reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Podlasie Biała Podl. 30 70 85:28
2 Stal Kraśnik 30 61 64:37
3 Polesie Kock 30 53 60:54
4 Powiślak Końskowola 30 53 60:36
5 Kryształ Werbkowice 30 50 69:44
6 Lutnia Piszczac 30 49 46:44
7 Victoria Żmudź 30 42 53:58
8 Włodawianka Włodawa 30 42 46:60
9 Unia Hrubieszów 30 40 36:32
10 Górnik II Łęczna 30 36 60:70
11 Opolanin Opole Lub. 30 36 54:53
12 Orlęta Łuków 30 33 43:51
13 Janowianka Janów Lub. 30 32 32:61
14 Orion Niedrzwica Duża 30 32 37:52
15 Granica Dorohusk 30 25 30:63
16 Hetman Żółkiewka 30 17 29:61
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-08 - 2015-08-09)
1 Włodawianka Włodawa 3 : 1 Orlęta Łuków
2 Górnik II Łęczna 2 : 2 Granica Dorohusk
3 Unia Hrubieszów 1 : 1 Hetman Żółkiewka
4 Podlasie Biała Podl. 4 : 1 Orion Niedrzwica Duża
5 Polesie Kock 2 : 0 Lutnia Piszczac
6 Janowianka Janów Lub. 1 : 1 Kryształ Werbkowice
7 Stal Kraśnik 2 : 1 Opolanin Opole Lub.
8 Victoria Żmudź 1 : 3 Powiślak Końskowola
Kolejka 2 (2015-08-15 - 2015-08-15)
9 Orlęta Łuków 3 : 4 Powiślak Końskowola
10 Opolanin Opole Lub. 5 : 0 Victoria Żmudź
11 Kryształ Werbkowice 1 : 2 Stal Kraśnik
12 Lutnia Piszczac 4 : 0 Janowianka Janów Lub.
13 Orion Niedrzwica Duża 0 : 2 Polesie Kock
14 Hetman Żółkiewka 1 : 2 Podlasie Biała Podl.
15 Granica Dorohusk 0 : 0 Unia Hrubieszów
16 Włodawianka Włodawa 1 : 1 Górnik II Łęczna
Kolejka 3 (2015-08-22 - 2015-08-23)
17 Górnik II Łęczna 3 : 0 Orlęta Łuków
18 Unia Hrubieszów 2 : 1 Włodawianka Włodawa
19 Podlasie Biała Podl. 8 : 0 Granica Dorohusk
20 Polesie Kock 2 : 0 Hetman Żółkiewka
21 Janowianka Janów Lub. 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
22 Stal Kraśnik 1 : 2 Lutnia Piszczac
23 Victoria Żmudź 1 : 4 Kryształ Werbkowice
24 Powiślak Końskowola 3 : 2 Opolanin Opole Lub.
Kolejka 4 (2015-08-29 - 2015-08-30)
25 Orlęta Łuków 3 : 1 Opolanin Opole Lub.
26 Kryształ Werbkowice 1 : 1 Powiślak Końskowola
27 Lutnia Piszczac 0 : 1 Victoria Żmudź
28 Orion Niedrzwica Duża 1 : 4 Stal Kraśnik
29 Hetman Żółkiewka 2 : 2 Janowianka Janów Lub.
30 Granica Dorohusk 0 : 3 Polesie Kock
31 Włodawianka Włodawa 2 : 3 Podlasie Biała Podl.
32 Górnik II Łęczna 4 : 1 Unia Hrubieszów
Kolejka 5 (2015-09-05 - 2015-09-06)
33 Unia Hrubieszów 2 : 0 Orlęta Łuków
34 Podlasie Biała Podl. 6 : 3 Górnik II Łęczna
35 Polesie Kock 3 : 2 Włodawianka Włodawa
36 Janowianka Janów Lub. 3 : 1 Granica Dorohusk
37 Stal Kraśnik 1 : 0 Hetman Żółkiewka
38 Victoria Żmudź 4 : 2 Orion Niedrzwica Duża
39 Powiślak Końskowola 4 : 1 Lutnia Piszczac
40 Opolanin Opole Lub. 0 : 3 Kryształ Werbkowice
Kolejka 6 (2015-09-12 - 2015-09-13)
41 Lutnia Piszczac 2 : 2 Opolanin Opole Lub.
42 Orion Niedrzwica Duża 1 : 0 Powiślak Końskowola
43 Hetman Żółkiewka 2 : 2 Victoria Żmudź
44 Granica Dorohusk 0 : 3 Stal Kraśnik
45 Włodawianka Włodawa 2 : 2 Janowianka Janów Lub.
46 Górnik II Łęczna 1 : 3 Polesie Kock
47 Unia Hrubieszów 0 : 3 Podlasie Biała Podl.
48 Orlęta Łuków 0 : 1 Kryształ Werbkowice
Kolejka 7 (2015-09-19 - 2015-09-20)
49 Podlasie Biała Podl. 5 : 0 Orlęta Łuków
50 Polesie Kock 3 : 1 Unia Hrubieszów
51 Janowianka Janów Lub. 3 : 0 Górnik II Łęczna
52 Stal Kraśnik 0 : 0 Włodawianka Włodawa
53 Victoria Żmudź 4 : 1 Granica Dorohusk
54 Powiślak Końskowola 3 : 0 Hetman Żółkiewka
55 Opolanin Opole Lub. 2 : 0 Orion Niedrzwica Duża
56 Kryształ Werbkowice 1 : 1 Lutnia Piszczac
Kolejka 8 (2015-09-26 - 2015-09-27)
57 Orlęta Łuków 1 : 2 Lutnia Piszczac
58 Orion Niedrzwica Duża 1 : 1 Kryształ Werbkowice
59 Hetman Żółkiewka 1 : 2 Opolanin Opole Lub.
60 Granica Dorohusk 0 : 2 Powiślak Końskowola
61 Włodawianka Włodawa 2 : 0 Victoria Żmudź
62 Górnik II Łęczna 1 : 4 Stal Kraśnik
63 Unia Hrubieszów 1 : 0 Janowianka Janów Lub.
64 Podlasie Biała Podl. 0 : 2 Polesie Kock
Kolejka 9 (2015-10-03 - 2015-10-04)
65 Polesie Kock 0 : 0 Orlęta Łuków
66 Janowianka Janów Lub. 0 : 2 Podlasie Biała Podl.
67 Stal Kraśnik 0 : 0 Unia Hrubieszów
68 Victoria Żmudź 4 : 2 Górnik II Łęczna
69 Powiślak Końskowola 7 : 0 Włodawianka Włodawa
70 Opolanin Opole Lub. 6 : 2 Granica Dorohusk
71 Kryształ Werbkowice 4 : 0 Hetman Żółkiewka
72 Lutnia Piszczac 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
Kolejka 10 (2015-10-10 - 2015-10-11)
73 Orlęta Łuków 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
74 Hetman Żółkiewka 2 : 0 Lutnia Piszczac
75 Granica Dorohusk 2 : 2 Kryształ Werbkowice
76 Włodawianka Włodawa 1 : 1 Opolanin Opole Lub.
77 Górnik II Łęczna 1 : 3 Powiślak Końskowola
78 Unia Hrubieszów 1 : 0 Victoria Żmudź
79 Podlasie Biała Podl. 1 : 2 Stal Kraśnik
80 Polesie Kock 0 : 2 Janowianka Janów Lub.
Kolejka 11 (2015-10-17 - 2015-10-18)
81 Janowianka Janów Lub. 3 : 1 Orlęta Łuków
82 Stal Kraśnik 2 : 3 Polesie Kock
83 Victoria Żmudź 0 : 4 Podlasie Biała Podl.
84 Powiślak Końskowola 1 : 1 Unia Hrubieszów
85 Opolanin Opole Lub. 1 : 3 Górnik II Łęczna
86 Kryształ Werbkowice 7 : 0 Włodawianka Włodawa
87 Lutnia Piszczac 2 : 0 Granica Dorohusk
88 Orion Niedrzwica Duża 0 : 3 Hetman Żółkiewka
Kolejka 12 (2015-10-24 - 2015-10-25)
89 Orlęta Łuków 1 : 1 Hetman Żółkiewka
90 Granica Dorohusk 0 : 0 Orion Niedrzwica Duża
91 Włodawianka Włodawa 3 : 0 Lutnia Piszczac
92 Górnik II Łęczna 1 : 2 Kryształ Werbkowice
93 Unia Hrubieszów 5 : 0 Opolanin Opole Lub.
94 Podlasie Biała Podl. 2 : 0 Powiślak Końskowola
95 Polesie Kock 3 : 0 Victoria Żmudź
96 Janowianka Janów Lub. 1 : 3 Stal Kraśnik
Kolejka 13 (2015-10-31 - 2015-10-31)
97 Stal Kraśnik 2 : 1 Orlęta Łuków
98 Victoria Żmudź 3 : 2 Janowianka Janów Lub.
99 Powiślak Końskowola 2 : 2 Polesie Kock
100 Opolanin Opole Lub. 2 : 3 Podlasie Biała Podl.
101 Kryształ Werbkowice 1 : 1 Unia Hrubieszów
102 Lutnia Piszczac 4 : 2 Górnik II Łęczna
103 Orion Niedrzwica Duża 1 : 1 Włodawianka Włodawa
104 Hetman Żółkiewka 1 : 3 Granica Dorohusk
Kolejka 14 (2015-11-07 - 2015-11-08)
105 Orlęta Łuków 0 : 0 Granica Dorohusk
106 Włodawianka Włodawa 2 : 1 Hetman Żółkiewka
107 Górnik II Łęczna 3 : 0 Orion Niedrzwica Duża
108 Unia Hrubieszów 1 : 2 Lutnia Piszczac
109 Podlasie Biała Podl. 5 : 0 Kryształ Werbkowice
110 Polesie Kock 0 : 4 Opolanin Opole Lub.
111 Janowianka Janów Lub. 0 : 3 Powiślak Końskowola
112 Stal Kraśnik 5 : 2 Victoria Żmudź
Kolejka 15 (2015-11-11 - 2015-11-11)
113 Victoria Żmudź 1 : 2 Orlęta Łuków
114 Powiślak Końskowola 1 : 3 Stal Kraśnik
115 Opolanin Opole Lub. 0 : 1 Janowianka Janów Lub.
116 Kryształ Werbkowice 4 : 2 Polesie Kock
117 Lutnia Piszczac 0 : 6 Podlasie Biała Podl.
118 Orion Niedrzwica Duża 1 : 1 Unia Hrubieszów
119 Hetman Żółkiewka 1 : 6 Górnik II Łęczna
120 Granica Dorohusk 0 : 1 Włodawianka Włodawa
Kolejka 16 (2015-11-14 - 2015-11-15)
121 Orlęta Łuków 4 : 0 Włodawianka Włodawa
122 Granica Dorohusk 2 : 3 Górnik II Łęczna
123 Hetman Żółkiewka 0 : 0 Unia Hrubieszów
124 Orion Niedrzwica Duża 0 : 3 Podlasie Biała Podl.
125 Lutnia Piszczac 6 : 2 Polesie Kock
126 Kryształ Werbkowice 5 : 0 Janowianka Janów Lub.
127 Opolanin Opole Lub. 0 : 2 Stal Kraśnik
128 Powiślak Końskowola 3 : 0 Victoria Żmudź
Kolejka 17 (2016-03-19 - 2016-03-20)
129 Powiślak Końskowola 1 : 1 Orlęta Łuków
130 Victoria Żmudź 5 : 1 Opolanin Opole Lub.
131 Stal Kraśnik 2 : 1 Kryształ Werbkowice
132 Janowianka Janów Lub. 0 : 3 Lutnia Piszczac
133 Polesie Kock 1 : 5 Orion Niedrzwica Duża
134 Podlasie Biała Podl. 3 : 3 Hetman Żółkiewka
135 Unia Hrubieszów 6 : 0 Granica Dorohusk
136 Górnik II Łęczna 1 : 3 Włodawianka Włodawa
Kolejka 18 (2016-03-26 - 2016-03-26)
137 Orlęta Łuków 3 : 2 Górnik II Łęczna
138 Włodawianka Włodawa 1 : 2 Unia Hrubieszów
139 Granica Dorohusk 0 : 2 Podlasie Biała Podl.
140 Hetman Żółkiewka 4 : 1 Polesie Kock
141 Orion Niedrzwica Duża 2 : 3 Janowianka Janów Lub.
142 Lutnia Piszczac 1 : 0 Stal Kraśnik
143 Kryształ Werbkowice 1 : 4 Victoria Żmudź
144 Opolanin Opole Lub. 1 : 1 Powiślak Końskowola
Kolejka 19 (2016-04-02 - 2016-04-03)
145 Opolanin Opole Lub. 1 : 2 Orlęta Łuków
146 Powiślak Końskowola 2 : 4 Kryształ Werbkowice
147 Victoria Żmudź 2 : 0 Lutnia Piszczac
148 Stal Kraśnik 0 : 1 Orion Niedrzwica Duża
149 Janowianka Janów Lub. 1 : 0 Hetman Żółkiewka
150 Polesie Kock 1 : 1 Granica Dorohusk
151 Podlasie Biała Podl. 3 : 1 Włodawianka Włodawa
152 Unia Hrubieszów 1 : 1 Górnik II Łęczna
Kolejka 20 (2016-04-09 - 2016-04-10)
153 Orlęta Łuków 0 : 1 Unia Hrubieszów
154 Górnik II Łęczna 1 : 3 Podlasie Biała Podl.
155 Włodawianka Włodawa 2 : 1 Polesie Kock
156 Granica Dorohusk 1 : 1 Janowianka Janów Lub.
157 Hetman Żółkiewka 1 : 2 Stal Kraśnik
158 Orion Niedrzwica Duża 4 : 1 Victoria Żmudź
159 Kryształ Werbkowice 0 : 0 Opolanin Opole Lub.
160 Lutnia Piszczac 1 : 1 Powiślak Końskowola
Kolejka 21 (2016-04-16 - 2016-04-17)
161 Kryształ Werbkowice 0 : 2 Orlęta Łuków
162 Opolanin Opole Lub. 1 : 3 Lutnia Piszczac
163 Powiślak Końskowola 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
164 Victoria Żmudź 0 : 0 Hetman Żółkiewka
165 Stal Kraśnik 2 : 4 Granica Dorohusk
166 Janowianka Janów Lub. 1 : 0 Włodawianka Włodawa
167 Polesie Kock 2 : 1 Górnik II Łęczna
168 Podlasie Biała Podl. 1 : 0 Unia Hrubieszów
Kolejka 22 (2016-04-23 - 2016-04-24)
169 Orlęta Łuków 0 : 1 Podlasie Biała Podl.
170 Unia Hrubieszów 1 : 1 Polesie Kock
171 Górnik II Łęczna 1 : 0 Janowianka Janów Lub.
172 Włodawianka Włodawa 2 : 2 Stal Kraśnik
173 Granica Dorohusk 0 : 2 Victoria Żmudź
174 Hetman Żółkiewka 0 : 3 Powiślak Końskowola
175 Orion Niedrzwica Duża 1 : 2 Opolanin Opole Lub.
176 Lutnia Piszczac 2 : 3 Kryształ Werbkowice
Kolejka 23 (2016-04-30 - 2016-05-01)
177 Lutnia Piszczac 1 : 3 Orlęta Łuków
178 Kryształ Werbkowice 4 : 1 Orion Niedrzwica Duża
179 Opolanin Opole Lub. 2 : 1 Hetman Żółkiewka
180 Powiślak Końskowola 1 : 1 Granica Dorohusk
181 Victoria Żmudź 5 : 2 Włodawianka Włodawa
182 Stal Kraśnik 5 : 1 Górnik II Łęczna
183 Janowianka Janów Lub. 1 : 2 Unia Hrubieszów
184 Polesie Kock 1 : 5 Podlasie Biała Podl.
Kolejka 24 (2016-05-03 - 2016-05-03)
185 Orlęta Łuków 1 : 3 Polesie Kock
186 Podlasie Biała Podl. 1 : 1 Janowianka Janów Lub.
187 Unia Hrubieszów 1 : 2 Stal Kraśnik
188 Górnik II Łęczna 2 : 1 Victoria Żmudź
189 Włodawianka Włodawa 0 : 1 Powiślak Końskowola
190 Granica Dorohusk 2 : 0 Opolanin Opole Lub.
191 Hetman Żółkiewka 0 : 5 Kryształ Werbkowice
192 Orion Niedrzwica Duża 2 : 0 Lutnia Piszczac
Kolejka 25 (2016-05-07 - 2016-05-08)
193 Orion Niedrzwica Duża 3 : 2 Orlęta Łuków
194 Lutnia Piszczac 2 : 1 Hetman Żółkiewka
195 Kryształ Werbkowice 0 : 0 Granica Dorohusk
196 Opolanin Opole Lub. 5 : 0 Włodawianka Włodawa
197 Powiślak Końskowola 2 : 3 Górnik II Łęczna
198 Victoria Żmudź 1 : 0 Unia Hrubieszów
199 Stal Kraśnik 3 : 1 Podlasie Biała Podl.
200 Janowianka Janów Lub. 1 : 5 Polesie Kock
Kolejka 26 (2016-05-14 - 2016-05-15)
201 Orlęta Łuków 5 : 1 Janowianka Janów Lub.
202 Polesie Kock 3 : 2 Stal Kraśnik
203 Podlasie Biała Podl. 3 : 1 Victoria Żmudź
204 Unia Hrubieszów 2 : 1 Powiślak Końskowola
205 Górnik II Łęczna 4 : 2 Opolanin Opole Lub.
206 Włodawianka Włodawa 2 : 1 Kryształ Werbkowice
207 Granica Dorohusk 0 : 2 Lutnia Piszczac
208 Hetman Żółkiewka 0 : 3 Orion Niedrzwica Duża
Kolejka 27 (2016-05-21 - 2016-05-22)
209 Hetman Żółkiewka 2 : 2 Orlęta Łuków
210 Orion Niedrzwica Duża 1 : 1 Granica Dorohusk
211 Lutnia Piszczac 0 : 1 Włodawianka Włodawa
212 Kryształ Werbkowice 7 : 3 Górnik II Łęczna
213 Opolanin Opole Lub. 2 : 1 Unia Hrubieszów
214 Powiślak Końskowola 2 : 0 Podlasie Biała Podl.
215 Victoria Żmudź 3 : 1 Polesie Kock
216 Stal Kraśnik 2 : 0 Janowianka Janów Lub.
Kolejka 28 (2016-05-28 - 2016-05-29)
217 Orlęta Łuków 2 : 3 Stal Kraśnik
218 Janowianka Janów Lub. 1 : 4 Victoria Żmudź
219 Polesie Kock 2 : 0 Powiślak Końskowola
220 Podlasie Biała Podl. 0 : 0 Opolanin Opole Lub.
221 Unia Hrubieszów 0 : 2 Kryształ Werbkowice
222 Górnik II Łęczna 1 : 2 Lutnia Piszczac
223 Włodawianka Włodawa 4 : 1 Orion Niedrzwica Duża
224 Granica Dorohusk 1 : 0 Hetman Żółkiewka
Kolejka 29 (2016-06-04 - 2016-06-05)
225 Granica Dorohusk 3 : 1 Orlęta Łuków
226 Hetman Żółkiewka 1 : 3 Włodawianka Włodawa
227 Orion Niedrzwica Duża 2 : 1 Górnik II Łęczna
228 Lutnia Piszczac 1 : 0 Unia Hrubieszów
229 Kryształ Werbkowice 1 : 4 Podlasie Biała Podl.
230 Opolanin Opole Lub. 2 : 2 Polesie Kock
231 Powiślak Końskowola 1 : 0 Janowianka Janów Lub.
232 Victoria Żmudź 1 : 1 Stal Kraśnik
Kolejka 30 (2016-06-11 - 2016-06-12)
233 Orlęta Łuków 1 : 0 Victoria Żmudź
234 Stal Kraśnik 2 : 3 Powiślak Końskowola
235 Janowianka Janów Lub. 0 : 6 Opolanin Opole Lub.
236 Polesie Kock 4 : 2 Kryształ Werbkowice
237 Podlasie Biała Podl. 1 : 1 Lutnia Piszczac
238 Unia Hrubieszów 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
239 Górnik II Łęczna 2 : 0 Hetman Żółkiewka
240 Włodawianka Włodawa 4 : 3 Granica Dorohusk
reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (14)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.