reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA
IV LUBELSKA BIALSKA O
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O
BIALSKA A SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A BIALSKA B
SIEDLECKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Orlęta II Radzyń P. 24 65 98:13
2 Grom Kąkolewnica 24 47 69:32
3 Orzeł Czemierniki 24 43 63:42
4 Dąb Dębowa Kłoda 24 39 38:34
5 LKS Milanów 24 39 58:56
6 Polesie Serokomla 24 35 58:52
7 Tornado Branica Suchowolska 24 33 38:38
8 Niwa Łomazy 24 30 37:39
9 Agrosport Leśna P. 24 29 47:50
10 Hutnik Huta Dąbrowa 24 26 38:68
11 Tur Turze Rogi 24 24 46:69
12 Wenus Oszczepalin 24 22 47:85
13 Krzna Rzeczyca 24 19 35:94
14 xxx 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2011-08-14 - 2011-08-11)
1 Agrosport Leśna P. : xxx
2 Polesie Serokomla 1 : 4 Grom Kąkolewnica
3 Orlęta II Radzyń P. 7 : 0 Tur Turze Rogi
4 LKS Milanów 3 : 4 Tornado Branica Suchowolska
5 Krzna Rzeczyca 3 : 2 Orzeł Czemierniki
6 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 2 Wenus Oszczepalin
7 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 0 Niwa Łomazy
Kolejka 2 (2011-08-21 - 2011-08-21)
8 xxx : Niwa Łomazy
9 Wenus Oszczepalin 1 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
10 Orzeł Czemierniki 4 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
11 Tornado Branica Suchowolska 1 : 2 Krzna Rzeczyca
12 Tur Turze Rogi 4 : 4 LKS Milanów
13 Grom Kąkolewnica 1 : 1 Orlęta II Radzyń P.
14 Agrosport Leśna P. 5 : 1 Polesie Serokomla
Kolejka 3 (2011-08-28 - 2011-08-28)
15 Orlęta II Radzyń P. 5 : 0 Agrosport Leśna P.
16 LKS Milanów 3 : 1 Grom Kąkolewnica
17 Krzna Rzeczyca 3 : 1 Tur Turze Rogi
18 Hutnik Huta Dąbrowa 2 : 0 Tornado Branica Suchowolska
19 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 0 Orzeł Czemierniki
20 Niwa Łomazy 2 : 0 Wenus Oszczepalin
21 Polesie Serokomla : xxx
Kolejka 4 (2011-09-04 - 2011-09-04)
22 xxx : Wenus Oszczepalin
23 Orzeł Czemierniki 2 : 2 Niwa Łomazy
24 Tornado Branica Suchowolska 0 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
25 Tur Turze Rogi 5 : 3 Hutnik Huta Dąbrowa
26 Grom Kąkolewnica 7 : 1 Krzna Rzeczyca
27 Agrosport Leśna P. 1 : 3 LKS Milanów
28 Polesie Serokomla 1 : 3 Orlęta II Radzyń P.
Kolejka 5 (2011-09-11 - 2011-09-11)
29 Orlęta II Radzyń P. : xxx
30 LKS Milanów 1 : 2 Polesie Serokomla
31 Krzna Rzeczyca 0 : 3 Agrosport Leśna P.
32 Hutnik Huta Dąbrowa 2 : 3 Grom Kąkolewnica
33 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 4 Tur Turze Rogi
34 Niwa Łomazy 3 : 1 Tornado Branica Suchowolska
35 Wenus Oszczepalin 2 : 8 Orzeł Czemierniki
Kolejka 6 (2011-09-18 - 2011-09-18)
36 Tornado Branica Suchowolska 2 : 0 Wenus Oszczepalin
37 Tur Turze Rogi 0 : 1 Niwa Łomazy
38 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 0 Grom Kąkolewnica
39 Agrosport Leśna P. 6 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
40 Polesie Serokomla 4 : 0 Krzna Rzeczyca
41 Orlęta II Radzyń P. 8 : 0 LKS Milanów
42 xxx : Orzeł Czemierniki
Kolejka 7 (2011-09-25 - 2011-09-25)
43 LKS Milanów : xxx
44 Krzna Rzeczyca 0 : 3 Orlęta II Radzyń P.
45 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 3 Polesie Serokomla
46 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 3 Agrosport Leśna P.
47 Niwa Łomazy 0 : 1 Grom Kąkolewnica
48 Wenus Oszczepalin 3 : 3 Tur Turze Rogi
49 Orzeł Czemierniki 1 : 0 Tornado Branica Suchowolska
Kolejka 8 (2011-10-02 - 2011-10-02)
50 xxx : Tornado Branica Suchowolska
51 Tur Turze Rogi 1 : 2 Orzeł Czemierniki
52 Grom Kąkolewnica 3 : 2 Wenus Oszczepalin
53 Agrosport Leśna P. 1 : 3 Niwa Łomazy
54 Polesie Serokomla 0 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
55 Orlęta II Radzyń P. 8 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
56 LKS Milanów 5 : 2 Krzna Rzeczyca
Kolejka 9 (2011-10-09 - 2011-10-09)
57 Krzna Rzeczyca : xxx
58 Hutnik Huta Dąbrowa 2 : 0 LKS Milanów
59 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 4 Orlęta II Radzyń P.
60 Niwa Łomazy 0 : 1 Polesie Serokomla
61 Wenus Oszczepalin 3 : 1 Agrosport Leśna P.
62 Orzeł Czemierniki 2 : 0 Grom Kąkolewnica
63 Tornado Branica Suchowolska 2 : 1 Tur Turze Rogi
Kolejka 10 (2011-10-16 - 2011-10-16)
64 xxx : Tur Turze Rogi
65 Grom Kąkolewnica 0 : 1 Tornado Branica Suchowolska
66 Agrosport Leśna P. 1 : 1 Orzeł Czemierniki
67 Polesie Serokomla 4 : 1 Wenus Oszczepalin
68 Orlęta II Radzyń P. 4 : 0 Niwa Łomazy
69 LKS Milanów 3 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
70 Krzna Rzeczyca 2 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
Kolejka 11 (2011-10-23 - 2011-10-23)
71 Hutnik Huta Dąbrowa : xxx
72 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 2 Krzna Rzeczyca
73 Niwa Łomazy 2 : 0 LKS Milanów
74 Wenus Oszczepalin 0 : 11 Orlęta II Radzyń P.
75 Orzeł Czemierniki 5 : 1 Polesie Serokomla
76 Tornado Branica Suchowolska 0 : 1 Agrosport Leśna P.
77 Tur Turze Rogi 2 : 1 Grom Kąkolewnica
Kolejka 12 (2011-10-30 - 2011-10-30)
78 xxx : Grom Kąkolewnica
79 Agrosport Leśna P. 4 : 0 Tur Turze Rogi
80 Polesie Serokomla 2 : 1 Tornado Branica Suchowolska
81 Orlęta II Radzyń P. 3 : 0 Orzeł Czemierniki
82 LKS Milanów 6 : 1 Wenus Oszczepalin
83 Krzna Rzeczyca 4 : 2 Niwa Łomazy
84 Hutnik Huta Dąbrowa 1 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
Kolejka 13 (2011-11-06 - 2011-11-06)
85 Dąb Dębowa Kłoda : xxx
86 Niwa Łomazy 2 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
87 Wenus Oszczepalin 4 : 1 Krzna Rzeczyca
88 Orzeł Czemierniki 7 : 1 LKS Milanów
89 Tornado Branica Suchowolska 0 : 1 Orlęta II Radzyń P.
90 Tur Turze Rogi 0 : 7 Polesie Serokomla
91 Grom Kąkolewnica 3 : 1 Agrosport Leśna P.
Kolejka 14 (2012-04-01 - 2012-04-01)
92 Grom Kąkolewnica 2 : 0 Polesie Serokomla
93 Tur Turze Rogi 3 : 3 Orlęta II Radzyń P.
94 Tornado Branica Suchowolska 0 : 0 LKS Milanów
95 Orzeł Czemierniki 3 : 0 Krzna Rzeczyca
96 Wenus Oszczepalin 2 : 3 Hutnik Huta Dąbrowa
97 Niwa Łomazy 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
98 Agrosport Leśna P. : xxx
Kolejka 15 (2012-04-15 - 2012-04-15)
99 Dąb Dębowa Kłoda 5 : 1 Wenus Oszczepalin
100 Hutnik Huta Dąbrowa 5 : 2 Orzeł Czemierniki
101 Krzna Rzeczyca 2 : 4 Tornado Branica Suchowolska
102 LKS Milanów 3 : 0 Tur Turze Rogi
103 Orlęta II Radzyń P. 1 : 0 Grom Kąkolewnica
104 Polesie Serokomla 2 : 3 Agrosport Leśna P.
105 Niwa Łomazy : xxx
Kolejka 16 (2012-04-22 - 2012-04-22)
106 Agrosport Leśna P. 2 : 3 Orlęta II Radzyń P.
107 Grom Kąkolewnica 4 : 0 LKS Milanów
108 Tur Turze Rogi 8 : 1 Krzna Rzeczyca
109 Tornado Branica Suchowolska 4 : 0 Hutnik Huta Dąbrowa
110 Orzeł Czemierniki 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
111 Wenus Oszczepalin 3 : 0 Niwa Łomazy
112 Polesie Serokomla : xxx
Kolejka 17 (2012-04-29 - 2012-04-29)
113 Niwa Łomazy 0 : 1 Orzeł Czemierniki
114 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 1 Tornado Branica Suchowolska
115 Hutnik Huta Dąbrowa 3 : 0 Tur Turze Rogi
116 Krzna Rzeczyca 1 : 2 Grom Kąkolewnica
117 LKS Milanów 1 : 0 Agrosport Leśna P.
118 Orlęta II Radzyń P. 4 : 2 Polesie Serokomla
119 Wenus Oszczepalin : xxx
Kolejka 18 (2012-05-03 - 2012-05-03)
120 Polesie Serokomla 2 : 2 LKS Milanów
121 Agrosport Leśna P. 3 : 1 Krzna Rzeczyca
122 Grom Kąkolewnica 6 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
123 Tur Turze Rogi 1 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
124 Tornado Branica Suchowolska 1 : 2 Niwa Łomazy
125 Orzeł Czemierniki 7 : 1 Wenus Oszczepalin
126 Orlęta II Radzyń P. : xxx
Kolejka 19 (2012-05-06 - 2012-05-06)
127 Grom Kąkolewnica 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
128 Wenus Oszczepalin 2 : 4 Tornado Branica Suchowolska
129 Niwa Łomazy 1 : 2 Tur Turze Rogi
130 Hutnik Huta Dąbrowa 3 : 2 Agrosport Leśna P.
131 Krzna Rzeczyca 1 : 5 Polesie Serokomla
132 LKS Milanów 1 : 3 Orlęta II Radzyń P.
133 Orzeł Czemierniki : xxx
Kolejka 20 (2012-05-13 - 2012-05-13)
134 Orlęta II Radzyń P. 5 : 0 Krzna Rzeczyca
135 Polesie Serokomla 2 : 2 Hutnik Huta Dąbrowa
136 Agrosport Leśna P. 0 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
137 Grom Kąkolewnica 3 : 0 Niwa Łomazy
138 Tur Turze Rogi 1 : 2 Wenus Oszczepalin
139 Tornado Branica Suchowolska 0 : 2 Orzeł Czemierniki
140 LKS Milanów : xxx
Kolejka 21 (2012-05-20 - 2012-05-20)
141 Orzeł Czemierniki 4 : 1 Tur Turze Rogi
142 Wenus Oszczepalin 3 : 6 Grom Kąkolewnica
143 Niwa Łomazy 1 : 2 Agrosport Leśna P.
144 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 2 Polesie Serokomla
145 Hutnik Huta Dąbrowa 0 : 4 Orlęta II Radzyń P.
146 Krzna Rzeczyca 1 : 5 LKS Milanów
147 Tornado Branica Suchowolska : xxx
Kolejka 22 (2012-05-27 - 2012-05-27)
148 LKS Milanów 5 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
149 Orlęta II Radzyń P. 5 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
150 Polesie Serokomla 4 : 0 Niwa Łomazy
151 Agrosport Leśna P. 2 : 3 Wenus Oszczepalin
152 Grom Kąkolewnica 8 : 1 Orzeł Czemierniki
153 Tur Turze Rogi 0 : 3 Tornado Branica Suchowolska
154 Krzna Rzeczyca : xxx
Kolejka 23 (2012-06-03 - 2012-06-03)
155 Tornado Branica Suchowolska 1 : 4 Grom Kąkolewnica
156 Orzeł Czemierniki 3 : 1 Agrosport Leśna P.
157 Wenus Oszczepalin 3 : 2 Polesie Serokomla
158 Niwa Łomazy 1 : 0 Orlęta II Radzyń P.
159 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 1 LKS Milanów
160 Hutnik Huta Dąbrowa 3 : 2 Krzna Rzeczyca
161 Tur Turze Rogi : xxx
Kolejka 24 (2012-06-07 - 2012-06-07)
162 Krzna Rzeczyca 1 : 6 Dąb Dębowa Kłoda
163 LKS Milanów 2 : 0 Niwa Łomazy
164 Orlęta II Radzyń P. 3 : 1 Wenus Oszczepalin
165 Polesie Serokomla 2 : 1 Orzeł Czemierniki
166 Agrosport Leśna P. 2 : 2 Tornado Branica Suchowolska
167 Grom Kąkolewnica 1 : 3 Tur Turze Rogi
168 Hutnik Huta Dąbrowa : xxx
Kolejka 25 (2012-06-10 - 2012-06-10)
169 Tur Turze Rogi 3 : 1 Agrosport Leśna P.
170 Tornado Branica Suchowolska 6 : 3 Polesie Serokomla
171 Orzeł Czemierniki 1 : 4 Orlęta II Radzyń P.
172 Wenus Oszczepalin 4 : 5 LKS Milanów
173 Niwa Łomazy 12 : 1 Krzna Rzeczyca
174 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 1 Hutnik Huta Dąbrowa
175 Grom Kąkolewnica : xxx
Kolejka 26 (2012-06-17 - 2012-06-17)
176 Hutnik Huta Dąbrowa 2 : 2 Niwa Łomazy
177 Krzna Rzeczyca 4 : 3 Wenus Oszczepalin
178 LKS Milanów 4 : 3 Orzeł Czemierniki
179 Orlęta II Radzyń P. 5 : 0 Tornado Branica Suchowolska
180 Polesie Serokomla 5 : 3 Tur Turze Rogi
181 Agrosport Leśna P. 2 : 8 Grom Kąkolewnica
182 Dąb Dębowa Kłoda : xxx
reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (24)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.