reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Huragan Wołomin 32 70 83:36
2 MKS Przasnysz 32 68 76:32
3 Ożarowianka Ożarów Maz. 32 64 63:20
4 Mławianka Mława 32 60 56:28
5 Wisła II Płock 32 56 61:31
6 Mazovia Mińsk Maz. 32 56 71:41
7 KS Łomianki 32 53 50:34
8 Ostrovia Ostrów Maz. 32 51 45:42
9 MKS Ciechanów 32 50 53:40
10 Bug Wyszków 32 48 48:51
11 Bzura Chodaków 32 43 54:48
12 Czarni Węgrów 32 38 29:54
13 Naprzód Skórzec 32 34 41:77
14 Mazur Gostynin 32 31 41:72
15 Korona Szydłowo 32 23 36:106
16 Wkra Bieżuń 32 21 27:61
17 Błękitni Gąbin 32 9 13:74
18 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-08 - 2015-08-09)
1 Wkra Bieżuń 1 : 1 MKS Ciechanów
2 Bzura Chodaków 2 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
3 Korona Szydłowo : pauza
4 Huragan Wołomin 3 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
5 Mazur Gostynin 0 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
6 Mławianka Mława 4 : 2 Błękitni Gąbin
7 Naprzód Skórzec 2 : 1 Bug Wyszków
8 MKS Przasnysz 3 : 0 Wisła II Płock
9 Czarni Węgrów 0 : 1 KS Łomianki
Kolejka 2 (2015-08-15 - 2015-08-16)
10 MKS Ciechanów 0 : 1 KS Łomianki
11 Wisła II Płock 9 : 0 Czarni Węgrów
12 Bug Wyszków 1 : 4 MKS Przasnysz
13 Błękitni Gąbin 1 : 1 Naprzód Skórzec
14 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 0 Mławianka Mława
15 Ostrovia Ostrów Maz. 3 : 0 Mazur Gostynin
16 pauza : Huragan Wołomin
17 Mazovia Mińsk Maz. 4 : 0 Korona Szydłowo
18 Wkra Bieżuń 0 : 2 Bzura Chodaków
Kolejka 3 (2015-08-22 - 2015-08-23)
19 Bzura Chodaków 4 : 0 MKS Ciechanów
20 Korona Szydłowo 1 : 0 Wkra Bieżuń
21 Huragan Wołomin 3 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
22 Mazur Gostynin : pauza
23 Mławianka Mława 3 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
24 Naprzód Skórzec 0 : 4 Ożarowianka Ożarów Maz.
25 MKS Przasnysz 2 : 1 Błękitni Gąbin
26 Czarni Węgrów 0 : 1 Bug Wyszków
27 KS Łomianki 1 : 1 Wisła II Płock
Kolejka 4 (2015-08-26 - 2015-08-26)
28 MKS Ciechanów 0 : 2 Wisła II Płock
29 Bug Wyszków 1 : 1 KS Łomianki
30 Błękitni Gąbin 2 : 3 Czarni Węgrów
31 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 0 MKS Przasnysz
32 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 3 Naprzód Skórzec
33 pauza : Mławianka Mława
34 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 1 Mazur Gostynin
35 Wkra Bieżuń 3 : 4 Huragan Wołomin
36 Bzura Chodaków 7 : 1 Korona Szydłowo
Kolejka 5 (2015-08-29 - 2015-08-30)
37 Korona Szydłowo 2 : 2 MKS Ciechanów
38 Huragan Wołomin 1 : 1 Bzura Chodaków
39 Mazur Gostynin 1 : 3 Wkra Bieżuń
40 Mławianka Mława 3 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
41 Naprzód Skórzec : pauza
42 MKS Przasnysz 0 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
43 Czarni Węgrów 0 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
44 KS Łomianki 1 : 0 Błękitni Gąbin
45 Wisła II Płock 2 : 1 Bug Wyszków
Kolejka 6 (2015-09-05 - 2015-09-06)
46 MKS Ciechanów 1 : 4 Bug Wyszków
47 Błękitni Gąbin 0 : 2 Wisła II Płock
48 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 0 KS Łomianki
49 Ostrovia Ostrów Maz. 3 : 1 Czarni Węgrów
50 pauza : MKS Przasnysz
51 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 2 Naprzód Skórzec
52 Wkra Bieżuń 0 : 0 Mławianka Mława
53 Bzura Chodaków 4 : 0 Mazur Gostynin
54 Korona Szydłowo 1 : 2 Huragan Wołomin
Kolejka 7 (2015-09-12 - 2015-09-13)
55 Huragan Wołomin 1 : 2 MKS Ciechanów
56 Mazur Gostynin 2 : 3 Korona Szydłowo
57 Mławianka Mława 3 : 0 Bzura Chodaków
58 Naprzód Skórzec 3 : 2 Wkra Bieżuń
59 MKS Przasnysz 5 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
60 Czarni Węgrów : pauza
61 KS Łomianki 0 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
62 Wisła II Płock 3 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
63 Bug Wyszków 2 : 1 Błękitni Gąbin
Kolejka 8 (2015-09-19 - 2015-09-20)
64 MKS Ciechanów 2 : 0 Błękitni Gąbin
65 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 0 Bug Wyszków
66 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 0 Wisła II Płock
67 pauza : KS Łomianki
68 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 0 Czarni Węgrów
69 Wkra Bieżuń 0 : 3 MKS Przasnysz
70 Bzura Chodaków 5 : 0 Naprzód Skórzec
71 Korona Szydłowo 1 : 1 Mławianka Mława
72 Huragan Wołomin 8 : 2 Mazur Gostynin
Kolejka 9 (2015-09-23 - 2015-09-23)
73 Mazur Gostynin 1 : 3 MKS Ciechanów
74 Mławianka Mława 3 : 0 Huragan Wołomin
75 Naprzód Skórzec 2 : 0 Korona Szydłowo
76 MKS Przasnysz 4 : 0 Bzura Chodaków
77 Czarni Węgrów 1 : 0 Wkra Bieżuń
78 KS Łomianki 3 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
79 Wisła II Płock : pauza
80 Bug Wyszków 0 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
81 Błękitni Gąbin 0 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
Kolejka 10 (2015-09-26 - 2015-09-27)
82 MKS Ciechanów 0 : 3 Ożarowianka Ożarów Maz.
83 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 0 Błękitni Gąbin
84 pauza : Bug Wyszków
85 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 0 Wisła II Płock
86 Wkra Bieżuń 1 : 0 KS Łomianki
87 Bzura Chodaków 2 : 2 Czarni Węgrów
88 Korona Szydłowo 2 : 6 MKS Przasnysz
89 Huragan Wołomin 6 : 0 Naprzód Skórzec
90 Mazur Gostynin 1 : 0 Mławianka Mława
Kolejka 11 (2015-10-03 - 2015-10-04)
91 Mławianka Mława 1 : 0 MKS Ciechanów
92 Naprzód Skórzec 3 : 1 Mazur Gostynin
93 MKS Przasnysz 1 : 2 Huragan Wołomin
94 Czarni Węgrów 0 : 1 Korona Szydłowo
95 KS Łomianki 3 : 1 Bzura Chodaków
96 Wisła II Płock 2 : 0 Wkra Bieżuń
97 Bug Wyszków 2 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
98 Błękitni Gąbin : pauza
99 Ożarowianka Ożarów Maz. 3 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 12 (2015-10-10 - 2015-10-11)
100 MKS Ciechanów 1 : 2 Ostrovia Ostrów Maz.
101 pauza : Ożarowianka Ożarów Maz.
102 Mazovia Mińsk Maz. 0 : 1 Błękitni Gąbin
103 Wkra Bieżuń 0 : 0 Bug Wyszków
104 Bzura Chodaków 1 : 0 Wisła II Płock
105 Korona Szydłowo 4 : 4 KS Łomianki
106 Huragan Wołomin 8 : 1 Czarni Węgrów
107 Mazur Gostynin 2 : 4 MKS Przasnysz
108 Mławianka Mława 3 : 0 Naprzód Skórzec
Kolejka 13 (2015-10-17 - 2015-10-18)
109 Naprzód Skórzec 2 : 5 MKS Ciechanów
110 MKS Przasnysz 3 : 0 Mławianka Mława
111 Czarni Węgrów 0 : 0 Mazur Gostynin
112 KS Łomianki 2 : 3 Huragan Wołomin
113 Wisła II Płock 2 : 0 Korona Szydłowo
114 Bug Wyszków 0 : 3 Bzura Chodaków
115 Błękitni Gąbin 3 : 1 Wkra Bieżuń
116 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 0 Mazovia Mińsk Maz.
117 Ostrovia Ostrów Maz. : pauza
Kolejka 14 (2015-10-24 - 2015-10-25)
118 MKS Ciechanów : pauza
119 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
120 Wkra Bieżuń 1 : 1 Ożarowianka Ożarów Maz.
121 Bzura Chodaków 3 : 0 Błękitni Gąbin
122 Korona Szydłowo 0 : 2 Bug Wyszków
123 Huragan Wołomin 2 : 0 Wisła II Płock
124 Mazur Gostynin 0 : 1 KS Łomianki
125 Mławianka Mława 1 : 0 Czarni Węgrów
126 Naprzód Skórzec 0 : 5 MKS Przasnysz
Kolejka 15 (2015-11-07 - 2015-11-08)
127 MKS Przasnysz 2 : 1 MKS Ciechanów
128 Czarni Węgrów 2 : 1 Naprzód Skórzec
129 KS Łomianki 3 : 0 Mławianka Mława
130 Wisła II Płock 6 : 0 Mazur Gostynin
131 Bug Wyszków 2 : 1 Huragan Wołomin
132 Błękitni Gąbin 1 : 2 Korona Szydłowo
133 Ożarowianka Ożarów Maz. 0 : 0 Bzura Chodaków
134 Ostrovia Ostrów Maz. 2 : 0 Wkra Bieżuń
135 pauza : Mazovia Mińsk Maz.
Kolejka 16 (2015-11-11 - 2015-11-11)
136 MKS Ciechanów 2 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
137 Wkra Bieżuń : pauza
138 Bzura Chodaków 2 : 3 Ostrovia Ostrów Maz.
139 Korona Szydłowo 2 : 8 Ożarowianka Ożarów Maz.
140 Huragan Wołomin 1 : 1 Błękitni Gąbin
141 Mazur Gostynin 3 : 2 Bug Wyszków
142 Mławianka Mława 2 : 0 Wisła II Płock
143 Naprzód Skórzec 1 : 3 KS Łomianki
144 MKS Przasnysz 4 : 0 Czarni Węgrów
Kolejka 17 (2015-11-14 - 2015-11-15)
145 Czarni Węgrów 1 : 0 MKS Ciechanów
146 KS Łomianki 1 : 0 MKS Przasnysz
147 Wisła II Płock 2 : 0 Naprzód Skórzec
148 Bug Wyszków 2 : 0 Mławianka Mława
149 Błękitni Gąbin 0 : 1 Mazur Gostynin
150 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 2 Huragan Wołomin
151 Ostrovia Ostrów Maz. 4 : 0 Korona Szydłowo
152 pauza : Bzura Chodaków
153 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 1 Wkra Bieżuń
Kolejka 18 (2016-03-12 - 2016-03-13)
154 MKS Ciechanów 3 : 0 Wkra Bieżuń
155 Mazovia Mińsk Maz. 5 : 2 Bzura Chodaków
156 pauza : Korona Szydłowo
157 Ostrovia Ostrów Maz. 4 : 0 Huragan Wołomin
158 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 2 Mazur Gostynin
159 Błękitni Gąbin 0 : 3 Mławianka Mława
160 Bug Wyszków 2 : 0 Naprzód Skórzec
161 Wisła II Płock 1 : 1 MKS Przasnysz
162 KS Łomianki 0 : 0 Czarni Węgrów
Kolejka 19 (2016-03-19 - 2016-03-20)
163 KS Łomianki 0 : 1 MKS Ciechanów
164 Czarni Węgrów 0 : 1 Wisła II Płock
165 MKS Przasnysz 4 : 2 Bug Wyszków
166 Naprzód Skórzec 3 : 0 Błękitni Gąbin
167 Mławianka Mława 0 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
168 Mazur Gostynin 0 : 2 Ostrovia Ostrów Maz.
169 Huragan Wołomin : pauza
170 Korona Szydłowo 1 : 7 Mazovia Mińsk Maz.
171 Bzura Chodaków 3 : 1 Wkra Bieżuń
Kolejka 20 (2016-03-26 - 2016-03-26)
172 MKS Ciechanów 4 : 0 Bzura Chodaków
173 Wkra Bieżuń 3 : 0 Korona Szydłowo
174 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 1 Huragan Wołomin
175 pauza : Mazur Gostynin
176 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 3 Mławianka Mława
177 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 0 Naprzód Skórzec
178 Błękitni Gąbin 0 : 3 MKS Przasnysz
179 Bug Wyszków 1 : 0 Czarni Węgrów
180 Wisła II Płock 0 : 2 KS Łomianki
Kolejka 21 (2016-04-02 - 2016-04-03)
181 Wisła II Płock 2 : 1 MKS Ciechanów
182 KS Łomianki 0 : 2 Bug Wyszków
183 Czarni Węgrów 3 : 0 Błękitni Gąbin
184 MKS Przasnysz 3 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
185 Naprzód Skórzec 3 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
186 Mławianka Mława : pauza
187 Mazur Gostynin 0 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
188 Huragan Wołomin 4 : 0 Wkra Bieżuń
189 Korona Szydłowo 1 : 1 Bzura Chodaków
Kolejka 22 (2016-04-09 - 2016-04-10)
190 MKS Ciechanów 1 : 1 Korona Szydłowo
191 Bzura Chodaków 0 : 1 Huragan Wołomin
192 Wkra Bieżuń 0 : 1 Mazur Gostynin
193 Mazovia Mińsk Maz. 0 : 0 Mławianka Mława
194 pauza : Naprzód Skórzec
195 Ostrovia Ostrów Maz. 2 : 1 MKS Przasnysz
196 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 0 Czarni Węgrów
197 Błękitni Gąbin 0 : 3 KS Łomianki
198 Bug Wyszków 0 : 8 Wisła II Płock
Kolejka 23 (2016-04-16 - 2016-04-17)
199 Bug Wyszków 2 : 3 MKS Ciechanów
200 Wisła II Płock 3 : 0 Błękitni Gąbin
201 KS Łomianki 0 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
202 Czarni Węgrów 1 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
203 MKS Przasnysz : pauza
204 Naprzód Skórzec 0 : 5 Mazovia Mińsk Maz.
205 Mławianka Mława 3 : 0 Wkra Bieżuń
206 Mazur Gostynin 2 : 0 Bzura Chodaków
207 Huragan Wołomin 3 : 2 Korona Szydłowo
Kolejka 24 (2016-04-23 - 2016-04-24)
208 MKS Ciechanów 2 : 0 Huragan Wołomin
209 Korona Szydłowo 0 : 7 Mazur Gostynin
210 Bzura Chodaków 0 : 3 Mławianka Mława
211 Wkra Bieżuń 1 : 1 Naprzód Skórzec
212 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 3 MKS Przasnysz
213 pauza : Czarni Węgrów
214 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 0 KS Łomianki
215 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 0 Wisła II Płock
216 Błękitni Gąbin 0 : 3 Bug Wyszków
Kolejka 25 (2016-04-30 - 2016-05-01)
217 Błękitni Gąbin 0 : 3 MKS Ciechanów
218 Bug Wyszków 1 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
219 KS Łomianki : pauza
220 Czarni Węgrów 2 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
221 MKS Przasnysz 1 : 0 Wkra Bieżuń
222 Naprzód Skórzec 1 : 2 Bzura Chodaków
223 Mławianka Mława 3 : 1 Korona Szydłowo
224 Mazur Gostynin 0 : 3 Huragan Wołomin
225 Wisła II Płock 3 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 26 (2016-05-07 - 2016-05-08)
226 MKS Ciechanów 3 : 0 Mazur Gostynin
227 Huragan Wołomin 1 : 1 Mławianka Mława
228 Korona Szydłowo 0 : 2 Naprzód Skórzec
229 Bzura Chodaków 1 : 3 MKS Przasnysz
230 Wkra Bieżuń 1 : 2 Czarni Węgrów
231 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 0 KS Łomianki
232 pauza : Wisła II Płock
233 Ostrovia Ostrów Maz. 2 : 1 Bug Wyszków
234 Ożarowianka Ożarów Maz. 3 : 0 Błękitni Gąbin
Kolejka 27 (2016-05-14 - 2016-05-15)
235 Ożarowianka Ożarów Maz. 2 : 3 MKS Ciechanów
236 Błękitni Gąbin 0 : 3 Ostrovia Ostrów Maz.
237 Bug Wyszków : pauza
238 Wisła II Płock 1 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
239 KS Łomianki 3 : 0 Wkra Bieżuń
240 Czarni Węgrów 2 : 1 Bzura Chodaków
241 MKS Przasnysz 2 : 0 Korona Szydłowo
242 Naprzód Skórzec 2 : 5 Huragan Wołomin
243 Mławianka Mława 6 : 0 Mazur Gostynin
Kolejka 28 (2016-05-18 - 2016-05-18)
244 MKS Ciechanów 1 : 0 Mławianka Mława
245 Mazur Gostynin 2 : 0 Naprzód Skórzec
246 Huragan Wołomin 4 : 0 MKS Przasnysz
247 Korona Szydłowo 3 : 2 Czarni Węgrów
248 Bzura Chodaków 1 : 0 KS Łomianki
249 Wkra Bieżuń 0 : 2 Wisła II Płock
250 Mazovia Mińsk Maz. 4 : 1 Bug Wyszków
251 pauza : Błękitni Gąbin
252 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 1 Ożarowianka Ożarów Maz.
Kolejka 29 (2016-05-21 - 2016-05-22)
253 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 2 MKS Ciechanów
254 Ożarowianka Ożarów Maz. : pauza
255 Błękitni Gąbin 0 : 3 Mazovia Mińsk Maz.
256 Bug Wyszków 1 : 1 Wkra Bieżuń
257 Wisła II Płock 0 : 0 Bzura Chodaków
258 KS Łomianki 7 : 1 Korona Szydłowo
259 Czarni Węgrów 1 : 1 Huragan Wołomin
260 MKS Przasnysz 2 : 1 Mazur Gostynin
261 Naprzód Skórzec 2 : 3 Mławianka Mława
Kolejka 30 (2016-05-28 - 2016-05-29)
262 MKS Ciechanów 4 : 0 Naprzód Skórzec
263 Mławianka Mława 2 : 1 MKS Przasnysz
264 Mazur Gostynin 4 : 1 Czarni Węgrów
265 Huragan Wołomin 6 : 1 KS Łomianki
266 Korona Szydłowo 1 : 4 Wisła II Płock
267 Bzura Chodaków 2 : 4 Bug Wyszków
268 Wkra Bieżuń 3 : 0 Błękitni Gąbin
269 Mazovia Mińsk Maz. 0 : 1 Ożarowianka Ożarów Maz.
270 pauza : Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 31 (2016-06-01 - 2016-06-01)
271 pauza : MKS Ciechanów
272 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 3 Mazovia Mińsk Maz.
273 Ożarowianka Ożarów Maz. 6 : 0 Wkra Bieżuń
274 Błękitni Gąbin 0 : 3 Bzura Chodaków
275 Bug Wyszków 2 : 0 Korona Szydłowo
276 Wisła II Płock 0 : 2 Huragan Wołomin
277 KS Łomianki 4 : 0 Mazur Gostynin
278 Czarni Węgrów 1 : 2 Mławianka Mława
279 MKS Przasnysz 2 : 2 Naprzód Skórzec
Kolejka 32 (2016-06-04 - 2016-06-05)
280 MKS Ciechanów 1 : 2 MKS Przasnysz
281 Naprzód Skórzec 2 : 1 Czarni Węgrów
282 Mławianka Mława 0 : 2 KS Łomianki
283 Mazur Gostynin 1 : 1 Wisła II Płock
284 Huragan Wołomin 1 : 0 Bug Wyszków
285 Korona Szydłowo 3 : 0 Błękitni Gąbin
286 Bzura Chodaków 1 : 1 Ożarowianka Ożarów Maz.
287 Wkra Bieżuń 3 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
288 Mazovia Mińsk Maz. : pauza
Kolejka 33 (2016-06-11 - 2016-06-12)
289 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 1 MKS Ciechanów
290 pauza : Wkra Bieżuń
291 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 0 Bzura Chodaków
292 Ożarowianka Ożarów Maz. 8 : 0 Korona Szydłowo
293 Błękitni Gąbin 0 : 3 Huragan Wołomin
294 Bug Wyszków 3 : 3 Mazur Gostynin
295 Wisła II Płock 2 : 1 Mławianka Mława
296 KS Łomianki 3 : 0 Naprzód Skórzec
297 Czarni Węgrów 1 : 0 MKS Przasnysz
Kolejka 34 (2016-06-18 - 2016-06-19)
298 MKS Ciechanów 0 : 1 Czarni Węgrów
299 MKS Przasnysz 2 : 0 KS Łomianki
300 Naprzód Skórzec 3 : 2 Wisła II Płock
301 Mławianka Mława 2 : 2 Bug Wyszków
302 Mazur Gostynin 3 : 0 Błękitni Gąbin
303 Huragan Wołomin 1 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
304 Korona Szydłowo 2 : 7 Ostrovia Ostrów Maz.
305 Bzura Chodaków : pauza
306 Wkra Bieżuń 1 : 3 Mazovia Mińsk Maz.

Najnowszy numer 42/2019 w sprzedaży od 2019-10-16.

reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.