Kolejka 1 (2019-08-15 - 2019-08-15) |
1 |
Łada Biłgoraj |
0 : 1 |
Victoria Żmudź |
2 |
Górnik II Łęczna |
1 : 3 |
Granit Bychawa |
3 |
Lublinianka Lublin |
0 : 0 |
Kryształ Werbkowice |
4 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
2 : 1 |
Kłos Chełm |
5 |
Unia Hrubieszów |
0 : 4 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
6 |
Powiślak Końskowola |
2 : 1 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
7 |
Orlęta Łuków |
4 : 2 |
Włodawianka Włodawa |
8 |
Huczwa Tyszowce |
1 : 3 |
Lewart Lubartów |
Kolejka 2 (2019-08-17 - 2019-08-18) |
9 |
Victoria Żmudź |
1 : 3 |
Lewart Lubartów |
10 |
Włodawianka Włodawa |
8 : 3 |
Huczwa Tyszowce |
11 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
1 : 1 |
Orlęta Łuków |
12 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
3 : 0 |
Powiślak Końskowola |
13 |
Kłos Chełm |
2 : 3 |
Unia Hrubieszów |
14 |
Kryształ Werbkowice |
1 : 3 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
15 |
Granit Bychawa |
3 : 0 |
Lublinianka Lublin |
16 |
Łada Biłgoraj |
0 : 3 |
Górnik II Łęczna |
Kolejka 3 (2019-08-24 - 2019-08-25) |
17 |
Górnik II Łęczna |
2 : 3 |
Victoria Żmudź |
18 |
Lublinianka Lublin |
0 : 1 |
Łada Biłgoraj |
19 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
2 : 1 |
Granit Bychawa |
20 |
Unia Hrubieszów |
0 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
21 |
Powiślak Końskowola |
1 : 0 |
Kłos Chełm |
22 |
Orlęta Łuków |
2 : 2 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
23 |
Huczwa Tyszowce |
3 : 3 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
24 |
Lewart Lubartów |
3 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
Kolejka 4 (2019-08-28 - 2019-08-28) |
25 |
Victoria Żmudź |
0 : 2 |
Włodawianka Włodawa |
26 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
0 : 0 |
Lewart Lubartów |
27 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
7 : 0 |
Huczwa Tyszowce |
28 |
Kłos Chełm |
2 : 0 |
Orlęta Łuków |
29 |
Kryształ Werbkowice |
0 : 0 |
Powiślak Końskowola |
30 |
Granit Bychawa |
2 : 1 |
Unia Hrubieszów |
31 |
Łada Biłgoraj |
3 : 2 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
32 |
Górnik II Łęczna |
0 : 2 |
Lublinianka Lublin |
Kolejka 5 (2019-08-31 - 2019-09-01) |
33 |
Lublinianka Lublin |
1 : 0 |
Victoria Żmudź |
34 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
1 : 0 |
Górnik II Łęczna |
35 |
Unia Hrubieszów |
3 : 0 |
Łada Biłgoraj |
36 |
Powiślak Końskowola |
0 : 0 |
Granit Bychawa |
37 |
Orlęta Łuków |
2 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
38 |
Huczwa Tyszowce |
3 : 2 |
Kłos Chełm |
39 |
Lewart Lubartów |
2 : 1 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
40 |
Włodawianka Włodawa |
1 : 0 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
Kolejka 6 (2019-09-07 - 2019-09-08) |
41 |
Victoria Żmudź |
0 : 1 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
42 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
1 : 2 |
Włodawianka Włodawa |
43 |
Kłos Chełm |
0 : 1 |
Lewart Lubartów |
44 |
Kryształ Werbkowice |
2 : 4 |
Huczwa Tyszowce |
45 |
Granit Bychawa |
3 : 0 |
Orlęta Łuków |
46 |
Łada Biłgoraj |
1 : 2 |
Powiślak Końskowola |
47 |
Górnik II Łęczna |
7 : 1 |
Unia Hrubieszów |
48 |
Lublinianka Lublin |
1 : 2 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
Kolejka 7 (2019-09-14 - 2019-09-15) |
49 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
1 : 1 |
Victoria Żmudź |
50 |
Unia Hrubieszów |
3 : 4 |
Lublinianka Lublin |
51 |
Powiślak Końskowola |
0 : 1 |
Górnik II Łęczna |
52 |
Orlęta Łuków |
0 : 0 |
Łada Biłgoraj |
53 |
Huczwa Tyszowce |
1 : 4 |
Granit Bychawa |
54 |
Lewart Lubartów |
2 : 0 |
Kryształ Werbkowice |
55 |
Włodawianka Włodawa |
2 : 1 |
Kłos Chełm |
56 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
1 : 1 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
Kolejka 8 (2019-09-21 - 2019-09-22) |
57 |
Victoria Żmudź |
0 : 1 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
58 |
Kłos Chełm |
3 : 0 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
59 |
Kryształ Werbkowice |
0 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
60 |
Granit Bychawa |
0 : 2 |
Lewart Lubartów |
61 |
Łada Biłgoraj |
5 : 0 |
Huczwa Tyszowce |
62 |
Górnik II Łęczna |
0 : 1 |
Orlęta Łuków |
63 |
Lublinianka Lublin |
3 : 1 |
Powiślak Końskowola |
64 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
2 : 0 |
Unia Hrubieszów |
Kolejka 9 (2019-09-28 - 2019-09-29) |
65 |
Unia Hrubieszów |
0 : 1 |
Victoria Żmudź |
66 |
Powiślak Końskowola |
2 : 1 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
67 |
Orlęta Łuków |
2 : 3 |
Lublinianka Lublin |
68 |
Huczwa Tyszowce |
7 : 2 |
Górnik II Łęczna |
69 |
Lewart Lubartów |
0 : 0 |
Łada Biłgoraj |
70 |
Włodawianka Włodawa |
0 : 2 |
Granit Bychawa |
71 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
2 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
72 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
5 : 1 |
Kłos Chełm |
Kolejka 10 (2019-10-05 - 2019-10-06) |
73 |
Victoria Żmudź |
3 : 2 |
Kłos Chełm |
74 |
Kryształ Werbkowice |
1 : 5 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
75 |
Granit Bychawa |
2 : 0 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
76 |
Łada Biłgoraj |
2 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
77 |
Górnik II Łęczna |
1 : 4 |
Lewart Lubartów |
78 |
Lublinianka Lublin |
3 : 1 |
Huczwa Tyszowce |
79 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
6 : 0 |
Orlęta Łuków |
80 |
Unia Hrubieszów |
1 : 1 |
Powiślak Końskowola |
Kolejka 11 (2019-10-12 - 2019-10-13) |
81 |
Powiślak Końskowola |
5 : 0 |
Victoria Żmudź |
82 |
Orlęta Łuków |
1 : 2 |
Unia Hrubieszów |
83 |
Huczwa Tyszowce |
1 : 4 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
84 |
Lewart Lubartów |
3 : 0 |
Lublinianka Lublin |
85 |
Włodawianka Włodawa |
2 : 1 |
Górnik II Łęczna |
86 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
0 : 4 |
Łada Biłgoraj |
87 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
2 : 1 |
Granit Bychawa |
88 |
Kłos Chełm |
0 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
Kolejka 12 (2019-10-19 - 2019-10-20) |
89 |
Victoria Żmudź |
1 : 4 |
Kryształ Werbkowice |
90 |
Granit Bychawa |
2 : 2 |
Kłos Chełm |
91 |
Łada Biłgoraj |
1 : 3 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
92 |
Górnik II Łęczna |
1 : 2 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
93 |
Lublinianka Lublin |
1 : 2 |
Włodawianka Włodawa |
94 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
2 : 1 |
Lewart Lubartów |
95 |
Unia Hrubieszów |
2 : 0 |
Huczwa Tyszowce |
96 |
Powiślak Końskowola |
2 : 0 |
Orlęta Łuków |
Kolejka 13 (2019-10-26 - 2019-10-27) |
97 |
Orlęta Łuków |
4 : 2 |
Victoria Żmudź |
98 |
Huczwa Tyszowce |
2 : 5 |
Powiślak Końskowola |
99 |
Lewart Lubartów |
3 : 1 |
Unia Hrubieszów |
100 |
Włodawianka Włodawa |
1 : 0 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
101 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
0 : 0 |
Lublinianka Lublin |
102 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
4 : 0 |
Górnik II Łęczna |
103 |
Kłos Chełm |
1 : 1 |
Łada Biłgoraj |
104 |
Kryształ Werbkowice |
1 : 1 |
Granit Bychawa |
Kolejka 14 (2019-11-02 - 2019-11-03) |
105 |
Victoria Żmudź |
2 : 2 |
Granit Bychawa |
106 |
Łada Biłgoraj |
2 : 2 |
Kryształ Werbkowice |
107 |
Górnik II Łęczna |
0 : 2 |
Kłos Chełm |
108 |
Lublinianka Lublin |
0 : 5 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
109 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
0 : 0 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
110 |
Unia Hrubieszów |
1 : 2 |
Włodawianka Włodawa |
111 |
Powiślak Końskowola |
3 : 2 |
Lewart Lubartów |
112 |
Orlęta Łuków |
2 : 1 |
Huczwa Tyszowce |
Kolejka 15 (2019-11-09 - 2019-11-10) |
113 |
Huczwa Tyszowce |
1 : 4 |
Victoria Żmudź |
114 |
Lewart Lubartów |
5 : 0 |
Orlęta Łuków |
115 |
Włodawianka Włodawa |
2 : 0 |
Powiślak Końskowola |
116 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
4 : 3 |
Unia Hrubieszów |
117 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
2 : 2 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
118 |
Kłos Chełm |
0 : 2 |
Lublinianka Lublin |
119 |
Kryształ Werbkowice |
2 : 0 |
Górnik II Łęczna |
120 |
Granit Bychawa |
1 : 1 |
Łada Biłgoraj |
Kolejka 16 (2019-11-16 - 2019-11-16) |
121 |
Górnik II Łęczna |
0 : 0 |
Granit Bychawa |
122 |
Victoria Żmudź |
1 : 1 |
Łada Biłgoraj |
123 |
Kryształ Werbkowice |
5 : 2 |
Lublinianka Lublin |
124 |
Kłos Chełm |
1 : 2 |
Tomasovia Tomaszów Lub. |
125 |
Huragan Międzyrzec Podl. |
0 : 2 |
Unia Hrubieszów |
126 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
: |
Powiślak Końskowola |
127 |
Włodawianka Włodawa |
7 : 0 |
Orlęta Łuków |
128 |
Lewart Lubartów |
5 : 0 |
Huczwa Tyszowce |