reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Bór Dąbie 26 71 102:15
2 ULKS Dębowica 26 64 73:20
3 Polesie Serokomla 26 58 79:31
4 Tur Turze Rogi 26 52 74:39
5 WKS Wólka Świątkowa 26 44 69:39
6 Orlęta Gołaszyn 26 43 76:55
7 Wóldom Wólka Domaszewska 25 34 53:53
8 Orzeł Zalesie 26 33 51:73
9 Armaty Stoczek Łukowski 26 31 58:63
10 Sokół Krynka 26 31 58:68
11 Unia II Krzywda 26 26 44:79
12 Perła Dwornia 26 16 38:81
13 Gręzovia II Gręzówka 25 7 19:132
14 Orlik Wola Bystrzycka 26 13 18:66
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-23 - 2015-08-23)
1 Unia II Krzywda 2 : 6 Armaty Stoczek Łukowski
2 Bór Dąbie 2 : 1 Tur Turze Rogi
3 Sokół Krynka 0 : 0 ULKS Dębowica
4 Polesie Serokomla 5 : 0 Orlik Wola Bystrzycka
5 Perła Dwornia 1 : 2 Wóldom Wólka Domaszewska
6 WKS Wólka Świątkowa 9 : 0 Gręzovia II Gręzówka
7 Orzeł Zalesie 4 : 2 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 2 (2015-08-30 - 2015-08-30)
8 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 3 Orzeł Zalesie
9 Orlik Wola Bystrzycka 3 : 0 Perła Dwornia
10 ULKS Dębowica 1 : 3 Polesie Serokomla
11 Bór Dąbie 8 : 0 Sokół Krynka
12 Armaty Stoczek Łukowski 2 : 4 Tur Turze Rogi
13 WKS Wólka Świątkowa 8 : 2 Unia II Krzywda
14 Gręzovia II Gręzówka 0 : 6 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 3 (2015-09-06 - 2015-09-06)
15 Tur Turze Rogi 0 : 0 WKS Wólka Świątkowa
16 Sokół Krynka 0 : 5 Armaty Stoczek Łukowski
17 Polesie Serokomla 0 : 2 Bór Dąbie
18 Perła Dwornia 1 : 4 ULKS Dębowica
19 Orzeł Zalesie 1 : 1 Orlik Wola Bystrzycka
20 Orlęta Gołaszyn 3 : 2 Wóldom Wólka Domaszewska
21 Gręzovia II Gręzówka 2 : 8 Unia II Krzywda
Kolejka 4 (2015-09-13 - 2015-09-13)
22 Gręzovia II Gręzówka 0 : 8 Wóldom Wólka Domaszewska
23 Orlik Wola Bystrzycka 0 : 2 Orlęta Gołaszyn
24 ULKS Dębowica 1 : 0 Orzeł Zalesie
25 Bór Dąbie 5 : 1 Perła Dwornia
26 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 1 Polesie Serokomla
27 WKS Wólka Świątkowa 6 : 0 Sokół Krynka
28 Unia II Krzywda 1 : 5 Tur Turze Rogi
Kolejka 5 (2015-09-20 - 2015-09-20)
29 Tur Turze Rogi 8 : 0 Gręzovia II Gręzówka
30 Sokół Krynka 5 : 3 Unia II Krzywda
31 Polesie Serokomla 2 : 0 WKS Wólka Świątkowa
32 Perła Dwornia 1 : 2 Armaty Stoczek Łukowski
33 Orzeł Zalesie 1 : 7 Bór Dąbie
34 Orlęta Gołaszyn 1 : 3 ULKS Dębowica
35 Wóldom Wólka Domaszewska 2 : 1 Orlik Wola Bystrzycka
Kolejka 6 (2015-09-27 - 2015-09-27)
36 Gręzovia II Gręzówka 0 : 6 Orlik Wola Bystrzycka
37 ULKS Dębowica 1 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
38 Bór Dąbie 3 : 1 Orlęta Gołaszyn
39 Armaty Stoczek Łukowski 4 : 1 Orzeł Zalesie
40 WKS Wólka Świątkowa 3 : 0 Perła Dwornia
41 Unia II Krzywda 1 : 0 Polesie Serokomla
42 Tur Turze Rogi 2 : 2 Sokół Krynka
Kolejka 7 (2015-10-04 - 2015-10-04)
43 Sokół Krynka 5 : 1 Gręzovia II Gręzówka
44 Polesie Serokomla 0 : 2 Tur Turze Rogi
45 Perła Dwornia 3 : 1 Unia II Krzywda
46 Orzeł Zalesie 2 : 1 WKS Wólka Świątkowa
47 Orlęta Gołaszyn 6 : 1 Armaty Stoczek Łukowski
48 Wóldom Wólka Domaszewska 1 : 2 Bór Dąbie
49 Orlik Wola Bystrzycka 0 : 3 ULKS Dębowica
Kolejka 8 (2015-10-11 - 2015-10-11)
50 Gręzovia II Gręzówka 2 : 7 ULKS Dębowica
51 Bór Dąbie 2 : 0 Orlik Wola Bystrzycka
52 Armaty Stoczek Łukowski 3 : 4 Wóldom Wólka Domaszewska
53 WKS Wólka Świątkowa 1 : 4 Orlęta Gołaszyn
54 Unia II Krzywda 1 : 3 Orzeł Zalesie
55 Tur Turze Rogi 1 : 2 Perła Dwornia
56 Sokół Krynka 3 : 2 Polesie Serokomla
Kolejka 9 (2015-10-18 - 2015-10-18)
57 Polesie Serokomla 3 : 0 Gręzovia II Gręzówka
58 Perła Dwornia 2 : 4 Sokół Krynka
59 Orzeł Zalesie 2 : 2 Tur Turze Rogi
60 Orlęta Gołaszyn 3 : 0 Unia II Krzywda
61 Wóldom Wólka Domaszewska 2 : 2 WKS Wólka Świątkowa
62 Orlik Wola Bystrzycka 3 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
63 ULKS Dębowica 0 : 3 Bór Dąbie
Kolejka 10 (2015-10-25 - 2015-10-25)
64 Gręzovia II Gręzówka 1 : 8 Bór Dąbie
65 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 0 ULKS Dębowica
66 WKS Wólka Świątkowa 6 : 0 Orlik Wola Bystrzycka
67 Unia II Krzywda 3 : 2 Wóldom Wólka Domaszewska
68 Tur Turze Rogi 5 : 2 Orlęta Gołaszyn
69 Sokół Krynka 3 : 1 Orzeł Zalesie
70 Polesie Serokomla 4 : 0 Perła Dwornia
Kolejka 11 (2015-11-08 - 2015-11-08)
71 Perła Dwornia 6 : 0 Gręzovia II Gręzówka
72 Orzeł Zalesie 2 : 5 Polesie Serokomla
73 Orlęta Gołaszyn 3 : 2 Sokół Krynka
74 Wóldom Wólka Domaszewska 7 : 0 Tur Turze Rogi
75 Orlik Wola Bystrzycka 2 : 1 Unia II Krzywda
76 ULKS Dębowica 1 : 0 WKS Wólka Świątkowa
77 Bór Dąbie 6 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
Kolejka 12 (2015-11-11 - 2015-11-11)
78 Gręzovia II Gręzówka 1 : 8 Armaty Stoczek Łukowski
79 WKS Wólka Świątkowa 2 : 7 Bór Dąbie
80 Unia II Krzywda 0 : 6 ULKS Dębowica
81 Tur Turze Rogi 2 : 1 Orlik Wola Bystrzycka
82 Sokół Krynka 1 : 2 Wóldom Wólka Domaszewska
83 Polesie Serokomla 4 : 2 Orlęta Gołaszyn
84 Perła Dwornia 2 : 3 Orzeł Zalesie
Kolejka 13 (2015-11-15 - 2015-11-15)
85 Orzeł Zalesie 4 : 2 Gręzovia II Gręzówka
86 Orlęta Gołaszyn 8 : 3 Perła Dwornia
87 Wóldom Wólka Domaszewska 3 : 5 Polesie Serokomla
88 Orlik Wola Bystrzycka 1 : 3 Sokół Krynka
89 ULKS Dębowica 4 : 2 Tur Turze Rogi
90 Bór Dąbie 8 : 0 Unia II Krzywda
91 Armaty Stoczek Łukowski 2 : 3 WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 14 (2016-04-10 - 2016-04-10)
92 Gręzovia II Gręzówka 0 : 5 WKS Wólka Świątkowa
93 Armaty Stoczek Łukowski 5 : 0 Unia II Krzywda
94 Bór Dąbie 0 : 1 Tur Turze Rogi
95 ULKS Dębowica 2 : 0 Sokół Krynka
96 Orlik Wola Bystrzycka 0 : 3 Polesie Serokomla
97 Wóldom Wólka Domaszewska 3 : 2 Perła Dwornia
98 Orlęta Gołaszyn 3 : 1 Orzeł Zalesie
Kolejka 15 (2016-04-17 - 2016-04-17)
99 Orlęta Gołaszyn 7 : 1 Gręzovia II Gręzówka
100 Orzeł Zalesie 4 : 4 Wóldom Wólka Domaszewska
101 Perła Dwornia 3 : 0 Orlik Wola Bystrzycka
102 Polesie Serokomla 0 : 2 ULKS Dębowica
103 Sokół Krynka 2 : 5 Bór Dąbie
104 Tur Turze Rogi 4 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
105 Unia II Krzywda 0 : 0 WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 16 (2016-04-24 - 2016-04-24)
106 Unia II Krzywda 5 : 0 Gręzovia II Gręzówka
107 WKS Wólka Świątkowa 0 : 3 Tur Turze Rogi
108 Armaty Stoczek Łukowski 1 : 1 Sokół Krynka
109 Bór Dąbie 3 : 0 Polesie Serokomla
110 ULKS Dębowica 4 : 0 Perła Dwornia
111 Orlik Wola Bystrzycka 0 : 3 Orzeł Zalesie
112 Wóldom Wólka Domaszewska 2 : 1 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 17 (2016-04-30 - 2016-05-01)
113 Wóldom Wólka Domaszewska : Gręzovia II Gręzówka
114 Orlęta Gołaszyn 3 : 0 Orlik Wola Bystrzycka
115 Orzeł Zalesie 1 : 5 ULKS Dębowica
116 Perła Dwornia 0 : 3 Bór Dąbie
117 Polesie Serokomla 6 : 1 Armaty Stoczek Łukowski
118 Sokół Krynka 2 : 4 WKS Wólka Świątkowa
119 Tur Turze Rogi 3 : 1 Unia II Krzywda
Kolejka 18 (2016-05-03 - 2016-05-03)
120 Gręzovia II Gręzówka 0 : 10 Tur Turze Rogi
121 Unia II Krzywda 2 : 0 Sokół Krynka
122 WKS Wólka Świątkowa 1 : 1 Polesie Serokomla
123 Armaty Stoczek Łukowski 4 : 1 Perła Dwornia
124 Bór Dąbie 4 : 0 Orzeł Zalesie
125 ULKS Dębowica 4 : 1 Orlęta Gołaszyn
126 Orlik Wola Bystrzycka 0 : 3 Wóldom Wólka Domaszewska
Kolejka 19 (2016-05-07 - 2016-05-08)
127 Orlik Wola Bystrzycka 0 : 3 Gręzovia II Gręzówka
128 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 5 ULKS Dębowica
129 Orlęta Gołaszyn 2 : 2 Bór Dąbie
130 Orzeł Zalesie 0 : 3 Armaty Stoczek Łukowski
131 Perła Dwornia 0 : 3 WKS Wólka Świątkowa
132 Polesie Serokomla 3 : 0 Unia II Krzywda
133 Sokół Krynka 2 : 3 Tur Turze Rogi
Kolejka 20 (2016-05-14 - 2016-05-15)
134 Gręzovia II Gręzówka 0 : 6 Sokół Krynka
135 Tur Turze Rogi 2 : 3 Polesie Serokomla
136 Unia II Krzywda 3 : 1 Perła Dwornia
137 WKS Wólka Świątkowa 4 : 1 Orzeł Zalesie
138 Armaty Stoczek Łukowski 2 : 2 Orlęta Gołaszyn
139 Bór Dąbie 3 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
140 ULKS Dębowica 3 : 0 Orlik Wola Bystrzycka
Kolejka 21 (2016-05-21 - 2016-05-22)
141 ULKS Dębowica 3 : 0 Gręzovia II Gręzówka
142 Orlik Wola Bystrzycka 0 : 3 Bór Dąbie
143 Wóldom Wólka Domaszewska 3 : 2 Armaty Stoczek Łukowski
144 Orlęta Gołaszyn 1 : 1 WKS Wólka Świątkowa
145 Orzeł Zalesie 4 : 2 Unia II Krzywda
146 Perła Dwornia 0 : 2 Tur Turze Rogi
147 Polesie Serokomla 3 : 2 Sokół Krynka
Kolejka 22 (2016-05-26 - 2016-05-26)
148 Gręzovia II Gręzówka 1 : 4 Polesie Serokomla
149 Sokół Krynka 6 : 1 Perła Dwornia
150 Tur Turze Rogi 2 : 1 Orzeł Zalesie
151 Unia II Krzywda 2 : 0 Orlęta Gołaszyn
152 WKS Wólka Świątkowa 2 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
153 Armaty Stoczek Łukowski 3 : 0 Orlik Wola Bystrzycka
154 Bór Dąbie 1 : 1 ULKS Dębowica
Kolejka 23 (2016-05-28 - 2016-05-29)
155 Bór Dąbie 3 : 0 Gręzovia II Gręzówka
156 ULKS Dębowica 3 : 2 Armaty Stoczek Łukowski
157 Orlik Wola Bystrzycka 0 : 3 WKS Wólka Świątkowa
158 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 0 Unia II Krzywda
159 Orlęta Gołaszyn 5 : 2 Tur Turze Rogi
160 Orzeł Zalesie 4 : 3 Sokół Krynka
161 Perła Dwornia 2 : 6 Polesie Serokomla
Kolejka 24 (2016-06-04 - 2016-06-05)
162 Gręzovia II Gręzówka 1 : 2 Perła Dwornia
163 Polesie Serokomla 6 : 0 Orzeł Zalesie
164 Sokół Krynka 1 : 5 Orlęta Gołaszyn
165 Tur Turze Rogi 4 : 1 Wóldom Wólka Domaszewska
166 Unia II Krzywda 3 : 0 Orlik Wola Bystrzycka
167 WKS Wólka Świątkowa 0 : 5 ULKS Dębowica
168 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 6 Bór Dąbie
Kolejka 25 (2016-06-11 - 2016-06-12)
169 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 0 Gręzovia II Gręzówka
170 Bór Dąbie 2 : 0 WKS Wólka Świątkowa
171 ULKS Dębowica 4 : 2 Unia II Krzywda
172 Orlik Wola Bystrzycka 0 : 3 Tur Turze Rogi
173 Wóldom Wólka Domaszewska 2 : 2 Sokół Krynka
174 Orlęta Gołaszyn 1 : 7 Polesie Serokomla
175 Orzeł Zalesie 4 : 2 Perła Dwornia
Kolejka 26 (2016-06-18 - 2016-06-19)
176 Gręzovia II Gręzówka 4 : 1 Orzeł Zalesie
177 Perła Dwornia 2 : 2 Orlęta Gołaszyn
178 Polesie Serokomla 3 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
179 Sokół Krynka 3 : 0 Orlik Wola Bystrzycka
180 Tur Turze Rogi 1 : 1 ULKS Dębowica
181 Unia II Krzywda 1 : 6 Bór Dąbie
182 WKS Wólka Świątkowa 5 : 2 Armaty Stoczek Łukowski
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy 1 rok więzienia za groźby pozbawienia życia wobec prezydenta Siedlec to wyrok:


Zobacz komentarze (1)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.