reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Podlasie Sokołów Podl. 32 80 96:29
2 Pogoń II Siedlce 32 68 121:35
3 Hutnik Huta Czechy 32 63 87:48
4 Orzeł Unin 32 61 88:46
5 Jabłonianka Jabłonna Lacka 32 53 62:63
6 Mazovia II Mińsk Maz. 32 52 69:57
7 Fenix Siennica 32 46 42:46
8 Zryw Sobolew 32 45 67:50
9 Tygrys Huta Mińska 32 44 57:62
10 Płomień Dębe Wielkie 32 42 68:86
11 Tęcza Stanisławów 32 41 50:65
12 Victoria Kałuszyn 32 40 62:61
13 Tajfun Jartypory 32 40 50:55
14 Wilga Miastków Kościelny 32 38 49:72
15 Watra Mrozy 32 31 52:77
16 Sęp Żelechów 32 19 35:73
17 Miedzanka Miedzna 32 5 17:149
18 pauzuje 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-15 - 2015-08-16)
1 Fenix Siennica 2 : 1 Watra Mrozy
2 Tygrys Huta Mińska 1 : 1 Victoria Kałuszyn
3 Hutnik Huta Czechy 10 : 0 Miedzanka Miedzna
4 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 0 Tajfun Jartypory
5 Sęp Żelechów 0 : 5 Orzeł Unin
6 Wilga Miastków Kościelny 0 : 2 Podlasie Sokołów Podl.
7 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 6 Pogoń II Siedlce
8 Płomień Dębe Wielkie 1 : 2 Tęcza Stanisławów
9 pauzuje : Zryw Sobolew
Kolejka 2 (2015-08-22 - 2015-08-23)
10 Watra Mrozy 2 : 2 Tęcza Stanisławów
11 Pogoń II Siedlce 5 : 1 Płomień Dębe Wielkie
12 Podlasie Sokołów Podl. 3 : 0 Zryw Sobolew
13 Orzeł Unin 0 : 0 Wilga Miastków Kościelny
14 Tajfun Jartypory 4 : 0 Sęp Żelechów
15 Miedzanka Miedzna 1 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
16 Victoria Kałuszyn 3 : 1 Hutnik Huta Czechy
17 Fenix Siennica 1 : 2 Tygrys Huta Mińska
18 pauzuje : Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 3 (2015-08-26 - 2015-08-26)
19 Tygrys Huta Mińska 4 : 1 Watra Mrozy
20 Hutnik Huta Czechy 6 : 1 Fenix Siennica
21 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 0 Victoria Kałuszyn
22 Sęp Żelechów 1 : 0 Miedzanka Miedzna
23 Wilga Miastków Kościelny 0 : 2 Tajfun Jartypory
24 Zryw Sobolew 2 : 0 Orzeł Unin
25 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 4 Podlasie Sokołów Podl.
26 Tęcza Stanisławów 2 : 1 Pogoń II Siedlce
27 pauzuje : Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 4 (2015-08-29 - 2015-08-30)
28 Watra Mrozy 4 : 2 Pogoń II Siedlce
29 Podlasie Sokołów Podl. 4 : 1 Płomień Dębe Wielkie
30 Orzeł Unin 6 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
31 Tajfun Jartypory 2 : 3 Zryw Sobolew
32 Miedzanka Miedzna 2 : 6 Wilga Miastków Kościelny
33 Victoria Kałuszyn 1 : 0 Sęp Żelechów
34 Fenix Siennica 0 : 0 Mazovia II Mińsk Maz.
35 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
36 pauzuje : Tęcza Stanisławów
Kolejka 5 (2015-09-05 - 2015-09-06)
37 Hutnik Huta Czechy 1 : 0 Watra Mrozy
38 Mazovia II Mińsk Maz. 2 : 2 Tygrys Huta Mińska
39 Sęp Żelechów 1 : 1 Fenix Siennica
40 Wilga Miastków Kościelny 1 : 3 Victoria Kałuszyn
41 Zryw Sobolew 7 : 0 Miedzanka Miedzna
42 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 0 Tajfun Jartypory
43 Płomień Dębe Wielkie 2 : 3 Orzeł Unin
44 Tęcza Stanisławów 0 : 2 Podlasie Sokołów Podl.
45 pauzuje : Pogoń II Siedlce
Kolejka 6 (2015-09-09 - 2015-09-09)
46 Podlasie Sokołów Podl. 1 : 1 Pogoń II Siedlce
47 Orzeł Unin 2 : 2 Tęcza Stanisławów
48 Tajfun Jartypory 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
49 Miedzanka Miedzna 1 : 5 Jabłonianka Jabłonna Lacka
50 Victoria Kałuszyn 1 : 1 Zryw Sobolew
51 Fenix Siennica 1 : 0 Wilga Miastków Kościelny
52 Tygrys Huta Mińska 4 : 1 Sęp Żelechów
53 Hutnik Huta Czechy 2 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
54 pauzuje : Watra Mrozy
Kolejka 7 (2015-09-12 - 2015-09-13)
55 Mazovia II Mińsk Maz. 9 : 1 Watra Mrozy
56 Sęp Żelechów 0 : 1 Hutnik Huta Czechy
57 Wilga Miastków Kościelny 1 : 7 Tygrys Huta Mińska
58 Zryw Sobolew 0 : 0 Fenix Siennica
59 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 2 Victoria Kałuszyn
60 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 Miedzanka Miedzna
61 Tęcza Stanisławów 3 : 1 Tajfun Jartypory
62 Pogoń II Siedlce 2 : 3 Orzeł Unin
63 pauzuje : Podlasie Sokołów Podl.
Kolejka 8 (2015-09-19 - 2015-09-20)
64 Watra Mrozy 0 : 6 Podlasie Sokołów Podl.
65 Tajfun Jartypory 0 : 3 Pogoń II Siedlce
66 Miedzanka Miedzna 0 : 3 Tęcza Stanisławów
67 Victoria Kałuszyn 2 : 3 Płomień Dębe Wielkie
68 Fenix Siennica 0 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
69 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 Zryw Sobolew
70 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 Wilga Miastków Kościelny
71 Mazovia II Mińsk Maz. 2 : 1 Sęp Żelechów
72 pauzuje : Orzeł Unin
Kolejka 9 (2015-09-26 - 2015-09-27)
73 Sęp Żelechów 3 : 4 Watra Mrozy
74 Wilga Miastków Kościelny 4 : 0 Mazovia II Mińsk Maz.
75 Zryw Sobolew 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
76 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 1 Tygrys Huta Mińska
77 Płomień Dębe Wielkie 2 : 3 Fenix Siennica
78 Tęcza Stanisławów 1 : 0 Victoria Kałuszyn
79 Pogoń II Siedlce 13 : 0 Miedzanka Miedzna
80 Podlasie Sokołów Podl. 2 : 2 Orzeł Unin
81 pauzuje : Tajfun Jartypory
Kolejka 10 (2015-10-03 - 2015-10-04)
82 Watra Mrozy 1 : 1 Orzeł Unin
83 Tajfun Jartypory 2 : 5 Podlasie Sokołów Podl.
84 Victoria Kałuszyn 1 : 2 Pogoń II Siedlce
85 Fenix Siennica 2 : 1 Tęcza Stanisławów
86 Tygrys Huta Mińska 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
87 Hutnik Huta Czechy 2 : 3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
88 Mazovia II Mińsk Maz. 4 : 2 Zryw Sobolew
89 Sęp Żelechów 0 : 1 Wilga Miastków Kościelny
90 pauzuje : Miedzanka Miedzna
Kolejka 11 (2015-10-10 - 2015-10-11)
91 Wilga Miastków Kościelny 1 : 0 Watra Mrozy
92 Zryw Sobolew 5 : 0 Sęp Żelechów
93 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 3 Mazovia II Mińsk Maz.
94 Płomień Dębe Wielkie 4 : 3 Hutnik Huta Czechy
95 Tęcza Stanisławów 2 : 2 Tygrys Huta Mińska
96 Pogoń II Siedlce 4 : 0 Fenix Siennica
97 Podlasie Sokołów Podl. 1 : 1 Miedzanka Miedzna
98 Orzeł Unin 1 : 1 Tajfun Jartypory
99 pauzuje : Victoria Kałuszyn
Kolejka 12 (2015-10-17 - 2015-10-18)
100 Watra Mrozy 1 : 2 Tajfun Jartypory
101 Miedzanka Miedzna 0 : 7 Orzeł Unin
102 Victoria Kałuszyn 0 : 2 Podlasie Sokołów Podl.
103 Tygrys Huta Mińska 0 : 6 Pogoń II Siedlce
104 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Tęcza Stanisławów
105 Mazovia II Mińsk Maz. 8 : 2 Płomień Dębe Wielkie
106 Sęp Żelechów 0 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
107 Wilga Miastków Kościelny 1 : 1 Zryw Sobolew
108 pauzuje : Fenix Siennica
Kolejka 13 (2015-10-24 - 2015-10-25)
109 Zryw Sobolew 2 : 0 Watra Mrozy
110 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 1 Wilga Miastków Kościelny
111 Płomień Dębe Wielkie 2 : 1 Sęp Żelechów
112 Tęcza Stanisławów 2 : 0 Mazovia II Mińsk Maz.
113 Pogoń II Siedlce 5 : 0 Hutnik Huta Czechy
114 Podlasie Sokołów Podl. 4 : 0 Fenix Siennica
115 Orzeł Unin 3 : 0 Victoria Kałuszyn
116 Tajfun Jartypory 4 : 0 Miedzanka Miedzna
117 pauzuje : Tygrys Huta Mińska
Kolejka 14 (2015-10-31 - 2015-10-31)
118 Watra Mrozy 5 : 2 Miedzanka Miedzna
119 Victoria Kałuszyn 1 : 2 Tajfun Jartypory
120 Fenix Siennica 1 : 2 Orzeł Unin
121 Tygrys Huta Mińska 1 : 1 Podlasie Sokołów Podl.
122 Mazovia II Mińsk Maz. 4 : 0 Pogoń II Siedlce
123 Sęp Żelechów 6 : 4 Tęcza Stanisławów
124 Wilga Miastków Kościelny 0 : 2 Płomień Dębe Wielkie
125 Zryw Sobolew 1 : 3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
126 pauzuje : Hutnik Huta Czechy
Kolejka 15 (2015-11-07 - 2015-11-08)
127 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 1 Watra Mrozy
128 Płomień Dębe Wielkie 2 : 1 Zryw Sobolew
129 Tęcza Stanisławów 1 : 3 Wilga Miastków Kościelny
130 Pogoń II Siedlce 0 : 0 Sęp Żelechów
131 Podlasie Sokołów Podl. 2 : 0 Hutnik Huta Czechy
132 Orzeł Unin 7 : 1 Tygrys Huta Mińska
133 Tajfun Jartypory 2 : 0 Fenix Siennica
134 Miedzanka Miedzna 0 : 3 Victoria Kałuszyn
135 pauzuje : Mazovia II Mińsk Maz.
Kolejka 16 (2015-11-11 - 2015-11-11)
136 Watra Mrozy 2 : 4 Victoria Kałuszyn
137 Fenix Siennica 1 : 0 Miedzanka Miedzna
138 Tygrys Huta Mińska 1 : 1 Tajfun Jartypory
139 Hutnik Huta Czechy 3 : 6 Orzeł Unin
140 Mazovia II Mińsk Maz. 2 : 5 Podlasie Sokołów Podl.
141 Wilga Miastków Kościelny 0 : 6 Pogoń II Siedlce
142 Zryw Sobolew 2 : 1 Tęcza Stanisławów
143 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 2 Płomień Dębe Wielkie
144 pauzuje : Sęp Żelechów
Kolejka 17 (2015-11-14 - 2015-11-15)
145 Płomień Dębe Wielkie 1 : 5 Watra Mrozy
146 Tęcza Stanisławów 2 : 4 Jabłonianka Jabłonna Lacka
147 Pogoń II Siedlce 2 : 0 Zryw Sobolew
148 Podlasie Sokołów Podl. 4 : 0 Sęp Żelechów
149 Orzeł Unin 4 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
150 Tajfun Jartypory 1 : 4 Hutnik Huta Czechy
151 Miedzanka Miedzna 1 : 5 Tygrys Huta Mińska
152 Victoria Kałuszyn 3 : 1 Fenix Siennica
153 pauzuje : Wilga Miastków Kościelny
Kolejka 18 (2016-03-12 - 2016-03-13)
154 Watra Mrozy 1 : 1 Fenix Siennica
155 Victoria Kałuszyn 2 : 4 Tygrys Huta Mińska
156 Miedzanka Miedzna 2 : 3 Hutnik Huta Czechy
157 Tajfun Jartypory 1 : 4 Mazovia II Mińsk Maz.
158 Orzeł Unin 3 : 3 Sęp Żelechów
159 Podlasie Sokołów Podl. 4 : 1 Wilga Miastków Kościelny
160 Pogoń II Siedlce 6 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
161 Tęcza Stanisławów 1 : 1 Płomień Dębe Wielkie
162 pauzuje : Zryw Sobolew
Kolejka 19 (2016-03-19 - 2016-03-20)
163 Tęcza Stanisławów 1 : 1 Watra Mrozy
164 Płomień Dębe Wielkie 3 : 2 Pogoń II Siedlce
165 Zryw Sobolew 1 : 2 Podlasie Sokołów Podl.
166 Wilga Miastków Kościelny 1 : 0 Orzeł Unin
167 Sęp Żelechów 1 : 1 Tajfun Jartypory
168 Mazovia II Mińsk Maz. 5 : 0 Miedzanka Miedzna
169 Hutnik Huta Czechy 5 : 0 Victoria Kałuszyn
170 Tygrys Huta Mińska 0 : 1 Fenix Siennica
171 pauzuje : Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 20 (2016-03-25 - 2016-03-25)
172 Watra Mrozy 5 : 0 Tygrys Huta Mińska
173 Fenix Siennica 2 : 3 Hutnik Huta Czechy
174 Victoria Kałuszyn 3 : 4 Mazovia II Mińsk Maz.
175 Miedzanka Miedzna 0 : 3 Sęp Żelechów
176 Tajfun Jartypory 2 : 1 Wilga Miastków Kościelny
177 Orzeł Unin 3 : 1 Zryw Sobolew
178 Podlasie Sokołów Podl. 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
179 Pogoń II Siedlce 8 : 0 Tęcza Stanisławów
180 pauzuje : Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 21 (2016-04-02 - 2016-04-03)
181 Pogoń II Siedlce 6 : 2 Watra Mrozy
182 Płomień Dębe Wielkie 1 : 2 Podlasie Sokołów Podl.
183 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 3 Orzeł Unin
184 Zryw Sobolew 2 : 1 Tajfun Jartypory
185 Wilga Miastków Kościelny 8 : 0 Miedzanka Miedzna
186 Sęp Żelechów 4 : 1 Victoria Kałuszyn
187 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 0 Fenix Siennica
188 Hutnik Huta Czechy 1 : 2 Tygrys Huta Mińska
189 pauzuje : Tęcza Stanisławów
Kolejka 22 (2016-04-09 - 2016-04-10)
190 Watra Mrozy 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
191 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Mazovia II Mińsk Maz.
192 Fenix Siennica 0 : 0 Sęp Żelechów
193 Victoria Kałuszyn 4 : 0 Wilga Miastków Kościelny
194 Miedzanka Miedzna 0 : 6 Zryw Sobolew
195 Tajfun Jartypory 1 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
196 Orzeł Unin 4 : 2 Płomień Dębe Wielkie
197 Podlasie Sokołów Podl. 3 : 3 Tęcza Stanisławów
198 pauzuje : Pogoń II Siedlce
Kolejka 23 (2016-04-16 - 2016-04-17)
199 Pogoń II Siedlce 2 : 2 Podlasie Sokołów Podl.
200 Tęcza Stanisławów 1 : 5 Orzeł Unin
201 Płomień Dębe Wielkie 1 : 3 Tajfun Jartypory
202 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 1 Miedzanka Miedzna
203 Zryw Sobolew 6 : 0 Victoria Kałuszyn
204 Wilga Miastków Kościelny 1 : 2 Fenix Siennica
205 Sęp Żelechów 0 : 2 Tygrys Huta Mińska
206 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 3 Hutnik Huta Czechy
207 pauzuje : Watra Mrozy
Kolejka 24 (2016-04-23 - 2016-04-24)
208 Watra Mrozy 0 : 2 Mazovia II Mińsk Maz.
209 Hutnik Huta Czechy 5 : 0 Sęp Żelechów
210 Tygrys Huta Mińska 3 : 3 Wilga Miastków Kościelny
211 Fenix Siennica 2 : 0 Zryw Sobolew
212 Victoria Kałuszyn 4 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
213 Miedzanka Miedzna 0 : 5 Płomień Dębe Wielkie
214 Tajfun Jartypory 0 : 1 Tęcza Stanisławów
215 Orzeł Unin 1 : 3 Pogoń II Siedlce
216 pauzuje : Podlasie Sokołów Podl.
Kolejka 25 (2016-04-30 - 2016-05-01)
217 Podlasie Sokołów Podl. 2 : 0 Watra Mrozy
218 Pogoń II Siedlce 3 : 0 Tajfun Jartypory
219 Tęcza Stanisławów 1 : 0 Miedzanka Miedzna
220 Płomień Dębe Wielkie 1 : 8 Victoria Kałuszyn
221 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Fenix Siennica
222 Zryw Sobolew 4 : 1 Tygrys Huta Mińska
223 Wilga Miastków Kościelny 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
224 Sęp Żelechów 1 : 3 Mazovia II Mińsk Maz.
225 pauzuje : Orzeł Unin
Kolejka 26 (2016-05-07 - 2016-05-08)
226 Watra Mrozy 1 : 0 Sęp Żelechów
227 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 2 Wilga Miastków Kościelny
228 Hutnik Huta Czechy 2 : 4 Zryw Sobolew
229 Tygrys Huta Mińska 0 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
230 Fenix Siennica 3 : 0 Płomień Dębe Wielkie
231 Victoria Kałuszyn 4 : 1 Tęcza Stanisławów
232 Miedzanka Miedzna 1 : 10 Pogoń II Siedlce
233 Orzeł Unin 0 : 4 Podlasie Sokołów Podl.
234 pauzuje : Tajfun Jartypory
Kolejka 27 (2016-05-14 - 2016-05-15)
235 Orzeł Unin 3 : 2 Watra Mrozy
236 Podlasie Sokołów Podl. 2 : 2 Tajfun Jartypory
237 Pogoń II Siedlce 1 : 0 Victoria Kałuszyn
238 Tęcza Stanisławów 0 : 0 Fenix Siennica
239 Płomień Dębe Wielkie 1 : 1 Tygrys Huta Mińska
240 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 4 Hutnik Huta Czechy
241 Zryw Sobolew 3 : 2 Mazovia II Mińsk Maz.
242 Wilga Miastków Kościelny 2 : 2 Sęp Żelechów
243 pauzuje : Miedzanka Miedzna
Kolejka 28 (2016-05-21 - 2016-05-22)
244 Watra Mrozy 0 : 1 Wilga Miastków Kościelny
245 Sęp Żelechów 1 : 1 Zryw Sobolew
246 Mazovia II Mińsk Maz. 0 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
247 Hutnik Huta Czechy 8 : 0 Płomień Dębe Wielkie
248 Tygrys Huta Mińska 2 : 2 Tęcza Stanisławów
249 Fenix Siennica 2 : 1 Pogoń II Siedlce
250 Miedzanka Miedzna 0 : 5 Podlasie Sokołów Podl.
251 Tajfun Jartypory 2 : 3 Orzeł Unin
252 pauzuje : Victoria Kałuszyn
Kolejka 29 (2016-05-25 - 2016-05-25)
253 Tajfun Jartypory 1 : 2 Watra Mrozy
254 Orzeł Unin 7 : 1 Miedzanka Miedzna
255 Podlasie Sokołów Podl. 3 : 0 Victoria Kałuszyn
256 Pogoń II Siedlce 3 : 0 Tygrys Huta Mińska
257 Tęcza Stanisławów 0 : 2 Hutnik Huta Czechy
258 Płomień Dębe Wielkie 4 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
259 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 1 Sęp Żelechów
260 Zryw Sobolew 1 : 1 Wilga Miastków Kościelny
261 pauzuje : Fenix Siennica
Kolejka 30 (2016-05-28 - 2016-05-29)
262 Watra Mrozy 2 : 1 Zryw Sobolew
263 Wilga Miastków Kościelny 1 : 4 Jabłonianka Jabłonna Lacka
264 Płomień Dębe Wielkie 4 : 1 Sęp Żelechów
265 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 1 Tęcza Stanisławów
266 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Pogoń II Siedlce
267 Fenix Siennica 2 : 6 Podlasie Sokołów Podl.
268 Victoria Kałuszyn 1 : 1 Orzeł Unin
269 Miedzanka Miedzna 0 : 2 Tajfun Jartypory
270 pauzuje : Tygrys Huta Mińska
Kolejka 31 (2016-06-04 - 2016-06-05)
271 Miedzanka Miedzna 1 : 3 Watra Mrozy
272 Tajfun Jartypory 2 : 4 Victoria Kałuszyn
273 Orzeł Unin 1 : 2 Fenix Siennica
274 Podlasie Sokołów Podl. 1 : 1 Tygrys Huta Mińska
275 Pogoń II Siedlce 6 : 0 Mazovia II Mińsk Maz.
276 Tęcza Stanisławów 4 : 2 Sęp Żelechów
277 Płomień Dębe Wielkie 6 : 1 Wilga Miastków Kościelny
278 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 2 Zryw Sobolew
279 pauzuje : Hutnik Huta Czechy
Kolejka 32 (2016-06-08 - 2016-06-08)
280 Watra Mrozy 0 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
281 Zryw Sobolew 3 : 2 Płomień Dębe Wielkie
282 Wilga Miastków Kościelny 4 : 1 Tęcza Stanisławów
283 Sęp Żelechów 0 : 1 Pogoń II Siedlce
284 Hutnik Huta Czechy 3 : 3 Podlasie Sokołów Podl.
285 Tygrys Huta Mińska 1 : 0 Orzeł Unin
286 Fenix Siennica 1 : 2 Tajfun Jartypory
287 Victoria Kałuszyn 1 : 2 Miedzanka Miedzna
288 pauzuje : Mazovia II Mińsk Maz.
Kolejka 33 (2016-06-11 - 2016-06-12)
289 Victoria Kałuszyn 5 : 1 Watra Mrozy
290 Miedzanka Miedzna 0 : 7 Fenix Siennica
291 Tajfun Jartypory 3 : 0 Tygrys Huta Mińska
292 Orzeł Unin 1 : 0 Hutnik Huta Czechy
293 Podlasie Sokołów Podl. 2 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
294 Pogoń II Siedlce 9 : 1 Wilga Miastków Kościelny
295 Tęcza Stanisławów 3 : 2 Zryw Sobolew
296 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
297 pauzuje : Sęp Żelechów
Kolejka 34 (2016-06-18 - 2016-06-19)
298 Watra Mrozy 3 : 4 Płomień Dębe Wielkie
299 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Tęcza Stanisławów
300 Zryw Sobolew 1 : 1 Pogoń II Siedlce
301 Sęp Żelechów 2 : 4 Podlasie Sokołów Podl.
302 Mazovia II Mińsk Maz. 2 : 1 Orzeł Unin
303 Hutnik Huta Czechy 1 : 0 Tajfun Jartypory
304 Tygrys Huta Mińska 2 : 2 Miedzanka Miedzna
305 Fenix Siennica 2 : 0 Victoria Kałuszyn
306 pauzuje : Wilga Miastków Kościelny
reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (16)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.