reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A gr. I WARSZAWSKA A gr. II
SIEDLECKA B BIALSKA B gr. II
WARSZAWSKA B gr. II
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Jutrzenka Cegłów 5 12 16:7
2 Grodzisk Krzymosze 5 12 15:4
3 Promnik Gończyce 5 12 19:9
4 Świt Barcząca 5 10 21:7
5 Amazonka Wiśniew 5 10 15:9
6 Płomień II Dębe Wielkie 5 9 10:10
7 Niwa Tęczki 5 8 10:7
8 ULKS Gołąbek 5 8 13:13
9 Błękitni Stoczek 5 7 12:12
10 Podlasie II Sokołów 4 6 22:6
11 Nojszewianka Dobre 5 6 11:16
12 Korona Olszyc 5 1 10:22
13 Verifis Wyrozęby 5 0 9:18
14 Strzelec Chodów 5 0 2:41
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2019-08-17 - 2019-08-18)
1 Jutrzenka Cegłów 0 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
2 Promnik Gończyce 3 : 0 ULKS Gołąbek
3 Korona Olszyc 2 : 2 Niwa Tęczki
4 Verifis Wyrozęby 2 : 3 Nojszewianka Dobre
5 Amazonka Wiśniew 4 : 0 Strzelec Chodów
6 Świt Barcząca 5 : 1 Podlasie II Sokołów
7 Błękitni Stoczek 2 : 0 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 2 (2019-08-24 - 2019-08-25)
8 Płomień II Dębe Wielkie 0 : 1 Grodzisk Krzymosze
9 Podlasie II Sokołów 7 : 0 Błękitni Stoczek
10 Świt Barcząca 12 : 1 Strzelec Chodów
11 Nojszewianka Dobre 2 : 4 Amazonka Wiśniew
12 Niwa Tęczki 3 : 1 Verifis Wyrozęby
13 ULKS Gołąbek 3 : 1 Korona Olszyc
14 Jutrzenka Cegłów 4 : 2 Promnik Gończyce
Kolejka 3 (2019-08-31 - 2019-09-01)
15 Promnik Gończyce 4 : 1 Płomień II Dębe Wielkie
16 Korona Olszyc 1 : 7 Jutrzenka Cegłów
17 Verifis Wyrozęby 4 : 5 ULKS Gołąbek
18 Amazonka Wiśniew 2 : 1 Niwa Tęczki
19 Świt Barcząca 2 : 1 Nojszewianka Dobre
20 Błękitni Stoczek 9 : 0 Strzelec Chodów
21 Grodzisk Krzymosze 3 : 1 Podlasie II Sokołów
Kolejka 4 (2019-09-07 - 2019-09-08)
22 Płomień II Dębe Wielkie 3 : 2 Podlasie II Sokołów
23 Strzelec Chodów 0 : 3 Grodzisk Krzymosze
24 Nojszewianka Dobre 4 : 0 Błękitni Stoczek
25 Niwa Tęczki 3 : 1 Świt Barcząca
26 ULKS Gołąbek 4 : 4 Amazonka Wiśniew
27 Jutrzenka Cegłów 3 : 1 Verifis Wyrozęby
28 Promnik Gończyce 6 : 3 Korona Olszyc
Kolejka 5 (2019-09-14 - 2019-09-15)
29 Korona Olszyc 3 : 4 Płomień II Dębe Wielkie
30 Verifis Wyrozęby 1 : 4 Promnik Gończyce
31 Amazonka Wiśniew 1 : 2 Jutrzenka Cegłów
32 Świt Barcząca 1 : 1 ULKS Gołąbek
33 Błękitni Stoczek 1 : 1 Niwa Tęczki
34 Grodzisk Krzymosze 8 : 1 Nojszewianka Dobre
35 Podlasie II Sokołów 12 : 0 Strzelec Chodów
Kolejka 6 (2019-09-21 - 2019-09-28)
36 Nojszewianka Dobre : Strzelec Chodów
37 Niwa Tęczki : Grodzisk Krzymosze
38 ULKS Gołąbek : Błękitni Stoczek
39 Jutrzenka Cegłów : Świt Barcząca
40 Promnik Gończyce : Amazonka Wiśniew
41 Korona Olszyc : Verifis Wyrozęby
Kolejka 7 (2019-09-28 - 2019-10-05)
42 Verifis Wyrozęby : Płomień II Dębe Wielkie
43 Amazonka Wiśniew : Korona Olszyc
44 Świt Barcząca : Promnik Gończyce
45 Błękitni Stoczek : Jutrzenka Cegłów
46 Grodzisk Krzymosze : ULKS Gołąbek
47 Strzelec Chodów : Niwa Tęczki
Kolejka 8 (2019-10-05 - 2019-10-12)
48 Płomień II Dębe Wielkie : Nojszewianka Dobre
49 ULKS Gołąbek : Strzelec Chodów
50 Jutrzenka Cegłów : Grodzisk Krzymosze
51 Promnik Gończyce : Błękitni Stoczek
52 Korona Olszyc : Świt Barcząca
53 Verifis Wyrozęby : Amazonka Wiśniew
Kolejka 9 (2019-10-12 - 2019-10-19)
54 Amazonka Wiśniew : Płomień II Dębe Wielkie
55 Świt Barcząca : Verifis Wyrozęby
56 Błękitni Stoczek : Korona Olszyc
57 Grodzisk Krzymosze : Promnik Gończyce
58 Strzelec Chodów : Jutrzenka Cegłów
59 Nojszewianka Dobre : Niwa Tęczki
Kolejka 10 (2019-10-19 - 2019-10-26)
60 Płomień II Dębe Wielkie : Niwa Tęczki
61 ULKS Gołąbek : Nojszewianka Dobre
62 Promnik Gończyce : Strzelec Chodów
63 Korona Olszyc : Grodzisk Krzymosze
64 Verifis Wyrozęby : Błękitni Stoczek
65 Amazonka Wiśniew : Świt Barcząca
Kolejka 11 (2019-10-26 - 2019-11-02)
66 Świt Barcząca : Płomień II Dębe Wielkie
67 Błękitni Stoczek : Amazonka Wiśniew
68 Grodzisk Krzymosze : Verifis Wyrozęby
69 Strzelec Chodów : Korona Olszyc
70 Nojszewianka Dobre : Jutrzenka Cegłów
71 Niwa Tęczki : ULKS Gołąbek
Kolejka 12 (2019-11-02 - 2019-11-09)
72 Płomień II Dębe Wielkie : ULKS Gołąbek
73 Jutrzenka Cegłów : Niwa Tęczki
74 Promnik Gończyce : Nojszewianka Dobre
75 Verifis Wyrozęby : Strzelec Chodów
76 Amazonka Wiśniew : Grodzisk Krzymosze
77 Świt Barcząca : Błękitni Stoczek
Kolejka 13 (2019-11-09 - )
78 Błękitni Stoczek : Płomień II Dębe Wielkie
79 Grodzisk Krzymosze : Świt Barcząca
80 Strzelec Chodów : Amazonka Wiśniew
81 Nojszewianka Dobre : Korona Olszyc
82 Niwa Tęczki : Promnik Gończyce
83 ULKS Gołąbek : Jutrzenka Cegłów
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy poparcie dla PiS przekroczy 50%?


Zobacz komentarze (13)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.