reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Grom Lipowo 30 64 69:35
2 Promnik Łaskarzew 30 57 60:30
3 Marcovia Marki 30 56 75:51
4 Dąb Wieliszew 30 55 67:43
5 Legionovia II Legionowo 30 54 88:40
6 Świt II Nowy Dwór Maz. 30 50 66:45
7 Sokół Serock 30 50 59:47
8 Bóbr Tłuszcz 30 47 80:68
9 Agape Białołęka 30 43 67:64
10 Vulcan Wólka Mlądzka 30 39 64:59
11 Legion Warszawa 30 38 58:75
12 Józefovia Józefów 30 38 43:49
13 PKS Radość 30 33 51:67
14 Bór Regut 30 30 47:75
15 Wilga II Garwolin 30 11 22:106
16 ŁKS Łochów 30 11 34:95
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-15 - 2015-08-16)
1 Wilga II Garwolin 0 : 2 Bóbr Tłuszcz
2 Sokół Serock 1 : 2 Legion Warszawa
3 Agape Białołęka 2 : 3 Dąb Wieliszew
4 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 2 Grom Lipowo
5 Promnik Łaskarzew 3 : 1 Legionovia II Legionowo
6 Bór Regut 2 : 5 Vulcan Wólka Mlądzka
7 Marcovia Marki 2 : 1 PKS Radość
8 Józefovia Józefów 3 : 0 ŁKS Łochów
Kolejka 2 (2015-08-22 - 2015-08-23)
9 Bóbr Tłuszcz 3 : 0 ŁKS Łochów
10 PKS Radość 0 : 0 Józefovia Józefów
11 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 2 Marcovia Marki
12 Legionovia II Legionowo 3 : 0 Bór Regut
13 Grom Lipowo 3 : 1 Promnik Łaskarzew
14 Dąb Wieliszew 5 : 3 Świt II Nowy Dwór Maz.
15 Legion Warszawa 6 : 3 Agape Białołęka
16 Wilga II Garwolin 0 : 3 Sokół Serock
Kolejka 3 (2015-08-26 - 2015-08-26)
17 Sokół Serock 2 : 1 Bóbr Tłuszcz
18 Agape Białołęka 1 : 2 Wilga II Garwolin
19 Świt II Nowy Dwór Maz. 2 : 1 Legion Warszawa
20 Promnik Łaskarzew 2 : 0 Dąb Wieliszew
21 Bór Regut 1 : 4 Grom Lipowo
22 Marcovia Marki 0 : 4 Legionovia II Legionowo
23 Józefovia Józefów 1 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
24 ŁKS Łochów 2 : 1 PKS Radość
Kolejka 4 (2015-08-29 - 2015-08-30)
25 Bóbr Tłuszcz 0 : 0 PKS Radość
26 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 1 ŁKS Łochów
27 Legionovia II Legionowo 1 : 1 Józefovia Józefów
28 Grom Lipowo 1 : 0 Marcovia Marki
29 Dąb Wieliszew 1 : 0 Bór Regut
30 Legion Warszawa 1 : 1 Promnik Łaskarzew
31 Wilga II Garwolin 0 : 9 Świt II Nowy Dwór Maz.
32 Sokół Serock 4 : 1 Agape Białołęka
Kolejka 5 (2015-09-02 - 2015-09-02)
33 Agape Białołęka 5 : 4 Bóbr Tłuszcz
34 Świt II Nowy Dwór Maz. 3 : 0 Sokół Serock
35 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Wilga II Garwolin
36 Bór Regut 2 : 2 Legion Warszawa
37 Marcovia Marki 0 : 3 Dąb Wieliszew
38 Józefovia Józefów 2 : 3 Grom Lipowo
39 ŁKS Łochów 0 : 4 Legionovia II Legionowo
40 PKS Radość 0 : 5 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 6 (2015-09-05 - 2015-09-06)
41 Bóbr Tłuszcz 3 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
42 Legionovia II Legionowo 2 : 2 PKS Radość
43 Grom Lipowo 2 : 0 ŁKS Łochów
44 Legion Warszawa 2 : 3 Marcovia Marki
45 Wilga II Garwolin 0 : 2 Bór Regut
46 Sokół Serock 2 : 4 Promnik Łaskarzew
47 Agape Białołęka 2 : 4 Świt II Nowy Dwór Maz.
48 Dąb Wieliszew 1 : 0 Józefovia Józefów
Kolejka 7 (2015-09-12 - 2015-09-13)
49 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 0 Bóbr Tłuszcz
50 Promnik Łaskarzew 0 : 1 Agape Białołęka
51 Bór Regut 0 : 2 Sokół Serock
52 Marcovia Marki 7 : 0 Wilga II Garwolin
53 Józefovia Józefów 1 : 2 Legion Warszawa
54 ŁKS Łochów 0 : 1 Dąb Wieliszew
55 PKS Radość 1 : 2 Grom Lipowo
56 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 4 Legionovia II Legionowo
Kolejka 8 (2015-09-19 - 2015-09-20)
57 Bóbr Tłuszcz 0 : 1 Legionovia II Legionowo
58 Grom Lipowo 3 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
59 Dąb Wieliszew 1 : 2 PKS Radość
60 Legion Warszawa 3 : 2 ŁKS Łochów
61 Wilga II Garwolin 1 : 3 Józefovia Józefów
62 Sokół Serock 0 : 2 Marcovia Marki
63 Agape Białołęka 1 : 3 Bór Regut
64 Świt II Nowy Dwór Maz. 0 : 2 Promnik Łaskarzew
Kolejka 9 (2015-09-26 - 2015-09-27)
65 Promnik Łaskarzew 4 : 0 Bóbr Tłuszcz
66 Bór Regut 1 : 4 Świt II Nowy Dwór Maz.
67 Marcovia Marki 1 : 3 Agape Białołęka
68 Józefovia Józefów 1 : 3 Sokół Serock
69 ŁKS Łochów 0 : 1 Wilga II Garwolin
70 PKS Radość 3 : 4 Legion Warszawa
71 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 2 Dąb Wieliszew
72 Legionovia II Legionowo 8 : 0 Grom Lipowo
Kolejka 10 (2015-10-03 - 2015-10-04)
73 Bóbr Tłuszcz 2 : 2 Grom Lipowo
74 Dąb Wieliszew 2 : 4 Legionovia II Legionowo
75 Legion Warszawa 2 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
76 Wilga II Garwolin 1 : 4 PKS Radość
77 Sokół Serock 2 : 1 ŁKS Łochów
78 Agape Białołęka 3 : 1 Józefovia Józefów
79 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 2 Marcovia Marki
80 Promnik Łaskarzew 2 : 0 Bór Regut
Kolejka 11 (2015-10-10 - 2015-10-11)
81 Bór Regut 3 : 3 Bóbr Tłuszcz
82 Marcovia Marki 1 : 2 Promnik Łaskarzew
83 Józefovia Józefów 2 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
84 ŁKS Łochów 1 : 2 Agape Białołęka
85 PKS Radość 2 : 1 Sokół Serock
86 Vulcan Wólka Mlądzka 6 : 1 Wilga II Garwolin
87 Legionovia II Legionowo 6 : 1 Legion Warszawa
88 Grom Lipowo 0 : 1 Dąb Wieliszew
Kolejka 12 (2015-10-17 - 2015-10-18)
89 Bóbr Tłuszcz 3 : 6 Dąb Wieliszew
90 Legion Warszawa 1 : 1 Grom Lipowo
91 Wilga II Garwolin 2 : 7 Legionovia II Legionowo
92 Sokół Serock 3 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
93 Agape Białołęka 0 : 5 PKS Radość
94 Świt II Nowy Dwór Maz. 3 : 0 ŁKS Łochów
95 Promnik Łaskarzew 4 : 0 Józefovia Józefów
96 Bór Regut 4 : 3 Marcovia Marki
Kolejka 13 (2015-10-24 - 2015-10-25)
97 Marcovia Marki 2 : 3 Bóbr Tłuszcz
98 Józefovia Józefów 1 : 0 Bór Regut
99 ŁKS Łochów 2 : 6 Promnik Łaskarzew
100 PKS Radość 2 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
101 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 4 Agape Białołęka
102 Legionovia II Legionowo 0 : 1 Sokół Serock
103 Grom Lipowo 6 : 0 Wilga II Garwolin
104 Dąb Wieliszew 5 : 2 Legion Warszawa
Kolejka 14 (2015-11-07 - 2015-11-08)
105 Bóbr Tłuszcz 3 : 2 Legion Warszawa
106 Wilga II Garwolin 0 : 3 Dąb Wieliszew
107 Sokół Serock 3 : 1 Grom Lipowo
108 Agape Białołęka 0 : 3 Legionovia II Legionowo
109 Świt II Nowy Dwór Maz. 5 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
110 Promnik Łaskarzew 5 : 0 PKS Radość
111 Bór Regut 2 : 2 ŁKS Łochów
112 Marcovia Marki 1 : 4 Józefovia Józefów
Kolejka 15 (2015-11-14 - 2015-11-15)
113 Józefovia Józefów 1 : 1 Bóbr Tłuszcz
114 ŁKS Łochów 1 : 3 Marcovia Marki
115 PKS Radość 4 : 1 Bór Regut
116 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 0 Promnik Łaskarzew
117 Legionovia II Legionowo 5 : 3 Świt II Nowy Dwór Maz.
118 Grom Lipowo 1 : 0 Agape Białołęka
119 Dąb Wieliszew 0 : 0 Sokół Serock
120 Legion Warszawa 3 : 1 Wilga II Garwolin
Kolejka 16 (2016-03-19 - 2016-03-20)
121 Bóbr Tłuszcz 8 : 0 Wilga II Garwolin
122 Legion Warszawa 0 : 7 Sokół Serock
123 Dąb Wieliszew 1 : 1 Agape Białołęka
124 Grom Lipowo 3 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
125 Legionovia II Legionowo 2 : 2 Promnik Łaskarzew
126 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 3 Bór Regut
127 PKS Radość 1 : 2 Marcovia Marki
128 ŁKS Łochów 0 : 2 Józefovia Józefów
Kolejka 17 (2016-03-26 - 2016-03-26)
129 ŁKS Łochów 3 : 4 Bóbr Tłuszcz
130 Józefovia Józefów 0 : 0 PKS Radość
131 Marcovia Marki 4 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
132 Bór Regut 3 : 1 Legionovia II Legionowo
133 Promnik Łaskarzew 1 : 0 Grom Lipowo
134 Świt II Nowy Dwór Maz. 2 : 1 Dąb Wieliszew
135 Agape Białołęka 2 : 1 Legion Warszawa
136 Sokół Serock 4 : 1 Wilga II Garwolin
Kolejka 18 (2016-04-02 - 2016-04-03)
137 Bóbr Tłuszcz 6 : 2 Sokół Serock
138 Wilga II Garwolin 1 : 3 Agape Białołęka
139 Legion Warszawa 0 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
140 Dąb Wieliszew 2 : 1 Promnik Łaskarzew
141 Grom Lipowo 3 : 0 Bór Regut
142 Legionovia II Legionowo 1 : 2 Marcovia Marki
143 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 2 Józefovia Józefów
144 PKS Radość 4 : 3 ŁKS Łochów
Kolejka 19 (2016-04-09 - 2016-04-10)
145 PKS Radość 5 : 3 Bóbr Tłuszcz
146 ŁKS Łochów 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
147 Józefovia Józefów 1 : 5 Legionovia II Legionowo
148 Marcovia Marki 0 : 0 Grom Lipowo
149 Bór Regut 0 : 4 Dąb Wieliszew
150 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Legion Warszawa
151 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 0 Wilga II Garwolin
152 Agape Białołęka 1 : 2 Sokół Serock
Kolejka 20 (2016-04-16 - 2016-04-17)
153 Bóbr Tłuszcz 3 : 3 Agape Białołęka
154 Sokół Serock 3 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
155 Wilga II Garwolin 0 : 1 Promnik Łaskarzew
156 Legion Warszawa 2 : 1 Bór Regut
157 Dąb Wieliszew 2 : 4 Marcovia Marki
158 Grom Lipowo 3 : 0 Józefovia Józefów
159 Legionovia II Legionowo 10 : 2 ŁKS Łochów
160 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 3 PKS Radość
Kolejka 21 (2016-04-23 - 2016-04-24)
161 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 3 Bóbr Tłuszcz
162 PKS Radość 1 : 5 Legionovia II Legionowo
163 ŁKS Łochów 2 : 6 Grom Lipowo
164 Józefovia Józefów 3 : 1 Dąb Wieliszew
165 Marcovia Marki 1 : 0 Legion Warszawa
166 Bór Regut 2 : 0 Wilga II Garwolin
167 Promnik Łaskarzew 2 : 1 Sokół Serock
168 Świt II Nowy Dwór Maz. 3 : 1 Agape Białołęka
Kolejka 22 (2016-04-30 - 2015-05-01)
169 Bóbr Tłuszcz 3 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
170 Agape Białołęka 2 : 1 Promnik Łaskarzew
171 Sokół Serock 1 : 2 Bór Regut
172 Wilga II Garwolin 0 : 0 Marcovia Marki
173 Legion Warszawa 1 : 1 Józefovia Józefów
174 Dąb Wieliszew 2 : 0 ŁKS Łochów
175 Grom Lipowo 2 : 0 PKS Radość
176 Legionovia II Legionowo 1 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 23 (2015-05-07 - 2015-05-08)
177 Legionovia II Legionowo 0 : 1 Bóbr Tłuszcz
178 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 1 Grom Lipowo
179 PKS Radość 2 : 4 Dąb Wieliszew
180 ŁKS Łochów 2 : 5 Legion Warszawa
181 Józefovia Józefów 6 : 2 Wilga II Garwolin
182 Marcovia Marki 5 : 0 Sokół Serock
183 Bór Regut 1 : 4 Agape Białołęka
184 Promnik Łaskarzew 0 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
Kolejka 24 (2015-05-14 - 2015-05-15)
185 Bóbr Tłuszcz 5 : 2 Promnik Łaskarzew
186 Świt II Nowy Dwór Maz. 3 : 0 Bór Regut
187 Agape Białołęka 0 : 4 Marcovia Marki
188 Sokół Serock 1 : 1 Józefovia Józefów
189 Wilga II Garwolin 2 : 1 ŁKS Łochów
190 Legion Warszawa 1 : 1 PKS Radość
191 Dąb Wieliszew 1 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
192 Grom Lipowo 1 : 0 Legionovia II Legionowo
Kolejka 25 (2015-05-21 - 2015-05-22)
193 Grom Lipowo 5 : 1 Bóbr Tłuszcz
194 Legionovia II Legionowo 2 : 2 Dąb Wieliszew
195 Vulcan Wólka Mlądzka 5 : 1 Legion Warszawa
196 PKS Radość 4 : 2 Wilga II Garwolin
197 ŁKS Łochów 1 : 1 Sokół Serock
198 Józefovia Józefów 4 : 4 Agape Białołęka
199 Marcovia Marki 1 : 4 Świt II Nowy Dwór Maz.
200 Bór Regut 0 : 5 Promnik Łaskarzew
Kolejka 26 (2015-05-25 - 2015-05-25)
201 Bóbr Tłuszcz 4 : 3 Bór Regut
202 Promnik Łaskarzew 1 : 2 Marcovia Marki
203 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 1 Józefovia Józefów
204 Agape Białołęka 10 : 0 ŁKS Łochów
205 Sokół Serock 4 : 1 PKS Radość
206 Wilga II Garwolin 1 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
207 Legion Warszawa 0 : 4 Legionovia II Legionowo
208 Dąb Wieliszew 1 : 1 Grom Lipowo
Kolejka 27 (2015-05-28 - 2015-05-29)
209 Dąb Wieliszew 3 : 6 Bóbr Tłuszcz
210 Grom Lipowo 6 : 0 Legion Warszawa
211 Legionovia II Legionowo 3 : 0 Wilga II Garwolin
212 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 1 Sokół Serock
213 PKS Radość 1 : 3 Agape Białołęka
214 ŁKS Łochów 2 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
215 Józefovia Józefów 1 : 2 Promnik Łaskarzew
216 Marcovia Marki 6 : 4 Bór Regut
Kolejka 28 (2015-06-04 - 2015-06-05)
217 Bóbr Tłuszcz 1 : 5 Marcovia Marki
218 Bór Regut 0 : 1 Józefovia Józefów
219 Promnik Łaskarzew 0 : 1 ŁKS Łochów
220 Świt II Nowy Dwór Maz. 5 : 1 PKS Radość
221 Agape Białołęka 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
222 Sokół Serock 3 : 0 Legionovia II Legionowo
223 Wilga II Garwolin 1 : 3 Grom Lipowo
224 Legion Warszawa 2 : 2 Dąb Wieliszew
Kolejka 29 (2015-06-11 - 2015-06-12)
225 Legion Warszawa 5 : 3 Bóbr Tłuszcz
226 Dąb Wieliszew 5 : 0 Wilga II Garwolin
227 Grom Lipowo 2 : 2 Sokół Serock
228 Legionovia II Legionowo 1 : 3 Agape Białołęka
229 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
230 PKS Radość 0 : 1 Promnik Łaskarzew
231 ŁKS Łochów 2 : 3 Bór Regut
232 Józefovia Józefów 0 : 4 Marcovia Marki
Kolejka 30 (2015-06-18 - 2015-06-19)
233 Bóbr Tłuszcz 1 : 2 Józefovia Józefów
234 Marcovia Marki 6 : 2 ŁKS Łochów
235 Bór Regut 4 : 0 PKS Radość
236 Promnik Łaskarzew 3 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
237 Świt II Nowy Dwór Maz. 0 : 0 Legionovia II Legionowo
238 Agape Białołęka 1 : 2 Grom Lipowo
239 Sokół Serock 0 : 0 Dąb Wieliszew
240 Wilga II Garwolin 2 : 5 Legion Warszawa
reklama
reklama

Sonda

Czy banki powinny ponieść odpowiedzialność finansową za kredyty we frankach?


Zobacz komentarze (8)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.