reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Victoria Sulejówek 34 79 89:24
2 Mszczonowianka Mszczonów 34 79 88:28
3 KS Konstancin 34 70 73:34
4 Hutnik Warszawa 34 63 63:49
5 Mazur Karczew 34 56 73:47
6 Orzeł Wierzbica 34 55 60:42
7 Sparta Jazgarzew 34 54 50:49
8 Wilga Garwolin 34 47 58:46
9 Znicz II Pruszków 34 47 63:62
10 Szydłowianka Szydłowiec 34 46 51:50
11 Błonianka Błonie 34 46 41:30
12 Żyrardowianka Żyrardów 34 45 38:52
13 KS Raszyn 34 44 49:61
14 Olimpia Warszawa 34 34 39:59
15 UKS Łady 34 30 46:70
16 Drukarz Warszawa 34 19 35:88
17 KS Warka 34 19 33:83
18 Dolcan II Ząbki 34 14 30:103
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-08 - 2015-08-09)
1 KS Warka 0 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
2 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 Orzeł Wierzbica
3 Dolcan II Ząbki 3 : 1 Wilga Garwolin
4 Victoria Sulejówek 3 : 1 KS Raszyn
5 UKS Łady 3 : 0 Hutnik Warszawa
6 Znicz II Pruszków 1 : 2 KS Konstancin
7 Drukarz Warszawa 1 : 2 Sparta Jazgarzew
8 Błonianka Błonie 0 : 3 Olimpia Warszawa
9 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 3 Mazur Karczew
Kolejka 2 (2015-08-15 - 2015-08-16)
10 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 2 Mazur Karczew
11 Olimpia Warszawa 1 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
12 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Błonianka Błonie
13 KS Konstancin 3 : 1 Drukarz Warszawa
14 Hutnik Warszawa 4 : 1 Znicz II Pruszków
15 KS Raszyn 4 : 2 UKS Łady
16 Wilga Garwolin 0 : 1 Victoria Sulejówek
17 Orzeł Wierzbica 4 : 2 Dolcan II Ząbki
18 KS Warka 2 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 3 (2015-08-22 - 2015-08-23)
19 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
20 Dolcan II Ząbki 6 : 0 KS Warka
21 Victoria Sulejówek 1 : 1 Orzeł Wierzbica
22 UKS Łady 6 : 2 Wilga Garwolin
23 Znicz II Pruszków 5 : 1 KS Raszyn
24 Drukarz Warszawa 0 : 3 Hutnik Warszawa
25 Błonianka Błonie 2 : 0 KS Konstancin
26 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 0 Sparta Jazgarzew
27 Mazur Karczew 3 : 0 Olimpia Warszawa
Kolejka 4 (2015-08-26 - 2015-08-26)
28 Szydłowianka Szydłowiec 3 : 1 Olimpia Warszawa
29 Sparta Jazgarzew 0 : 1 Mazur Karczew
30 KS Konstancin 3 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
31 Hutnik Warszawa 0 : 0 Błonianka Błonie
32 KS Raszyn 1 : 0 Drukarz Warszawa
33 Wilga Garwolin 3 : 0 Znicz II Pruszków
34 Orzeł Wierzbica 2 : 1 UKS Łady
35 KS Warka 2 : 8 Victoria Sulejówek
36 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 Dolcan II Ząbki
Kolejka 5 (2015-08-29 - 2015-08-30)
37 Dolcan II Ząbki 2 : 5 Szydłowianka Szydłowiec
38 Victoria Sulejówek 4 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
39 UKS Łady 1 : 0 KS Warka
40 Znicz II Pruszków 1 : 2 Orzeł Wierzbica
41 Drukarz Warszawa 0 : 3 Wilga Garwolin
42 Błonianka Błonie 0 : 0 KS Raszyn
43 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Hutnik Warszawa
44 Mazur Karczew 0 : 4 KS Konstancin
45 Olimpia Warszawa 1 : 1 Sparta Jazgarzew
Kolejka 6 (2015-09-05 - 2015-09-06)
46 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 0 Sparta Jazgarzew
47 KS Konstancin 2 : 1 Olimpia Warszawa
48 Hutnik Warszawa 1 : 4 Mazur Karczew
49 KS Raszyn 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
50 Wilga Garwolin 2 : 0 Błonianka Błonie
51 Orzeł Wierzbica 2 : 1 Drukarz Warszawa
52 KS Warka 1 : 3 Znicz II Pruszków
53 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 1 UKS Łady
54 Victoria Sulejówek 7 : 0 Dolcan II Ząbki
Kolejka 7 (2015-09-12 - 2015-09-13)
55 Victoria Sulejówek 0 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
56 UKS Łady 5 : 0 Dolcan II Ząbki
57 Znicz II Pruszków 5 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
58 Drukarz Warszawa 3 : 2 KS Warka
59 Błonianka Błonie 1 : 0 Orzeł Wierzbica
60 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 2 Wilga Garwolin
61 Mazur Karczew 1 : 0 KS Raszyn
62 Olimpia Warszawa 2 : 2 Hutnik Warszawa
63 Sparta Jazgarzew 0 : 5 KS Konstancin
Kolejka 8 (2015-09-19 - 2015-09-20)
64 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 2 KS Konstancin
65 Hutnik Warszawa 0 : 0 Sparta Jazgarzew
66 KS Raszyn 2 : 0 Olimpia Warszawa
67 Wilga Garwolin 1 : 1 Mazur Karczew
68 Orzeł Wierzbica 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
69 KS Warka 0 : 0 Błonianka Błonie
70 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 1 Drukarz Warszawa
71 Dolcan II Ząbki 3 : 3 Znicz II Pruszków
72 Victoria Sulejówek 4 : 1 UKS Łady
Kolejka 9 (2015-09-23 - 2015-09-23)
73 UKS Łady 0 : 4 Szydłowianka Szydłowiec
74 Znicz II Pruszków 0 : 1 Victoria Sulejówek
75 Drukarz Warszawa 1 : 2 Dolcan II Ząbki
76 Błonianka Błonie 0 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
77 Mszczonowianka Mszczonów 7 : 1 KS Warka
78 Mazur Karczew 1 : 3 Orzeł Wierzbica
79 Olimpia Warszawa 1 : 1 Wilga Garwolin
80 Sparta Jazgarzew 1 : 1 KS Raszyn
81 KS Konstancin 1 : 3 Hutnik Warszawa
Kolejka 10 (2015-09-26 - 2015-09-27)
82 Szydłowianka Szydłowiec 6 : 0 Hutnik Warszawa
83 KS Raszyn 2 : 6 KS Konstancin
84 Wilga Garwolin 1 : 2 Sparta Jazgarzew
85 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Olimpia Warszawa
86 KS Warka 2 : 2 Mazur Karczew
87 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
88 Błonianka Błonie 4 : 1 Dolcan II Ząbki
89 Victoria Sulejówek 3 : 1 Drukarz Warszawa
90 UKS Łady 1 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka 11 (2015-10-03 - 2015-10-04)
91 Znicz II Pruszków 3 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
92 Drukarz Warszawa 0 : 0 UKS Łady
93 Błonianka Błonie 1 : 0 Victoria Sulejówek
94 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 1 Dolcan II Ząbki
95 Mazur Karczew 3 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
96 Olimpia Warszawa 1 : 0 KS Warka
97 Sparta Jazgarzew 3 : 1 Orzeł Wierzbica
98 KS Konstancin 4 : 0 Wilga Garwolin
99 Hutnik Warszawa 2 : 0 KS Raszyn
Kolejka 12 (2015-10-10 - 2015-10-11)
100 Szydłowianka Szydłowiec 3 : 1 KS Raszyn
101 Wilga Garwolin 1 : 2 Hutnik Warszawa
102 Orzeł Wierzbica 0 : 0 KS Konstancin
103 KS Warka 0 : 1 Sparta Jazgarzew
104 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 1 Olimpia Warszawa
105 Dolcan II Ząbki 1 : 5 Mazur Karczew
106 Victoria Sulejówek 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
107 UKS Łady 0 : 0 Błonianka Błonie
108 Znicz II Pruszków 7 : 2 Drukarz Warszawa
Kolejka 13 (2015-10-17 - 2015-10-18)
109 Drukarz Warszawa 3 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
110 Błonianka Błonie 2 : 3 Znicz II Pruszków
111 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 UKS Łady
112 Mazur Karczew 1 : 4 Victoria Sulejówek
113 Olimpia Warszawa 3 : 2 Dolcan II Ząbki
114 Sparta Jazgarzew 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
115 KS Konstancin 1 : 0 KS Warka
116 Hutnik Warszawa 1 : 4 Orzeł Wierzbica
117 KS Raszyn 1 : 1 Wilga Garwolin
Kolejka 14 (2015-10-24 - 2015-10-25)
118 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 1 Wilga Garwolin
119 Orzeł Wierzbica 5 : 1 KS Raszyn
120 KS Warka 0 : 2 Hutnik Warszawa
121 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 2 KS Konstancin
122 Dolcan II Ząbki 2 : 3 Sparta Jazgarzew
123 Victoria Sulejówek 2 : 1 Olimpia Warszawa
124 UKS Łady 0 : 1 Mazur Karczew
125 Znicz II Pruszków 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
126 Drukarz Warszawa 0 : 2 Błonianka Błonie
Kolejka 15 (2015-11-07 - 2015-11-08)
127 Błonianka Błonie 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
128 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 0 Drukarz Warszawa
129 Mazur Karczew 8 : 1 Znicz II Pruszków
130 Olimpia Warszawa 1 : 1 UKS Łady
131 Sparta Jazgarzew 0 : 6 Victoria Sulejówek
132 KS Konstancin 4 : 1 Dolcan II Ząbki
133 Hutnik Warszawa 2 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
134 KS Raszyn 5 : 2 KS Warka
135 Wilga Garwolin 0 : 0 Orzeł Wierzbica
Kolejka 16 (2015-10-31 - 2015-11-11)
136 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 0 Orzeł Wierzbica
137 KS Warka 1 : 2 Wilga Garwolin
138 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 KS Raszyn
139 Dolcan II Ząbki 4 : 1 Hutnik Warszawa
140 Victoria Sulejówek 1 : 1 KS Konstancin
141 UKS Łady 1 : 1 Sparta Jazgarzew
142 Znicz II Pruszków 2 : 0 Olimpia Warszawa
143 Drukarz Warszawa 4 : 4 Mazur Karczew
144 Błonianka Błonie 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 17 (2015-11-14 - 2015-11-15)
145 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
146 Mazur Karczew 1 : 1 Błonianka Błonie
147 Olimpia Warszawa 2 : 2 Drukarz Warszawa
148 Sparta Jazgarzew 4 : 2 Znicz II Pruszków
149 KS Konstancin 3 : 0 UKS Łady
150 Hutnik Warszawa 1 : 2 Victoria Sulejówek
151 KS Raszyn 2 : 0 Dolcan II Ząbki
152 Wilga Garwolin 4 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
153 Orzeł Wierzbica 5 : 1 KS Warka
Kolejka 18 (2016-03-12 - 2016-03-13)
154 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 0 KS Warka
155 Orzeł Wierzbica 0 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
156 Wilga Garwolin 3 : 0 Dolcan II Ząbki
157 KS Raszyn 2 : 2 Victoria Sulejówek
158 Hutnik Warszawa 4 : 2 UKS Łady
159 KS Konstancin 0 : 0 Znicz II Pruszków
160 Sparta Jazgarzew 3 : 0 Drukarz Warszawa
161 Olimpia Warszawa 1 : 1 Błonianka Błonie
162 Mazur Karczew 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 19 (2016-03-19 - 2016-03-20)
163 Mazur Karczew 0 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
164 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 0 Olimpia Warszawa
165 Błonianka Błonie 0 : 0 Sparta Jazgarzew
166 Drukarz Warszawa 1 : 4 KS Konstancin
167 Znicz II Pruszków 0 : 3 Hutnik Warszawa
168 UKS Łady 2 : 3 KS Raszyn
169 Victoria Sulejówek 3 : 1 Wilga Garwolin
170 Dolcan II Ząbki 0 : 3 Orzeł Wierzbica
171 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 2 KS Warka
Kolejka 20 (2016-03-26 - 2016-03-26)
172 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
173 KS Warka 3 : 0 Dolcan II Ząbki
174 Orzeł Wierzbica 0 : 0 Victoria Sulejówek
175 Wilga Garwolin 3 : 1 UKS Łady
176 KS Raszyn 0 : 0 Znicz II Pruszków
177 Hutnik Warszawa 4 : 0 Drukarz Warszawa
178 KS Konstancin 1 : 0 Błonianka Błonie
179 Sparta Jazgarzew 0 : 5 Mszczonowianka Mszczonów
180 Olimpia Warszawa 0 : 0 Mazur Karczew
Kolejka 21 (2016-04-02 - 2016-04-03)
181 Olimpia Warszawa 2 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
182 Mazur Karczew 0 : 2 Sparta Jazgarzew
183 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 KS Konstancin
184 Błonianka Błonie 1 : 1 Hutnik Warszawa
185 Drukarz Warszawa 1 : 1 KS Raszyn
186 Znicz II Pruszków 2 : 0 Wilga Garwolin
187 UKS Łady 1 : 1 Orzeł Wierzbica
188 Victoria Sulejówek 1 : 1 KS Warka
189 Dolcan II Ząbki 0 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 22 (2016-04-09 - 2016-04-10)
190 Szydłowianka Szydłowiec 3 : 0 Dolcan II Ząbki
191 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 Victoria Sulejówek
192 KS Warka 0 : 2 UKS Łady
193 Orzeł Wierzbica 3 : 1 Znicz II Pruszków
194 Wilga Garwolin 3 : 0 Drukarz Warszawa
195 KS Raszyn 1 : 1 Błonianka Błonie
196 Hutnik Warszawa 0 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
197 KS Konstancin 3 : 2 Mazur Karczew
198 Sparta Jazgarzew 2 : 0 Olimpia Warszawa
Kolejka 23 (2016-04-16 - 2016-04-17)
199 Sparta Jazgarzew 4 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
200 Olimpia Warszawa 0 : 1 KS Konstancin
201 Mazur Karczew 1 : 2 Hutnik Warszawa
202 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 KS Raszyn
203 Błonianka Błonie 0 : 2 Wilga Garwolin
204 Drukarz Warszawa 2 : 4 Orzeł Wierzbica
205 Znicz II Pruszków 2 : 0 KS Warka
206 UKS Łady 0 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
207 Victoria Sulejówek 3 : 0 Dolcan II Ząbki
Kolejka 24 (2016-04-23 - 2016-04-24)
208 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 3 Victoria Sulejówek
209 Dolcan II Ząbki 0 : 3 UKS Łady
210 Żyrardowianka Żyrardów 3 : 2 Znicz II Pruszków
211 KS Warka 0 : 1 Drukarz Warszawa
212 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Błonianka Błonie
213 Wilga Garwolin 0 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
214 KS Raszyn 1 : 0 Mazur Karczew
215 Hutnik Warszawa 1 : 0 Olimpia Warszawa
216 KS Konstancin 0 : 2 Sparta Jazgarzew
Kolejka 25 (2016-04-30 - 2016-05-01)
217 KS Konstancin 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
218 Sparta Jazgarzew 0 : 0 Hutnik Warszawa
219 Olimpia Warszawa 0 : 1 KS Raszyn
220 Mazur Karczew 2 : 2 Wilga Garwolin
221 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Orzeł Wierzbica
222 Błonianka Błonie 1 : 1 KS Warka
223 Drukarz Warszawa 0 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
224 Znicz II Pruszków 3 : 0 Dolcan II Ząbki
225 UKS Łady 0 : 2 Victoria Sulejówek
Kolejka 26 (2016-05-07 - 2016-05-08)
226 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 0 UKS Łady
227 Victoria Sulejówek 3 : 1 Znicz II Pruszków
228 Dolcan II Ząbki 0 : 3 Drukarz Warszawa
229 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 4 Błonianka Błonie
230 KS Warka 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
231 Orzeł Wierzbica 2 : 3 Mazur Karczew
232 Wilga Garwolin 6 : 1 Olimpia Warszawa
233 KS Raszyn 3 : 1 Sparta Jazgarzew
234 Hutnik Warszawa 2 : 0 KS Konstancin
Kolejka 27 (2016-05-14 - 2016-05-15)
235 Hutnik Warszawa 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
236 KS Konstancin 3 : 1 KS Raszyn
237 Sparta Jazgarzew 1 : 1 Wilga Garwolin
238 Olimpia Warszawa 4 : 6 Orzeł Wierzbica
239 Mazur Karczew 5 : 0 KS Warka
240 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
241 Błonianka Błonie 3 : 0 Dolcan II Ząbki
242 Drukarz Warszawa 0 : 4 Victoria Sulejówek
243 Znicz II Pruszków 3 : 1 UKS Łady
Kolejka 28 (2016-05-18 - 2016-05-18)
244 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 3 Znicz II Pruszków
245 UKS Łady 2 : 5 Drukarz Warszawa
246 Victoria Sulejówek 2 : 1 Błonianka Błonie
247 Dolcan II Ząbki 0 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
248 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 2 Mazur Karczew
249 KS Warka 1 : 1 Olimpia Warszawa
250 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Sparta Jazgarzew
251 Wilga Garwolin 1 : 0 KS Konstancin
252 KS Raszyn 1 : 2 Hutnik Warszawa
Kolejka 29 (2016-05-21 - 2016-05-22)
253 KS Raszyn 5 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
254 Hutnik Warszawa 2 : 1 Wilga Garwolin
255 KS Konstancin 0 : 1 Orzeł Wierzbica
256 Sparta Jazgarzew 4 : 0 KS Warka
257 Olimpia Warszawa 1 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
258 Mazur Karczew 3 : 0 Dolcan II Ząbki
259 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 2 Victoria Sulejówek
260 Błonianka Błonie 5 : 0 UKS Łady
261 Drukarz Warszawa 1 : 2 Znicz II Pruszków
Kolejka 30 (2016-05-28 - 2016-05-29)
262 Szydłowianka Szydłowiec 3 : 0 Drukarz Warszawa
263 Znicz II Pruszków 0 : 3 Błonianka Błonie
264 UKS Łady 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
265 Victoria Sulejówek 4 : 0 Mazur Karczew
266 Dolcan II Ząbki 0 : 3 Olimpia Warszawa
267 Żyrardowianka Żyrardów 3 : 1 Sparta Jazgarzew
268 KS Warka 1 : 4 KS Konstancin
269 Orzeł Wierzbica 3 : 4 Hutnik Warszawa
270 Wilga Garwolin 3 : 0 KS Raszyn
Kolejka 31 (2016-06-01 - 2016-06-01)
271 Wilga Garwolin 1 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
272 KS Raszyn 1 : 0 Orzeł Wierzbica
273 Hutnik Warszawa 8 : 2 KS Warka
274 KS Konstancin 3 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
275 Sparta Jazgarzew 3 : 0 Dolcan II Ząbki
276 Olimpia Warszawa 1 : 4 Victoria Sulejówek
277 Mazur Karczew 7 : 0 UKS Łady
278 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Znicz II Pruszków
279 Błonianka Błonie 2 : 0 Drukarz Warszawa
Kolejka 32 (2016-06-04 - 2016-06-05)
280 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 0 Błonianka Błonie
281 Drukarz Warszawa 0 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
282 Znicz II Pruszków 3 : 1 Mazur Karczew
283 UKS Łady 2 : 0 Olimpia Warszawa
284 Victoria Sulejówek 2 : 1 Sparta Jazgarzew
285 Dolcan II Ząbki 0 : 3 KS Konstancin
286 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 1 Hutnik Warszawa
287 KS Warka 4 : 0 KS Raszyn
288 Orzeł Wierzbica 0 : 4 Wilga Garwolin
Kolejka 33 (2016-06-11 - 2016-06-12)
289 Orzeł Wierzbica 3 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
290 Wilga Garwolin 1 : 1 KS Warka
291 KS Raszyn 3 : 4 Żyrardowianka Żyrardów
292 Hutnik Warszawa 3 : 0 Dolcan II Ząbki
293 KS Konstancin 2 : 2 Victoria Sulejówek
294 Sparta Jazgarzew 2 : 2 UKS Łady
295 Olimpia Warszawa 2 : 0 Znicz II Pruszków
296 Mazur Karczew 3 : 0 Drukarz Warszawa
297 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Błonianka Błonie
Kolejka 34 (2016-06-18 - 2016-06-19)
298 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 7 Mszczonowianka Mszczonów
299 Mazur Karczew 3 : 1 Błonianka Błonie
300 Drukarz Warszawa 1 : 3 Olimpia Warszawa
301 Znicz II Pruszków 1 : 3 Sparta Jazgarzew
302 UKS Łady 4 : 5 KS Konstancin
303 Victoria Sulejówek 4 : 0 Hutnik Warszawa
304 Dolcan II Ząbki 0 : 3 KS Raszyn
305 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 1 Wilga Garwolin
306 KS Warka 1 : 2 Orzeł Wierzbica
reklama
reklama

Sonda

Czy banki powinny ponieść odpowiedzialność finansową za kredyty we frankach?


Zobacz komentarze (8)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.