reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I liga mężczyzn I liga kobiet (seria B)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 MKK Sokołów Podlaski 19 36 1558:910
2 MKK Siedlce 18 35 1469:913
3 Żyrardowianka Żyrardów 17 29 1212:1007
4 Basket Women Łódź 16 27 1196:959
5 Stowarzyszenie 93 Basket Family 16 27 978:809
6 Basket Aleksandrów Łódzki 17 25 1319:1218
7 AZS Politechnika Warszawska 17 25 968:995
8 UKS 4 Ursus 18 24 912:1104
9 MON-POL Płock 18 24 1055:1332
10 MAG-RYS Zgierz 17 19 873:1031
11 Księżak Łowicz 17 19 1149:1493
12 La Basket Warszawa 17 15 689:1607
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2010-10-09 - 2010-10-05)
1 MKK Sokołów Podlaski 110 : 49 Księżak Łowicz
2 MKK Siedlce 84 : 38 MAG-RYS Zgierz
3 MON-POL Płock 64 : 74 Basket Women Łódź
4 AZS Politechnika Warszawska 67 : 69 Basket Aleksandrów Łódzki
5 Żyrardowianka Żyrardów 20 : 0 La Basket Warszawa
6 Stowarzyszenie 93 Basket Family 68 : 42 UKS 4 Ursus
Kolejka 2 (2010-10-16 - 2010-10-16)
7 Basket Aleksandrów Łódzki 80 : 91 Żyrardowianka Żyrardów
8 Basket Women Łódź 42 : 48 AZS Politechnika Warszawska
9 MAG-RYS Zgierz 56 : 72 MON-POL Płock
10 MKK Siedlce 117 : 55 Księżak Łowicz
11 Stowarzyszenie 93 Basket Family 42 : 73 MKK Sokołów Podlaski
12 UKS 4 Ursus 57 : 37 La Basket Warszawa
Kolejka 3 (2010-10-23 - 2010-10-23)
13 MKK Siedlce 67 : 52 Stowarzyszenie 93 Basket Family
14 MON-POL Płock 104 : 73 Księżak Łowicz
15 AZS Politechnika Warszawska 20 : 0 MAG-RYS Zgierz
16 Żyrardowianka Żyrardów 81 : 69 Basket Women Łódź
17 La Basket Warszawa 48 : 97 Basket Aleksandrów Łódzki
18 MKK Sokołów Podlaski 87 : 39 UKS 4 Ursus
Kolejka 4 (2010-10-30 - 2010-10-30)
19 Basket Women Łódź 105 : 24 La Basket Warszawa
20 MAG-RYS Zgierz 58 : 64 Żyrardowianka Żyrardów
21 Księżak Łowicz 74 : 83 AZS Politechnika Warszawska
22 Stowarzyszenie 93 Basket Family 82 : 50 MON-POL Płock
23 MKK Sokołów Podlaski 72 : 85 MKK Siedlce
24 UKS 4 Ursus 48 : 60 Basket Aleksandrów Łódzki
Kolejka 5 (2010-11-06 - 2010-11-06)
25 MON-POL Płock 39 : 124 MKK Sokołów Podlaski
26 AZS Politechnika Warszawska 49 : 64 Stowarzyszenie 93 Basket Family
27 Żyrardowianka Żyrardów 106 : 45 Księżak Łowicz
28 La Basket Warszawa 35 : 101 MAG-RYS Zgierz
29 Basket Aleksandrów Łódzki 68 : 77 Basket Women Łódź
30 MKK Siedlce 98 : 47 UKS 4 Ursus
Kolejka 6 (2010-11-11 - 2010-11-11)
31 MAG-RYS Zgierz 67 : 81 Basket Aleksandrów Łódzki
32 Księżak Łowicz 99 : 51 La Basket Warszawa
33 Stowarzyszenie 93 Basket Family 64 : 59 Żyrardowianka Żyrardów
34 MKK Sokołów Podlaski 82 : 35 AZS Politechnika Warszawska
35 MON-POL Płock 45 : 103 MKK Siedlce
36 UKS 4 Ursus 43 : 37 Basket Women Łódź
Kolejka 7 (2010-11-20 - 2010-11-20)
37 MON-POL Płock 67 : 40 UKS 4 Ursus
38 AZS Politechnika Warszawska 47 : 76 MKK Siedlce
39 MKK Sokołów Podlaski 83 : 53 Żyrardowianka Żyrardów
40 La Basket Warszawa 29 : 137 Stowarzyszenie 93 Basket Family
41 Basket Aleksandrów Łódzki 102 : 80 Księżak Łowicz
42 Basket Women Łódź 65 : 51 MAG-RYS Zgierz
Kolejka 8 (2010-11-27 - 2010-11-27)
43 Księżak Łowicz 69 : 91 Basket Women Łódź
44 Stowarzyszenie 93 Basket Family 20 : 0 Basket Aleksandrów Łódzki
45 MKK Sokołów Podlaski 20 : 0 La Basket Warszawa
46 MKK Siedlce 53 : 55 Żyrardowianka Żyrardów
47 MON-POL Płock 69 : 71 AZS Politechnika Warszawska
48 UKS 4 Ursus 53 : 40 MAG-RYS Zgierz
Kolejka 9 (2010-12-04 - 2010-12-04)
49 Żyrardowianka Żyrardów 111 : 52 MON-POL Płock
50 La Basket Warszawa 46 : 132 MKK Siedlce
51 Basket Aleksandrów Łódzki 80 : 97 MKK Sokołów Podlaski
52 Basket Women Łódź 65 : 51 Stowarzyszenie 93 Basket Family
53 MAG-RYS Zgierz 63 : 57 Księżak Łowicz
54 AZS Politechnika Warszawska 56 : 48 UKS 4 Ursus
Kolejka 10 (2010-12-11 - 2010-12-11)
55 UKS 4 Ursus 72 : 61 Księżak Łowicz
56 Stowarzyszenie 93 Basket Family : MAG-RYS Zgierz
57 MKK Sokołów Podlaski 76 : 57 Basket Women Łódź
58 Basket Aleksandrów Łódzki 74 : 91 MKK Siedlce
59 MON-POL Płock 101 : 67 La Basket Warszawa
60 AZS Politechnika Warszawska 58 : 59 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 11 (2010-12-18 - 2010-12-18)
61 La Basket Warszawa 46 : 89 AZS Politechnika Warszawska
62 Basket Aleksandrów Łódzki 89 : 82 MON-POL Płock
63 MKK Siedlce 84 : 59 Basket Women Łódź
64 MAG-RYS Zgierz 31 : 93 MKK Sokołów Podlaski
65 Księżak Łowicz 55 : 75 Stowarzyszenie 93 Basket Family
66 Żyrardowianka Żyrardów 70 : 59 UKS 4 Ursus
Kolejka 12 (2011-01-08 - 2011-01-08)
67 Księżak Łowicz 47 : 95 MKK Sokołów Podlaski
68 MAG-RYS Zgierz 47 : 79 MKK Siedlce
69 Basket Women Łódź 77 : 41 MON-POL Płock
70 Basket Aleksandrów Łódzki 73 : 80 AZS Politechnika Warszawska
71 La Basket Warszawa : Żyrardowianka Żyrardów
72 UKS 4 Ursus 42 : 53 Stowarzyszenie 93 Basket Family
Kolejka 13 (2011-01-15 - 2011-01-15)
73 Żyrardowianka Żyrardów 95 : 74 Basket Aleksandrów Łódzki
74 AZS Politechnika Warszawska 57 : 72 Basket Women Łódź
75 MON-POL Płock 20 : 0 MAG-RYS Zgierz
76 Księżak Łowicz 61 : 95 MKK Siedlce
77 MKK Sokołów Podlaski 79 : 39 Stowarzyszenie 93 Basket Family
78 La Basket Warszawa 38 : 87 UKS 4 Ursus
Kolejka 14 (2011-01-22 - 2011-01-22)
79 Księżak Łowicz 71 : 76 MON-POL Płock
80 Stowarzyszenie 93 Basket Family 46 : 52 MKK Siedlce
81 MAG-RYS Zgierz 44 : 58 AZS Politechnika Warszawska
82 Basket Women Łódź 60 : 56 Żyrardowianka Żyrardów
83 Basket Aleksandrów Łódzki 133 : 55 La Basket Warszawa
84 UKS 4 Ursus 36 : 54 MKK Sokołów Podlaski
Kolejka 15 (2011-01-29 - 2011-01-29)
85 La Basket Warszawa 43 : 113 Basket Women Łódź
86 Żyrardowianka Żyrardów 93 : 60 MAG-RYS Zgierz
87 AZS Politechnika Warszawska : Księżak Łowicz
88 MON-POL Płock 40 : 67 Stowarzyszenie 93 Basket Family
89 MKK Siedlce 59 : 51 MKK Sokołów Podlaski
90 Basket Aleksandrów Łódzki 85 : 67 UKS 4 Ursus
Kolejka 16 (2011-02-05 - 2011-02-06)
91 MKK Sokołów Podlaski 105 : 45 MON-POL Płock
92 Stowarzyszenie 93 Basket Family 54 : 53 AZS Politechnika Warszawska
93 Księżak Łowicz 64 : 91 Żyrardowianka Żyrardów
94 MAG-RYS Zgierz 96 : 44 La Basket Warszawa
95 Basket Women Łódź : Basket Aleksandrów Łódzki
96 UKS 4 Ursus 30 : 68 MKK Siedlce
Kolejka 17 (2011-02-12 - 2011-02-13)
97 Basket Aleksandrów Łódzki 62 : 63 MAG-RYS Zgierz
98 La Basket Warszawa 70 : 99 Księżak Łowicz
99 Żyrardowianka Żyrardów 54 : 64 Stowarzyszenie 93 Basket Family
100 AZS Politechnika Warszawska 54 : 62 MKK Sokołów Podlaski
101 MKK Siedlce 65 : 45 MON-POL Płock
102 Basket Women Łódź 82 : 45 UKS 4 Ursus
Kolejka 18 (2011-02-19 - 2011-02-20)
103 UKS 4 Ursus 57 : 43 MON-POL Płock
104 MKK Siedlce 61 : 43 AZS Politechnika Warszawska
105 Żyrardowianka Żyrardów 54 : 64 MKK Sokołów Podlaski
106 Stowarzyszenie 93 Basket Family : La Basket Warszawa
107 Księżak Łowicz 90 : 92 Basket Aleksandrów Łódzki
108 MAG-RYS Zgierz 58 : 51 Basket Women Łódź
Kolejka 19 (2011-02-23 - )
109 La Basket Warszawa 56 : 121 MKK Sokołów Podlaski
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy robiąc zakupy starasz się wybierać polskie, zwłaszcza lokalne, produkty?


Zobacz komentarze (5)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.