Kolejka 1 (2014-08-09 - 2014-08-10) |
1 |
ŁKS Łódź |
1 : 1 |
GKP Targówek |
2 |
Omega Kleszczów |
0 : 1 |
Ursus Warszawa |
3 |
WKS Wieluń |
1 : 4 |
Broń Radom |
4 |
Legia II Warszawa |
0 : 2 |
Pogoń II Siedlce |
5 |
Start Otwock |
4 : 1 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
6 |
Pilica Białobrzegi |
2 : 2 |
Pelikan Łowicz |
7 |
Radomiak Radom |
3 : 1 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
8 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
1 : 1 |
Lechia Tomaszów Maz. |
9 |
Warta Sieradz |
2 : 0 |
Polonia Warszawa |
Kolejka 2 (2014-08-16 - 2014-08-17) |
10 |
GKP Targówek |
2 : 2 |
Polonia Warszawa |
11 |
Lechia Tomaszów Maz. |
3 : 1 |
Warta Sieradz |
12 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
0 : 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
13 |
Pelikan Łowicz |
1 : 2 |
Radomiak Radom |
14 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
2 : 0 |
Pilica Białobrzegi |
15 |
Pogoń II Siedlce |
4 : 2 |
Start Otwock |
16 |
Broń Radom |
1 : 3 |
Legia II Warszawa |
17 |
Ursus Warszawa |
1 : 1 |
WKS Wieluń |
18 |
ŁKS Łódź |
2 : 1 |
Omega Kleszczów |
Kolejka 3 (2014-08-20 - 2014-08-20) |
19 |
Omega Kleszczów |
1 : 1 |
GKP Targówek |
20 |
WKS Wieluń |
3 : 2 |
ŁKS Łódź |
21 |
Legia II Warszawa |
0 : 2 |
Ursus Warszawa |
22 |
Start Otwock |
2 : 1 |
Broń Radom |
23 |
Pilica Białobrzegi |
4 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
24 |
Radomiak Radom |
1 : 0 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
25 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
1 : 0 |
Pelikan Łowicz |
26 |
Warta Sieradz |
3 : 2 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
27 |
Polonia Warszawa |
1 : 1 |
Lechia Tomaszów Maz. |
Kolejka 4 (2014-08-23 - 2014-08-24) |
28 |
GKP Targówek |
2 : 0 |
Lechia Tomaszów Maz. |
29 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
1 : 1 |
Polonia Warszawa |
30 |
Pelikan Łowicz |
2 : 0 |
Warta Sieradz |
31 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
0 : 1 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
32 |
Pogoń II Siedlce |
0 : 0 |
Radomiak Radom |
33 |
Broń Radom |
1 : 1 |
Pilica Białobrzegi |
34 |
Ursus Warszawa |
4 : 2 |
Start Otwock |
35 |
ŁKS Łódź |
2 : 2 |
Legia II Warszawa |
36 |
WKS Wieluń |
1 : 0 |
Omega Kleszczów |
Kolejka 5 (2014-08-30 - 2014-08-31) |
37 |
WKS Wieluń |
2 : 2 |
GKP Targówek |
38 |
Omega Kleszczów |
2 : 0 |
Legia II Warszawa |
39 |
Start Otwock |
0 : 0 |
ŁKS Łódź |
40 |
Pilica Białobrzegi |
0 : 1 |
Ursus Warszawa |
41 |
Radomiak Radom |
4 : 0 |
Broń Radom |
42 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
3 : 0 |
Pogoń II Siedlce |
43 |
Warta Sieradz |
3 : 2 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
44 |
Polonia Warszawa |
1 : 0 |
Pelikan Łowicz |
45 |
Lechia Tomaszów Maz. |
0 : 0 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
Kolejka 6 (2014-09-03 - 2014-09-03) |
46 |
GKP Targówek |
1 : 4 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
47 |
Pelikan Łowicz |
1 : 0 |
Lechia Tomaszów Maz. |
48 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
2 : 1 |
Polonia Warszawa |
49 |
Pogoń II Siedlce |
1 : 0 |
Warta Sieradz |
50 |
Broń Radom |
0 : 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
51 |
Ursus Warszawa |
0 : 1 |
Radomiak Radom |
52 |
ŁKS Łódź |
2 : 1 |
Pilica Białobrzegi |
53 |
Omega Kleszczów |
1 : 3 |
Start Otwock |
54 |
WKS Wieluń |
1 : 4 |
Legia II Warszawa |
Kolejka 7 (2014-09-06 - 2014-09-06) |
55 |
Legia II Warszawa |
2 : 2 |
GKP Targówek |
56 |
Start Otwock |
4 : 2 |
WKS Wieluń |
57 |
Pilica Białobrzegi |
1 : 3 |
Omega Kleszczów |
58 |
Radomiak Radom |
3 : 0 |
ŁKS Łódź |
59 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
0 : 0 |
Ursus Warszawa |
60 |
Warta Sieradz |
0 : 2 |
Broń Radom |
61 |
Polonia Warszawa |
3 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
62 |
Lechia Tomaszów Maz. |
0 : 2 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
63 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
2 : 0 |
Pelikan Łowicz |
Kolejka 8 (2014-09-13 - 2014-09-14) |
64 |
GKP Targówek |
2 : 5 |
Pelikan Łowicz |
65 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
1 : 2 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
66 |
Pogoń II Siedlce |
0 : 3 |
Lechia Tomaszów Maz. |
67 |
Broń Radom |
2 : 1 |
Polonia Warszawa |
68 |
Ursus Warszawa |
1 : 0 |
Warta Sieradz |
69 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
0 : 1 |
ŁKS Łódź |
70 |
Omega Kleszczów |
1 : 2 |
Radomiak Radom |
71 |
WKS Wieluń |
0 : 1 |
Pilica Białobrzegi |
72 |
Legia II Warszawa |
2 : 3 |
Start Otwock |
Kolejka 9 (2014-09-17 - 2014-09-17) |
73 |
Start Otwock |
1 : 1 |
GKP Targówek |
74 |
Pilica Białobrzegi |
1 : 2 |
Legia II Warszawa |
75 |
Radomiak Radom |
1 : 1 |
WKS Wieluń |
76 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
0 : 0 |
Omega Kleszczów |
77 |
Warta Sieradz |
2 : 2 |
ŁKS Łódź |
78 |
Polonia Warszawa |
3 : 1 |
Ursus Warszawa |
79 |
Lechia Tomaszów Maz. |
3 : 2 |
Broń Radom |
80 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
2 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
81 |
Pelikan Łowicz |
0 : 0 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
Kolejka 10 (2014-09-20 - 2014-09-21) |
82 |
GKP Targówek |
0 : 1 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
83 |
Pogoń II Siedlce |
1 : 5 |
Pelikan Łowicz |
84 |
Broń Radom |
8 : 1 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
85 |
Ursus Warszawa |
1 : 1 |
Lechia Tomaszów Maz. |
86 |
ŁKS Łódź |
1 : 1 |
Polonia Warszawa |
87 |
Omega Kleszczów |
1 : 2 |
Warta Sieradz |
88 |
WKS Wieluń |
2 : 2 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
89 |
Legia II Warszawa |
0 : 3 |
Radomiak Radom |
90 |
Start Otwock |
3 : 4 |
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 11 (2014-09-27 - 2014-09-28) |
91 |
Pilica Białobrzegi |
3 : 3 |
GKP Targówek |
92 |
Radomiak Radom |
1 : 0 |
Start Otwock |
93 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
2 : 2 |
Legia II Warszawa |
94 |
Warta Sieradz |
3 : 0 |
WKS Wieluń |
95 |
Polonia Warszawa |
2 : 3 |
Omega Kleszczów |
96 |
Lechia Tomaszów Maz. |
0 : 1 |
ŁKS Łódź |
97 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
1 : 0 |
Ursus Warszawa |
98 |
Pelikan Łowicz |
1 : 1 |
Broń Radom |
99 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
1 : 2 |
Pogoń II Siedlce |
Kolejka 12 (2014-10-04 - 2014-10-05) |
100 |
GKP Targówek |
2 : 0 |
Pogoń II Siedlce |
101 |
Broń Radom |
3 : 0 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
102 |
Ursus Warszawa |
1 : 0 |
Pelikan Łowicz |
103 |
ŁKS Łódź |
2 : 0 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
104 |
Omega Kleszczów |
2 : 1 |
Lechia Tomaszów Maz. |
105 |
WKS Wieluń |
1 : 1 |
Polonia Warszawa |
106 |
Legia II Warszawa |
3 : 0 |
Warta Sieradz |
107 |
Start Otwock |
2 : 5 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
108 |
Pilica Białobrzegi |
2 : 1 |
Radomiak Radom |
Kolejka 13 (2014-10-11 - 2014-10-12) |
109 |
Radomiak Radom |
3 : 0 |
GKP Targówek |
110 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
1 : 1 |
Pilica Białobrzegi |
111 |
Warta Sieradz |
2 : 2 |
Start Otwock |
112 |
Polonia Warszawa |
1 : 2 |
Legia II Warszawa |
113 |
Lechia Tomaszów Maz. |
1 : 2 |
WKS Wieluń |
114 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
1 : 1 |
Omega Kleszczów |
115 |
Pelikan Łowicz |
0 : 0 |
ŁKS Łódź |
116 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
0 : 0 |
Ursus Warszawa |
117 |
Pogoń II Siedlce |
1 : 1 |
Broń Radom |
Kolejka 14 (2014-10-18 - 2014-10-19) |
118 |
GKP Targówek |
1 : 3 |
Broń Radom |
119 |
Ursus Warszawa |
1 : 3 |
Pogoń II Siedlce |
120 |
ŁKS Łódź |
1 : 1 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
121 |
Omega Kleszczów |
1 : 2 |
Pelikan Łowicz |
122 |
WKS Wieluń |
0 : 0 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
123 |
Legia II Warszawa |
0 : 3 |
Lechia Tomaszów Maz. |
124 |
Start Otwock |
3 : 0 |
Polonia Warszawa |
125 |
Pilica Białobrzegi |
2 : 2 |
Warta Sieradz |
126 |
Radomiak Radom |
1 : 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
Kolejka 15 (2014-10-25 - 2014-10-26) |
127 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
0 : 0 |
GKP Targówek |
128 |
Warta Sieradz |
0 : 3 |
Radomiak Radom |
129 |
Polonia Warszawa |
3 : 4 |
Pilica Białobrzegi |
130 |
Lechia Tomaszów Maz. |
1 : 0 |
Start Otwock |
131 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
0 : 1 |
Legia II Warszawa |
132 |
Pelikan Łowicz |
4 : 1 |
WKS Wieluń |
133 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
3 : 3 |
Omega Kleszczów |
134 |
Pogoń II Siedlce |
0 : 1 |
ŁKS Łódź |
135 |
Broń Radom |
0 : 3 |
Ursus Warszawa |
Kolejka 16 (2014-11-08 - 2014-11-09) |
136 |
GKP Targówek |
0 : 7 |
Ursus Warszawa |
137 |
ŁKS Łódź |
1 : 2 |
Broń Radom |
138 |
Omega Kleszczów |
2 : 2 |
Pogoń II Siedlce |
139 |
WKS Wieluń |
1 : 2 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
140 |
Legia II Warszawa |
0 : 1 |
Pelikan Łowicz |
141 |
Start Otwock |
0 : 1 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
142 |
Pilica Białobrzegi |
0 : 0 |
Lechia Tomaszów Maz. |
143 |
Radomiak Radom |
2 : 2 |
Polonia Warszawa |
144 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
3 : 1 |
Warta Sieradz |
Kolejka 17 (2014-11-15 - 2014-11-16) |
145 |
Warta Sieradz |
4 : 1 |
GKP Targówek |
146 |
Polonia Warszawa |
5 : 1 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
147 |
Lechia Tomaszów Maz. |
0 : 2 |
Radomiak Radom |
148 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
0 : 3 |
Pilica Białobrzegi |
149 |
Pelikan Łowicz |
1 : 0 |
Start Otwock |
150 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
1 : 4 |
Legia II Warszawa |
151 |
Pogoń II Siedlce |
5 : 0 |
WKS Wieluń |
152 |
Broń Radom |
3 : 0 |
Omega Kleszczów |
153 |
Ursus Warszawa |
2 : 0 |
ŁKS Łódź |
Kolejka 18 (2015-03-14 - 2015-03-15) |
154 |
GKP Targówek |
0 : 3 |
ŁKS Łódź |
155 |
Ursus Warszawa |
3 : 1 |
Omega Kleszczów |
156 |
Broń Radom |
1 : 2 |
WKS Wieluń |
157 |
Pogoń II Siedlce |
0 : 3 |
Legia II Warszawa |
158 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
6 : 4 |
Start Otwock |
159 |
Pelikan Łowicz |
0 : 0 |
Pilica Białobrzegi |
160 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
1 : 5 |
Radomiak Radom |
161 |
Lechia Tomaszów Maz. |
1 : 1 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
162 |
Polonia Warszawa |
0 : 1 |
Warta Sieradz |
Kolejka 19 (2015-03-21 - 2015-03-22) |
163 |
Polonia Warszawa |
3 : 0 |
GKP Targówek |
164 |
Warta Sieradz |
3 : 0 |
Lechia Tomaszów Maz. |
165 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
1 : 1 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
166 |
Radomiak Radom |
1 : 1 |
Pelikan Łowicz |
167 |
Pilica Białobrzegi |
2 : 2 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
168 |
Start Otwock |
4 : 0 |
Pogoń II Siedlce |
169 |
Legia II Warszawa |
0 : 3 |
Broń Radom |
170 |
WKS Wieluń |
1 : 1 |
Ursus Warszawa |
171 |
Omega Kleszczów |
1 : 1 |
ŁKS Łódź |
Kolejka 20 (2015-03-28 - 2015-03-29) |
172 |
GKP Targówek |
0 : 3 |
Omega Kleszczów |
173 |
ŁKS Łódź |
1 : 0 |
WKS Wieluń |
174 |
Ursus Warszawa |
2 : 0 |
Legia II Warszawa |
175 |
Broń Radom |
2 : 1 |
Start Otwock |
176 |
Pogoń II Siedlce |
3 : 3 |
Pilica Białobrzegi |
177 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
1 : 1 |
Radomiak Radom |
178 |
Pelikan Łowicz |
1 : 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
179 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
1 : 0 |
Warta Sieradz |
180 |
Lechia Tomaszów Maz. |
0 : 2 |
Polonia Warszawa |
Kolejka 21 (2015-04-01 - 2015-04-01) |
181 |
Omega Kleszczów |
1 : 2 |
WKS Wieluń |
182 |
Lechia Tomaszów Maz. |
3 : 0 |
GKP Targówek |
183 |
Polonia Warszawa |
1 : 3 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
184 |
Warta Sieradz |
1 : 2 |
Pelikan Łowicz |
185 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
1 : 3 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
186 |
Radomiak Radom |
4 : 0 |
Pogoń II Siedlce |
187 |
Pilica Białobrzegi |
1 : 1 |
Broń Radom |
188 |
Start Otwock |
2 : 1 |
Ursus Warszawa |
189 |
Legia II Warszawa |
3 : 2 |
ŁKS Łódź |
Kolejka 22 (2015-04-03 - 2015-04-04) |
190 |
Legia II Warszawa |
0 : 1 |
Omega Kleszczów |
191 |
GKP Targówek |
0 : 3 |
WKS Wieluń |
192 |
ŁKS Łódź |
1 : 0 |
Start Otwock |
193 |
Ursus Warszawa |
1 : 1 |
Pilica Białobrzegi |
194 |
Broń Radom |
1 : 1 |
Radomiak Radom |
195 |
Pogoń II Siedlce |
3 : 1 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
196 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
1 : 2 |
Warta Sieradz |
197 |
Pelikan Łowicz |
2 : 2 |
Polonia Warszawa |
198 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
2 : 0 |
Lechia Tomaszów Maz. |
Kolejka 23 (2015-04-11 - 2015-04-12) |
199 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
3 : 0 |
GKP Targówek |
200 |
Lechia Tomaszów Maz. |
2 : 0 |
Pelikan Łowicz |
201 |
Polonia Warszawa |
0 : 2 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
202 |
Warta Sieradz |
2 : 0 |
Pogoń II Siedlce |
203 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
3 : 1 |
Broń Radom |
204 |
Radomiak Radom |
2 : 0 |
Ursus Warszawa |
205 |
Pilica Białobrzegi |
2 : 1 |
ŁKS Łódź |
206 |
Start Otwock |
0 : 2 |
Omega Kleszczów |
207 |
Legia II Warszawa |
0 : 0 |
WKS Wieluń |
Kolejka 24 (2015-04-18 - 2015-04-19) |
208 |
GKP Targówek |
0 : 3 |
Legia II Warszawa |
209 |
WKS Wieluń |
2 : 2 |
Start Otwock |
210 |
Omega Kleszczów |
2 : 0 |
Pilica Białobrzegi |
211 |
ŁKS Łódź |
0 : 0 |
Radomiak Radom |
212 |
Ursus Warszawa |
4 : 1 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
213 |
Broń Radom |
2 : 0 |
Warta Sieradz |
214 |
Pogoń II Siedlce |
0 : 0 |
Polonia Warszawa |
215 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
1 : 1 |
Lechia Tomaszów Maz. |
216 |
Pelikan Łowicz |
2 : 1 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
Kolejka 25 (2015-04-22 - 2015-04-22) |
217 |
ŁKS Łódź |
1 : 2 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
218 |
Pelikan Łowicz |
3 : 0 |
GKP Targówek |
219 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
1 : 1 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
220 |
Lechia Tomaszów Maz. |
2 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
221 |
Polonia Warszawa |
1 : 2 |
Broń Radom |
222 |
Warta Sieradz |
0 : 4 |
Ursus Warszawa |
223 |
Radomiak Radom |
1 : 0 |
Omega Kleszczów |
224 |
Pilica Białobrzegi |
3 : 1 |
WKS Wieluń |
225 |
Start Otwock |
2 : 3 |
Legia II Warszawa |
Kolejka 26 (2015-04-25 - 2015-04-26) |
226 |
GKP Targówek |
0 : 3 |
Start Otwock |
227 |
Legia II Warszawa |
4 : 2 |
Pilica Białobrzegi |
228 |
WKS Wieluń |
1 : 2 |
Radomiak Radom |
229 |
Omega Kleszczów |
2 : 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
230 |
ŁKS Łódź |
3 : 0 |
Warta Sieradz |
231 |
Ursus Warszawa |
1 : 1 |
Polonia Warszawa |
232 |
Broń Radom |
2 : 2 |
Lechia Tomaszów Maz. |
233 |
Pogoń II Siedlce |
1 : 0 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
234 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
0 : 0 |
Pelikan Łowicz |
Kolejka 27 (2015-05-01 - 2015-05-03) |
235 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
3 : 0 |
GKP Targówek |
236 |
Pelikan Łowicz |
1 : 2 |
Pogoń II Siedlce |
237 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
3 : 2 |
Broń Radom |
238 |
Lechia Tomaszów Maz. |
0 : 0 |
Ursus Warszawa |
239 |
Polonia Warszawa |
1 : 2 |
ŁKS Łódź |
240 |
Warta Sieradz |
1 : 0 |
Omega Kleszczów |
241 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
3 : 1 |
WKS Wieluń |
242 |
Radomiak Radom |
1 : 1 |
Legia II Warszawa |
243 |
Pilica Białobrzegi |
2 : 1 |
Start Otwock |
Kolejka 28 (2015-05-06 - 2015-05-06) |
244 |
GKP Targówek |
0 : 3 |
Pilica Białobrzegi |
245 |
Start Otwock |
1 : 3 |
Radomiak Radom |
246 |
Legia II Warszawa |
1 : 1 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
247 |
WKS Wieluń |
4 : 4 |
Warta Sieradz |
248 |
Omega Kleszczów |
1 : 3 |
Polonia Warszawa |
249 |
ŁKS Łódź |
4 : 4 |
Lechia Tomaszów Maz. |
250 |
Ursus Warszawa |
2 : 0 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
251 |
Broń Radom |
2 : 1 |
Pelikan Łowicz |
252 |
Pogoń II Siedlce |
4 : 1 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
Kolejka 29 (2015-05-09 - 2015-05-10) |
253 |
Pogoń II Siedlce |
3 : 0 |
GKP Targówek |
254 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
5 : 2 |
Broń Radom |
255 |
Pelikan Łowicz |
2 : 0 |
Ursus Warszawa |
256 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
0 : 2 |
ŁKS Łódź |
257 |
Lechia Tomaszów Maz. |
4 : 0 |
Omega Kleszczów |
258 |
Polonia Warszawa |
3 : 1 |
WKS Wieluń |
259 |
Warta Sieradz |
2 : 1 |
Legia II Warszawa |
260 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
2 : 0 |
Start Otwock |
261 |
Radomiak Radom |
2 : 1 |
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 30 (2015-05-16 - 2015-05-17) |
262 |
GKP Targówek |
0 : 3 |
Radomiak Radom |
263 |
Pilica Białobrzegi |
2 : 2 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
264 |
Start Otwock |
1 : 2 |
Warta Sieradz |
265 |
Legia II Warszawa |
2 : 3 |
Polonia Warszawa |
266 |
WKS Wieluń |
1 : 0 |
Lechia Tomaszów Maz. |
267 |
Omega Kleszczów |
1 : 1 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
268 |
ŁKS Łódź |
2 : 2 |
Pelikan Łowicz |
269 |
Ursus Warszawa |
1 : 0 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
270 |
Broń Radom |
2 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
Kolejka 31 (2015-05-23 - 2015-05-24) |
271 |
Broń Radom |
3 : 0 |
GKP Targówek |
272 |
Pogoń II Siedlce |
0 : 0 |
Ursus Warszawa |
273 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
0 : 0 |
ŁKS Łódź |
274 |
Pelikan Łowicz |
2 : 1 |
Omega Kleszczów |
275 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
4 : 0 |
WKS Wieluń |
276 |
Lechia Tomaszów Maz. |
5 : 1 |
Legia II Warszawa |
277 |
Polonia Warszawa |
4 : 1 |
Start Otwock |
278 |
Warta Sieradz |
1 : 0 |
Pilica Białobrzegi |
279 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
1 : 0 |
Radomiak Radom |
Kolejka 32 (2015-05-30 - 2015-05-31) |
280 |
GKP Targówek |
0 : 3 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
281 |
Radomiak Radom |
1 : 1 |
Warta Sieradz |
282 |
Pilica Białobrzegi |
1 : 0 |
Polonia Warszawa |
283 |
Start Otwock |
1 : 4 |
Lechia Tomaszów Maz. |
284 |
Legia II Warszawa |
0 : 0 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
285 |
WKS Wieluń |
1 : 0 |
Pelikan Łowicz |
286 |
Omega Kleszczów |
1 : 3 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
287 |
ŁKS Łódź |
4 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
288 |
Ursus Warszawa |
0 : 2 |
Broń Radom |
Kolejka 33 (2015-06-06 - 2015-06-06) |
289 |
Ursus Warszawa |
3 : 0 |
GKP Targówek |
290 |
Broń Radom |
2 : 2 |
ŁKS Łódź |
291 |
Pogoń II Siedlce |
5 : 2 |
Omega Kleszczów |
292 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
3 : 1 |
WKS Wieluń |
293 |
Pelikan Łowicz |
4 : 1 |
Legia II Warszawa |
294 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
1 : 1 |
Start Otwock |
295 |
Lechia Tomaszów Maz. |
1 : 0 |
Pilica Białobrzegi |
296 |
Polonia Warszawa |
0 : 1 |
Radomiak Radom |
297 |
Warta Sieradz |
2 : 2 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
Kolejka 34 (2015-06-10 - 2015-06-10) |
298 |
GKP Targówek |
0 : 3 |
Warta Sieradz |
299 |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
0 : 5 |
Polonia Warszawa |
300 |
Radomiak Radom |
0 : 1 |
Lechia Tomaszów Maz. |
301 |
Pilica Białobrzegi |
0 : 5 |
Świt Nowy Dwór Maz. |
302 |
Start Otwock |
1 : 4 |
Pelikan Łowicz |
303 |
Legia II Warszawa |
1 : 0 |
Pogoń Grodzisk Maz. |
304 |
WKS Wieluń |
2 : 3 |
Pogoń II Siedlce |
305 |
Omega Kleszczów |
1 : 1 |
Broń Radom |
306 |
ŁKS Łódź |
2 : 2 |
Ursus Warszawa |