź
147 Ślęza Wrocław 76 : 81 CCC Polkowice
148 Enea Gorzów Wlkp. 101 : 69 Enea AZS Poznań
149 Ostrovia Ostrów Wlkp. 63 : 67 Politechnika Gdańska
150 Arka Gdynia 95 : 61 AZS UMCS Lublin
151 Wisła Kraków 82 : 68 Energa Toruń
Kolejka 26 (2019-03-30 - 2019-03-30)
152 Politechnika Gdańska 51 : 89 Enea Gorzów Wlkp.
153 Widzew Łódź 75 : 77 Arka Gdynia
154 AZS UMCS Lublin 102 : 58 PGE MKK Siedlce
155 Enea AZS Poznań 50 : 91 Wisła Kraków
156 Energa Toruń 75 : 69 Ślęza Wrocław
157 CCC Polkowice 61 : 44 Artego Bydgoszcz
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś za tym, by kierowcy mieli obowiązek ustąpić pierwszeństwa nie tylko pieszym znajdującym się na przejściu, ale też wchodzącym na nie i oczekującym na pokonanie jezdni?


Zobacz komentarze (7)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.