Kolejka 1 (2018-08-15 - 2018-08-15) |
1 |
Lewart Lubartów |
1 : 1 |
Kłos Chełm |
2 |
Start Krasnystaw |
0 : 0 |
Victoria Żmudź |
3 |
Włodawianka Włodawa |
0 : 4 |
Orlęta Łuków |
4 |
Hetman Zamość |
5 : 0 |
MKS Ryki |
5 |
Kryształ Werbkowice |
2 : 1 |
Powiślak Końskowola |
6 |
Lublinianka Lublin |
5 : 0 |
Polesie Kock |
7 |
Tomasovia Tomaszów |
2 : 1 |
Huczwa Tyszowce |
8 |
Górnik II Łęczna |
5 : 0 |
Łada Biłgoraj |
Kolejka 2 (2018-08-18 - 2018-08-19) |
9 |
Kłos Chełm |
1 : 1 |
Łada Biłgoraj |
10 |
Huczwa Tyszowce |
1 : 2 |
Górnik II Łęczna |
11 |
Polesie Kock |
1 : 2 |
Tomasovia Tomaszów |
12 |
Powiślak Końskowola |
3 : 3 |
Lublinianka Lublin |
13 |
MKS Ryki |
1 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
14 |
Orlęta Łuków |
1 : 4 |
Hetman Zamość |
15 |
Victoria Żmudź |
0 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
16 |
Lewart Lubartów |
2 : 0 |
Start Krasnystaw |
Kolejka 3 (2018-08-25 - 2018-08-26) |
17 |
Start Krasnystaw |
2 : 1 |
Kłos Chełm |
18 |
Włodawianka Włodawa |
0 : 1 |
Lewart Lubartów |
19 |
Hetman Zamość |
6 : 1 |
Victoria Żmudź |
20 |
Kryształ Werbkowice |
1 : 0 |
Orlęta Łuków |
21 |
Lublinianka Lublin |
2 : 0 |
MKS Ryki |
22 |
Tomasovia Tomaszów |
0 : 1 |
Powiślak Końskowola |
23 |
Górnik II Łęczna |
1 : 3 |
Polesie Kock |
24 |
Łada Biłgoraj |
2 : 3 |
Huczwa Tyszowce |
Kolejka 4 (2018-08-29 - 2018-08-29) |
25 |
Kłos Chełm |
3 : 2 |
Huczwa Tyszowce |
26 |
Polesie Kock |
2 : 3 |
Łada Biłgoraj |
27 |
Powiślak Końskowola |
2 : 1 |
Górnik II Łęczna |
28 |
MKS Ryki |
1 : 3 |
Tomasovia Tomaszów |
29 |
Orlęta Łuków |
2 : 3 |
Lublinianka Lublin |
30 |
Victoria Żmudź |
1 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
31 |
Lewart Lubartów |
0 : 1 |
Hetman Zamość |
32 |
Start Krasnystaw |
2 : 2 |
Włodawianka Włodawa |
Kolejka 5 (2018-09-01 - 2018-09-02) |
33 |
Włodawianka Włodawa |
2 : 1 |
Kłos Chełm |
34 |
Hetman Zamość |
3 : 0 |
Start Krasnystaw |
35 |
Kryształ Werbkowice |
1 : 2 |
Lewart Lubartów |
36 |
Lublinianka Lublin |
1 : 0 |
Victoria Żmudź |
37 |
Tomasovia Tomaszów |
1 : 0 |
Orlęta Łuków |
38 |
Górnik II Łęczna |
5 : 2 |
MKS Ryki |
39 |
Łada Biłgoraj |
1 : 2 |
Powiślak Końskowola |
40 |
Huczwa Tyszowce |
1 : 2 |
Polesie Kock |
Kolejka 6 (2018-09-08 - 2018-09-09) |
41 |
Kłos Chełm |
1 : 1 |
Polesie Kock |
42 |
Powiślak Końskowola |
4 : 0 |
Huczwa Tyszowce |
43 |
MKS Ryki |
1 : 2 |
Łada Biłgoraj |
44 |
Orlęta Łuków |
1 : 2 |
Górnik II Łęczna |
45 |
Victoria Żmudź |
5 : 2 |
Tomasovia Tomaszów |
46 |
Lewart Lubartów |
1 : 2 |
Lublinianka Lublin |
47 |
Start Krasnystaw |
0 : 2 |
Kryształ Werbkowice |
48 |
Włodawianka Włodawa |
0 : 3 |
Hetman Zamość |
Kolejka 7 (2018-09-15 - 2018-09-16) |
49 |
Hetman Zamość |
6 : 0 |
Kłos Chełm |
50 |
Kryształ Werbkowice |
2 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
51 |
Lublinianka Lublin |
2 : 0 |
Start Krasnystaw |
52 |
Tomasovia Tomaszów |
1 : 1 |
Lewart Lubartów |
53 |
Górnik II Łęczna |
3 : 0 |
Victoria Żmudź |
54 |
Łada Biłgoraj |
0 : 1 |
Orlęta Łuków |
55 |
Huczwa Tyszowce |
2 : 0 |
MKS Ryki |
56 |
Polesie Kock |
0 : 5 |
Powiślak Końskowola |
Kolejka 8 (2018-09-22 - 2018-09-23) |
57 |
Kłos Chełm |
1 : 0 |
Powiślak Końskowola |
58 |
MKS Ryki |
1 : 1 |
Polesie Kock |
59 |
Orlęta Łuków |
2 : 0 |
Huczwa Tyszowce |
60 |
Victoria Żmudź |
3 : 0 |
Łada Biłgoraj |
61 |
Lewart Lubartów |
6 : 0 |
Górnik II Łęczna |
62 |
Start Krasnystaw |
0 : 0 |
Tomasovia Tomaszów |
63 |
Włodawianka Włodawa |
2 : 1 |
Lublinianka Lublin |
64 |
Hetman Zamość |
4 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
Kolejka 9 (2018-09-29 - 2018-09-30) |
65 |
Kryształ Werbkowice |
4 : 3 |
Kłos Chełm |
66 |
Lublinianka Lublin |
2 : 1 |
Hetman Zamość |
67 |
Tomasovia Tomaszów |
3 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
68 |
Górnik II Łęczna |
0 : 0 |
Start Krasnystaw |
69 |
Łada Biłgoraj |
1 : 4 |
Lewart Lubartów |
70 |
Huczwa Tyszowce |
1 : 2 |
Victoria Żmudź |
71 |
Polesie Kock |
3 : 1 |
Orlęta Łuków |
72 |
Powiślak Końskowola |
2 : 0 |
MKS Ryki |
Kolejka 10 (2018-10-06 - 2018-10-07) |
73 |
Kłos Chełm |
6 : 1 |
MKS Ryki |
74 |
Orlęta Łuków |
0 : 0 |
Powiślak Końskowola |
75 |
Victoria Żmudź |
2 : 0 |
Polesie Kock |
76 |
Lewart Lubartów |
7 : 0 |
Huczwa Tyszowce |
77 |
Start Krasnystaw |
0 : 3 |
Łada Biłgoraj |
78 |
Włodawianka Włodawa |
1 : 9 |
Górnik II Łęczna |
79 |
Hetman Zamość |
2 : 1 |
Tomasovia Tomaszów |
80 |
Kryształ Werbkowice |
2 : 1 |
Lublinianka Lublin |
Kolejka 11 (2018-10-13 - 2018-10-14) |
81 |
Lublinianka Lublin |
1 : 1 |
Kłos Chełm |
82 |
Tomasovia Tomaszów |
1 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
83 |
Górnik II Łęczna |
1 : 4 |
Hetman Zamość |
84 |
Łada Biłgoraj |
1 : 2 |
Włodawianka Włodawa |
85 |
Huczwa Tyszowce |
4 : 0 |
Start Krasnystaw |
86 |
Polesie Kock |
0 : 4 |
Lewart Lubartów |
87 |
Powiślak Końskowola |
3 : 1 |
Victoria Żmudź |
88 |
MKS Ryki |
2 : 3 |
Orlęta Łuków |
Kolejka 12 (2018-10-20 - 2018-10-21) |
89 |
Kłos Chełm |
1 : 3 |
Orlęta Łuków |
90 |
Victoria Żmudź |
9 : 1 |
MKS Ryki |
91 |
Lewart Lubartów |
0 : 0 |
Powiślak Końskowola |
92 |
Start Krasnystaw |
1 : 0 |
Polesie Kock |
93 |
Włodawianka Włodawa |
3 : 0 |
Huczwa Tyszowce |
94 |
Hetman Zamość |
4 : 1 |
Łada Biłgoraj |
95 |
Kryształ Werbkowice |
0 : 2 |
Górnik II Łęczna |
96 |
Lublinianka Lublin |
3 : 2 |
Tomasovia Tomaszów |
Kolejka 13 (2018-10-27 - 2018-10-28) |
97 |
Tomasovia Tomaszów |
3 : 0 |
Kłos Chełm |
98 |
Górnik II Łęczna |
0 : 1 |
Lublinianka Lublin |
99 |
Łada Biłgoraj |
0 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
100 |
Huczwa Tyszowce |
1 : 5 |
Hetman Zamość |
101 |
Polesie Kock |
2 : 2 |
Włodawianka Włodawa |
102 |
Powiślak Końskowola |
3 : 3 |
Start Krasnystaw |
103 |
MKS Ryki |
1 : 1 |
Lewart Lubartów |
104 |
Orlęta Łuków |
0 : 2 |
Victoria Żmudź |
Kolejka 14 (2018-11-03 - 2018-11-04) |
105 |
Kłos Chełm |
3 : 3 |
Victoria Żmudź |
106 |
Lewart Lubartów |
5 : 1 |
Orlęta Łuków |
107 |
Start Krasnystaw |
5 : 0 |
MKS Ryki |
108 |
Włodawianka Włodawa |
1 : 3 |
Powiślak Końskowola |
109 |
Hetman Zamość |
3 : 1 |
Polesie Kock |
110 |
Kryształ Werbkowice |
2 : 2 |
Huczwa Tyszowce |
111 |
Lublinianka Lublin |
1 : 0 |
Łada Biłgoraj |
112 |
Tomasovia Tomaszów |
5 : 1 |
Górnik II Łęczna |
Kolejka 15 (2018-11-10 - 2018-11-11) |
113 |
Górnik II Łęczna |
2 : 0 |
Kłos Chełm |
114 |
Łada Biłgoraj |
1 : 1 |
Tomasovia Tomaszów |
115 |
Huczwa Tyszowce |
2 : 1 |
Lublinianka Lublin |
116 |
Polesie Kock |
1 : 2 |
Kryształ Werbkowice |
117 |
Powiślak Końskowola |
1 : 2 |
Hetman Zamość |
118 |
MKS Ryki |
2 : 5 |
Włodawianka Włodawa |
119 |
Orlęta Łuków |
1 : 0 |
Start Krasnystaw |
120 |
Victoria Żmudź |
1 : 2 |
Lewart Lubartów |
Kolejka 16 (2018-11-17 - 2018-11-18) |
121 |
Kłos Chełm |
0 : 3 |
Lewart Lubartów |
122 |
Victoria Żmudź |
1 : 1 |
Start Krasnystaw |
123 |
Orlęta Łuków |
1 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
124 |
MKS Ryki |
0 : 5 |
Hetman Zamość |
125 |
Powiślak Końskowola |
4 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
126 |
Polesie Kock |
1 : 1 |
Lublinianka Lublin |
127 |
Huczwa Tyszowce |
2 : 1 |
Tomasovia Tomaszów |
128 |
Łada Biłgoraj |
3 : 2 |
Górnik II Łęczna |
Kolejka 17 (2019-03-23 - 2019-03-24) |
129 |
Łada Biłgoraj |
0 : 1 |
Kłos Chełm |
130 |
Górnik II Łęczna |
4 : 2 |
Huczwa Tyszowce |
131 |
Tomasovia Tomaszów |
0 : 0 |
Polesie Kock |
132 |
Lublinianka Lublin |
3 : 2 |
Powiślak Końskowola |
133 |
Kryształ Werbkowice |
3 : 0 |
MKS Ryki |
134 |
Hetman Zamość |
5 : 1 |
Orlęta Łuków |
135 |
Włodawianka Włodawa |
2 : 0 |
Victoria Żmudź |
136 |
Start Krasnystaw |
1 : 1 |
Lewart Lubartów |
Kolejka 18 (2019-03-30 - 2019-03-31) |
137 |
Kłos Chełm |
2 : 0 |
Start Krasnystaw |
138 |
Lewart Lubartów |
0 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
139 |
Victoria Żmudź |
0 : 7 |
Hetman Zamość |
140 |
Orlęta Łuków |
3 : 6 |
Kryształ Werbkowice |
141 |
MKS Ryki |
0 : 4 |
Lublinianka Lublin |
142 |
Powiślak Końskowola |
0 : 3 |
Tomasovia Tomaszów |
143 |
Polesie Kock |
1 : 1 |
Górnik II Łęczna |
144 |
Huczwa Tyszowce |
1 : 3 |
Łada Biłgoraj |
Kolejka 19 (2019-04-06 - 2019-04-07) |
145 |
Huczwa Tyszowce |
0 : 1 |
Kłos Chełm |
146 |
Łada Biłgoraj |
3 : 1 |
Polesie Kock |
147 |
Górnik II Łęczna |
0 : 2 |
Powiślak Końskowola |
148 |
Tomasovia Tomaszów |
3 : 1 |
MKS Ryki |
149 |
Lublinianka Lublin |
2 : 0 |
Orlęta Łuków |
150 |
Kryształ Werbkowice |
2 : 1 |
Victoria Żmudź |
151 |
Hetman Zamość |
3 : 1 |
Lewart Lubartów |
152 |
Włodawianka Włodawa |
1 : 2 |
Start Krasnystaw |
Kolejka 20 (2019-04-13 - 2019-04-14) |
153 |
Kłos Chełm |
2 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
154 |
Start Krasnystaw |
0 : 2 |
Hetman Zamość |
155 |
Lewart Lubartów |
3 : 0 |
Kryształ Werbkowice |
156 |
Victoria Żmudź |
1 : 0 |
Lublinianka Lublin |
157 |
Orlęta Łuków |
0 : 2 |
Tomasovia Tomaszów |
158 |
MKS Ryki |
0 : 2 |
Górnik II Łęczna |
159 |
Powiślak Końskowola |
3 : 3 |
Łada Biłgoraj |
160 |
Polesie Kock |
2 : 2 |
Huczwa Tyszowce |
Kolejka 21 (2019-04-20 - 2019-04-20) |
161 |
Polesie Kock |
0 : 2 |
Kłos Chełm |
162 |
Huczwa Tyszowce |
4 : 6 |
Powiślak Końskowola |
163 |
Łada Biłgoraj |
5 : 0 |
MKS Ryki |
164 |
Górnik II Łęczna |
6 : 3 |
Orlęta Łuków |
165 |
Tomasovia Tomaszów |
0 : 0 |
Victoria Żmudź |
166 |
Lublinianka Lublin |
0 : 0 |
Lewart Lubartów |
167 |
Kryształ Werbkowice |
3 : 0 |
Start Krasnystaw |
168 |
Hetman Zamość |
6 : 0 |
Włodawianka Włodawa |
Kolejka 22 (2019-04-27 - 2019-04-28) |
169 |
Kłos Chełm |
1 : 6 |
Hetman Zamość |
170 |
Włodawianka Włodawa |
0 : 4 |
Kryształ Werbkowice |
171 |
Start Krasnystaw |
1 : 2 |
Lublinianka Lublin |
172 |
Lewart Lubartów |
1 : 3 |
Tomasovia Tomaszów |
173 |
Victoria Żmudź |
2 : 1 |
Górnik II Łęczna |
174 |
Orlęta Łuków |
0 : 5 |
Łada Biłgoraj |
175 |
MKS Ryki |
4 : 2 |
Huczwa Tyszowce |
176 |
Powiślak Końskowola |
1 : 0 |
Polesie Kock |
Kolejka 23 (2019-05-01 - 2019-05-01) |
177 |
Powiślak Końskowola |
5 : 2 |
Kłos Chełm |
178 |
Polesie Kock |
4 : 1 |
MKS Ryki |
179 |
Huczwa Tyszowce |
2 : 0 |
Orlęta Łuków |
180 |
Łada Biłgoraj |
0 : 0 |
Victoria Żmudź |
181 |
Górnik II Łęczna |
0 : 3 |
Lewart Lubartów |
182 |
Tomasovia Tomaszów |
6 : 1 |
Start Krasnystaw |
183 |
Lublinianka Lublin |
9 : 0 |
Włodawianka Włodawa |
184 |
Kryształ Werbkowice |
1 : 2 |
Hetman Zamość |
Kolejka 24 (2019-05-04 - 2019-05-05) |
185 |
Kłos Chełm |
2 : 2 |
Kryształ Werbkowice |
186 |
Hetman Zamość |
2 : 1 |
Lublinianka Lublin |
187 |
Włodawianka Włodawa |
1 : 5 |
Tomasovia Tomaszów |
188 |
Start Krasnystaw |
0 : 2 |
Górnik II Łęczna |
189 |
Lewart Lubartów |
1 : 2 |
Łada Biłgoraj |
190 |
Victoria Żmudź |
1 : 0 |
Huczwa Tyszowce |
191 |
Orlęta Łuków |
0 : 1 |
Polesie Kock |
192 |
MKS Ryki |
1 : 3 |
Powiślak Końskowola |
Kolejka 25 (2019-05-11 - 2019-05-12) |
193 |
MKS Ryki |
0 : 5 |
Kłos Chełm |
194 |
Powiślak Końskowola |
2 : 4 |
Orlęta Łuków |
195 |
Polesie Kock |
2 : 3 |
Victoria Żmudź |
196 |
Huczwa Tyszowce |
0 : 3 |
Lewart Lubartów |
197 |
Łada Biłgoraj |
2 : 0 |
Start Krasnystaw |
198 |
Górnik II Łęczna |
2 : 2 |
Włodawianka Włodawa |
199 |
Tomasovia Tomaszów |
0 : 2 |
Hetman Zamość |
200 |
Lublinianka Lublin |
2 : 0 |
Kryształ Werbkowice |
Kolejka 26 (2019-05-18 - 2019-05-19) |
201 |
Kłos Chełm |
2 : 0 |
Lublinianka Lublin |
202 |
Kryształ Werbkowice |
1 : 2 |
Tomasovia Tomaszów |
203 |
Hetman Zamość |
3 : 4 |
Górnik II Łęczna |
204 |
Włodawianka Włodawa |
0 : 4 |
Łada Biłgoraj |
205 |
Start Krasnystaw |
0 : 2 |
Huczwa Tyszowce |
206 |
Lewart Lubartów |
5 : 0 |
Polesie Kock |
207 |
Victoria Żmudź |
2 : 1 |
Powiślak Końskowola |
208 |
Orlęta Łuków |
3 : 1 |
MKS Ryki |
Kolejka 27 (2019-05-25 - 2019-05-26) |
209 |
Orlęta Łuków |
1 : 1 |
Kłos Chełm |
210 |
MKS Ryki |
0 : 4 |
Victoria Żmudź |
211 |
Powiślak Końskowola |
0 : 3 |
Lewart Lubartów |
212 |
Polesie Kock |
2 : 0 |
Start Krasnystaw |
213 |
Huczwa Tyszowce |
2 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
214 |
Łada Biłgoraj |
0 : 2 |
Hetman Zamość |
215 |
Górnik II Łęczna |
0 : 3 |
Kryształ Werbkowice |
216 |
Tomasovia Tomaszów |
0 : 0 |
Lublinianka Lublin |
Kolejka 28 (2019-06-01 - 2019-06-02) |
217 |
Kłos Chełm |
0 : 0 |
Tomasovia Tomaszów |
218 |
Lublinianka Lublin |
2 : 0 |
Górnik II Łęczna |
219 |
Kryształ Werbkowice |
5 : 3 |
Łada Biłgoraj |
220 |
Hetman Zamość |
12 : 0 |
Huczwa Tyszowce |
221 |
Włodawianka Włodawa |
2 : 2 |
Polesie Kock |
222 |
Start Krasnystaw |
2 : 1 |
Powiślak Końskowola |
223 |
Lewart Lubartów |
5 : 0 |
MKS Ryki |
224 |
Victoria Żmudź |
2 : 1 |
Orlęta Łuków |
Kolejka 29 (2019-06-08 - 2019-06-09) |
225 |
Victoria Żmudź |
2 : 4 |
Kłos Chełm |
226 |
Orlęta Łuków |
0 : 5 |
Lewart Lubartów |
227 |
MKS Ryki |
3 : 1 |
Start Krasnystaw |
228 |
Powiślak Końskowola |
7 : 0 |
Włodawianka Włodawa |
229 |
Polesie Kock |
1 : 3 |
Hetman Zamość |
230 |
Huczwa Tyszowce |
0 : 3 |
Kryształ Werbkowice |
231 |
Łada Biłgoraj |
1 : 1 |
Lublinianka Lublin |
232 |
Górnik II Łęczna |
0 : 1 |
Tomasovia Tomaszów |
Kolejka 30 (2019-06-15 - 2019-06-15) |
233 |
Kłos Chełm |
4 : 0 |
Górnik II Łęczna |
234 |
Tomasovia Tomaszów |
2 : 2 |
Łada Biłgoraj |
235 |
Lublinianka Lublin |
2 : 3 |
Huczwa Tyszowce |
236 |
Kryształ Werbkowice |
3 : 0 |
Polesie Kock |
237 |
Hetman Zamość |
4 : 1 |
Powiślak Końskowola |
238 |
Włodawianka Włodawa |
5 : 2 |
MKS Ryki |
239 |
Start Krasnystaw |
1 : 4 |
Orlęta Łuków |
240 |
Lewart Lubartów |
2 : 0 |
Victoria Żmudź |