Kolejka 1 (2018-08-11 - 2018-07-12) |
1 |
Radomiak II Radom |
5 : 0 |
Perła Złotokłos |
2 |
Orzeł Unin |
0 : 6 |
Pogoń Grodzisk |
3 |
Wilga Garwolin |
2 : 1 |
Znicz II Pruszków |
4 |
Pilica Białobrzegi |
4 : 2 |
Błonianka Błonie |
5 |
KS Raszyn |
0 : 4 |
Energia Kozienice |
6 |
Oskar Przysucha |
3 : 0 |
LKS Promna |
7 |
Sparta Jazgarzew |
0 : 6 |
MKS Piaseczno |
8 |
Mazur Karczew |
1 : 4 |
Mszczonowianka Mszczonów |
Kolejka 2 (2018-08-15 - 2018-08-15) |
9 |
Perła Złotokłos |
0 : 4 |
Mszczonowianka Mszczonów |
10 |
MKS Piaseczno |
3 : 2 |
Mazur Karczew |
11 |
LKS Promna |
0 : 4 |
Sparta Jazgarzew |
12 |
Energia Kozienice |
0 : 1 |
Oskar Przysucha |
13 |
Błonianka Błonie |
1 : 1 |
KS Raszyn |
14 |
Wilga Garwolin |
0 : 1 |
Pilica Białobrzegi |
15 |
Pogoń Grodzisk |
3 : 2 |
Znicz II Pruszków |
16 |
Radomiak II Radom |
4 : 0 |
Orzeł Unin |
Kolejka 3 (2018-08-18 - 2018-08-19) |
17 |
Orzeł Unin |
6 : 0 |
Perła Złotokłos |
18 |
Znicz II Pruszków |
1 : 2 |
Radomiak II Radom |
19 |
Pilica Białobrzegi |
0 : 1 |
Pogoń Grodzisk |
20 |
KS Raszyn |
2 : 1 |
Wilga Garwolin |
21 |
Oskar Przysucha |
3 : 0 |
Błonianka Błonie |
22 |
Sparta Jazgarzew |
1 : 2 |
Energia Kozienice |
23 |
Mazur Karczew |
2 : 1 |
LKS Promna |
24 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 : 3 |
MKS Piaseczno |
Kolejka 4 (2018-08-25 - 2018-08-26) |
25 |
Perła Złotokłos |
1 : 2 |
MKS Piaseczno |
26 |
LKS Promna |
1 : 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
27 |
Energia Kozienice |
1 : 3 |
Mazur Karczew |
28 |
Błonianka Błonie |
1 : 1 |
Sparta Jazgarzew |
29 |
Wilga Garwolin |
0 : 2 |
Oskar Przysucha |
30 |
Pogoń Grodzisk |
5 : 1 |
KS Raszyn |
31 |
Radomiak II Radom |
0 : 7 |
Pilica Białobrzegi |
32 |
Orzeł Unin |
1 : 0 |
Znicz II Pruszków |
Kolejka 5 (2018-09-01 - 2018-09-02) |
33 |
Znicz II Pruszków |
6 : 0 |
Perła Złotokłos |
34 |
Pilica Białobrzegi |
7 : 0 |
Orzeł Unin |
35 |
KS Raszyn |
4 : 1 |
Radomiak II Radom |
36 |
Oskar Przysucha |
1 : 2 |
Pogoń Grodzisk |
37 |
Sparta Jazgarzew |
1 : 2 |
Wilga Garwolin |
38 |
Mazur Karczew |
0 : 2 |
Błonianka Błonie |
39 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 : 1 |
Energia Kozienice |
40 |
MKS Piaseczno |
0 : 0 |
LKS Promna |
Kolejka 6 (2018-09-08 - 2018-09-09) |
41 |
Perła Złotokłos |
1 : 3 |
LKS Promna |
42 |
Energia Kozienice |
1 : 4 |
MKS Piaseczno |
43 |
Błonianka Błonie |
3 : 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
44 |
Wilga Garwolin |
2 : 1 |
Mazur Karczew |
45 |
Pogoń Grodzisk |
2 : 0 |
Sparta Jazgarzew |
46 |
Radomiak II Radom |
3 : 3 |
Oskar Przysucha |
47 |
Orzeł Unin |
0 : 1 |
KS Raszyn |
48 |
Znicz II Pruszków |
0 : 2 |
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 7 (2018-09-15 - 2018-09-16) |
49 |
Pilica Białobrzegi |
5 : 0 |
Perła Złotokłos |
50 |
KS Raszyn |
1 : 3 |
Znicz II Pruszków |
51 |
Oskar Przysucha |
3 : 1 |
Orzeł Unin |
52 |
Sparta Jazgarzew |
1 : 1 |
Radomiak II Radom |
53 |
Mazur Karczew |
1 : 3 |
Pogoń Grodzisk |
54 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 : 2 |
Wilga Garwolin |
55 |
MKS Piaseczno |
1 : 2 |
Błonianka Błonie |
56 |
LKS Promna |
0 : 1 |
Energia Kozienice |
Kolejka 8 (2018-09-22 - 2018-09-23) |
57 |
Perła Złotokłos |
0 : 1 |
Energia Kozienice |
58 |
Błonianka Błonie |
3 : 0 |
LKS Promna |
59 |
Wilga Garwolin |
3 : 6 |
MKS Piaseczno |
60 |
Pogoń Grodzisk |
3 : 1 |
Mszczonowianka Mszczonów |
61 |
Radomiak II Radom |
4 : 1 |
Mazur Karczew |
62 |
Orzeł Unin |
5 : 1 |
Sparta Jazgarzew |
63 |
Znicz II Pruszków |
0 : 1 |
Oskar Przysucha |
64 |
Pilica Białobrzegi |
5 : 0 |
KS Raszyn |
Kolejka 9 (2018-09-29 - 2018-09-30) |
65 |
KS Raszyn |
3 : 0 |
Perła Złotokłos |
66 |
Oskar Przysucha |
1 : 5 |
Pilica Białobrzegi |
67 |
Sparta Jazgarzew |
1 : 0 |
Znicz II Pruszków |
68 |
Mazur Karczew |
1 : 1 |
Orzeł Unin |
69 |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 : 1 |
Radomiak II Radom |
70 |
MKS Piaseczno |
1 : 3 |
Pogoń Grodzisk |
71 |
LKS Promna |
1 : 1 |
Wilga Garwolin |
72 |
Energia Kozienice |
0 : 2 |
Błonianka Błonie |
Kolejka 10 (2018-10-06 - 2018-10-07) |
73 |
Perła Złotokłos |
0 : 5 |
Błonianka Błonie |
74 |
Wilga Garwolin |
2 : 4 |
Energia Kozienice |
75 |
Pogoń Grodzisk |
7 : 1 |
LKS Promna |
76 |
Radomiak II Radom |
3 : 1 |
MKS Piaseczno |
77 |
Orzeł Unin |
2 : 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
78 |
Znicz II Pruszków |
1 : 2 |
Mazur Karczew |
79 |
Pilica Białobrzegi |
5 : 0 |
Sparta Jazgarzew |
80 |
KS Raszyn |
0 : 2 |
Oskar Przysucha |
Kolejka 11 (2018-10-13 - 2018-10-14) |
81 |
Oskar Przysucha |
7 : 0 |
Perła Złotokłos |
82 |
Sparta Jazgarzew |
0 : 4 |
KS Raszyn |
83 |
Mazur Karczew |
1 : 1 |
Pilica Białobrzegi |
84 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 : 1 |
Znicz II Pruszków |
85 |
MKS Piaseczno |
6 : 1 |
Orzeł Unin |
86 |
LKS Promna |
1 : 0 |
Radomiak II Radom |
87 |
Energia Kozienice |
1 : 0 |
Pogoń Grodzisk |
88 |
Błonianka Błonie |
3 : 2 |
Wilga Garwolin |
Kolejka 12 (2018-10-20 - 2018-10-21) |
89 |
Perła Złotokłos |
0 : 3 |
Wilga Garwolin |
90 |
Pogoń Grodzisk |
1 : 0 |
Błonianka Błonie |
91 |
Radomiak II Radom |
1 : 1 |
Energia Kozienice |
92 |
Orzeł Unin |
1 : 2 |
LKS Promna |
93 |
Znicz II Pruszków |
3 : 0 |
MKS Piaseczno |
94 |
Pilica Białobrzegi |
1 : 3 |
Mszczonowianka Mszczonów |
95 |
KS Raszyn |
1 : 6 |
Mazur Karczew |
96 |
Oskar Przysucha |
4 : 0 |
Sparta Jazgarzew |
Kolejka 13 (2018-10-27 - 2018-10-28) |
97 |
Sparta Jazgarzew |
5 : 0 |
Perła Złotokłos |
98 |
Mazur Karczew |
2 : 1 |
Oskar Przysucha |
99 |
Mszczonowianka Mszczonów |
5 : 2 |
KS Raszyn |
100 |
MKS Piaseczno |
1 : 2 |
Pilica Białobrzegi |
101 |
LKS Promna |
2 : 0 |
Znicz II Pruszków |
102 |
Energia Kozienice |
3 : 1 |
Orzeł Unin |
103 |
Błonianka Błonie |
4 : 0 |
Radomiak II Radom |
104 |
Wilga Garwolin |
0 : 7 |
Pogoń Grodzisk |
Kolejka 14 (2018-11-03 - 2018-11-04) |
105 |
Perła Złotokłos |
0 : 6 |
Pogoń Grodzisk |
106 |
Radomiak II Radom |
1 : 2 |
Wilga Garwolin |
107 |
Orzeł Unin |
1 : 6 |
Błonianka Błonie |
108 |
Znicz II Pruszków |
3 : 0 |
Energia Kozienice |
109 |
Pilica Białobrzegi |
1 : 1 |
LKS Promna |
110 |
KS Raszyn |
2 : 3 |
MKS Piaseczno |
111 |
Oskar Przysucha |
2 : 1 |
Mszczonowianka Mszczonów |
112 |
Sparta Jazgarzew |
2 : 0 |
Mazur Karczew |
Kolejka 15 (2018-11-10 - 2018-11-11) |
113 |
Mazur Karczew |
2 : 0 |
Perła Złotokłos |
114 |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 : 0 |
Sparta Jazgarzew |
115 |
MKS Piaseczno |
1 : 0 |
Oskar Przysucha |
116 |
LKS Promna |
0 : 2 |
KS Raszyn |
117 |
Energia Kozienice |
3 : 5 |
Pilica Białobrzegi |
118 |
Błonianka Błonie |
2 : 1 |
Znicz II Pruszków |
119 |
Wilga Garwolin |
1 : 1 |
Orzeł Unin |
120 |
Pogoń Grodzisk |
6 : 0 |
Radomiak II Radom |
Kolejka 16 (2018-11-17 - 2018-11-17) |
121 |
Perła Złotokłos |
0 : 3 |
Radomiak II Radom |
122 |
Pogoń Grodzisk |
3 : 0 |
Orzeł Unin |
123 |
Znicz II Pruszków |
1 : 2 |
Wilga Garwolin |
124 |
Błonianka Błonie |
4 : 0 |
Pilica Białobrzegi |
125 |
Energia Kozienice |
1 : 1 |
KS Raszyn |
126 |
LKS Promna |
2 : 3 |
Oskar Przysucha |
127 |
MKS Piaseczno |
0 : 2 |
Sparta Jazgarzew |
128 |
Mszczonowianka Mszczonów |
0 : 1 |
Mazur Karczew |
Kolejka 17 (2019-03-23 - 2019-03-24) |
129 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 : 0 |
Perła Złotokłos |
130 |
Mazur Karczew |
1 : 0 |
MKS Piaseczno |
131 |
Sparta Jazgarzew |
1 : 1 |
LKS Promna |
132 |
Oskar Przysucha |
1 : 1 |
Energia Kozienice |
133 |
KS Raszyn |
0 : 2 |
Błonianka Błonie |
134 |
Pilica Białobrzegi |
1 : 0 |
Wilga Garwolin |
135 |
Znicz II Pruszków |
1 : 0 |
Pogoń Grodzisk |
136 |
Orzeł Unin |
5 : 1 |
Radomiak II Radom |
Kolejka 18 (2019-03-30 - 2019-03-31) |
137 |
Perła Złotokłos |
1 : 3 |
Orzeł Unin |
138 |
Radomiak II Radom |
0 : 2 |
Znicz II Pruszków |
139 |
Pogoń Grodzisk |
2 : 0 |
Pilica Białobrzegi |
140 |
Wilga Garwolin |
1 : 3 |
KS Raszyn |
141 |
Błonianka Błonie |
0 : 2 |
Oskar Przysucha |
142 |
Energia Kozienice |
1 : 2 |
Sparta Jazgarzew |
143 |
LKS Promna |
1 : 3 |
Mazur Karczew |
144 |
MKS Piaseczno |
0 : 4 |
Mszczonowianka Mszczonów |
Kolejka 19 (2019-04-06 - 2019-04-07) |
145 |
MKS Piaseczno |
2 : 0 |
Perła Złotokłos |
146 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 : 0 |
LKS Promna |
147 |
Mazur Karczew |
1 : 0 |
Energia Kozienice |
148 |
Sparta Jazgarzew |
1 : 3 |
Błonianka Błonie |
149 |
Oskar Przysucha |
3 : 1 |
Wilga Garwolin |
150 |
KS Raszyn |
1 : 2 |
Pogoń Grodzisk |
151 |
Pilica Białobrzegi |
2 : 0 |
Radomiak II Radom |
152 |
Znicz II Pruszków |
3 : 0 |
Orzeł Unin |
Kolejka 20 (2019-04-13 - 2019-04-14) |
153 |
Perła Złotokłos |
2 : 2 |
Znicz II Pruszków |
154 |
Orzeł Unin |
0 : 2 |
Pilica Białobrzegi |
155 |
Radomiak II Radom |
2 : 1 |
KS Raszyn |
156 |
Pogoń Grodzisk |
4 : 2 |
Oskar Przysucha |
157 |
Wilga Garwolin |
1 : 1 |
Sparta Jazgarzew |
158 |
Błonianka Błonie |
4 : 2 |
Mazur Karczew |
159 |
Energia Kozienice |
4 : 5 |
Mszczonowianka Mszczonów |
160 |
LKS Promna |
0 : 2 |
MKS Piaseczno |
Kolejka 21 (2019-04-20 - 2019-04-20) |
161 |
LKS Promna |
4 : 0 |
Perła Złotokłos |
162 |
MKS Piaseczno |
4 : 0 |
Energia Kozienice |
163 |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 : 1 |
Błonianka Błonie |
164 |
Mazur Karczew |
2 : 1 |
Wilga Garwolin |
165 |
Sparta Jazgarzew |
1 : 6 |
Pogoń Grodzisk |
166 |
Oskar Przysucha |
1 : 1 |
Radomiak II Radom |
167 |
KS Raszyn |
5 : 1 |
Orzeł Unin |
168 |
Pilica Białobrzegi |
1 : 2 |
Znicz II Pruszków |
Kolejka 22 (2019-04-27 - 2019-04-28) |
169 |
Perła Złotokłos |
0 : 0 |
Pilica Białobrzegi |
170 |
Znicz II Pruszków |
1 : 0 |
KS Raszyn |
171 |
Orzeł Unin |
0 : 5 |
Oskar Przysucha |
172 |
Radomiak II Radom |
1 : 3 |
Sparta Jazgarzew |
173 |
Pogoń Grodzisk |
4 : 0 |
Mazur Karczew |
174 |
Wilga Garwolin |
0 : 3 |
Mszczonowianka Mszczonów |
175 |
Błonianka Błonie |
2 : 3 |
MKS Piaseczno |
176 |
Energia Kozienice |
3 : 0 |
LKS Promna |
Kolejka 23 (2019-05-04 - 2019-05-05) |
177 |
Energia Kozienice |
1 : 0 |
Perła Złotokłos |
178 |
LKS Promna |
0 : 4 |
Błonianka Błonie |
179 |
MKS Piaseczno |
3 : 2 |
Wilga Garwolin |
180 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 : 2 |
Pogoń Grodzisk |
181 |
Mazur Karczew |
0 : 0 |
Radomiak II Radom |
182 |
Sparta Jazgarzew |
2 : 0 |
Orzeł Unin |
183 |
Oskar Przysucha |
3 : 0 |
Znicz II Pruszków |
184 |
KS Raszyn |
2 : 0 |
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 24 (2019-05-11 - 2019-05-12) |
185 |
Perła Złotokłos |
0 : 3 |
KS Raszyn |
186 |
Pilica Białobrzegi |
0 : 1 |
Oskar Przysucha |
187 |
Znicz II Pruszków |
1 : 1 |
Sparta Jazgarzew |
188 |
Orzeł Unin |
1 : 2 |
Mazur Karczew |
189 |
Radomiak II Radom |
0 : 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
190 |
Pogoń Grodzisk |
6 : 1 |
MKS Piaseczno |
191 |
Wilga Garwolin |
4 : 0 |
LKS Promna |
192 |
Błonianka Błonie |
4 : 2 |
Energia Kozienice |
Kolejka 25 (2019-05-15 - 2019-05-15) |
193 |
Błonianka Błonie |
8 : 0 |
Perła Złotokłos |
194 |
Energia Kozienice |
1 : 1 |
Wilga Garwolin |
195 |
LKS Promna |
3 : 3 |
Pogoń Grodzisk |
196 |
MKS Piaseczno |
2 : 4 |
Radomiak II Radom |
197 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 : 1 |
Orzeł Unin |
198 |
Mazur Karczew |
1 : 2 |
Znicz II Pruszków |
199 |
Sparta Jazgarzew |
2 : 3 |
Pilica Białobrzegi |
200 |
Oskar Przysucha |
0 : 1 |
KS Raszyn |
Kolejka 26 (2019-05-18 - 2019-05-19) |
201 |
Perła Złotokłos |
0 : 4 |
Oskar Przysucha |
202 |
KS Raszyn |
1 : 0 |
Sparta Jazgarzew |
203 |
Pilica Białobrzegi |
1 : 2 |
Mazur Karczew |
204 |
Znicz II Pruszków |
3 : 3 |
Mszczonowianka Mszczonów |
205 |
Orzeł Unin |
2 : 7 |
MKS Piaseczno |
206 |
Radomiak II Radom |
2 : 1 |
LKS Promna |
207 |
Pogoń Grodzisk |
2 : 0 |
Energia Kozienice |
208 |
Wilga Garwolin |
1 : 2 |
Błonianka Błonie |
Kolejka 27 (2019-05-25 - 2019-05-26) |
209 |
Wilga Garwolin |
4 : 1 |
Perła Złotokłos |
210 |
Błonianka Błonie |
2 : 2 |
Pogoń Grodzisk |
211 |
Energia Kozienice |
2 : 3 |
Radomiak II Radom |
212 |
LKS Promna |
2 : 1 |
Orzeł Unin |
213 |
MKS Piaseczno |
3 : 3 |
Znicz II Pruszków |
214 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 : 1 |
Pilica Białobrzegi |
215 |
Mazur Karczew |
1 : 6 |
KS Raszyn |
216 |
Sparta Jazgarzew |
1 : 3 |
Oskar Przysucha |
Kolejka 28 (2019-06-01 - 2019-06-02) |
217 |
Perła Złotokłos |
1 : 2 |
Sparta Jazgarzew |
218 |
Oskar Przysucha |
5 : 1 |
Mazur Karczew |
219 |
KS Raszyn |
0 : 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
220 |
Pilica Białobrzegi |
5 : 6 |
MKS Piaseczno |
221 |
Znicz II Pruszków |
2 : 0 |
LKS Promna |
222 |
Orzeł Unin |
0 : 3 |
Energia Kozienice |
223 |
Radomiak II Radom |
2 : 7 |
Błonianka Błonie |
224 |
Pogoń Grodzisk |
3 : 1 |
Wilga Garwolin |
Kolejka 29 (2019-06-08 - 2019-06-09) |
225 |
Pogoń Grodzisk |
10 : 0 |
Perła Złotokłos |
226 |
Wilga Garwolin |
5 : 0 |
Radomiak II Radom |
227 |
Błonianka Błonie |
9 : 1 |
Orzeł Unin |
228 |
Energia Kozienice |
3 : 3 |
Znicz II Pruszków |
229 |
LKS Promna |
0 : 7 |
Pilica Białobrzegi |
230 |
MKS Piaseczno |
2 : 3 |
KS Raszyn |
231 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 : 5 |
Oskar Przysucha |
232 |
Mazur Karczew |
2 : 0 |
Sparta Jazgarzew |
Kolejka 30 (2019-06-15 - 2019-06-15) |
233 |
Perła Złotokłos |
0 : 6 |
Mazur Karczew |
234 |
Sparta Jazgarzew |
0 : 1 |
Mszczonowianka Mszczonów |
235 |
Oskar Przysucha |
3 : 0 |
MKS Piaseczno |
236 |
KS Raszyn |
4 : 1 |
LKS Promna |
237 |
Pilica Białobrzegi |
3 : 1 |
Energia Kozienice |
238 |
Znicz II Pruszków |
1 : 9 |
Błonianka Błonie |
239 |
Orzeł Unin |
0 : 2 |
Wilga Garwolin |
240 |
Radomiak II Radom |
1 : 1 |
Pogoń Grodzisk |