reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA
IV LUBELSKA BIALSKA O
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O
BIALSKA A SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A BIALSKA B
SIEDLECKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 32 80 73:14
2 Pilica Białobrzegi 32 76 75:29
3 Energia Kozienice-Janików 33 64 57:28
4 Wulkan Zakrzew 32 59 47:25
5 Mszczonowianka Mszczonów 32 55 62:28
6 Okęcie Warszawa 32 50 45:26
7 Mazowsze Grójec 32 49 55:49
8 Znicz II Pruszków 32 48 63:57
9 Polonia Iłża 32 45 48:37
10 Żyrardowianka Żyrardów 32 43 49:45
11 Victoria Sulejówek 32 41 43:42
12 UKS Łady 32 41 33:46
13 KS Warka 32 35 40:46
14 GLKS Nadarzyn 32 23 29:68
15 Skra Obory 32 22 40:74
16 Podlasie Sokołów Podlaski 32 19 26:79
17 Naprzód Zielonki 32 15 22:115
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2011-08-13 - 2011-08-14)
1 Okęcie Warszawa 3 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
2 Victoria Sulejówek 0 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3 Polonia Iłża 0 : 1 Wulkan Zakrzew
4 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 3 Energia Kozienice-Janików
5 Skra Obory 1 : 2 Znicz II Pruszków
6 Naprzód Zielonki 1 : 1 GLKS Nadarzyn
7 Mazowsze Grójec 1 : 1 Pilica Białobrzegi
8 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 0 KS Warka
Kolejka 2 (2011-08-20 - 2011-08-21)
9 Pilica Białobrzegi 2 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
10 GLKS Nadarzyn 2 : 0 Mazowsze Grójec
11 Znicz II Pruszków 4 : 0 Naprzód Zielonki
12 Energia Kozienice-Janików 1 : 0 Skra Obory
13 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 3 Wulkan Zakrzew
14 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 0 Polonia Iłża
15 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 1 Victoria Sulejówek
16 UKS Łady 4 : 1 Okęcie Warszawa
Kolejka 3 (2011-08-27 - 2011-08-28)
17 Victoria Sulejówek 3 : 0 UKS Łady
18 Polonia Iłża 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
19 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
20 Skra Obory 0 : 2 Wulkan Zakrzew
21 Naprzód Zielonki 1 : 2 Energia Kozienice-Janików
22 Mazowsze Grójec 2 : 1 Znicz II Pruszków
23 Żyrardowianka Żyrardów 4 : 1 GLKS Nadarzyn
24 KS Warka 0 : 2 Pilica Białobrzegi
Kolejka 4 (2011-08-31 - 2011-08-31)
25 GLKS Nadarzyn 4 : 1 KS Warka
26 Znicz II Pruszków 2 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
27 Energia Kozienice-Janików 1 : 1 Mazowsze Grójec
28 Wulkan Zakrzew 5 : 0 Naprzód Zielonki
29 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 : 0 Skra Obory
30 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
31 UKS Łady 2 : 0 Polonia Iłża
32 Okęcie Warszawa 0 : 0 Victoria Sulejówek
Kolejka 5 (2011-09-03 - 2011-09-04)
33 Polonia Iłża 0 : 1 Okęcie Warszawa
34 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 1 UKS Łady
35 Skra Obory 0 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
36 Naprzód Zielonki 0 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
37 Mazowsze Grójec 1 : 0 Wulkan Zakrzew
38 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 1 Energia Kozienice-Janików
39 KS Warka 3 : 2 Znicz II Pruszków
40 Pilica Białobrzegi 3 : 1 GLKS Nadarzyn
Kolejka 6 (2011-09-10 - 2011-09-11)
41 Znicz II Pruszków 1 : 2 Pilica Białobrzegi
42 Energia Kozienice-Janików 2 : 0 KS Warka
43 Wulkan Zakrzew 0 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
44 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 : 0 Mazowsze Grójec
45 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Naprzód Zielonki
46 UKS Łady 2 : 1 Skra Obory
47 Okęcie Warszawa 0 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
48 Victoria Sulejówek 0 : 1 Polonia Iłża
Kolejka 7 (2011-09-17 - 2011-09-18)
49 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 0 Victoria Sulejówek
50 Skra Obory 1 : 1 Okęcie Warszawa
51 Naprzód Zielonki 0 : 2 UKS Łady
52 Mazowsze Grójec 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
53 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
54 KS Warka 1 : 1 Wulkan Zakrzew
55 Pilica Białobrzegi 0 : 1 Energia Kozienice-Janików
56 GLKS Nadarzyn 0 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka 8 (2011-09-21 - 2011-09-21)
57 Energia Kozienice-Janików 3 : 0 GLKS Nadarzyn
58 Wulkan Zakrzew 0 : 1 Pilica Białobrzegi
59 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 1 KS Warka
60 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
61 UKS Łady 2 : 3 Mazowsze Grójec
62 Okęcie Warszawa 0 : 0 Naprzód Zielonki
63 Victoria Sulejówek 4 : 1 Skra Obory
64 Polonia Iłża 3 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 9 (2011-09-24 - 2011-09-25)
65 Skra Obory 1 : 1 Polonia Iłża
66 Naprzód Zielonki 1 : 3 Victoria Sulejówek
67 Mazowsze Grójec 1 : 3 Okęcie Warszawa
68 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 UKS Łady
69 KS Warka 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
70 Pilica Białobrzegi 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
71 GLKS Nadarzyn 1 : 1 Wulkan Zakrzew
72 Znicz II Pruszków 1 : 4 Energia Kozienice-Janików
Kolejka 10 (2011-10-01 - 2011-10-02)
73 Wulkan Zakrzew 3 : 1 Znicz II Pruszków
74 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 0 GLKS Nadarzyn
75 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Pilica Białobrzegi
76 UKS Łady 1 : 0 KS Warka
77 Okęcie Warszawa 2 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
78 Victoria Sulejówek 2 : 1 Mazowsze Grójec
79 Polonia Iłża 3 : 0 Naprzód Zielonki
80 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 3 Skra Obory
Kolejka 11 (2011-10-08 - 2011-10-09)
81 Naprzód Zielonki 4 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
82 Mazowsze Grójec 1 : 3 Polonia Iłża
83 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 1 Victoria Sulejówek
84 KS Warka 1 : 1 Okęcie Warszawa
85 Pilica Białobrzegi 4 : 0 UKS Łady
86 GLKS Nadarzyn 0 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
87 Znicz II Pruszków 0 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
88 Energia Kozienice-Janików 1 : 2 Wulkan Zakrzew
Kolejka 12 (2011-10-15 - 2011-10-16)
89 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 1 Energia Kozienice-Janików
90 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Znicz II Pruszków
91 UKS Łady 4 : 1 GLKS Nadarzyn
92 Okęcie Warszawa 0 : 1 Pilica Białobrzegi
93 Victoria Sulejówek 3 : 0 KS Warka
94 Polonia Iłża 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
95 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 2 Mazowsze Grójec
96 Skra Obory 4 : 0 Naprzód Zielonki
Kolejka 13 (2011-10-22 - 2011-10-23)
97 Mazowsze Grójec 2 : 1 Skra Obory
98 Żyrardowianka Żyrardów 4 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
99 KS Warka 1 : 1 Polonia Iłża
100 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Victoria Sulejówek
101 GLKS Nadarzyn 0 : 2 Okęcie Warszawa
102 Znicz II Pruszków 1 : 0 UKS Łady
103 Energia Kozienice-Janików 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
104 Wulkan Zakrzew 0 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 14 (2011-10-29 - 2011-10-30)
105 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 1 Wulkan Zakrzew
106 Energia Kozienice-Janików 6 : 2 UKS Łady
107 Okęcie Warszawa 3 : 1 Znicz II Pruszków
108 Victoria Sulejówek 0 : 1 GLKS Nadarzyn
109 Polonia Iłża 0 : 1 Pilica Białobrzegi
110 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 0 KS Warka
111 Skra Obory 1 : 4 Żyrardowianka Żyrardów
112 Naprzód Zielonki 0 : 1 Mazowsze Grójec
Kolejka 15 (2011-11-05 - 2011-11-06)
113 Żyrardowianka Żyrardów 3 : 0 Naprzód Zielonki
114 KS Warka 4 : 0 Skra Obory
115 Pilica Białobrzegi 3 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
116 GLKS Nadarzyn 1 : 1 Polonia Iłża
117 Znicz II Pruszków 3 : 2 Victoria Sulejówek
118 Energia Kozienice-Janików 1 : 3 Okęcie Warszawa
119 Wulkan Zakrzew 1 : 2 UKS Łady
120 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 16 (2011-11-11 - 2011-11-11)
121 UKS Łady 0 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
122 Okęcie Warszawa 0 : 1 Wulkan Zakrzew
123 Victoria Sulejówek 0 : 1 Energia Kozienice-Janików
124 Polonia Iłża 5 : 2 Znicz II Pruszków
125 Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 1 GLKS Nadarzyn
126 Skra Obory 1 : 2 Pilica Białobrzegi
127 Naprzód Zielonki 1 : 5 KS Warka
128 Mazowsze Grójec 2 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 17 (2011-11-19 - 2011-11-20)
129 KS Warka 0 : 1 Mazowsze Grójec
130 Pilica Białobrzegi 4 : 0 Naprzód Zielonki
131 GLKS Nadarzyn 3 : 0 Skra Obory
132 Znicz II Pruszków 2 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
133 Energia Kozienice-Janików 2 : 1 Polonia Iłża
134 Wulkan Zakrzew 0 : 1 Victoria Sulejówek
135 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 Okęcie Warszawa
136 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 0 UKS Łady
Kolejka 18 (2012-03-17 - 2012-03-18)
137 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Okęcie Warszawa
138 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 : 0 Victoria Sulejówek
139 Wulkan Zakrzew 2 : 0 Polonia Iłża
140 Energia Kozienice-Janików 2 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
141 Znicz II Pruszków 3 : 0 Skra Obory
142 GLKS Nadarzyn 2 : 0 Naprzód Zielonki
143 Pilica Białobrzegi 3 : 1 Mazowsze Grójec
144 KS Warka 2 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 19 (2012-03-24 - 2012-03-25)
145 Wulkan Zakrzew 0 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
146 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 3 Pilica Białobrzegi
147 Mazowsze Grójec 4 : 1 GLKS Nadarzyn
148 Naprzód Zielonki 2 : 2 Znicz II Pruszków
149 Skra Obory 0 : 2 Energia Kozienice-Janików
150 Polonia Iłża 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
151 Victoria Sulejówek 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
152 Okęcie Warszawa 3 : 0 UKS Łady
Kolejka 20 (2012-03-31 - 2012-04-01)
153 UKS Łady 0 : 0 Victoria Sulejówek
154 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Polonia Iłża
155 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
156 Wulkan Zakrzew 4 : 1 Skra Obory
157 Energia Kozienice-Janików 3 : 0 Naprzód Zielonki
158 Znicz II Pruszków 4 : 4 Mazowsze Grójec
159 GLKS Nadarzyn 2 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
160 Pilica Białobrzegi 2 : 0 KS Warka
Kolejka 21 (2012-04-06 - 2012-04-07)
161 KS Warka 3 : 1 GLKS Nadarzyn
162 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 5 Znicz II Pruszków
163 Mazowsze Grójec 0 : 0 Energia Kozienice-Janików
164 Naprzód Zielonki 0 : 4 Wulkan Zakrzew
165 Skra Obory 0 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
166 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 5 Mszczonowianka Mszczonów
167 Polonia Iłża 1 : 0 UKS Łady
168 Victoria Sulejówek 0 : 1 Okęcie Warszawa
Kolejka 22 (2012-04-11 - 2012-04-11)
169 Okęcie Warszawa 1 : 0 Polonia Iłża
170 UKS Łady 1 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
171 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Skra Obory
172 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 : 1 Naprzód Zielonki
173 Wulkan Zakrzew 2 : 1 Mazowsze Grójec
174 Energia Kozienice-Janików 0 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
175 Znicz II Pruszków 3 : 0 KS Warka
176 GLKS Nadarzyn 1 : 7 Pilica Białobrzegi
Kolejka 23 (2012-04-14 - 2012-04-15)
177 Pilica Białobrzegi 5 : 3 Znicz II Pruszków
178 KS Warka 1 : 4 Energia Kozienice-Janików
179 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 3 Wulkan Zakrzew
180 Mazowsze Grójec 0 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
181 Naprzód Zielonki 0 : 6 Mszczonowianka Mszczonów
182 Skra Obory 0 : 0 UKS Łady
183 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 1 Okęcie Warszawa
184 Polonia Iłża 1 : 1 Victoria Sulejówek
Kolejka 24 (2012-04-21 - 2012-04-22)
185 Victoria Sulejówek 2 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
186 Okęcie Warszawa 4 : 0 Skra Obory
187 UKS Łady 0 : 3 Naprzód Zielonki
188 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Mazowsze Grójec
189 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
190 Wulkan Zakrzew 0 : 2 KS Warka
191 Energia Kozienice-Janików 0 : 1 Pilica Białobrzegi
192 Znicz II Pruszków 5 : 1 GLKS Nadarzyn
Kolejka 25 (2012-04-28 - 2012-04-29)
193 GLKS Nadarzyn 0 : 1 Energia Kozienice-Janików
194 Pilica Białobrzegi 1 : 3 Wulkan Zakrzew
195 KS Warka 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
196 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
197 Mazowsze Grójec 1 : 3 UKS Łady
198 Naprzód Zielonki 0 : 9 Okęcie Warszawa
199 Skra Obory 4 : 1 Victoria Sulejówek
200 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 3 Polonia Iłża
Kolejka 26 (2012-05-02 - 2012-05-02)
201 Polonia Iłża 4 : 0 Skra Obory
202 Victoria Sulejówek 8 : 0 Naprzód Zielonki
203 Okęcie Warszawa 1 : 0 Mazowsze Grójec
204 UKS Łady 1 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
205 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 KS Warka
206 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 : 1 Pilica Białobrzegi
207 Wulkan Zakrzew 2 : 0 GLKS Nadarzyn
208 Energia Kozienice-Janików 2 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka 27 (2012-05-05 - 2012-05-06)
209 Znicz II Pruszków 3 : 1 Wulkan Zakrzew
210 GLKS Nadarzyn 0 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
211 Pilica Białobrzegi 2 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
212 KS Warka 2 : 0 UKS Łady
213 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 Okęcie Warszawa
214 Mazowsze Grójec 4 : 1 Victoria Sulejówek
215 Naprzód Zielonki 0 : 4 Polonia Iłża
216 Skra Obory 4 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 28 (2012-05-12 - 2012-05-13)
217 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 2 Naprzód Zielonki
218 Polonia Iłża 4 : 1 Mazowsze Grójec
219 Victoria Sulejówek 1 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
220 Okęcie Warszawa 1 : 0 KS Warka
221 UKS Łady 0 : 5 Pilica Białobrzegi
222 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 GLKS Nadarzyn
223 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 Znicz II Pruszków
224 Wulkan Zakrzew 2 : 1 Energia Kozienice-Janików
Kolejka 29 (2012-05-16 - 2012-05-16)
225 Energia Kozienice-Janików 3 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
226 Znicz II Pruszków 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
227 GLKS Nadarzyn 0 : 2 UKS Łady
228 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Okęcie Warszawa
229 KS Warka 0 : 1 Victoria Sulejówek
230 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 1 Polonia Iłża
231 Mazowsze Grójec 8 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
232 Naprzód Zielonki 1 : 8 Skra Obory
Kolejka 30 (2012-05-19 - 2012-05-20)
233 Skra Obory 1 : 4 Mazowsze Grójec
234 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
235 Polonia Iłża 0 : 1 KS Warka
236 Victoria Sulejówek 1 : 1 Pilica Białobrzegi
237 Okęcie Warszawa 0 : 0 GLKS Nadarzyn
238 UKS Łady 1 : 0 Znicz II Pruszków
239 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Energia Kozienice-Janików
240 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Wulkan Zakrzew
Kolejka 31 (2012-05-26 - 2012-05-27)
241 UKS Łady 0 : 0 Energia Kozienice-Janików
242 Wulkan Zakrzew 0 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
243 Znicz II Pruszków 1 : 0 Okęcie Warszawa
244 GLKS Nadarzyn 1 : 3 Victoria Sulejówek
245 Pilica Białobrzegi 4 : 1 Polonia Iłża
246 KS Warka 7 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
247 Żyrardowianka Żyrardów 6 : 0 Skra Obory
248 Mazowsze Grójec 3 : 0 Naprzód Zielonki
Kolejka 32 (2012-05-30 - 2012-05-30)
249 Naprzód Zielonki 3 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
250 Skra Obory 2 : 2 KS Warka
251 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 0 Pilica Białobrzegi
252 Polonia Iłża 3 : 0 GLKS Nadarzyn
253 Victoria Sulejówek 2 : 1 Znicz II Pruszków
254 Okęcie Warszawa 1 : 3 Energia Kozienice-Janików
255 UKS Łady 0 : 0 Wulkan Zakrzew
256 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 33 (2012-06-02 - 2012-06-02)
257 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 0 UKS Łady
258 Wulkan Zakrzew 1 : 0 Okęcie Warszawa
259 Energia Kozienice-Janików 3 : 1 Victoria Sulejówek
260 Znicz II Pruszków 2 : 0 Polonia Iłża
261 GLKS Nadarzyn 2 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
262 Pilica Białobrzegi 2 : 1 Skra Obory
263 KS Warka 2 : 0 Naprzód Zielonki
264 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 1 Mazowsze Grójec
Kolejka 34 (2012-06-06 - 2012-06-06)
265 Mazowsze Grójec 2 : 0 KS Warka
266 Naprzód Zielonki 2 : 9 Pilica Białobrzegi
267 Skra Obory 4 : 0 GLKS Nadarzyn
268 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 3 Znicz II Pruszków
269 Polonia Iłża 3 : 1 Energia Kozienice-Janików
270 Victoria Sulejówek 0 : 2 Wulkan Zakrzew
271 Okęcie Warszawa 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
272 UKS Łady 3 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
reklama

Sonda

Czy popierasz zakaz trzymania psów na łańcuchu?


Zobacz komentarze (0)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.