reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A gr. I WARSZAWSKA A gr. II
SIEDLECKA B BIALSKA B gr. II
WARSZAWSKA B gr. II
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Lewart Lubartów 15 35 34:11
2 Huragan Międzyrzec Podl. 15 33 46:13
3 Włodawianka Włodawa 15 33 29:19
4 Tomasovia Tomaszów Lub. 15 30 30:15
5 Powiślak Końskowola 15 27 24:17
6 Granit Bychawa 15 26 27:15
7 Lublinianka Lublin 15 23 20:23
8 Łada Biłgoraj 15 20 21:19
9 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 18 15:22
10 Orlęta Łuków 15 18 19:32
11 Victoria Żmudź 15 17 19:29
12 Kryształ Werbkowice 15 16 17:23
13 Unia Hrubieszów 15 13 21:34
14 Kłos Chełm 15 11 19:26
15 Huczwa Tyszowce 15 10 28:56
16 Górnik II Łęczna 15 9 19:34
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-08-15 - 2019-08-15)
1 Łada Biłgoraj 0 : 1 Victoria Żmudź
2 Górnik II Łęczna 1 : 3 Granit Bychawa
3 Lublinianka Lublin 0 : 0 Kryształ Werbkowice
4 Tomasovia Tomaszów Lub. 2 : 1 Kłos Chełm
5 Unia Hrubieszów 0 : 4 Huragan Międzyrzec Podl.
6 Powiślak Końskowola 2 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
7 Orlęta Łuków 4 : 2 Włodawianka Włodawa
8 Huczwa Tyszowce 1 : 3 Lewart Lubartów
Kolejka 2 (2019-08-17 - 2019-08-18)
9 Victoria Żmudź 1 : 3 Lewart Lubartów
10 Włodawianka Włodawa 8 : 3 Huczwa Tyszowce
11 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 1 Orlęta Łuków
12 Huragan Międzyrzec Podl. 3 : 0 Powiślak Końskowola
13 Kłos Chełm 2 : 3 Unia Hrubieszów
14 Kryształ Werbkowice 1 : 3 Tomasovia Tomaszów Lub.
15 Granit Bychawa 3 : 0 Lublinianka Lublin
16 Łada Biłgoraj 0 : 3 Górnik II Łęczna
Kolejka 3 (2019-08-24 - 2019-08-25)
17 Górnik II Łęczna 2 : 3 Victoria Żmudź
18 Lublinianka Lublin 0 : 1 Łada Biłgoraj
19 Tomasovia Tomaszów Lub. 2 : 1 Granit Bychawa
20 Unia Hrubieszów 0 : 1 Kryształ Werbkowice
21 Powiślak Końskowola 1 : 0 Kłos Chełm
22 Orlęta Łuków 2 : 2 Huragan Międzyrzec Podl.
23 Huczwa Tyszowce 3 : 3 Sparta Rejowiec Fabryczny
24 Lewart Lubartów 3 : 1 Włodawianka Włodawa
Kolejka 4 (2019-08-28 - 2019-08-28)
25 Victoria Żmudź 0 : 2 Włodawianka Włodawa
26 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 0 Lewart Lubartów
27 Huragan Międzyrzec Podl. 7 : 0 Huczwa Tyszowce
28 Kłos Chełm 2 : 0 Orlęta Łuków
29 Kryształ Werbkowice 0 : 0 Powiślak Końskowola
30 Granit Bychawa 2 : 1 Unia Hrubieszów
31 Łada Biłgoraj 3 : 2 Tomasovia Tomaszów Lub.
32 Górnik II Łęczna 0 : 2 Lublinianka Lublin
Kolejka 5 (2019-08-31 - 2019-09-01)
33 Lublinianka Lublin 1 : 0 Victoria Żmudź
34 Tomasovia Tomaszów Lub. 1 : 0 Górnik II Łęczna
35 Unia Hrubieszów 3 : 0 Łada Biłgoraj
36 Powiślak Końskowola 0 : 0 Granit Bychawa
37 Orlęta Łuków 2 : 1 Kryształ Werbkowice
38 Huczwa Tyszowce 3 : 2 Kłos Chełm
39 Lewart Lubartów 2 : 1 Huragan Międzyrzec Podl.
40 Włodawianka Włodawa 1 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 6 (2019-09-07 - 2019-09-08)
41 Victoria Żmudź 0 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
42 Huragan Międzyrzec Podl. 1 : 2 Włodawianka Włodawa
43 Kłos Chełm 0 : 1 Lewart Lubartów
44 Kryształ Werbkowice 2 : 4 Huczwa Tyszowce
45 Granit Bychawa 3 : 0 Orlęta Łuków
46 Łada Biłgoraj 1 : 2 Powiślak Końskowola
47 Górnik II Łęczna 7 : 1 Unia Hrubieszów
48 Lublinianka Lublin 1 : 2 Tomasovia Tomaszów Lub.
Kolejka 7 (2019-09-14 - 2019-09-15)
49 Tomasovia Tomaszów Lub. 1 : 1 Victoria Żmudź
50 Unia Hrubieszów 3 : 4 Lublinianka Lublin
51 Powiślak Końskowola 0 : 1 Górnik II Łęczna
52 Orlęta Łuków 0 : 0 Łada Biłgoraj
53 Huczwa Tyszowce 1 : 4 Granit Bychawa
54 Lewart Lubartów 2 : 0 Kryształ Werbkowice
55 Włodawianka Włodawa 2 : 1 Kłos Chełm
56 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 1 Huragan Międzyrzec Podl.
Kolejka 8 (2019-09-21 - 2019-09-22)
57 Victoria Żmudź 0 : 1 Huragan Międzyrzec Podl.
58 Kłos Chełm 3 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
59 Kryształ Werbkowice 0 : 1 Włodawianka Włodawa
60 Granit Bychawa 0 : 2 Lewart Lubartów
61 Łada Biłgoraj 5 : 0 Huczwa Tyszowce
62 Górnik II Łęczna 0 : 1 Orlęta Łuków
63 Lublinianka Lublin 3 : 1 Powiślak Końskowola
64 Tomasovia Tomaszów Lub. 2 : 0 Unia Hrubieszów
Kolejka 9 (2019-09-28 - 2019-09-29)
65 Unia Hrubieszów 0 : 1 Victoria Żmudź
66 Powiślak Końskowola 2 : 1 Tomasovia Tomaszów Lub.
67 Orlęta Łuków 2 : 3 Lublinianka Lublin
68 Huczwa Tyszowce 7 : 2 Górnik II Łęczna
69 Lewart Lubartów 0 : 0 Łada Biłgoraj
70 Włodawianka Włodawa 0 : 2 Granit Bychawa
71 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 1 Kryształ Werbkowice
72 Huragan Międzyrzec Podl. 5 : 1 Kłos Chełm
Kolejka 10 (2019-10-05 - 2019-10-06)
73 Victoria Żmudź 3 : 2 Kłos Chełm
74 Kryształ Werbkowice 1 : 5 Huragan Międzyrzec Podl.
75 Granit Bychawa 2 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
76 Łada Biłgoraj 2 : 1 Włodawianka Włodawa
77 Górnik II Łęczna 1 : 4 Lewart Lubartów
78 Lublinianka Lublin 3 : 1 Huczwa Tyszowce
79 Tomasovia Tomaszów Lub. 6 : 0 Orlęta Łuków
80 Unia Hrubieszów 1 : 1 Powiślak Końskowola
Kolejka 11 (2019-10-12 - 2019-10-13)
81 Powiślak Końskowola 5 : 0 Victoria Żmudź
82 Orlęta Łuków 1 : 2 Unia Hrubieszów
83 Huczwa Tyszowce 1 : 4 Tomasovia Tomaszów Lub.
84 Lewart Lubartów 3 : 0 Lublinianka Lublin
85 Włodawianka Włodawa 2 : 1 Górnik II Łęczna
86 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 4 Łada Biłgoraj
87 Huragan Międzyrzec Podl. 2 : 1 Granit Bychawa
88 Kłos Chełm 0 : 1 Kryształ Werbkowice
Kolejka 12 (2019-10-19 - 2019-10-20)
89 Victoria Żmudź 1 : 4 Kryształ Werbkowice
90 Granit Bychawa 2 : 2 Kłos Chełm
91 Łada Biłgoraj 1 : 3 Huragan Międzyrzec Podl.
92 Górnik II Łęczna 1 : 2 Sparta Rejowiec Fabryczny
93 Lublinianka Lublin 1 : 2 Włodawianka Włodawa
94 Tomasovia Tomaszów Lub. 2 : 1 Lewart Lubartów
95 Unia Hrubieszów 2 : 0 Huczwa Tyszowce
96 Powiślak Końskowola 2 : 0 Orlęta Łuków
Kolejka 13 (2019-10-26 - 2019-10-27)
97 Orlęta Łuków 4 : 2 Victoria Żmudź
98 Huczwa Tyszowce 2 : 5 Powiślak Końskowola
99 Lewart Lubartów 3 : 1 Unia Hrubieszów
100 Włodawianka Włodawa 1 : 0 Tomasovia Tomaszów Lub.
101 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 0 Lublinianka Lublin
102 Huragan Międzyrzec Podl. 4 : 0 Górnik II Łęczna
103 Kłos Chełm 1 : 1 Łada Biłgoraj
104 Kryształ Werbkowice 1 : 1 Granit Bychawa
Kolejka 14 (2019-11-02 - 2019-11-03)
105 Victoria Żmudź 2 : 2 Granit Bychawa
106 Łada Biłgoraj 2 : 2 Kryształ Werbkowice
107 Górnik II Łęczna 0 : 2 Kłos Chełm
108 Lublinianka Lublin 0 : 5 Huragan Międzyrzec Podl.
109 Tomasovia Tomaszów Lub. 0 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
110 Unia Hrubieszów 1 : 2 Włodawianka Włodawa
111 Powiślak Końskowola 3 : 2 Lewart Lubartów
112 Orlęta Łuków 2 : 1 Huczwa Tyszowce
Kolejka 15 (2019-11-09 - 2019-11-10)
113 Huczwa Tyszowce 1 : 4 Victoria Żmudź
114 Lewart Lubartów 5 : 0 Orlęta Łuków
115 Włodawianka Włodawa 2 : 0 Powiślak Końskowola
116 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 : 3 Unia Hrubieszów
117 Huragan Międzyrzec Podl. 2 : 2 Tomasovia Tomaszów Lub.
118 Kłos Chełm 0 : 2 Lublinianka Lublin
119 Kryształ Werbkowice 2 : 0 Górnik II Łęczna
120 Granit Bychawa 1 : 1 Łada Biłgoraj
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (7)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.