Kolejka 1 (2010-08-22 - 2010-08-22) |
1 |
Tur Turze Rogi |
2 : 1 |
Polesie Serokomla |
2 |
Orzeł Czemierniki |
8 : 1 |
Bizon Jeleniec |
3 |
Jata Żdżary |
1 : 4 |
LKS Milanów |
4 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
1 : 0 |
Niwa Łomazy |
5 |
Tornado Branica Suchowolska |
1 : 1 |
Janowia Janów P. |
6 |
Dąb Dębowa Kłoda |
2 : 0 |
Orlęta Gołaszyn |
Kolejka 2 (2010-08-29 - 2010-08-29) |
7 |
Polesie Serokomla |
4 : 2 |
Orlęta Gołaszyn |
8 |
Janowia Janów P. |
3 : 1 |
Dąb Dębowa Kłoda |
9 |
Niwa Łomazy |
3 : 1 |
Tornado Branica Suchowolska |
10 |
LKS Milanów |
1 : 2 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
11 |
Bizon Jeleniec |
3 : 1 |
Jata Żdżary |
12 |
Tur Turze Rogi |
1 : 2 |
Orzeł Czemierniki |
Kolejka 3 (2010-09-05 - 2010-09-05) |
13 |
Orzeł Czemierniki |
4 : 1 |
Polesie Serokomla |
14 |
Jata Żdżary |
2 : 4 |
Tur Turze Rogi |
15 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
1 : 4 |
Bizon Jeleniec |
16 |
Tornado Branica Suchowolska |
2 : 2 |
LKS Milanów |
17 |
Dąb Dębowa Kłoda |
2 : 2 |
Niwa Łomazy |
18 |
Janowia Janów P. |
2 : 1 |
Orlęta Gołaszyn |
Kolejka 4 (2010-09-12 - 2010-09-12) |
19 |
Polesie Serokomla |
3 : 2 |
Janowia Janów P. |
20 |
Niwa Łomazy |
1 : 3 |
Orlęta Gołaszyn |
21 |
LKS Milanów |
2 : 2 |
Dąb Dębowa Kłoda |
22 |
Bizon Jeleniec |
3 : 1 |
Tornado Branica Suchowolska |
23 |
Tur Turze Rogi |
4 : 2 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
24 |
Orzeł Czemierniki |
5 : 1 |
Jata Żdżary |
Kolejka 5 (2010-09-19 - 2010-09-19) |
25 |
Jata Żdżary |
1 : 5 |
Polesie Serokomla |
26 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
1 : 2 |
Orzeł Czemierniki |
27 |
Tornado Branica Suchowolska |
3 : 0 |
Tur Turze Rogi |
28 |
Dąb Dębowa Kłoda |
3 : 1 |
Bizon Jeleniec |
29 |
Orlęta Gołaszyn |
4 : 3 |
LKS Milanów |
30 |
Janowia Janów P. |
2 : 1 |
Niwa Łomazy |
Kolejka 6 (2010-09-26 - 2010-09-26) |
31 |
Polesie Serokomla |
0 : 1 |
Niwa Łomazy |
32 |
LKS Milanów |
0 : 3 |
Janowia Janów P. |
33 |
Bizon Jeleniec |
7 : 2 |
Orlęta Gołaszyn |
34 |
Tur Turze Rogi |
2 : 1 |
Dąb Dębowa Kłoda |
35 |
Orzeł Czemierniki |
2 : 0 |
Tornado Branica Suchowolska |
36 |
Jata Żdżary |
3 : 2 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
Kolejka 7 (2010-10-03 - 2010-10-03) |
37 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
2 : 0 |
Polesie Serokomla |
38 |
Tornado Branica Suchowolska |
0 : 0 |
Jata Żdżary |
39 |
Dąb Dębowa Kłoda |
1 : 0 |
Orzeł Czemierniki |
40 |
Orlęta Gołaszyn |
2 : 3 |
Tur Turze Rogi |
41 |
Janowia Janów P. |
2 : 3 |
Bizon Jeleniec |
42 |
Niwa Łomazy |
1 : 2 |
LKS Milanów |
Kolejka 8 (2010-10-10 - 2010-10-10) |
43 |
Polesie Serokomla |
4 : 0 |
LKS Milanów |
44 |
Bizon Jeleniec |
1 : 6 |
Niwa Łomazy |
45 |
Tur Turze Rogi |
0 : 4 |
Janowia Janów P. |
46 |
Orzeł Czemierniki |
1 : 1 |
Orlęta Gołaszyn |
47 |
Jata Żdżary |
3 : 3 |
Dąb Dębowa Kłoda |
48 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
1 : 0 |
Tornado Branica Suchowolska |
Kolejka 9 (2010-10-17 - 2010-10-17) |
49 |
Tornado Branica Suchowolska |
: |
Polesie Serokomla |
50 |
Dąb Dębowa Kłoda |
2 : 2 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
51 |
Orlęta Gołaszyn |
6 : 3 |
Jata Żdżary |
52 |
Janowia Janów P. |
1 : 2 |
Orzeł Czemierniki |
53 |
Niwa Łomazy |
1 : 4 |
Tur Turze Rogi |
54 |
LKS Milanów |
1 : 4 |
Bizon Jeleniec |
Kolejka 10 (2010-10-24 - 2010-10-24) |
55 |
Bizon Jeleniec |
3 : 2 |
Polesie Serokomla |
56 |
Tur Turze Rogi |
0 : 3 |
LKS Milanów |
57 |
Orzeł Czemierniki |
0 : 0 |
Niwa Łomazy |
58 |
Jata Żdżary |
0 : 1 |
Janowia Janów P. |
59 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
0 : 0 |
Orlęta Gołaszyn |
60 |
Tornado Branica Suchowolska |
1 : 1 |
Dąb Dębowa Kłoda |
Kolejka 11 (2010-10-31 - 2010-10-31) |
61 |
Dąb Dębowa Kłoda |
0 : 4 |
Polesie Serokomla |
62 |
Orlęta Gołaszyn |
1 : 2 |
Tornado Branica Suchowolska |
63 |
Janowia Janów P. |
3 : 1 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
64 |
Niwa Łomazy |
1 : 0 |
Jata Żdżary |
65 |
LKS Milanów |
1 : 1 |
Orzeł Czemierniki |
66 |
Bizon Jeleniec |
3 : 0 |
Tur Turze Rogi |
Kolejka 12 (2011-04-10 - 2011-04-10) |
67 |
Polesie Serokomla |
8 : 1 |
Tur Turze Rogi |
68 |
Bizon Jeleniec |
1 : 0 |
Orzeł Czemierniki |
69 |
LKS Milanów |
4 : 1 |
Jata Żdżary |
70 |
Niwa Łomazy |
2 : 2 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
71 |
Janowia Janów P. |
3 : 1 |
Tornado Branica Suchowolska |
72 |
Orlęta Gołaszyn |
0 : 1 |
Dąb Dębowa Kłoda |
Kolejka 13 (2011-04-17 - 2011-04-17) |
73 |
Orlęta Gołaszyn |
0 : 4 |
Polesie Serokomla |
74 |
Janowia Janów P. |
3 : 0 |
Dąb Dębowa Kłoda |
75 |
Tornado Branica Suchowolska |
2 : 1 |
Niwa Łomazy |
76 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
0 : 5 |
LKS Milanów |
77 |
Jata Żdżary |
2 : 3 |
Bizon Jeleniec |
78 |
Orzeł Czemierniki |
4 : 1 |
Tur Turze Rogi |
Kolejka 14 (2011-05-03 - 2011-05-03) |
79 |
Orlęta Gołaszyn |
1 : 1 |
Janowia Janów P. |
80 |
Polesie Serokomla |
2 : 1 |
Orzeł Czemierniki |
81 |
Tur Turze Rogi |
2 : 1 |
Jata Żdżary |
82 |
Bizon Jeleniec |
3 : 0 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
83 |
LKS Milanów |
3 : 1 |
Tornado Branica Suchowolska |
84 |
Niwa Łomazy |
1 : 3 |
Dąb Dębowa Kłoda |
Kolejka 15 (2011-05-08 - 2011-05-08) |
85 |
Janowia Janów P. |
2 : 2 |
Polesie Serokomla |
86 |
Orlęta Gołaszyn |
2 : 3 |
Niwa Łomazy |
87 |
Dąb Dębowa Kłoda |
2 : 1 |
LKS Milanów |
88 |
Tornado Branica Suchowolska |
0 : 1 |
Bizon Jeleniec |
89 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
0 : 3 |
Tur Turze Rogi |
90 |
Jata Żdżary |
2 : 1 |
Orzeł Czemierniki |
Kolejka 16 (2011-05-15 - 2011-05-15) |
91 |
Polesie Serokomla |
5 : 0 |
Jata Żdżary |
92 |
Orzeł Czemierniki |
4 : 6 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
93 |
Tur Turze Rogi |
3 : 0 |
Tornado Branica Suchowolska |
94 |
Bizon Jeleniec |
1 : 3 |
Dąb Dębowa Kłoda |
95 |
LKS Milanów |
6 : 2 |
Orlęta Gołaszyn |
96 |
Niwa Łomazy |
3 : 1 |
Janowia Janów P. |
Kolejka 17 (2011-05-22 - 2011-05-22) |
97 |
Niwa Łomazy |
1 : 2 |
Polesie Serokomla |
98 |
Janowia Janów P. |
2 : 1 |
LKS Milanów |
99 |
Orlęta Gołaszyn |
3 : 2 |
Bizon Jeleniec |
100 |
Dąb Dębowa Kłoda |
3 : 1 |
Tur Turze Rogi |
101 |
Tornado Branica Suchowolska |
3 : 1 |
Orzeł Czemierniki |
102 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
3 : 0 |
Jata Żdżary |
Kolejka 18 (2011-05-29 - 2011-05-29) |
103 |
Polesie Serokomla |
5 : 0 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
104 |
Jata Żdżary |
1 : 2 |
Tornado Branica Suchowolska |
105 |
Orzeł Czemierniki |
1 : 1 |
Dąb Dębowa Kłoda |
106 |
Tur Turze Rogi |
1 : 0 |
Orlęta Gołaszyn |
107 |
Bizon Jeleniec |
2 : 3 |
Janowia Janów P. |
108 |
LKS Milanów |
2 : 1 |
Niwa Łomazy |
Kolejka 19 (2011-06-05 - 2011-06-05) |
109 |
LKS Milanów |
2 : 4 |
Polesie Serokomla |
110 |
Niwa Łomazy |
0 : 0 |
Bizon Jeleniec |
111 |
Janowia Janów P. |
8 : 1 |
Tur Turze Rogi |
112 |
Orlęta Gołaszyn |
3 : 1 |
Orzeł Czemierniki |
113 |
Dąb Dębowa Kłoda |
7 : 2 |
Jata Żdżary |
114 |
Tornado Branica Suchowolska |
0 : 0 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
Kolejka 20 (2011-06-12 - 2011-06-12) |
115 |
Polesie Serokomla |
1 : 1 |
Tornado Branica Suchowolska |
116 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
1 : 1 |
Dąb Dębowa Kłoda |
117 |
Jata Żdżary |
2 : 3 |
Orlęta Gołaszyn |
118 |
Orzeł Czemierniki |
3 : 5 |
Janowia Janów P. |
119 |
Tur Turze Rogi |
1 : 2 |
Niwa Łomazy |
120 |
Bizon Jeleniec |
5 : 2 |
LKS Milanów |
Kolejka 21 (2011-06-19 - 2011-06-19) |
121 |
Polesie Serokomla |
0 : 2 |
Bizon Jeleniec |
122 |
LKS Milanów |
2 : 4 |
Tur Turze Rogi |
123 |
Niwa Łomazy |
3 : 0 |
Orzeł Czemierniki |
124 |
Janowia Janów P. |
3 : 0 |
Jata Żdżary |
125 |
Orlęta Gołaszyn |
3 : 2 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
126 |
Dąb Dębowa Kłoda |
2 : 2 |
Tornado Branica Suchowolska |
Kolejka 22 (2011-06-26 - 2011-06-26) |
127 |
Polesie Serokomla |
1 : 2 |
Dąb Dębowa Kłoda |
128 |
Tornado Branica Suchowolska |
3 : 0 |
Orlęta Gołaszyn |
129 |
Hutnik Huta Dąbrowa |
0 : 1 |
Janowia Janów P. |
130 |
Jata Żdżary |
0 : 2 |
Niwa Łomazy |
131 |
Orzeł Czemierniki |
4 : 3 |
LKS Milanów |
132 |
Tur Turze Rogi |
3 : 2 |
Bizon Jeleniec |