Kolejka 1 (2019-08-24 - 2019-08-31) |
1 |
Absolwent Domaszewnica |
1 : 0 |
Wóldom Wólka Domaszewska |
2 |
Wenus Oszczepalin |
1 : 7 |
ULKS Dębowica |
3 |
Start Gózd |
2 : 0 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
4 |
Polesie Serokomla |
2 : 6 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
5 |
Olimpia Okrzeja |
2 : 1 |
Młodzieżówka Radzyń Podl. |
Kolejka 2 (2019-08-31 - 2019-09-07) |
6 |
Absolwent Domaszewnica |
3 : 1 |
Młodzieżówka Radzyń Podl. |
7 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
4 : 0 |
Orlęta Gołaszyn |
8 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
0 : 1 |
Polesie Serokomla |
9 |
ULKS Dębowica |
4 : 2 |
Start Gózd |
10 |
Wenus Oszczepalin |
0 : 3 |
Wóldom Wólka Domaszewska |
Kolejka 3 (2019-09-07 - 2019-09-14) |
11 |
Wenus Oszczepalin |
2 : 4 |
Absolwent Domaszewnica |
12 |
Start Gózd |
1 : 3 |
Wóldom Wólka Domaszewska |
13 |
Polesie Serokomla |
2 : 1 |
ULKS Dębowica |
14 |
Orlęta Gołaszyn |
2 : 5 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
15 |
Olimpia Okrzeja |
0 : 1 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
Kolejka 4 (2019-09-14 - 2019-09-21) |
16 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
5 : 1 |
Młodzieżówka Radzyń Podl. |
17 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
1 : 3 |
Olimpia Okrzeja |
18 |
ULKS Dębowica |
5 : 0 |
Orlęta Gołaszyn |
19 |
Polesie Serokomla |
4 : 2 |
Wóldom Wólka Domaszewska |
20 |
Wenus Oszczepalin |
0 : 9 |
Start Gózd |
Kolejka 5 (2019-09-21 - 2019-09-28) |
21 |
Start Gózd |
0 : 1 |
Absolwent Domaszewnica |
22 |
Polesie Serokomla |
3 : 0 |
Wenus Oszczepalin |
23 |
Orlęta Gołaszyn |
0 : 1 |
Wóldom Wólka Domaszewska |
24 |
Olimpia Okrzeja |
1 : 1 |
ULKS Dębowica |
25 |
Młodzieżówka Radzyń Podl. |
2 : 0 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
Kolejka 6 (2019-09-28 - 2019-10-05) |
26 |
Absolwent Domaszewnica |
1 : 0 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
27 |
ULKS Dębowica |
4 : 2 |
Młodzieżówka Radzyń Podl. |
28 |
Olimpia Okrzeja |
5 : 0 |
Wóldom Wólka Domaszewska |
29 |
Wenus Oszczepalin |
3 : 3 |
Orlęta Gołaszyn |
30 |
Start Gózd |
5 : 0 |
Polesie Serokomla |
Kolejka 7 (2019-10-05 - 2019-10-12) |
31 |
Polesie Serokomla |
2 : 4 |
Absolwent Domaszewnica |
32 |
Orlęta Gołaszyn |
1 : 3 |
Start Gózd |
33 |
Olimpia Okrzeja |
8 : 0 |
Wenus Oszczepalin |
34 |
Młodzieżówka Radzyń Podl. |
7 : 0 |
Wóldom Wólka Domaszewska |
35 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
2 : 0 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
Kolejka 8 (2019-10-12 - 2019-10-19) |
36 |
Absolwent Domaszewnica |
1 : 4 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
37 |
ULKS Dębowica |
1 : 3 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
38 |
Wenus Oszczepalin |
2 : 3 |
Młodzieżówka Radzyń Podl. |
39 |
Start Gózd |
2 : 0 |
Olimpia Okrzeja |
40 |
Polesie Serokomla |
5 : 1 |
Orlęta Gołaszyn |
Kolejka 9 (2019-10-19 - 2019-10-26) |
41 |
Orlęta Gołaszyn |
4 : 1 |
Absolwent Domaszewnica |
42 |
Olimpia Okrzeja |
1 : 4 |
Polesie Serokomla |
43 |
Młodzieżówka Radzyń Podl. |
2 : 6 |
Start Gózd |
44 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
4 : 3 |
Wóldom Wólka Domaszewska |
45 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
0 : 7 |
ULKS Dębowica |
Kolejka 10 (2019-10-26 - 2019-11-02) |
46 |
Absolwent Domaszewnica |
2 : 4 |
ULKS Dębowica |
47 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
2 : 1 |
Wóldom Wólka Domaszewska |
48 |
Wenus Oszczepalin |
1 : 3 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
49 |
Polesie Serokomla |
1 : 3 |
Młodzieżówka Radzyń Podl. |
50 |
Orlęta Gołaszyn |
5 : 1 |
Olimpia Okrzeja |
Kolejka 11 (2019-11-02 - ) |
51 |
Olimpia Okrzeja |
1 : 3 |
Absolwent Domaszewnica |
52 |
Orlęta Gołaszyn |
0 : 9 |
Młodzieżówka Radzyń Podl. |
53 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
2 : 1 |
Start Gózd |
54 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
6 : 2 |
Wenus Oszczepalin |
55 |
ULKS Dębowica |
8 : 0 |
Wóldom Wólka Domaszewska |