Od kilku dni w okolicy skweru przy restauracji Brofaktura błąka się młoda kotka.
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ | ||||
---|---|---|---|---|
Poz. | Drużyna | M | Pkt. | Stosunek punktów |
1 | Bór Dąbie | 26 | 71 | 102:15 |
2 | ULKS Dębowica | 26 | 64 | 73:20 |
3 | Polesie Serokomla | 26 | 58 | 79:31 |
4 | Tur Turze Rogi | 26 | 52 | 74:39 |
5 | WKS Wólka Świątkowa | 26 | 44 | 69:39 |
6 | Orlęta Gołaszyn | 26 | 43 | 76:55 |
7 | Wóldom Wólka Domaszewska | 25 | 34 | 53:53 |
8 | Orzeł Zalesie | 26 | 33 | 51:73 |
9 | Armaty Stoczek Łukowski | 26 | 31 | 58:63 |
10 | Sokół Krynka | 26 | 31 | 58:68 |
11 | Unia II Krzywda | 26 | 26 | 44:79 |
12 | Perła Dwornia | 26 | 16 | 38:81 |
13 | Gręzovia II Gręzówka | 25 | 7 | 19:132 |
14 | Orlik Wola Bystrzycka | 26 | 13 | 18:66 |
TABELA KOLEJEK | ||||
---|---|---|---|---|
gospodarze | wynik | goście | ||
Kolejka 1 (2015-08-23 - 2015-08-23) | ||||
1 | Unia II Krzywda | 2 : 6 | Armaty Stoczek Łukowski | |
2 | Bór Dąbie | 2 : 1 | Tur Turze Rogi | |
3 | Sokół Krynka | 0 : 0 | ULKS Dębowica | |
4 | Polesie Serokomla | 5 : 0 | Orlik Wola Bystrzycka | |
5 | Perła Dwornia | 1 : 2 | Wóldom Wólka Domaszewska | |
6 | WKS Wólka Świątkowa | 9 : 0 | Gręzovia II Gręzówka | |
7 | Orzeł Zalesie | 4 : 2 | Orlęta Gołaszyn | |
Kolejka 2 (2015-08-30 - 2015-08-30) | ||||
8 | Wóldom Wólka Domaszewska | 0 : 3 | Orzeł Zalesie | |
9 | Orlik Wola Bystrzycka | 3 : 0 | Perła Dwornia | |
10 | ULKS Dębowica | 1 : 3 | Polesie Serokomla | |
11 | Bór Dąbie | 8 : 0 | Sokół Krynka | |
12 | Armaty Stoczek Łukowski | 2 : 4 | Tur Turze Rogi | |
13 | WKS Wólka Świątkowa | 8 : 2 | Unia II Krzywda | |
14 | Gręzovia II Gręzówka | 0 : 6 | Orlęta Gołaszyn | |
Kolejka 3 (2015-09-06 - 2015-09-06) | ||||
15 | Tur Turze Rogi | 0 : 0 | WKS Wólka Świątkowa | |
16 | Sokół Krynka | 0 : 5 | Armaty Stoczek Łukowski | |
17 | Polesie Serokomla | 0 : 2 | Bór Dąbie | |
18 | Perła Dwornia | 1 : 4 | ULKS Dębowica | |
19 | Orzeł Zalesie | 1 : 1 | Orlik Wola Bystrzycka | |
20 | Orlęta Gołaszyn | 3 : 2 | Wóldom Wólka Domaszewska | |
21 | Gręzovia II Gręzówka | 2 : 8 | Unia II Krzywda | |
Kolejka 4 (2015-09-13 - 2015-09-13) | ||||
22 | Gręzovia II Gręzówka | 0 : 8 | Wóldom Wólka Domaszewska | |
23 | Orlik Wola Bystrzycka | 0 : 2 | Orlęta Gołaszyn | |
24 | ULKS Dębowica | 1 : 0 | Orzeł Zalesie | |
25 | Bór Dąbie | 5 : 1 | Perła Dwornia | |
26 | Armaty Stoczek Łukowski | 0 : 1 | Polesie Serokomla | |
27 | WKS Wólka Świątkowa | 6 : 0 | Sokół Krynka | |
28 | Unia II Krzywda | 1 : 5 | Tur Turze Rogi | |
Kolejka 5 (2015-09-20 - 2015-09-20) | ||||
29 | Tur Turze Rogi | 8 : 0 | Gręzovia II Gręzówka | |
30 | Sokół Krynka | 5 : 3 | Unia II Krzywda | |
31 | Polesie Serokomla | 2 : 0 | WKS Wólka Świątkowa | |
32 | Perła Dwornia | 1 : 2 | Armaty Stoczek Łukowski | |
33 | Orzeł Zalesie | 1 : 7 | Bór Dąbie | |
34 | Orlęta Gołaszyn | 1 : 3 | ULKS Dębowica | |
35 | Wóldom Wólka Domaszewska | 2 : 1 | Orlik Wola Bystrzycka | |
Kolejka 6 (2015-09-27 - 2015-09-27) | ||||
36 | Gręzovia II Gręzówka | 0 : 6 | Orlik Wola Bystrzycka | |
37 | ULKS Dębowica | 1 : 0 | Wóldom Wólka Domaszewska | |
38 | Bór Dąbie | 3 : 1 | Orlęta Gołaszyn | |
39 | Armaty Stoczek Łukowski | 4 : 1 | Orzeł Zalesie | |
40 | WKS Wólka Świątkowa | 3 : 0 | Perła Dwornia | |
41 | Unia II Krzywda | 1 : 0 | Polesie Serokomla | |
42 | Tur Turze Rogi | 2 : 2 | Sokół Krynka | |
Kolejka 7 (2015-10-04 - 2015-10-04) | ||||
43 | Sokół Krynka | 5 : 1 | Gręzovia II Gręzówka | |
44 | Polesie Serokomla | 0 : 2 | Tur Turze Rogi | |
45 | Perła Dwornia | 3 : 1 | Unia II Krzywda | |
46 | Orzeł Zalesie | 2 : 1 | WKS Wólka Świątkowa | |
47 | Orlęta Gołaszyn | 6 : 1 | Armaty Stoczek Łukowski | |
48 | Wóldom Wólka Domaszewska | 1 : 2 | Bór Dąbie | |
49 | Orlik Wola Bystrzycka | 0 : 3 | ULKS Dębowica | |
Kolejka 8 (2015-10-11 - 2015-10-11) | ||||
50 | Gręzovia II Gręzówka | 2 : 7 | ULKS Dębowica | |
51 | Bór Dąbie | 2 : 0 | Orlik Wola Bystrzycka | |
52 | Armaty Stoczek Łukowski | 3 : 4 | Wóldom Wólka Domaszewska | |
53 | WKS Wólka Świątkowa | 1 : 4 | Orlęta Gołaszyn | |
54 | Unia II Krzywda | 1 : 3 | Orzeł Zalesie | |
55 | Tur Turze Rogi | 1 : 2 | Perła Dwornia | |
56 | Sokół Krynka | 3 : 2 | Polesie Serokomla | |
Kolejka 9 (2015-10-18 - 2015-10-18) | ||||
57 | Polesie Serokomla | 3 : 0 | Gręzovia II Gręzówka | |
58 | Perła Dwornia | 2 : 4 | Sokół Krynka | |
59 | Orzeł Zalesie | 2 : 2 | Tur Turze Rogi | |
60 | Orlęta Gołaszyn | 3 : 0 | Unia II Krzywda | |
61 | Wóldom Wólka Domaszewska | 2 : 2 | WKS Wólka Świątkowa | |
62 | Orlik Wola Bystrzycka | 3 : 0 | Armaty Stoczek Łukowski | |
63 | ULKS Dębowica | 0 : 3 | Bór Dąbie | |
Kolejka 10 (2015-10-25 - 2015-10-25) | ||||
64 | Gręzovia II Gręzówka | 1 : 8 | Bór Dąbie | |
65 | Armaty Stoczek Łukowski | 0 : 0 | ULKS Dębowica | |
66 | WKS Wólka Świątkowa | 6 : 0 | Orlik Wola Bystrzycka | |
67 | Unia II Krzywda | 3 : 2 | Wóldom Wólka Domaszewska | |
68 | Tur Turze Rogi | 5 : 2 | Orlęta Gołaszyn | |
69 | Sokół Krynka | 3 : 1 | Orzeł Zalesie | |
70 | Polesie Serokomla | 4 : 0 | Perła Dwornia | |
Kolejka 11 (2015-11-08 - 2015-11-08) | ||||
71 | Perła Dwornia | 6 : 0 | Gręzovia II Gręzówka | |
72 | Orzeł Zalesie | 2 : 5 | Polesie Serokomla | |
73 | Orlęta Gołaszyn | 3 : 2 | Sokół Krynka | |
74 | Wóldom Wólka Domaszewska | 7 : 0 | Tur Turze Rogi | |
75 | Orlik Wola Bystrzycka | 2 : 1 | Unia II Krzywda | |
76 | ULKS Dębowica | 1 : 0 | WKS Wólka Świątkowa | |
77 | Bór Dąbie | 6 : 0 | Armaty Stoczek Łukowski | |
Kolejka 12 (2015-11-11 - 2015-11-11) | ||||
78 | Gręzovia II Gręzówka | 1 : 8 | Armaty Stoczek Łukowski | |
79 | WKS Wólka Świątkowa | 2 : 7 | Bór Dąbie | |
80 | Unia II Krzywda | 0 : 6 | ULKS Dębowica | |
81 | Tur Turze Rogi | 2 : 1 | Orlik Wola Bystrzycka | |
82 | Sokół Krynka | 1 : 2 | Wóldom Wólka Domaszewska | |
83 | Polesie Serokomla | 4 : 2 | Orlęta Gołaszyn | |
84 | Perła Dwornia | 2 : 3 | Orzeł Zalesie | |
Kolejka 13 (2015-11-15 - 2015-11-15) | ||||
85 | Orzeł Zalesie | 4 : 2 | Gręzovia II Gręzówka | |
86 | Orlęta Gołaszyn | 8 : 3 | Perła Dwornia | |
87 | Wóldom Wólka Domaszewska | 3 : 5 | Polesie Serokomla | |
88 | Orlik Wola Bystrzycka | 1 : 3 | Sokół Krynka | |
89 | ULKS Dębowica | 4 : 2 | Tur Turze Rogi | |
90 | Bór Dąbie | 8 : 0 | Unia II Krzywda | |
91 | Armaty Stoczek Łukowski | 2 : 3 | WKS Wólka Świątkowa | |
Kolejka 14 (2016-04-10 - 2016-04-10) | ||||
92 | Gręzovia II Gręzówka | 0 : 5 | WKS Wólka Świątkowa | |
93 | Armaty Stoczek Łukowski | 5 : 0 | Unia II Krzywda | |
94 | Bór Dąbie | 0 : 1 | Tur Turze Rogi | |
95 | ULKS Dębowica | 2 : 0 | Sokół Krynka | |
96 | Orlik Wola Bystrzycka | 0 : 3 | Polesie Serokomla | |
97 | Wóldom Wólka Domaszewska | 3 : 2 | Perła Dwornia | |
98 | Orlęta Gołaszyn | 3 : 1 | Orzeł Zalesie | |
Kolejka 15 (2016-04-17 - 2016-04-17) | ||||
99 | Orlęta Gołaszyn | 7 : 1 | Gręzovia II Gręzówka | |
100 | Orzeł Zalesie | 4 : 4 | Wóldom Wólka Domaszewska | |
101 | Perła Dwornia | 3 : 0 | Orlik Wola Bystrzycka | |
102 | Polesie Serokomla | 0 : 2 | ULKS Dębowica | |
103 | Sokół Krynka | 2 : 5 | Bór Dąbie | |
104 | Tur Turze Rogi | 4 : 0 | Armaty Stoczek Łukowski | |
105 | Unia II Krzywda | 0 : 0 | WKS Wólka Świątkowa | |
Kolejka 16 (2016-04-24 - 2016-04-24) | ||||
106 | Unia II Krzywda | 5 : 0 | Gręzovia II Gręzówka | |
107 | WKS Wólka Świątkowa | 0 : 3 | Tur Turze Rogi | |
108 | Armaty Stoczek Łukowski | 1 : 1 | Sokół Krynka | |
109 | Bór Dąbie | 3 : 0 | Polesie Serokomla | |
110 | ULKS Dębowica | 4 : 0 | Perła Dwornia | |
111 | Orlik Wola Bystrzycka | 0 : 3 | Orzeł Zalesie | |
112 | Wóldom Wólka Domaszewska | 2 : 1 | Orlęta Gołaszyn | |
Kolejka 17 (2016-04-30 - 2016-05-01) | ||||
113 | Wóldom Wólka Domaszewska | : | Gręzovia II Gręzówka | |
114 | Orlęta Gołaszyn | 3 : 0 | Orlik Wola Bystrzycka | |
115 | Orzeł Zalesie | 1 : 5 | ULKS Dębowica | |
116 | Perła Dwornia | 0 : 3 | Bór Dąbie | |
117 | Polesie Serokomla | 6 : 1 | Armaty Stoczek Łukowski | |
118 | Sokół Krynka | 2 : 4 | WKS Wólka Świątkowa | |
119 | Tur Turze Rogi | 3 : 1 | Unia II Krzywda | |
Kolejka 18 (2016-05-03 - 2016-05-03) | ||||
120 | Gręzovia II Gręzówka | 0 : 10 | Tur Turze Rogi | |
121 | Unia II Krzywda | 2 : 0 | Sokół Krynka | |
122 | WKS Wólka Świątkowa | 1 : 1 | Polesie Serokomla | |
123 | Armaty Stoczek Łukowski | 4 : 1 | Perła Dwornia | |
124 | Bór Dąbie | 4 : 0 | Orzeł Zalesie | |
125 | ULKS Dębowica | 4 : 1 | Orlęta Gołaszyn | |
126 | Orlik Wola Bystrzycka | 0 : 3 | Wóldom Wólka Domaszewska | |
Kolejka 19 (2016-05-07 - 2016-05-08) | ||||
127 | Orlik Wola Bystrzycka | 0 : 3 | Gręzovia II Gręzówka | |
128 | Wóldom Wólka Domaszewska | 0 : 5 | ULKS Dębowica | |
129 | Orlęta Gołaszyn | 2 : 2 | Bór Dąbie | |
130 | Orzeł Zalesie | 0 : 3 | Armaty Stoczek Łukowski | |
131 | Perła Dwornia | 0 : 3 | WKS Wólka Świątkowa | |
132 | Polesie Serokomla | 3 : 0 | Unia II Krzywda | |
133 | Sokół Krynka | 2 : 3 | Tur Turze Rogi | |
Kolejka 20 (2016-05-14 - 2016-05-15) | ||||
134 | Gręzovia II Gręzówka | 0 : 6 | Sokół Krynka | |
135 | Tur Turze Rogi | 2 : 3 | Polesie Serokomla | |
136 | Unia II Krzywda | 3 : 1 | Perła Dwornia | |
137 | WKS Wólka Świątkowa | 4 : 1 | Orzeł Zalesie | |
138 | Armaty Stoczek Łukowski | 2 : 2 | Orlęta Gołaszyn | |
139 | Bór Dąbie | 3 : 0 | Wóldom Wólka Domaszewska | |
140 | ULKS Dębowica | 3 : 0 | Orlik Wola Bystrzycka | |
Kolejka 21 (2016-05-21 - 2016-05-22) | ||||
141 | ULKS Dębowica | 3 : 0 | Gręzovia II Gręzówka | |
142 | Orlik Wola Bystrzycka | 0 : 3 | Bór Dąbie | |
143 | Wóldom Wólka Domaszewska | 3 : 2 | Armaty Stoczek Łukowski | |
144 | Orlęta Gołaszyn | 1 : 1 | WKS Wólka Świątkowa | |
145 | Orzeł Zalesie | 4 : 2 | Unia II Krzywda | |
146 | Perła Dwornia | 0 : 2 | Tur Turze Rogi | |
147 | Polesie Serokomla | 3 : 2 | Sokół Krynka | |
Kolejka 22 (2016-05-26 - 2016-05-26) | ||||
148 | Gręzovia II Gręzówka | 1 : 4 | Polesie Serokomla | |
149 | Sokół Krynka | 6 : 1 | Perła Dwornia | |
150 | Tur Turze Rogi | 2 : 1 | Orzeł Zalesie | |
151 | Unia II Krzywda | 2 : 0 | Orlęta Gołaszyn | |
152 | WKS Wólka Świątkowa | 2 : 0 | Wóldom Wólka Domaszewska | |
153 | Armaty Stoczek Łukowski | 3 : 0 | Orlik Wola Bystrzycka | |
154 | Bór Dąbie | 1 : 1 | ULKS Dębowica | |
Kolejka 23 (2016-05-28 - 2016-05-29) | ||||
155 | Bór Dąbie | 3 : 0 | Gręzovia II Gręzówka | |
156 | ULKS Dębowica | 3 : 2 | Armaty Stoczek Łukowski | |
157 | Orlik Wola Bystrzycka | 0 : 3 | WKS Wólka Świątkowa | |
158 | Wóldom Wólka Domaszewska | 0 : 0 | Unia II Krzywda | |
159 | Orlęta Gołaszyn | 5 : 2 | Tur Turze Rogi | |
160 | Orzeł Zalesie | 4 : 3 | Sokół Krynka | |
161 | Perła Dwornia | 2 : 6 | Polesie Serokomla | |
Kolejka 24 (2016-06-04 - 2016-06-05) | ||||
162 | Gręzovia II Gręzówka | 1 : 2 | Perła Dwornia | |
163 | Polesie Serokomla | 6 : 0 | Orzeł Zalesie | |
164 | Sokół Krynka | 1 : 5 | Orlęta Gołaszyn | |
165 | Tur Turze Rogi | 4 : 1 | Wóldom Wólka Domaszewska | |
166 | Unia II Krzywda | 3 : 0 | Orlik Wola Bystrzycka | |
167 | WKS Wólka Świątkowa | 0 : 5 | ULKS Dębowica | |
168 | Armaty Stoczek Łukowski | 0 : 6 | Bór Dąbie | |
Kolejka 25 (2016-06-11 - 2016-06-12) | ||||
169 | Armaty Stoczek Łukowski | 0 : 0 | Gręzovia II Gręzówka | |
170 | Bór Dąbie | 2 : 0 | WKS Wólka Świątkowa | |
171 | ULKS Dębowica | 4 : 2 | Unia II Krzywda | |
172 | Orlik Wola Bystrzycka | 0 : 3 | Tur Turze Rogi | |
173 | Wóldom Wólka Domaszewska | 2 : 2 | Sokół Krynka | |
174 | Orlęta Gołaszyn | 1 : 7 | Polesie Serokomla | |
175 | Orzeł Zalesie | 4 : 2 | Perła Dwornia | |
Kolejka 26 (2016-06-18 - 2016-06-19) | ||||
176 | Gręzovia II Gręzówka | 4 : 1 | Orzeł Zalesie | |
177 | Perła Dwornia | 2 : 2 | Orlęta Gołaszyn | |
178 | Polesie Serokomla | 3 : 0 | Wóldom Wólka Domaszewska | |
179 | Sokół Krynka | 3 : 0 | Orlik Wola Bystrzycka | |
180 | Tur Turze Rogi | 1 : 1 | ULKS Dębowica | |
181 | Unia II Krzywda | 1 : 6 | Bór Dąbie | |
182 | WKS Wólka Świątkowa | 5 : 2 | Armaty Stoczek Łukowski |