Od kilku dni w okolicy skweru przy restauracji Brofaktura błąka się młoda kotka.
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ | ||||
---|---|---|---|---|
Poz. | Drużyna | M | Pkt. | Stosunek punktów |
1 | Drukarz Warszawa | 15 | 35 | 28:10 |
2 | Huragan Wołomin | 15 | 32 | 35:13 |
3 | Hutnik Warszawa | 15 | 31 | 39:22 |
4 | KS Łomianki | 15 | 29 | 29:18 |
5 | Mazovia Mińsk | 15 | 29 | 41:22 |
6 | MKS Przasnysz | 15 | 28 | 33:10 |
7 | Ząbkovia Ząbki | 15 | 26 | 39:20 |
8 | Pogoń II Siedlce | 15 | 24 | 23:19 |
9 | Wisła II Płock | 15 | 19 | 27:25 |
10 | Makowianka Maków | 15 | 17 | 26:39 |
11 | Wkra Żuromin | 15 | 15 | 26:40 |
12 | Nadnarwianka Pułtusk | 15 | 12 | 16:28 |
13 | Korona Ostrołęka | 15 | 11 | 13:29 |
14 | Podlasie Sokołów | 15 | 10 | 16:33 |
15 | Świt Staroźreby | 15 | 10 | 15:29 |
16 | Ożarowianka Ożarów | 15 | 3 | 11:60 |
TABELA KOLEJEK | ||||
---|---|---|---|---|
gospodarze | wynik | goście | ||
Kolejka 1 (2019-08-14 - 2019-08-15) | ||||
1 | Podlasie Sokołów | 0 : 2 | Drukarz Warszawa | |
2 | Hutnik Warszawa | 3 : 2 | KS Łomianki | |
3 | Nadnarwianka Pułtusk | 7 : 2 | Ożarowianka Ożarów | |
4 | Korona Ostrołęka | 1 : 2 | Mazovia Mińsk | |
5 | Świt Staroźreby | 2 : 1 | Pogoń II Siedlce | |
6 | Ząbkovia Ząbki | 5 : 0 | Wkra Żuromin | |
7 | Makowianka Maków | 1 : 4 | Huragan Wołomin | |
8 | MKS Przasnysz | 3 : 2 | Wisła II Płock | |
Kolejka 2 (2019-08-17 - 2019-08-18) | ||||
9 | Drukarz Warszawa | 4 : 2 | Wisła II Płock | |
10 | Huragan Wołomin | 1 : 0 | MKS Przasnysz | |
11 | Wkra Żuromin | 3 : 3 | Makowianka Maków | |
12 | Pogoń II Siedlce | 5 : 2 | Ząbkovia Ząbki | |
13 | Mazovia Mińsk | 3 : 2 | Świt Staroźreby | |
14 | Ożarowianka Ożarów | 2 : 1 | Korona Ostrołęka | |
15 | KS Łomianki | 0 : 0 | Nadnarwianka Pułtusk | |
16 | Podlasie Sokołów | 2 : 5 | Hutnik Warszawa | |
Kolejka 3 (2019-08-24 - 2019-08-25) | ||||
17 | Hutnik Warszawa | 1 : 1 | Drukarz Warszawa | |
18 | Nadnarwianka Pułtusk | 0 : 0 | Podlasie Sokołów | |
19 | Korona Ostrołęka | 1 : 1 | KS Łomianki | |
20 | Świt Staroźreby | 2 : 0 | Ożarowianka Ożarów | |
21 | Ząbkovia Ząbki | 2 : 2 | Mazovia Mińsk | |
22 | Makowianka Maków | 1 : 3 | Pogoń II Siedlce | |
23 | MKS Przasnysz | 0 : 0 | Wkra Żuromin | |
24 | Wisła II Płock | 1 : 1 | Huragan Wołomin | |
Kolejka 4 (2019-08-31 - 2019-09-01) | ||||
25 | Drukarz Warszawa | 1 : 1 | Huragan Wołomin | |
26 | Wkra Żuromin | 3 : 5 | Wisła II Płock | |
27 | Pogoń II Siedlce | 1 : 1 | MKS Przasnysz | |
28 | Mazovia Mińsk | 1 : 2 | Makowianka Maków | |
29 | Ożarowianka Ożarów | 1 : 7 | Ząbkovia Ząbki | |
30 | KS Łomianki | 2 : 0 | Świt Staroźreby | |
31 | Podlasie Sokołów | 2 : 2 | Korona Ostrołęka | |
32 | Hutnik Warszawa | 1 : 0 | Nadnarwianka Pułtusk | |
Kolejka 5 (2019-09-07 - 2019-09-08) | ||||
33 | Nadnarwianka Pułtusk | 1 : 1 | Drukarz Warszawa | |
34 | Korona Ostrołęka | 0 : 3 | Hutnik Warszawa | |
35 | Świt Staroźreby | 2 : 2 | Podlasie Sokołów | |
36 | KS Łomianki | 2 : 0 | Ząbkovia Ząbki | |
37 | Makowianka Maków | 3 : 1 | Ożarowianka Ożarów | |
38 | MKS Przasnysz | 0 : 2 | Mazovia Mińsk | |
39 | Wisła II Płock | 2 : 0 | Pogoń II Siedlce | |
40 | Huragan Wołomin | 5 : 3 | Wkra Żuromin | |
Kolejka 6 (2019-09-14 - 2019-09-15) | ||||
41 | Drukarz Warszawa | 3 : 0 | Wkra Żuromin | |
42 | Pogoń II Siedlce | 2 : 2 | Huragan Wołomin | |
43 | Mazovia Mińsk | 3 : 0 | Wisła II Płock | |
44 | Ożarowianka Ożarów | 0 : 4 | MKS Przasnysz | |
45 | KS Łomianki | 2 : 2 | Makowianka Maków | |
46 | Podlasie Sokołów | 2 : 4 | Ząbkovia Ząbki | |
47 | Hutnik Warszawa | 2 : 1 | Świt Staroźreby | |
48 | Nadnarwianka Pułtusk | 1 : 1 | Korona Ostrołęka | |
Kolejka 7 (2019-09-21 - 2019-09-22) | ||||
49 | Korona Ostrołęka | 1 : 2 | Drukarz Warszawa | |
50 | Świt Staroźreby | 0 : 3 | Nadnarwianka Pułtusk | |
51 | Ząbkovia Ząbki | 0 : 2 | Hutnik Warszawa | |
52 | Makowianka Maków | 1 : 2 | Podlasie Sokołów | |
53 | MKS Przasnysz | 5 : 1 | KS Łomianki | |
54 | Wisła II Płock | 4 : 1 | Ożarowianka Ożarów | |
55 | Huragan Wołomin | 3 : 1 | Mazovia Mińsk | |
56 | Wkra Żuromin | 0 : 1 | Pogoń II Siedlce | |
Kolejka 8 (2019-09-28 - 2019-09-29) | ||||
57 | Drukarz Warszawa | 2 : 0 | Pogoń II Siedlce | |
58 | Mazovia Mińsk | 6 : 1 | Wkra Żuromin | |
59 | Ożarowianka Ożarów | 0 : 4 | Huragan Wołomin | |
60 | KS Łomianki | 1 : 0 | Wisła II Płock | |
61 | Podlasie Sokołów | 0 : 4 | MKS Przasnysz | |
62 | Hutnik Warszawa | 6 : 1 | Makowianka Maków | |
63 | Nadnarwianka Pułtusk | 0 : 4 | Ząbkovia Ząbki | |
64 | Korona Ostrołęka | 1 : 0 | Świt Staroźreby | |
Kolejka 9 (2019-10-05 - 2019-10-06) | ||||
65 | Świt Staroźreby | 0 : 1 | Drukarz Warszawa | |
66 | Ząbkovia Ząbki | 2 : 0 | Korona Ostrołęka | |
67 | Makowianka Maków | 3 : 1 | Nadnarwianka Pułtusk | |
68 | MKS Przasnysz | 4 : 0 | Hutnik Warszawa | |
69 | Wisła II Płock | 3 : 1 | Podlasie Sokołów | |
70 | Huragan Wołomin | 1 : 1 | KS Łomianki | |
71 | Wkra Żuromin | 5 : 1 | Ożarowianka Ożarów | |
72 | Pogoń II Siedlce | 2 : 2 | Mazovia Mińsk | |
Kolejka 10 (2019-10-12 - 2019-10-13) | ||||
73 | Drukarz Warszawa | 2 : 1 | Mazovia Mińsk | |
74 | Ożarowianka Ożarów | 0 : 1 | Pogoń II Siedlce | |
75 | KS Łomianki | 3 : 1 | Wkra Żuromin | |
76 | Podlasie Sokołów | 1 : 1 | Huragan Wołomin | |
77 | Hutnik Warszawa | 3 : 0 | Wisła II Płock | |
78 | Nadnarwianka Pułtusk | 0 : 5 | MKS Przasnysz | |
79 | Korona Ostrołęka | 2 : 6 | Makowianka Maków | |
80 | Świt Staroźreby | 1 : 3 | Ząbkovia Ząbki | |
Kolejka 11 (2019-10-19 - 2019-10-20) | ||||
81 | Ząbkovia Ząbki | 1 : 2 | Drukarz Warszawa | |
82 | Makowianka Maków | 2 : 2 | Świt Staroźreby | |
83 | MKS Przasnysz | 3 : 0 | Korona Ostrołęka | |
84 | Wisła II Płock | 2 : 2 | Nadnarwianka Pułtusk | |
85 | Huragan Wołomin | 4 : 1 | Hutnik Warszawa | |
86 | Wkra Żuromin | 2 : 1 | Podlasie Sokołów | |
87 | Pogoń II Siedlce | 1 : 2 | KS Łomianki | |
88 | Mazovia Mińsk | 7 : 1 | Ożarowianka Ożarów | |
Kolejka 12 (2019-10-26 - 2019-10-27) | ||||
89 | Drukarz Warszawa | 4 : 0 | Ożarowianka Ożarów | |
90 | KS Łomianki | 4 : 2 | Mazovia Mińsk | |
91 | Podlasie Sokołów | 0 : 1 | Pogoń II Siedlce | |
92 | Hutnik Warszawa | 5 : 0 | Wkra Żuromin | |
93 | Nadnarwianka Pułtusk | 1 : 0 | Huragan Wołomin | |
94 | Korona Ostrołęka | 0 : 0 | Wisła II Płock | |
95 | Świt Staroźreby | 0 : 2 | MKS Przasnysz | |
96 | Ząbkovia Ząbki | 6 : 0 | Makowianka Maków | |
Kolejka 13 (2019-11-02 - 2019-11-03) | ||||
97 | Makowianka Maków | 1 : 1 | Drukarz Warszawa | |
98 | MKS Przasnysz | 1 : 1 | Ząbkovia Ząbki | |
99 | Wisła II Płock | 1 : 1 | Świt Staroźreby | |
100 | Huragan Wołomin | 3 : 0 | Korona Ostrołęka | |
101 | Wkra Żuromin | 2 : 0 | Nadnarwianka Pułtusk | |
102 | Pogoń II Siedlce | 4 : 2 | Hutnik Warszawa | |
103 | Mazovia Mińsk | 2 : 1 | Podlasie Sokołów | |
104 | Ożarowianka Ożarów | 2 : 4 | KS Łomianki | |
Kolejka 14 (2019-11-09 - 2019-11-10) | ||||
105 | Drukarz Warszawa | 0 : 0 | KS Łomianki | |
106 | Podlasie Sokołów | 2 : 0 | Ożarowianka Ożarów | |
107 | Hutnik Warszawa | 0 : 3 | Mazovia Mińsk | |
108 | Nadnarwianka Pułtusk | 0 : 1 | Pogoń II Siedlce | |
109 | Korona Ostrołęka | 2 : 2 | Wkra Żuromin | |
110 | Świt Staroźreby | 0 : 3 | Huragan Wołomin | |
111 | Ząbkovia Ząbki | 2 : 0 | Wisła II Płock | |
112 | Makowianka Maków | 0 : 0 | MKS Przasnysz | |
Kolejka 15 (2019-11-16 - 2019-11-17) | ||||
113 | MKS Przasnysz | 1 : 2 | Drukarz Warszawa | |
114 | Wisła II Płock | 5 : 0 | Makowianka Maków | |
115 | Huragan Wołomin | 2 : 0 | Ząbkovia Ząbki | |
116 | Wkra Żuromin | 4 : 0 | Świt Staroźreby | |
117 | Pogoń II Siedlce | 0 : 1 | Korona Ostrołęka | |
118 | Mazovia Mińsk | 4 : 1 | Nadnarwianka Pułtusk | |
119 | Ożarowianka Ożarów | 0 : 5 | Hutnik Warszawa | |
120 | KS Łomianki | 4 : 0 | Podlasie Sokołów | |
Kolejka 16 (2020-03-14 - 2020-03-15) | ||||
121 | Drukarz Warszawa | : | Podlasie Sokołów | |
122 | KS Łomianki | : | Hutnik Warszawa | |
123 | Ożarowianka Ożarów | : | Nadnarwianka Pułtusk | |
124 | Mazovia Mińsk | : | Korona Ostrołęka | |
125 | Pogoń II Siedlce | : | Świt Staroźreby | |
126 | Wkra Żuromin | : | Ząbkovia Ząbki | |
127 | Huragan Wołomin | : | Makowianka Maków | |
128 | Wisła II Płock | : | MKS Przasnysz | |
Kolejka 17 (2020-03-21 - 2020-03-22) | ||||
129 | Wisła II Płock | : | Drukarz Warszawa | |
130 | MKS Przasnysz | : | Huragan Wołomin | |
131 | Makowianka Maków | : | Wkra Żuromin | |
132 | Ząbkovia Ząbki | : | Pogoń II Siedlce | |
133 | Świt Staroźreby | : | Mazovia Mińsk | |
134 | Korona Ostrołęka | : | Ożarowianka Ożarów | |
135 | Nadnarwianka Pułtusk | : | KS Łomianki | |
136 | Hutnik Warszawa | : | Podlasie Sokołów |