reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I liga mężczyzn I liga kobiet (seria B)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 AZS Politechnika Warszawska 30 54 2256:2074
2 MKS Dąbrowa Górnicza 30 53 2252:2094
3 Rosa-Sport Radom 30 52 2125:1950
4 Sokół Łańcut 30 51 2163:1947
5 Sportino Inowrocław 30 51 2246:2100
6 ŁKS Sphinx Łódź 30 50 2254:2016
7 Asseco Prokom 2 Gdynia 30 49 2362:2165
8 Spójnia Stargard Szczeciński 30 45 2057:1952
9 Znicz Basket Pruszków 30 44 2127:2101
10 SKK Siedlce 30 42 2006:2125
11 AZS Radex Szczecin 30 41 2299:2373
12 Olimp Start Lublin 30 40 2003:2219
13 Astoria Bydgoszcz 30 37 2029:2293
14 GKS Tychy 30 36 1990:2053
15 Polonia 2011 Warszawa 30 36 2096:2432
16 Victoria Górrnik Wałbrzych 30 34 1749:2110
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2010-09-25 - 2010-09-25)
1 SKK Siedlce 45 : 69 GKS Tychy
2 Rosa-Sport Radom 98 : 55 Znicz Basket Pruszków
3 Astoria Bydgoszcz 65 : 75 AZS Politechnika Warszawska
4 Olimp Start Lublin 75 : 74 Victoria Górrnik Wałbrzych
5 Asseco Prokom 2 Gdynia 91 : 65 MKS Dąbrowa Górnicza
6 Sokół Łańcut 69 : 64 Sportino Inowrocław
7 Spójnia Stargard Szczeciński 76 : 87 AZS Radex Szczecin
8 Polonia 2011 Warszawa 56 : 87 ŁKS Sphinx Łódź
Kolejka 2 (2010-10-02 - 2010-10-02)
9 Victoria Górrnik Wałbrzych 82 : 73 SKK Siedlce
10 Znicz Basket Pruszków 75 : 65 ŁKS Sphinx Łódź
11 AZS Radex Szczecin 107 : 108 Polonia 2011 Warszawa
12 Sportino Inowrocław 58 : 56 Spójnia Stargard Szczeciński
13 GKS Tychy 77 : 81 Asseco Prokom 2 Gdynia
14 AZS Politechnika Warszawska 76 : 67 Olimp Start Lublin
15 Rosa-Sport Radom 80 : 71 Astoria Bydgoszcz
16 MKS Dąbrowa Górnicza 58 : 76 Sokół Łańcut
Kolejka 3 (2010-10-06 - 2010-10-06)
17 SKK Siedlce 50 : 67 AZS Politechnika Warszawska
18 Astoria Bydgoszcz 62 : 69 Znicz Basket Pruszków
19 Olimp Start Lublin 51 : 59 Rosa-Sport Radom
20 Asseco Prokom 2 Gdynia 105 : 71 Victoria Górrnik Wałbrzych
21 Sokół Łańcut 70 : 59 GKS Tychy
22 Spójnia Stargard Szczeciński 52 : 61 MKS Dąbrowa Górnicza
23 Polonia 2011 Warszawa 60 : 77 Sportino Inowrocław
24 AZS Radex Szczecin 88 : 76 ŁKS Sphinx Łódź
Kolejka 4 (2010-10-09 - 2010-10-09)
25 Rosa-Sport Radom 68 : 60 SKK Siedlce
26 Znicz Basket Pruszków 70 : 62 AZS Radex Szczecin
27 MKS Dąbrowa Górnicza 91 : 57 Polonia 2011 Warszawa
28 Sportino Inowrocław 60 : 53 ŁKS Sphinx Łódź
29 GKS Tychy 79 : 61 Spójnia Stargard Szczeciński
30 Victoria Górrnik Wałbrzych 68 : 75 Sokół Łańcut
31 AZS Politechnika Warszawska 75 : 69 Asseco Prokom 2 Gdynia
32 Astoria Bydgoszcz 66 : 67 Olimp Start Lublin
Kolejka 5 (2010-10-16 - 2010-10-16)
33 Olimp Start Lublin 79 : 88 Znicz Basket Pruszków
34 Asseco Prokom 2 Gdynia 68 : 70 Rosa-Sport Radom
35 Sokół Łańcut 75 : 78 AZS Politechnika Warszawska
36 Spójnia Stargard Szczeciński 99 : 62 Victoria Górrnik Wałbrzych
37 Polonia 2011 Warszawa 35 : 80 GKS Tychy
38 ŁKS Sphinx Łódź 69 : 73 MKS Dąbrowa Górnicza
39 AZS Radex Szczecin 82 : 83 Sportino Inowrocław
40 SKK Siedlce 60 : 59 Astoria Bydgoszcz
Kolejka 6 (2010-10-23 - 2010-10-24)
41 Znicz Basket Pruszków 69 : 76 Sportino Inowrocław
42 MKS Dąbrowa Górnicza 77 : 71 AZS Radex Szczecin
43 GKS Tychy 64 : 75 ŁKS Sphinx Łódź
44 Victoria Górrnik Wałbrzych 78 : 70 Polonia 2011 Warszawa
45 AZS Politechnika Warszawska 77 : 68 Spójnia Stargard Szczeciński
46 Rosa-Sport Radom 62 : 74 Sokół Łańcut
47 Astoria Bydgoszcz 48 : 68 Asseco Prokom 2 Gdynia
48 Olimp Start Lublin 61 : 63 SKK Siedlce
Kolejka 7 (2010-10-27 - 2010-10-27)
49 SKK Siedlce 69 : 52 Znicz Basket Pruszków
50 Asseco Prokom 2 Gdynia 107 : 53 Olimp Start Lublin
51 Sokół Łańcut 94 : 65 Astoria Bydgoszcz
52 Spójnia Stargard Szczeciński 57 : 71 Rosa-Sport Radom
53 Polonia 2011 Warszawa 79 : 85 AZS Politechnika Warszawska
54 ŁKS Sphinx Łódź 70 : 61 Victoria Górrnik Wałbrzych
55 AZS Radex Szczecin 83 : 75 GKS Tychy
56 Sportino Inowrocław 65 : 57 MKS Dąbrowa Górnicza
Kolejka 8 (2010-11-06 - 2010-11-07)
57 Znicz Basket Pruszków 73 : 83 MKS Dąbrowa Górnicza
58 GKS Tychy 60 : 73 Sportino Inowrocław
59 Victoria Górrnik Wałbrzych 69 : 76 AZS Radex Szczecin
60 AZS Politechnika Warszawska 67 : 63 ŁKS Sphinx Łódź
61 Rosa-Sport Radom 85 : 65 Polonia 2011 Warszawa
62 Olimp Start Lublin 70 : 67 Sokół Łańcut
63 SKK Siedlce 64 : 84 Asseco Prokom 2 Gdynia
64 Astoria Bydgoszcz 59 : 67 Spójnia Stargard Szczeciński
Kolejka 9 (2010-11-12 - 2010-11-14)
65 Asseco Prokom 2 Gdynia 84 : 77 Znicz Basket Pruszków
66 Sokół Łańcut 80 : 71 SKK Siedlce
67 Spójnia Stargard Szczeciński 66 : 56 Olimp Start Lublin
68 Polonia 2011 Warszawa 82 : 76 Astoria Bydgoszcz
69 ŁKS Sphinx Łódź 79 : 72 Rosa-Sport Radom
70 AZS Radex Szczecin 79 : 80 AZS Politechnika Warszawska
71 Sportino Inowrocław 61 : 46 Victoria Górrnik Wałbrzych
72 MKS Dąbrowa Górnicza 62 : 60 GKS Tychy
Kolejka 10 (2010-11-20 - 2010-11-22)
73 GKS Tychy 0 : 20 Znicz Basket Pruszków
74 Victoria Górrnik Wałbrzych 99 : 90 MKS Dąbrowa Górnicza
75 AZS Politechnika Warszawska 71 : 69 Sportino Inowrocław
76 Rosa-Sport Radom 87 : 77 AZS Radex Szczecin
77 Astoria Bydgoszcz 80 : 79 ŁKS Sphinx Łódź
78 Polonia 2011 Warszawa 90 : 82 Olimp Start Lublin
79 SKK Siedlce 62 : 55 Spójnia Stargard Szczeciński
80 Asseco Prokom 2 Gdynia 66 : 70 Sokół Łańcut
Kolejka 11 (2010-11-27 - 2010-11-28)
81 Znicz Basket Pruszków 51 : 61 Sokół Łańcut
82 Spójnia Stargard Szczeciński 72 : 63 Asseco Prokom 2 Gdynia
83 Polonia 2011 Warszawa 73 : 82 SKK Siedlce
84 ŁKS Sphinx Łódź 75 : 59 Olimp Start Lublin
85 AZS Radex Szczecin 88 : 101 Astoria Bydgoszcz
86 Sportino Inowrocław 82 : 79 Rosa-Sport Radom
87 MKS Dąbrowa Górnicza 83 : 69 AZS Politechnika Warszawska
88 GKS Tychy 0 : 20 Victoria Górrnik Wałbrzych
Kolejka 12 (2010-12-04 - 2010-12-05)
89 Znicz Basket Pruszków 69 : 47 Victoria Górrnik Wałbrzych
90 AZS Politechnika Warszawska 79 : 70 GKS Tychy
91 Rosa-Sport Radom 81 : 64 MKS Dąbrowa Górnicza
92 Astoria Bydgoszcz 76 : 96 Sportino Inowrocław
93 Olimp Start Lublin 69 : 67 AZS Radex Szczecin
94 SKK Siedlce 66 : 69 ŁKS Sphinx Łódź
95 Asseco Prokom 2 Gdynia 78 : 71 Polonia 2011 Warszawa
96 Sokół Łańcut 49 : 51 Spójnia Stargard Szczeciński
Kolejka 13 (2010-12-11 - 2010-12-12)
97 Spójnia Stargard Szczeciński 63 : 57 Znicz Basket Pruszków
98 Polonia 2011 Warszawa 54 : 68 Sokół Łańcut
99 ŁKS Sphinx Łódź 75 : 69 Asseco Prokom 2 Gdynia
100 AZS Radex Szczecin 79 : 76 SKK Siedlce
101 Sportino Inowrocław 82 : 68 Olimp Start Lublin
102 MKS Dąbrowa Górnicza 94 : 72 Astoria Bydgoszcz
103 GKS Tychy 56 : 64 Rosa-Sport Radom
104 Victoria Górrnik Wałbrzych 99 : 108 AZS Politechnika Warszawska
Kolejka 14 (2010-12-15 - 2010-12-15)
105 Znicz Basket Pruszków 91 : 88 AZS Politechnika Warszawska
106 Rosa-Sport Radom 66 : 60 Victoria Górrnik Wałbrzych
107 Astoria Bydgoszcz 76 : 66 GKS Tychy
108 Olimp Start Lublin 62 : 69 MKS Dąbrowa Górnicza
109 SKK Siedlce 81 : 65 Sportino Inowrocław
110 Asseco Prokom 2 Gdynia 69 : 90 AZS Radex Szczecin
111 Sokół Łańcut 70 : 76 ŁKS Sphinx Łódź
112 Spójnia Stargard Szczeciński 90 : 59 Polonia 2011 Warszawa
Kolejka 15 (2010-12-18 - 2010-12-18)
113 Polonia 2011 Warszawa 86 : 94 Znicz Basket Pruszków
114 ŁKS Sphinx Łódź 81 : 68 Spójnia Stargard Szczeciński
115 AZS Radex Szczecin 71 : 77 Sokół Łańcut
116 Sportino Inowrocław 78 : 80 Asseco Prokom 2 Gdynia
117 MKS Dąbrowa Górnicza 73 : 50 SKK Siedlce
118 GKS Tychy 80 : 71 Olimp Start Lublin
119 Victoria Górrnik Wałbrzych 75 : 80 Astoria Bydgoszcz
120 AZS Politechnika Warszawska 72 : 62 Rosa-Sport Radom
Kolejka 16 (2011-01-15 - 2011-01-16)
121 ŁKS Sphinx Łódź 84 : 65 Znicz Basket Pruszków
122 Polonia 2011 Warszawa 84 : 76 AZS Radex Szczecin
123 Spójnia Stargard Szczeciński 80 : 76 Sportino Inowrocław
124 Sokół Łańcut 75 : 52 MKS Dąbrowa Górnicza
125 Asseco Prokom 2 Gdynia 80 : 75 GKS Tychy
126 Olimp Start Lublin 63 : 92 AZS Politechnika Warszawska
127 Astoria Bydgoszcz 69 : 81 Rosa-Sport Radom
128 SKK Siedlce 58 : 59 Victoria Górrnik Wałbrzych
Kolejka 17 (2011-01-19 - 2011-01-19)
129 Znicz Basket Pruszków 80 : 79 Astoria Bydgoszcz
130 Rosa-Sport Radom 73 : 66 Olimp Start Lublin
131 AZS Politechnika Warszawska 81 : 78 SKK Siedlce
132 Victoria Górrnik Wałbrzych 53 : 83 Asseco Prokom 2 Gdynia
133 GKS Tychy 68 : 76 Sokół Łańcut
134 MKS Dąbrowa Górnicza 84 : 61 Spójnia Stargard Szczeciński
135 Sportino Inowrocław 97 : 75 Polonia 2011 Warszawa
136 ŁKS Sphinx Łódź 97 : 60 AZS Radex Szczecin
Kolejka 18 (2011-01-22 - 2011-01-23)
137 SKK Siedlce 66 : 70 Rosa-Sport Radom
138 AZS Radex Szczecin 87 : 86 Znicz Basket Pruszków
139 ŁKS Sphinx Łódź 78 : 83 Sportino Inowrocław
140 Polonia 2011 Warszawa 73 : 75 MKS Dąbrowa Górnicza
141 Spójnia Stargard Szczeciński 78 : 65 GKS Tychy
142 Sokół Łańcut 87 : 55 Victoria Górrnik Wałbrzych
143 Asseco Prokom 2 Gdynia 70 : 64 AZS Politechnika Warszawska
144 Olimp Start Lublin 72 : 63 Astoria Bydgoszcz
Kolejka 19 (2011-01-29 - 2011-01-30)
145 Znicz Basket Pruszków 52 : 69 Olimp Start Lublin
146 Astoria Bydgoszcz 85 : 76 SKK Siedlce
147 Rosa-Sport Radom 83 : 94 Asseco Prokom 2 Gdynia
148 AZS Politechnika Warszawska 80 : 76 Sokół Łańcut
149 Victoria Górrnik Wałbrzych 65 : 54 Spójnia Stargard Szczeciński
150 GKS Tychy 75 : 66 Polonia 2011 Warszawa
151 MKS Dąbrowa Górnicza 79 : 77 ŁKS Sphinx Łódź
152 Sportino Inowrocław 82 : 75 AZS Radex Szczecin
Kolejka 20 (2011-02-05 - 2011-02-06)
153 Sportino Inowrocław 73 : 71 Znicz Basket Pruszków
154 AZS Radex Szczecin 74 : 72 MKS Dąbrowa Górnicza
155 ŁKS Sphinx Łódź 73 : 69 GKS Tychy
156 Polonia 2011 Warszawa 90 : 65 Victoria Górrnik Wałbrzych
157 Spójnia Stargard Szczeciński 57 : 58 AZS Politechnika Warszawska
158 Sokół Łańcut 66 : 54 Rosa-Sport Radom
159 Asseco Prokom 2 Gdynia 90 : 71 Astoria Bydgoszcz
160 SKK Siedlce 82 : 58 Olimp Start Lublin
Kolejka 21 (2011-02-09 - 2011-02-09)
161 Olimp Start Lublin 77 : 66 Asseco Prokom 2 Gdynia
162 Astoria Bydgoszcz 52 : 71 Sokół Łańcut
163 Rosa-Sport Radom 52 : 51 Spójnia Stargard Szczeciński
164 AZS Politechnika Warszawska 86 : 66 Polonia 2011 Warszawa
165 Victoria Górrnik Wałbrzych 72 : 84 ŁKS Sphinx Łódź
166 GKS Tychy 87 : 70 AZS Radex Szczecin
167 MKS Dąbrowa Górnicza 76 : 75 Sportino Inowrocław
168 Znicz Basket Pruszków 81 : 62 SKK Siedlce
Kolejka 22 (2011-02-12 - 2011-02-12)
169 MKS Dąbrowa Górnicza 78 : 64 Znicz Basket Pruszków
170 Sportino Inowrocław 73 : 67 GKS Tychy
171 AZS Radex Szczecin 61 : 57 Victoria Górrnik Wałbrzych
172 ŁKS Sphinx Łódź 81 : 74 AZS Politechnika Warszawska
173 Polonia 2011 Warszawa 51 : 69 Rosa-Sport Radom
174 Spójnia Stargard Szczeciński 81 : 60 Astoria Bydgoszcz
175 Sokół Łańcut 71 : 72 Olimp Start Lublin
176 Asseco Prokom 2 Gdynia 82 : 70 SKK Siedlce
Kolejka 23 (2011-02-19 - 2011-02-20)
177 Znicz Basket Pruszków 75 : 46 Asseco Prokom 2 Gdynia
178 Olimp Start Lublin 43 : 66 Spójnia Stargard Szczeciński
179 Astoria Bydgoszcz 88 : 84 Polonia 2011 Warszawa
180 Rosa-Sport Radom 69 : 62 ŁKS Sphinx Łódź
181 AZS Politechnika Warszawska 85 : 70 AZS Radex Szczecin
182 Victoria Górrnik Wałbrzych 71 : 98 Sportino Inowrocław
183 GKS Tychy 67 : 83 MKS Dąbrowa Górnicza
184 SKK Siedlce 63 : 62 Sokół Łańcut
Kolejka 24 (2011-02-23 - 2011-02-23)
185 Znicz Basket Pruszków 83 : 60 GKS Tychy
186 MKS Dąbrowa Górnicza 65 : 57 Victoria Górrnik Wałbrzych
187 Sportino Inowrocław 60 : 65 AZS Politechnika Warszawska
188 AZS Radex Szczecin 61 : 68 Rosa-Sport Radom
189 ŁKS Sphinx Łódź 91 : 55 Astoria Bydgoszcz
190 Olimp Start Lublin 90 : 82 Polonia 2011 Warszawa
191 Sokół Łańcut 73 : 59 Asseco Prokom 2 Gdynia
192 Spójnia Stargard Szczeciński 81 : 58 SKK Siedlce
Kolejka 25 (2011-02-26 - 2011-02-26)
193 AZS Politechnika Warszawska 85 : 69 Astoria Bydgoszcz
194 Victoria Górrnik Wałbrzych 61 : 57 Olimp Start Lublin
195 MKS Dąbrowa Górnicza 79 : 69 Asseco Prokom 2 Gdynia
196 Sportino Inowrocław 66 : 82 Sokół Łańcut
197 AZS Radex Szczecin 73 : 81 Spójnia Stargard Szczeciński
198 ŁKS Sphinx Łódź 78 : 56 Polonia 2011 Warszawa
199 Znicz Basket Pruszków 71 : 76 Rosa-Sport Radom
200 GKS Tychy 73 : 75 SKK Siedlce
Kolejka 26 (2011-03-05 - 2011-03-06)
201 Sokół Łańcut 72 : 88 Znicz Basket Pruszków
202 Asseco Prokom 2 Gdynia 80 : 76 Spójnia Stargard Szczeciński
203 SKK Siedlce 73 : 64 Polonia 2011 Warszawa
204 Olimp Start Lublin 55 : 69 ŁKS Sphinx Łódź
205 Astoria Bydgoszcz 53 : 74 AZS Radex Szczecin
206 Rosa-Sport Radom 64 : 84 Sportino Inowrocław
207 AZS Politechnika Warszawska 66 : 70 MKS Dąbrowa Górnicza
208 Victoria Górrnik Wałbrzych 52 : 79 GKS Tychy
Kolejka 27 (2011-03-12 - 2011-03-13)
209 Victoria Górrnik Wałbrzych 71 : 117 Znicz Basket Pruszków
210 GKS Tychy 76 : 88 AZS Politechnika Warszawska
211 MKS Dąbrowa Górnicza 81 : 76 Rosa-Sport Radom
212 Sportino Inowrocław 78 : 72 Astoria Bydgoszcz
213 AZS Radex Szczecin 83 : 62 Olimp Start Lublin
214 ŁKS Sphinx Łódź 60 : 66 SKK Siedlce
215 Polonia 2011 Warszawa 83 : 88 Asseco Prokom 2 Gdynia
216 Spójnia Stargard Szczeciński 68 : 74 Sokół Łańcut
Kolejka 28 (2011-03-19 - 2011-03-20)
217 Znicz Basket Pruszków 52 : 76 Spójnia Stargard Szczeciński
218 Sokół Łańcut 70 : 57 Polonia 2011 Warszawa
219 Asseco Prokom 2 Gdynia 74 : 77 ŁKS Sphinx Łódź
220 Olimp Start Lublin 61 : 69 Sportino Inowrocław
221 Astoria Bydgoszcz 69 : 80 MKS Dąbrowa Górnicza
222 Rosa-Sport Radom 86 : 72 GKS Tychy
223 AZS Politechnika Warszawska 20 : 0 Victoria Górrnik Wałbrzych
224 SKK Siedlce 82 : 72 AZS Radex Szczecin
Kolejka 29 (2011-03-23 - 2011-03-23)
225 AZS Politechnika Warszawska 80 : 69 Znicz Basket Pruszków
226 GKS Tychy 90 : 68 Astoria Bydgoszcz
227 MKS Dąbrowa Górnicza 88 : 81 Olimp Start Lublin
228 AZS Radex Szczecin 82 : 105 Asseco Prokom 2 Gdynia
229 ŁKS Sphinx Łódź 75 : 54 Sokół Łańcut
230 Polonia 2011 Warszawa 55 : 79 Spójnia Stargard Szczeciński
231 Sportino Inowrocław 75 : 62 SKK Siedlce
232 Victoria Górrnik Wałbrzych 0 : 20 Rosa-Sport Radom
Kolejka 30 (2011-03-26 - 2011-03-27)
233 Znicz Basket Pruszków 63 : 65 Polonia 2011 Warszawa
234 Spójnia Stargard Szczeciński 67 : 76 ŁKS Sphinx Łódź
235 Sokół Łańcut 79 : 74 AZS Radex Szczecin
236 Asseco Prokom 2 Gdynia 94 : 68 Sportino Inowrocław
237 SKK Siedlce 63 : 87 MKS Dąbrowa Górnicza
238 Olimp Start Lublin 87 : 73 GKS Tychy
239 Astoria Bydgoszcz 20 : 0 Victoria Górrnik Wałbrzych
240 Rosa-Sport Radom 80 : 65 AZS Politechnika Warszawska

Najnowszy numer 34/2019 w sprzedaży od 2019-08-21.

reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy wprowadzenie kaucji na butelki plastikowe to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (9)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.