reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA III LUBELSKO-PODKARPACKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B BIALSKA B
II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Gręzovia Gręzówka 22 59 103:20
2 Start Gózd 22 45 81:31
3 Bór Dąbie 22 44 61:23
4 ULKS Dębowica 22 42 52:30
5 Orlęta Gołaszyn 22 32 56:63
6 GLKS Stanin 22 28 43:63
7 Sokół Krynka 22 27 48:76
8 WKS Wólka Świątkowa 22 26 43:68
9 Sokół Wólka D. 22 25 39:58
10 Armaty Stoczek Ł. 22 16 20:52
11 Orzeł Zalesie 22 15 24:79
12 Jata Żdżary 22 19 60:67
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-08-26 - 2012-08-26)
1 ULKS Dębowica 0 : 0 Armaty Stoczek Ł.
2 Sokół Krynka 0 : 5 Bór Dąbie
3 Orzeł Zalesie 0 : 3 Sokół Wólka D.
4 Orlęta Gołaszyn 10 : 0 GLKS Stanin
5 WKS Wólka Świątkowa 1 : 4 Start Gózd
6 Gręzovia Gręzówka 3 : 2 Jata Żdżary
Kolejka 2 (2012-09-02 - 2012-09-02)
7 Armaty Stoczek Ł. 0 : 5 Jata Żdżary
8 Start Gózd 2 : 3 Gręzovia Gręzówka
9 GLKS Stanin 1 : 3 WKS Wólka Świątkowa
10 Sokół Wólka D. 2 : 8 Orlęta Gołaszyn
11 Bór Dąbie 7 : 0 Orzeł Zalesie
12 ULKS Dębowica 6 : 1 Sokół Krynka
Kolejka 3 (2012-09-09 - 2012-09-09)
13 Sokół Krynka 4 : 1 Armaty Stoczek Ł.
14 Orzeł Zalesie 0 : 5 ULKS Dębowica
15 Orlęta Gołaszyn 0 : 2 Bór Dąbie
16 WKS Wólka Świątkowa 1 : 2 Sokół Wólka D.
17 Gręzovia Gręzówka 3 : 0 GLKS Stanin
18 Jata Żdżary 3 : 5 Start Gózd
Kolejka 4 (2012-09-16 - 2012-09-16)
19 Armaty Stoczek Ł. 1 : 4 Start Gózd
20 GLKS Stanin 1 : 14 Jata Żdżary
21 Sokół Wólka D. 2 : 4 Gręzovia Gręzówka
22 Bór Dąbie 5 : 1 WKS Wólka Świątkowa
23 ULKS Dębowica 2 : 1 Orlęta Gołaszyn
24 Sokół Krynka 1 : 1 Orzeł Zalesie
Kolejka 5 (2012-09-23 - 2012-09-23)
25 Orzeł Zalesie 3 : 0 Armaty Stoczek Ł.
26 Orlęta Gołaszyn 3 : 2 Sokół Krynka
27 WKS Wólka Świątkowa 1 : 4 ULKS Dębowica
28 Gręzovia Gręzówka 2 : 1 Bór Dąbie
29 Jata Żdżary 7 : 2 Sokół Wólka D.
30 Start Gózd 3 : 0 GLKS Stanin
Kolejka 6 (2012-09-30 - 2012-09-30)
31 Armaty Stoczek Ł. 3 : 0 GLKS Stanin
32 Sokół Wólka D. 1 : 4 Start Gózd
33 Bór Dąbie 0 : 2 Jata Żdżary
34 ULKS Dębowica 2 : 3 Gręzovia Gręzówka
35 Sokół Krynka 2 : 3 WKS Wólka Świątkowa
36 Orzeł Zalesie 1 : 2 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 7 (2012-10-07 - 2012-10-07)
37 Orlęta Gołaszyn 2 : 0 Armaty Stoczek Ł.
38 WKS Wólka Świątkowa 1 : 2 Orzeł Zalesie
39 Gręzovia Gręzówka 7 : 0 Sokół Krynka
40 Jata Żdżary 2 : 2 ULKS Dębowica
41 Start Gózd 1 : 1 Bór Dąbie
42 GLKS Stanin 5 : 0 Sokół Wólka D.
Kolejka 8 (2012-10-14 - 2012-10-14)
43 Sokół Wólka D. 5 : 0 Armaty Stoczek Ł.
44 Bór Dąbie 3 : 1 GLKS Stanin
45 ULKS Dębowica 1 : 4 Start Gózd
46 Sokół Krynka 5 : 3 Jata Żdżary
47 Orzeł Zalesie 1 : 8 Gręzovia Gręzówka
48 Orlęta Gołaszyn 5 : 0 WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 9 (2012-10-21 - 2012-10-21)
49 WKS Wólka Świątkowa 3 : 0 Armaty Stoczek Ł.
50 Gręzovia Gręzówka 7 : 2 Orlęta Gołaszyn
51 Jata Żdżary 7 : 0 Orzeł Zalesie
52 Start Gózd 6 : 1 Sokół Krynka
53 GLKS Stanin 1 : 2 ULKS Dębowica
54 Sokół Wólka D. 1 : 3 Bór Dąbie
Kolejka 10 (2012-10-28 - 2012-10-28)
55 Armaty Stoczek Ł. 1 : 3 Bór Dąbie
56 ULKS Dębowica 2 : 1 Sokół Wólka D.
57 Sokół Krynka 3 : 0 GLKS Stanin
58 Orzeł Zalesie 1 : 6 Start Gózd
59 Orlęta Gołaszyn 5 : 4 Jata Żdżary
60 WKS Wólka Świątkowa 0 : 13 Gręzovia Gręzówka
Kolejka 11 (2012-11-04 - 2012-11-04)
61 Gręzovia Gręzówka 5 : 1 Armaty Stoczek Ł.
62 Jata Żdżary 11 : 2 WKS Wólka Świątkowa
63 Start Gózd 6 : 1 Orlęta Gołaszyn
64 GLKS Stanin 4 : 3 Orzeł Zalesie
65 Sokół Wólka D. 2 : 2 Sokół Krynka
66 Bór Dąbie 3 : 1 ULKS Dębowica
Kolejka 12 (2013-04-21 - 2013-04-21)
67 Armaty Stoczek Ł. 1 : 1 ULKS Dębowica
68 Bór Dąbie 8 : 0 Sokół Krynka
69 Sokół Wólka D. 3 : 1 Orzeł Zalesie
70 GLKS Stanin 4 : 0 Orlęta Gołaszyn
71 Start Gózd 1 : 1 WKS Wólka Świątkowa
72 Jata Żdżary 0 : 13 Gręzovia Gręzówka
Kolejka 13 (2013-04-28 - 2013-04-28)
73 Jata Żdżary 0 : 2 Armaty Stoczek Ł.
74 Gręzovia Gręzówka 1 : 2 Start Gózd
75 WKS Wólka Świątkowa 0 : 1 GLKS Stanin
76 Orlęta Gołaszyn 0 : 1 Sokół Wólka D.
77 Orzeł Zalesie 0 : 0 Bór Dąbie
78 Sokół Krynka 2 : 4 ULKS Dębowica
Kolejka 14 (2013-05-01 - 2013-05-01)
79 Armaty Stoczek Ł. 1 : 3 Sokół Krynka
80 ULKS Dębowica 3 : 0 Orzeł Zalesie
81 Bór Dąbie 5 : 1 Orlęta Gołaszyn
82 Sokół Wólka D. 4 : 2 WKS Wólka Świątkowa
83 GLKS Stanin 0 : 2 Gręzovia Gręzówka
84 Start Gózd 3 : 0 Jata Żdżary
Kolejka 15 (2013-05-05 - 2013-05-05)
85 Start Gózd 0 : 2 Armaty Stoczek Ł.
86 Jata Żdżary 0 : 3 GLKS Stanin
87 Gręzovia Gręzówka 3 : 0 Sokół Wólka D.
88 WKS Wólka Świątkowa 3 : 1 Bór Dąbie
89 Orlęta Gołaszyn 1 : 4 ULKS Dębowica
90 Orzeł Zalesie 1 : 4 Sokół Krynka
Kolejka 16 (2013-05-12 - 2013-05-12)
91 Armaty Stoczek Ł. 1 : 3 Orzeł Zalesie
92 Sokół Krynka 6 : 2 Orlęta Gołaszyn
93 ULKS Dębowica 1 : 2 WKS Wólka Świątkowa
94 Bór Dąbie 0 : 2 Gręzovia Gręzówka
95 Sokół Wólka D. 3 : 0 Jata Żdżary
96 GLKS Stanin 4 : 2 Start Gózd
Kolejka 17 (2013-05-19 - 2013-05-19)
97 GLKS Stanin 1 : 1 Armaty Stoczek Ł.
98 Start Gózd 5 : 0 Sokół Wólka D.
99 Jata Żdżary 0 : 3 Bór Dąbie
100 Gręzovia Gręzówka 1 : 1 ULKS Dębowica
101 WKS Wólka Świątkowa 7 : 2 Sokół Krynka
102 Orlęta Gołaszyn 2 : 1 Orzeł Zalesie
Kolejka 18 (2013-05-26 - 2013-05-26)
103 Armaty Stoczek Ł. 1 : 3 Orlęta Gołaszyn
104 Orzeł Zalesie 0 : 5 WKS Wólka Świątkowa
105 Sokół Krynka 4 : 4 Gręzovia Gręzówka
106 ULKS Dębowica 3 : 0 Jata Żdżary
107 Bór Dąbie 3 : 1 Start Gózd
108 Sokół Wólka D. 3 : 3 GLKS Stanin
Kolejka 19 (2013-06-02 - 2013-06-02)
109 Armaty Stoczek Ł. 1 : 1 Sokół Wólka D.
110 GLKS Stanin 3 : 2 Bór Dąbie
111 Start Gózd 2 : 3 ULKS Dębowica
112 Jata Żdżary 0 : 3 Sokół Krynka
113 Gręzovia Gręzówka 2 : 0 Orzeł Zalesie
114 WKS Wólka Świątkowa 2 : 2 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 20 (2013-06-09 - 2013-06-09)
115 Armaty Stoczek Ł. 3 : 2 WKS Wólka Świątkowa
116 Orlęta Gołaszyn 0 : 10 Gręzovia Gręzówka
117 Orzeł Zalesie 3 : 0 Jata Żdżary
118 Sokół Krynka 0 : 5 Start Gózd
119 ULKS Dębowica 2 : 2 GLKS Stanin
120 Bór Dąbie 4 : 1 Sokół Wólka D.
Kolejka 21 (2013-06-16 - 2013-06-16)
121 Bór Dąbie 1 : 0 Armaty Stoczek Ł.
122 Sokół Wólka D. 1 : 1 ULKS Dębowica
123 GLKS Stanin 6 : 1 Sokół Krynka
124 Start Gózd 12 : 0 Orzeł Zalesie
125 Jata Żdżary 0 : 3 Orlęta Gołaszyn
126 Gręzovia Gręzówka 4 : 0 WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 22 (2013-06-23 - 2013-06-23)
127 Armaty Stoczek Ł. 0 : 3 Gręzovia Gręzówka
128 WKS Wólka Świątkowa 3 : 0 Jata Żdżary
129 Orlęta Gołaszyn 3 : 3 Start Gózd
130 Orzeł Zalesie 3 : 3 GLKS Stanin
131 Sokół Krynka 2 : 1 Sokół Wólka D.
132 ULKS Dębowica 2 : 1 Bór Dąbie
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy w Polsce powinny zostać zalegalizowane związki partnerskie osób tej samej płci?


Zobacz komentarze (27)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.