reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Świt Barcząca 14 37 57:22
2 Nojszewianka Dobre 14 30 56:20
3 Zryw II Sobolew 14 23 59:23
4 Legion Grębków 14 20 46:46
5 LUKS Ruda Wolińska 14 19 48:59
6 LZS Starawieś 14 15 17:56
7 Olimpia Latowicz 14 10 28:56
8 Polonez Mordy 14 9 20:49
9 pauza I 0 0 0:0
10 pauza II 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-29 - 2015-08-30)
1 Legion Grębków 3 : 2 Zryw II Sobolew
2 Olimpia Latowicz 1 : 6 Nojszewianka Dobre
3 LUKS Ruda Wolińska 4 : 2 Polonez Mordy
4 pauza I : Świt Barcząca
5 pauza II : LZS Starawieś
Kolejka 2 (2015-09-05 - 2015-09-06)
6 Zryw II Sobolew 3 : 3 Polonez Mordy
7 Nojszewianka Dobre 5 : 0 LZS Starawieś
8 Świt Barcząca 3 : 1 Olimpia Latowicz
9 pauza I : LUKS Ruda Wolińska
10 pauza II : Legion Grębków
Kolejka 3 (2015-09-12 - 2015-09-13)
11 Olimpia Latowicz 4 : 2 Legion Grębków
12 LZS Starawieś 0 : 5 Świt Barcząca
13 LUKS Ruda Wolińska 2 : 3 Nojszewianka Dobre
14 pauza I : Zryw II Sobolew
15 pauza II : Polonez Mordy
Kolejka 4 (2015-09-19 - 2015-09-20)
16 Nojszewianka Dobre 6 : 0 Polonez Mordy
17 Świt Barcząca 4 : 3 LUKS Ruda Wolińska
18 Legion Grębków 8 : 3 LZS Starawieś
19 pauza I : Zryw II Sobolew
20 pauza II : Olimpia Latowicz
Kolejka 5 (2015-09-26 - 2015-09-27)
21 Olimpia Latowicz 1 : 7 Zryw II Sobolew
22 LUKS Ruda Wolińska 7 : 7 Legion Grębków
23 Polonez Mordy 2 : 6 Świt Barcząca
24 pauza I : LZS Starawieś
25 pauza II : Nojszewianka Dobre
Kolejka 6 (2015-10-03 - 2015-10-04)
26 Zryw II Sobolew 3 : 4 Nojszewianka Dobre
27 Legion Grębków 5 : 2 Polonez Mordy
28 Olimpia Latowicz 10 : 1 LZS Starawieś
29 pauza I : Świt Barcząca
30 pauza II : LUKS Ruda Wolińska
Kolejka 7 (2015-10-10 - 2015-10-11)
31 LZS Starawieś 0 : 7 Zryw II Sobolew
32 LUKS Ruda Wolińska 7 : 4 Olimpia Latowicz
33 Nojszewianka Dobre 1 : 2 Świt Barcząca
34 pauza I : Polonez Mordy
35 pauza II : Legion Grębków
Kolejka 8 (2015-10-17 - 2015-10-18)
36 Zryw II Sobolew 3 : 1 Świt Barcząca
37 Legion Grębków 3 : 2 Nojszewianka Dobre
38 Olimpia Latowicz 3 : 0 Polonez Mordy
39 LZS Starawieś 2 : 4 LUKS Ruda Wolińska
40 pauza I : pauza II
Kolejka 9 (2015-10-24 - 2015-10-25)
41 LUKS Ruda Wolińska 2 : 1 Zryw II Sobolew
42 Polonez Mordy 0 : 3 LZS Starawieś
43 Świt Barcząca 6 : 1 Legion Grębków
44 pauza I : Olimpia Latowicz
45 pauza II : Nojszewianka Dobre
Kolejka 10 (2016-04-09 - 2016-04-10)
46 Zryw II Sobolew 3 : 1 Legion Grębków
47 Nojszewianka Dobre 7 : 0 Olimpia Latowicz
48 Polonez Mordy 2 : 5 LUKS Ruda Wolińska
49 pauza I : Świt Barcząca
50 pauza II : LZS Starawieś
Kolejka 11 (2016-04-16 - 2016-04-17)
51 Polonez Mordy 1 : 1 Zryw II Sobolew
52 LZS Starawieś 0 : 2 Nojszewianka Dobre
53 Olimpia Latowicz 2 : 7 Świt Barcząca
54 pauza I : LUKS Ruda Wolińska
55 pauza II : Legion Grębków
Kolejka 12 (2016-04-23 - 2016-04-24)
56 Legion Grębków 1 : 1 Olimpia Latowicz
57 Świt Barcząca 2 : 0 LZS Starawieś
58 Nojszewianka Dobre 8 : 1 LUKS Ruda Wolińska
59 pauza I : Zryw II Sobolew
60 pauza II : Polonez Mordy
Kolejka 13 (2016-04-30 - 2016-05-01)
61 Polonez Mordy 2 : 1 Nojszewianka Dobre
62 LUKS Ruda Wolińska 2 : 6 Świt Barcząca
63 LZS Starawieś 2 : 1 Legion Grębków
64 pauza I : Olimpia Latowicz
65 pauza II : Zryw II Sobolew
Kolejka 14 (2016-05-07 - 2016-05-08)
66 Zryw II Sobolew 3 : 0 Olimpia Latowicz
67 Legion Grębków 3 : 2 LUKS Ruda Wolińska
68 Świt Barcząca 3 : 3 Polonez Mordy
69 pauza I : Nojszewianka Dobre
70 pauza II : LZS Starawieś
Kolejka 15 (2016-05-14 - 2016-05-15)
71 Nojszewianka Dobre 4 : 0 Zryw II Sobolew
72 Polonez Mordy 0 : 7 Legion Grębków
73 LZS Starawieś 2 : 0 Olimpia Latowicz
74 pauza I : Świt Barcząca
75 pauza II : LUKS Ruda Wolińska
Kolejka 16 (2016-05-21 - 2016-05-22)
76 Zryw II Sobolew 11 : 0 LZS Starawieś
77 Olimpia Latowicz 1 : 7 LUKS Ruda Wolińska
78 Świt Barcząca 4 : 1 Nojszewianka Dobre
79 pauza I : Legion Grębków
80 pauza II : Polonez Mordy
Kolejka 17 (2016-05-28 - 2016-05-29)
81 Świt Barcząca 2 : 1 Zryw II Sobolew
82 Nojszewianka Dobre 6 : 2 Legion Grębków
83 Polonez Mordy 3 : 0 Olimpia Latowicz
84 LUKS Ruda Wolińska 1 : 2 LZS Starawieś
85 pauza I : pauza II
Kolejka 18 (2016-06-04 - 2016-06-05)
86 Zryw II Sobolew 14 : 1 LUKS Ruda Wolińska
87 LZS Starawieś 2 : 0 Polonez Mordy
88 Legion Grębków 2 : 6 Świt Barcząca
89 pauza I : Nojszewianka Dobre
90 pauza II : Olimpia Latowicz
reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (24)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.