reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA
IV LUBELSKA BIALSKA O
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O
BIALSKA A SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A BIALSKA B
SIEDLECKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Hutnik Huta Czechy 26 57 80:24
2 Jabłonianka Jabłonna L. 26 57 74:33
3 Grodzisk Krzymosze 26 55 72:30
4 Tajfun Jartypory 26 50 63:32
5 Wektra Dziewule 26 49 82:31
6 Miedzanka Miedzna 26 43 52:39
7 Tęcza Stanisławów 26 42 43:40
8 Świt Barcząca 26 41 50:73
9 Błękitni Stoczek 26 40 53:49
10 ULKS Gołąbek 26 29 48:61
11 Nojszewianka Nojszew 26 25 58:75
12 Jutrzenka Cegłów 26 21 27:61
13 Polonez Mordy 26 5 31:106
14 Huragan Wilczonek 26 7 33:112
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2011-08-20 - 2011-08-21)
1 Jabłonianka Jabłonna L. 0 : 2 Hutnik Huta Czechy
2 Wektra Dziewule 1 : 1 Tajfun Jartypory
3 Nojszewianka Nojszew 1 : 5 Jutrzenka Cegłów
4 Błękitni Stoczek 4 : 0 ULKS Gołąbek
5 Świt Barcząca 4 : 2 Polonez Mordy
6 Tęcza Stanisławów 0 : 2 Grodzisk Krzymosze
7 Miedzanka Miedzna 4 : 4 Huragan Wilczonek
Kolejka 2 (2011-08-27 - 2011-08-28)
8 Hutnik Huta Czechy 11 : 0 Huragan Wilczonek
9 Grodzisk Krzymosze 5 : 0 Miedzanka Miedzna
10 Polonez Mordy 0 : 3 Tęcza Stanisławów
11 ULKS Gołąbek 4 : 3 Świt Barcząca
12 Jutrzenka Cegłów 1 : 1 Błękitni Stoczek
13 Tajfun Jartypory 5 : 2 Nojszewianka Nojszew
14 Jabłonianka Jabłonna L. 3 : 0 Wektra Dziewule
Kolejka 3 (2011-09-03 - 2011-09-04)
15 Wektra Dziewule 2 : 2 Hutnik Huta Czechy
16 Nojszewianka Nojszew 1 : 4 Jabłonianka Jabłonna L.
17 Błękitni Stoczek 1 : 7 Tajfun Jartypory
18 Świt Barcząca 3 : 1 Jutrzenka Cegłów
19 Tęcza Stanisławów 2 : 1 ULKS Gołąbek
20 Miedzanka Miedzna 1 : 1 Polonez Mordy
21 Huragan Wilczonek 2 : 5 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 4 (2011-09-10 - 2011-09-11)
22 Hutnik Huta Czechy 2 : 2 Grodzisk Krzymosze
23 Polonez Mordy 5 : 2 Huragan Wilczonek
24 ULKS Gołąbek 1 : 1 Miedzanka Miedzna
25 Jutrzenka Cegłów 0 : 2 Tęcza Stanisławów
26 Tajfun Jartypory 4 : 0 Świt Barcząca
27 Jabłonianka Jabłonna L. 0 : 7 Błękitni Stoczek
28 Wektra Dziewule 9 : 1 Nojszewianka Nojszew
Kolejka 5 (2011-09-17 - 2011-09-18)
29 Nojszewianka Nojszew 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
30 Błękitni Stoczek 0 : 2 Wektra Dziewule
31 Świt Barcząca 1 : 4 Jabłonianka Jabłonna L.
32 Tęcza Stanisławów 3 : 1 Tajfun Jartypory
33 Miedzanka Miedzna 3 : 0 Jutrzenka Cegłów
34 Huragan Wilczonek 5 : 2 ULKS Gołąbek
35 Grodzisk Krzymosze 1 : 0 Polonez Mordy
Kolejka 6 (2011-09-24 - 2011-09-25)
36 Hutnik Huta Czechy 14 : 0 Polonez Mordy
37 ULKS Gołąbek 3 : 5 Grodzisk Krzymosze
38 Jutrzenka Cegłów 3 : 2 Huragan Wilczonek
39 Tajfun Jartypory 1 : 1 Miedzanka Miedzna
40 Jabłonianka Jabłonna L. 2 : 2 Tęcza Stanisławów
41 Wektra Dziewule 1 : 2 Świt Barcząca
42 Nojszewianka Nojszew 2 : 3 Błękitni Stoczek
Kolejka 7 (2011-10-01 - 2011-10-02)
43 Błękitni Stoczek 2 : 0 Hutnik Huta Czechy
44 Świt Barcząca 4 : 2 Nojszewianka Nojszew
45 Tęcza Stanisławów 1 : 0 Wektra Dziewule
46 Miedzanka Miedzna 1 : 4 Jabłonianka Jabłonna L.
47 Huragan Wilczonek 1 : 4 Tajfun Jartypory
48 Grodzisk Krzymosze 3 : 0 Jutrzenka Cegłów
49 Polonez Mordy 2 : 3 ULKS Gołąbek
Kolejka 8 (2011-10-08 - 2011-10-09)
50 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 ULKS Gołąbek
51 Jutrzenka Cegłów 3 : 1 Polonez Mordy
52 Tajfun Jartypory 0 : 1 Grodzisk Krzymosze
53 Jabłonianka Jabłonna L. 4 : 0 Huragan Wilczonek
54 Wektra Dziewule 2 : 0 Miedzanka Miedzna
55 Nojszewianka Nojszew 1 : 2 Tęcza Stanisławów
56 Błękitni Stoczek 1 : 4 Świt Barcząca
Kolejka 9 (2011-10-15 - 2011-10-16)
57 Świt Barcząca 0 : 4 Hutnik Huta Czechy
58 Tęcza Stanisławów 1 : 2 Błękitni Stoczek
59 Miedzanka Miedzna 5 : 2 Nojszewianka Nojszew
60 Huragan Wilczonek 0 : 4 Wektra Dziewule
61 Grodzisk Krzymosze 0 : 2 Jabłonianka Jabłonna L.
62 Polonez Mordy 1 : 4 Tajfun Jartypory
63 ULKS Gołąbek 3 : 2 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 10 (2011-10-22 - 2011-10-23)
64 Hutnik Huta Czechy 3 : 2 Jutrzenka Cegłów
65 Tajfun Jartypory 6 : 2 ULKS Gołąbek
66 Jabłonianka Jabłonna L. 4 : 2 Polonez Mordy
67 Wektra Dziewule 2 : 1 Grodzisk Krzymosze
68 Nojszewianka Nojszew 6 : 1 Huragan Wilczonek
69 Błękitni Stoczek 1 : 2 Miedzanka Miedzna
70 Świt Barcząca 2 : 3 Tęcza Stanisławów
Kolejka 11 (2011-10-29 - 2011-10-30)
71 Tęcza Stanisławów 1 : 0 Hutnik Huta Czechy
72 Miedzanka Miedzna 5 : 0 Świt Barcząca
73 Huragan Wilczonek 1 : 6 Błękitni Stoczek
74 Grodzisk Krzymosze 4 : 0 Nojszewianka Nojszew
75 Polonez Mordy 1 : 5 Wektra Dziewule
76 ULKS Gołąbek 0 : 6 Jabłonianka Jabłonna L.
77 Jutrzenka Cegłów 0 : 3 Tajfun Jartypory
Kolejka 12 (2011-11-05 - 2011-11-06)
78 Hutnik Huta Czechy 3 : 3 Tajfun Jartypory
79 Jabłonianka Jabłonna L. 1 : 1 Jutrzenka Cegłów
80 Wektra Dziewule 1 : 0 ULKS Gołąbek
81 Nojszewianka Nojszew 3 : 2 Polonez Mordy
82 Błękitni Stoczek 3 : 1 Grodzisk Krzymosze
83 Świt Barcząca 7 : 6 Huragan Wilczonek
84 Tęcza Stanisławów 1 : 2 Miedzanka Miedzna
Kolejka 13 (2011-11-12 - 2011-11-13)
85 Miedzanka Miedzna 0 : 1 Hutnik Huta Czechy
86 Huragan Wilczonek 2 : 4 Tęcza Stanisławów
87 Grodzisk Krzymosze 0 : 2 Świt Barcząca
88 Polonez Mordy 2 : 5 Błękitni Stoczek
89 ULKS Gołąbek 2 : 1 Nojszewianka Nojszew
90 Jutrzenka Cegłów 1 : 0 Wektra Dziewule
91 Tajfun Jartypory 0 : 4 Jabłonianka Jabłonna L.
Kolejka 14 (2012-04-01 - 2012-04-01)
92 Hutnik Huta Czechy 2 : 1 Jabłonianka Jabłonna L.
93 Tajfun Jartypory 3 : 2 Wektra Dziewule
94 Jutrzenka Cegłów 0 : 1 Nojszewianka Nojszew
95 ULKS Gołąbek 0 : 0 Błękitni Stoczek
96 Polonez Mordy 0 : 2 Świt Barcząca
97 Grodzisk Krzymosze 0 : 1 Tęcza Stanisławów
98 Huragan Wilczonek 0 : 3 Miedzanka Miedzna
Kolejka 15 (2012-04-06 - 2012-04-07)
99 Huragan Wilczonek 1 : 5 Hutnik Huta Czechy
100 Miedzanka Miedzna 4 : 3 Grodzisk Krzymosze
101 Tęcza Stanisławów 2 : 2 Polonez Mordy
102 Świt Barcząca 1 : 0 ULKS Gołąbek
103 Błękitni Stoczek 1 : 1 Jutrzenka Cegłów
104 Nojszewianka Nojszew 2 : 2 Tajfun Jartypory
105 Wektra Dziewule 1 : 2 Jabłonianka Jabłonna L.
Kolejka 16 (2012-04-14 - 2012-04-15)
106 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Wektra Dziewule
107 Jabłonianka Jabłonna L. 2 : 1 Nojszewianka Nojszew
108 Tajfun Jartypory 1 : 0 Błękitni Stoczek
109 Jutrzenka Cegłów 0 : 2 Świt Barcząca
110 ULKS Gołąbek 3 : 1 Tęcza Stanisławów
111 Polonez Mordy 1 : 4 Miedzanka Miedzna
112 Grodzisk Krzymosze 8 : 2 Huragan Wilczonek
Kolejka 17 (2012-04-21 - 2012-04-22)
113 Grodzisk Krzymosze 0 : 1 Hutnik Huta Czechy
114 Huragan Wilczonek 4 : 1 Polonez Mordy
115 Miedzanka Miedzna 1 : 1 ULKS Gołąbek
116 Tęcza Stanisławów 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
117 Świt Barcząca 0 : 0 Tajfun Jartypory
118 Błękitni Stoczek 0 : 3 Jabłonianka Jabłonna L.
119 Nojszewianka Nojszew 2 : 10 Wektra Dziewule
Kolejka 18 (2012-04-28 - 2012-04-29)
120 Hutnik Huta Czechy 2 : 1 Nojszewianka Nojszew
121 Wektra Dziewule 6 : 0 Błękitni Stoczek
122 Jabłonianka Jabłonna L. 9 : 0 Świt Barcząca
123 Tajfun Jartypory 2 : 1 Tęcza Stanisławów
124 Jutrzenka Cegłów 1 : 4 Miedzanka Miedzna
125 ULKS Gołąbek 8 : 0 Huragan Wilczonek
126 Polonez Mordy 0 : 6 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 19 (2012-05-02 - 2012-05-03)
127 Polonez Mordy 0 : 2 Hutnik Huta Czechy
128 Grodzisk Krzymosze 2 : 0 ULKS Gołąbek
129 Huragan Wilczonek 0 : 1 Jutrzenka Cegłów
130 Miedzanka Miedzna 0 : 0 Tajfun Jartypory
131 Tęcza Stanisławów 0 : 0 Jabłonianka Jabłonna L.
132 Świt Barcząca 2 : 2 Wektra Dziewule
133 Błękitni Stoczek 1 : 5 Nojszewianka Nojszew
Kolejka 20 (2012-05-05 - 2012-05-06)
134 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 Błękitni Stoczek
135 Nojszewianka Nojszew 9 : 0 Świt Barcząca
136 Wektra Dziewule 5 : 1 Tęcza Stanisławów
137 Jabłonianka Jabłonna L. 4 : 1 Miedzanka Miedzna
138 Tajfun Jartypory 3 : 0 Huragan Wilczonek
139 Jutrzenka Cegłów 0 : 3 Grodzisk Krzymosze
140 ULKS Gołąbek 3 : 1 Polonez Mordy
Kolejka 21 (2012-05-12 - 2012-05-13)
141 ULKS Gołąbek 3 : 3 Hutnik Huta Czechy
142 Polonez Mordy 2 : 3 Jutrzenka Cegłów
143 Grodzisk Krzymosze 5 : 0 Tajfun Jartypory
144 Huragan Wilczonek 0 : 3 Jabłonianka Jabłonna L.
145 Miedzanka Miedzna 1 : 3 Wektra Dziewule
146 Tęcza Stanisławów 3 : 2 Nojszewianka Nojszew
147 Świt Barcząca 1 : 3 Błękitni Stoczek
Kolejka 22 (2012-05-19 - 2012-05-20)
148 Hutnik Huta Czechy 8 : 1 Świt Barcząca
149 Błękitni Stoczek 3 : 2 Tęcza Stanisławów
150 Nojszewianka Nojszew 0 : 2 Miedzanka Miedzna
151 Wektra Dziewule 3 : 0 Huragan Wilczonek
152 Jabłonianka Jabłonna L. 1 : 3 Grodzisk Krzymosze
153 Tajfun Jartypory 6 : 0 Polonez Mordy
154 Jutrzenka Cegłów 0 : 3 ULKS Gołąbek
Kolejka 23 (2012-05-26 - 2012-05-27)
155 Jutrzenka Cegłów 0 : 3 Hutnik Huta Czechy
156 ULKS Gołąbek 1 : 1 Tajfun Jartypory
157 Polonez Mordy 2 : 3 Jabłonianka Jabłonna L.
158 Grodzisk Krzymosze 4 : 0 Wektra Dziewule
159 Huragan Wilczonek 0 : 3 Nojszewianka Nojszew
160 Miedzanka Miedzna 0 : 0 Błękitni Stoczek
161 Tęcza Stanisławów 1 : 2 Świt Barcząca
Kolejka 24 (2012-06-02 - 2012-06-03)
162 Hutnik Huta Czechy 1 : 0 Tęcza Stanisławów
163 Świt Barcząca 2 : 1 Miedzanka Miedzna
164 Błękitni Stoczek 3 : 0 Huragan Wilczonek
165 Nojszewianka Nojszew 1 : 2 Grodzisk Krzymosze
166 Wektra Dziewule 11 : 2 Polonez Mordy
167 Jabłonianka Jabłonna L. 3 : 2 ULKS Gołąbek
168 Tajfun Jartypory 3 : 1 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 25 (2012-06-09 - 2012-06-10)
169 Tajfun Jartypory 0 : 0 Hutnik Huta Czechy
170 Jutrzenka Cegłów 1 : 5 Jabłonianka Jabłonna L.
171 ULKS Gołąbek 0 : 3 Wektra Dziewule
172 Polonez Mordy 1 : 5 Nojszewianka Nojszew
173 Grodzisk Krzymosze 3 : 2 Błękitni Stoczek
174 Huragan Wilczonek 0 : 3 Świt Barcząca
175 Miedzanka Miedzna 5 : 1 Tęcza Stanisławów
Kolejka 26 (2012-06-17 - 2012-06-17)
176 Hutnik Huta Czechy 0 : 1 Miedzanka Miedzna
177 Tęcza Stanisławów 3 : 0 Huragan Wilczonek
178 Świt Barcząca 2 : 3 Grodzisk Krzymosze
179 Błękitni Stoczek 3 : 0 Polonez Mordy
180 Nojszewianka Nojszew 3 : 2 ULKS Gołąbek
181 Wektra Dziewule 6 : 0 Jutrzenka Cegłów
182 Jabłonianka Jabłonna L. 0 : 3 Tajfun Jartypory
reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (24)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.