Kolejka 1 (2018-08-11 - 2018-08-12) |
1 |
Tygrys Huta Mińska |
0 : 5 |
Hutnik Huta Czechy |
2 |
Miedzanka Miedzna |
1 : 4 |
Płomień Dębe Wielkie |
3 |
Fenix Siennica |
0 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
4 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 : 3 |
Zryw Sobolew |
5 |
Victoria Kałuszyn |
2 : 2 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
6 |
Czarni Węgrów |
2 : 4 |
Tajfun Jartypory |
7 |
Naprzód Skórzec |
5 : 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
8 |
Kolektyw Oleśnica |
1 : 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
Kolejka 2 (2018-08-15 - 2018-08-15) |
9 |
Hutnik Huta Czechy |
3 : 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
10 |
Tajfun Jartypory |
0 : 3 |
Naprzód Skórzec |
11 |
Kolektyw Oleśnica |
1 : 1 |
Czarni Węgrów |
12 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
1 : 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
13 |
Zryw Sobolew |
6 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
14 |
Wektra Zbuczyn |
1 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
15 |
Płomień Dębe Wielkie |
0 : 3 |
Fenix Siennica |
16 |
Tygrys Huta Mińska |
7 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
Kolejka 3 (2018-08-18 - 2018-08-19) |
17 |
Miedzanka Miedzna |
0 : 5 |
Hutnik Huta Czechy |
18 |
Fenix Siennica |
1 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
19 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 : 3 |
Płomień Dębe Wielkie |
20 |
Victoria Kałuszyn |
0 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
21 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
7 : 2 |
Zryw Sobolew |
22 |
Czarni Węgrów |
3 : 1 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
23 |
Naprzód Skórzec |
2 : 1 |
Kolektyw Oleśnica |
24 |
Wilga Miastków Kościelny |
5 : 1 |
Tajfun Jartypory |
Kolejka 4 (2018-08-25 - 2018-08-26) |
25 |
Hutnik Huta Czechy |
7 : 2 |
Tajfun Jartypory |
26 |
Kolektyw Oleśnica |
2 : 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
27 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
0 : 4 |
Naprzód Skórzec |
28 |
Zryw Sobolew |
1 : 1 |
Czarni Węgrów |
29 |
Wektra Zbuczyn |
1 : 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
30 |
Płomień Dębe Wielkie |
5 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
31 |
Tygrys Huta Mińska |
5 : 4 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
32 |
Miedzanka Miedzna |
3 : 0 |
Fenix Siennica |
Kolejka 5 (2018-09-01 - 2018-09-02) |
33 |
Fenix Siennica |
1 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
34 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
35 |
Victoria Kałuszyn |
2 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
36 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
5 : 0 |
Płomień Dębe Wielkie |
37 |
Czarni Węgrów |
0 : 5 |
Wektra Zbuczyn |
38 |
Naprzód Skórzec |
5 : 2 |
Zryw Sobolew |
39 |
Wilga Miastków Kościelny |
3 : 1 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
40 |
Tajfun Jartypory |
0 : 3 |
Kolektyw Oleśnica |
Kolejka 6 (2018-09-08 - 2018-09-09) |
41 |
Hutnik Huta Czechy |
8 : 0 |
Kolektyw Oleśnica |
42 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
5 : 0 |
Tajfun Jartypory |
43 |
Zryw Sobolew |
2 : 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
44 |
Wektra Zbuczyn |
2 : 1 |
Naprzód Skórzec |
45 |
Płomień Dębe Wielkie |
1 : 1 |
Czarni Węgrów |
46 |
Tygrys Huta Mińska |
0 : 6 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
47 |
Miedzanka Miedzna |
0 : 4 |
Victoria Kałuszyn |
48 |
Fenix Siennica |
2 : 2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
Kolejka 7 (2018-09-15 - 2018-09-16) |
49 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2 : 4 |
Hutnik Huta Czechy |
50 |
Victoria Kałuszyn |
0 : 0 |
Fenix Siennica |
51 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
5 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
52 |
Czarni Węgrów |
1 : 2 |
Tygrys Huta Mińska |
53 |
Naprzód Skórzec |
4 : 1 |
Płomień Dębe Wielkie |
54 |
Wilga Miastków Kościelny |
0 : 3 |
Wektra Zbuczyn |
55 |
Tajfun Jartypory |
1 : 1 |
Zryw Sobolew |
56 |
Kolektyw Oleśnica |
0 : 2 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 8 (2018-09-22 - 2018-09-23) |
57 |
Hutnik Huta Czechy |
3 : 0 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
58 |
Zryw Sobolew |
1 : 2 |
Kolektyw Oleśnica |
59 |
Wektra Zbuczyn |
4 : 0 |
Tajfun Jartypory |
60 |
Płomień Dębe Wielkie |
5 : 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
61 |
Tygrys Huta Mińska |
1 : 2 |
Naprzód Skórzec |
62 |
Miedzanka Miedzna |
0 : 1 |
Czarni Węgrów |
63 |
Fenix Siennica |
0 : 3 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
64 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
4 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
Kolejka 9 (2018-09-29 - 2018-09-30) |
65 |
Victoria Kałuszyn |
0 : 3 |
Hutnik Huta Czechy |
66 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
9 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
67 |
Czarni Węgrów |
1 : 1 |
Fenix Siennica |
68 |
Naprzód Skórzec |
2 : 2 |
Miedzanka Miedzna |
69 |
Wilga Miastków Kościelny |
4 : 2 |
Tygrys Huta Mińska |
70 |
Tajfun Jartypory |
1 : 1 |
Płomień Dębe Wielkie |
71 |
Kolektyw Oleśnica |
4 : 1 |
Wektra Zbuczyn |
72 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
8 : 0 |
Zryw Sobolew |
Kolejka 10 (2018-10-06 - 2018-10-07) |
73 |
Hutnik Huta Czechy |
3 : 2 |
Zryw Sobolew |
74 |
Wektra Zbuczyn |
0 : 4 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
75 |
Płomień Dębe Wielkie |
2 : 0 |
Kolektyw Oleśnica |
76 |
Tygrys Huta Mińska |
2 : 0 |
Tajfun Jartypory |
77 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 5 |
Wilga Miastków Kościelny |
78 |
Fenix Siennica |
2 : 2 |
Naprzód Skórzec |
79 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2 : 2 |
Czarni Węgrów |
80 |
Victoria Kałuszyn |
2 : 11 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
Kolejka 11 (2018-10-13 - 2018-10-14) |
81 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
0 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
82 |
Czarni Węgrów |
2 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
83 |
Naprzód Skórzec |
2 : 1 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
84 |
Wilga Miastków Kościelny |
0 : 1 |
Fenix Siennica |
85 |
Tajfun Jartypory |
0 : 4 |
Miedzanka Miedzna |
86 |
Kolektyw Oleśnica |
1 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
87 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
2 : 2 |
Płomień Dębe Wielkie |
88 |
Zryw Sobolew |
4 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
Kolejka 12 (2018-10-20 - 2018-10-21) |
89 |
Hutnik Huta Czechy |
0 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
90 |
Płomień Dębe Wielkie |
10 : 3 |
Zryw Sobolew |
91 |
Tygrys Huta Mińska |
1 : 1 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
92 |
Miedzanka Miedzna |
4 : 1 |
Kolektyw Oleśnica |
93 |
Fenix Siennica |
6 : 0 |
Tajfun Jartypory |
94 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 : 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
95 |
Victoria Kałuszyn |
3 : 8 |
Naprzód Skórzec |
96 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
0 : 0 |
Czarni Węgrów |
Kolejka 13 (2018-10-27 - 2018-10-28) |
97 |
Czarni Węgrów |
0 : 2 |
Hutnik Huta Czechy |
98 |
Naprzód Skórzec |
3 : 4 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
99 |
Wilga Miastków Kościelny |
8 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
100 |
Tajfun Jartypory |
0 : 2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
101 |
Kolektyw Oleśnica |
0 : 1 |
Fenix Siennica |
102 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
2 : 4 |
Miedzanka Miedzna |
103 |
Zryw Sobolew |
4 : 2 |
Tygrys Huta Mińska |
104 |
Wektra Zbuczyn |
3 : 1 |
Płomień Dębe Wielkie |
Kolejka 14 (2018-11-03 - 2018-11-04) |
105 |
Hutnik Huta Czechy |
6 : 1 |
Płomień Dębe Wielkie |
106 |
Tygrys Huta Mińska |
3 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
107 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 3 |
Zryw Sobolew |
108 |
Fenix Siennica |
3 : 1 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
109 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 : 2 |
Kolektyw Oleśnica |
110 |
Victoria Kałuszyn |
1 : 2 |
Tajfun Jartypory |
111 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
8 : 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
112 |
Czarni Węgrów |
4 : 1 |
Naprzód Skórzec |
Kolejka 15 (2018-11-10 - 2018-11-11) |
113 |
Naprzód Skórzec |
2 : 4 |
Hutnik Huta Czechy |
114 |
Wilga Miastków Kościelny |
1 : 2 |
Czarni Węgrów |
115 |
Tajfun Jartypory |
0 : 3 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
116 |
Kolektyw Oleśnica |
4 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
117 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
1 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
118 |
Zryw Sobolew |
0 : 3 |
Fenix Siennica |
119 |
Wektra Zbuczyn |
2 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
120 |
Płomień Dębe Wielkie |
0 : 5 |
Tygrys Huta Mińska |
Kolejka 16 (2018-11-17 - 2018-11-18) |
121 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
13 : 1 |
Kolektyw Oleśnica |
122 |
Hutnik Huta Czechy |
1 : 0 |
Tygrys Huta Mińska |
123 |
Płomień Dębe Wielkie |
3 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
124 |
Wektra Zbuczyn |
1 : 1 |
Fenix Siennica |
125 |
Zryw Sobolew |
3 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
126 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
3 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
127 |
Tajfun Jartypory |
2 : 1 |
Czarni Węgrów |
128 |
Wilga Miastków Kościelny |
1 : 4 |
Naprzód Skórzec |
Kolejka 17 (2019-03-23 - 2019-03-24) |
129 |
Wilga Miastków Kościelny |
0 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
130 |
Naprzód Skórzec |
6 : 0 |
Tajfun Jartypory |
131 |
Czarni Węgrów |
1 : 0 |
Kolektyw Oleśnica |
132 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
5 : 1 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
133 |
Victoria Kałuszyn |
2 : 5 |
Zryw Sobolew |
134 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2 : 3 |
Wektra Zbuczyn |
135 |
Płomień Dębe Wielkie |
1 : 2 |
Fenix Siennica |
136 |
Miedzanka Miedzna |
1 : 8 |
Tygrys Huta Mińska |
Kolejka 18 (2019-03-30 - 2019-03-31) |
137 |
Hutnik Huta Czechy |
3 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
138 |
Tygrys Huta Mińska |
1 : 1 |
Fenix Siennica |
139 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2 : 0 |
Płomień Dębe Wielkie |
140 |
Wektra Zbuczyn |
3 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
141 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
4 : 1 |
Zryw Sobolew |
142 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
5 : 0 |
Czarni Węgrów |
143 |
Kolektyw Oleśnica |
0 : 3 |
Naprzód Skórzec |
144 |
Tajfun Jartypory |
2 : 3 |
Wilga Miastków Kościelny |
Kolejka 19 (2019-04-06 - 2019-04-07) |
145 |
Tajfun Jartypory |
1 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
146 |
Wilga Miastków Kościelny |
3 : 2 |
Kolektyw Oleśnica |
147 |
Naprzód Skórzec |
5 : 1 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
148 |
Czarni Węgrów |
1 : 4 |
Zryw Sobolew |
149 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
4 : 1 |
Wektra Zbuczyn |
150 |
Victoria Kałuszyn |
0 : 1 |
Płomień Dębe Wielkie |
151 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 : 0 |
Tygrys Huta Mińska |
152 |
Fenix Siennica |
1 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
Kolejka 20 (2019-04-13 - 2019-04-14) |
153 |
Hutnik Huta Czechy |
2 : 2 |
Fenix Siennica |
154 |
Miedzanka Miedzna |
0 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
155 |
Tygrys Huta Mińska |
6 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
156 |
Płomień Dębe Wielkie |
1 : 1 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
157 |
Wektra Zbuczyn |
3 : 2 |
Czarni Węgrów |
158 |
Zryw Sobolew |
5 : 1 |
Naprzód Skórzec |
159 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
5 : 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
160 |
Kolektyw Oleśnica |
0 : 0 |
Tajfun Jartypory |
Kolejka 21 (2019-04-19 - 2019-04-20) |
161 |
Kolektyw Oleśnica |
0 : 6 |
Hutnik Huta Czechy |
162 |
Tajfun Jartypory |
2 : 3 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
163 |
Wilga Miastków Kościelny |
2 : 4 |
Zryw Sobolew |
164 |
Naprzód Skórzec |
1 : 3 |
Wektra Zbuczyn |
165 |
Czarni Węgrów |
2 : 1 |
Płomień Dębe Wielkie |
166 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
167 |
Victoria Kałuszyn |
2 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
168 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 : 1 |
Fenix Siennica |
Kolejka 22 (2019-04-27 - 2019-04-28) |
169 |
Hutnik Huta Czechy |
0 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
170 |
Fenix Siennica |
0 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
171 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 5 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
172 |
Tygrys Huta Mińska |
5 : 2 |
Czarni Węgrów |
173 |
Płomień Dębe Wielkie |
3 : 2 |
Naprzód Skórzec |
174 |
Wektra Zbuczyn |
1 : 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
175 |
Zryw Sobolew |
7 : 0 |
Tajfun Jartypory |
176 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
6 : 0 |
Kolektyw Oleśnica |
Kolejka 23 (2019-05-01 - 2019-05-01) |
177 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
1 : 3 |
Hutnik Huta Czechy |
178 |
Kolektyw Oleśnica |
3 : 4 |
Zryw Sobolew |
179 |
Tajfun Jartypory |
2 : 1 |
Wektra Zbuczyn |
180 |
Wilga Miastków Kościelny |
3 : 1 |
Płomień Dębe Wielkie |
181 |
Naprzód Skórzec |
3 : 3 |
Tygrys Huta Mińska |
182 |
Czarni Węgrów |
3 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
183 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
4 : 1 |
Fenix Siennica |
184 |
Victoria Kałuszyn |
1 : 1 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
Kolejka 24 (2019-05-04 - 2019-05-05) |
185 |
Hutnik Huta Czechy |
8 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
186 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 : 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
187 |
Fenix Siennica |
3 : 0 |
Czarni Węgrów |
188 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 5 |
Naprzód Skórzec |
189 |
Tygrys Huta Mińska |
3 : 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
190 |
Płomień Dębe Wielkie |
4 : 0 |
Tajfun Jartypory |
191 |
Wektra Zbuczyn |
3 : 0 |
Kolektyw Oleśnica |
192 |
Zryw Sobolew |
2 : 1 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 25 (2019-05-11 - 2019-05-12) |
193 |
Zryw Sobolew |
2 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
194 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
0 : 2 |
Wektra Zbuczyn |
195 |
Kolektyw Oleśnica |
1 : 4 |
Płomień Dębe Wielkie |
196 |
Tajfun Jartypory |
5 : 9 |
Tygrys Huta Mińska |
197 |
Wilga Miastków Kościelny |
0 : 3 |
Miedzanka Miedzna |
198 |
Naprzód Skórzec |
3 : 0 |
Fenix Siennica |
199 |
Czarni Węgrów |
6 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
200 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
5 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
Kolejka 26 (2019-05-18 - 2019-05-19) |
201 |
Hutnik Huta Czechy |
4 : 1 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
202 |
Victoria Kałuszyn |
5 : 3 |
Czarni Węgrów |
203 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
0 : 2 |
Naprzód Skórzec |
204 |
Fenix Siennica |
2 : 2 |
Wilga Miastków Kościelny |
205 |
Miedzanka Miedzna |
6 : 3 |
Tajfun Jartypory |
206 |
Tygrys Huta Mińska |
1 : 2 |
Kolektyw Oleśnica |
207 |
Płomień Dębe Wielkie |
5 : 1 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
208 |
Wektra Zbuczyn |
1 : 5 |
Zryw Sobolew |
Kolejka 27 (2019-05-25 - 2019-05-26) |
209 |
Wektra Zbuczyn |
1 : 4 |
Hutnik Huta Czechy |
210 |
Zryw Sobolew |
1 : 1 |
Płomień Dębe Wielkie |
211 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
1 : 2 |
Tygrys Huta Mińska |
212 |
Kolektyw Oleśnica |
1 : 4 |
Miedzanka Miedzna |
213 |
Tajfun Jartypory |
3 : 1 |
Fenix Siennica |
214 |
Wilga Miastków Kościelny |
2 : 1 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
215 |
Naprzód Skórzec |
3 : 2 |
Victoria Kałuszyn |
216 |
Czarni Węgrów |
1 : 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
Kolejka 28 (2019-06-01 - 2019-06-02) |
217 |
Hutnik Huta Czechy |
5 : 1 |
Czarni Węgrów |
218 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
3 : 0 |
Naprzód Skórzec |
219 |
Victoria Kałuszyn |
4 : 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
220 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 : 0 |
Tajfun Jartypory |
221 |
Fenix Siennica |
4 : 2 |
Kolektyw Oleśnica |
222 |
Miedzanka Miedzna |
3 : 4 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
223 |
Tygrys Huta Mińska |
4 : 2 |
Zryw Sobolew |
224 |
Płomień Dębe Wielkie |
3 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
Kolejka 29 (2019-06-08 - 2019-06-09) |
225 |
Płomień Dębe Wielkie |
2 : 3 |
Hutnik Huta Czechy |
226 |
Wektra Zbuczyn |
1 : 4 |
Tygrys Huta Mińska |
227 |
Zryw Sobolew |
3 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
228 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
2 : 0 |
Fenix Siennica |
229 |
Kolektyw Oleśnica |
1 : 1 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
230 |
Tajfun Jartypory |
0 : 2 |
Victoria Kałuszyn |
231 |
Wilga Miastków Kościelny |
0 : 6 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
232 |
Naprzód Skórzec |
3 : 2 |
Czarni Węgrów |
Kolejka 30 (2019-06-15 - 2019-06-16) |
233 |
Hutnik Huta Czechy |
3 : 1 |
Naprzód Skórzec |
234 |
Czarni Węgrów |
3 : 4 |
Wilga Miastków Kościelny |
235 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
3 : 0 |
Tajfun Jartypory |
236 |
Victoria Kałuszyn |
3 : 1 |
Kolektyw Oleśnica |
237 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
5 : 3 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
238 |
Fenix Siennica |
3 : 0 |
Zryw Sobolew |
239 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 4 |
Wektra Zbuczyn |
240 |
Tygrys Huta Mińska |
2 : 0 |
Płomień Dębe Wielkie |