reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A gr. I WARSZAWSKA A gr. II
SIEDLECKA B BIALSKA B gr. II
WARSZAWSKA B gr. II
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Hutnik Huta Czechy 14 37 60:15
2 Tygrys Huta Mińska 14 36 64:16
3 Płomień Dębe Wielkie 14 29 37:18
4 Orzeł Unin 14 27 37:15
5 Naprzód Skórzec 14 27 34:19
6 Mazovia II Mińsk 14 26 39:21
7 Zryw Sobolew 14 26 37:33
8 Fenix Siennica 14 21 35:21
9 Wektra Zbuczyn 14 21 24:21
10 Jastrząb Żeliszew 14 15 23:36
11 Wilga Miastków 13 12 16:32
12 Jabłonianka Jabłonna Lacka 14 12 15:38
13 Czarni Węgrów 14 11 19:36
14 MKS Małkinia 14 10 19:67
15 Victoria Kałuszyn 13 4 14:49
16 Miedzanka Miedzna 14 4 15:51
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-08-14 - 2019-08-15)
1 Czarni Węgrów 0 : 3 Orzeł Unin
2 MKS Małkinia 1 : 0 Miedzanka Miedzna
3 Jastrząb Żeliszew 2 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
4 Zryw Sobolew 3 : 1 Naprzód Skórzec
5 Victoria Kałuszyn 1 : 4 Hutnik Huta Czechy
6 Wektra Zbuczyn 1 : 4 Tygrys Huta Mińska
7 Płomień Dębe Wielkie 0 : 0 Wilga Miastków
8 Fenix Siennica 2 : 0 Mazovia II Mińsk
Kolejka 2 (2019-08-17 - 2019-08-18)
9 Orzeł Unin 2 : 1 Mazovia II Mińsk
10 Wilga Miastków 0 : 3 Fenix Siennica
11 Tygrys Huta Mińska 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
12 Hutnik Huta Czechy 5 : 2 Wektra Zbuczyn
13 Naprzód Skórzec 2 : 1 Victoria Kałuszyn
14 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 3 Zryw Sobolew
15 Miedzanka Miedzna 2 : 2 Jastrząb Żeliszew
16 Czarni Węgrów 5 : 3 MKS Małkinia
Kolejka 3 (2019-08-24 - 2019-08-25)
17 MKS Małkinia 1 : 8 Orzeł Unin
18 Czarni Węgrów 2 : 1 Jastrząb Żeliszew
19 Zryw Sobolew 4 : 2 Miedzanka Miedzna
20 Victoria Kałuszyn 0 : 4 Jabłonianka Jabłonna Lacka
21 Wektra Zbuczyn 1 : 2 Naprzód Skórzec
22 Płomień Dębe Wielkie 2 : 3 Hutnik Huta Czechy
23 Fenix Siennica 0 : 2 Tygrys Huta Mińska
24 Mazovia II Mińsk 1 : 0 Wilga Miastków
Kolejka 4 (2019-08-31 - 2019-09-01)
25 Orzeł Unin 0 : 0 Wilga Miastków
26 Tygrys Huta Mińska 4 : 0 Mazovia II Mińsk
27 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 Fenix Siennica
28 Naprzód Skórzec 3 : 0 Płomień Dębe Wielkie
29 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 2 Wektra Zbuczyn
30 Miedzanka Miedzna 3 : 2 Victoria Kałuszyn
31 Czarni Węgrów 2 : 4 Zryw Sobolew
32 MKS Małkinia 3 : 2 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 5 (2019-09-07 - 2019-09-08)
33 Jastrząb Żeliszew 1 : 0 Orzeł Unin
34 Zryw Sobolew 8 : 2 MKS Małkinia
35 Victoria Kałuszyn 2 : 2 Czarni Węgrów
36 Wektra Zbuczyn 3 : 1 Miedzanka Miedzna
37 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
38 Fenix Siennica 0 : 4 Naprzód Skórzec
39 Mazovia II Mińsk 0 : 5 Hutnik Huta Czechy
40 Wilga Miastków 2 : 6 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 6 (2019-09-14 - 2019-09-15)
41 Orzeł Unin 2 : 3 Tygrys Huta Mińska
42 Hutnik Huta Czechy 8 : 2 Wilga Miastków
43 Mazovia II Mińsk 2 : 0 Naprzód Skórzec
44 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 7 Fenix Siennica
45 Miedzanka Miedzna 1 : 4 Płomień Dębe Wielkie
46 Czarni Węgrów 0 : 1 Wektra Zbuczyn
47 MKS Małkinia 3 : 4 Victoria Kałuszyn
48 Jastrząb Żeliszew 1 : 2 Zryw Sobolew
Kolejka 7 (2019-09-21 - 2019-09-22)
49 Zryw Sobolew 1 : 1 Orzeł Unin
50 Victoria Kałuszyn 2 : 4 Jastrząb Żeliszew
51 Wektra Zbuczyn 5 : 0 MKS Małkinia
52 Czarni Węgrów 2 : 5 Płomień Dębe Wielkie
53 Fenix Siennica 6 : 0 Miedzanka Miedzna
54 Mazovia II Mińsk 1 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
55 Wilga Miastków 0 : 4 Naprzód Skórzec
56 Tygrys Huta Mińska 0 : 3 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 8 (2019-09-28 - 2019-09-29)
57 Orzeł Unin 1 : 4 Hutnik Huta Czechy
58 Naprzód Skórzec 5 : 2 Tygrys Huta Mińska
59 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 0 Wilga Miastków
60 Miedzanka Miedzna 2 : 3 Mazovia II Mińsk
61 Czarni Węgrów 0 : 1 Fenix Siennica
62 MKS Małkinia 1 : 4 Płomień Dębe Wielkie
63 Jastrząb Żeliszew 0 : 0 Wektra Zbuczyn
64 Zryw Sobolew 4 : 1 Victoria Kałuszyn
Kolejka 9 (2019-10-05 - 2019-10-06)
65 Victoria Kałuszyn 0 : 5 Orzeł Unin
66 Wektra Zbuczyn 3 : 1 Zryw Sobolew
67 Płomień Dębe Wielkie 2 : 1 Jastrząb Żeliszew
68 Fenix Siennica 1 : 1 MKS Małkinia
69 Mazovia II Mińsk 4 : 2 Czarni Węgrów
70 Wilga Miastków 3 : 2 Miedzanka Miedzna
71 Tygrys Huta Mińska 10 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
72 Hutnik Huta Czechy 2 : 0 Naprzód Skórzec
Kolejka 10 (2019-10-12 - 2019-10-13)
73 Orzeł Unin 4 : 1 Naprzód Skórzec
74 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 3 Hutnik Huta Czechy
75 Miedzanka Miedzna 0 : 5 Tygrys Huta Mińska
76 Czarni Węgrów 3 : 2 Wilga Miastków
77 MKS Małkinia 0 : 7 Mazovia II Mińsk
78 Jastrząb Żeliszew 2 : 1 Fenix Siennica
79 Zryw Sobolew 1 : 7 Płomień Dębe Wielkie
80 Victoria Kałuszyn 1 : 2 Wektra Zbuczyn
Kolejka 11 (2019-10-19 - 2019-10-20)
81 Wektra Zbuczyn 1 : 2 Orzeł Unin
82 Płomień Dębe Wielkie 4 : 0 Victoria Kałuszyn
83 Fenix Siennica 4 : 4 Zryw Sobolew
84 Mazovia II Mińsk 7 : 1 Jastrząb Żeliszew
85 Wilga Miastków 4 : 1 MKS Małkinia
86 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Czarni Węgrów
87 Hutnik Huta Czechy 9 : 1 Miedzanka Miedzna
88 Naprzód Skórzec 5 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 12 (2019-10-26 - 2019-10-27)
89 Orzeł Unin 2 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
90 Miedzanka Miedzna 1 : 2 Naprzód Skórzec
91 Czarni Węgrów 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
92 MKS Małkinia 1 : 11 Tygrys Huta Mińska
93 Jastrząb Żeliszew 2 : 3 Wilga Miastków
94 Zryw Sobolew 0 : 5 Mazovia II Mińsk
95 Victoria Kałuszyn 0 : 6 Fenix Siennica
96 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 13 (2019-11-02 - 2019-11-03)
97 Płomień Dębe Wielkie 1 : 1 Orzeł Unin
98 Fenix Siennica 1 : 1 Wektra Zbuczyn
99 Mazovia II Mińsk 6 : 0 Victoria Kałuszyn
100 Wilga Miastków 0 : 2 Zryw Sobolew
101 Hutnik Huta Czechy 7 : 0 MKS Małkinia
102 Naprzód Skórzec 4 : 0 Czarni Węgrów
103 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 0 Miedzanka Miedzna
104 Tygrys Huta Mińska 8 : 1 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 14 (2019-11-09 - 2019-11-10)
105 Czarni Węgrów 0 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
106 MKS Małkinia 2 : 1 Naprzód Skórzec
107 Zryw Sobolew 0 : 3 Tygrys Huta Mińska
108 Victoria Kałuszyn : Wilga Miastków
109 Wektra Zbuczyn 2 : 2 Mazovia II Mińsk
110 Płomień Dębe Wielkie 3 : 2 Fenix Siennica
111 Orzeł Unin 6 : 0 Miedzanka Miedzna
112 Jastrząb Żeliszew 3 : 2 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 15 (2019-11-16 - 2019-11-17)
113 Fenix Siennica : Orzeł Unin
114 Mazovia II Mińsk : Płomień Dębe Wielkie
115 Wilga Miastków : Wektra Zbuczyn
116 Tygrys Huta Mińska : Victoria Kałuszyn
117 Hutnik Huta Czechy : Zryw Sobolew
118 Naprzód Skórzec : Jastrząb Żeliszew
119 Jabłonianka Jabłonna Lacka : MKS Małkinia
120 Miedzanka Miedzna : Czarni Węgrów
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (8)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.