Od kilku dni w okolicy skweru przy restauracji Brofaktura błąka się młoda kotka.
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ | ||||
---|---|---|---|---|
Poz. | Drużyna | M | Pkt. | Stosunek punktów |
1 | Liwia Łochów | 26 | 67 | 99:11 |
2 | Wicher Sadowne | 26 | 57 | 81:32 |
3 | Płomień Dębe Wielkie | 26 | 54 | 75:35 |
4 | Victoria II Kałuszyn | 26 | 51 | 88:49 |
5 | Mazovia II Mińsk M. | 26 | 48 | 61:44 |
6 | Kolektyw Oleśnica | 26 | 47 | 77:55 |
7 | Kosovia Kosów L. | 26 | 45 | 102:61 |
8 | Olimpia Latowicz | 26 | 38 | 79:77 |
9 | Rywal Ruchna | 26 | 31 | 44:76 |
10 | Jastrząb Żeliszew | 26 | 28 | 85:86 |
11 | Legion Grębków | 26 | 26 | 48:71 |
12 | Laskar Laski | 26 | 14 | 36:110 |
13 | Nojszewianka II Nojszew | 26 | 12 | 33:127 |
14 | LZS Starawieś | 26 | 12 | 25:99 |
TABELA KOLEJEK | ||||
---|---|---|---|---|
gospodarze | wynik | goście | ||
Kolejka 1 (2011-08-20 - 2011-08-21) | ||||
1 | Legion Grębków | 1 : 9 | Victoria II Kałuszyn | |
2 | Laskar Laski | 0 : 3 | Rywal Ruchna | |
3 | Nojszewianka II Nojszew | 0 : 2 | Wicher Sadowne | |
4 | Kosovia Kosów L. | 11 : 1 | LZS Starawieś | |
5 | Jastrząb Żeliszew | 1 : 3 | Olimpia Latowicz | |
6 | Mazovia II Mińsk M. | 0 : 0 | Liwia Łochów | |
7 | Kolektyw Oleśnica | 3 : 1 | Płomień Dębe Wielkie | |
Kolejka 2 (2011-08-27 - 2011-08-28) | ||||
8 | Victoria II Kałuszyn | 3 : 2 | Płomień Dębe Wielkie | |
9 | Liwia Łochów | 3 : 0 | Kolektyw Oleśnica | |
10 | Olimpia Latowicz | 3 : 0 | Mazovia II Mińsk M. | |
11 | LZS Starawieś | 2 : 2 | Jastrząb Żeliszew | |
12 | Wicher Sadowne | 0 : 3 | Kosovia Kosów L. | |
13 | Rywal Ruchna | 6 : 1 | Nojszewianka II Nojszew | |
14 | Legion Grębków | 6 : 1 | Laskar Laski | |
Kolejka 3 (2011-09-03 - 2011-09-04) | ||||
15 | Laskar Laski | 1 : 4 | Victoria II Kałuszyn | |
16 | Nojszewianka II Nojszew | 2 : 1 | Legion Grębków | |
17 | Kosovia Kosów L. | 2 : 1 | Rywal Ruchna | |
18 | Jastrząb Żeliszew | 1 : 2 | Wicher Sadowne | |
19 | Mazovia II Mińsk M. | 3 : 0 | LZS Starawieś | |
20 | Kolektyw Oleśnica | 2 : 4 | Olimpia Latowicz | |
21 | Płomień Dębe Wielkie | 0 : 0 | Liwia Łochów | |
Kolejka 4 (2011-09-10 - 2011-09-11) | ||||
22 | Victoria II Kałuszyn | 2 : 1 | Liwia Łochów | |
23 | Olimpia Latowicz | 3 : 1 | Płomień Dębe Wielkie | |
24 | LZS Starawieś | 1 : 4 | Kolektyw Oleśnica | |
25 | Wicher Sadowne | 2 : 3 | Mazovia II Mińsk M. | |
26 | Rywal Ruchna | 1 : 6 | Jastrząb Żeliszew | |
27 | Legion Grębków | 6 : 2 | Kosovia Kosów L. | |
28 | Laskar Laski | 4 : 1 | Nojszewianka II Nojszew | |
Kolejka 5 (2011-09-17 - 2011-09-18) | ||||
29 | Nojszewianka II Nojszew | 2 : 6 | Victoria II Kałuszyn | |
30 | Kosovia Kosów L. | 5 : 1 | Laskar Laski | |
31 | Jastrząb Żeliszew | 7 : 3 | Legion Grębków | |
32 | Mazovia II Mińsk M. | 8 : 1 | Rywal Ruchna | |
33 | Kolektyw Oleśnica | 1 : 4 | Wicher Sadowne | |
34 | Płomień Dębe Wielkie | 3 : 0 | LZS Starawieś | |
35 | Liwia Łochów | 4 : 1 | Olimpia Latowicz | |
Kolejka 6 (2011-09-24 - 2011-09-25) | ||||
36 | Victoria II Kałuszyn | 6 : 1 | Olimpia Latowicz | |
37 | LZS Starawieś | 2 : 2 | Liwia Łochów | |
38 | Wicher Sadowne | 4 : 3 | Płomień Dębe Wielkie | |
39 | Rywal Ruchna | 1 : 1 | Kolektyw Oleśnica | |
40 | Legion Grębków | 0 : 1 | Mazovia II Mińsk M. | |
41 | Laskar Laski | 3 : 4 | Jastrząb Żeliszew | |
42 | Nojszewianka II Nojszew | 0 : 5 | Kosovia Kosów L. | |
Kolejka 7 (2011-10-01 - 2011-10-02) | ||||
43 | Kosovia Kosów L. | 2 : 2 | Victoria II Kałuszyn | |
44 | Jastrząb Żeliszew | 12 : 4 | Nojszewianka II Nojszew | |
45 | Mazovia II Mińsk M. | 2 : 3 | Laskar Laski | |
46 | Kolektyw Oleśnica | 4 : 1 | Legion Grębków | |
47 | Płomień Dębe Wielkie | 5 : 1 | Rywal Ruchna | |
48 | Liwia Łochów | 0 : 0 | Wicher Sadowne | |
49 | Olimpia Latowicz | 1 : 1 | LZS Starawieś | |
Kolejka 8 (2011-10-08 - 2011-10-09) | ||||
50 | Victoria II Kałuszyn | 12 : 1 | LZS Starawieś | |
51 | Wicher Sadowne | 3 : 1 | Olimpia Latowicz | |
52 | Rywal Ruchna | 0 : 1 | Liwia Łochów | |
53 | Legion Grębków | 1 : 3 | Płomień Dębe Wielkie | |
54 | Laskar Laski | 2 : 2 | Kolektyw Oleśnica | |
55 | Nojszewianka II Nojszew | 0 : 3 | Mazovia II Mińsk M. | |
56 | Kosovia Kosów L. | 6 : 4 | Jastrząb Żeliszew | |
Kolejka 9 (2011-10-15 - 2011-10-16) | ||||
57 | Jastrząb Żeliszew | 2 : 3 | Victoria II Kałuszyn | |
58 | Mazovia II Mińsk M. | 6 : 2 | Kosovia Kosów L. | |
59 | Kolektyw Oleśnica | 9 : 0 | Nojszewianka II Nojszew | |
60 | Płomień Dębe Wielkie | 3 : 0 | Laskar Laski | |
61 | Liwia Łochów | 1 : 0 | Legion Grębków | |
62 | Olimpia Latowicz | 6 : 3 | Rywal Ruchna | |
63 | LZS Starawieś | 0 : 2 | Wicher Sadowne | |
Kolejka 10 (2011-10-22 - 2011-10-23) | ||||
64 | Victoria II Kałuszyn | 1 : 0 | Wicher Sadowne | |
65 | Rywal Ruchna | 5 : 0 | LZS Starawieś | |
66 | Legion Grębków | 7 : 5 | Olimpia Latowicz | |
67 | Laskar Laski | 0 : 5 | Liwia Łochów | |
68 | Nojszewianka II Nojszew | 0 : 5 | Płomień Dębe Wielkie | |
69 | Kosovia Kosów L. | 3 : 4 | Kolektyw Oleśnica | |
70 | Jastrząb Żeliszew | 5 : 2 | Mazovia II Mińsk M. | |
Kolejka 11 (2011-10-29 - 2011-10-30) | ||||
71 | Mazovia II Mińsk M. | 1 : 1 | Victoria II Kałuszyn | |
72 | Kolektyw Oleśnica | 3 : 0 | Jastrząb Żeliszew | |
73 | Płomień Dębe Wielkie | 2 : 0 | Kosovia Kosów L. | |
74 | Liwia Łochów | 7 : 0 | Nojszewianka II Nojszew | |
75 | Olimpia Latowicz | 9 : 1 | Laskar Laski | |
76 | LZS Starawieś | 1 : 3 | Legion Grębków | |
77 | Wicher Sadowne | 3 : 1 | Rywal Ruchna | |
Kolejka 12 (2011-11-05 - 2011-11-06) | ||||
78 | Victoria II Kałuszyn | 4 : 1 | Rywal Ruchna | |
79 | Legion Grębków | 1 : 2 | Wicher Sadowne | |
80 | Laskar Laski | 2 : 0 | LZS Starawieś | |
81 | Nojszewianka II Nojszew | 2 : 6 | Olimpia Latowicz | |
82 | Kosovia Kosów L. | 1 : 4 | Liwia Łochów | |
83 | Jastrząb Żeliszew | 2 : 5 | Płomień Dębe Wielkie | |
84 | Mazovia II Mińsk M. | 0 : 1 | Kolektyw Oleśnica | |
Kolejka 13 (2011-11-12 - 2011-11-13) | ||||
85 | Kolektyw Oleśnica | 2 : 0 | Victoria II Kałuszyn | |
86 | Płomień Dębe Wielkie | 1 : 0 | Mazovia II Mińsk M. | |
87 | Liwia Łochów | 6 : 0 | Jastrząb Żeliszew | |
88 | Olimpia Latowicz | 6 : 3 | Kosovia Kosów L. | |
89 | LZS Starawieś | 0 : 2 | Nojszewianka II Nojszew | |
90 | Wicher Sadowne | 5 : 1 | Laskar Laski | |
91 | Rywal Ruchna | 1 : 0 | Legion Grębków | |
Kolejka 14 (2012-03-31 - 2012-04-01) | ||||
92 | Victoria II Kałuszyn | 5 : 1 | Legion Grębków | |
93 | Rywal Ruchna | 2 : 0 | Laskar Laski | |
94 | Wicher Sadowne | 4 : 1 | Nojszewianka II Nojszew | |
95 | LZS Starawieś | 0 : 5 | Kosovia Kosów L. | |
96 | Olimpia Latowicz | 3 : 5 | Jastrząb Żeliszew | |
97 | Liwia Łochów | 6 : 1 | Mazovia II Mińsk M. | |
98 | Płomień Dębe Wielkie | 4 : 1 | Kolektyw Oleśnica | |
Kolejka 15 (2012-04-06 - 2012-04-07) | ||||
99 | Płomień Dębe Wielkie | 3 : 0 | Victoria II Kałuszyn | |
100 | Kolektyw Oleśnica | 0 : 5 | Liwia Łochów | |
101 | Mazovia II Mińsk M. | 4 : 1 | Olimpia Latowicz | |
102 | Jastrząb Żeliszew | 8 : 1 | LZS Starawieś | |
103 | Kosovia Kosów L. | 1 : 1 | Wicher Sadowne | |
104 | Nojszewianka II Nojszew | 1 : 3 | Rywal Ruchna | |
105 | Laskar Laski | 1 : 1 | Legion Grębków | |
Kolejka 16 (2012-04-14 - 2012-04-15) | ||||
106 | Victoria II Kałuszyn | 3 : 1 | Laskar Laski | |
107 | Legion Grębków | 3 : 0 | Nojszewianka II Nojszew | |
108 | Rywal Ruchna | 2 : 1 | Kosovia Kosów L. | |
109 | Wicher Sadowne | 3 : 2 | Jastrząb Żeliszew | |
110 | LZS Starawieś | 1 : 2 | Mazovia II Mińsk M. | |
111 | Olimpia Latowicz | 4 : 2 | Kolektyw Oleśnica | |
112 | Liwia Łochów | 2 : 1 | Płomień Dębe Wielkie | |
Kolejka 17 (2012-04-21 - 2012-04-22) | ||||
113 | Liwia Łochów | 3 : 0 | Victoria II Kałuszyn | |
114 | Płomień Dębe Wielkie | 3 : 0 | Olimpia Latowicz | |
115 | Kolektyw Oleśnica | 8 : 2 | LZS Starawieś | |
116 | Mazovia II Mińsk M. | 1 : 3 | Wicher Sadowne | |
117 | Jastrząb Żeliszew | 8 : 2 | Rywal Ruchna | |
118 | Kosovia Kosów L. | 1 : 4 | Legion Grębków | |
119 | Nojszewianka II Nojszew | 2 : 5 | Laskar Laski | |
Kolejka 18 (2012-04-28 - 2012-04-29) | ||||
120 | Victoria II Kałuszyn | 8 : 1 | Nojszewianka II Nojszew | |
121 | Laskar Laski | 2 : 8 | Kosovia Kosów L. | |
122 | Legion Grębków | 3 : 2 | Jastrząb Żeliszew | |
123 | Rywal Ruchna | 0 : 1 | Mazovia II Mińsk M. | |
124 | Wicher Sadowne | 4 : 1 | Kolektyw Oleśnica | |
125 | LZS Starawieś | 0 : 1 | Płomień Dębe Wielkie | |
126 | Olimpia Latowicz | 0 : 2 | Liwia Łochów | |
Kolejka 19 (2012-05-02 - 2012-05-03) | ||||
127 | Olimpia Latowicz | 4 : 4 | Victoria II Kałuszyn | |
128 | Liwia Łochów | 9 : 0 | LZS Starawieś | |
129 | Płomień Dębe Wielkie | 2 : 2 | Wicher Sadowne | |
130 | Kolektyw Oleśnica | 7 : 3 | Rywal Ruchna | |
131 | Mazovia II Mińsk M. | 0 : 0 | Legion Grębków | |
132 | Jastrząb Żeliszew | 4 : 0 | Laskar Laski | |
133 | Kosovia Kosów L. | 10 : 2 | Nojszewianka II Nojszew | |
Kolejka 20 (2012-05-05 - 2012-05-06) | ||||
134 | Victoria II Kałuszyn | 1 : 6 | Kosovia Kosów L. | |
135 | Nojszewianka II Nojszew | 4 : 1 | Jastrząb Żeliszew | |
136 | Laskar Laski | 1 : 2 | Mazovia II Mińsk M. | |
137 | Legion Grębków | 0 : 1 | Kolektyw Oleśnica | |
138 | Rywal Ruchna | 0 : 2 | Płomień Dębe Wielkie | |
139 | Wicher Sadowne | 1 : 2 | Liwia Łochów | |
140 | LZS Starawieś | 3 : 1 | Olimpia Latowicz | |
Kolejka 21 (2012-05-12 - 2012-05-13) | ||||
141 | LZS Starawieś | 3 : 0 | Victoria II Kałuszyn | |
142 | Olimpia Latowicz | 1 : 8 | Wicher Sadowne | |
143 | Liwia Łochów | 8 : 0 | Rywal Ruchna | |
144 | Płomień Dębe Wielkie | 2 : 0 | Legion Grębków | |
145 | Kolektyw Oleśnica | 5 : 0 | Laskar Laski | |
146 | Mazovia II Mińsk M. | 6 : 0 | Nojszewianka II Nojszew | |
147 | Jastrząb Żeliszew | 0 : 5 | Kosovia Kosów L. | |
Kolejka 22 (2012-05-19 - 2012-05-20) | ||||
148 | Victoria II Kałuszyn | 4 : 2 | Jastrząb Żeliszew | |
149 | Kosovia Kosów L. | 9 : 0 | Mazovia II Mińsk M. | |
150 | Nojszewianka II Nojszew | 2 : 4 | Kolektyw Oleśnica | |
151 | Laskar Laski | 2 : 12 | Płomień Dębe Wielkie | |
152 | Legion Grębków | 0 : 6 | Liwia Łochów | |
153 | Rywal Ruchna | 4 : 2 | Olimpia Latowicz | |
154 | Wicher Sadowne | 4 : 1 | LZS Starawieś | |
Kolejka 23 (2012-05-26 - 2012-05-27) | ||||
155 | Wicher Sadowne | 1 : 2 | Victoria II Kałuszyn | |
156 | LZS Starawieś | 0 : 2 | Rywal Ruchna | |
157 | Olimpia Latowicz | 4 : 0 | Legion Grębków | |
158 | Liwia Łochów | 4 : 1 | Laskar Laski | |
159 | Płomień Dębe Wielkie | 2 : 1 | Nojszewianka II Nojszew | |
160 | Kolektyw Oleśnica | 2 : 5 | Kosovia Kosów L. | |
161 | Mazovia II Mińsk M. | 7 : 1 | Jastrząb Żeliszew | |
Kolejka 24 (2012-06-02 - 2012-06-03) | ||||
162 | Victoria II Kałuszyn | 1 : 2 | Mazovia II Mińsk M. | |
163 | Jastrząb Żeliszew | 2 : 4 | Kolektyw Oleśnica | |
164 | Kosovia Kosów L. | 3 : 3 | Płomień Dębe Wielkie | |
165 | Nojszewianka II Nojszew | 0 : 9 | Liwia Łochów | |
166 | Laskar Laski | 3 : 6 | Olimpia Latowicz | |
167 | Legion Grębków | 4 : 3 | LZS Starawieś | |
168 | Rywal Ruchna | 0 : 4 | Wicher Sadowne | |
Kolejka 25 (2012-06-09 - 2012-06-10) | ||||
169 | Rywal Ruchna | 0 : 5 | Victoria II Kałuszyn | |
170 | Wicher Sadowne | 6 : 2 | Legion Grębków | |
171 | LZS Starawieś | 1 : 0 | Laskar Laski | |
172 | Olimpia Latowicz | 5 : 2 | Nojszewianka II Nojszew | |
173 | Liwia Łochów | 7 : 0 | Kosovia Kosów L. | |
174 | Płomień Dębe Wielkie | 5 : 3 | Jastrząb Żeliszew | |
175 | Kolektyw Oleśnica | 1 : 2 | Mazovia II Mińsk M. | |
Kolejka 26 (2012-06-17 - 2012-06-17) | ||||
176 | Victoria II Kałuszyn | 2 : 5 | Kolektyw Oleśnica | |
177 | Mazovia II Mińsk M. | 4 : 1 | Płomień Dębe Wielkie | |
178 | Jastrząb Żeliszew | 1 : 2 | Liwia Łochów | |
179 | Kosovia Kosów L. | 3 : 0 | Olimpia Latowicz | |
180 | Nojszewianka II Nojszew | 3 : 1 | LZS Starawieś | |
181 | Laskar Laski | 1 : 11 | Wicher Sadowne | |
182 | Legion Grębków | 0 : 1 | Rywal Ruchna |