reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Arka Gdynia 34 69 60:29
2 Wisła Płock 34 63 51:28
3 Zagłębie Sosnowiec 34 52 53:53
4 GKS Katowice 34 52 42:36
5 Zawisza Bydgoszcz 34 52 57:51
6 Chrobry Głogów 34 51 47:33
7 Miedź Legnica 34 51 41:34
8 Bytovia Bytów 34 48 46:44
9 Sandecja Nowy Sącz 34 47 51:43
10 Wigry Suwałki 34 45 41:35
11 Stomil Olsztyn 34 44 34:42
12 Chojniczanka Chojnice 34 43 40:45
13 Olimpia Grudziądz 34 42 39:43
14 Pogoń Siedlce 34 41 31:46
15 MKS Kluczbork 34 41 40:55
16 GKS Bełchatów 34 38 35:40
17 Rozwój Katowice 34 35 35:56
18 Dolcan Ząbki 34 30 37:67
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-01 - 2015-08-02)
1 GKS Katowice 2 : 0 Wigry Suwałki
2 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 Wisła Płock
3 Arka Gdynia 1 : 1 Zawisza Bydgoszcz
4 MKS Kluczbork 0 : 2 Chrobry Głogów
5 Pogoń Siedlce 0 : 4 Dolcan Ząbki
6 Miedź Legnica 2 : 2 Chojniczanka Chojnice
7 GKS Bełchatów 0 : 1 Stomil Olsztyn
8 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 Bytovia Bytów
9 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Rozwój Katowice
Kolejka 2 (2015-08-08 - 2015-08-09)
10 Wigry Suwałki 4 : 0 Rozwój Katowice
11 Bytovia Bytów 2 : 2 Olimpia Grudziądz
12 Stomil Olsztyn 2 : 2 Sandecja Nowy Sącz
13 Chrobry Głogów 1 : 1 Pogoń Siedlce
14 Zawisza Bydgoszcz 2 : 3 MKS Kluczbork
15 Wisła Płock 0 : 2 Arka Gdynia
16 GKS Katowice 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
17 GKS Bełchatów 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
18 Miedź Legnica 1 : 1 Dolcan Ząbki
Kolejka 3 (2015-08-15 - 2015-08-16)
19 Zagłębie Sosnowiec 2 : 3 Wigry Suwałki
20 Arka Gdynia 1 : 0 GKS Katowice
21 MKS Kluczbork 1 : 2 Wisła Płock
22 Pogoń Siedlce 0 : 3 Zawisza Bydgoszcz
23 Miedź Legnica 0 : 2 Chrobry Głogów
24 GKS Bełchatów 1 : 1 Dolcan Ząbki
25 Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 Chojniczanka Chojnice
26 Olimpia Grudziądz 2 : 0 Stomil Olsztyn
27 Rozwój Katowice 1 : 1 Bytovia Bytów
Kolejka 4 (2015-08-22 - 2015-08-23)
28 Wigry Suwałki 2 : 2 Bytovia Bytów
29 Stomil Olsztyn 2 : 1 Rozwój Katowice
30 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Olimpia Grudziądz
31 Chrobry Głogów 1 : 2 GKS Bełchatów
32 Zawisza Bydgoszcz 4 : 1 Miedź Legnica
33 Wisła Płock 0 : 2 Pogoń Siedlce
34 GKS Katowice 5 : 1 MKS Kluczbork
35 Zagłębie Sosnowiec 4 : 2 Arka Gdynia
36 Sandecja Nowy Sącz 3 : 2 Dolcan Ząbki
Kolejka 5 (2015-08-26 - 2015-08-27)
37 Arka Gdynia 0 : 2 Wigry Suwałki
38 MKS Kluczbork 1 : 1 Zagłębie Sosnowiec
39 Pogoń Siedlce 2 : 0 GKS Katowice
40 Miedź Legnica 1 : 0 Wisła Płock
41 GKS Bełchatów 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
42 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 Chrobry Głogów
43 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Dolcan Ząbki
44 Rozwój Katowice 1 : 3 Chojniczanka Chojnice
45 Bytovia Bytów 1 : 1 Stomil Olsztyn
Kolejka 6 (2015-08-29 - 2015-08-30)
46 Wigry Suwałki 1 : 2 Stomil Olsztyn
47 Chojniczanka Chojnice 1 : 6 Bytovia Bytów
48 Dolcan Ząbki 1 : 0 Rozwój Katowice
49 Chrobry Głogów 2 : 1 Olimpia Grudziądz
50 Zawisza Bydgoszcz 2 : 2 Sandecja Nowy Sącz
51 Wisła Płock 2 : 0 GKS Bełchatów
52 GKS Katowice 0 : 1 Miedź Legnica
53 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Pogoń Siedlce
54 Arka Gdynia 1 : 1 MKS Kluczbork
Kolejka 7 (2015-09-05 - 2015-09-06)
55 MKS Kluczbork 1 : 1 Wigry Suwałki
56 Pogoń Siedlce 2 : 2 Arka Gdynia
57 Miedź Legnica 1 : 4 Zagłębie Sosnowiec
58 GKS Bełchatów 1 : 2 GKS Katowice
59 Sandecja Nowy Sącz 1 : 3 Wisła Płock
60 Olimpia Grudziądz 2 : 3 Zawisza Bydgoszcz
61 Rozwój Katowice 0 : 1 Chrobry Głogów
62 Bytovia Bytów 1 : 4 Dolcan Ząbki
63 Stomil Olsztyn 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 8 (2015-09-12 - 2015-09-13)
64 Wigry Suwałki 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
65 Dolcan Ząbki 1 : 0 Stomil Olsztyn
66 Chrobry Głogów 0 : 1 Bytovia Bytów
67 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 Rozwój Katowice
68 Wisła Płock 3 : 0 Olimpia Grudziądz
69 GKS Katowice 2 : 4 Sandecja Nowy Sącz
70 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 GKS Bełchatów
71 Arka Gdynia 2 : 0 Miedź Legnica
72 MKS Kluczbork 3 : 2 Pogoń Siedlce
Kolejka 9 (2015-09-19 - 2015-09-20)
73 Pogoń Siedlce 1 : 0 Wigry Suwałki
74 Miedź Legnica 4 : 1 MKS Kluczbork
75 GKS Bełchatów 1 : 1 Arka Gdynia
76 Sandecja Nowy Sącz 3 : 3 Zagłębie Sosnowiec
77 Olimpia Grudziądz 1 : 0 GKS Katowice
78 Rozwój Katowice 2 : 1 Wisła Płock
79 Bytovia Bytów 2 : 2 Zawisza Bydgoszcz
80 Stomil Olsztyn 2 : 1 Chrobry Głogów
81 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Dolcan Ząbki
Kolejka 10 (2015-09-25 - 2015-09-27)
82 Wigry Suwałki 0 : 1 Dolcan Ząbki
83 Chrobry Głogów 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
84 Zawisza Bydgoszcz 3 : 0 Stomil Olsztyn
85 Wisła Płock 2 : 1 Bytovia Bytów
86 GKS Katowice 2 : 2 Rozwój Katowice
87 Zagłębie Sosnowiec 0 : 0 Olimpia Grudziądz
88 Arka Gdynia 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
89 MKS Kluczbork 0 : 0 GKS Bełchatów
90 Miedź Legnica 1 : 1 Pogoń Siedlce
Kolejka 11 (2015-10-03 - 2015-10-04)
91 Miedź Legnica 0 : 0 Wigry Suwałki
92 GKS Bełchatów 0 : 0 Pogoń Siedlce
93 Sandecja Nowy Sącz 1 : 2 MKS Kluczbork
94 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Arka Gdynia
95 Rozwój Katowice 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
96 Bytovia Bytów 0 : 3 GKS Katowice
97 Stomil Olsztyn 1 : 1 Wisła Płock
98 Chojniczanka Chojnice 0 : 2 Zawisza Bydgoszcz
99 Dolcan Ząbki 1 : 1 Chrobry Głogów
Kolejka 12 (2015-10-10 - 2015-10-11)
100 Wigry Suwałki 1 : 2 Chrobry Głogów
101 Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 Dolcan Ząbki
102 Wisła Płock 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
103 GKS Katowice 2 : 2 Stomil Olsztyn
104 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Bytovia Bytów
105 Arka Gdynia 4 : 0 Rozwój Katowice
106 MKS Kluczbork 1 : 0 Olimpia Grudziądz
107 Pogoń Siedlce 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
108 Miedź Legnica 1 : 1 GKS Bełchatów
Kolejka 13 (2015-10-17 - 2015-10-18)
109 GKS Bełchatów 0 : 2 Wigry Suwałki
110 Sandecja Nowy Sącz 3 : 2 Miedź Legnica
111 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Pogoń Siedlce
112 Rozwój Katowice 0 : 1 MKS Kluczbork
113 Bytovia Bytów 1 : 1 Arka Gdynia
114 Stomil Olsztyn 2 : 4 Zagłębie Sosnowiec
115 Chojniczanka Chojnice 0 : 2 GKS Katowice
116 Dolcan Ząbki 0 : 1 Wisła Płock
117 Chrobry Głogów 3 : 1 Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 14 (2015-10-24 - 2015-10-25)
118 Wigry Suwałki 0 : 1 Zawisza Bydgoszcz
119 Wisła Płock 0 : 1 Chrobry Głogów
120 GKS Katowice 2 : 0 Dolcan Ząbki
121 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
122 Arka Gdynia 0 : 1 Stomil Olsztyn
123 MKS Kluczbork 1 : 1 Bytovia Bytów
124 Pogoń Siedlce 3 : 2 Rozwój Katowice
125 Miedź Legnica 4 : 0 Olimpia Grudziądz
126 GKS Bełchatów 1 : 0 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 15 (2015-10-31 - 2015-10-31)
127 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Wigry Suwałki
128 Olimpia Grudziądz 1 : 3 GKS Bełchatów
129 Rozwój Katowice 2 : 1 Miedź Legnica
130 Bytovia Bytów 3 : 1 Pogoń Siedlce
131 Stomil Olsztyn 1 : 0 MKS Kluczbork
132 Chojniczanka Chojnice 2 : 3 Arka Gdynia
133 Dolcan Ząbki 4 : 1 Zagłębie Sosnowiec
134 Chrobry Głogów 0 : 0 GKS Katowice
135 Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 Wisła Płock
Kolejka 16 (2015-11-07 - 2015-11-08)
136 Wigry Suwałki 1 : 2 Wisła Płock
137 GKS Katowice 1 : 0 Zawisza Bydgoszcz
138 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Chrobry Głogów
139 Arka Gdynia 3 : 2 Dolcan Ząbki
140 MKS Kluczbork 1 : 3 Chojniczanka Chojnice
141 Pogoń Siedlce 0 : 1 Stomil Olsztyn
142 Miedź Legnica 2 : 0 Bytovia Bytów
143 GKS Bełchatów 0 : 2 Rozwój Katowice
144 Sandecja Nowy Sącz 0 : 0 Olimpia Grudziądz
Kolejka 17 (2015-11-14 - 2015-11-15)
145 Olimpia Grudziądz 0 : 2 Wigry Suwałki
146 Rozwój Katowice 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
147 Bytovia Bytów 2 : 2 GKS Bełchatów
148 Stomil Olsztyn 0 : 1 Miedź Legnica
149 Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Pogoń Siedlce
150 Dolcan Ząbki 1 : 1 MKS Kluczbork
151 Chrobry Głogów 0 : 1 Arka Gdynia
152 Zawisza Bydgoszcz 6 : 1 Zagłębie Sosnowiec
153 Wisła Płock 2 : 0 GKS Katowice
Kolejka 18 (2015-11-21 - 2015-11-22)
154 Wigry Suwałki 0 : 1 GKS Katowice
155 Wisła Płock 3 : 1 Zagłębie Sosnowiec
156 Zawisza Bydgoszcz 2 : 2 Arka Gdynia
157 Chrobry Głogów 5 : 1 MKS Kluczbork
158 Dolcan Ząbki 6 : 1 Pogoń Siedlce
159 Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Miedź Legnica
160 Stomil Olsztyn 0 : 2 GKS Bełchatów
161 Bytovia Bytów 1 : 0 Sandecja Nowy Sącz
162 Rozwój Katowice 0 : 2 Olimpia Grudziądz
Kolejka 19 (2015-11-28 - 2015-11-29)
163 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 GKS Bełchatów
164 Dolcan Ząbki 3 : 4 Miedź Legnica
165 Rozwój Katowice 1 : 3 Wigry Suwałki
166 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Bytovia Bytów
167 Sandecja Nowy Sącz 0 : 2 Stomil Olsztyn
168 Pogoń Siedlce 1 : 0 Chrobry Głogów
169 MKS Kluczbork 0 : 1 Zawisza Bydgoszcz
170 Arka Gdynia 4 : 2 Wisła Płock
171 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 GKS Katowice
Kolejka 20 (2016-03-04 - 2016-03-06)
172 Wigry Suwałki 0 : 2 Zagłębie Sosnowiec
173 GKS Katowice 0 : 2 Arka Gdynia
174 Wisła Płock 3 : 0 MKS Kluczbork
175 Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 Pogoń Siedlce
176 Chrobry Głogów 2 : 1 Miedź Legnica
177 Dolcan Ząbki 0 : 3 GKS Bełchatów
178 Chojniczanka Chojnice 0 : 1 Sandecja Nowy Sącz
179 Stomil Olsztyn 1 : 1 Olimpia Grudziądz
180 Bytovia Bytów 2 : 1 Rozwój Katowice
Kolejka 21 (2016-03-12 - 2016-03-13)
181 Dolcan Ząbki 0 : 3 Sandecja Nowy Sącz
182 Bytovia Bytów 0 : 0 Wigry Suwałki
183 Rozwój Katowice 2 : 1 Stomil Olsztyn
184 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
185 GKS Bełchatów 1 : 1 Chrobry Głogów
186 Miedź Legnica 1 : 1 Zawisza Bydgoszcz
187 Pogoń Siedlce 0 : 0 Wisła Płock
188 MKS Kluczbork 1 : 2 GKS Katowice
189 Arka Gdynia 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 22 (2016-03-19 - 2016-03-20)
190 Wigry Suwałki 0 : 1 Arka Gdynia
191 Zagłębie Sosnowiec 0 : 2 MKS Kluczbork
192 GKS Katowice 1 : 0 Pogoń Siedlce
193 Wisła Płock 2 : 0 Miedź Legnica
194 Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 GKS Bełchatów
195 Chrobry Głogów 1 : 1 Sandecja Nowy Sącz
196 Dolcan Ząbki 0 : 3 Olimpia Grudziądz
197 Chojniczanka Chojnice 1 : 3 Rozwój Katowice
198 Stomil Olsztyn 0 : 0 Bytovia Bytów
Kolejka 23 (2016-03-26 - 2016-03-26)
199 Stomil Olsztyn 2 : 2 Wigry Suwałki
200 Bytovia Bytów 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
201 Rozwój Katowice 3 : 0 Dolcan Ząbki
202 Olimpia Grudziądz 2 : 1 Chrobry Głogów
203 Sandecja Nowy Sącz 4 : 0 Zawisza Bydgoszcz
204 GKS Bełchatów 0 : 2 Wisła Płock
205 Miedź Legnica 1 : 1 GKS Katowice
206 Pogoń Siedlce 3 : 2 Zagłębie Sosnowiec
207 MKS Kluczbork 0 : 2 Arka Gdynia
Kolejka 24 (2016-04-02 - 2016-04-03)
208 Wigry Suwałki 2 : 2 MKS Kluczbork
209 Arka Gdynia 3 : 0 Pogoń Siedlce
210 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 Miedź Legnica
211 GKS Katowice 1 : 0 GKS Bełchatów
212 Wisła Płock 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
213 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Olimpia Grudziądz
214 Chrobry Głogów 1 : 2 Rozwój Katowice
215 Dolcan Ząbki 0 : 3 Bytovia Bytów
216 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Stomil Olsztyn
Kolejka 25 (2016-04-09 - 2016-04-10)
217 Chojniczanka Chojnice 0 : 1 Wigry Suwałki
218 Stomil Olsztyn 3 : 0 Dolcan Ząbki
219 Bytovia Bytów 0 : 3 Chrobry Głogów
220 Rozwój Katowice 1 : 3 Zawisza Bydgoszcz
221 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Wisła Płock
222 Sandecja Nowy Sącz 4 : 0 GKS Katowice
223 GKS Bełchatów 2 : 0 Zagłębie Sosnowiec
224 Miedź Legnica 0 : 0 Arka Gdynia
225 Pogoń Siedlce 3 : 0 MKS Kluczbork
Kolejka 26 (2016-04-16 - 2016-04-17)
226 Wigry Suwałki 3 : 1 Pogoń Siedlce
227 MKS Kluczbork 0 : 0 Miedź Legnica
228 Arka Gdynia 2 : 1 GKS Bełchatów
229 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
230 GKS Katowice 0 : 2 Olimpia Grudziądz
231 Wisła Płock 1 : 0 Rozwój Katowice
232 Zawisza Bydgoszcz 2 : 3 Bytovia Bytów
233 Chrobry Głogów 3 : 0 Stomil Olsztyn
234 Dolcan Ząbki 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 27 (2016-04-23 - 2016-04-24)
235 Pogoń Siedlce 0 : 0 Miedź Legnica
236 Dolcan Ząbki 0 : 3 Wigry Suwałki
237 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Chrobry Głogów
238 Stomil Olsztyn 1 : 1 Zawisza Bydgoszcz
239 Bytovia Bytów 1 : 2 Wisła Płock
240 Rozwój Katowice 1 : 2 GKS Katowice
241 Olimpia Grudziądz 4 : 2 Zagłębie Sosnowiec
242 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 Arka Gdynia
243 GKS Bełchatów 0 : 2 MKS Kluczbork
Kolejka 28 (2016-04-30 - 2016-05-01)
244 Wigry Suwałki 0 : 0 Miedź Legnica
245 Pogoń Siedlce 1 : 0 GKS Bełchatów
246 MKS Kluczbork 2 : 4 Sandecja Nowy Sącz
247 Arka Gdynia 0 : 0 Olimpia Grudziądz
248 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 Rozwój Katowice
249 GKS Katowice 0 : 2 Bytovia Bytów
250 Wisła Płock 0 : 0 Stomil Olsztyn
251 Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
252 Chrobry Głogów 3 : 0 Dolcan Ząbki
Kolejka 29 (2016-05-07 - 2016-05-08)
253 Chrobry Głogów 3 : 0 Wigry Suwałki
254 Dolcan Ząbki 0 : 3 Zawisza Bydgoszcz
255 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Wisła Płock
256 Stomil Olsztyn 0 : 0 GKS Katowice
257 Bytovia Bytów 3 : 0 Zagłębie Sosnowiec
258 Rozwój Katowice 1 : 4 Arka Gdynia
259 Olimpia Grudziądz 1 : 2 MKS Kluczbork
260 Sandecja Nowy Sącz 3 : 0 Pogoń Siedlce
261 GKS Bełchatów 0 : 1 Miedź Legnica
Kolejka 30 (2016-05-11 - 2016-05-11)
262 Wigry Suwałki 2 : 2 GKS Bełchatów
263 Miedź Legnica 3 : 1 Sandecja Nowy Sącz
264 Pogoń Siedlce 1 : 2 Olimpia Grudziądz
265 MKS Kluczbork 1 : 0 Rozwój Katowice
266 Arka Gdynia 1 : 1 Bytovia Bytów
267 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Stomil Olsztyn
268 GKS Katowice 2 : 2 Chojniczanka Chojnice
269 Wisła Płock 3 : 0 Dolcan Ząbki
270 Zawisza Bydgoszcz 4 : 1 Chrobry Głogów
Kolejka 31 (2016-05-14 - 2016-05-15)
271 Pogoń Siedlce 2 : 0 Rozwój Katowice
272 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Wigry Suwałki
273 Chrobry Głogów 2 : 0 Wisła Płock
274 Dolcan Ząbki 0 : 3 GKS Katowice
275 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Zagłębie Sosnowiec
276 Stomil Olsztyn 0 : 4 Arka Gdynia
277 Bytovia Bytów 2 : 1 MKS Kluczbork
278 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Miedź Legnica
279 Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 GKS Bełchatów
Kolejka 32 (2016-05-21 - 2016-05-22)
280 Wigry Suwałki 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
281 GKS Bełchatów 1 : 2 Olimpia Grudziądz
282 Miedź Legnica 4 : 0 Rozwój Katowice
283 Pogoń Siedlce 0 : 0 Bytovia Bytów
284 MKS Kluczbork 3 : 0 Stomil Olsztyn
285 Arka Gdynia 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
286 Zagłębie Sosnowiec 3 : 0 Dolcan Ząbki
287 GKS Katowice 0 : 0 Chrobry Głogów
288 Wisła Płock 5 : 0 Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 33 (2016-05-29 - 2016-05-29)
289 Wisła Płock 0 : 0 Wigry Suwałki
290 Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 GKS Katowice
291 Chrobry Głogów 1 : 3 Zagłębie Sosnowiec
292 Dolcan Ząbki 0 : 3 Arka Gdynia
293 Chojniczanka Chojnice 3 : 1 MKS Kluczbork
294 Stomil Olsztyn 2 : 0 Pogoń Siedlce
295 Bytovia Bytów 0 : 0 Miedź Legnica
296 Rozwój Katowice 2 : 1 GKS Bełchatów
297 Olimpia Grudziądz 3 : 2 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 34 (2016-06-05 - 2016-06-05)
298 Wigry Suwałki 2 : 1 Olimpia Grudziądz
299 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Rozwój Katowice
300 GKS Bełchatów 5 : 1 Bytovia Bytów
301 Miedź Legnica 1 : 0 Stomil Olsztyn
302 Pogoń Siedlce 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
303 MKS Kluczbork 3 : 0 Dolcan Ząbki
304 Arka Gdynia 1 : 1 Chrobry Głogów
305 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
306 GKS Katowice 2 : 1 Wisła Płock

Najnowszy numer 38/2019 w sprzedaży od 2019-09-18.

reklama
reklama

Sonda

Czy poparcie dla PiS przekroczy 50%?


Zobacz komentarze (12)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.