reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Amur Wilga 25 62 94:34
2 Sokół Celestynów 26 56 89:45
3 Wisła Maciejowice 26 48 61:43
4 AON Rembertów 26 42 58:48
5 Wisła Dziecinów 26 38 67:74
6 Advit Wiązowna 25 38 59:48
7 Snajper Sośninka 26 36 55:61
8 Victoria Zerzeń 26 31 39:52
9 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 26 30 42:64
10 KS Puznówka 26 28 31:38
11 Vulcan II Wólka Mlądzka 26 28 45:52
12 Józefovia II Józefów 26 28 53:74
13 Amigos Warszawa 26 23 40:62
14 Kosa Konstancin 26 24 47:86
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-22 - 2015-08-23)
1 Vulcan II Wólka Mlądzka 0 : 1 Amigos Warszawa
2 Amur Wilga 4 : 3 Kosa Konstancin
3 Sokół Celestynów 1 : 2 Advit Wiązowna
4 Wisła Maciejowice 0 : 1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
5 Józefovia II Józefów 1 : 1 KS Puznówka
6 AON Rembertów 5 : 0 Victoria Zerzeń
7 Wisła Dziecinów 3 : 3 Snajper Sośninka
Kolejka 2 (2015-08-29 - 2015-08-30)
8 Amigos Warszawa 2 : 5 Snajper Sośninka
9 Victoria Zerzeń 0 : 0 Wisła Dziecinów
10 KS Puznówka 2 : 1 AON Rembertów
11 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 2 Józefovia II Józefów
12 Advit Wiązowna 5 : 5 Wisła Maciejowice
13 Kosa Konstancin 3 : 5 Sokół Celestynów
14 Vulcan II Wólka Mlądzka 1 : 3 Amur Wilga
Kolejka 3 (2015-09-05 - 2015-09-06)
15 Amur Wilga 3 : 0 Amigos Warszawa
16 Sokół Celestynów 0 : 0 Vulcan II Wólka Mlądzka
17 Wisła Maciejowice 4 : 2 Kosa Konstancin
18 Józefovia II Józefów 3 : 6 Advit Wiązowna
19 AON Rembertów 4 : 2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
20 Wisła Dziecinów 1 : 2 KS Puznówka
21 Snajper Sośninka 0 : 2 Victoria Zerzeń
Kolejka 4 (2015-09-12 - 2015-09-13)
22 Amigos Warszawa 3 : 1 Victoria Zerzeń
23 KS Puznówka 1 : 1 Snajper Sośninka
24 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 4 Wisła Dziecinów
25 Advit Wiązowna 3 : 2 AON Rembertów
26 Kosa Konstancin 7 : 1 Józefovia II Józefów
27 Vulcan II Wólka Mlądzka 1 : 2 Wisła Maciejowice
28 Amur Wilga 4 : 5 Sokół Celestynów
Kolejka 5 (2015-09-19 - 2015-09-20)
29 Sokół Celestynów 6 : 2 Amigos Warszawa
30 Wisła Maciejowice 0 : 3 Amur Wilga
31 Józefovia II Józefów 0 : 4 Vulcan II Wólka Mlądzka
32 AON Rembertów 0 : 2 Kosa Konstancin
33 Wisła Dziecinów 3 : 3 Advit Wiązowna
34 Snajper Sośninka 5 : 0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
35 Victoria Zerzeń 1 : 0 KS Puznówka
Kolejka 6 (2015-09-26 - 2015-09-27)
36 Amigos Warszawa 0 : 0 KS Puznówka
37 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 2 Victoria Zerzeń
38 Advit Wiązowna 0 : 2 Snajper Sośninka
39 Kosa Konstancin 4 : 3 Wisła Dziecinów
40 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 2 AON Rembertów
41 Amur Wilga 3 : 0 Józefovia II Józefów
42 Sokół Celestynów 2 : 2 Wisła Maciejowice
Kolejka 7 (2015-10-03 - 2015-10-04)
43 Wisła Maciejowice 2 : 0 Amigos Warszawa
44 Józefovia II Józefów 4 : 5 Sokół Celestynów
45 AON Rembertów 0 : 6 Amur Wilga
46 Wisła Dziecinów 2 : 7 Vulcan II Wólka Mlądzka
47 Snajper Sośninka 4 : 1 Kosa Konstancin
48 Victoria Zerzeń 0 : 2 Advit Wiązowna
49 KS Puznówka 0 : 1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 8 (2015-10-10 - 2015-10-11)
50 Amigos Warszawa 2 : 0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
51 Advit Wiązowna 1 : 0 KS Puznówka
52 Kosa Konstancin 4 : 0 Victoria Zerzeń
53 Vulcan II Wólka Mlądzka 0 : 2 Snajper Sośninka
54 Amur Wilga 6 : 0 Wisła Dziecinów
55 Sokół Celestynów 4 : 1 AON Rembertów
56 Wisła Maciejowice 4 : 2 Józefovia II Józefów
Kolejka 9 (2015-10-17 - 2015-10-18)
57 Józefovia II Józefów 4 : 1 Amigos Warszawa
58 AON Rembertów 4 : 0 Wisła Maciejowice
59 Wisła Dziecinów 1 : 7 Sokół Celestynów
60 Snajper Sośninka 1 : 2 Amur Wilga
61 Victoria Zerzeń 0 : 3 Vulcan II Wólka Mlądzka
62 KS Puznówka 2 : 3 Kosa Konstancin
63 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 1 Advit Wiązowna
Kolejka 10 (2015-10-24 - 2015-10-25)
64 Amigos Warszawa 1 : 1 Advit Wiązowna
65 Kosa Konstancin 3 : 2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
66 Vulcan II Wólka Mlądzka 1 : 1 KS Puznówka
67 Amur Wilga 3 : 1 Victoria Zerzeń
68 Sokół Celestynów 2 : 2 Snajper Sośninka
69 Wisła Maciejowice 1 : 2 Wisła Dziecinów
70 Józefovia II Józefów 1 : 1 AON Rembertów
Kolejka 11 (2015-11-07 - 2015-11-08)
71 AON Rembertów 0 : 0 Amigos Warszawa
72 Wisła Dziecinów 4 : 0 Józefovia II Józefów
73 Snajper Sośninka 3 : 1 Wisła Maciejowice
74 Victoria Zerzeń 1 : 6 Sokół Celestynów
75 KS Puznówka 1 : 3 Amur Wilga
76 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 : 2 Vulcan II Wólka Mlądzka
77 Advit Wiązowna 3 : 0 Kosa Konstancin
Kolejka 12 (2015-11-11 - 2015-11-11)
78 Amigos Warszawa 0 : 3 Kosa Konstancin
79 Vulcan II Wólka Mlądzka 0 : 0 Advit Wiązowna
80 Amur Wilga 7 : 2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
81 Sokół Celestynów 1 : 0 KS Puznówka
82 Wisła Maciejowice 1 : 0 Victoria Zerzeń
83 Józefovia II Józefów 4 : 1 Snajper Sośninka
84 AON Rembertów 2 : 1 Wisła Dziecinów
Kolejka 13 (2015-11-14 - 2015-11-15)
85 Wisła Dziecinów 5 : 0 Amigos Warszawa
86 Snajper Sośninka 1 : 5 AON Rembertów
87 Victoria Zerzeń 2 : 0 Józefovia II Józefów
88 KS Puznówka 1 : 2 Wisła Maciejowice
89 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 : 1 Sokół Celestynów
90 Advit Wiązowna 2 : 4 Amur Wilga
91 Kosa Konstancin 2 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
Kolejka 14 (2016-03-19 - 2016-03-19)
92 Amigos Warszawa 1 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
93 Kosa Konstancin 1 : 5 Amur Wilga
94 Advit Wiązowna 1 : 3 Sokół Celestynów
95 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 4 Wisła Maciejowice
96 KS Puznówka 3 : 0 Józefovia II Józefów
97 Victoria Zerzeń 4 : 1 AON Rembertów
98 Snajper Sośninka 4 : 3 Wisła Dziecinów
Kolejka 15 (2016-04-02 - 2016-04-03)
99 Snajper Sośninka 4 : 0 Amigos Warszawa
100 Wisła Dziecinów 4 : 1 Victoria Zerzeń
101 AON Rembertów 3 : 0 KS Puznówka
102 Józefovia II Józefów 2 : 5 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
103 Wisła Maciejowice 0 : 2 Advit Wiązowna
104 Sokół Celestynów 7 : 0 Kosa Konstancin
105 Amur Wilga 6 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
Kolejka 16 (2016-04-09 - 2016-04-10)
106 Amigos Warszawa 0 : 5 Amur Wilga
107 Vulcan II Wólka Mlądzka 1 : 7 Sokół Celestynów
108 Kosa Konstancin 1 : 7 Wisła Maciejowice
109 Advit Wiązowna 1 : 4 Józefovia II Józefów
110 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 6 AON Rembertów
111 KS Puznówka 0 : 1 Wisła Dziecinów
112 Victoria Zerzeń 3 : 1 Snajper Sośninka
Kolejka 17 (2016-04-16 - 2016-04-17)
113 Victoria Zerzeń 4 : 2 Amigos Warszawa
114 Snajper Sośninka 2 : 2 KS Puznówka
115 Wisła Dziecinów 3 : 4 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
116 AON Rembertów 2 : 1 Advit Wiązowna
117 Józefovia II Józefów 3 : 1 Kosa Konstancin
118 Wisła Maciejowice 2 : 2 Vulcan II Wólka Mlądzka
119 Sokół Celestynów 3 : 1 Amur Wilga
Kolejka 18 (2016-04-23 - 2016-04-24)
120 Amigos Warszawa 4 : 4 Sokół Celestynów
121 Amur Wilga 3 : 3 Wisła Maciejowice
122 Vulcan II Wólka Mlądzka 2 : 4 Józefovia II Józefów
123 Kosa Konstancin 0 : 2 AON Rembertów
124 Advit Wiązowna 3 : 4 Wisła Dziecinów
125 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 2 Snajper Sośninka
126 KS Puznówka 1 : 2 Victoria Zerzeń
Kolejka 19 (2016-04-30 - 2016-05-01)
127 KS Puznówka 1 : 0 Amigos Warszawa
128 Victoria Zerzeń 6 : 0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
129 Snajper Sośninka 1 : 6 Advit Wiązowna
130 Wisła Dziecinów 6 : 1 Kosa Konstancin
131 AON Rembertów 3 : 0 Vulcan II Wólka Mlądzka
132 Józefovia II Józefów 2 : 3 Amur Wilga
133 Wisła Maciejowice 4 : 2 Sokół Celestynów
Kolejka 20 (2016-05-07 - 2016-05-08)
134 Amigos Warszawa 1 : 2 Wisła Maciejowice
135 Sokół Celestynów 5 : 2 Józefovia II Józefów
136 Amur Wilga 5 : 2 AON Rembertów
137 Vulcan II Wólka Mlądzka 1 : 2 Wisła Dziecinów
138 Kosa Konstancin 6 : 7 Snajper Sośninka
139 Advit Wiązowna 4 : 0 Victoria Zerzeń
140 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 0 KS Puznówka
Kolejka 21 (2016-05-14 - 2016-05-15)
141 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 : 3 Amigos Warszawa
142 KS Puznówka 2 : 1 Advit Wiązowna
143 Victoria Zerzeń 5 : 0 Kosa Konstancin
144 Snajper Sośninka 3 : 0 Vulcan II Wólka Mlądzka
145 Wisła Dziecinów 1 : 5 Amur Wilga
146 AON Rembertów 3 : 3 Sokół Celestynów
147 Józefovia II Józefów 2 : 3 Wisła Maciejowice
Kolejka 22 (2016-05-21 - 2016-05-22)
148 Amigos Warszawa 1 : 3 Józefovia II Józefów
149 Wisła Maciejowice 3 : 0 AON Rembertów
150 Sokół Celestynów 1 : 1 Wisła Dziecinów
151 Amur Wilga 4 : 1 Snajper Sośninka
152 Vulcan II Wólka Mlądzka 5 : 1 Victoria Zerzeń
153 Kosa Konstancin 0 : 3 KS Puznówka
154 Advit Wiązowna 1 : 3 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 23 (2016-05-28 - 2016-05-29)
155 Advit Wiązowna 3 : 1 Amigos Warszawa
156 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 0 Kosa Konstancin
157 KS Puznówka 2 : 2 Vulcan II Wólka Mlądzka
158 Victoria Zerzeń 2 : 2 Amur Wilga
159 Snajper Sośninka 1 : 3 Sokół Celestynów
160 Wisła Dziecinów 2 : 2 Wisła Maciejowice
161 AON Rembertów 3 : 0 Józefovia II Józefów
Kolejka 24 (2016-06-04 - 2016-06-05)
162 Amigos Warszawa 1 : 3 AON Rembertów
163 Józefovia II Józefów 4 : 4 Wisła Dziecinów
164 Wisła Maciejowice 4 : 0 Snajper Sośninka
165 Sokół Celestynów 1 : 0 Victoria Zerzeń
166 Amur Wilga 1 : 2 KS Puznówka
167 Vulcan II Wólka Mlądzka 0 : 2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
168 Kosa Konstancin 0 : 3 Advit Wiązowna
Kolejka 25 (2016-06-11 - 2016-06-12)
169 Kosa Konstancin 0 : 3 Amigos Warszawa
170 Advit Wiązowna 4 : 4 Vulcan II Wólka Mlądzka
171 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 : 3 Amur Wilga
172 KS Puznówka 4 : 4 Sokół Celestynów
173 Victoria Zerzeń 1 : 1 Wisła Maciejowice
174 Snajper Sośninka 2 : 4 Józefovia II Józefów
175 Wisła Dziecinów 5 : 2 AON Rembertów
Kolejka 26 (2016-06-18 - 2016-06-19)
176 Amigos Warszawa 11 : 2 Wisła Dziecinów
177 AON Rembertów 1 : 0 Snajper Sośninka
178 Józefovia II Józefów 1 : 0 Victoria Zerzeń
179 Wisła Maciejowice 2 : 0 KS Puznówka
180 Sokół Celestynów 1 : 1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
181 Amur Wilga : Advit Wiązowna
182 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 0 Kosa Konstancin

Najnowszy numer 42/2019 w sprzedaży od 2019-10-16.

reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.