Kolejka 1 (2015-08-08 - 2015-08-09) |
1 |
KS Warka |
0 : 0 |
Szydłowianka Szydłowiec |
2 |
Żyrardowianka Żyrardów |
0 : 0 |
Orzeł Wierzbica |
3 |
Dolcan II Ząbki |
3 : 1 |
Wilga Garwolin |
4 |
Victoria Sulejówek |
3 : 1 |
KS Raszyn |
5 |
UKS Łady |
3 : 0 |
Hutnik Warszawa |
6 |
Znicz II Pruszków |
1 : 2 |
KS Konstancin |
7 |
Drukarz Warszawa |
1 : 2 |
Sparta Jazgarzew |
8 |
Błonianka Błonie |
0 : 3 |
Olimpia Warszawa |
9 |
Mszczonowianka Mszczonów |
0 : 3 |
Mazur Karczew |
Kolejka 2 (2015-08-15 - 2015-08-16) |
10 |
Szydłowianka Szydłowiec |
1 : 2 |
Mazur Karczew |
11 |
Olimpia Warszawa |
1 : 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
12 |
Sparta Jazgarzew |
1 : 2 |
Błonianka Błonie |
13 |
KS Konstancin |
3 : 1 |
Drukarz Warszawa |
14 |
Hutnik Warszawa |
4 : 1 |
Znicz II Pruszków |
15 |
KS Raszyn |
4 : 2 |
UKS Łady |
16 |
Wilga Garwolin |
0 : 1 |
Victoria Sulejówek |
17 |
Orzeł Wierzbica |
4 : 2 |
Dolcan II Ząbki |
18 |
KS Warka |
2 : 2 |
Żyrardowianka Żyrardów |
Kolejka 3 (2015-08-22 - 2015-08-23) |
19 |
Żyrardowianka Żyrardów |
2 : 2 |
Szydłowianka Szydłowiec |
20 |
Dolcan II Ząbki |
6 : 0 |
KS Warka |
21 |
Victoria Sulejówek |
1 : 1 |
Orzeł Wierzbica |
22 |
UKS Łady |
6 : 2 |
Wilga Garwolin |
23 |
Znicz II Pruszków |
5 : 1 |
KS Raszyn |
24 |
Drukarz Warszawa |
0 : 3 |
Hutnik Warszawa |
25 |
Błonianka Błonie |
2 : 0 |
KS Konstancin |
26 |
Mszczonowianka Mszczonów |
5 : 0 |
Sparta Jazgarzew |
27 |
Mazur Karczew |
3 : 0 |
Olimpia Warszawa |
Kolejka 4 (2015-08-26 - 2015-08-26) |
28 |
Szydłowianka Szydłowiec |
3 : 1 |
Olimpia Warszawa |
29 |
Sparta Jazgarzew |
0 : 1 |
Mazur Karczew |
30 |
KS Konstancin |
3 : 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
31 |
Hutnik Warszawa |
0 : 0 |
Błonianka Błonie |
32 |
KS Raszyn |
1 : 0 |
Drukarz Warszawa |
33 |
Wilga Garwolin |
3 : 0 |
Znicz II Pruszków |
34 |
Orzeł Wierzbica |
2 : 1 |
UKS Łady |
35 |
KS Warka |
2 : 8 |
Victoria Sulejówek |
36 |
Żyrardowianka Żyrardów |
0 : 0 |
Dolcan II Ząbki |
Kolejka 5 (2015-08-29 - 2015-08-30) |
37 |
Dolcan II Ząbki |
2 : 5 |
Szydłowianka Szydłowiec |
38 |
Victoria Sulejówek |
4 : 0 |
Żyrardowianka Żyrardów |
39 |
UKS Łady |
1 : 0 |
KS Warka |
40 |
Znicz II Pruszków |
1 : 2 |
Orzeł Wierzbica |
41 |
Drukarz Warszawa |
0 : 3 |
Wilga Garwolin |
42 |
Błonianka Błonie |
0 : 0 |
KS Raszyn |
43 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 : 1 |
Hutnik Warszawa |
44 |
Mazur Karczew |
0 : 4 |
KS Konstancin |
45 |
Olimpia Warszawa |
1 : 1 |
Sparta Jazgarzew |
Kolejka 6 (2015-09-05 - 2015-09-06) |
46 |
Szydłowianka Szydłowiec |
2 : 0 |
Sparta Jazgarzew |
47 |
KS Konstancin |
2 : 1 |
Olimpia Warszawa |
48 |
Hutnik Warszawa |
1 : 4 |
Mazur Karczew |
49 |
KS Raszyn |
1 : 3 |
Mszczonowianka Mszczonów |
50 |
Wilga Garwolin |
2 : 0 |
Błonianka Błonie |
51 |
Orzeł Wierzbica |
2 : 1 |
Drukarz Warszawa |
52 |
KS Warka |
1 : 3 |
Znicz II Pruszków |
53 |
Żyrardowianka Żyrardów |
1 : 1 |
UKS Łady |
54 |
Victoria Sulejówek |
7 : 0 |
Dolcan II Ząbki |
Kolejka 7 (2015-09-12 - 2015-09-13) |
55 |
Victoria Sulejówek |
0 : 0 |
Szydłowianka Szydłowiec |
56 |
UKS Łady |
5 : 0 |
Dolcan II Ząbki |
57 |
Znicz II Pruszków |
5 : 0 |
Żyrardowianka Żyrardów |
58 |
Drukarz Warszawa |
3 : 2 |
KS Warka |
59 |
Błonianka Błonie |
1 : 0 |
Orzeł Wierzbica |
60 |
Mszczonowianka Mszczonów |
5 : 2 |
Wilga Garwolin |
61 |
Mazur Karczew |
1 : 0 |
KS Raszyn |
62 |
Olimpia Warszawa |
2 : 2 |
Hutnik Warszawa |
63 |
Sparta Jazgarzew |
0 : 5 |
KS Konstancin |
Kolejka 8 (2015-09-19 - 2015-09-20) |
64 |
Szydłowianka Szydłowiec |
0 : 2 |
KS Konstancin |
65 |
Hutnik Warszawa |
0 : 0 |
Sparta Jazgarzew |
66 |
KS Raszyn |
2 : 0 |
Olimpia Warszawa |
67 |
Wilga Garwolin |
1 : 1 |
Mazur Karczew |
68 |
Orzeł Wierzbica |
0 : 1 |
Mszczonowianka Mszczonów |
69 |
KS Warka |
0 : 0 |
Błonianka Błonie |
70 |
Żyrardowianka Żyrardów |
2 : 1 |
Drukarz Warszawa |
71 |
Dolcan II Ząbki |
3 : 3 |
Znicz II Pruszków |
72 |
Victoria Sulejówek |
4 : 1 |
UKS Łady |
Kolejka 9 (2015-09-23 - 2015-09-23) |
73 |
UKS Łady |
0 : 4 |
Szydłowianka Szydłowiec |
74 |
Znicz II Pruszków |
0 : 1 |
Victoria Sulejówek |
75 |
Drukarz Warszawa |
1 : 2 |
Dolcan II Ząbki |
76 |
Błonianka Błonie |
0 : 1 |
Żyrardowianka Żyrardów |
77 |
Mszczonowianka Mszczonów |
7 : 1 |
KS Warka |
78 |
Mazur Karczew |
1 : 3 |
Orzeł Wierzbica |
79 |
Olimpia Warszawa |
1 : 1 |
Wilga Garwolin |
80 |
Sparta Jazgarzew |
1 : 1 |
KS Raszyn |
81 |
KS Konstancin |
1 : 3 |
Hutnik Warszawa |
Kolejka 10 (2015-09-26 - 2015-09-27) |
82 |
Szydłowianka Szydłowiec |
6 : 0 |
Hutnik Warszawa |
83 |
KS Raszyn |
2 : 6 |
KS Konstancin |
84 |
Wilga Garwolin |
1 : 2 |
Sparta Jazgarzew |
85 |
Orzeł Wierzbica |
1 : 1 |
Olimpia Warszawa |
86 |
KS Warka |
2 : 2 |
Mazur Karczew |
87 |
Żyrardowianka Żyrardów |
1 : 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
88 |
Błonianka Błonie |
4 : 1 |
Dolcan II Ząbki |
89 |
Victoria Sulejówek |
3 : 1 |
Drukarz Warszawa |
90 |
UKS Łady |
1 : 1 |
Znicz II Pruszków |
Kolejka 11 (2015-10-03 - 2015-10-04) |
91 |
Znicz II Pruszków |
3 : 0 |
Szydłowianka Szydłowiec |
92 |
Drukarz Warszawa |
0 : 0 |
UKS Łady |
93 |
Błonianka Błonie |
1 : 0 |
Victoria Sulejówek |
94 |
Mszczonowianka Mszczonów |
4 : 1 |
Dolcan II Ząbki |
95 |
Mazur Karczew |
3 : 1 |
Żyrardowianka Żyrardów |
96 |
Olimpia Warszawa |
1 : 0 |
KS Warka |
97 |
Sparta Jazgarzew |
3 : 1 |
Orzeł Wierzbica |
98 |
KS Konstancin |
4 : 0 |
Wilga Garwolin |
99 |
Hutnik Warszawa |
2 : 0 |
KS Raszyn |
Kolejka 12 (2015-10-10 - 2015-10-11) |
100 |
Szydłowianka Szydłowiec |
3 : 1 |
KS Raszyn |
101 |
Wilga Garwolin |
1 : 2 |
Hutnik Warszawa |
102 |
Orzeł Wierzbica |
0 : 0 |
KS Konstancin |
103 |
KS Warka |
0 : 1 |
Sparta Jazgarzew |
104 |
Żyrardowianka Żyrardów |
1 : 1 |
Olimpia Warszawa |
105 |
Dolcan II Ząbki |
1 : 5 |
Mazur Karczew |
106 |
Victoria Sulejówek |
1 : 1 |
Mszczonowianka Mszczonów |
107 |
UKS Łady |
0 : 0 |
Błonianka Błonie |
108 |
Znicz II Pruszków |
7 : 2 |
Drukarz Warszawa |
Kolejka 13 (2015-10-17 - 2015-10-18) |
109 |
Drukarz Warszawa |
3 : 1 |
Szydłowianka Szydłowiec |
110 |
Błonianka Błonie |
2 : 3 |
Znicz II Pruszków |
111 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 : 1 |
UKS Łady |
112 |
Mazur Karczew |
1 : 4 |
Victoria Sulejówek |
113 |
Olimpia Warszawa |
3 : 2 |
Dolcan II Ząbki |
114 |
Sparta Jazgarzew |
1 : 0 |
Żyrardowianka Żyrardów |
115 |
KS Konstancin |
1 : 0 |
KS Warka |
116 |
Hutnik Warszawa |
1 : 4 |
Orzeł Wierzbica |
117 |
KS Raszyn |
1 : 1 |
Wilga Garwolin |
Kolejka 14 (2015-10-24 - 2015-10-25) |
118 |
Szydłowianka Szydłowiec |
2 : 1 |
Wilga Garwolin |
119 |
Orzeł Wierzbica |
5 : 1 |
KS Raszyn |
120 |
KS Warka |
0 : 2 |
Hutnik Warszawa |
121 |
Żyrardowianka Żyrardów |
0 : 2 |
KS Konstancin |
122 |
Dolcan II Ząbki |
2 : 3 |
Sparta Jazgarzew |
123 |
Victoria Sulejówek |
2 : 1 |
Olimpia Warszawa |
124 |
UKS Łady |
0 : 1 |
Mazur Karczew |
125 |
Znicz II Pruszków |
1 : 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
126 |
Drukarz Warszawa |
0 : 2 |
Błonianka Błonie |
Kolejka 15 (2015-11-07 - 2015-11-08) |
127 |
Błonianka Błonie |
1 : 1 |
Szydłowianka Szydłowiec |
128 |
Mszczonowianka Mszczonów |
4 : 0 |
Drukarz Warszawa |
129 |
Mazur Karczew |
8 : 1 |
Znicz II Pruszków |
130 |
Olimpia Warszawa |
1 : 1 |
UKS Łady |
131 |
Sparta Jazgarzew |
0 : 6 |
Victoria Sulejówek |
132 |
KS Konstancin |
4 : 1 |
Dolcan II Ząbki |
133 |
Hutnik Warszawa |
2 : 0 |
Żyrardowianka Żyrardów |
134 |
KS Raszyn |
5 : 2 |
KS Warka |
135 |
Wilga Garwolin |
0 : 0 |
Orzeł Wierzbica |
Kolejka 16 (2015-10-31 - 2015-11-11) |
136 |
Szydłowianka Szydłowiec |
0 : 0 |
Orzeł Wierzbica |
137 |
KS Warka |
1 : 2 |
Wilga Garwolin |
138 |
Żyrardowianka Żyrardów |
0 : 0 |
KS Raszyn |
139 |
Dolcan II Ząbki |
4 : 1 |
Hutnik Warszawa |
140 |
Victoria Sulejówek |
1 : 1 |
KS Konstancin |
141 |
UKS Łady |
1 : 1 |
Sparta Jazgarzew |
142 |
Znicz II Pruszków |
2 : 0 |
Olimpia Warszawa |
143 |
Drukarz Warszawa |
4 : 4 |
Mazur Karczew |
144 |
Błonianka Błonie |
1 : 3 |
Mszczonowianka Mszczonów |
Kolejka 17 (2015-11-14 - 2015-11-15) |
145 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 : 2 |
Szydłowianka Szydłowiec |
146 |
Mazur Karczew |
1 : 1 |
Błonianka Błonie |
147 |
Olimpia Warszawa |
2 : 2 |
Drukarz Warszawa |
148 |
Sparta Jazgarzew |
4 : 2 |
Znicz II Pruszków |
149 |
KS Konstancin |
3 : 0 |
UKS Łady |
150 |
Hutnik Warszawa |
1 : 2 |
Victoria Sulejówek |
151 |
KS Raszyn |
2 : 0 |
Dolcan II Ząbki |
152 |
Wilga Garwolin |
4 : 0 |
Żyrardowianka Żyrardów |
153 |
Orzeł Wierzbica |
5 : 1 |
KS Warka |
Kolejka 18 (2016-03-12 - 2016-03-13) |
154 |
Szydłowianka Szydłowiec |
0 : 0 |
KS Warka |
155 |
Orzeł Wierzbica |
0 : 1 |
Żyrardowianka Żyrardów |
156 |
Wilga Garwolin |
3 : 0 |
Dolcan II Ząbki |
157 |
KS Raszyn |
2 : 2 |
Victoria Sulejówek |
158 |
Hutnik Warszawa |
4 : 2 |
UKS Łady |
159 |
KS Konstancin |
0 : 0 |
Znicz II Pruszków |
160 |
Sparta Jazgarzew |
3 : 0 |
Drukarz Warszawa |
161 |
Olimpia Warszawa |
1 : 1 |
Błonianka Błonie |
162 |
Mazur Karczew |
0 : 1 |
Mszczonowianka Mszczonów |
Kolejka 19 (2016-03-19 - 2016-03-20) |
163 |
Mazur Karczew |
0 : 0 |
Szydłowianka Szydłowiec |
164 |
Mszczonowianka Mszczonów |
4 : 0 |
Olimpia Warszawa |
165 |
Błonianka Błonie |
0 : 0 |
Sparta Jazgarzew |
166 |
Drukarz Warszawa |
1 : 4 |
KS Konstancin |
167 |
Znicz II Pruszków |
0 : 3 |
Hutnik Warszawa |
168 |
UKS Łady |
2 : 3 |
KS Raszyn |
169 |
Victoria Sulejówek |
3 : 1 |
Wilga Garwolin |
170 |
Dolcan II Ząbki |
0 : 3 |
Orzeł Wierzbica |
171 |
Żyrardowianka Żyrardów |
0 : 2 |
KS Warka |
Kolejka 20 (2016-03-26 - 2016-03-26) |
172 |
Szydłowianka Szydłowiec |
0 : 1 |
Żyrardowianka Żyrardów |
173 |
KS Warka |
3 : 0 |
Dolcan II Ząbki |
174 |
Orzeł Wierzbica |
0 : 0 |
Victoria Sulejówek |
175 |
Wilga Garwolin |
3 : 1 |
UKS Łady |
176 |
KS Raszyn |
0 : 0 |
Znicz II Pruszków |
177 |
Hutnik Warszawa |
4 : 0 |
Drukarz Warszawa |
178 |
KS Konstancin |
1 : 0 |
Błonianka Błonie |
179 |
Sparta Jazgarzew |
0 : 5 |
Mszczonowianka Mszczonów |
180 |
Olimpia Warszawa |
0 : 0 |
Mazur Karczew |
Kolejka 21 (2016-04-02 - 2016-04-03) |
181 |
Olimpia Warszawa |
2 : 1 |
Szydłowianka Szydłowiec |
182 |
Mazur Karczew |
0 : 2 |
Sparta Jazgarzew |
183 |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 : 1 |
KS Konstancin |
184 |
Błonianka Błonie |
1 : 1 |
Hutnik Warszawa |
185 |
Drukarz Warszawa |
1 : 1 |
KS Raszyn |
186 |
Znicz II Pruszków |
2 : 0 |
Wilga Garwolin |
187 |
UKS Łady |
1 : 1 |
Orzeł Wierzbica |
188 |
Victoria Sulejówek |
1 : 1 |
KS Warka |
189 |
Dolcan II Ząbki |
0 : 3 |
Żyrardowianka Żyrardów |
Kolejka 22 (2016-04-09 - 2016-04-10) |
190 |
Szydłowianka Szydłowiec |
3 : 0 |
Dolcan II Ząbki |
191 |
Żyrardowianka Żyrardów |
0 : 0 |
Victoria Sulejówek |
192 |
KS Warka |
0 : 2 |
UKS Łady |
193 |
Orzeł Wierzbica |
3 : 1 |
Znicz II Pruszków |
194 |
Wilga Garwolin |
3 : 0 |
Drukarz Warszawa |
195 |
KS Raszyn |
1 : 1 |
Błonianka Błonie |
196 |
Hutnik Warszawa |
0 : 3 |
Mszczonowianka Mszczonów |
197 |
KS Konstancin |
3 : 2 |
Mazur Karczew |
198 |
Sparta Jazgarzew |
2 : 0 |
Olimpia Warszawa |
Kolejka 23 (2016-04-16 - 2016-04-17) |
199 |
Sparta Jazgarzew |
4 : 0 |
Szydłowianka Szydłowiec |
200 |
Olimpia Warszawa |
0 : 1 |
KS Konstancin |
201 |
Mazur Karczew |
1 : 2 |
Hutnik Warszawa |
202 |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 : 0 |
KS Raszyn |
203 |
Błonianka Błonie |
0 : 2 |
Wilga Garwolin |
204 |
Drukarz Warszawa |
2 : 4 |
Orzeł Wierzbica |
205 |
Znicz II Pruszków |
2 : 0 |
KS Warka |
206 |
UKS Łady |
0 : 1 |
Żyrardowianka Żyrardów |
207 |
Victoria Sulejówek |
3 : 0 |
Dolcan II Ząbki |
Kolejka 24 (2016-04-23 - 2016-04-24) |
208 |
Szydłowianka Szydłowiec |
0 : 3 |
Victoria Sulejówek |
209 |
Dolcan II Ząbki |
0 : 3 |
UKS Łady |
210 |
Żyrardowianka Żyrardów |
3 : 2 |
Znicz II Pruszków |
211 |
KS Warka |
0 : 1 |
Drukarz Warszawa |
212 |
Orzeł Wierzbica |
1 : 1 |
Błonianka Błonie |
213 |
Wilga Garwolin |
0 : 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
214 |
KS Raszyn |
1 : 0 |
Mazur Karczew |
215 |
Hutnik Warszawa |
1 : 0 |
Olimpia Warszawa |
216 |
KS Konstancin |
0 : 2 |
Sparta Jazgarzew |
Kolejka 25 (2016-04-30 - 2016-05-01) |
217 |
KS Konstancin |
0 : 1 |
Szydłowianka Szydłowiec |
218 |
Sparta Jazgarzew |
0 : 0 |
Hutnik Warszawa |
219 |
Olimpia Warszawa |
0 : 1 |
KS Raszyn |
220 |
Mazur Karczew |
2 : 2 |
Wilga Garwolin |
221 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 : 0 |
Orzeł Wierzbica |
222 |
Błonianka Błonie |
1 : 1 |
KS Warka |
223 |
Drukarz Warszawa |
0 : 3 |
Żyrardowianka Żyrardów |
224 |
Znicz II Pruszków |
3 : 0 |
Dolcan II Ząbki |
225 |
UKS Łady |
0 : 2 |
Victoria Sulejówek |
Kolejka 26 (2016-05-07 - 2016-05-08) |
226 |
Szydłowianka Szydłowiec |
2 : 0 |
UKS Łady |
227 |
Victoria Sulejówek |
3 : 1 |
Znicz II Pruszków |
228 |
Dolcan II Ząbki |
0 : 3 |
Drukarz Warszawa |
229 |
Żyrardowianka Żyrardów |
0 : 4 |
Błonianka Błonie |
230 |
KS Warka |
2 : 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
231 |
Orzeł Wierzbica |
2 : 3 |
Mazur Karczew |
232 |
Wilga Garwolin |
6 : 1 |
Olimpia Warszawa |
233 |
KS Raszyn |
3 : 1 |
Sparta Jazgarzew |
234 |
Hutnik Warszawa |
2 : 0 |
KS Konstancin |
Kolejka 27 (2016-05-14 - 2016-05-15) |
235 |
Hutnik Warszawa |
1 : 1 |
Szydłowianka Szydłowiec |
236 |
KS Konstancin |
3 : 1 |
KS Raszyn |
237 |
Sparta Jazgarzew |
1 : 1 |
Wilga Garwolin |
238 |
Olimpia Warszawa |
4 : 6 |
Orzeł Wierzbica |
239 |
Mazur Karczew |
5 : 0 |
KS Warka |
240 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 : 0 |
Żyrardowianka Żyrardów |
241 |
Błonianka Błonie |
3 : 0 |
Dolcan II Ząbki |
242 |
Drukarz Warszawa |
0 : 4 |
Victoria Sulejówek |
243 |
Znicz II Pruszków |
3 : 1 |
UKS Łady |
Kolejka 28 (2016-05-18 - 2016-05-18) |
244 |
Szydłowianka Szydłowiec |
2 : 3 |
Znicz II Pruszków |
245 |
UKS Łady |
2 : 5 |
Drukarz Warszawa |
246 |
Victoria Sulejówek |
2 : 1 |
Błonianka Błonie |
247 |
Dolcan II Ząbki |
0 : 3 |
Mszczonowianka Mszczonów |
248 |
Żyrardowianka Żyrardów |
2 : 2 |
Mazur Karczew |
249 |
KS Warka |
1 : 1 |
Olimpia Warszawa |
250 |
Orzeł Wierzbica |
1 : 1 |
Sparta Jazgarzew |
251 |
Wilga Garwolin |
1 : 0 |
KS Konstancin |
252 |
KS Raszyn |
1 : 2 |
Hutnik Warszawa |
Kolejka 29 (2016-05-21 - 2016-05-22) |
253 |
KS Raszyn |
5 : 1 |
Szydłowianka Szydłowiec |
254 |
Hutnik Warszawa |
2 : 1 |
Wilga Garwolin |
255 |
KS Konstancin |
0 : 1 |
Orzeł Wierzbica |
256 |
Sparta Jazgarzew |
4 : 0 |
KS Warka |
257 |
Olimpia Warszawa |
1 : 3 |
Żyrardowianka Żyrardów |
258 |
Mazur Karczew |
3 : 0 |
Dolcan II Ząbki |
259 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 : 2 |
Victoria Sulejówek |
260 |
Błonianka Błonie |
5 : 0 |
UKS Łady |
261 |
Drukarz Warszawa |
1 : 2 |
Znicz II Pruszków |
Kolejka 30 (2016-05-28 - 2016-05-29) |
262 |
Szydłowianka Szydłowiec |
3 : 0 |
Drukarz Warszawa |
263 |
Znicz II Pruszków |
0 : 3 |
Błonianka Błonie |
264 |
UKS Łady |
0 : 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
265 |
Victoria Sulejówek |
4 : 0 |
Mazur Karczew |
266 |
Dolcan II Ząbki |
0 : 3 |
Olimpia Warszawa |
267 |
Żyrardowianka Żyrardów |
3 : 1 |
Sparta Jazgarzew |
268 |
KS Warka |
1 : 4 |
KS Konstancin |
269 |
Orzeł Wierzbica |
3 : 4 |
Hutnik Warszawa |
270 |
Wilga Garwolin |
3 : 0 |
KS Raszyn |
Kolejka 31 (2016-06-01 - 2016-06-01) |
271 |
Wilga Garwolin |
1 : 2 |
Szydłowianka Szydłowiec |
272 |
KS Raszyn |
1 : 0 |
Orzeł Wierzbica |
273 |
Hutnik Warszawa |
8 : 2 |
KS Warka |
274 |
KS Konstancin |
3 : 1 |
Żyrardowianka Żyrardów |
275 |
Sparta Jazgarzew |
3 : 0 |
Dolcan II Ząbki |
276 |
Olimpia Warszawa |
1 : 4 |
Victoria Sulejówek |
277 |
Mazur Karczew |
7 : 0 |
UKS Łady |
278 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 : 1 |
Znicz II Pruszków |
279 |
Błonianka Błonie |
2 : 0 |
Drukarz Warszawa |
Kolejka 32 (2016-06-04 - 2016-06-05) |
280 |
Szydłowianka Szydłowiec |
0 : 0 |
Błonianka Błonie |
281 |
Drukarz Warszawa |
0 : 4 |
Mszczonowianka Mszczonów |
282 |
Znicz II Pruszków |
3 : 1 |
Mazur Karczew |
283 |
UKS Łady |
2 : 0 |
Olimpia Warszawa |
284 |
Victoria Sulejówek |
2 : 1 |
Sparta Jazgarzew |
285 |
Dolcan II Ząbki |
0 : 3 |
KS Konstancin |
286 |
Żyrardowianka Żyrardów |
0 : 1 |
Hutnik Warszawa |
287 |
KS Warka |
4 : 0 |
KS Raszyn |
288 |
Orzeł Wierzbica |
0 : 4 |
Wilga Garwolin |
Kolejka 33 (2016-06-11 - 2016-06-12) |
289 |
Orzeł Wierzbica |
3 : 1 |
Szydłowianka Szydłowiec |
290 |
Wilga Garwolin |
1 : 1 |
KS Warka |
291 |
KS Raszyn |
3 : 4 |
Żyrardowianka Żyrardów |
292 |
Hutnik Warszawa |
3 : 0 |
Dolcan II Ząbki |
293 |
KS Konstancin |
2 : 2 |
Victoria Sulejówek |
294 |
Sparta Jazgarzew |
2 : 2 |
UKS Łady |
295 |
Olimpia Warszawa |
2 : 0 |
Znicz II Pruszków |
296 |
Mazur Karczew |
3 : 0 |
Drukarz Warszawa |
297 |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 : 0 |
Błonianka Błonie |
Kolejka 34 (2016-06-18 - 2016-06-19) |
298 |
Szydłowianka Szydłowiec |
2 : 7 |
Mszczonowianka Mszczonów |
299 |
Mazur Karczew |
3 : 1 |
Błonianka Błonie |
300 |
Drukarz Warszawa |
1 : 3 |
Olimpia Warszawa |
301 |
Znicz II Pruszków |
1 : 3 |
Sparta Jazgarzew |
302 |
UKS Łady |
4 : 5 |
KS Konstancin |
303 |
Victoria Sulejówek |
4 : 0 |
Hutnik Warszawa |
304 |
Dolcan II Ząbki |
0 : 3 |
KS Raszyn |
305 |
Żyrardowianka Żyrardów |
2 : 1 |
Wilga Garwolin |
306 |
KS Warka |
1 : 2 |
Orzeł Wierzbica |