reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA
IV LUBELSKA BIALSKA O
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O
BIALSKA A SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A BIALSKA B
SIEDLECKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Czarni Węgrów 30 69 89:36
2 Pogoń II Siedlce 30 64 94:36
3 Mazovia Mińsk 30 62 78:29
4 Zryw Sobolew 30 60 73:40
5 Naprzód Skórzec 30 52 64:33
6 Victoria Kałuszyn 30 51 70:42
7 ŁKS Łochów 30 44 70:61
8 LKS Ostrówek 30 39 75:86
9 Tygrys Huta Mińska 30 38 58:61
10 Wilga Miastków 30 36 62:72
11 Sęp Żelechów 30 33 39:60
12 Orzeł Unin 30 33 55:90
13 Zorza Sterdyń 30 30 36:69
14 Korona Olszyc 30 28 44:92
15 MKS Małkinia 30 24 41:66
16 Orzeł Łosice 30 11 34:109
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2011-08-20 - 2011-08-21)
1 Wilga Miastków 5 : 3 Naprzód Skórzec
2 Mazovia Mińsk 0 : 2 Czarni Węgrów
3 Korona Olszyc 2 : 3 Pogoń II Siedlce
4 Tygrys Huta Mińska 1 : 3 ŁKS Łochów
5 Sęp Żelechów 1 : 2 MKS Małkinia
6 Zorza Sterdyń 1 : 0 Orzeł Unin
7 Zryw Sobolew 1 : 0 Victoria Kałuszyn
8 LKS Ostrówek 4 : 2 Orzeł Łosice
Kolejka 2 (2011-08-27 - 2011-08-28)
9 Naprzód Skórzec 3 : 1 Orzeł Łosice
10 Orzeł Unin 3 : 2 LKS Ostrówek
11 Victoria Kałuszyn 3 : 1 Zorza Sterdyń
12 MKS Małkinia 3 : 1 Zryw Sobolew
13 ŁKS Łochów 2 : 2 Sęp Żelechów
14 Pogoń II Siedlce 4 : 1 Tygrys Huta Mińska
15 Czarni Węgrów 3 : 1 Korona Olszyc
16 Wilga Miastków 0 : 1 Mazovia Mińsk
Kolejka 3 (2011-09-03 - 2011-09-04)
17 Mazovia Mińsk 1 : 1 Naprzód Skórzec
18 Korona Olszyc 0 : 4 Wilga Miastków
19 Tygrys Huta Mińska 2 : 3 Czarni Węgrów
20 Sęp Żelechów 0 : 5 Pogoń II Siedlce
21 Zryw Sobolew 3 : 3 ŁKS Łochów
22 Zorza Sterdyń 0 : 0 MKS Małkinia
23 LKS Ostrówek 2 : 4 Victoria Kałuszyn
24 Orzeł Łosice 0 : 2 Orzeł Unin
Kolejka 4 (2011-09-07 - 2011-09-07)
25 Naprzód Skórzec 1 : 2 Orzeł Unin
26 Victoria Kałuszyn 6 : 1 Orzeł Łosice
27 MKS Małkinia 0 : 6 LKS Ostrówek
28 ŁKS Łochów 7 : 0 Zorza Sterdyń
29 Pogoń II Siedlce 0 : 3 Zryw Sobolew
30 Czarni Węgrów 1 : 1 Sęp Żelechów
31 Wilga Miastków 3 : 3 Tygrys Huta Mińska
32 Mazovia Mińsk 8 : 0 Korona Olszyc
Kolejka 5 (2011-09-10 - 2011-09-11)
33 Korona Olszyc 2 : 0 Naprzód Skórzec
34 Tygrys Huta Mińska 1 : 1 Mazovia Mińsk
35 Sęp Żelechów 3 : 1 Wilga Miastków
36 Zryw Sobolew 3 : 0 Czarni Węgrów
37 Zorza Sterdyń 1 : 1 Pogoń II Siedlce
38 LKS Ostrówek 0 : 3 ŁKS Łochów
39 Orzeł Łosice 6 : 2 MKS Małkinia
40 Orzeł Unin 1 : 3 Victoria Kałuszyn
Kolejka 6 (2011-09-17 - 2011-09-18)
41 Naprzód Skórzec 2 : 0 Victoria Kałuszyn
42 MKS Małkinia 2 : 2 Orzeł Unin
43 ŁKS Łochów 7 : 2 Orzeł Łosice
44 Pogoń II Siedlce 6 : 2 LKS Ostrówek
45 Czarni Węgrów 3 : 0 Zorza Sterdyń
46 Wilga Miastków 2 : 2 Zryw Sobolew
47 Mazovia Mińsk 4 : 0 Sęp Żelechów
48 Korona Olszyc 2 : 3 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 7 (2011-09-24 - 2011-09-25)
49 Tygrys Huta Mińska 2 : 0 Naprzód Skórzec
50 Sęp Żelechów 5 : 0 Korona Olszyc
51 Zryw Sobolew 4 : 3 Mazovia Mińsk
52 Zorza Sterdyń 4 : 2 Wilga Miastków
53 LKS Ostrówek 0 : 2 Czarni Węgrów
54 Orzeł Łosice 0 : 3 Pogoń II Siedlce
55 Orzeł Unin 3 : 3 ŁKS Łochów
56 Victoria Kałuszyn 3 : 2 MKS Małkinia
Kolejka 8 (2011-09-28 - 2011-09-28)
57 Naprzód Skórzec 5 : 1 MKS Małkinia
58 ŁKS Łochów 2 : 0 Victoria Kałuszyn
59 Pogoń II Siedlce 1 : 1 Orzeł Unin
60 Czarni Węgrów 11 : 3 Orzeł Łosice
61 Wilga Miastków 5 : 2 LKS Ostrówek
62 Mazovia Mińsk 2 : 1 Zorza Sterdyń
63 Korona Olszyc 4 : 3 Zryw Sobolew
64 Tygrys Huta Mińska 4 : 1 Sęp Żelechów
Kolejka 9 (2011-10-01 - 2011-10-02)
65 Sęp Żelechów 1 : 4 Naprzód Skórzec
66 Zryw Sobolew 3 : 2 Tygrys Huta Mińska
67 Zorza Sterdyń 0 : 1 Korona Olszyc
68 LKS Ostrówek 1 : 3 Mazovia Mińsk
69 Orzeł Łosice 2 : 2 Wilga Miastków
70 Orzeł Unin 0 : 3 Czarni Węgrów
71 Victoria Kałuszyn 2 : 1 Pogoń II Siedlce
72 MKS Małkinia 0 : 1 ŁKS Łochów
Kolejka 10 (2011-10-08 - 2011-10-09)
73 Naprzód Skórzec 6 : 0 ŁKS Łochów
74 Czarni Węgrów 3 : 0 Victoria Kałuszyn
75 Wilga Miastków 0 : 1 Orzeł Unin
76 Mazovia Mińsk 4 : 1 Orzeł Łosice
77 Korona Olszyc 0 : 4 LKS Ostrówek
78 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 Zorza Sterdyń
79 Sęp Żelechów 0 : 1 Zryw Sobolew
80 Pogoń II Siedlce 0 : 0 MKS Małkinia
Kolejka 11 (2011-10-15 - 2011-10-16)
81 Zryw Sobolew 1 : 1 Naprzód Skórzec
82 Zorza Sterdyń 2 : 2 Sęp Żelechów
83 LKS Ostrówek 4 : 3 Tygrys Huta Mińska
84 Orzeł Łosice 2 : 1 Korona Olszyc
85 Orzeł Unin 3 : 8 Mazovia Mińsk
86 Victoria Kałuszyn 5 : 0 Wilga Miastków
87 MKS Małkinia 2 : 5 Czarni Węgrów
88 ŁKS Łochów 3 : 1 Pogoń II Siedlce
Kolejka 12 (2011-10-19 - 2011-10-19)
89 Naprzód Skórzec 5 : 1 Pogoń II Siedlce
90 Czarni Węgrów 3 : 0 ŁKS Łochów
91 Wilga Miastków 2 : 0 MKS Małkinia
92 Mazovia Mińsk 0 : 3 Victoria Kałuszyn
93 Korona Olszyc 3 : 1 Orzeł Unin
94 Tygrys Huta Mińska 2 : 2 Orzeł Łosice
95 Sęp Żelechów 1 : 1 LKS Ostrówek
96 Zryw Sobolew 7 : 0 Zorza Sterdyń
Kolejka 13 (2011-10-22 - 2011-10-23)
97 Zorza Sterdyń 1 : 1 Naprzód Skórzec
98 LKS Ostrówek 4 : 3 Zryw Sobolew
99 Orzeł Łosice 0 : 1 Sęp Żelechów
100 Orzeł Unin 4 : 3 Tygrys Huta Mińska
101 Victoria Kałuszyn 0 : 0 Korona Olszyc
102 MKS Małkinia 0 : 4 Mazovia Mińsk
103 ŁKS Łochów 2 : 2 Wilga Miastków
104 Pogoń II Siedlce 1 : 4 Czarni Węgrów
Kolejka 14 (2011-10-29 - 2011-10-30)
105 Naprzód Skórzec 1 : 1 Czarni Węgrów
106 Wilga Miastków 1 : 2 Pogoń II Siedlce
107 Mazovia Mińsk 4 : 0 ŁKS Łochów
108 Korona Olszyc 1 : 1 MKS Małkinia
109 Tygrys Huta Mińska 2 : 4 Victoria Kałuszyn
110 Sęp Żelechów 1 : 2 Orzeł Unin
111 Zryw Sobolew 7 : 1 Orzeł Łosice
112 Zorza Sterdyń 2 : 1 LKS Ostrówek
Kolejka 15 (2011-11-05 - 2011-11-06)
113 LKS Ostrówek 2 : 5 Naprzód Skórzec
114 Orzeł Łosice 2 : 1 Zorza Sterdyń
115 Orzeł Unin 2 : 2 Zryw Sobolew
116 Victoria Kałuszyn 7 : 1 Sęp Żelechów
117 MKS Małkinia 1 : 5 Tygrys Huta Mińska
118 ŁKS Łochów 3 : 0 Korona Olszyc
119 Pogoń II Siedlce 3 : 0 Mazovia Mińsk
120 Czarni Węgrów 2 : 1 Wilga Miastków
Kolejka 16 (2012-03-17 - 2012-03-18)
121 Naprzód Skórzec 5 : 0 Wilga Miastków
122 Czarni Węgrów 1 : 1 Mazovia Mińsk
123 Pogoń II Siedlce 8 : 0 Korona Olszyc
124 ŁKS Łochów 4 : 2 Tygrys Huta Mińska
125 MKS Małkinia 1 : 1 Sęp Żelechów
126 Victoria Kałuszyn 0 : 2 Zryw Sobolew
127 Orzeł Unin 1 : 4 Zorza Sterdyń
128 Orzeł Łosice 2 : 4 LKS Ostrówek
Kolejka 17 (2012-03-24 - 2012-03-25)
129 Orzeł Łosice 0 : 3 Naprzód Skórzec
130 LKS Ostrówek 5 : 2 Orzeł Unin
131 Zorza Sterdyń 1 : 2 Victoria Kałuszyn
132 Zryw Sobolew 1 : 0 MKS Małkinia
133 Sęp Żelechów 0 : 0 ŁKS Łochów
134 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Pogoń II Siedlce
135 Korona Olszyc 1 : 3 Czarni Węgrów
136 Mazovia Mińsk 2 : 2 Wilga Miastków
Kolejka 18 (2012-03-31 - 2012-04-01)
137 Naprzód Skórzec 0 : 1 Mazovia Mińsk
138 Wilga Miastków 5 : 1 Korona Olszyc
139 Czarni Węgrów 1 : 1 Tygrys Huta Mińska
140 Pogoń II Siedlce 5 : 1 Sęp Żelechów
141 ŁKS Łochów 0 : 2 Zryw Sobolew
142 MKS Małkinia 0 : 0 Zorza Sterdyń
143 Victoria Kałuszyn 5 : 0 LKS Ostrówek
144 Orzeł Unin 6 : 1 Orzeł Łosice
Kolejka 19 (2012-04-07 - 2012-04-07)
145 Orzeł Unin 2 : 1 Naprzód Skórzec
146 Orzeł Łosice 0 : 5 Victoria Kałuszyn
147 LKS Ostrówek 1 : 0 MKS Małkinia
148 Zorza Sterdyń 2 : 1 ŁKS Łochów
149 Zryw Sobolew 2 : 2 Pogoń II Siedlce
150 Sęp Żelechów 0 : 3 Czarni Węgrów
151 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Wilga Miastków
152 Korona Olszyc 0 : 5 Mazovia Mińsk
Kolejka 20 (2012-04-14 - 2012-04-14)
153 Naprzód Skórzec 0 : 2 Korona Olszyc
154 Mazovia Mińsk 1 : 0 Tygrys Huta Mińska
155 Wilga Miastków 2 : 1 Sęp Żelechów
156 Pogoń II Siedlce 8 : 0 Zorza Sterdyń
157 ŁKS Łochów 2 : 2 LKS Ostrówek
158 MKS Małkinia 3 : 1 Orzeł Łosice
159 Victoria Kałuszyn 8 : 0 Orzeł Unin
160 Czarni Węgrów 1 : 1 Zryw Sobolew
Kolejka 21 (2012-04-21 - 2012-04-21)
161 Victoria Kałuszyn 1 : 1 Naprzód Skórzec
162 Orzeł Unin 3 : 3 MKS Małkinia
163 Orzeł Łosice 1 : 3 ŁKS Łochów
164 LKS Ostrówek 3 : 2 Pogoń II Siedlce
165 Zorza Sterdyń 0 : 1 Czarni Węgrów
166 Sęp Żelechów 0 : 4 Mazovia Mińsk
167 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 Korona Olszyc
168 Zryw Sobolew 2 : 1 Wilga Miastków
Kolejka 22 (2012-04-28 - 2012-04-29)
169 Naprzód Skórzec 1 : 0 Tygrys Huta Mińska
170 Korona Olszyc 7 : 2 Sęp Żelechów
171 Mazovia Mińsk 0 : 1 Zryw Sobolew
172 Wilga Miastków 6 : 2 Zorza Sterdyń
173 Czarni Węgrów 6 : 2 LKS Ostrówek
174 Pogoń II Siedlce 3 : 0 Orzeł Łosice
175 ŁKS Łochów 5 : 3 Orzeł Unin
176 MKS Małkinia 1 : 2 Victoria Kałuszyn
Kolejka 23 (2012-05-01 - 2012-05-02)
177 MKS Małkinia 0 : 0 Naprzód Skórzec
178 Victoria Kałuszyn 2 : 1 ŁKS Łochów
179 Orzeł Unin 1 : 7 Pogoń II Siedlce
180 Orzeł Łosice 0 : 4 Czarni Węgrów
181 LKS Ostrówek 7 : 4 Wilga Miastków
182 Zorza Sterdyń 0 : 0 Mazovia Mińsk
183 Zryw Sobolew 6 : 0 Korona Olszyc
184 Sęp Żelechów 1 : 0 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 24 (2012-05-05 - 2012-05-06)
185 Naprzód Skórzec 0 : 0 Sęp Żelechów
186 Tygrys Huta Mińska 0 : 2 Zryw Sobolew
187 Korona Olszyc 2 : 2 Zorza Sterdyń
188 Mazovia Mińsk 7 : 1 LKS Ostrówek
189 Wilga Miastków 3 : 1 Orzeł Łosice
190 Czarni Węgrów 8 : 1 Orzeł Unin
191 Pogoń II Siedlce 2 : 1 Victoria Kałuszyn
192 ŁKS Łochów 4 : 1 MKS Małkinia
Kolejka 25 (2012-05-12 - 2012-05-13)
193 ŁKS Łochów 1 : 2 Naprzód Skórzec
194 MKS Małkinia 1 : 3 Pogoń II Siedlce
195 Victoria Kałuszyn 0 : 1 Czarni Węgrów
196 Orzeł Unin 0 : 2 Wilga Miastków
197 Orzeł Łosice 0 : 3 Mazovia Mińsk
198 LKS Ostrówek 4 : 2 Korona Olszyc
199 Zorza Sterdyń 3 : 4 Tygrys Huta Mińska
200 Zryw Sobolew 0 : 2 Sęp Żelechów
Kolejka 26 (2012-05-16 - 2012-05-16)
201 Naprzód Skórzec 1 : 0 Zryw Sobolew
202 Sęp Żelechów 0 : 0 Zorza Sterdyń
203 Tygrys Huta Mińska 0 : 5 LKS Ostrówek
204 Korona Olszyc 4 : 0 Orzeł Łosice
205 Mazovia Mińsk 3 : 0 Orzeł Unin
206 Wilga Miastków 3 : 1 Victoria Kałuszyn
207 Czarni Węgrów 5 : 1 MKS Małkinia
208 Pogoń II Siedlce 5 : 1 ŁKS Łochów
Kolejka 27 (2012-05-19 - 2012-05-20)
209 Pogoń II Siedlce 3 : 0 Naprzód Skórzec
210 ŁKS Łochów 3 : 3 Czarni Węgrów
211 MKS Małkinia 6 : 2 Wilga Miastków
212 Victoria Kałuszyn 0 : 4 Mazovia Mińsk
213 Orzeł Unin 3 : 2 Korona Olszyc
214 Orzeł Łosice 1 : 4 Tygrys Huta Mińska
215 LKS Ostrówek 0 : 3 Sęp Żelechów
216 Zorza Sterdyń 1 : 0 Zryw Sobolew
Kolejka 28 (2012-05-26 - 2012-05-27)
217 Naprzód Skórzec 6 : 0 Zorza Sterdyń
218 Zryw Sobolew 5 : 4 LKS Ostrówek
219 Sęp Żelechów 3 : 0 Orzeł Łosice
220 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 Orzeł Unin
221 Korona Olszyc 1 : 1 Victoria Kałuszyn
222 Mazovia Mińsk 1 : 0 MKS Małkinia
223 Wilga Miastków 2 : 2 ŁKS Łochów
224 Czarni Węgrów 0 : 6 Pogoń II Siedlce
Kolejka 29 (2012-06-02 - 2012-06-03)
225 Czarni Węgrów 2 : 4 Naprzód Skórzec
226 Pogoń II Siedlce 3 : 0 Wilga Miastków
227 ŁKS Łochów 1 : 3 Mazovia Mińsk
228 MKS Małkinia 8 : 0 Korona Olszyc
229 Victoria Kałuszyn 2 : 3 Tygrys Huta Mińska
230 Orzeł Unin 2 : 2 Sęp Żelechów
231 Orzeł Łosice 0 : 1 Zryw Sobolew
232 LKS Ostrówek 2 : 2 Zorza Sterdyń
Kolejka 30 (2012-06-06 - 2012-06-06)
233 Naprzód Skórzec 2 : 0 LKS Ostrówek
234 Zorza Sterdyń 4 : 2 Orzeł Łosice
235 Zryw Sobolew 4 : 3 Orzeł Unin
236 Sęp Żelechów 3 : 0 Victoria Kałuszyn
237 Tygrys Huta Mińska 0 : 0 MKS Małkinia
238 Korona Olszyc 4 : 3 ŁKS Łochów
239 Mazovia Mińsk 0 : 3 Pogoń II Siedlce
240 Wilga Miastków 0 : 4 Czarni Węgrów

Najnowszy numer 42/2019 w sprzedaży od 2019-10-16.

reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.