reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 LKS Milanów 25 57 66:30
2 Sokół Adamów 26 50 60:37
3 Grom Kąkolewnica 26 45 52:33
4 Huragan Międzyrzec Podl. 26 47 55:41
5 Tytan Wisznice 26 40 55:42
6 Unia Żabików 26 42 49:41
7 Dąb Dębowa Kłoda 26 38 57:50
8 Niwa Łomazy 26 33 53:47
9 ŁKS Łazy 25 40 58:61
10 Orzeł Czemierniki 26 35 42:46
11 Dwernicki Stoczek Łuk. 26 32 38:59
12 LZS Dobryń 26 27 41:64
13 Granica Terespol 26 22 41:67
14 Janowia Janów Podl. 26 10 26:75
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-16 - 2015-08-16)
1 Unia Żabików 6 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
2 Tytan Wisznice 4 : 0 LZS Dobryń
3 Sokół Adamów 1 : 2 Dwernicki Stoczek Łuk.
4 Orzeł Czemierniki 1 : 0 Granica Terespol
5 Niwa Łomazy 3 : 0 Grom Kąkolewnica
6 ŁKS Łazy 0 : 2 Huragan Międzyrzec Podl.
7 LKS Milanów 4 : 0 Janowia Janów Podl.
Kolejka 2 (2015-08-23 - 2015-08-23)
8 Dąb Dębowa Kłoda 7 : 1 Janowia Janów Podl.
9 Huragan Międzyrzec Podl. 2 : 0 LKS Milanów
10 Grom Kąkolewnica 2 : 2 ŁKS Łazy
11 Granica Terespol 0 : 3 Niwa Łomazy
12 Dwernicki Stoczek Łuk. 1 : 1 Orzeł Czemierniki
13 LZS Dobryń 2 : 0 Sokół Adamów
14 Unia Żabików 2 : 4 Tytan Wisznice
Kolejka 3 (2015-08-30 - 2015-08-30)
15 Tytan Wisznice 3 : 4 Dąb Dębowa Kłoda
16 Sokół Adamów 5 : 1 Unia Żabików
17 Orzeł Czemierniki 1 : 1 LZS Dobryń
18 Niwa Łomazy 3 : 0 Dwernicki Stoczek Łuk.
19 ŁKS Łazy 2 : 0 Granica Terespol
20 LKS Milanów 3 : 1 Grom Kąkolewnica
21 Janowia Janów Podl. 0 : 3 Huragan Międzyrzec Podl.
Kolejka 4 (2015-09-06 - 2015-09-06)
22 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 2 Huragan Międzyrzec Podl.
23 Grom Kąkolewnica 4 : 0 Janowia Janów Podl.
24 Granica Terespol 2 : 4 LKS Milanów
25 Dwernicki Stoczek Łuk. 1 : 5 ŁKS Łazy
26 LZS Dobryń 1 : 0 Niwa Łomazy
27 Unia Żabików 1 : 3 Orzeł Czemierniki
28 Tytan Wisznice 1 : 3 Sokół Adamów
Kolejka 5 (2015-09-13 - 2015-09-13)
29 Sokół Adamów 4 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
30 Orzeł Czemierniki 0 : 1 Tytan Wisznice
31 Niwa Łomazy 1 : 3 Unia Żabików
32 ŁKS Łazy 4 : 3 LZS Dobryń
33 LKS Milanów 4 : 1 Dwernicki Stoczek Łuk.
34 Janowia Janów Podl. 1 : 3 Granica Terespol
35 Huragan Międzyrzec Podl. 1 : 1 Grom Kąkolewnica
Kolejka 6 (2015-09-20 - 2015-09-20)
36 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 3 Grom Kąkolewnica
37 Granica Terespol 1 : 2 Huragan Międzyrzec Podl.
38 Dwernicki Stoczek Łuk. 2 : 2 Janowia Janów Podl.
39 LZS Dobryń 1 : 5 LKS Milanów
40 Unia Żabików 2 : 2 ŁKS Łazy
41 Tytan Wisznice 3 : 3 Niwa Łomazy
42 Sokół Adamów 1 : 1 Orzeł Czemierniki
Kolejka 7 (2015-09-27 - 2015-09-27)
43 Orzeł Czemierniki 4 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
44 Niwa Łomazy 0 : 2 Sokół Adamów
45 ŁKS Łazy 3 : 2 Tytan Wisznice
46 LKS Milanów 3 : 0 Unia Żabików
47 Janowia Janów Podl. 2 : 2 LZS Dobryń
48 Huragan Międzyrzec Podl. 6 : 0 Dwernicki Stoczek Łuk.
49 Grom Kąkolewnica 6 : 1 Granica Terespol
Kolejka 8 (2015-10-04 - 2015-10-04)
50 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 2 Granica Terespol
51 Dwernicki Stoczek Łuk. 0 : 3 Grom Kąkolewnica
52 LZS Dobryń 5 : 3 Huragan Międzyrzec Podl.
53 Unia Żabików 4 : 0 Janowia Janów Podl.
54 Tytan Wisznice 1 : 1 LKS Milanów
55 Sokół Adamów 3 : 0 ŁKS Łazy
56 Orzeł Czemierniki 2 : 1 Niwa Łomazy
Kolejka 9 (2015-10-11 - 2015-10-11)
57 Niwa Łomazy 3 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
58 ŁKS Łazy 1 : 1 Orzeł Czemierniki
59 LKS Milanów 1 : 2 Sokół Adamów
60 Janowia Janów Podl. 2 : 2 Tytan Wisznice
61 Huragan Międzyrzec Podl. 2 : 3 Unia Żabików
62 Grom Kąkolewnica 2 : 0 LZS Dobryń
63 Granica Terespol 5 : 1 Dwernicki Stoczek Łuk.
Kolejka 10 (2015-10-18 - 2015-10-18)
64 Dąb Dębowa Kłoda 4 : 3 Dwernicki Stoczek Łuk.
65 LZS Dobryń 2 : 1 Granica Terespol
66 Unia Żabików 1 : 0 Grom Kąkolewnica
67 Tytan Wisznice 0 : 0 Huragan Międzyrzec Podl.
68 Sokół Adamów 2 : 1 Janowia Janów Podl.
69 Orzeł Czemierniki 3 : 4 LKS Milanów
70 Niwa Łomazy 5 : 1 ŁKS Łazy
Kolejka 11 (2015-10-25 - 2015-10-25)
71 ŁKS Łazy 2 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
72 LKS Milanów 2 : 1 Niwa Łomazy
73 Janowia Janów Podl. 2 : 3 Orzeł Czemierniki
74 Huragan Międzyrzec Podl. 2 : 1 Sokół Adamów
75 Grom Kąkolewnica 3 : 2 Tytan Wisznice
76 Granica Terespol 1 : 3 Unia Żabików
77 Dwernicki Stoczek Łuk. 3 : 1 LZS Dobryń
Kolejka 12 (2015-11-08 - 2015-11-08)
78 Dąb Dębowa Kłoda 5 : 0 LZS Dobryń
79 Unia Żabików 4 : 1 Dwernicki Stoczek Łuk.
80 Tytan Wisznice 8 : 2 Granica Terespol
81 Sokół Adamów 2 : 1 Grom Kąkolewnica
82 Orzeł Czemierniki 3 : 0 Huragan Międzyrzec Podl.
83 Niwa Łomazy 4 : 1 Janowia Janów Podl.
84 ŁKS Łazy 1 : 5 LKS Milanów
Kolejka 13 (2015-11-11 - 2015-11-11)
85 LKS Milanów 4 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
86 Janowia Janów Podl. 3 : 4 ŁKS Łazy
87 Huragan Międzyrzec Podl. 2 : 2 Niwa Łomazy
88 Grom Kąkolewnica 3 : 2 Orzeł Czemierniki
89 Granica Terespol 2 : 6 Sokół Adamów
90 Dwernicki Stoczek Łuk. 1 : 1 Tytan Wisznice
91 LZS Dobryń 0 : 1 Unia Żabików
Kolejka 14 (2016-04-10 - 2016-04-10)
92 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 0 Unia Żabików
93 LZS Dobryń 2 : 4 Tytan Wisznice
94 Sokół Adamów 0 : 1 Dwernicki Stoczek Łuk.
95 Granica Terespol 2 : 0 Orzeł Czemierniki
96 Grom Kąkolewnica 5 : 0 Niwa Łomazy
97 Huragan Międzyrzec Podl. 6 : 2 ŁKS Łazy
98 Janowia Janów Podl. 1 : 2 LKS Milanów
Kolejka 15 (2016-04-17 - 2016-04-17)
99 Janowia Janów Podl. 0 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
100 LKS Milanów 2 : 1 Huragan Międzyrzec Podl.
101 ŁKS Łazy 3 : 0 Grom Kąkolewnica
102 Niwa Łomazy 3 : 0 Granica Terespol
103 Orzeł Czemierniki 2 : 2 Dwernicki Stoczek Łuk.
104 Sokół Adamów 1 : 0 LZS Dobryń
105 Tytan Wisznice 2 : 1 Unia Żabików
Kolejka 16 (2016-04-24 - 2016-04-24)
106 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 2 Tytan Wisznice
107 Unia Żabików 3 : 1 Sokół Adamów
108 LZS Dobryń 5 : 0 Orzeł Czemierniki
109 Dwernicki Stoczek Łuk. 1 : 0 Niwa Łomazy
110 Granica Terespol 5 : 3 ŁKS Łazy
111 Grom Kąkolewnica 1 : 0 LKS Milanów
112 Huragan Międzyrzec Podl. 3 : 0 Janowia Janów Podl.
Kolejka 17 (2016-04-30 - 2016-05-01)
113 Huragan Międzyrzec Podl. 0 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
114 Janowia Janów Podl. 0 : 1 Grom Kąkolewnica
115 LKS Milanów 4 : 2 Granica Terespol
116 ŁKS Łazy 2 : 1 Dwernicki Stoczek Łuk.
117 Niwa Łomazy 0 : 3 LZS Dobryń
118 Orzeł Czemierniki 0 : 1 Unia Żabików
119 Sokół Adamów 6 : 2 Tytan Wisznice
Kolejka 18 (2016-05-03 - 2016-05-03)
120 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 4 Sokół Adamów
121 Tytan Wisznice 0 : 1 Orzeł Czemierniki
122 Unia Żabików 1 : 0 Niwa Łomazy
123 LZS Dobryń 1 : 2 ŁKS Łazy
124 Dwernicki Stoczek Łuk. 1 : 1 LKS Milanów
125 Granica Terespol 3 : 0 Janowia Janów Podl.
126 Grom Kąkolewnica 1 : 2 Huragan Międzyrzec Podl.
Kolejka 19 (2016-05-07 - 2016-05-08)
127 Grom Kąkolewnica 2 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
128 Huragan Międzyrzec Podl. 2 : 2 Granica Terespol
129 Janowia Janów Podl. 2 : 4 Dwernicki Stoczek Łuk.
130 LKS Milanów 5 : 2 LZS Dobryń
131 ŁKS Łazy 1 : 1 Unia Żabików
132 Niwa Łomazy 0 : 4 Tytan Wisznice
133 Orzeł Czemierniki 1 : 2 Sokół Adamów
Kolejka 20 (2016-05-14 - 2016-05-15)
134 Dąb Dębowa Kłoda 6 : 0 Orzeł Czemierniki
135 Sokół Adamów 2 : 2 Niwa Łomazy
136 Tytan Wisznice 3 : 0 ŁKS Łazy
137 Unia Żabików 0 : 1 LKS Milanów
138 LZS Dobryń 0 : 2 Janowia Janów Podl.
139 Dwernicki Stoczek Łuk. 3 : 0 Huragan Międzyrzec Podl.
140 Granica Terespol 0 : 1 Grom Kąkolewnica
Kolejka 21 (2016-05-21 - 2016-05-22)
141 Granica Terespol 1 : 3 Dąb Dębowa Kłoda
142 Grom Kąkolewnica 1 : 2 Dwernicki Stoczek Łuk.
143 Huragan Międzyrzec Podl. 6 : 1 LZS Dobryń
144 Janowia Janów Podl. 1 : 0 Unia Żabików
145 LKS Milanów 2 : 0 Tytan Wisznice
146 ŁKS Łazy 4 : 3 Sokół Adamów
147 Niwa Łomazy 2 : 1 Orzeł Czemierniki
Kolejka 22 (2016-05-26 - 2016-05-26)
148 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 0 Niwa Łomazy
149 Orzeł Czemierniki 2 : 1 ŁKS Łazy
150 Sokół Adamów 1 : 4 LKS Milanów
151 Tytan Wisznice 0 : 0 Janowia Janów Podl.
152 Unia Żabików 1 : 3 Huragan Międzyrzec Podl.
153 LZS Dobryń 0 : 6 Grom Kąkolewnica
154 Dwernicki Stoczek Łuk. 4 : 0 Granica Terespol
Kolejka 23 (2016-05-28 - 2016-05-29)
155 Dwernicki Stoczek Łuk. 0 : 4 Dąb Dębowa Kłoda
156 Granica Terespol 0 : 1 LZS Dobryń
157 Grom Kąkolewnica 0 : 0 Unia Żabików
158 Huragan Międzyrzec Podl. 0 : 0 Tytan Wisznice
159 Janowia Janów Podl. 0 : 2 Sokół Adamów
160 LKS Milanów 1 : 3 Orzeł Czemierniki
161 ŁKS Łazy 6 : 4 Niwa Łomazy
Kolejka 24 (2016-06-05 - 2016-06-05)
162 Dąb Dębowa Kłoda 5 : 1 ŁKS Łazy
163 Niwa Łomazy 0 : 2 LKS Milanów
164 Orzeł Czemierniki 5 : 2 Janowia Janów Podl.
165 Sokół Adamów 1 : 2 Huragan Międzyrzec Podl.
166 Tytan Wisznice 3 : 1 Grom Kąkolewnica
167 Unia Żabików 4 : 2 Granica Terespol
168 LZS Dobryń 4 : 0 Dwernicki Stoczek Łuk.
Kolejka 25 (2016-06-12 - 2016-06-12)
169 LZS Dobryń 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
170 Dwernicki Stoczek Łuk. 3 : 0 Unia Żabików
171 Granica Terespol 4 : 0 Tytan Wisznice
172 Grom Kąkolewnica 1 : 2 Sokół Adamów
173 Huragan Międzyrzec Podl. 2 : 1 Orzeł Czemierniki
174 Janowia Janów Podl. 2 : 4 Niwa Łomazy
175 LKS Milanów : ŁKS Łazy
Kolejka 26 (2016-06-19 - 2016-06-19)
176 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 2 LKS Milanów
177 ŁKS Łazy 6 : 1 Janowia Janów Podl.
178 Niwa Łomazy 9 : 1 Huragan Międzyrzec Podl.
179 Orzeł Czemierniki 1 : 3 Grom Kąkolewnica
180 Sokół Adamów 3 : 0 Granica Terespol
181 Tytan Wisznice 3 : 0 Dwernicki Stoczek Łuk.
182 Unia Żabików 6 : 3 LZS Dobryń
reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (14)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.