reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Mazur II Karczew 20 43 49:19
2 KS Sobienie Jeziory 20 37 48:27
3 KS Glinianka 20 37 47:29
4 Orzeł Baniocha 19 37 61:39
5 Jeziorka Prażmów 19 30 57:47
6 FC II Lesznowola 20 27 39:49
7 Start II Otwock 19 24 39:40
8 Burza Pilawa 21 23 46:62
9 Walka Kosów 20 20 29:58
10 Orzeł Parysów 19 19 32:44
11 Rokola Otwock Wielki 19 11 17:50
12 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-29 - 2015-08-30)
1 Walka Kosów 3 : 3 FC II Lesznowola
2 Orzeł Baniocha 0 : 5 KS Glinianka
3 Orzeł Parysów 4 : 4 Jeziorka Prażmów
4 Start II Otwock 2 : 2 KS Sobienie Jeziory
5 Rokola Otwock Wielki 3 : 2 Burza Pilawa
6 pauza : Mazur II Karczew
Kolejka 2 (2015-09-05 - 2015-09-06)
7 FC II Lesznowola 0 : 3 Mazur II Karczew
8 KS Sobienie Jeziory 1 : 0 Rokola Otwock Wielki
9 Jeziorka Prażmów 1 : 6 Start II Otwock
10 KS Glinianka 0 : 0 Orzeł Parysów
11 Walka Kosów 3 : 1 Orzeł Baniocha
12 pauza : Burza Pilawa
Kolejka 3 (2015-09-12 - 2015-09-13)
13 Orzeł Baniocha 2 : 1 FC II Lesznowola
14 Orzeł Parysów 1 : 2 Walka Kosów
15 Start II Otwock 4 : 0 KS Glinianka
16 Rokola Otwock Wielki 1 : 1 Jeziorka Prażmów
17 Mazur II Karczew 5 : 0 Burza Pilawa
18 pauza : KS Sobienie Jeziory
Kolejka 4 (2015-09-19 - 2015-09-20)
19 FC II Lesznowola 4 : 1 Burza Pilawa
20 KS Sobienie Jeziory 2 : 2 Mazur II Karczew
21 KS Glinianka 5 : 0 Rokola Otwock Wielki
22 Walka Kosów 0 : 5 Start II Otwock
23 Orzeł Baniocha 10 : 0 Orzeł Parysów
24 pauza : Jeziorka Prażmów
Kolejka 5 (2015-09-26 - 2015-09-27)
25 Orzeł Parysów 2 : 3 FC II Lesznowola
26 Start II Otwock 3 : 2 Orzeł Baniocha
27 Rokola Otwock Wielki 3 : 0 Walka Kosów
28 pauza : KS Glinianka
29 Mazur II Karczew 7 : 1 Jeziorka Prażmów
30 Burza Pilawa 2 : 4 KS Sobienie Jeziory
Kolejka 6 (2015-10-03 - 2015-10-04)
31 FC II Lesznowola 0 : 5 KS Sobienie Jeziory
32 Jeziorka Prażmów 3 : 1 Burza Pilawa
33 KS Glinianka 1 : 0 Mazur II Karczew
34 Walka Kosów : pauza
35 Orzeł Baniocha 5 : 3 Rokola Otwock Wielki
36 Orzeł Parysów 2 : 4 Start II Otwock
Kolejka 7 (2015-10-10 - 2015-10-11)
37 Start II Otwock 4 : 1 FC II Lesznowola
38 Rokola Otwock Wielki 2 : 0 Orzeł Parysów
39 pauza : Orzeł Baniocha
40 Mazur II Karczew 4 : 1 Walka Kosów
41 Burza Pilawa 1 : 2 KS Glinianka
42 KS Sobienie Jeziory 4 : 2 Jeziorka Prażmów
Kolejka 8 (2015-10-17 - 2015-10-18)
43 FC II Lesznowola 6 : 6 Jeziorka Prażmów
44 KS Glinianka 2 : 1 KS Sobienie Jeziory
45 Walka Kosów 4 : 3 Burza Pilawa
46 Orzeł Baniocha 1 : 0 Mazur II Karczew
47 Orzeł Parysów : pauza
48 Start II Otwock 3 : 3 Rokola Otwock Wielki
Kolejka 9 (2015-10-24 - 2015-10-25)
49 Rokola Otwock Wielki 1 : 3 FC II Lesznowola
50 pauza : Start II Otwock
51 Mazur II Karczew 1 : 1 Orzeł Parysów
52 Burza Pilawa 2 : 4 Orzeł Baniocha
53 KS Sobienie Jeziory 3 : 0 Walka Kosów
54 Jeziorka Prażmów 6 : 1 KS Glinianka
Kolejka 10 (2015-11-07 - 2015-11-08)
55 FC II Lesznowola 0 : 2 KS Glinianka
56 Walka Kosów 2 : 5 Jeziorka Prażmów
57 Orzeł Baniocha 1 : 4 KS Sobienie Jeziory
58 Orzeł Parysów 4 : 0 Burza Pilawa
59 Start II Otwock 2 : 2 Mazur II Karczew
60 Rokola Otwock Wielki : pauza
Kolejka 11 (2015-11-14 - 2015-11-15)
61 pauza : FC II Lesznowola
62 Mazur II Karczew 3 : 1 Rokola Otwock Wielki
63 Burza Pilawa 0 : 6 Start II Otwock
64 KS Sobienie Jeziory 2 : 2 Orzeł Parysów
65 Jeziorka Prażmów 4 : 1 Orzeł Baniocha
66 KS Glinianka 7 : 0 Walka Kosów
Kolejka 12 (2015-04-02 - 2015-04-03)
67 FC II Lesznowola 0 : 1 Walka Kosów
68 KS Glinianka 1 : 4 Orzeł Baniocha
69 Jeziorka Prażmów 2 : 1 Orzeł Parysów
70 KS Sobienie Jeziory 3 : 0 Start II Otwock
71 Burza Pilawa 3 : 0 Rokola Otwock Wielki
72 Mazur II Karczew : pauza
Kolejka 13 (2015-04-09 - 2015-04-10)
73 Mazur II Karczew 1 : 1 FC II Lesznowola
74 pauza : Burza Pilawa
75 Rokola Otwock Wielki 0 : 3 KS Sobienie Jeziory
76 Start II Otwock 0 : 3 Jeziorka Prażmów
77 Orzeł Parysów 0 : 1 KS Glinianka
78 Orzeł Baniocha 4 : 3 Walka Kosów
Kolejka 14 (2015-04-16 - 2015-04-17)
79 FC II Lesznowola 1 : 3 Orzeł Baniocha
80 Walka Kosów 1 : 3 Orzeł Parysów
81 KS Glinianka 3 : 0 Start II Otwock
82 Jeziorka Prażmów 3 : 0 Rokola Otwock Wielki
83 KS Sobienie Jeziory : pauza
84 Burza Pilawa 4 : 2 Mazur II Karczew
Kolejka 15 (2015-04-23 - 2015-04-24)
85 Burza Pilawa 7 : 1 FC II Lesznowola
86 Mazur II Karczew 3 : 2 KS Sobienie Jeziory
87 pauza : Jeziorka Prażmów
88 Rokola Otwock Wielki 0 : 3 KS Glinianka
89 Start II Otwock 0 : 3 Walka Kosów
90 Orzeł Parysów 1 : 4 Orzeł Baniocha
Kolejka 16 (2015-05-07 - 2015-05-08)
91 FC II Lesznowola 4 : 1 Orzeł Parysów
92 Orzeł Baniocha 3 : 0 Start II Otwock
93 Walka Kosów 3 : 0 Rokola Otwock Wielki
94 KS Glinianka : pauza
95 Jeziorka Prażmów 1 : 3 Mazur II Karczew
96 KS Sobienie Jeziory 1 : 1 Burza Pilawa
Kolejka 17 (2015-05-14 - 2015-05-15)
97 KS Sobienie Jeziory 1 : 2 FC II Lesznowola
98 Burza Pilawa 3 : 2 Jeziorka Prażmów
99 Mazur II Karczew 1 : 0 KS Glinianka
100 pauza : Walka Kosów
101 Rokola Otwock Wielki 0 : 3 Orzeł Baniocha
102 Start II Otwock 0 : 3 Orzeł Parysów
Kolejka 18 (2015-05-21 - 2015-05-22)
103 FC II Lesznowola 3 : 0 Start II Otwock
104 Orzeł Parysów 3 : 0 Rokola Otwock Wielki
105 Orzeł Baniocha : pauza
106 Walka Kosów 0 : 1 Mazur II Karczew
107 KS Glinianka 2 : 4 Burza Pilawa
108 Jeziorka Prażmów 1 : 2 KS Sobienie Jeziory
Kolejka 19 (2015-05-28 - 2015-05-29)
109 Jeziorka Prażmów 1 : 3 FC II Lesznowola
110 KS Sobienie Jeziory 3 : 2 KS Glinianka
111 Burza Pilawa 3 : 0 Walka Kosów
112 Mazur II Karczew 3 : 0 Orzeł Baniocha
113 pauza : Orzeł Parysów
114 Rokola Otwock Wielki : Start II Otwock
Kolejka 20 (2015-06-04 - 2015-06-05)
115 FC II Lesznowola 3 : 0 Rokola Otwock Wielki
116 Start II Otwock : pauza
117 Orzeł Parysów 1 : 2 Mazur II Karczew
118 Orzeł Baniocha 11 : 3 Burza Pilawa
119 KS Glinianka 2 : 4 Jeziorka Prażmów
120 Walka Kosów 2 : 2 KS Sobienie Jeziory
Kolejka 21 (2015-06-11 - 2015-06-12)
121 KS Glinianka 5 : 0 FC II Lesznowola
122 Jeziorka Prażmów 7 : 0 Walka Kosów
123 KS Sobienie Jeziory 2 : 2 Orzeł Baniocha
124 Burza Pilawa 2 : 3 Orzeł Parysów
125 Mazur II Karczew 3 : 0 Start II Otwock
126 pauza : Rokola Otwock Wielki
Kolejka 22 (2015-06-18 - 2015-06-19)
127 FC II Lesznowola : pauza
128 Rokola Otwock Wielki 0 : 3 Mazur II Karczew
129 Start II Otwock 0 : 3 Burza Pilawa
130 Orzeł Parysów : KS Sobienie Jeziory
131 Orzeł Baniocha : Jeziorka Prażmów
132 Walka Kosów 1 : 3 KS Glinianka
reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (24)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.