reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A gr. I WARSZAWSKA A gr. II
SIEDLECKA B BIALSKA B gr. II
WARSZAWSKA B gr. II
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Hutnik II Warszawa 13 36 47:12
2 Sarmata Warszawa 13 32 36:17
3 KTS Weszło Warszawa 13 31 69:15
4 ŁKS Łochów 13 27 39:31
5 Huragan II Wołomin 13 24 35:23
6 Rozwój Warszawa 13 24 27:19
7 Błyskawica Warszawa 13 23 38:33
8 WKS Rząśnik 13 19 31:26
9 Korona Warszawa 13 13 31:36
10 GKS Dąbrówka 13 12 27:46
11 Grom II Warszawa 13 10 33:49
12 Wkra Pomiechówek 13 9 18:40
13 Rządza Załubice 13 9 12:45
14 Bednarska Warszawa 13 0 14:65
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-08-17 - 2019-08-18)
1 Sarmata Warszawa 0 : 2 Rozwój Warszawa
2 KTS Weszło Warszawa 8 : 0 Rządza Załubice
3 Błyskawica Warszawa 6 : 3 Bednarska Warszawa
4 Hutnik II Warszawa 5 : 1 Grom II Warszawa
5 GKS Dąbrówka 2 : 4 Korona Warszawa
6 Huragan II Wołomin 4 : 0 Wkra Pomiechówek
7 ŁKS Łochów 3 : 2 WKS Rząśnik
Kolejka 2 (2019-08-24 - 2019-08-25)
8 Rozwój Warszawa 3 : 0 WKS Rząśnik
9 Wkra Pomiechówek 1 : 3 ŁKS Łochów
10 Korona Warszawa 2 : 3 Huragan II Wołomin
11 Grom II Warszawa 3 : 5 GKS Dąbrówka
12 Bednarska Warszawa 1 : 5 Hutnik II Warszawa
13 Rządza Załubice 1 : 3 Błyskawica Warszawa
14 Sarmata Warszawa 2 : 2 KTS Weszło Warszawa
Kolejka 3 (2019-08-31 - 2019-09-01)
15 KTS Weszło Warszawa 4 : 2 Rozwój Warszawa
16 Błyskawica Warszawa 1 : 1 Sarmata Warszawa
17 Hutnik II Warszawa 7 : 0 Rządza Załubice
18 GKS Dąbrówka 4 : 1 Bednarska Warszawa
19 Huragan II Wołomin 4 : 1 Grom II Warszawa
20 ŁKS Łochów 4 : 2 Korona Warszawa
21 WKS Rząśnik 3 : 1 Wkra Pomiechówek
Kolejka 4 (2019-09-07 - 2019-09-08)
22 Rozwój Warszawa 3 : 1 Wkra Pomiechówek
23 Korona Warszawa 3 : 3 WKS Rząśnik
24 Grom II Warszawa 5 : 8 ŁKS Łochów
25 Bednarska Warszawa 2 : 8 Huragan II Wołomin
26 Rządza Załubice 0 : 3 GKS Dąbrówka
27 Sarmata Warszawa 3 : 2 Hutnik II Warszawa
28 KTS Weszło Warszawa 4 : 5 Błyskawica Warszawa
Kolejka 5 (2019-09-14 - 2019-09-15)
29 Błyskawica Warszawa 0 : 4 Rozwój Warszawa
30 Hutnik II Warszawa 2 : 0 KTS Weszło Warszawa
31 GKS Dąbrówka 0 : 6 Sarmata Warszawa
32 Huragan II Wołomin 3 : 0 Rządza Załubice
33 ŁKS Łochów 5 : 2 Bednarska Warszawa
34 WKS Rząśnik 4 : 0 Grom II Warszawa
35 Wkra Pomiechówek 2 : 3 Korona Warszawa
Kolejka 6 (2019-09-21 - 2019-09-22)
36 Rozwój Warszawa 2 : 1 Korona Warszawa
37 Grom II Warszawa 2 : 1 Wkra Pomiechówek
38 Bednarska Warszawa 0 : 4 WKS Rząśnik
39 Rządza Załubice 1 : 2 ŁKS Łochów
40 Sarmata Warszawa 2 : 0 Huragan II Wołomin
41 KTS Weszło Warszawa 8 : 0 GKS Dąbrówka
42 Błyskawica Warszawa 1 : 3 Hutnik II Warszawa
Kolejka 7 (2019-09-28 - 2019-09-29)
43 Hutnik II Warszawa 1 : 0 Rozwój Warszawa
44 GKS Dąbrówka 3 : 4 Błyskawica Warszawa
45 Huragan II Wołomin 1 : 6 KTS Weszło Warszawa
46 ŁKS Łochów 1 : 3 Sarmata Warszawa
47 WKS Rząśnik 6 : 0 Rządza Załubice
48 Wkra Pomiechówek 3 : 0 Bednarska Warszawa
49 Korona Warszawa 1 : 2 Grom II Warszawa
Kolejka 8 (2019-10-05 - 2019-10-06)
50 Rozwój Warszawa 4 : 3 Grom II Warszawa
51 Bednarska Warszawa 3 : 5 Korona Warszawa
52 Rządza Załubice 0 : 2 Wkra Pomiechówek
53 Sarmata Warszawa 3 : 2 WKS Rząśnik
54 KTS Weszło Warszawa 3 : 0 ŁKS Łochów
55 Błyskawica Warszawa 3 : 2 Huragan II Wołomin
56 Hutnik II Warszawa 4 : 0 GKS Dąbrówka
Kolejka 9 (2019-10-12 - 2019-10-13)
57 GKS Dąbrówka 2 : 3 Rozwój Warszawa
58 Huragan II Wołomin 0 : 1 Hutnik II Warszawa
59 ŁKS Łochów 4 : 3 Błyskawica Warszawa
60 WKS Rząśnik 1 : 5 KTS Weszło Warszawa
61 Wkra Pomiechówek 2 : 4 Sarmata Warszawa
62 Korona Warszawa 5 : 1 Rządza Załubice
63 Grom II Warszawa 9 : 1 Bednarska Warszawa
Kolejka 10 (2019-10-19 - 2019-10-20)
64 Rozwój Warszawa 2 : 0 Bednarska Warszawa
65 Rządza Załubice 3 : 1 Grom II Warszawa
66 Sarmata Warszawa 2 : 1 Korona Warszawa
67 KTS Weszło Warszawa 10 : 0 Wkra Pomiechówek
68 Błyskawica Warszawa 4 : 0 WKS Rząśnik
69 Hutnik II Warszawa 6 : 1 ŁKS Łochów
70 GKS Dąbrówka 3 : 6 Huragan II Wołomin
Kolejka 11 (2019-10-26 - 2019-10-27)
71 Huragan II Wołomin 2 : 0 Rozwój Warszawa
72 ŁKS Łochów 4 : 0 GKS Dąbrówka
73 WKS Rząśnik 2 : 3 Hutnik II Warszawa
74 Wkra Pomiechówek 2 : 1 Błyskawica Warszawa
75 Korona Warszawa 1 : 4 KTS Weszło Warszawa
76 Grom II Warszawa 1 : 3 Sarmata Warszawa
77 Bednarska Warszawa 0 : 2 Rządza Załubice
Kolejka 12 (2019-11-02 - 2019-11-03)
78 Rozwój Warszawa 1 : 2 Rządza Załubice
79 Sarmata Warszawa 3 : 1 Bednarska Warszawa
80 KTS Weszło Warszawa 6 : 1 Grom II Warszawa
81 Błyskawica Warszawa 3 : 2 Korona Warszawa
82 Hutnik II Warszawa 3 : 2 Wkra Pomiechówek
83 GKS Dąbrówka 1 : 2 WKS Rząśnik
84 Huragan II Wołomin 2 : 1 ŁKS Łochów
Kolejka 13 (2019-11-09 - 2019-11-10)
85 ŁKS Łochów 3 : 1 Rozwój Warszawa
86 WKS Rząśnik 2 : 0 Huragan II Wołomin
87 Wkra Pomiechówek 1 : 4 GKS Dąbrówka
88 Korona Warszawa 1 : 5 Hutnik II Warszawa
89 Grom II Warszawa 4 : 4 Błyskawica Warszawa
90 Bednarska Warszawa 0 : 9 KTS Weszło Warszawa
91 Rządza Załubice 2 : 4 Sarmata Warszawa
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy robiąc zakupy starasz się wybierać polskie, zwłaszcza lokalne, produkty?


Zobacz komentarze (5)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.