Od kilku dni w okolicy skweru przy restauracji Brofaktura błąka się młoda kotka.
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ | ||||
---|---|---|---|---|
Poz. | Drużyna | M | Pkt. | Stosunek punktów |
1 | Bizon Jeleniec | 26 | 64 | 83:28 |
2 | Kujawiak Stanin | 26 | 62 | 87:42 |
3 | Unia Krzywda | 26 | 62 | 71:23 |
4 | Agrosport Leśna Podlaska | 26 | 47 | 62:43 |
5 | Bad Boys Zastawie | 26 | 37 | 65:65 |
6 | Victoria Parczew | 26 | 34 | 39:42 |
7 | Hutnik Huta Dąbrowa | 26 | 32 | 58:66 |
8 | GLKS Rokitno | 26 | 32 | 54:87 |
9 | Start Gózd | 26 | 31 | 51:67 |
10 | SPLGMP Rogoźnica | 26 | 30 | 57:64 |
11 | Olimpia Okrzeja | 26 | 29 | 44:56 |
12 | Orkan Wojcieszków | 25 | 29 | 52:63 |
13 | Absolwent Domaszewnica | 26 | 25 | 47:69 |
14 | Gręzovia Gręzówka | 25 | 8 | 40:100 |
TABELA KOLEJEK | ||||
---|---|---|---|---|
gospodarze | wynik | goście | ||
Kolejka 1 (2015-08-15 - 2015-08-16) | ||||
1 | Victoria Parczew | 4 : 0 | Absolwent Domaszewnica | |
2 | Unia Krzywda | 0 : 2 | Agrosport Leśna Podlaska | |
3 | Start Gózd | 2 : 1 | Bad Boys Zastawie | |
4 | SPLGMP Rogoźnica | 1 : 2 | Bizon Jeleniec | |
5 | Orkan Wojcieszków | 2 : 3 | GLKS Rokitno | |
6 | Olimpia Okrzeja | 6 : 2 | Gręzovia Gręzówka | |
7 | Kujawiak Stanin | 3 : 4 | Hutnik Huta Dąbrowa | |
Kolejka 2 (2015-08-22 - 2015-08-23) | ||||
8 | Absolwent Domaszewnica | 4 : 1 | Hutnik Huta Dąbrowa | |
9 | Gręzovia Gręzówka | 2 : 2 | Kujawiak Stanin | |
10 | GLKS Rokitno | 3 : 0 | Olimpia Okrzeja | |
11 | Bizon Jeleniec | 4 : 1 | Orkan Wojcieszków | |
12 | Bad Boys Zastawie | 4 : 4 | SPLGMP Rogoźnica | |
13 | Agrosport Leśna Podlaska | 4 : 3 | Start Gózd | |
14 | Victoria Parczew | 0 : 0 | Unia Krzywda | |
Kolejka 3 (2015-08-29 - 2015-08-30) | ||||
15 | Unia Krzywda | 6 : 0 | Absolwent Domaszewnica | |
16 | Start Gózd | 0 : 3 | Victoria Parczew | |
17 | SPLGMP Rogoźnica | 3 : 3 | Agrosport Leśna Podlaska | |
18 | Orkan Wojcieszków | 2 : 3 | Bad Boys Zastawie | |
19 | Olimpia Okrzeja | 2 : 0 | Bizon Jeleniec | |
20 | Kujawiak Stanin | 6 : 0 | GLKS Rokitno | |
21 | Hutnik Huta Dąbrowa | 3 : 5 | Gręzovia Gręzówka | |
Kolejka 4 (2015-09-05 - 2015-09-06) | ||||
22 | Absolwent Domaszewnica | 5 : 2 | Gręzovia Gręzówka | |
23 | GLKS Rokitno | 3 : 2 | Hutnik Huta Dąbrowa | |
24 | Bizon Jeleniec | 2 : 0 | Kujawiak Stanin | |
25 | Bad Boys Zastawie | 2 : 1 | Olimpia Okrzeja | |
26 | Agrosport Leśna Podlaska | 2 : 3 | Orkan Wojcieszków | |
27 | Victoria Parczew | 4 : 0 | SPLGMP Rogoźnica | |
28 | Start Gózd | 2 : 3 | Unia Krzywda | |
Kolejka 5 (2015-09-12 - 2015-09-13) | ||||
29 | Start Gózd | 2 : 1 | Absolwent Domaszewnica | |
30 | SPLGMP Rogoźnica | 0 : 3 | Unia Krzywda | |
31 | Orkan Wojcieszków | 2 : 0 | Victoria Parczew | |
32 | Olimpia Okrzeja | 0 : 2 | Agrosport Leśna Podlaska | |
33 | Kujawiak Stanin | 3 : 2 | Bad Boys Zastawie | |
34 | Hutnik Huta Dąbrowa | 0 : 2 | Bizon Jeleniec | |
35 | Gręzovia Gręzówka | 1 : 2 | GLKS Rokitno | |
Kolejka 6 (2015-09-19 - 2015-09-20) | ||||
36 | Absolwent Domaszewnica | 2 : 4 | GLKS Rokitno | |
37 | Bizon Jeleniec | 5 : 0 | Gręzovia Gręzówka | |
38 | Bad Boys Zastawie | 4 : 2 | Hutnik Huta Dąbrowa | |
39 | Agrosport Leśna Podlaska | 1 : 2 | Kujawiak Stanin | |
40 | Victoria Parczew | 2 : 3 | Olimpia Okrzeja | |
41 | Unia Krzywda | 3 : 0 | Orkan Wojcieszków | |
42 | Start Gózd | 4 : 1 | SPLGMP Rogoźnica | |
Kolejka 7 (2015-09-26 - 2015-09-27) | ||||
43 | SPLGMP Rogoźnica | 2 : 2 | Absolwent Domaszewnica | |
44 | Orkan Wojcieszków | 6 : 1 | Start Gózd | |
45 | Olimpia Okrzeja | 0 : 1 | Unia Krzywda | |
46 | Kujawiak Stanin | 3 : 0 | Victoria Parczew | |
47 | Hutnik Huta Dąbrowa | 1 : 0 | Agrosport Leśna Podlaska | |
48 | Gręzovia Gręzówka | 3 : 2 | Bad Boys Zastawie | |
49 | GLKS Rokitno | 3 : 6 | Bizon Jeleniec | |
Kolejka 8 (2015-10-04 - 2015-10-04) | ||||
50 | Absolwent Domaszewnica | 0 : 2 | Bizon Jeleniec | |
51 | Bad Boys Zastawie | 2 : 5 | GLKS Rokitno | |
52 | Agrosport Leśna Podlaska | 2 : 0 | Gręzovia Gręzówka | |
53 | Victoria Parczew | 0 : 1 | Hutnik Huta Dąbrowa | |
54 | Unia Krzywda | 0 : 3 | Kujawiak Stanin | |
55 | Start Gózd | 1 : 0 | Olimpia Okrzeja | |
56 | SPLGMP Rogoźnica | 3 : 0 | Orkan Wojcieszków | |
Kolejka 9 (2015-10-11 - 2015-10-11) | ||||
57 | Orkan Wojcieszków | 1 : 4 | Absolwent Domaszewnica | |
58 | Olimpia Okrzeja | 3 : 4 | SPLGMP Rogoźnica | |
59 | Kujawiak Stanin | 6 : 3 | Start Gózd | |
60 | Hutnik Huta Dąbrowa | 0 : 5 | Unia Krzywda | |
61 | Gręzovia Gręzówka | : | Victoria Parczew | |
62 | GLKS Rokitno | 2 : 2 | Agrosport Leśna Podlaska | |
63 | Bizon Jeleniec | 2 : 4 | Bad Boys Zastawie | |
Kolejka 10 (2015-10-18 - 2015-10-18) | ||||
64 | Absolwent Domaszewnica | 3 : 0 | Bad Boys Zastawie | |
65 | Agrosport Leśna Podlaska | 1 : 0 | Bizon Jeleniec | |
66 | Victoria Parczew | 1 : 0 | GLKS Rokitno | |
67 | Unia Krzywda | 2 : 1 | Gręzovia Gręzówka | |
68 | Start Gózd | 3 : 4 | Hutnik Huta Dąbrowa | |
69 | SPLGMP Rogoźnica | 0 : 2 | Kujawiak Stanin | |
70 | Orkan Wojcieszków | 1 : 0 | Olimpia Okrzeja | |
Kolejka 11 (2015-10-25 - 2015-10-25) | ||||
71 | Olimpia Okrzeja | 1 : 2 | Absolwent Domaszewnica | |
72 | Kujawiak Stanin | 4 : 5 | Orkan Wojcieszków | |
73 | Hutnik Huta Dąbrowa | 5 : 1 | SPLGMP Rogoźnica | |
74 | Gręzovia Gręzówka | 2 : 4 | Start Gózd | |
75 | GLKS Rokitno | 1 : 3 | Unia Krzywda | |
76 | Bizon Jeleniec | 5 : 2 | Victoria Parczew | |
77 | Bad Boys Zastawie | 3 : 4 | Agrosport Leśna Podlaska | |
Kolejka 12 (2015-11-07 - 2015-11-08) | ||||
78 | Absolwent Domaszewnica | 2 : 3 | Agrosport Leśna Podlaska | |
79 | Victoria Parczew | 1 : 4 | Bad Boys Zastawie | |
80 | Unia Krzywda | 0 : 1 | Bizon Jeleniec | |
81 | Start Gózd | 1 : 2 | GLKS Rokitno | |
82 | SPLGMP Rogoźnica | 3 : 0 | Gręzovia Gręzówka | |
83 | Orkan Wojcieszków | 3 : 2 | Hutnik Huta Dąbrowa | |
84 | Olimpia Okrzeja | 4 : 6 | Kujawiak Stanin | |
Kolejka 13 (2015-11-11 - 2015-11-11) | ||||
85 | Kujawiak Stanin | 4 : 3 | Absolwent Domaszewnica | |
86 | Hutnik Huta Dąbrowa | 2 : 2 | Olimpia Okrzeja | |
87 | Gręzovia Gręzówka | 0 : 6 | Orkan Wojcieszków | |
88 | GLKS Rokitno | 2 : 4 | SPLGMP Rogoźnica | |
89 | Bizon Jeleniec | 3 : 0 | Start Gózd | |
90 | Bad Boys Zastawie | 0 : 1 | Unia Krzywda | |
91 | Agrosport Leśna Podlaska | 3 : 0 | Victoria Parczew | |
Kolejka 14 (2016-04-10 - 2016-04-10) | ||||
92 | Absolwent Domaszewnica | 4 : 0 | Victoria Parczew | |
93 | Agrosport Leśna Podlaska | 2 : 4 | Unia Krzywda | |
94 | Bad Boys Zastawie | 1 : 1 | Start Gózd | |
95 | Bizon Jeleniec | 6 : 3 | SPLGMP Rogoźnica | |
96 | GLKS Rokitno | 4 : 2 | Orkan Wojcieszków | |
97 | Gręzovia Gręzówka | 1 : 3 | Olimpia Okrzeja | |
98 | Hutnik Huta Dąbrowa | 2 : 4 | Kujawiak Stanin | |
Kolejka 15 (2016-04-17 - 2016-04-17) | ||||
99 | Hutnik Huta Dąbrowa | 4 : 0 | Absolwent Domaszewnica | |
100 | Kujawiak Stanin | 4 : 1 | Gręzovia Gręzówka | |
101 | Olimpia Okrzeja | 3 : 2 | GLKS Rokitno | |
102 | Orkan Wojcieszków | 1 : 6 | Bizon Jeleniec | |
103 | SPLGMP Rogoźnica | 4 : 5 | Bad Boys Zastawie | |
104 | Start Gózd | 0 : 5 | Agrosport Leśna Podlaska | |
105 | Unia Krzywda | 2 : 0 | Victoria Parczew | |
Kolejka 16 (2016-04-24 - 2016-04-24) | ||||
106 | Absolwent Domaszewnica | 0 : 3 | Unia Krzywda | |
107 | Victoria Parczew | 1 : 2 | Start Gózd | |
108 | Agrosport Leśna Podlaska | 1 : 1 | SPLGMP Rogoźnica | |
109 | Bad Boys Zastawie | 1 : 1 | Orkan Wojcieszków | |
110 | Bizon Jeleniec | 3 : 0 | Olimpia Okrzeja | |
111 | GLKS Rokitno | 1 : 9 | Kujawiak Stanin | |
112 | Gręzovia Gręzówka | 2 : 3 | Hutnik Huta Dąbrowa | |
Kolejka 17 (2016-04-30 - 2016-05-01) | ||||
113 | Gręzovia Gręzówka | 4 : 4 | Absolwent Domaszewnica | |
114 | Hutnik Huta Dąbrowa | 4 : 0 | GLKS Rokitno | |
115 | Kujawiak Stanin | 0 : 2 | Bizon Jeleniec | |
116 | Olimpia Okrzeja | 0 : 2 | Bad Boys Zastawie | |
117 | Orkan Wojcieszków | 2 : 3 | Agrosport Leśna Podlaska | |
118 | SPLGMP Rogoźnica | 2 : 3 | Victoria Parczew | |
119 | Start Gózd | 1 : 3 | Unia Krzywda | |
Kolejka 18 (2016-05-03 - 2016-05-03) | ||||
120 | Absolwent Domaszewnica | 3 : 4 | Start Gózd | |
121 | Unia Krzywda | 2 : 0 | SPLGMP Rogoźnica | |
122 | Victoria Parczew | 4 : 0 | Orkan Wojcieszków | |
123 | Agrosport Leśna Podlaska | 3 : 0 | Olimpia Okrzeja | |
124 | Bad Boys Zastawie | 2 : 3 | Kujawiak Stanin | |
125 | Bizon Jeleniec | 3 : 0 | Hutnik Huta Dąbrowa | |
126 | GLKS Rokitno | 7 : 5 | Gręzovia Gręzówka | |
Kolejka 19 (2016-05-07 - 2016-05-08) | ||||
127 | GLKS Rokitno | 1 : 1 | Absolwent Domaszewnica | |
128 | Gręzovia Gręzówka | 0 : 4 | Bizon Jeleniec | |
129 | Hutnik Huta Dąbrowa | 1 : 1 | Bad Boys Zastawie | |
130 | Kujawiak Stanin | 3 : 3 | Agrosport Leśna Podlaska | |
131 | Olimpia Okrzeja | 1 : 0 | Victoria Parczew | |
132 | Orkan Wojcieszków | 1 : 4 | Unia Krzywda | |
133 | SPLGMP Rogoźnica | 3 : 2 | Start Gózd | |
Kolejka 20 (2016-05-15 - 2016-05-15) | ||||
134 | Absolwent Domaszewnica | 0 : 6 | SPLGMP Rogoźnica | |
135 | Start Gózd | 3 : 1 | Orkan Wojcieszków | |
136 | Unia Krzywda | 2 : 0 | Olimpia Okrzeja | |
137 | Victoria Parczew | 0 : 2 | Kujawiak Stanin | |
138 | Agrosport Leśna Podlaska | 3 : 1 | Hutnik Huta Dąbrowa | |
139 | Bad Boys Zastawie | 8 : 3 | Gręzovia Gręzówka | |
140 | Bizon Jeleniec | 3 : 0 | GLKS Rokitno | |
Kolejka 21 (2016-05-21 - 2016-05-22) | ||||
141 | Bizon Jeleniec | 6 : 2 | Absolwent Domaszewnica | |
142 | GLKS Rokitno | 4 : 6 | Bad Boys Zastawie | |
143 | Gręzovia Gręzówka | 2 : 9 | Agrosport Leśna Podlaska | |
144 | Hutnik Huta Dąbrowa | 3 : 0 | Victoria Parczew | |
145 | Kujawiak Stanin | 3 : 1 | Unia Krzywda | |
146 | Olimpia Okrzeja | 3 : 2 | Start Gózd | |
147 | Orkan Wojcieszków | 1 : 1 | SPLGMP Rogoźnica | |
Kolejka 22 (2016-05-26 - 2016-05-26) | ||||
148 | Absolwent Domaszewnica | 2 : 1 | Orkan Wojcieszków | |
149 | SPLGMP Rogoźnica | 1 : 1 | Olimpia Okrzeja | |
150 | Start Gózd | 2 : 5 | Kujawiak Stanin | |
151 | Unia Krzywda | 3 : 2 | Hutnik Huta Dąbrowa | |
152 | Victoria Parczew | 2 : 1 | Gręzovia Gręzówka | |
153 | Agrosport Leśna Podlaska | 1 : 3 | GLKS Rokitno | |
154 | Bad Boys Zastawie | 2 : 6 | Bizon Jeleniec | |
Kolejka 23 (2016-05-29 - 2016-05-29) | ||||
155 | Bad Boys Zastawie | 2 : 1 | Absolwent Domaszewnica | |
156 | Bizon Jeleniec | 3 : 0 | Agrosport Leśna Podlaska | |
157 | GLKS Rokitno | 0 : 3 | Victoria Parczew | |
158 | Gręzovia Gręzówka | 0 : 4 | Unia Krzywda | |
159 | Hutnik Huta Dąbrowa | 4 : 2 | Start Gózd | |
160 | Kujawiak Stanin | 2 : 1 | SPLGMP Rogoźnica | |
161 | Olimpia Okrzeja | 4 : 1 | Orkan Wojcieszków | |
Kolejka 24 (2016-06-05 - 2016-06-05) | ||||
162 | Absolwent Domaszewnica | 1 : 2 | Olimpia Okrzeja | |
163 | Orkan Wojcieszków | 1 : 3 | Kujawiak Stanin | |
164 | SPLGMP Rogoźnica | 2 : 1 | Hutnik Huta Dąbrowa | |
165 | Start Gózd | 3 : 0 | Gręzovia Gręzówka | |
166 | Unia Krzywda | 8 : 0 | GLKS Rokitno | |
167 | Victoria Parczew | 2 : 0 | Bizon Jeleniec | |
168 | Agrosport Leśna Podlaska | 2 : 1 | Bad Boys Zastawie | |
Kolejka 25 (2016-06-12 - 2016-06-12) | ||||
169 | Agrosport Leśna Podlaska | 1 : 1 | Absolwent Domaszewnica | |
170 | Bad Boys Zastawie | 2 : 1 | Victoria Parczew | |
171 | Bizon Jeleniec | 3 : 3 | Unia Krzywda | |
172 | GLKS Rokitno | 2 : 5 | Start Gózd | |
173 | Gręzovia Gręzówka | 3 : 4 | SPLGMP Rogoźnica | |
174 | Hutnik Huta Dąbrowa | 1 : 5 | Orkan Wojcieszków | |
175 | Kujawiak Stanin | 2 : 0 | Olimpia Okrzeja | |
Kolejka 26 (2016-06-19 - 2016-06-19) | ||||
176 | Absolwent Domaszewnica | 0 : 3 | Kujawiak Stanin | |
177 | Olimpia Okrzeja | 6 : 5 | Hutnik Huta Dąbrowa | |
178 | Orkan Wojcieszków | : | Gręzovia Gręzówka | |
179 | SPLGMP Rogoźnica | 5 : 0 | GLKS Rokitno | |
180 | Start Gózd | 1 : 4 | Bizon Jeleniec | |
181 | Unia Krzywda | 5 : 1 | Bad Boys Zastawie | |
182 | Victoria Parczew | 3 : 0 | Agrosport Leśna Podlaska |