reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Bizon Jeleniec 26 64 83:28
2 Kujawiak Stanin 26 62 87:42
3 Unia Krzywda 26 62 71:23
4 Agrosport Leśna Podlaska 26 47 62:43
5 Bad Boys Zastawie 26 37 65:65
6 Victoria Parczew 26 34 39:42
7 Hutnik Huta Dąbrowa 26 32 58:66
8 GLKS Rokitno 26 32 54:87
9 Start Gózd 26 31 51:67
10 SPLGMP Rogoźnica 26 30 57:64
11 Olimpia Okrzeja 26 29 44:56
12 Orkan Wojcieszków 25 29 52:63
13 Absolwent Domaszewnica 26 25 47:69
14 Gręzovia Gręzówka 25 8 40:100
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-15 - 2015-08-16)
1 Victoria Parczew 4 : 0 Absolwent Domaszewnica
2 Unia Krzywda 0 : 2 Agrosport Leśna Podlaska
3 Start Gózd 2 : 1 Bad Boys Zastawie
4 SPLGMP Rogoźnica 1 : 2 Bizon Jeleniec
5 Orkan Wojcieszków 2 : 3 GLKS Rokitno
6 Olimpia Okrzeja 6 : 2 Gręzovia Gręzówka
7 Kujawiak Stanin 3 : 4 Hutnik Huta Dąbrowa
Kolejka 2 (2015-08-22 - 2015-08-23)
8 Absolwent Domaszewnica 4 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
9 Gręzovia Gręzówka 2 : 2 Kujawiak Stanin
10 GLKS Rokitno 3 : 0 Olimpia Okrzeja
11 Bizon Jeleniec 4 : 1 Orkan Wojcieszków
12 Bad Boys Zastawie 4 : 4 SPLGMP Rogoźnica
13 Agrosport Leśna Podlaska 4 : 3 Start Gózd
14 Victoria Parczew 0 : 0 Unia Krzywda
Kolejka 3 (2015-08-29 - 2015-08-30)
15 Unia Krzywda 6 : 0 Absolwent Domaszewnica
16 Start Gózd 0 : 3 Victoria Parczew
17 SPLGMP Rogoźnica 3 : 3 Agrosport Leśna Podlaska
18 Orkan Wojcieszków 2 : 3 Bad Boys Zastawie
19 Olimpia Okrzeja 2 : 0 Bizon Jeleniec
20 Kujawiak Stanin 6 : 0 GLKS Rokitno
21 Hutnik Huta Dąbrowa 3 : 5 Gręzovia Gręzówka
Kolejka 4 (2015-09-05 - 2015-09-06)
22 Absolwent Domaszewnica 5 : 2 Gręzovia Gręzówka
23 GLKS Rokitno 3 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
24 Bizon Jeleniec 2 : 0 Kujawiak Stanin
25 Bad Boys Zastawie 2 : 1 Olimpia Okrzeja
26 Agrosport Leśna Podlaska 2 : 3 Orkan Wojcieszków
27 Victoria Parczew 4 : 0 SPLGMP Rogoźnica
28 Start Gózd 2 : 3 Unia Krzywda
Kolejka 5 (2015-09-12 - 2015-09-13)
29 Start Gózd 2 : 1 Absolwent Domaszewnica
30 SPLGMP Rogoźnica 0 : 3 Unia Krzywda
31 Orkan Wojcieszków 2 : 0 Victoria Parczew
32 Olimpia Okrzeja 0 : 2 Agrosport Leśna Podlaska
33 Kujawiak Stanin 3 : 2 Bad Boys Zastawie
34 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 2 Bizon Jeleniec
35 Gręzovia Gręzówka 1 : 2 GLKS Rokitno
Kolejka 6 (2015-09-19 - 2015-09-20)
36 Absolwent Domaszewnica 2 : 4 GLKS Rokitno
37 Bizon Jeleniec 5 : 0 Gręzovia Gręzówka
38 Bad Boys Zastawie 4 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
39 Agrosport Leśna Podlaska 1 : 2 Kujawiak Stanin
40 Victoria Parczew 2 : 3 Olimpia Okrzeja
41 Unia Krzywda 3 : 0 Orkan Wojcieszków
42 Start Gózd 4 : 1 SPLGMP Rogoźnica
Kolejka 7 (2015-09-26 - 2015-09-27)
43 SPLGMP Rogoźnica 2 : 2 Absolwent Domaszewnica
44 Orkan Wojcieszków 6 : 1 Start Gózd
45 Olimpia Okrzeja 0 : 1 Unia Krzywda
46 Kujawiak Stanin 3 : 0 Victoria Parczew
47 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 0 Agrosport Leśna Podlaska
48 Gręzovia Gręzówka 3 : 2 Bad Boys Zastawie
49 GLKS Rokitno 3 : 6 Bizon Jeleniec
Kolejka 8 (2015-10-04 - 2015-10-04)
50 Absolwent Domaszewnica 0 : 2 Bizon Jeleniec
51 Bad Boys Zastawie 2 : 5 GLKS Rokitno
52 Agrosport Leśna Podlaska 2 : 0 Gręzovia Gręzówka
53 Victoria Parczew 0 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
54 Unia Krzywda 0 : 3 Kujawiak Stanin
55 Start Gózd 1 : 0 Olimpia Okrzeja
56 SPLGMP Rogoźnica 3 : 0 Orkan Wojcieszków
Kolejka 9 (2015-10-11 - 2015-10-11)
57 Orkan Wojcieszków 1 : 4 Absolwent Domaszewnica
58 Olimpia Okrzeja 3 : 4 SPLGMP Rogoźnica
59 Kujawiak Stanin 6 : 3 Start Gózd
60 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 5 Unia Krzywda
61 Gręzovia Gręzówka : Victoria Parczew
62 GLKS Rokitno 2 : 2 Agrosport Leśna Podlaska
63 Bizon Jeleniec 2 : 4 Bad Boys Zastawie
Kolejka 10 (2015-10-18 - 2015-10-18)
64 Absolwent Domaszewnica 3 : 0 Bad Boys Zastawie
65 Agrosport Leśna Podlaska 1 : 0 Bizon Jeleniec
66 Victoria Parczew 1 : 0 GLKS Rokitno
67 Unia Krzywda 2 : 1 Gręzovia Gręzówka
68 Start Gózd 3 : 4 Hutnik Huta Dąbrowa
69 SPLGMP Rogoźnica 0 : 2 Kujawiak Stanin
70 Orkan Wojcieszków 1 : 0 Olimpia Okrzeja
Kolejka 11 (2015-10-25 - 2015-10-25)
71 Olimpia Okrzeja 1 : 2 Absolwent Domaszewnica
72 Kujawiak Stanin 4 : 5 Orkan Wojcieszków
73 Hutnik Huta Dąbrowa 5 : 1 SPLGMP Rogoźnica
74 Gręzovia Gręzówka 2 : 4 Start Gózd
75 GLKS Rokitno 1 : 3 Unia Krzywda
76 Bizon Jeleniec 5 : 2 Victoria Parczew
77 Bad Boys Zastawie 3 : 4 Agrosport Leśna Podlaska
Kolejka 12 (2015-11-07 - 2015-11-08)
78 Absolwent Domaszewnica 2 : 3 Agrosport Leśna Podlaska
79 Victoria Parczew 1 : 4 Bad Boys Zastawie
80 Unia Krzywda 0 : 1 Bizon Jeleniec
81 Start Gózd 1 : 2 GLKS Rokitno
82 SPLGMP Rogoźnica 3 : 0 Gręzovia Gręzówka
83 Orkan Wojcieszków 3 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
84 Olimpia Okrzeja 4 : 6 Kujawiak Stanin
Kolejka 13 (2015-11-11 - 2015-11-11)
85 Kujawiak Stanin 4 : 3 Absolwent Domaszewnica
86 Hutnik Huta Dąbrowa 2 : 2 Olimpia Okrzeja
87 Gręzovia Gręzówka 0 : 6 Orkan Wojcieszków
88 GLKS Rokitno 2 : 4 SPLGMP Rogoźnica
89 Bizon Jeleniec 3 : 0 Start Gózd
90 Bad Boys Zastawie 0 : 1 Unia Krzywda
91 Agrosport Leśna Podlaska 3 : 0 Victoria Parczew
Kolejka 14 (2016-04-10 - 2016-04-10)
92 Absolwent Domaszewnica 4 : 0 Victoria Parczew
93 Agrosport Leśna Podlaska 2 : 4 Unia Krzywda
94 Bad Boys Zastawie 1 : 1 Start Gózd
95 Bizon Jeleniec 6 : 3 SPLGMP Rogoźnica
96 GLKS Rokitno 4 : 2 Orkan Wojcieszków
97 Gręzovia Gręzówka 1 : 3 Olimpia Okrzeja
98 Hutnik Huta Dąbrowa 2 : 4 Kujawiak Stanin
Kolejka 15 (2016-04-17 - 2016-04-17)
99 Hutnik Huta Dąbrowa 4 : 0 Absolwent Domaszewnica
100 Kujawiak Stanin 4 : 1 Gręzovia Gręzówka
101 Olimpia Okrzeja 3 : 2 GLKS Rokitno
102 Orkan Wojcieszków 1 : 6 Bizon Jeleniec
103 SPLGMP Rogoźnica 4 : 5 Bad Boys Zastawie
104 Start Gózd 0 : 5 Agrosport Leśna Podlaska
105 Unia Krzywda 2 : 0 Victoria Parczew
Kolejka 16 (2016-04-24 - 2016-04-24)
106 Absolwent Domaszewnica 0 : 3 Unia Krzywda
107 Victoria Parczew 1 : 2 Start Gózd
108 Agrosport Leśna Podlaska 1 : 1 SPLGMP Rogoźnica
109 Bad Boys Zastawie 1 : 1 Orkan Wojcieszków
110 Bizon Jeleniec 3 : 0 Olimpia Okrzeja
111 GLKS Rokitno 1 : 9 Kujawiak Stanin
112 Gręzovia Gręzówka 2 : 3 Hutnik Huta Dąbrowa
Kolejka 17 (2016-04-30 - 2016-05-01)
113 Gręzovia Gręzówka 4 : 4 Absolwent Domaszewnica
114 Hutnik Huta Dąbrowa 4 : 0 GLKS Rokitno
115 Kujawiak Stanin 0 : 2 Bizon Jeleniec
116 Olimpia Okrzeja 0 : 2 Bad Boys Zastawie
117 Orkan Wojcieszków 2 : 3 Agrosport Leśna Podlaska
118 SPLGMP Rogoźnica 2 : 3 Victoria Parczew
119 Start Gózd 1 : 3 Unia Krzywda
Kolejka 18 (2016-05-03 - 2016-05-03)
120 Absolwent Domaszewnica 3 : 4 Start Gózd
121 Unia Krzywda 2 : 0 SPLGMP Rogoźnica
122 Victoria Parczew 4 : 0 Orkan Wojcieszków
123 Agrosport Leśna Podlaska 3 : 0 Olimpia Okrzeja
124 Bad Boys Zastawie 2 : 3 Kujawiak Stanin
125 Bizon Jeleniec 3 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
126 GLKS Rokitno 7 : 5 Gręzovia Gręzówka
Kolejka 19 (2016-05-07 - 2016-05-08)
127 GLKS Rokitno 1 : 1 Absolwent Domaszewnica
128 Gręzovia Gręzówka 0 : 4 Bizon Jeleniec
129 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 1 Bad Boys Zastawie
130 Kujawiak Stanin 3 : 3 Agrosport Leśna Podlaska
131 Olimpia Okrzeja 1 : 0 Victoria Parczew
132 Orkan Wojcieszków 1 : 4 Unia Krzywda
133 SPLGMP Rogoźnica 3 : 2 Start Gózd
Kolejka 20 (2016-05-15 - 2016-05-15)
134 Absolwent Domaszewnica 0 : 6 SPLGMP Rogoźnica
135 Start Gózd 3 : 1 Orkan Wojcieszków
136 Unia Krzywda 2 : 0 Olimpia Okrzeja
137 Victoria Parczew 0 : 2 Kujawiak Stanin
138 Agrosport Leśna Podlaska 3 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
139 Bad Boys Zastawie 8 : 3 Gręzovia Gręzówka
140 Bizon Jeleniec 3 : 0 GLKS Rokitno
Kolejka 21 (2016-05-21 - 2016-05-22)
141 Bizon Jeleniec 6 : 2 Absolwent Domaszewnica
142 GLKS Rokitno 4 : 6 Bad Boys Zastawie
143 Gręzovia Gręzówka 2 : 9 Agrosport Leśna Podlaska
144 Hutnik Huta Dąbrowa 3 : 0 Victoria Parczew
145 Kujawiak Stanin 3 : 1 Unia Krzywda
146 Olimpia Okrzeja 3 : 2 Start Gózd
147 Orkan Wojcieszków 1 : 1 SPLGMP Rogoźnica
Kolejka 22 (2016-05-26 - 2016-05-26)
148 Absolwent Domaszewnica 2 : 1 Orkan Wojcieszków
149 SPLGMP Rogoźnica 1 : 1 Olimpia Okrzeja
150 Start Gózd 2 : 5 Kujawiak Stanin
151 Unia Krzywda 3 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
152 Victoria Parczew 2 : 1 Gręzovia Gręzówka
153 Agrosport Leśna Podlaska 1 : 3 GLKS Rokitno
154 Bad Boys Zastawie 2 : 6 Bizon Jeleniec
Kolejka 23 (2016-05-29 - 2016-05-29)
155 Bad Boys Zastawie 2 : 1 Absolwent Domaszewnica
156 Bizon Jeleniec 3 : 0 Agrosport Leśna Podlaska
157 GLKS Rokitno 0 : 3 Victoria Parczew
158 Gręzovia Gręzówka 0 : 4 Unia Krzywda
159 Hutnik Huta Dąbrowa 4 : 2 Start Gózd
160 Kujawiak Stanin 2 : 1 SPLGMP Rogoźnica
161 Olimpia Okrzeja 4 : 1 Orkan Wojcieszków
Kolejka 24 (2016-06-05 - 2016-06-05)
162 Absolwent Domaszewnica 1 : 2 Olimpia Okrzeja
163 Orkan Wojcieszków 1 : 3 Kujawiak Stanin
164 SPLGMP Rogoźnica 2 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
165 Start Gózd 3 : 0 Gręzovia Gręzówka
166 Unia Krzywda 8 : 0 GLKS Rokitno
167 Victoria Parczew 2 : 0 Bizon Jeleniec
168 Agrosport Leśna Podlaska 2 : 1 Bad Boys Zastawie
Kolejka 25 (2016-06-12 - 2016-06-12)
169 Agrosport Leśna Podlaska 1 : 1 Absolwent Domaszewnica
170 Bad Boys Zastawie 2 : 1 Victoria Parczew
171 Bizon Jeleniec 3 : 3 Unia Krzywda
172 GLKS Rokitno 2 : 5 Start Gózd
173 Gręzovia Gręzówka 3 : 4 SPLGMP Rogoźnica
174 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 5 Orkan Wojcieszków
175 Kujawiak Stanin 2 : 0 Olimpia Okrzeja
Kolejka 26 (2016-06-19 - 2016-06-19)
176 Absolwent Domaszewnica 0 : 3 Kujawiak Stanin
177 Olimpia Okrzeja 6 : 5 Hutnik Huta Dąbrowa
178 Orkan Wojcieszków : Gręzovia Gręzówka
179 SPLGMP Rogoźnica 5 : 0 GLKS Rokitno
180 Start Gózd 1 : 4 Bizon Jeleniec
181 Unia Krzywda 5 : 1 Bad Boys Zastawie
182 Victoria Parczew 3 : 0 Agrosport Leśna Podlaska

Najnowszy numer 42/2019 w sprzedaży od 2019-10-16.

reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.