Kolejka 1 (2018-08-15 - 2018-08-15) |
1 |
Bad Boys Zastawie |
0 : 3 |
LKS Milanów |
2 |
Granica Terespol |
4 : 0 |
Bizon Jeleniec |
3 |
Tytan Wisznice |
4 : 0 |
Unia Krzywda |
4 |
Sokół Adamów |
0 : 4 |
Grom Kąkolewnica |
5 |
Olimpia Okrzeja |
0 : 7 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
6 |
ŁKS Łazy |
3 : 1 |
Kujawiak Stanin |
7 |
Lutnia Piszczac |
4 : 0 |
Unia Żabików |
Kolejka 2 (2018-08-18 - 2018-08-19) |
8 |
LKS Milanów |
1 : 2 |
Unia Żabików |
9 |
Kujawiak Stanin |
2 : 1 |
Lutnia Piszczac |
10 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
4 : 0 |
ŁKS Łazy |
11 |
Grom Kąkolewnica |
8 : 0 |
Olimpia Okrzeja |
12 |
Unia Krzywda |
2 : 2 |
Sokół Adamów |
13 |
Bizon Jeleniec |
8 : 0 |
Tytan Wisznice |
14 |
Bad Boys Zastawie |
3 : 4 |
Granica Terespol |
Kolejka 3 (2018-08-25 - 2018-08-26) |
15 |
Granica Terespol |
4 : 1 |
LKS Milanów |
16 |
Tytan Wisznice |
3 : 1 |
Bad Boys Zastawie |
17 |
Sokół Adamów |
2 : 2 |
Bizon Jeleniec |
18 |
Olimpia Okrzeja |
1 : 1 |
Unia Krzywda |
19 |
ŁKS Łazy |
0 : 2 |
Grom Kąkolewnica |
20 |
Lutnia Piszczac |
0 : 4 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
21 |
Unia Żabików |
1 : 0 |
Kujawiak Stanin |
Kolejka 4 (2018-09-01 - 2018-09-02) |
22 |
LKS Milanów |
6 : 1 |
Kujawiak Stanin |
23 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
4 : 0 |
Unia Żabików |
24 |
Grom Kąkolewnica |
2 : 0 |
Lutnia Piszczac |
25 |
Unia Krzywda |
2 : 4 |
ŁKS Łazy |
26 |
Bizon Jeleniec |
3 : 0 |
Olimpia Okrzeja |
27 |
Bad Boys Zastawie |
3 : 3 |
Sokół Adamów |
28 |
Granica Terespol |
0 : 0 |
Tytan Wisznice |
Kolejka 5 (2018-09-08 - 2018-09-09) |
29 |
Tytan Wisznice |
3 : 2 |
LKS Milanów |
30 |
Sokół Adamów |
1 : 0 |
Granica Terespol |
31 |
Olimpia Okrzeja |
1 : 1 |
Bad Boys Zastawie |
32 |
ŁKS Łazy |
2 : 2 |
Bizon Jeleniec |
33 |
Lutnia Piszczac |
0 : 2 |
Unia Krzywda |
34 |
Unia Żabików |
0 : 4 |
Grom Kąkolewnica |
35 |
Kujawiak Stanin |
2 : 7 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
Kolejka 6 (2018-09-15 - 2018-09-16) |
36 |
LKS Milanów |
1 : 2 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
37 |
Grom Kąkolewnica |
2 : 1 |
Kujawiak Stanin |
38 |
Unia Krzywda |
1 : 2 |
Unia Żabików |
39 |
Bizon Jeleniec |
2 : 0 |
Lutnia Piszczac |
40 |
Bad Boys Zastawie |
1 : 2 |
ŁKS Łazy |
41 |
Granica Terespol |
3 : 0 |
Olimpia Okrzeja |
42 |
Tytan Wisznice |
6 : 1 |
Sokół Adamów |
Kolejka 7 (2018-09-22 - 2018-09-23) |
43 |
Sokół Adamów |
0 : 3 |
LKS Milanów |
44 |
Olimpia Okrzeja |
0 : 3 |
Tytan Wisznice |
45 |
ŁKS Łazy |
1 : 9 |
Granica Terespol |
46 |
Lutnia Piszczac |
4 : 2 |
Bad Boys Zastawie |
47 |
Unia Żabików |
0 : 0 |
Bizon Jeleniec |
48 |
Kujawiak Stanin |
2 : 1 |
Unia Krzywda |
49 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
2 : 0 |
Grom Kąkolewnica |
Kolejka 8 (2018-09-29 - 2018-09-30) |
50 |
LKS Milanów |
3 : 2 |
Grom Kąkolewnica |
51 |
Unia Krzywda |
1 : 2 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
52 |
Bizon Jeleniec |
2 : 0 |
Kujawiak Stanin |
53 |
Bad Boys Zastawie |
0 : 3 |
Unia Żabików |
54 |
Granica Terespol |
2 : 0 |
Lutnia Piszczac |
55 |
Tytan Wisznice |
3 : 0 |
ŁKS Łazy |
56 |
Sokół Adamów |
2 : 4 |
Olimpia Okrzeja |
Kolejka 9 (2018-10-06 - 2018-10-07) |
57 |
Olimpia Okrzeja |
1 : 3 |
LKS Milanów |
58 |
ŁKS Łazy |
3 : 1 |
Sokół Adamów |
59 |
Lutnia Piszczac |
5 : 1 |
Tytan Wisznice |
60 |
Unia Żabików |
1 : 1 |
Granica Terespol |
61 |
Kujawiak Stanin |
2 : 0 |
Bad Boys Zastawie |
62 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
2 : 1 |
Bizon Jeleniec |
63 |
Grom Kąkolewnica |
1 : 0 |
Unia Krzywda |
Kolejka 10 (2018-10-13 - 2018-10-14) |
64 |
LKS Milanów |
1 : 4 |
Unia Krzywda |
65 |
Bizon Jeleniec |
1 : 1 |
Grom Kąkolewnica |
66 |
Bad Boys Zastawie |
1 : 4 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
67 |
Granica Terespol |
4 : 3 |
Kujawiak Stanin |
68 |
Tytan Wisznice |
2 : 0 |
Unia Żabików |
69 |
Sokół Adamów |
2 : 1 |
Lutnia Piszczac |
70 |
Olimpia Okrzeja |
1 : 2 |
ŁKS Łazy |
Kolejka 11 (2018-10-20 - 2018-10-21) |
71 |
ŁKS Łazy |
4 : 1 |
LKS Milanów |
72 |
Lutnia Piszczac |
2 : 0 |
Olimpia Okrzeja |
73 |
Unia Żabików |
0 : 0 |
Sokół Adamów |
74 |
Kujawiak Stanin |
3 : 2 |
Tytan Wisznice |
75 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
1 : 1 |
Granica Terespol |
76 |
Grom Kąkolewnica |
6 : 0 |
Bad Boys Zastawie |
77 |
Unia Krzywda |
0 : 1 |
Bizon Jeleniec |
Kolejka 12 (2018-10-28 - 2018-10-28) |
78 |
LKS Milanów |
0 : 3 |
Bizon Jeleniec |
79 |
Bad Boys Zastawie |
0 : 4 |
Unia Krzywda |
80 |
Granica Terespol |
2 : 5 |
Grom Kąkolewnica |
81 |
Tytan Wisznice |
1 : 5 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
82 |
Sokół Adamów |
3 : 0 |
Kujawiak Stanin |
83 |
Olimpia Okrzeja |
1 : 5 |
Unia Żabików |
84 |
ŁKS Łazy |
2 : 0 |
Lutnia Piszczac |
Kolejka 13 (2018-11-04 - 2018-11-04) |
85 |
Lutnia Piszczac |
6 : 2 |
LKS Milanów |
86 |
Unia Żabików |
1 : 1 |
ŁKS Łazy |
87 |
Kujawiak Stanin |
1 : 1 |
Olimpia Okrzeja |
88 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
1 : 2 |
Sokół Adamów |
89 |
Grom Kąkolewnica |
8 : 0 |
Tytan Wisznice |
90 |
Unia Krzywda |
1 : 0 |
Granica Terespol |
91 |
Bizon Jeleniec |
4 : 1 |
Bad Boys Zastawie |
Kolejka 14 (2019-04-06 - 2019-04-07) |
92 |
Olimpia Okrzeja |
1 : 1 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
93 |
LKS Milanów |
2 : 2 |
Bad Boys Zastawie |
94 |
Bizon Jeleniec |
0 : 2 |
Granica Terespol |
95 |
Unia Krzywda |
2 : 3 |
Tytan Wisznice |
96 |
Grom Kąkolewnica |
4 : 0 |
Sokół Adamów |
97 |
Kujawiak Stanin |
2 : 1 |
ŁKS Łazy |
98 |
Unia Żabików |
1 : 1 |
Lutnia Piszczac |
Kolejka 15 (2019-04-13 - 2019-04-14) |
99 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
3 : 0 |
ŁKS Łazy |
100 |
Unia Żabików |
1 : 0 |
LKS Milanów |
101 |
Lutnia Piszczac |
1 : 2 |
Kujawiak Stanin |
102 |
Olimpia Okrzeja |
0 : 4 |
Grom Kąkolewnica |
103 |
Sokół Adamów |
0 : 0 |
Unia Krzywda |
104 |
Tytan Wisznice |
0 : 1 |
Bizon Jeleniec |
105 |
Granica Terespol |
1 : 2 |
Bad Boys Zastawie |
Kolejka 16 (2019-04-27 - 2019-04-28) |
106 |
LKS Milanów |
2 : 5 |
Granica Terespol |
107 |
Bad Boys Zastawie |
6 : 3 |
Tytan Wisznice |
108 |
Bizon Jeleniec |
1 : 3 |
Sokół Adamów |
109 |
Unia Krzywda |
2 : 1 |
Olimpia Okrzeja |
110 |
Grom Kąkolewnica |
2 : 1 |
ŁKS Łazy |
111 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
0 : 1 |
Lutnia Piszczac |
112 |
Kujawiak Stanin |
2 : 3 |
Unia Żabików |
Kolejka 17 (2019-05-01 - 2019-05-01) |
113 |
Kujawiak Stanin |
4 : 5 |
LKS Milanów |
114 |
Unia Żabików |
1 : 2 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
115 |
Lutnia Piszczac |
2 : 0 |
Grom Kąkolewnica |
116 |
ŁKS Łazy |
0 : 3 |
Unia Krzywda |
117 |
Olimpia Okrzeja |
1 : 2 |
Bizon Jeleniec |
118 |
Sokół Adamów |
0 : 2 |
Bad Boys Zastawie |
119 |
Tytan Wisznice |
1 : 3 |
Granica Terespol |
Kolejka 18 (2019-05-04 - 2019-05-05) |
120 |
LKS Milanów |
3 : 2 |
Tytan Wisznice |
121 |
Granica Terespol |
1 : 1 |
Sokół Adamów |
122 |
Bad Boys Zastawie |
3 : 0 |
Olimpia Okrzeja |
123 |
Bizon Jeleniec |
2 : 2 |
ŁKS Łazy |
124 |
Unia Krzywda |
0 : 4 |
Lutnia Piszczac |
125 |
Grom Kąkolewnica |
2 : 1 |
Unia Żabików |
126 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
2 : 0 |
Kujawiak Stanin |
Kolejka 19 (2019-05-12 - 2019-05-12) |
127 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
5 : 2 |
LKS Milanów |
128 |
Kujawiak Stanin |
1 : 8 |
Grom Kąkolewnica |
129 |
Unia Żabików |
2 : 0 |
Unia Krzywda |
130 |
Lutnia Piszczac |
2 : 1 |
Bizon Jeleniec |
131 |
ŁKS Łazy |
2 : 0 |
Bad Boys Zastawie |
132 |
Olimpia Okrzeja |
1 : 2 |
Granica Terespol |
133 |
Sokół Adamów |
3 : 0 |
Tytan Wisznice |
Kolejka 20 (2019-05-18 - 2019-05-19) |
134 |
LKS Milanów |
2 : 1 |
Sokół Adamów |
135 |
Tytan Wisznice |
0 : 3 |
Olimpia Okrzeja |
136 |
Granica Terespol |
5 : 0 |
ŁKS Łazy |
137 |
Bad Boys Zastawie |
1 : 3 |
Lutnia Piszczac |
138 |
Bizon Jeleniec |
1 : 1 |
Unia Żabików |
139 |
Unia Krzywda |
2 : 1 |
Kujawiak Stanin |
140 |
Grom Kąkolewnica |
1 : 1 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
Kolejka 21 (2019-05-25 - 2019-05-26) |
141 |
Grom Kąkolewnica |
1 : 5 |
LKS Milanów |
142 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
4 : 0 |
Unia Krzywda |
143 |
Kujawiak Stanin |
2 : 1 |
Bizon Jeleniec |
144 |
Unia Żabików |
2 : 2 |
Bad Boys Zastawie |
145 |
Lutnia Piszczac |
1 : 1 |
Granica Terespol |
146 |
ŁKS Łazy |
6 : 3 |
Tytan Wisznice |
147 |
Olimpia Okrzeja |
0 : 0 |
Sokół Adamów |
Kolejka 22 (2019-06-01 - 2019-06-02) |
148 |
LKS Milanów |
2 : 0 |
Olimpia Okrzeja |
149 |
Sokół Adamów |
1 : 0 |
ŁKS Łazy |
150 |
Tytan Wisznice |
0 : 3 |
Lutnia Piszczac |
151 |
Granica Terespol |
1 : 1 |
Unia Żabików |
152 |
Bad Boys Zastawie |
0 : 1 |
Kujawiak Stanin |
153 |
Bizon Jeleniec |
0 : 0 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
154 |
Unia Krzywda |
0 : 4 |
Grom Kąkolewnica |
Kolejka 23 (2019-06-08 - 2019-06-09) |
155 |
Unia Krzywda |
1 : 2 |
LKS Milanów |
156 |
Grom Kąkolewnica |
6 : 2 |
Bizon Jeleniec |
157 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
5 : 0 |
Bad Boys Zastawie |
158 |
Kujawiak Stanin |
3 : 0 |
Granica Terespol |
159 |
Unia Żabików |
1 : 0 |
Tytan Wisznice |
160 |
Lutnia Piszczac |
4 : 1 |
Sokół Adamów |
161 |
ŁKS Łazy |
1 : 5 |
Olimpia Okrzeja |
Kolejka 24 (2019-06-15 - 2019-06-16) |
162 |
LKS Milanów |
2 : 7 |
ŁKS Łazy |
163 |
Olimpia Okrzeja |
0 : 4 |
Lutnia Piszczac |
164 |
Sokół Adamów |
0 : 0 |
Unia Żabików |
165 |
Tytan Wisznice |
2 : 2 |
Kujawiak Stanin |
166 |
Granica Terespol |
1 : 3 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
167 |
Bad Boys Zastawie |
0 : 3 |
Grom Kąkolewnica |
168 |
Bizon Jeleniec |
4 : 1 |
Unia Krzywda |
Kolejka 25 (2019-06-20 - 2019-06-20) |
169 |
Bizon Jeleniec |
4 : 3 |
LKS Milanów |
170 |
Unia Krzywda |
0 : 0 |
Bad Boys Zastawie |
171 |
Grom Kąkolewnica |
3 : 1 |
Granica Terespol |
172 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
10 : 1 |
Tytan Wisznice |
173 |
Kujawiak Stanin |
1 : 0 |
Sokół Adamów |
174 |
Unia Żabików |
3 : 2 |
Olimpia Okrzeja |
175 |
Lutnia Piszczac |
1 : 4 |
ŁKS Łazy |
Kolejka 26 (2019-06-23 - 2019-06-23) |
176 |
LKS Milanów |
0 : 4 |
Lutnia Piszczac |
177 |
ŁKS Łazy |
1 : 2 |
Unia Żabików |
178 |
Olimpia Okrzeja |
1 : 3 |
Kujawiak Stanin |
179 |
Sokół Adamów |
0 : 5 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
180 |
Tytan Wisznice |
0 : 2 |
Grom Kąkolewnica |
181 |
Granica Terespol |
1 : 0 |
Unia Krzywda |
182 |
Bad Boys Zastawie |
3 : 2 |
Bizon Jeleniec |