reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A gr. I WARSZAWSKA A gr. II
SIEDLECKA B BIALSKA B gr. II
WARSZAWSKA B gr. II
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 LKS Ostrówek 13 26 32:22
2 Watra Mrozy 13 25 22:13
3 Kolektyw Oleśnica 13 24 26:15
4 Tajfun Jartypory 13 24 24:19
5 Polonez Mordy 13 24 37:21
6 Wicher Sadowne 13 22 25:24
7 Kosovia Kosów Lacki 13 20 27:24
8 Rywal Ruchna 13 17 21:12
9 ŁDK Łosice 13 15 23:35
10 Tęcza Korczew 13 14 22:32
11 Tęcza Stanisławów 13 12 24:27
12 Sęp Żelechów 13 12 24:23
13 Olimpia Latowicz 13 11 17:38
14 Iskra Kotuń 13 9 21:40
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-08-17 - 2019-08-18)
1 Wicher Sadowne 0 : 5 Tęcza Stanisławów
2 Kosovia Kosów Lacki 1 : 1 Tęcza Korczew
3 Rywal Ruchna 1 : 1 Sęp Żelechów
4 Olimpia Latowicz 1 : 3 Tajfun Jartypory
5 Kolektyw Oleśnica 0 : 4 Watra Mrozy
6 ŁDK Łosice 2 : 2 LKS Ostrówek
7 Iskra Kotuń 1 : 3 Polonez Mordy
Kolejka 2 (2019-08-24 - 2019-08-25)
8 Wicher Sadowne 4 : 1 Polonez Mordy
9 LKS Ostrówek 3 : 0 Iskra Kotuń
10 Watra Mrozy 1 : 0 ŁDK Łosice
11 Tajfun Jartypory 0 : 0 Kolektyw Oleśnica
12 Sęp Żelechów 4 : 0 Olimpia Latowicz
13 Tęcza Korczew 2 : 1 Rywal Ruchna
14 Tęcza Stanisławów 1 : 1 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 3 (2019-08-31 - 2019-09-01)
15 Kosovia Kosów Lacki 1 : 2 Wicher Sadowne
16 Rywal Ruchna 0 : 0 Tęcza Stanisławów
17 Olimpia Latowicz 2 : 1 Tęcza Korczew
18 Sęp Żelechów 1 : 2 Kolektyw Oleśnica
19 ŁDK Łosice 1 : 2 Tajfun Jartypory
20 Iskra Kotuń 4 : 5 Watra Mrozy
21 Polonez Mordy 5 : 0 LKS Ostrówek
Kolejka 4 (2019-09-07 - 2019-09-08)
22 Wicher Sadowne 4 : 6 LKS Ostrówek
23 Watra Mrozy 0 : 3 Polonez Mordy
24 Tajfun Jartypory 3 : 1 Iskra Kotuń
25 Sęp Żelechów 0 : 2 ŁDK Łosice
26 Tęcza Korczew 2 : 2 Kolektyw Oleśnica
27 Tęcza Stanisławów 5 : 1 Olimpia Latowicz
28 Kosovia Kosów Lacki 1 : 2 Rywal Ruchna
Kolejka 5 (2019-09-14 - 2019-09-15)
29 Rywal Ruchna 1 : 1 Wicher Sadowne
30 Olimpia Latowicz 3 : 4 Kosovia Kosów Lacki
31 Tęcza Stanisławów 1 : 3 Kolektyw Oleśnica
32 ŁDK Łosice 2 : 1 Tęcza Korczew
33 Iskra Kotuń 1 : 9 Sęp Żelechów
34 Polonez Mordy 2 : 2 Tajfun Jartypory
35 LKS Ostrówek 2 : 2 Watra Mrozy
Kolejka 6 (2019-09-21 - 2019-09-22)
36 Wicher Sadowne 1 : 2 Watra Mrozy
37 Tajfun Jartypory 3 : 2 LKS Ostrówek
38 Sęp Żelechów 1 : 1 Polonez Mordy
39 Tęcza Korczew 2 : 5 Iskra Kotuń
40 Tęcza Stanisławów 2 : 4 ŁDK Łosice
41 Kosovia Kosów Lacki 1 : 0 Kolektyw Oleśnica
42 Rywal Ruchna 6 : 1 Olimpia Latowicz
Kolejka 7 (2019-09-28 - 2019-09-29)
43 Olimpia Latowicz 1 : 2 Wicher Sadowne
44 Rywal Ruchna 1 : 2 Kolektyw Oleśnica
45 ŁDK Łosice 2 : 4 Kosovia Kosów Lacki
46 Iskra Kotuń 3 : 2 Tęcza Stanisławów
47 Polonez Mordy 4 : 1 Tęcza Korczew
48 LKS Ostrówek 3 : 1 Sęp Żelechów
49 Watra Mrozy 2 : 1 Tajfun Jartypory
Kolejka 8 (2019-10-05 - 2019-10-06)
50 Wicher Sadowne 1 : 0 Tajfun Jartypory
51 Sęp Żelechów 0 : 0 Watra Mrozy
52 Tęcza Korczew 0 : 4 LKS Ostrówek
53 Tęcza Stanisławów 3 : 5 Polonez Mordy
54 Kosovia Kosów Lacki 0 : 2 Iskra Kotuń
55 Rywal Ruchna 5 : 0 ŁDK Łosice
56 Olimpia Latowicz 0 : 7 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 9 (2019-10-12 - 2019-10-13)
57 Kolektyw Oleśnica 2 : 0 Wicher Sadowne
58 ŁDK Łosice 2 : 2 Olimpia Latowicz
59 Iskra Kotuń 1 : 3 Rywal Ruchna
60 Polonez Mordy 1 : 3 Kosovia Kosów Lacki
61 LKS Ostrówek 3 : 1 Tęcza Stanisławów
62 Watra Mrozy 3 : 0 Tęcza Korczew
63 Tajfun Jartypory 3 : 0 Sęp Żelechów
Kolejka 10 (2019-10-19 - 2019-10-20)
64 Wicher Sadowne 2 : 0 Sęp Żelechów
65 Tęcza Korczew 2 : 4 Tajfun Jartypory
66 Tęcza Stanisławów 0 : 3 Watra Mrozy
67 Kosovia Kosów Lacki 1 : 4 LKS Ostrówek
68 Rywal Ruchna 1 : 1 Polonez Mordy
69 Olimpia Latowicz 4 : 1 Iskra Kotuń
70 Kolektyw Oleśnica 3 : 3 ŁDK Łosice
Kolejka 11 (2019-10-26 - 2019-10-27)
71 ŁDK Łosice 1 : 4 Wicher Sadowne
72 Iskra Kotuń 0 : 1 Kolektyw Oleśnica
73 Polonez Mordy 3 : 0 Olimpia Latowicz
74 LKS Ostrówek 1 : 0 Rywal Ruchna
75 Watra Mrozy 0 : 2 Kosovia Kosów Lacki
76 Tajfun Jartypory 1 : 1 Tęcza Stanisławów
77 Sęp Żelechów 2 : 4 Tęcza Korczew
Kolejka 12 (2019-11-02 - 2019-11-03)
78 Wicher Sadowne 1 : 3 Tęcza Korczew
79 Tęcza Stanisławów 2 : 0 Sęp Żelechów
80 Kosovia Kosów Lacki 6 : 1 Tajfun Jartypory
81 Rywal Ruchna 0 : 0 Watra Mrozy
82 Olimpia Latowicz 2 : 0 LKS Ostrówek
83 Polonez Mordy 0 : 3 Kolektyw Oleśnica
84 ŁDK Łosice 2 : 1 Iskra Kotuń
Kolejka 13 (2019-11-09 - 2019-11-10)
85 Iskra Kotuń 1 : 3 Wicher Sadowne
86 Polonez Mordy 8 : 2 ŁDK Łosice
87 LKS Ostrówek 2 : 1 Kolektyw Oleśnica
88 Watra Mrozy 0 : 0 Olimpia Latowicz
89 Tajfun Jartypory 1 : 0 Rywal Ruchna
90 Sęp Żelechów 5 : 2 Kosovia Kosów Lacki
91 Tęcza Korczew 3 : 1 Tęcza Stanisławów
reklama
reklama

Sonda

Czy podatek cukrowy pomoże w walce z otyłością?


Zobacz komentarze (7)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.