reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Wektra Zbuczyn 26 55 67:30
2 MKS Małkinia 26 51 66:30
3 Kosovia Kosów Lacki 26 50 62:49
4 LKS Ostrówek 27 49 67:36
5 Błękitni Stoczek 26 41 60:46
6 Jastrząb Żeliszew 26 40 71:68
7 Zorza Sterdyń 26 38 48:61
8 Kolektyw Oleśnica 26 34 54:61
9 ULKS Gołąbek 26 33 68:66
10 Grodzisk Krzymosze 26 29 55:63
11 Wicher Sadowne 26 27 39:67
12 Tęcza Korczew 26 25 50:72
13 Liwia Łochów 26 25 35:65
14 Jutrzenka Cegłów 26 18 52:81
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-22 - 2015-08-23)
1 Jastrząb Żeliszew 7 : 4 Kosovia Kosów Lacki
2 Grodzisk Krzymosze 4 : 4 Jutrzenka Cegłów
3 Liwia Łochów 3 : 1 Wektra Zbuczyn
4 MKS Małkinia 2 : 0 Błękitni Stoczek
5 ULKS Gołąbek 1 : 2 Kolektyw Oleśnica
6 LKS Ostrówek 3 : 1 Wicher Sadowne
7 Zorza Sterdyń 7 : 1 Tęcza Korczew
Kolejka 2 (2015-08-29 - 2015-08-30)
8 Kosovia Kosów Lacki 4 : 1 Tęcza Korczew
9 Wicher Sadowne 1 : 3 Zorza Sterdyń
10 Kolektyw Oleśnica 1 : 2 LKS Ostrówek
11 Błękitni Stoczek 5 : 5 ULKS Gołąbek
12 Wektra Zbuczyn 3 : 0 MKS Małkinia
13 Jutrzenka Cegłów 1 : 2 Liwia Łochów
14 Jastrząb Żeliszew 4 : 3 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 3 (2015-09-05 - 2015-09-06)
15 Grodzisk Krzymosze 1 : 2 Kosovia Kosów Lacki
16 Liwia Łochów 4 : 5 Jastrząb Żeliszew
17 MKS Małkinia 7 : 0 Jutrzenka Cegłów
18 ULKS Gołąbek 3 : 2 Wektra Zbuczyn
19 LKS Ostrówek 1 : 1 Błękitni Stoczek
20 Zorza Sterdyń 2 : 2 Kolektyw Oleśnica
21 Tęcza Korczew 4 : 5 Wicher Sadowne
Kolejka 4 (2015-09-12 - 2015-09-13)
22 Kosovia Kosów Lacki 2 : 1 Wicher Sadowne
23 Kolektyw Oleśnica 3 : 1 Tęcza Korczew
24 Błękitni Stoczek 4 : 1 Zorza Sterdyń
25 Wektra Zbuczyn 6 : 4 LKS Ostrówek
26 Jutrzenka Cegłów 3 : 3 ULKS Gołąbek
27 Jastrząb Żeliszew 1 : 3 MKS Małkinia
28 Grodzisk Krzymosze 0 : 3 Liwia Łochów
Kolejka 5 (2015-09-19 - 2015-09-20)
29 Liwia Łochów 1 : 2 Kosovia Kosów Lacki
30 MKS Małkinia 5 : 0 Grodzisk Krzymosze
31 ULKS Gołąbek 1 : 2 Jastrząb Żeliszew
32 LKS Ostrówek 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
33 Zorza Sterdyń 2 : 1 Wektra Zbuczyn
34 Tęcza Korczew 1 : 6 Błękitni Stoczek
35 Wicher Sadowne 1 : 7 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 6 (2015-09-26 - 2015-09-27)
36 Kosovia Kosów Lacki 3 : 4 Kolektyw Oleśnica
37 Błękitni Stoczek 7 : 1 Wicher Sadowne
38 Wektra Zbuczyn 4 : 1 Tęcza Korczew
39 Jutrzenka Cegłów 1 : 3 Zorza Sterdyń
40 Jastrząb Żeliszew 0 : 0 LKS Ostrówek
41 Grodzisk Krzymosze 3 : 4 ULKS Gołąbek
42 Liwia Łochów 1 : 0 MKS Małkinia
Kolejka 7 (2015-10-03 - 2015-10-04)
43 MKS Małkinia 2 : 0 Kosovia Kosów Lacki
44 ULKS Gołąbek 4 : 2 Liwia Łochów
45 LKS Ostrówek 3 : 3 Grodzisk Krzymosze
46 Zorza Sterdyń 7 : 5 Jastrząb Żeliszew
47 Tęcza Korczew 5 : 1 Jutrzenka Cegłów
48 Wicher Sadowne 0 : 6 Wektra Zbuczyn
49 Kolektyw Oleśnica 1 : 4 Błękitni Stoczek
Kolejka 8 (2015-10-10 - 2015-10-11)
50 Kosovia Kosów Lacki 0 : 1 Błękitni Stoczek
51 Wektra Zbuczyn 1 : 1 Kolektyw Oleśnica
52 Jutrzenka Cegłów 2 : 3 Wicher Sadowne
53 Jastrząb Żeliszew 3 : 1 Tęcza Korczew
54 Grodzisk Krzymosze 2 : 0 Zorza Sterdyń
55 LKS Ostrówek 2 : 1 Liwia Łochów
56 MKS Małkinia 4 : 1 ULKS Gołąbek
Kolejka 9 (2015-10-17 - 2015-10-18)
57 ULKS Gołąbek 3 : 4 Kosovia Kosów Lacki
58 LKS Ostrówek 1 : 1 MKS Małkinia
59 Zorza Sterdyń 2 : 1 Liwia Łochów
60 Tęcza Korczew 6 : 3 Grodzisk Krzymosze
61 Wicher Sadowne 2 : 5 Jastrząb Żeliszew
62 Kolektyw Oleśnica 6 : 4 Jutrzenka Cegłów
63 Błękitni Stoczek 0 : 0 Wektra Zbuczyn
Kolejka 10 (2015-10-24 - 2015-10-25)
64 Kosovia Kosów Lacki 0 : 1 Wektra Zbuczyn
65 Jutrzenka Cegłów 2 : 3 Błękitni Stoczek
66 Jastrząb Żeliszew 5 : 3 Kolektyw Oleśnica
67 Grodzisk Krzymosze 4 : 1 Wicher Sadowne
68 Liwia Łochów 0 : 0 Tęcza Korczew
69 MKS Małkinia 1 : 3 Zorza Sterdyń
70 ULKS Gołąbek 0 : 3 LKS Ostrówek
Kolejka 11 (2015-11-07 - 2015-11-08)
71 LKS Ostrówek 4 : 2 Kosovia Kosów Lacki
72 Zorza Sterdyń 1 : 3 ULKS Gołąbek
73 Tęcza Korczew 2 : 2 MKS Małkinia
74 Wicher Sadowne 3 : 1 Liwia Łochów
75 Kolektyw Oleśnica 0 : 1 Grodzisk Krzymosze
76 Błękitni Stoczek 2 : 2 Jastrząb Żeliszew
77 Wektra Zbuczyn 4 : 0 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 12 (2015-11-11 - 2015-11-11)
78 Kosovia Kosów Lacki 5 : 4 Jutrzenka Cegłów
79 Jastrząb Żeliszew 2 : 3 Wektra Zbuczyn
80 Grodzisk Krzymosze 6 : 2 Błękitni Stoczek
81 Kolektyw Oleśnica 5 : 1 Liwia Łochów
82 MKS Małkinia 1 : 0 Wicher Sadowne
83 ULKS Gołąbek 6 : 0 Tęcza Korczew
84 LKS Ostrówek 1 : 1 Zorza Sterdyń
Kolejka 13 (2015-11-14 - 2015-11-15)
85 Zorza Sterdyń 1 : 2 Kosovia Kosów Lacki
86 Tęcza Korczew 1 : 1 LKS Ostrówek
87 Wicher Sadowne 2 : 2 ULKS Gołąbek
88 Kolektyw Oleśnica 2 : 3 MKS Małkinia
89 Błękitni Stoczek 1 : 2 Liwia Łochów
90 Wektra Zbuczyn 1 : 2 Grodzisk Krzymosze
91 Jutrzenka Cegłów 3 : 2 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 14 (2016-04-02 - 2016-04-03)
92 Kosovia Kosów Lacki 1 : 0 Jastrząb Żeliszew
93 Jutrzenka Cegłów 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
94 Wektra Zbuczyn 6 : 2 Liwia Łochów
95 Błękitni Stoczek 0 : 2 MKS Małkinia
96 Kolektyw Oleśnica 1 : 5 ULKS Gołąbek
97 Wicher Sadowne 1 : 0 LKS Ostrówek
98 Tęcza Korczew 5 : 1 Zorza Sterdyń
Kolejka 15 (2016-04-09 - 2016-04-10)
99 Tęcza Korczew 0 : 3 Kosovia Kosów Lacki
100 Zorza Sterdyń 0 : 2 Wicher Sadowne
101 LKS Ostrówek 6 : 1 Kolektyw Oleśnica
102 ULKS Gołąbek 1 : 0 Błękitni Stoczek
103 MKS Małkinia 2 : 1 Wektra Zbuczyn
104 Liwia Łochów 0 : 3 Jutrzenka Cegłów
105 Grodzisk Krzymosze 3 : 3 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 16 (2016-04-16 - 2016-04-17)
106 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
107 Jastrząb Żeliszew 1 : 0 Liwia Łochów
108 Jutrzenka Cegłów 0 : 3 MKS Małkinia
109 Wektra Zbuczyn 2 : 0 ULKS Gołąbek
110 Błękitni Stoczek 1 : 0 LKS Ostrówek
111 Kolektyw Oleśnica 0 : 2 Zorza Sterdyń
112 Wicher Sadowne 1 : 1 Tęcza Korczew
Kolejka 17 (2016-04-23 - 2016-04-24)
113 Wicher Sadowne 2 : 3 Kosovia Kosów Lacki
114 Tęcza Korczew 0 : 1 Kolektyw Oleśnica
115 Zorza Sterdyń 2 : 1 Błękitni Stoczek
116 LKS Ostrówek 1 : 2 Wektra Zbuczyn
117 ULKS Gołąbek 3 : 3 Jutrzenka Cegłów
118 MKS Małkinia 0 : 3 Jastrząb Żeliszew
119 Liwia Łochów 1 : 0 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 18 (2016-04-30 - 2016-05-01)
120 Kosovia Kosów Lacki 3 : 1 Liwia Łochów
121 Grodzisk Krzymosze 4 : 1 MKS Małkinia
122 Jastrząb Żeliszew 2 : 2 ULKS Gołąbek
123 Jutrzenka Cegłów 3 : 0 LKS Ostrówek
124 Wektra Zbuczyn 4 : 0 Zorza Sterdyń
125 Błękitni Stoczek 3 : 2 Tęcza Korczew
126 Kolektyw Oleśnica 1 : 1 Wicher Sadowne
Kolejka 19 (2016-05-07 - 2016-05-08)
127 Kolektyw Oleśnica 2 : 6 Kosovia Kosów Lacki
128 Wicher Sadowne 0 : 5 Błękitni Stoczek
129 Tęcza Korczew 0 : 2 Wektra Zbuczyn
130 Zorza Sterdyń 2 : 1 Jutrzenka Cegłów
131 LKS Ostrówek 3 : 1 Jastrząb Żeliszew
132 ULKS Gołąbek 1 : 7 Grodzisk Krzymosze
133 MKS Małkinia 7 : 0 Liwia Łochów
Kolejka 20 (2016-05-14 - 2016-05-15)
134 Kosovia Kosów Lacki 2 : 2 MKS Małkinia
135 Liwia Łochów 1 : 5 ULKS Gołąbek
136 Grodzisk Krzymosze 1 : 2 LKS Ostrówek
137 Jastrząb Żeliszew 3 : 1 Zorza Sterdyń
138 Jutrzenka Cegłów 1 : 4 Tęcza Korczew
139 Wektra Zbuczyn 3 : 0 Wicher Sadowne
140 Błękitni Stoczek 3 : 0 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 21 (2016-05-21 - 2016-05-22)
141 Błękitni Stoczek 1 : 1 Kosovia Kosów Lacki
142 Kolektyw Oleśnica 0 : 1 Wektra Zbuczyn
143 Wicher Sadowne 1 : 1 Jutrzenka Cegłów
144 Tęcza Korczew 2 : 4 Jastrząb Żeliszew
145 Zorza Sterdyń 5 : 2 Grodzisk Krzymosze
146 LKS Ostrówek 5 : 2 Liwia Łochów
147 ULKS Gołąbek 2 : 2 MKS Małkinia
Kolejka 22 (2016-05-28 - 2016-05-29)
148 Kosovia Kosów Lacki 2 : 1 ULKS Gołąbek
149 MKS Małkinia 2 : 2 LKS Ostrówek
150 Liwia Łochów 0 : 1 Zorza Sterdyń
151 Grodzisk Krzymosze 3 : 2 Tęcza Korczew
152 Jastrząb Żeliszew 0 : 4 Wicher Sadowne
153 Jutrzenka Cegłów 2 : 2 Kolektyw Oleśnica
154 Wektra Zbuczyn 5 : 3 Błękitni Stoczek
Kolejka 23 (2016-06-04 - 2016-06-05)
155 Wektra Zbuczyn 2 : 1 Kosovia Kosów Lacki
156 Błękitni Stoczek 2 : 1 Jutrzenka Cegłów
157 Kolektyw Oleśnica 4 : 2 Jastrząb Żeliszew
158 Wicher Sadowne 1 : 1 Grodzisk Krzymosze
159 Tęcza Korczew 4 : 1 Liwia Łochów
160 Zorza Sterdyń 1 : 3 MKS Małkinia
161 LKS Ostrówek 7 : 1 ULKS Gołąbek
Kolejka 24 (2016-06-11 - 2016-06-12)
162 Kosovia Kosów Lacki 0 : 3 LKS Ostrówek
163 ULKS Gołąbek 7 : 0 Zorza Sterdyń
164 MKS Małkinia 7 : 0 Tęcza Korczew
165 Liwia Łochów 2 : 1 Wicher Sadowne
166 Grodzisk Krzymosze 1 : 3 Kolektyw Oleśnica
167 Jastrząb Żeliszew 2 : 7 Błękitni Stoczek
168 Jutrzenka Cegłów 3 : 3 Wektra Zbuczyn
Kolejka 25 (2016-06-18 - 2016-06-19)
169 Jutrzenka Cegłów 4 : 5 Kosovia Kosów Lacki
170 Wektra Zbuczyn 3 : 0 Jastrząb Żeliszew
171 Błękitni Stoczek 3 : 1 Grodzisk Krzymosze
172 Liwia Łochów 0 : 2 Kolektyw Oleśnica
173 Wicher Sadowne 1 : 1 MKS Małkinia
174 Tęcza Korczew 3 : 2 ULKS Gołąbek
175 Zorza Sterdyń 0 : 6 LKS Ostrówek
Kolejka 26 (2016-06-25 - 2016-06-26)
176 Kosovia Kosów Lacki 2 : 0 Zorza Sterdyń
177 LKS Ostrówek 4 : 1 Tęcza Korczew
178 ULKS Gołąbek 2 : 3 Wicher Sadowne
179 MKS Małkinia 3 : 0 Kolektyw Oleśnica
180 Liwia Łochów 3 : 1 Błękitni Stoczek
181 Grodzisk Krzymosze 0 : 0 Wektra Zbuczyn
182 Jastrząb Żeliszew 7 : 2 Jutrzenka Cegłów

Najnowszy numer 42/2019 w sprzedaży od 2019-10-16.

reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.