Kolejka 1 (2014-08-02 - 2014-07-03) |
1 |
Wigry Suwałki |
1 : 1 |
Stomil Olsztyn |
2 |
Bytovia Bytów |
3 : 2 |
Wisła Płock |
3 |
Pogoń Siedlce |
4 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
4 |
Zagłębie Lubin |
2 : 0 |
Flota Świnoujście |
5 |
Chrobry Głogów |
0 : 6 |
Termalica Nieciecza |
6 |
Olimpia Grudziądz |
4 : 2 |
Miedź Legnica |
7 |
GKS Katowice |
2 : 1 |
Widzew Łódź |
8 |
Dolcan Ząbki |
0 : 0 |
Arka Gdynia |
9 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 : 1 |
GKS Tychy |
Kolejka 2 (2014-08-09 - 2014-08-10) |
10 |
Stomil Olsztyn |
2 : 2 |
GKS Tychy |
11 |
Arka Gdynia |
1 : 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
12 |
Widzew Łódź |
1 : 1 |
Dolcan Ząbki |
13 |
Miedź Legnica |
4 : 2 |
GKS Katowice |
14 |
Termalica Nieciecza |
1 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
15 |
Flota Świnoujście |
2 : 2 |
Chrobry Głogów |
16 |
Chojniczanka Chojnice |
0 : 1 |
Zagłębie Lubin |
17 |
Wisła Płock |
1 : 1 |
Pogoń Siedlce |
18 |
Wigry Suwałki |
1 : 1 |
Bytovia Bytów |
Kolejka 3 (2014-08-16 - 2014-08-17) |
19 |
Bytovia Bytów |
0 : 1 |
Stomil Olsztyn |
20 |
Pogoń Siedlce |
0 : 0 |
Wigry Suwałki |
21 |
Zagłębie Lubin |
1 : 3 |
Wisła Płock |
22 |
Chrobry Głogów |
1 : 2 |
Chojniczanka Chojnice |
23 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 2 |
Flota Świnoujście |
24 |
GKS Katowice |
1 : 2 |
Termalica Nieciecza |
25 |
Dolcan Ząbki |
2 : 0 |
Miedź Legnica |
26 |
Sandecja Nowy Sącz |
2 : 0 |
Widzew Łódź |
27 |
GKS Tychy |
1 : 2 |
Arka Gdynia |
Kolejka 4 (2014-08-23 - 2014-08-24) |
28 |
Stomil Olsztyn |
1 : 0 |
Arka Gdynia |
29 |
Widzew Łódź |
1 : 1 |
GKS Tychy |
30 |
Miedź Legnica |
1 : 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
31 |
Termalica Nieciecza |
1 : 1 |
Dolcan Ząbki |
32 |
Flota Świnoujście |
0 : 1 |
GKS Katowice |
33 |
Chojniczanka Chojnice |
0 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
34 |
Wisła Płock |
3 : 1 |
Chrobry Głogów |
35 |
Wigry Suwałki |
2 : 1 |
Zagłębie Lubin |
36 |
Bytovia Bytów |
0 : 0 |
Pogoń Siedlce |
Kolejka 5 (2014-08-27 - 2014-08-27) |
37 |
Pogoń Siedlce |
1 : 2 |
Stomil Olsztyn |
38 |
Zagłębie Lubin |
2 : 2 |
Bytovia Bytów |
39 |
Chrobry Głogów |
3 : 1 |
Wigry Suwałki |
40 |
Olimpia Grudziądz |
1 : 1 |
Wisła Płock |
41 |
GKS Katowice |
1 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
42 |
Dolcan Ząbki |
1 : 1 |
Flota Świnoujście |
43 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 : 3 |
Termalica Nieciecza |
44 |
GKS Tychy |
2 : 1 |
Miedź Legnica |
45 |
Arka Gdynia |
1 : 2 |
Widzew Łódź |
Kolejka 6 (2014-08-30 - 2014-08-31) |
46 |
Widzew Łódź |
0 : 0 |
Stomil Olsztyn |
47 |
Miedź Legnica |
4 : 4 |
Arka Gdynia |
48 |
Termalica Nieciecza |
2 : 1 |
GKS Tychy |
49 |
Flota Świnoujście |
2 : 0 |
Sandecja Nowy Sącz |
50 |
Chojniczanka Chojnice |
1 : 1 |
Dolcan Ząbki |
51 |
Wisła Płock |
0 : 2 |
GKS Katowice |
52 |
Wigry Suwałki |
0 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
53 |
Bytovia Bytów |
1 : 4 |
Chrobry Głogów |
54 |
Pogoń Siedlce |
1 : 2 |
Zagłębie Lubin |
Kolejka 7 (2014-09-06 - 2014-09-07) |
55 |
Zagłębie Lubin |
1 : 1 |
Stomil Olsztyn |
56 |
Chrobry Głogów |
1 : 0 |
Pogoń Siedlce |
57 |
Olimpia Grudziądz |
3 : 2 |
Bytovia Bytów |
58 |
GKS Katowice |
0 : 1 |
Wigry Suwałki |
59 |
Dolcan Ząbki |
0 : 0 |
Wisła Płock |
60 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
61 |
GKS Tychy |
1 : 1 |
Flota Świnoujście |
62 |
Arka Gdynia |
2 : 4 |
Termalica Nieciecza |
63 |
Widzew Łódź |
0 : 0 |
Miedź Legnica |
Kolejka 8 (2014-09-13 - 2014-09-14) |
64 |
Stomil Olsztyn |
1 : 2 |
Miedź Legnica |
65 |
Termalica Nieciecza |
2 : 1 |
Widzew Łódź |
66 |
Flota Świnoujście |
2 : 0 |
Arka Gdynia |
67 |
Chojniczanka Chojnice |
3 : 0 |
GKS Tychy |
68 |
Wisła Płock |
2 : 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
69 |
Wigry Suwałki |
0 : 1 |
Dolcan Ząbki |
70 |
Bytovia Bytów |
1 : 4 |
GKS Katowice |
71 |
Pogoń Siedlce |
1 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
72 |
Zagłębie Lubin |
1 : 0 |
Chrobry Głogów |
Kolejka 9 (2014-09-20 - 2014-09-21) |
73 |
Chrobry Głogów |
0 : 3 |
Stomil Olsztyn |
74 |
Olimpia Grudziądz |
2 : 2 |
Zagłębie Lubin |
75 |
GKS Katowice |
3 : 2 |
Pogoń Siedlce |
76 |
Dolcan Ząbki |
0 : 0 |
Bytovia Bytów |
77 |
Sandecja Nowy Sącz |
2 : 0 |
Wigry Suwałki |
78 |
GKS Tychy |
0 : 1 |
Wisła Płock |
79 |
Arka Gdynia |
1 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
80 |
Widzew Łódź |
1 : 1 |
Flota Świnoujście |
81 |
Miedź Legnica |
0 : 1 |
Termalica Nieciecza |
Kolejka 10 (2014-09-27 - 2014-09-28) |
82 |
Stomil Olsztyn |
0 : 0 |
Termalica Nieciecza |
83 |
Flota Świnoujście |
3 : 0 |
Miedź Legnica |
84 |
Chojniczanka Chojnice |
2 : 0 |
Widzew Łódź |
85 |
Wisła Płock |
0 : 1 |
Arka Gdynia |
86 |
Wigry Suwałki |
0 : 0 |
GKS Tychy |
87 |
Bytovia Bytów |
6 : 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
88 |
Pogoń Siedlce |
0 : 1 |
Dolcan Ząbki |
89 |
Zagłębie Lubin |
1 : 0 |
GKS Katowice |
90 |
Chrobry Głogów |
1 : 2 |
Olimpia Grudziądz |
Kolejka 11 (2014-10-04 - 2014-10-05) |
91 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 0 |
Stomil Olsztyn |
92 |
GKS Katowice |
1 : 1 |
Chrobry Głogów |
93 |
Dolcan Ząbki |
2 : 2 |
Zagłębie Lubin |
94 |
Sandecja Nowy Sącz |
0 : 1 |
Pogoń Siedlce |
95 |
GKS Tychy |
3 : 2 |
Bytovia Bytów |
96 |
Arka Gdynia |
0 : 1 |
Wigry Suwałki |
97 |
Widzew Łódź |
0 : 1 |
Wisła Płock |
98 |
Miedź Legnica |
0 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
99 |
Termalica Nieciecza |
1 : 1 |
Flota Świnoujście |
Kolejka 12 (2014-10-11 - 2014-10-12) |
100 |
Stomil Olsztyn |
0 : 0 |
Flota Świnoujście |
101 |
Chojniczanka Chojnice |
1 : 0 |
Termalica Nieciecza |
102 |
Wisła Płock |
2 : 0 |
Miedź Legnica |
103 |
Wigry Suwałki |
2 : 1 |
Widzew Łódź |
104 |
Bytovia Bytów |
1 : 1 |
Arka Gdynia |
105 |
Pogoń Siedlce |
1 : 1 |
GKS Tychy |
106 |
Zagłębie Lubin |
1 : 0 |
Sandecja Nowy Sącz |
107 |
Chrobry Głogów |
3 : 0 |
Dolcan Ząbki |
108 |
Olimpia Grudziądz |
2 : 1 |
GKS Katowice |
Kolejka 13 (2014-10-18 - 2014-10-19) |
109 |
GKS Katowice |
2 : 1 |
Stomil Olsztyn |
110 |
Dolcan Ząbki |
2 : 2 |
Olimpia Grudziądz |
111 |
Sandecja Nowy Sącz |
2 : 1 |
Chrobry Głogów |
112 |
GKS Tychy |
0 : 1 |
Zagłębie Lubin |
113 |
Arka Gdynia |
1 : 0 |
Pogoń Siedlce |
114 |
Widzew Łódź |
0 : 1 |
Bytovia Bytów |
115 |
Miedź Legnica |
2 : 1 |
Wigry Suwałki |
116 |
Termalica Nieciecza |
0 : 2 |
Wisła Płock |
117 |
Flota Świnoujście |
2 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
Kolejka 14 (2014-10-25 - 2014-10-26) |
118 |
Stomil Olsztyn |
3 : 0 |
Chojniczanka Chojnice |
119 |
Wisła Płock |
2 : 0 |
Flota Świnoujście |
120 |
Wigry Suwałki |
1 : 1 |
Termalica Nieciecza |
121 |
Bytovia Bytów |
2 : 1 |
Miedź Legnica |
122 |
Pogoń Siedlce |
3 : 1 |
Widzew Łódź |
123 |
Zagłębie Lubin |
4 : 0 |
Arka Gdynia |
124 |
Chrobry Głogów |
2 : 1 |
GKS Tychy |
125 |
Olimpia Grudziądz |
4 : 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
126 |
GKS Katowice |
2 : 3 |
Dolcan Ząbki |
Kolejka 15 (2014-11-01 - 2014-11-02) |
127 |
Dolcan Ząbki |
2 : 2 |
Stomil Olsztyn |
128 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 : 0 |
GKS Katowice |
129 |
GKS Tychy |
0 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
130 |
Arka Gdynia |
1 : 0 |
Chrobry Głogów |
131 |
Widzew Łódź |
0 : 3 |
Zagłębie Lubin |
132 |
Miedź Legnica |
1 : 0 |
Pogoń Siedlce |
133 |
Termalica Nieciecza |
1 : 0 |
Bytovia Bytów |
134 |
Flota Świnoujście |
1 : 0 |
Wigry Suwałki |
135 |
Chojniczanka Chojnice |
1 : 1 |
Wisła Płock |
Kolejka 16 (2014-11-08 - 2014-11-09) |
136 |
Stomil Olsztyn |
0 : 3 |
Wisła Płock |
137 |
Wigry Suwałki |
2 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
138 |
Bytovia Bytów |
1 : 1 |
Flota Świnoujście |
139 |
Pogoń Siedlce |
1 : 4 |
Termalica Nieciecza |
140 |
Zagłębie Lubin |
0 : 2 |
Miedź Legnica |
141 |
Chrobry Głogów |
3 : 2 |
Widzew Łódź |
142 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 3 |
Arka Gdynia |
143 |
GKS Katowice |
2 : 0 |
GKS Tychy |
144 |
Dolcan Ząbki |
2 : 2 |
Sandecja Nowy Sącz |
Kolejka 17 (2014-11-15 - 2014-11-16) |
145 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 : 2 |
Stomil Olsztyn |
146 |
GKS Tychy |
1 : 0 |
Dolcan Ząbki |
147 |
Arka Gdynia |
2 : 1 |
GKS Katowice |
148 |
Widzew Łódź |
0 : 3 |
Olimpia Grudziądz |
149 |
Miedź Legnica |
1 : 1 |
Chrobry Głogów |
150 |
Termalica Nieciecza |
1 : 1 |
Zagłębie Lubin |
151 |
Flota Świnoujście |
1 : 1 |
Pogoń Siedlce |
152 |
Chojniczanka Chojnice |
2 : 0 |
Bytovia Bytów |
153 |
Wisła Płock |
1 : 1 |
Wigry Suwałki |
Kolejka 18 (2014-11-22 - 2014-11-23) |
154 |
Stomil Olsztyn |
2 : 2 |
Wigry Suwałki |
155 |
Wisła Płock |
2 : 1 |
Bytovia Bytów |
156 |
Chojniczanka Chojnice |
5 : 0 |
Pogoń Siedlce |
157 |
Flota Świnoujście |
1 : 2 |
Zagłębie Lubin |
158 |
Termalica Nieciecza |
3 : 0 |
Chrobry Głogów |
159 |
Miedź Legnica |
2 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
160 |
Widzew Łódź |
1 : 1 |
GKS Katowice |
161 |
Arka Gdynia |
2 : 1 |
Dolcan Ząbki |
162 |
GKS Tychy |
2 : 7 |
Sandecja Nowy Sącz |
Kolejka 19 (2014-11-29 - 2014-11-29) |
163 |
GKS Tychy |
0 : 1 |
Stomil Olsztyn |
164 |
Sandecja Nowy Sącz |
3 : 1 |
Arka Gdynia |
165 |
Dolcan Ząbki |
2 : 1 |
Widzew Łódź |
166 |
GKS Katowice |
1 : 0 |
Miedź Legnica |
167 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 2 |
Termalica Nieciecza |
168 |
Chrobry Głogów |
0 : 0 |
Flota Świnoujście |
169 |
Zagłębie Lubin |
2 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
170 |
Pogoń Siedlce |
0 : 2 |
Wisła Płock |
171 |
Bytovia Bytów |
2 : 1 |
Wigry Suwałki |
Kolejka 20 (2015-03-07 - 2015-03-08) |
172 |
Stomil Olsztyn |
2 : 0 |
Bytovia Bytów |
173 |
Wigry Suwałki |
2 : 0 |
Pogoń Siedlce |
174 |
Wisła Płock |
0 : 1 |
Zagłębie Lubin |
175 |
Chojniczanka Chojnice |
1 : 1 |
Chrobry Głogów |
176 |
Flota Świnoujście |
1 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
177 |
Termalica Nieciecza |
1 : 0 |
GKS Katowice |
178 |
Miedź Legnica |
0 : 3 |
Dolcan Ząbki |
179 |
Widzew Łódź |
0 : 3 |
Sandecja Nowy Sącz |
180 |
Arka Gdynia |
4 : 0 |
GKS Tychy |
Kolejka 21 (2015-03-14 - 2015-03-15) |
181 |
Arka Gdynia |
4 : 1 |
Stomil Olsztyn |
182 |
GKS Tychy |
1 : 0 |
Widzew Łódź |
183 |
Sandecja Nowy Sącz |
0 : 4 |
Miedź Legnica |
184 |
Dolcan Ząbki |
3 : 1 |
Termalica Nieciecza |
185 |
GKS Katowice |
2 : 1 |
Flota Świnoujście |
186 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 0 |
Chojniczanka Chojnice |
187 |
Chrobry Głogów |
2 : 3 |
Wisła Płock |
188 |
Zagłębie Lubin |
3 : 0 |
Wigry Suwałki |
189 |
Pogoń Siedlce |
0 : 0 |
Bytovia Bytów |
Kolejka 22 (2015-03-21 - 2015-03-22) |
190 |
Stomil Olsztyn |
3 : 2 |
Pogoń Siedlce |
191 |
Bytovia Bytów |
0 : 2 |
Zagłębie Lubin |
192 |
Wigry Suwałki |
1 : 0 |
Chrobry Głogów |
193 |
Wisła Płock |
1 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
194 |
Chojniczanka Chojnice |
1 : 1 |
GKS Katowice |
195 |
Flota Świnoujście |
0 : 1 |
Dolcan Ząbki |
196 |
Termalica Nieciecza |
3 : 0 |
Sandecja Nowy Sącz |
197 |
Miedź Legnica |
2 : 0 |
GKS Tychy |
198 |
Widzew Łódź |
0 : 0 |
Arka Gdynia |
Kolejka 23 (2015-03-28 - 2015-03-29) |
199 |
Stomil Olsztyn |
1 : 3 |
Widzew Łódź |
200 |
Arka Gdynia |
0 : 0 |
Miedź Legnica |
201 |
GKS Tychy |
1 : 0 |
Termalica Nieciecza |
202 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 : 0 |
Flota Świnoujście |
203 |
Dolcan Ząbki |
0 : 3 |
Chojniczanka Chojnice |
204 |
GKS Katowice |
0 : 1 |
Wisła Płock |
205 |
Olimpia Grudziądz |
3 : 1 |
Wigry Suwałki |
206 |
Chrobry Głogów |
0 : 0 |
Bytovia Bytów |
207 |
Zagłębie Lubin |
0 : 0 |
Pogoń Siedlce |
Kolejka 24 (2015-04-04 - 2015-04-04) |
208 |
Stomil Olsztyn |
1 : 4 |
Zagłębie Lubin |
209 |
Pogoń Siedlce |
0 : 2 |
Chrobry Głogów |
210 |
Bytovia Bytów |
0 : 3 |
Olimpia Grudziądz |
211 |
Wigry Suwałki |
2 : 0 |
GKS Katowice |
212 |
Wisła Płock |
1 : 1 |
Dolcan Ząbki |
213 |
Chojniczanka Chojnice |
2 : 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
214 |
Flota Świnoujście |
1 : 0 |
GKS Tychy |
215 |
Termalica Nieciecza |
1 : 1 |
Arka Gdynia |
216 |
Miedź Legnica |
6 : 1 |
Widzew Łódź |
Kolejka 25 (2015-04-11 - 2015-04-12) |
217 |
Miedź Legnica |
1 : 1 |
Stomil Olsztyn |
218 |
Widzew Łódź |
2 : 1 |
Termalica Nieciecza |
219 |
Arka Gdynia |
1 : 0 |
Flota Świnoujście |
220 |
GKS Tychy |
3 : 3 |
Chojniczanka Chojnice |
221 |
Sandecja Nowy Sącz |
0 : 1 |
Wisła Płock |
222 |
Dolcan Ząbki |
0 : 0 |
Wigry Suwałki |
223 |
GKS Katowice |
0 : 0 |
Bytovia Bytów |
224 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 1 |
Pogoń Siedlce |
225 |
Chrobry Głogów |
0 : 0 |
Zagłębie Lubin |
Kolejka 26 (2015-04-18 - 2015-04-19) |
226 |
Stomil Olsztyn |
1 : 1 |
Chrobry Głogów |
227 |
Zagłębie Lubin |
1 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
228 |
Pogoń Siedlce |
1 : 3 |
GKS Katowice |
229 |
Bytovia Bytów |
3 : 2 |
Dolcan Ząbki |
230 |
Wigry Suwałki |
2 : 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
231 |
Wisła Płock |
1 : 0 |
GKS Tychy |
232 |
Chojniczanka Chojnice |
1 : 1 |
Arka Gdynia |
233 |
Flota Świnoujście |
2 : 0 |
Widzew Łódź |
234 |
Termalica Nieciecza |
2 : 1 |
Miedź Legnica |
Kolejka 27 (2015-04-25 - 2015-04-26) |
235 |
Termalica Nieciecza |
3 : 0 |
Stomil Olsztyn |
236 |
Miedź Legnica |
5 : 0 |
Flota Świnoujście |
237 |
Widzew Łódź |
1 : 0 |
Chojniczanka Chojnice |
238 |
Arka Gdynia |
0 : 0 |
Wisła Płock |
239 |
GKS Tychy |
1 : 1 |
Wigry Suwałki |
240 |
Sandecja Nowy Sącz |
0 : 1 |
Bytovia Bytów |
241 |
Dolcan Ząbki |
3 : 1 |
Pogoń Siedlce |
242 |
GKS Katowice |
0 : 5 |
Zagłębie Lubin |
243 |
Olimpia Grudziądz |
2 : 1 |
Chrobry Głogów |
Kolejka 28 (2015-05-02 - 2015-05-03) |
244 |
Stomil Olsztyn |
2 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
245 |
Chrobry Głogów |
1 : 2 |
GKS Katowice |
246 |
Zagłębie Lubin |
2 : 0 |
Dolcan Ząbki |
247 |
Pogoń Siedlce |
1 : 2 |
Sandecja Nowy Sącz |
248 |
Bytovia Bytów |
1 : 1 |
GKS Tychy |
249 |
Wigry Suwałki |
1 : 0 |
Arka Gdynia |
250 |
Wisła Płock |
2 : 1 |
Widzew Łódź |
251 |
Chojniczanka Chojnice |
3 : 0 |
Miedź Legnica |
252 |
Flota Świnoujście |
0 : 2 |
Termalica Nieciecza |
Kolejka 29 (2015-05-09 - 2015-05-10) |
253 |
Flota Świnoujście |
0 : 3 |
Stomil Olsztyn |
254 |
Termalica Nieciecza |
1 : 0 |
Chojniczanka Chojnice |
255 |
Miedź Legnica |
0 : 2 |
Wisła Płock |
256 |
Widzew Łódź |
2 : 2 |
Wigry Suwałki |
257 |
Arka Gdynia |
0 : 1 |
Bytovia Bytów |
258 |
GKS Tychy |
4 : 1 |
Pogoń Siedlce |
259 |
Sandecja Nowy Sącz |
0 : 1 |
Zagłębie Lubin |
260 |
Dolcan Ząbki |
0 : 2 |
Chrobry Głogów |
261 |
GKS Katowice |
3 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
Kolejka 30 (2015-05-16 - 2015-05-17) |
262 |
Stomil Olsztyn |
1 : 0 |
GKS Katowice |
263 |
Olimpia Grudziądz |
2 : 0 |
Dolcan Ząbki |
264 |
Chrobry Głogów |
2 : 0 |
Sandecja Nowy Sącz |
265 |
Zagłębie Lubin |
2 : 0 |
GKS Tychy |
266 |
Pogoń Siedlce |
4 : 4 |
Arka Gdynia |
267 |
Bytovia Bytów |
2 : 0 |
Widzew Łódź |
268 |
Wigry Suwałki |
0 : 0 |
Miedź Legnica |
269 |
Wisła Płock |
1 : 2 |
Termalica Nieciecza |
270 |
Chojniczanka Chojnice |
3 : 0 |
Flota Świnoujście |
Kolejka 31 (2015-05-20 - 2015-05-20) |
271 |
Chojniczanka Chojnice |
4 : 3 |
Stomil Olsztyn |
272 |
Flota Świnoujście |
0 : 3 |
Wisła Płock |
273 |
Termalica Nieciecza |
2 : 0 |
Wigry Suwałki |
274 |
Miedź Legnica |
1 : 0 |
Bytovia Bytów |
275 |
Widzew Łódź |
0 : 2 |
Pogoń Siedlce |
276 |
Arka Gdynia |
0 : 1 |
Zagłębie Lubin |
277 |
GKS Tychy |
1 : 1 |
Chrobry Głogów |
278 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
279 |
Dolcan Ząbki |
2 : 0 |
GKS Katowice |
Kolejka 32 (2015-05-23 - 2015-05-24) |
280 |
Stomil Olsztyn |
1 : 3 |
Dolcan Ząbki |
281 |
GKS Katowice |
3 : 0 |
Sandecja Nowy Sącz |
282 |
Olimpia Grudziądz |
3 : 1 |
GKS Tychy |
283 |
Chrobry Głogów |
0 : 0 |
Arka Gdynia |
284 |
Zagłębie Lubin |
3 : 0 |
Widzew Łódź |
285 |
Pogoń Siedlce |
1 : 0 |
Miedź Legnica |
286 |
Bytovia Bytów |
2 : 3 |
Termalica Nieciecza |
287 |
Wigry Suwałki |
3 : 0 |
Flota Świnoujście |
288 |
Wisła Płock |
1 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
Kolejka 33 (2015-05-30 - 2015-05-30) |
289 |
Wisła Płock |
2 : 2 |
Stomil Olsztyn |
290 |
Chojniczanka Chojnice |
2 : 3 |
Wigry Suwałki |
291 |
Flota Świnoujście |
0 : 3 |
Bytovia Bytów |
292 |
Termalica Nieciecza |
2 : 0 |
Pogoń Siedlce |
293 |
Miedź Legnica |
0 : 1 |
Zagłębie Lubin |
294 |
Widzew Łódź |
1 : 1 |
Chrobry Głogów |
295 |
Arka Gdynia |
0 : 2 |
Olimpia Grudziądz |
296 |
GKS Tychy |
0 : 3 |
GKS Katowice |
297 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 : 1 |
Dolcan Ząbki |
Kolejka 34 (2015-06-06 - 2015-06-06) |
298 |
Stomil Olsztyn |
2 : 2 |
Sandecja Nowy Sącz |
299 |
Dolcan Ząbki |
2 : 1 |
GKS Tychy |
300 |
GKS Katowice |
0 : 0 |
Arka Gdynia |
301 |
Olimpia Grudziądz |
1 : 1 |
Widzew Łódź |
302 |
Chrobry Głogów |
3 : 1 |
Miedź Legnica |
303 |
Zagłębie Lubin |
1 : 1 |
Termalica Nieciecza |
304 |
Pogoń Siedlce |
3 : 0 |
Flota Świnoujście |
305 |
Bytovia Bytów |
0 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
306 |
Wigry Suwałki |
1 : 2 |
Wisła Płock |