Kolejka 1 (2018-08-11 - 2018-07-12) |
1 |
Wisła II Płock |
4 : 1 |
Drukarz Warszawa |
2 |
Hutnik Warszawa |
1 : 1 |
KS Łomianki |
3 |
Huragan Wołomin |
2 : 3 |
Ożarowianka Ożarów |
4 |
Korona Ostrołęka |
1 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
5 |
Mazur Gostynin |
1 : 1 |
MKS Ciechanów |
6 |
MKS Przasnysz |
3 : 1 |
Wkra Żuromin |
7 |
Kasztelan Sierpc |
0 : 1 |
Mazovia Mińsk |
8 |
Mławianka Mława |
2 : 1 |
Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 2 (2018-08-15 - 2018-08-15) |
9 |
Drukarz Warszawa |
2 : 0 |
Ząbkovia Ząbki |
10 |
Mazovia Mińsk |
2 : 0 |
Mławianka Mława |
11 |
MKS Przasnysz |
4 : 0 |
Kasztelan Sierpc |
12 |
MKS Ciechanów |
0 : 1 |
Wkra Żuromin |
13 |
Pogoń II Siedlce |
2 : 0 |
Mazur Gostynin |
14 |
Ożarowianka Ożarów |
2 : 1 |
Korona Ostrołęka |
15 |
KS Łomianki |
2 : 4 |
Huragan Wołomin |
16 |
Wisła II Płock |
1 : 0 |
Hutnik Warszawa |
Kolejka 3 (2018-08-18 - 2018-08-19) |
17 |
Hutnik Warszawa |
1 : 1 |
Drukarz Warszawa |
18 |
Huragan Wołomin |
2 : 0 |
Wisła II Płock |
19 |
Korona Ostrołęka |
1 : 2 |
KS Łomianki |
20 |
Mazur Gostynin |
0 : 2 |
Ożarowianka Ożarów |
21 |
Wkra Żuromin |
0 : 3 |
Pogoń II Siedlce |
22 |
Kasztelan Sierpc |
3 : 0 |
MKS Ciechanów |
23 |
Mławianka Mława |
0 : 0 |
MKS Przasnysz |
24 |
Ząbkovia Ząbki |
2 : 0 |
Mazovia Mińsk |
Kolejka 4 (2018-08-25 - 2018-08-26) |
25 |
Drukarz Warszawa |
1 : 3 |
Mazovia Mińsk |
26 |
MKS Przasnysz |
1 : 2 |
Ząbkovia Ząbki |
27 |
MKS Ciechanów |
3 : 2 |
Mławianka Mława |
28 |
Pogoń II Siedlce |
0 : 0 |
Kasztelan Sierpc |
29 |
Ożarowianka Ożarów |
6 : 2 |
Wkra Żuromin |
30 |
KS Łomianki |
3 : 1 |
Mazur Gostynin |
31 |
Wisła II Płock |
3 : 1 |
Korona Ostrołęka |
32 |
Hutnik Warszawa |
1 : 3 |
Huragan Wołomin |
Kolejka 5 (2018-09-01 - 2018-09-02) |
33 |
Huragan Wołomin |
6 : 0 |
Drukarz Warszawa |
34 |
Korona Ostrołęka |
2 : 2 |
Hutnik Warszawa |
35 |
Mazur Gostynin |
2 : 1 |
Wisła II Płock |
36 |
Wkra Żuromin |
2 : 1 |
KS Łomianki |
37 |
Kasztelan Sierpc |
0 : 3 |
Ożarowianka Ożarów |
38 |
Mławianka Mława |
0 : 3 |
Pogoń II Siedlce |
39 |
Ząbkovia Ząbki |
6 : 0 |
MKS Ciechanów |
40 |
Mazovia Mińsk |
1 : 4 |
MKS Przasnysz |
Kolejka 6 (2018-09-08 - 2018-09-09) |
41 |
Drukarz Warszawa |
3 : 2 |
MKS Przasnysz |
42 |
MKS Ciechanów |
0 : 4 |
Mazovia Mińsk |
43 |
Pogoń II Siedlce |
0 : 4 |
Ząbkovia Ząbki |
44 |
Ożarowianka Ożarów |
1 : 0 |
Mławianka Mława |
45 |
KS Łomianki |
3 : 1 |
Kasztelan Sierpc |
46 |
Wisła II Płock |
2 : 1 |
Wkra Żuromin |
47 |
Hutnik Warszawa |
1 : 2 |
Mazur Gostynin |
48 |
Huragan Wołomin |
1 : 0 |
Korona Ostrołęka |
Kolejka 7 (2018-09-15 - 2018-09-16) |
49 |
Korona Ostrołęka |
1 : 0 |
Drukarz Warszawa |
50 |
Mazur Gostynin |
0 : 2 |
Huragan Wołomin |
51 |
Wkra Żuromin |
1 : 2 |
Hutnik Warszawa |
52 |
Kasztelan Sierpc |
1 : 5 |
Wisła II Płock |
53 |
Mławianka Mława |
0 : 2 |
KS Łomianki |
54 |
Ząbkovia Ząbki |
1 : 0 |
Ożarowianka Ożarów |
55 |
Mazovia Mińsk |
1 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
56 |
MKS Przasnysz |
6 : 1 |
MKS Ciechanów |
Kolejka 8 (2018-09-22 - 2018-09-23) |
57 |
Drukarz Warszawa |
2 : 3 |
MKS Ciechanów |
58 |
Pogoń II Siedlce |
1 : 2 |
MKS Przasnysz |
59 |
Ożarowianka Ożarów |
4 : 1 |
Mazovia Mińsk |
60 |
KS Łomianki |
1 : 1 |
Ząbkovia Ząbki |
61 |
Wisła II Płock |
4 : 1 |
Mławianka Mława |
62 |
Hutnik Warszawa |
3 : 1 |
Kasztelan Sierpc |
63 |
Huragan Wołomin |
3 : 1 |
Wkra Żuromin |
64 |
Korona Ostrołęka |
1 : 0 |
Mazur Gostynin |
Kolejka 9 (2018-09-29 - 2018-09-30) |
65 |
Mazur Gostynin |
1 : 1 |
Drukarz Warszawa |
66 |
Wkra Żuromin |
1 : 0 |
Korona Ostrołęka |
67 |
Kasztelan Sierpc |
1 : 2 |
Huragan Wołomin |
68 |
Mławianka Mława |
0 : 3 |
Hutnik Warszawa |
69 |
Ząbkovia Ząbki |
4 : 0 |
Wisła II Płock |
70 |
Mazovia Mińsk |
1 : 0 |
KS Łomianki |
71 |
MKS Przasnysz |
3 : 1 |
Ożarowianka Ożarów |
72 |
MKS Ciechanów |
3 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
Kolejka 10 (2018-10-06 - 2018-10-07) |
73 |
Drukarz Warszawa |
1 : 2 |
Pogoń II Siedlce |
74 |
Ożarowianka Ożarów |
2 : 0 |
MKS Ciechanów |
75 |
KS Łomianki |
3 : 2 |
MKS Przasnysz |
76 |
Wisła II Płock |
2 : 2 |
Mazovia Mińsk |
77 |
Hutnik Warszawa |
1 : 0 |
Ząbkovia Ząbki |
78 |
Huragan Wołomin |
2 : 0 |
Mławianka Mława |
79 |
Korona Ostrołęka |
1 : 1 |
Kasztelan Sierpc |
80 |
Mazur Gostynin |
1 : 0 |
Wkra Żuromin |
Kolejka 11 (2018-10-13 - 2018-10-14) |
81 |
Wkra Żuromin |
2 : 3 |
Drukarz Warszawa |
82 |
Kasztelan Sierpc |
0 : 2 |
Mazur Gostynin |
83 |
Mławianka Mława |
1 : 0 |
Korona Ostrołęka |
84 |
Ząbkovia Ząbki |
3 : 0 |
Huragan Wołomin |
85 |
Mazovia Mińsk |
3 : 1 |
Hutnik Warszawa |
86 |
MKS Przasnysz |
0 : 0 |
Wisła II Płock |
87 |
MKS Ciechanów |
3 : 1 |
KS Łomianki |
88 |
Pogoń II Siedlce |
3 : 0 |
Ożarowianka Ożarów |
Kolejka 12 (2018-10-20 - 2018-10-21) |
89 |
Drukarz Warszawa |
4 : 0 |
Ożarowianka Ożarów |
90 |
KS Łomianki |
0 : 0 |
Pogoń II Siedlce |
91 |
Wisła II Płock |
0 : 0 |
MKS Ciechanów |
92 |
Hutnik Warszawa |
4 : 3 |
MKS Przasnysz |
93 |
Huragan Wołomin |
2 : 2 |
Mazovia Mińsk |
94 |
Korona Ostrołęka |
3 : 1 |
Ząbkovia Ząbki |
95 |
Mazur Gostynin |
0 : 3 |
Mławianka Mława |
96 |
Wkra Żuromin |
3 : 2 |
Kasztelan Sierpc |
Kolejka 13 (2018-10-27 - 2018-10-28) |
97 |
Kasztelan Sierpc |
2 : 3 |
Drukarz Warszawa |
98 |
Mławianka Mława |
0 : 1 |
Wkra Żuromin |
99 |
Ząbkovia Ząbki |
2 : 1 |
Mazur Gostynin |
100 |
Mazovia Mińsk |
1 : 2 |
Korona Ostrołęka |
101 |
MKS Przasnysz |
2 : 0 |
Huragan Wołomin |
102 |
MKS Ciechanów |
0 : 0 |
Hutnik Warszawa |
103 |
Pogoń II Siedlce |
2 : 1 |
Wisła II Płock |
104 |
Ożarowianka Ożarów |
0 : 2 |
KS Łomianki |
Kolejka 14 (2018-11-03 - 2018-11-04) |
105 |
Drukarz Warszawa |
1 : 5 |
KS Łomianki |
106 |
Wisła II Płock |
0 : 0 |
Ożarowianka Ożarów |
107 |
Hutnik Warszawa |
3 : 0 |
Pogoń II Siedlce |
108 |
Huragan Wołomin |
5 : 2 |
MKS Ciechanów |
109 |
Korona Ostrołęka |
0 : 0 |
MKS Przasnysz |
110 |
Mazur Gostynin |
0 : 1 |
Mazovia Mińsk |
111 |
Wkra Żuromin |
3 : 2 |
Ząbkovia Ząbki |
112 |
Kasztelan Sierpc |
2 : 1 |
Mławianka Mława |
Kolejka 15 (2018-11-10 - 2018-11-11) |
113 |
Mławianka Mława |
1 : 2 |
Drukarz Warszawa |
114 |
Ząbkovia Ząbki |
4 : 0 |
Kasztelan Sierpc |
115 |
Mazovia Mińsk |
4 : 1 |
Wkra Żuromin |
116 |
MKS Przasnysz |
1 : 0 |
Mazur Gostynin |
117 |
MKS Ciechanów |
0 : 2 |
Korona Ostrołęka |
118 |
Pogoń II Siedlce |
2 : 3 |
Huragan Wołomin |
119 |
Ożarowianka Ożarów |
1 : 0 |
Hutnik Warszawa |
120 |
KS Łomianki |
2 : 1 |
Wisła II Płock |
Kolejka 16 (2018-11-17 - 2018-11-18) |
121 |
Drukarz Warszawa |
1 : 1 |
Wisła II Płock |
122 |
KS Łomianki |
0 : 1 |
Hutnik Warszawa |
123 |
Ożarowianka Ożarów |
2 : 1 |
Huragan Wołomin |
124 |
Pogoń II Siedlce |
2 : 2 |
Korona Ostrołęka |
125 |
MKS Ciechanów |
1 : 1 |
Mazur Gostynin |
126 |
Wkra Żuromin |
1 : 4 |
MKS Przasnysz |
127 |
Mazovia Mińsk |
1 : 1 |
Kasztelan Sierpc |
128 |
Ząbkovia Ząbki |
4 : 2 |
Mławianka Mława |
Kolejka 17 (2019-03-23 - 2019-03-24) |
129 |
Ząbkovia Ząbki |
4 : 0 |
Drukarz Warszawa |
130 |
Mławianka Mława |
1 : 0 |
Mazovia Mińsk |
131 |
Kasztelan Sierpc |
2 : 2 |
MKS Przasnysz |
132 |
Wkra Żuromin |
4 : 0 |
MKS Ciechanów |
133 |
Mazur Gostynin |
2 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
134 |
Korona Ostrołęka |
4 : 0 |
Ożarowianka Ożarów |
135 |
Huragan Wołomin |
2 : 2 |
KS Łomianki |
136 |
Hutnik Warszawa |
4 : 2 |
Wisła II Płock |
Kolejka 18 (2019-03-30 - 2019-03-31) |
137 |
Drukarz Warszawa |
0 : 1 |
Hutnik Warszawa |
138 |
Wisła II Płock |
4 : 5 |
Huragan Wołomin |
139 |
KS Łomianki |
0 : 1 |
Korona Ostrołęka |
140 |
Ożarowianka Ożarów |
0 : 0 |
Mazur Gostynin |
141 |
Pogoń II Siedlce |
3 : 0 |
Wkra Żuromin |
142 |
MKS Ciechanów |
0 : 5 |
Kasztelan Sierpc |
143 |
MKS Przasnysz |
4 : 3 |
Mławianka Mława |
144 |
Mazovia Mińsk |
0 : 0 |
Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 19 (2019-04-06 - 2019-04-07) |
145 |
Mazovia Mińsk |
3 : 0 |
Drukarz Warszawa |
146 |
Ząbkovia Ząbki |
0 : 3 |
MKS Przasnysz |
147 |
Mławianka Mława |
0 : 0 |
MKS Ciechanów |
148 |
Kasztelan Sierpc |
0 : 0 |
Pogoń II Siedlce |
149 |
Wkra Żuromin |
1 : 0 |
Ożarowianka Ożarów |
150 |
Mazur Gostynin |
1 : 2 |
KS Łomianki |
151 |
Korona Ostrołęka |
1 : 3 |
Wisła II Płock |
152 |
Huragan Wołomin |
3 : 0 |
Hutnik Warszawa |
Kolejka 20 (2019-04-13 - 2019-04-14) |
153 |
Drukarz Warszawa |
1 : 2 |
Huragan Wołomin |
154 |
Hutnik Warszawa |
2 : 2 |
Korona Ostrołęka |
155 |
Wisła II Płock |
6 : 1 |
Mazur Gostynin |
156 |
KS Łomianki |
6 : 2 |
Wkra Żuromin |
157 |
Ożarowianka Ożarów |
0 : 3 |
Kasztelan Sierpc |
158 |
Pogoń II Siedlce |
0 : 1 |
Mławianka Mława |
159 |
MKS Ciechanów |
0 : 3 |
Ząbkovia Ząbki |
160 |
MKS Przasnysz |
3 : 0 |
Mazovia Mińsk |
Kolejka 21 (2019-04-20 - 2019-04-20) |
161 |
MKS Przasnysz |
1 : 0 |
Drukarz Warszawa |
162 |
Mazovia Mińsk |
4 : 1 |
MKS Ciechanów |
163 |
Ząbkovia Ząbki |
3 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
164 |
Mławianka Mława |
3 : 0 |
Ożarowianka Ożarów |
165 |
Kasztelan Sierpc |
0 : 0 |
KS Łomianki |
166 |
Wkra Żuromin |
3 : 1 |
Wisła II Płock |
167 |
Mazur Gostynin |
2 : 2 |
Hutnik Warszawa |
168 |
Korona Ostrołęka |
0 : 0 |
Huragan Wołomin |
Kolejka 22 (2019-04-27 - 2019-04-28) |
169 |
Drukarz Warszawa |
2 : 0 |
Korona Ostrołęka |
170 |
Huragan Wołomin |
2 : 0 |
Mazur Gostynin |
171 |
Hutnik Warszawa |
1 : 1 |
Wkra Żuromin |
172 |
Wisła II Płock |
3 : 0 |
Kasztelan Sierpc |
173 |
KS Łomianki |
1 : 2 |
Mławianka Mława |
174 |
Ożarowianka Ożarów |
0 : 3 |
Ząbkovia Ząbki |
175 |
Pogoń II Siedlce |
0 : 1 |
Mazovia Mińsk |
176 |
MKS Ciechanów |
0 : 4 |
MKS Przasnysz |
Kolejka 23 (2019-05-04 - 2019-05-05) |
177 |
MKS Ciechanów |
0 : 7 |
Drukarz Warszawa |
178 |
MKS Przasnysz |
2 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
179 |
Mazovia Mińsk |
3 : 0 |
Ożarowianka Ożarów |
180 |
Ząbkovia Ząbki |
5 : 1 |
KS Łomianki |
181 |
Mławianka Mława |
0 : 5 |
Wisła II Płock |
182 |
Kasztelan Sierpc |
1 : 1 |
Hutnik Warszawa |
183 |
Wkra Żuromin |
1 : 5 |
Huragan Wołomin |
184 |
Mazur Gostynin |
0 : 2 |
Korona Ostrołęka |
Kolejka 24 (2019-05-11 - 2019-05-11) |
185 |
Drukarz Warszawa |
2 : 2 |
Mazur Gostynin |
186 |
Korona Ostrołęka |
1 : 2 |
Wkra Żuromin |
187 |
Huragan Wołomin |
3 : 0 |
Kasztelan Sierpc |
188 |
Hutnik Warszawa |
1 : 1 |
Mławianka Mława |
189 |
Wisła II Płock |
0 : 2 |
Ząbkovia Ząbki |
190 |
KS Łomianki |
1 : 2 |
Mazovia Mińsk |
191 |
Ożarowianka Ożarów |
0 : 4 |
MKS Przasnysz |
192 |
Pogoń II Siedlce |
1 : 0 |
MKS Ciechanów |
Kolejka 25 (2019-05-15 - 2019-05-15) |
193 |
Pogoń II Siedlce |
1 : 2 |
Drukarz Warszawa |
194 |
MKS Ciechanów |
4 : 1 |
Ożarowianka Ożarów |
195 |
MKS Przasnysz |
5 : 0 |
KS Łomianki |
196 |
Mazovia Mińsk |
2 : 1 |
Wisła II Płock |
197 |
Ząbkovia Ząbki |
1 : 1 |
Hutnik Warszawa |
198 |
Mławianka Mława |
0 : 5 |
Huragan Wołomin |
199 |
Kasztelan Sierpc |
2 : 2 |
Korona Ostrołęka |
200 |
Wkra Żuromin |
1 : 1 |
Mazur Gostynin |
Kolejka 26 (2019-05-18 - 2019-05-19) |
201 |
Drukarz Warszawa |
3 : 0 |
Wkra Żuromin |
202 |
Mazur Gostynin |
0 : 1 |
Kasztelan Sierpc |
203 |
Korona Ostrołęka |
1 : 3 |
Mławianka Mława |
204 |
Huragan Wołomin |
2 : 1 |
Ząbkovia Ząbki |
205 |
Hutnik Warszawa |
0 : 2 |
Mazovia Mińsk |
206 |
Wisła II Płock |
0 : 3 |
MKS Przasnysz |
207 |
KS Łomianki |
7 : 1 |
MKS Ciechanów |
208 |
Ożarowianka Ożarów |
1 : 3 |
Pogoń II Siedlce |
Kolejka 27 (2019-05-25 - 2019-05-26) |
209 |
Ożarowianka Ożarów |
0 : 2 |
Drukarz Warszawa |
210 |
Pogoń II Siedlce |
0 : 3 |
KS Łomianki |
211 |
MKS Ciechanów |
0 : 2 |
Wisła II Płock |
212 |
MKS Przasnysz |
2 : 3 |
Hutnik Warszawa |
213 |
Mazovia Mińsk |
2 : 1 |
Huragan Wołomin |
214 |
Ząbkovia Ząbki |
2 : 0 |
Korona Ostrołęka |
215 |
Mławianka Mława |
2 : 0 |
Mazur Gostynin |
216 |
Kasztelan Sierpc |
1 : 1 |
Wkra Żuromin |
Kolejka 28 (2019-06-01 - 2019-06-02) |
217 |
Drukarz Warszawa |
3 : 0 |
Kasztelan Sierpc |
218 |
Wkra Żuromin |
4 : 0 |
Mławianka Mława |
219 |
Mazur Gostynin |
1 : 3 |
Ząbkovia Ząbki |
220 |
Korona Ostrołęka |
0 : 1 |
Mazovia Mińsk |
221 |
Huragan Wołomin |
3 : 3 |
MKS Przasnysz |
222 |
Hutnik Warszawa |
8 : 1 |
MKS Ciechanów |
223 |
Wisła II Płock |
1 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
224 |
KS Łomianki |
3 : 4 |
Ożarowianka Ożarów |
Kolejka 29 (2019-06-08 - 2019-06-09) |
225 |
KS Łomianki |
0 : 1 |
Drukarz Warszawa |
226 |
Ożarowianka Ożarów |
0 : 7 |
Wisła II Płock |
227 |
Pogoń II Siedlce |
2 : 1 |
Hutnik Warszawa |
228 |
MKS Ciechanów |
0 : 3 |
Huragan Wołomin |
229 |
MKS Przasnysz |
6 : 1 |
Korona Ostrołęka |
230 |
Mazovia Mińsk |
4 : 1 |
Mazur Gostynin |
231 |
Ząbkovia Ząbki |
5 : 0 |
Wkra Żuromin |
232 |
Mławianka Mława |
2 : 2 |
Kasztelan Sierpc |
Kolejka 30 (2019-06-15 - 2019-06-15) |
233 |
Drukarz Warszawa |
6 : 1 |
Mławianka Mława |
234 |
Kasztelan Sierpc |
1 : 3 |
Ząbkovia Ząbki |
235 |
Wkra Żuromin |
1 : 4 |
Mazovia Mińsk |
236 |
Mazur Gostynin |
1 : 3 |
MKS Przasnysz |
237 |
Korona Ostrołęka |
1 : 1 |
MKS Ciechanów |
238 |
Huragan Wołomin |
3 : 0 |
Pogoń II Siedlce |
239 |
Hutnik Warszawa |
6 : 1 |
Ożarowianka Ożarów |
240 |
Wisła II Płock |
0 : 1 |
KS Łomianki |