Kolejka 1 (2019-07-27 - 2019-07-28) |
1 |
Stal Rzeszów |
3 : 2 |
Pogoń Siedlce |
2 |
Legionovia Legionowo |
2 : 0 |
Skra Częstochowa |
3 |
Garbarnia Kraków |
0 : 1 |
Górnik Łęczna |
4 |
Górnik Polkowice |
1 : 2 |
Błękitni Stargard |
5 |
Elana Toruń |
2 : 1 |
Bytovia Bytów |
6 |
GKS Katowice |
1 : 3 |
Znicz Pruszków |
7 |
Stal Stalowa Wola |
1 : 3 |
Resovia |
8 |
Olimpia Elbląg |
4 : 0 |
Lech II Poznań |
9 |
Gryf Wejherowo |
1 : 2 |
Widzew Łódź |
Kolejka 2 (2019-08-03 - 2019-08-04) |
10 |
Pogoń Siedlce |
0 : 0 |
Resovia |
11 |
Znicz Pruszków |
4 : 1 |
Stal Stalowa Wola |
12 |
Gryf Wejherowo |
0 : 2 |
GKS Katowice |
13 |
Bytovia Bytów |
2 : 1 |
Widzew Łódź |
14 |
Błękitni Stargard |
1 : 0 |
Elana Toruń |
15 |
Olimpia Elbląg |
1 : 1 |
Górnik Polkowice |
16 |
Górnik Łęczna |
0 : 0 |
Lech II Poznań |
17 |
Skra Częstochowa |
1 : 3 |
Garbarnia Kraków |
18 |
Stal Rzeszów |
3 : 1 |
Legionovia Legionowo |
Kolejka 3 (2019-08-10 - 2019-08-11) |
19 |
Legionovia Legionowo |
1 : 3 |
Pogoń Siedlce |
20 |
Garbarnia Kraków |
2 : 1 |
Stal Rzeszów |
21 |
Lech II Poznań |
2 : 0 |
Skra Częstochowa |
22 |
Górnik Polkowice |
1 : 1 |
Górnik Łęczna |
23 |
Elana Toruń |
0 : 2 |
Olimpia Elbląg |
24 |
Widzew Łódź |
2 : 0 |
Błękitni Stargard |
25 |
GKS Katowice |
1 : 2 |
Bytovia Bytów |
26 |
Stal Stalowa Wola |
0 : 0 |
Gryf Wejherowo |
27 |
Resovia |
3 : 0 |
Znicz Pruszków |
Kolejka 4 (2019-08-17 - 2019-08-18) |
28 |
Pogoń Siedlce |
0 : 1 |
Znicz Pruszków |
29 |
Gryf Wejherowo |
0 : 3 |
Resovia |
30 |
Bytovia Bytów |
4 : 1 |
Stal Stalowa Wola |
31 |
Błękitni Stargard |
1 : 3 |
GKS Katowice |
32 |
Olimpia Elbląg |
1 : 1 |
Widzew Łódź |
33 |
Górnik Łęczna |
1 : 3 |
Elana Toruń |
34 |
Skra Częstochowa |
1 : 0 |
Górnik Polkowice |
35 |
Stal Rzeszów |
2 : 0 |
Lech II Poznań |
36 |
Legionovia Legionowo |
0 : 2 |
Garbarnia Kraków |
Kolejka 5 (2019-08-21 - 2019-08-21) |
37 |
Garbarnia Kraków |
0 : 0 |
Pogoń Siedlce |
38 |
Lech II Poznań |
2 : 1 |
Legionovia Legionowo |
39 |
Górnik Polkowice |
1 : 2 |
Stal Rzeszów |
40 |
Elana Toruń |
1 : 1 |
Skra Częstochowa |
41 |
Widzew Łódź |
2 : 2 |
Górnik Łęczna |
42 |
GKS Katowice |
1 : 1 |
Olimpia Elbląg |
43 |
Stal Stalowa Wola |
0 : 1 |
Błękitni Stargard |
44 |
Resovia |
1 : 1 |
Bytovia Bytów |
45 |
Znicz Pruszków |
2 : 1 |
Gryf Wejherowo |
Kolejka 6 (2019-08-24 - 2019-08-25) |
46 |
Pogoń Siedlce |
1 : 0 |
Gryf Wejherowo |
47 |
Bytovia Bytów |
2 : 2 |
Znicz Pruszków |
48 |
Błękitni Stargard |
1 : 2 |
Resovia |
49 |
Olimpia Elbląg |
0 : 1 |
Stal Stalowa Wola |
50 |
Górnik Łęczna |
1 : 0 |
GKS Katowice |
51 |
Skra Częstochowa |
1 : 0 |
Widzew Łódź |
52 |
Stal Rzeszów |
1 : 0 |
Elana Toruń |
53 |
Legionovia Legionowo |
1 : 2 |
Górnik Polkowice |
54 |
Garbarnia Kraków |
1 : 0 |
Lech II Poznań |
Kolejka 7 (2019-08-31 - 2019-09-01) |
55 |
Pogoń Siedlce |
0 : 2 |
Lech II Poznań |
56 |
Górnik Polkowice |
1 : 1 |
Garbarnia Kraków |
57 |
Elana Toruń |
4 : 1 |
Legionovia Legionowo |
58 |
Widzew Łódź |
3 : 1 |
Stal Rzeszów |
59 |
GKS Katowice |
2 : 0 |
Skra Częstochowa |
60 |
Stal Stalowa Wola |
1 : 3 |
Górnik Łęczna |
61 |
Resovia |
0 : 1 |
Olimpia Elbląg |
62 |
Znicz Pruszków |
2 : 3 |
Błękitni Stargard |
63 |
Gryf Wejherowo |
1 : 1 |
Bytovia Bytów |
Kolejka 8 (2019-09-07 - 2019-09-18) |
64 |
Bytovia Bytów |
1 : 3 |
Pogoń Siedlce |
65 |
Błękitni Stargard |
2 : 1 |
Gryf Wejherowo |
66 |
Olimpia Elbląg |
1 : 2 |
Znicz Pruszków |
67 |
Górnik Łęczna |
2 : 1 |
Resovia |
68 |
Skra Częstochowa |
0 : 0 |
Stal Stalowa Wola |
69 |
Stal Rzeszów |
1 : 1 |
GKS Katowice |
70 |
Legionovia Legionowo |
0 : 2 |
Widzew Łódź |
71 |
Garbarnia Kraków |
0 : 0 |
Elana Toruń |
72 |
Lech II Poznań |
0 : 3 |
Górnik Polkowice |
Kolejka 9 (2019-09-14 - 2019-09-15) |
73 |
Górnik Polkowice |
1 : 1 |
Pogoń Siedlce |
74 |
Elana Toruń |
2 : 4 |
Lech II Poznań |
75 |
Widzew Łódź |
1 : 1 |
Garbarnia Kraków |
76 |
GKS Katowice |
3 : 1 |
Legionovia Legionowo |
77 |
Stal Rzeszów |
2 : 1 |
Stal Stalowa Wola |
78 |
Resovia |
2 : 0 |
Skra Częstochowa |
79 |
Znicz Pruszków |
1 : 2 |
Górnik Łęczna |
80 |
Gryf Wejherowo |
1 : 4 |
Olimpia Elbląg |
81 |
Bytovia Bytów |
1 : 0 |
Błękitni Stargard |
Kolejka 10 (2019-09-21 - 2019-09-22) |
82 |
Pogoń Siedlce |
3 : 2 |
Błękitni Stargard |
83 |
Olimpia Elbląg |
2 : 1 |
Bytovia Bytów |
84 |
Górnik Łęczna |
1 : 0 |
Gryf Wejherowo |
85 |
Skra Częstochowa |
2 : 1 |
Znicz Pruszków |
86 |
Stal Rzeszów |
1 : 1 |
Resovia |
87 |
Legionovia Legionowo |
0 : 1 |
Stal Stalowa Wola |
88 |
Garbarnia Kraków |
1 : 3 |
GKS Katowice |
89 |
Lech II Poznań |
1 : 2 |
Widzew Łódź |
90 |
Górnik Polkowice |
3 : 0 |
Elana Toruń |
Kolejka 11 (2019-09-28 - 2019-09-29) |
91 |
Elana Toruń |
2 : 1 |
Pogoń Siedlce |
92 |
Widzew Łódź |
1 : 0 |
Górnik Polkowice |
93 |
GKS Katowice |
2 : 0 |
Lech II Poznań |
94 |
Garbarnia Kraków |
1 : 3 |
Stal Stalowa Wola |
95 |
Resovia |
3 : 0 |
Legionovia Legionowo |
96 |
Znicz Pruszków |
2 : 2 |
Stal Rzeszów |
97 |
Gryf Wejherowo |
2 : 1 |
Skra Częstochowa |
98 |
Bytovia Bytów |
2 : 1 |
Górnik Łęczna |
99 |
Błękitni Stargard |
2 : 1 |
Olimpia Elbląg |
Kolejka 12 (2019-10-05 - 2019-10-06) |
100 |
Pogoń Siedlce |
0 : 1 |
Olimpia Elbląg |
101 |
Górnik Łęczna |
1 : 0 |
Błękitni Stargard |
102 |
Skra Częstochowa |
3 : 2 |
Bytovia Bytów |
103 |
Stal Rzeszów |
1 : 2 |
Gryf Wejherowo |
104 |
Legionovia Legionowo |
0 : 0 |
Znicz Pruszków |
105 |
Garbarnia Kraków |
0 : 2 |
Resovia |
106 |
Lech II Poznań |
2 : 2 |
Stal Stalowa Wola |
107 |
Górnik Polkowice |
0 : 1 |
GKS Katowice |
108 |
Elana Toruń |
0 : 1 |
Widzew Łódź |
Kolejka 13 (2019-10-12 - 2019-10-13) |
109 |
Widzew Łódź |
7 : 3 |
Pogoń Siedlce |
110 |
GKS Katowice |
2 : 0 |
Elana Toruń |
111 |
Górnik Polkowice |
3 : 0 |
Stal Stalowa Wola |
112 |
Resovia |
3 : 2 |
Lech II Poznań |
113 |
Znicz Pruszków |
0 : 1 |
Garbarnia Kraków |
114 |
Gryf Wejherowo |
1 : 2 |
Legionovia Legionowo |
115 |
Bytovia Bytów |
3 : 2 |
Stal Rzeszów |
116 |
Błękitni Stargard |
3 : 0 |
Skra Częstochowa |
117 |
Olimpia Elbląg |
1 : 1 |
Górnik Łęczna |
Kolejka 14 (2019-10-19 - 2019-10-20) |
118 |
Pogoń Siedlce |
3 : 4 |
Górnik Łęczna |
119 |
Skra Częstochowa |
0 : 2 |
Olimpia Elbląg |
120 |
Stal Rzeszów |
3 : 1 |
Błękitni Stargard |
121 |
Legionovia Legionowo |
1 : 1 |
Bytovia Bytów |
122 |
Garbarnia Kraków |
1 : 1 |
Gryf Wejherowo |
123 |
Lech II Poznań |
0 : 1 |
Znicz Pruszków |
124 |
Górnik Polkowice |
2 : 2 |
Resovia |
125 |
Elana Toruń |
1 : 1 |
Stal Stalowa Wola |
126 |
Widzew Łódź |
1 : 1 |
GKS Katowice |
Kolejka 15 (2019-10-26 - 2019-10-27) |
127 |
GKS Katowice |
2 : 1 |
Pogoń Siedlce |
128 |
Stal Stalowa Wola |
0 : 1 |
Widzew Łódź |
129 |
Resovia |
2 : 1 |
Elana Toruń |
130 |
Znicz Pruszków |
2 : 4 |
Górnik Polkowice |
131 |
Gryf Wejherowo |
1 : 2 |
Lech II Poznań |
132 |
Bytovia Bytów |
2 : 1 |
Garbarnia Kraków |
133 |
Błękitni Stargard |
2 : 1 |
Legionovia Legionowo |
134 |
Olimpia Elbląg |
1 : 0 |
Stal Rzeszów |
135 |
Górnik Łęczna |
1 : 1 |
Skra Częstochowa |
Kolejka 16 (2019-11-02 - 2019-11-03) |
136 |
Pogoń Siedlce |
2 : 0 |
Skra Częstochowa |
137 |
Stal Rzeszów |
0 : 1 |
Górnik Łęczna |
138 |
Legionovia Legionowo |
2 : 2 |
Olimpia Elbląg |
139 |
Garbarnia Kraków |
1 : 1 |
Błękitni Stargard |
140 |
Lech II Poznań |
3 : 0 |
Bytovia Bytów |
141 |
Górnik Polkowice |
5 : 0 |
Gryf Wejherowo |
142 |
Elana Toruń |
2 : 1 |
Znicz Pruszków |
143 |
Widzew Łódź |
0 : 1 |
Resovia |
144 |
GKS Katowice |
2 : 1 |
Stal Stalowa Wola |
Kolejka 17 (2019-11-09 - 2019-11-10) |
145 |
Pogoń Siedlce |
1 : 2 |
Stal Stalowa Wola |
146 |
Resovia |
2 : 2 |
GKS Katowice |
147 |
Znicz Pruszków |
0 : 6 |
Widzew Łódź |
148 |
Gryf Wejherowo |
0 : 0 |
Elana Toruń |
149 |
Bytovia Bytów |
2 : 0 |
Górnik Polkowice |
150 |
Błękitni Stargard |
2 : 2 |
Lech II Poznań |
151 |
Olimpia Elbląg |
1 : 1 |
Garbarnia Kraków |
152 |
Górnik Łęczna |
2 : 0 |
Legionovia Legionowo |
153 |
Skra Częstochowa |
1 : 2 |
Stal Rzeszów |
Kolejka 18 (2019-11-16 - 2019-11-17) |
154 |
Lech II Poznań |
1 : 1 |
Olimpia Elbląg |
155 |
Widzew Łódź |
4 : 0 |
Gryf Wejherowo |
156 |
Pogoń Siedlce |
2 : 1 |
Stal Rzeszów |
157 |
Skra Częstochowa |
1 : 0 |
Legionovia Legionowo |
158 |
Górnik Polkowice |
1 : 0 |
Garbarnia Kraków |
159 |
Błękitni Stargard |
3 : 2 |
Górnik Polkowice |
160 |
Bytovia Bytów |
1 : 1 |
Elana Toruń |
161 |
Znicz Pruszków |
2 : 1 |
GKS Katowice |
162 |
Resovia |
3 : 2 |
Stal Stalowa Wola |
Kolejka 19 (2019-11-23 - 2019-11-24) |
163 |
Resovia |
0 : 1 |
Pogoń Siedlce |
164 |
Stal Stalowa Wola |
2 : 1 |
Znicz Pruszków |
165 |
GKS Katowice |
4 : 0 |
Gryf Wejherowo |
166 |
Widzew Łódź |
4 : 0 |
Bytovia Bytów |
167 |
Elana Toruń |
3 : 2 |
Błękitni Stargard |
168 |
Górnik Polkowice |
1 : 1 |
Olimpia Elbląg |
169 |
Lech II Poznań |
1 : 1 |
Górnik Łęczna |
170 |
Garbarnia Kraków |
0 : 2 |
Skra Częstochowa |
171 |
Legionovia Legionowo |
0 : 3 |
Stal Rzeszów |
Kolejka 20 (2019-11-30 - 2019-12-01) |
172 |
Pogoń Siedlce |
1 : 2 |
Legionovia Legionowo |
173 |
Stal Rzeszów |
2 : 3 |
Garbarnia Kraków |
174 |
Skra Częstochowa |
0 : 0 |
Lech II Poznań |
175 |
Górnik Łęczna |
2 : 1 |
Górnik Polkowice |
176 |
Olimpia Elbląg |
0 : 2 |
Elana Toruń |
177 |
Błękitni Stargard |
1 : 3 |
Widzew Łódź |
178 |
Bytovia Bytów |
1 : 2 |
GKS Katowice |
179 |
Gryf Wejherowo |
2 : 3 |
Stal Stalowa Wola |
180 |
Znicz Pruszków |
2 : 1 |
Resovia |
Kolejka 21 (2020-02-29 - 2020-03-01) |
181 |
Znicz Pruszków |
2 : 1 |
Pogoń Siedlce |
182 |
Resovia |
6 : 0 |
Gryf Wejherowo |
183 |
Stal Stalowa Wola |
0 : 0 |
Bytovia Bytów |
184 |
GKS Katowice |
2 : 2 |
Błękitni Stargard |
185 |
Widzew Łódź |
2 : 2 |
Olimpia Elbląg |
186 |
Elana Toruń |
5 : 0 |
Górnik Łęczna |
187 |
Górnik Polkowice |
4 : 1 |
Skra Częstochowa |
188 |
Lech II Poznań |
2 : 1 |
Stal Rzeszów |
189 |
Garbarnia Kraków |
3 : 1 |
Legionovia Legionowo |
Kolejka 22 (2020-03-07 - 2020-03-08) |
190 |
Pogoń Siedlce |
1 : 0 |
Garbarnia Kraków |
191 |
Legionovia Legionowo |
0 : 0 |
Lech II Poznań |
192 |
Stal Rzeszów |
1 : 2 |
Górnik Polkowice |
193 |
Skra Częstochowa |
1 : 0 |
Elana Toruń |
194 |
Górnik Łęczna |
1 : 2 |
Widzew Łódź |
195 |
Olimpia Elbląg |
3 : 1 |
GKS Katowice |
196 |
Błękitni Stargard |
0 : 0 |
Stal Stalowa Wola |
197 |
Bytovia Bytów |
1 : 0 |
Resovia |
198 |
Gryf Wejherowo |
1 : 0 |
Znicz Pruszków |
Kolejka 23 (2020-06-03 - 2020-06-03) |
199 |
Gryf Wejherowo |
2 : 3 |
Pogoń Siedlce |
200 |
Znicz Pruszków |
0 : 2 |
Bytovia Bytów |
201 |
Resovia |
1 : 1 |
Błękitni Stargard |
202 |
Stal Stalowa Wola |
2 : 2 |
Olimpia Elbląg |
203 |
GKS Katowice |
2 : 1 |
Górnik Łęczna |
204 |
Widzew Łódź |
1 : 2 |
Skra Częstochowa |
205 |
Elana Toruń |
1 : 4 |
Stal Rzeszów |
206 |
Górnik Polkowice |
1 : 2 |
Legionovia Legionowo |
207 |
Lech II Poznań |
2 : 2 |
Garbarnia Kraków |
Kolejka 24 (2020-06-06 - 2020-06-07) |
208 |
Lech II Poznań |
2 : 1 |
Pogoń Siedlce |
209 |
Garbarnia Kraków |
4 : 0 |
Górnik Polkowice |
210 |
Legionovia Legionowo |
1 : 2 |
Elana Toruń |
211 |
Stal Rzeszów |
0 : 0 |
Widzew Łódź |
212 |
Skra Częstochowa |
1 : 0 |
GKS Katowice |
213 |
Górnik Łęczna |
1 : 2 |
Stal Stalowa Wola |
214 |
Olimpia Elbląg |
2 : 1 |
Resovia |
215 |
Błękitni Stargard |
4 : 3 |
Znicz Pruszków |
216 |
Bytovia Bytów |
1 : 1 |
Gryf Wejherowo |
Kolejka 25 (2020-06-13 - 2020-06-14) |
217 |
Pogoń Siedlce |
2 : 1 |
Bytovia Bytów |
218 |
Gryf Wejherowo |
1 : 3 |
Błękitni Stargard |
219 |
Znicz Pruszków |
0 : 0 |
Olimpia Elbląg |
220 |
Resovia |
1 : 1 |
Górnik Łęczna |
221 |
Stal Stalowa Wola |
1 : 2 |
Skra Częstochowa |
222 |
GKS Katowice |
3 : 2 |
Stal Rzeszów |
223 |
Widzew Łódź |
1 : 2 |
Legionovia Legionowo |
224 |
Elana Toruń |
1 : 0 |
Garbarnia Kraków |
225 |
Górnik Polkowice |
1 : 1 |
Lech II Poznań |
Kolejka 26 (2020-06-17 - 2020-06-17) |
226 |
Stal Stalowa Wola |
3 : 0 |
Stal Rzeszów |
227 |
Pogoń Siedlce |
1 : 3 |
Górnik Polkowice |
228 |
Lech II Poznań |
2 : 2 |
Elana Toruń |
229 |
Garbarnia Kraków |
1 : 3 |
Widzew Łódź |
230 |
Legionovia Legionowo |
2 : 2 |
GKS Katowice |
231 |
Skra Częstochowa |
0 : 0 |
Resovia |
232 |
Górnik Łęczna |
1 : 0 |
Znicz Pruszków |
233 |
Olimpia Elbląg |
3 : 1 |
Gryf Wejherowo |
234 |
Błękitni Stargard |
1 : 3 |
Bytovia Bytów |
Kolejka 27 (2020-06-20 - 2020-06-21) |
235 |
Błękitni Stargard |
2 : 3 |
Pogoń Siedlce |
236 |
Bytovia Bytów |
1 : 0 |
Olimpia Elbląg |
237 |
Gryf Wejherowo |
1 : 2 |
Górnik Łęczna |
238 |
Znicz Pruszków |
2 : 1 |
Skra Częstochowa |
239 |
Resovia |
0 : 0 |
Stal Rzeszów |
240 |
Stal Stalowa Wola |
2 : 0 |
Legionovia Legionowo |
241 |
GKS Katowice |
2 : 0 |
Garbarnia Kraków |
242 |
Widzew Łódź |
3 : 2 |
Lech II Poznań |
243 |
Elana Toruń |
1 : 4 |
Górnik Polkowice |
Kolejka 28 (2020-06-27 - 2020-06-28) |
244 |
Stal Stalowa Wola |
0 : 2 |
Garbarnia Kraków |
245 |
Pogoń Siedlce |
3 : 1 |
Elana Toruń |
246 |
Lech II Poznań |
3 : 2 |
GKS Katowice |
247 |
Legionovia Legionowo |
0 : 0 |
Resovia |
248 |
Stal Rzeszów |
1 : 2 |
Znicz Pruszków |
249 |
Skra Częstochowa |
7 : 0 |
Gryf Wejherowo |
250 |
Górnik Łęczna |
2 : 0 |
Bytovia Bytów |
251 |
Olimpia Elbląg |
0 : 3 |
Błękitni Stargard |
252 |
Górnik Polkowice |
4 : 3 |
Widzew Łódź |
Kolejka 29 (2020-07-01 - 2020-07-01) |
253 |
Olimpia Elbląg |
1 : 0 |
Pogoń Siedlce |
254 |
Błękitni Stargard |
1 : 2 |
Górnik Łęczna |
255 |
Bytovia Bytów |
1 : 1 |
Skra Częstochowa |
256 |
Gryf Wejherowo |
0 : 2 |
Stal Rzeszów |
257 |
Znicz Pruszków |
4 : 0 |
Legionovia Legionowo |
258 |
Resovia |
1 : 2 |
Garbarnia Kraków |
259 |
Stal Stalowa Wola |
2 : 1 |
Lech II Poznań |
260 |
GKS Katowice |
1 : 2 |
Górnik Polkowice |
261 |
Widzew Łódź |
1 : 1 |
Elana Toruń |
Kolejka 30 (2020-07-04 - 2020-07-05) |
262 |
Stal Stalowa Wola |
3 : 0 |
Górnik Polkowice |
263 |
Pogoń Siedlce |
3 : 1 |
Widzew Łódź |
264 |
Elana Toruń |
1 : 2 |
GKS Katowice |
265 |
Lech II Poznań |
2 : 0 |
Resovia |
266 |
Garbarnia Kraków |
1 : 0 |
Znicz Pruszków |
267 |
Legionovia Legionowo |
5 : 2 |
Gryf Wejherowo |
268 |
Stal Rzeszów |
2 : 1 |
Bytovia Bytów |
269 |
Skra Częstochowa |
2 : 1 |
Błękitni Stargard |
270 |
Górnik Łęczna |
1 : 0 |
Olimpia Elbląg |
Kolejka 31 (2020-07-11 - 2020-07-12) |
271 |
Górnik Łęczna |
2 : 3 |
Pogoń Siedlce |
272 |
Olimpia Elbląg |
1 : 2 |
Skra Częstochowa |
273 |
Błękitni Stargard |
0 : 1 |
Stal Rzeszów |
274 |
Bytovia Bytów |
4 : 3 |
Legionovia Legionowo |
275 |
Gryf Wejherowo |
0 : 4 |
Garbarnia Kraków |
276 |
Znicz Pruszków |
1 : 2 |
Lech II Poznań |
277 |
Resovia |
1 : 1 |
Górnik Polkowice |
278 |
Stal Stalowa Wola |
5 : 1 |
Elana Toruń |
279 |
GKS Katowice |
1 : 1 |
Widzew Łódź |
Kolejka 32 (2020-07-15 - 2020-07-15) |
280 |
Pogoń Siedlce |
0 : 2 |
GKS Katowice |
281 |
Widzew Łódź |
3 : 0 |
Stal Stalowa Wola |
282 |
Elana Toruń |
2 : 2 |
Resovia |
283 |
Górnik Polkowice |
1 : 2 |
Znicz Pruszków |
284 |
Lech II Poznań |
5 : 0 |
Gryf Wejherowo |
285 |
Garbarnia Kraków |
1 : 2 |
Bytovia Bytów |
286 |
Legionovia Legionowo |
0 : 1 |
Błękitni Stargard |
287 |
Stal Rzeszów |
2 : 0 |
Olimpia Elbląg |
288 |
Skra Częstochowa |
0 : 0 |
Górnik Łęczna |
Kolejka 33 (2020-07-18 - 2020-07-19) |
289 |
Skra Częstochowa |
2 : 2 |
Pogoń Siedlce |
290 |
Górnik Łęczna |
2 : 2 |
Stal Rzeszów |
291 |
Olimpia Elbląg |
2 : 1 |
Legionovia Legionowo |
292 |
Błękitni Stargard |
2 : 3 |
Garbarnia Kraków |
293 |
Bytovia Bytów |
1 : 1 |
Lech II Poznań |
294 |
Gryf Wejherowo |
0 : 3 |
Górnik Polkowice |
295 |
Znicz Pruszków |
3 : 2 |
Elana Toruń |
296 |
Resovia |
1 : 0 |
Widzew Łódź |
297 |
Stal Stalowa Wola |
2 : 0 |
GKS Katowice |
Kolejka 34 (2020-07-25 - 2020-07-26) |
298 |
Stal Stalowa Wola |
0 : 3 |
Pogoń Siedlce |
299 |
GKS Katowice |
1 : 1 |
Resovia |
300 |
Widzew Łódź |
0 : 1 |
Znicz Pruszków |
301 |
Elana Toruń |
6 : 0 |
Gryf Wejherowo |
302 |
Górnik Polkowice |
2 : 2 |
Bytovia Bytów |
303 |
Lech II Poznań |
0 : 3 |
Błękitni Stargard |
304 |
Garbarnia Kraków |
3 : 2 |
Olimpia Elbląg |
305 |
Legionovia Legionowo |
0 : 2 |
Górnik Łęczna |
306 |
Stal Rzeszów |
4 : 0 |
Skra Częstochowa |