Kolejka 1 (2014-08-09 - 2014-08-10) |
1 |
Łada Biłgoraj |
4 : 1 |
Orlęta Łuków |
2 |
Włodawianka Włodawa |
2 : 3 |
Opolanin Opole Lub. |
3 |
Górnik II Łęczna |
0 : 0 |
Hetman Zamość |
4 |
Orion Niedrzwica Duża |
3 : 1 |
Czarni Dęblin |
5 |
Powiślak Końskowola |
2 : 3 |
Janowianka Janów Lub. |
6 |
Kryształ Werbkowice |
6 : 0 |
Victoria Żmudź |
7 |
Ruch Ryki |
1 : 2 |
Grom Kąkolewnica |
8 |
Omega Stary Zamość |
1 : 3 |
Lewart Lubartów |
Kolejka 2 (2014-08-14 - 2014-08-14) |
9 |
Omega Stary Zamość |
3 : 0 |
Łada Biłgoraj |
10 |
Lewart Lubartów |
2 : 1 |
Ruch Ryki |
11 |
Grom Kąkolewnica |
0 : 3 |
Kryształ Werbkowice |
12 |
Victoria Żmudź |
5 : 4 |
Powiślak Końskowola |
13 |
Janowianka Janów Lub. |
1 : 1 |
Orion Niedrzwica Duża |
14 |
Czarni Dęblin |
1 : 5 |
Górnik II Łęczna |
15 |
Hetman Zamość |
3 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
16 |
Opolanin Opole Lub. |
3 : 2 |
Orlęta Łuków |
Kolejka 3 (2014-08-16 - 2014-08-17) |
17 |
Łada Biłgoraj |
1 : 1 |
Opolanin Opole Lub. |
18 |
Orlęta Łuków |
1 : 0 |
Hetman Zamość |
19 |
Włodawianka Włodawa |
3 : 4 |
Czarni Dęblin |
20 |
Górnik II Łęczna |
2 : 0 |
Janowianka Janów Lub. |
21 |
Orion Niedrzwica Duża |
4 : 1 |
Victoria Żmudź |
22 |
Powiślak Końskowola |
6 : 2 |
Grom Kąkolewnica |
23 |
Kryształ Werbkowice |
1 : 1 |
Lewart Lubartów |
24 |
Ruch Ryki |
2 : 4 |
Omega Stary Zamość |
Kolejka 4 (2014-08-23 - 2014-08-24) |
25 |
Ruch Ryki |
1 : 1 |
Łada Biłgoraj |
26 |
Omega Stary Zamość |
0 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
27 |
Lewart Lubartów |
1 : 1 |
Powiślak Końskowola |
28 |
Grom Kąkolewnica |
0 : 1 |
Orion Niedrzwica Duża |
29 |
Victoria Żmudź |
2 : 1 |
Górnik II Łęczna |
30 |
Janowianka Janów Lub. |
5 : 2 |
Włodawianka Włodawa |
31 |
Czarni Dęblin |
3 : 0 |
Orlęta Łuków |
32 |
Hetman Zamość |
1 : 1 |
Opolanin Opole Lub. |
Kolejka 5 (2014-08-30 - 2014-08-31) |
33 |
Łada Biłgoraj |
1 : 1 |
Hetman Zamość |
34 |
Opolanin Opole Lub. |
0 : 5 |
Czarni Dęblin |
35 |
Orlęta Łuków |
1 : 1 |
Janowianka Janów Lub. |
36 |
Włodawianka Włodawa |
0 : 3 |
Victoria Żmudź |
37 |
Górnik II Łęczna |
3 : 1 |
Grom Kąkolewnica |
38 |
Orion Niedrzwica Duża |
2 : 2 |
Lewart Lubartów |
39 |
Powiślak Końskowola |
1 : 0 |
Omega Stary Zamość |
40 |
Kryształ Werbkowice |
4 : 1 |
Ruch Ryki |
Kolejka 6 (2014-09-06 - 2014-09-07) |
41 |
Kryształ Werbkowice |
1 : 1 |
Łada Biłgoraj |
42 |
Ruch Ryki |
1 : 7 |
Powiślak Końskowola |
43 |
Omega Stary Zamość |
1 : 0 |
Orion Niedrzwica Duża |
44 |
Lewart Lubartów |
1 : 0 |
Górnik II Łęczna |
45 |
Grom Kąkolewnica |
0 : 7 |
Włodawianka Włodawa |
46 |
Victoria Żmudź |
2 : 1 |
Orlęta Łuków |
47 |
Janowianka Janów Lub. |
0 : 1 |
Opolanin Opole Lub. |
48 |
Czarni Dęblin |
0 : 0 |
Hetman Zamość |
Kolejka 7 (2014-09-13 - 2014-09-14) |
49 |
Łada Biłgoraj |
0 : 0 |
Czarni Dęblin |
50 |
Hetman Zamość |
1 : 2 |
Janowianka Janów Lub. |
51 |
Opolanin Opole Lub. |
1 : 1 |
Victoria Żmudź |
52 |
Orlęta Łuków |
4 : 1 |
Grom Kąkolewnica |
53 |
Włodawianka Włodawa |
0 : 2 |
Lewart Lubartów |
54 |
Górnik II Łęczna |
2 : 0 |
Omega Stary Zamość |
55 |
Orion Niedrzwica Duża |
1 : 3 |
Ruch Ryki |
56 |
Powiślak Końskowola |
0 : 0 |
Kryształ Werbkowice |
Kolejka 8 (2014-09-20 - 2014-09-21) |
57 |
Powiślak Końskowola |
2 : 0 |
Łada Biłgoraj |
58 |
Kryształ Werbkowice |
2 : 1 |
Orion Niedrzwica Duża |
59 |
Ruch Ryki |
1 : 1 |
Górnik II Łęczna |
60 |
Omega Stary Zamość |
2 : 0 |
Włodawianka Włodawa |
61 |
Lewart Lubartów |
0 : 0 |
Orlęta Łuków |
62 |
Opolanin Opole Lub. |
2 : 0 |
Grom Kąkolewnica |
63 |
Victoria Żmudź |
1 : 5 |
Hetman Zamość |
64 |
Janowianka Janów Lub. |
1 : 1 |
Czarni Dęblin |
Kolejka 9 (2014-09-27 - 2014-09-28) |
65 |
Łada Biłgoraj |
0 : 4 |
Janowianka Janów Lub. |
66 |
Czarni Dęblin |
3 : 1 |
Victoria Żmudź |
67 |
Hetman Zamość |
2 : 0 |
Grom Kąkolewnica |
68 |
Opolanin Opole Lub. |
0 : 3 |
Lewart Lubartów |
69 |
Orlęta Łuków |
2 : 1 |
Omega Stary Zamość |
70 |
Włodawianka Włodawa |
6 : 0 |
Ruch Ryki |
71 |
Górnik II Łęczna |
3 : 0 |
Kryształ Werbkowice |
72 |
Orion Niedrzwica Duża |
3 : 2 |
Powiślak Końskowola |
Kolejka 10 (2014-10-04 - 2014-10-05) |
73 |
Orion Niedrzwica Duża |
0 : 0 |
Łada Biłgoraj |
74 |
Powiślak Końskowola |
2 : 1 |
Górnik II Łęczna |
75 |
Kryształ Werbkowice |
2 : 3 |
Włodawianka Włodawa |
76 |
Ruch Ryki |
2 : 1 |
Orlęta Łuków |
77 |
Omega Stary Zamość |
2 : 0 |
Opolanin Opole Lub. |
78 |
Lewart Lubartów |
0 : 1 |
Hetman Zamość |
79 |
Grom Kąkolewnica |
1 : 3 |
Czarni Dęblin |
80 |
Victoria Żmudź |
6 : 0 |
Janowianka Janów Lub. |
Kolejka 11 (2014-10-11 - 2014-10-12) |
81 |
Łada Biłgoraj |
0 : 2 |
Victoria Żmudź |
82 |
Janowianka Janów Lub. |
1 : 1 |
Grom Kąkolewnica |
83 |
Czarni Dęblin |
1 : 0 |
Lewart Lubartów |
84 |
Hetman Zamość |
2 : 1 |
Omega Stary Zamość |
85 |
Opolanin Opole Lub. |
3 : 1 |
Ruch Ryki |
86 |
Orlęta Łuków |
1 : 0 |
Kryształ Werbkowice |
87 |
Włodawianka Włodawa |
0 : 5 |
Powiślak Końskowola |
88 |
Górnik II Łęczna |
1 : 3 |
Orion Niedrzwica Duża |
Kolejka 12 (2014-10-18 - 2014-10-19) |
89 |
Górnik II Łęczna |
2 : 2 |
Łada Biłgoraj |
90 |
Orion Niedrzwica Duża |
2 : 4 |
Włodawianka Włodawa |
91 |
Powiślak Końskowola |
1 : 2 |
Orlęta Łuków |
92 |
Kryształ Werbkowice |
3 : 1 |
Opolanin Opole Lub. |
93 |
Ruch Ryki |
1 : 4 |
Hetman Zamość |
94 |
Omega Stary Zamość |
2 : 2 |
Czarni Dęblin |
95 |
Lewart Lubartów |
3 : 1 |
Janowianka Janów Lub. |
96 |
Grom Kąkolewnica |
1 : 3 |
Victoria Żmudź |
Kolejka 13 (2014-10-25 - 2014-10-26) |
97 |
Łada Biłgoraj |
2 : 2 |
Grom Kąkolewnica |
98 |
Victoria Żmudź |
2 : 2 |
Lewart Lubartów |
99 |
Janowianka Janów Lub. |
1 : 1 |
Omega Stary Zamość |
100 |
Czarni Dęblin |
2 : 0 |
Ruch Ryki |
101 |
Hetman Zamość |
5 : 2 |
Kryształ Werbkowice |
102 |
Opolanin Opole Lub. |
0 : 1 |
Powiślak Końskowola |
103 |
Orlęta Łuków |
1 : 0 |
Orion Niedrzwica Duża |
104 |
Włodawianka Włodawa |
0 : 2 |
Górnik II Łęczna |
Kolejka 14 (2014-11-02 - 2014-11-02) |
105 |
Włodawianka Włodawa |
3 : 1 |
Łada Biłgoraj |
106 |
Górnik II Łęczna |
0 : 2 |
Orlęta Łuków |
107 |
Orion Niedrzwica Duża |
2 : 0 |
Opolanin Opole Lub. |
108 |
Powiślak Końskowola |
1 : 0 |
Hetman Zamość |
109 |
Kryształ Werbkowice |
2 : 2 |
Czarni Dęblin |
110 |
Ruch Ryki |
2 : 4 |
Janowianka Janów Lub. |
111 |
Omega Stary Zamość |
1 : 0 |
Victoria Żmudź |
112 |
Lewart Lubartów |
3 : 0 |
Grom Kąkolewnica |
Kolejka 15 (2014-11-08 - 2014-11-09) |
113 |
Łada Biłgoraj |
2 : 1 |
Lewart Lubartów |
114 |
Grom Kąkolewnica |
1 : 2 |
Omega Stary Zamość |
115 |
Victoria Żmudź |
0 : 0 |
Ruch Ryki |
116 |
Janowianka Janów Lub. |
1 : 0 |
Kryształ Werbkowice |
117 |
Czarni Dęblin |
1 : 1 |
Powiślak Końskowola |
118 |
Hetman Zamość |
1 : 0 |
Orion Niedrzwica Duża |
119 |
Opolanin Opole Lub. |
3 : 1 |
Górnik II Łęczna |
120 |
Orlęta Łuków |
3 : 0 |
Włodawianka Włodawa |
Kolejka 16 (2015-03-21 - 2015-03-22) |
121 |
Orlęta Łuków |
2 : 0 |
Łada Biłgoraj |
122 |
Opolanin Opole Lub. |
1 : 2 |
Włodawianka Włodawa |
123 |
Hetman Zamość |
0 : 3 |
Górnik II Łęczna |
124 |
Czarni Dęblin |
1 : 1 |
Orion Niedrzwica Duża |
125 |
Janowianka Janów Lub. |
1 : 1 |
Powiślak Końskowola |
126 |
Victoria Żmudź |
0 : 0 |
Kryształ Werbkowice |
127 |
Grom Kąkolewnica |
0 : 2 |
Ruch Ryki |
128 |
Lewart Lubartów |
1 : 0 |
Omega Stary Zamość |
Kolejka 17 (2015-03-28 - 2015-03-29) |
129 |
Łada Biłgoraj |
0 : 0 |
Omega Stary Zamość |
130 |
Ruch Ryki |
4 : 0 |
Lewart Lubartów |
131 |
Kryształ Werbkowice |
2 : 1 |
Grom Kąkolewnica |
132 |
Powiślak Końskowola |
2 : 0 |
Victoria Żmudź |
133 |
Orion Niedrzwica Duża |
1 : 2 |
Janowianka Janów Lub. |
134 |
Górnik II Łęczna |
4 : 1 |
Czarni Dęblin |
135 |
Włodawianka Włodawa |
1 : 4 |
Hetman Zamość |
136 |
Orlęta Łuków |
0 : 0 |
Opolanin Opole Lub. |
Kolejka 18 (2015-04-04 - 2015-04-04) |
137 |
Opolanin Opole Lub. |
0 : 0 |
Łada Biłgoraj |
138 |
Hetman Zamość |
0 : 1 |
Orlęta Łuków |
139 |
Czarni Dęblin |
3 : 2 |
Włodawianka Włodawa |
140 |
Janowianka Janów Lub. |
1 : 2 |
Górnik II Łęczna |
141 |
Victoria Żmudź |
0 : 3 |
Orion Niedrzwica Duża |
142 |
Grom Kąkolewnica |
0 : 1 |
Powiślak Końskowola |
143 |
Lewart Lubartów |
0 : 0 |
Kryształ Werbkowice |
144 |
Omega Stary Zamość |
0 : 2 |
Ruch Ryki |
Kolejka 19 (2015-04-11 - 2015-04-12) |
145 |
Łada Biłgoraj |
2 : 1 |
Ruch Ryki |
146 |
Kryształ Werbkowice |
1 : 0 |
Omega Stary Zamość |
147 |
Powiślak Końskowola |
0 : 1 |
Lewart Lubartów |
148 |
Orion Niedrzwica Duża |
5 : 0 |
Grom Kąkolewnica |
149 |
Górnik II Łęczna |
5 : 0 |
Victoria Żmudź |
150 |
Włodawianka Włodawa |
1 : 0 |
Janowianka Janów Lub. |
151 |
Orlęta Łuków |
5 : 1 |
Czarni Dęblin |
152 |
Opolanin Opole Lub. |
0 : 3 |
Hetman Zamość |
Kolejka 20 (2015-04-18 - 2015-04-19) |
153 |
Hetman Zamość |
2 : 3 |
Łada Biłgoraj |
154 |
Czarni Dęblin |
0 : 3 |
Opolanin Opole Lub. |
155 |
Janowianka Janów Lub. |
1 : 0 |
Orlęta Łuków |
156 |
Victoria Żmudź |
1 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
157 |
Grom Kąkolewnica |
0 : 3 |
Górnik II Łęczna |
158 |
Lewart Lubartów |
4 : 0 |
Orion Niedrzwica Duża |
159 |
Omega Stary Zamość |
1 : 2 |
Powiślak Końskowola |
160 |
Ruch Ryki |
0 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
Kolejka 21 (2015-04-25 - 2015-04-26) |
161 |
Łada Biłgoraj |
1 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
162 |
Powiślak Końskowola |
3 : 3 |
Ruch Ryki |
163 |
Orion Niedrzwica Duża |
2 : 1 |
Omega Stary Zamość |
164 |
Górnik II Łęczna |
0 : 3 |
Lewart Lubartów |
165 |
Włodawianka Włodawa |
1 : 0 |
Grom Kąkolewnica |
166 |
Orlęta Łuków |
2 : 0 |
Victoria Żmudź |
167 |
Opolanin Opole Lub. |
0 : 0 |
Janowianka Janów Lub. |
168 |
Hetman Zamość |
7 : 2 |
Czarni Dęblin |
Kolejka 22 (2015-04-30 - 2015-04-30) |
169 |
Czarni Dęblin |
0 : 3 |
Łada Biłgoraj |
170 |
Janowianka Janów Lub. |
0 : 0 |
Hetman Zamość |
171 |
Victoria Żmudź |
3 : 1 |
Opolanin Opole Lub. |
172 |
Grom Kąkolewnica |
1 : 0 |
Orlęta Łuków |
173 |
Lewart Lubartów |
0 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
174 |
Omega Stary Zamość |
0 : 6 |
Górnik II Łęczna |
175 |
Ruch Ryki |
1 : 2 |
Orion Niedrzwica Duża |
176 |
Kryształ Werbkowice |
0 : 1 |
Powiślak Końskowola |
Kolejka 23 (2015-05-03 - 2015-05-03) |
177 |
Grom Kąkolewnica |
1 : 0 |
Opolanin Opole Lub. |
178 |
Łada Biłgoraj |
0 : 1 |
Powiślak Końskowola |
179 |
Orion Niedrzwica Duża |
4 : 0 |
Kryształ Werbkowice |
180 |
Górnik II Łęczna |
5 : 1 |
Ruch Ryki |
181 |
Włodawianka Włodawa |
5 : 1 |
Omega Stary Zamość |
182 |
Orlęta Łuków |
1 : 1 |
Lewart Lubartów |
183 |
Hetman Zamość |
3 : 0 |
Victoria Żmudź |
184 |
Czarni Dęblin |
1 : 3 |
Janowianka Janów Lub. |
Kolejka 24 (2015-05-09 - 2015-05-10) |
185 |
Janowianka Janów Lub. |
1 : 0 |
Łada Biłgoraj |
186 |
Victoria Żmudź |
3 : 0 |
Czarni Dęblin |
187 |
Grom Kąkolewnica |
1 : 1 |
Hetman Zamość |
188 |
Lewart Lubartów |
4 : 0 |
Opolanin Opole Lub. |
189 |
Omega Stary Zamość |
1 : 1 |
Orlęta Łuków |
190 |
Ruch Ryki |
6 : 1 |
Włodawianka Włodawa |
191 |
Kryształ Werbkowice |
1 : 0 |
Górnik II Łęczna |
192 |
Powiślak Końskowola |
1 : 1 |
Orion Niedrzwica Duża |
Kolejka 25 (2015-05-16 - 2015-05-17) |
193 |
Łada Biłgoraj |
1 : 2 |
Orion Niedrzwica Duża |
194 |
Górnik II Łęczna |
2 : 0 |
Powiślak Końskowola |
195 |
Włodawianka Włodawa |
1 : 2 |
Kryształ Werbkowice |
196 |
Orlęta Łuków |
2 : 0 |
Ruch Ryki |
197 |
Opolanin Opole Lub. |
4 : 0 |
Omega Stary Zamość |
198 |
Hetman Zamość |
6 : 0 |
Lewart Lubartów |
199 |
Czarni Dęblin |
0 : 2 |
Grom Kąkolewnica |
200 |
Janowianka Janów Lub. |
0 : 3 |
Victoria Żmudź |
Kolejka 26 (2015-05-23 - 2015-05-24) |
201 |
Victoria Żmudź |
1 : 3 |
Łada Biłgoraj |
202 |
Grom Kąkolewnica |
0 : 3 |
Janowianka Janów Lub. |
203 |
Lewart Lubartów |
5 : 1 |
Czarni Dęblin |
204 |
Omega Stary Zamość |
0 : 2 |
Hetman Zamość |
205 |
Ruch Ryki |
1 : 3 |
Opolanin Opole Lub. |
206 |
Kryształ Werbkowice |
2 : 1 |
Orlęta Łuków |
207 |
Powiślak Końskowola |
2 : 4 |
Włodawianka Włodawa |
208 |
Orion Niedrzwica Duża |
3 : 5 |
Górnik II Łęczna |
Kolejka 27 (2015-05-30 - 2015-05-31) |
209 |
Łada Biłgoraj |
6 : 0 |
Górnik II Łęczna |
210 |
Włodawianka Włodawa |
1 : 2 |
Orion Niedrzwica Duża |
211 |
Orlęta Łuków |
2 : 1 |
Powiślak Końskowola |
212 |
Opolanin Opole Lub. |
1 : 0 |
Kryształ Werbkowice |
213 |
Hetman Zamość |
4 : 0 |
Ruch Ryki |
214 |
Czarni Dęblin |
2 : 0 |
Omega Stary Zamość |
215 |
Janowianka Janów Lub. |
1 : 3 |
Lewart Lubartów |
216 |
Victoria Żmudź |
1 : 0 |
Grom Kąkolewnica |
Kolejka 28 (2015-06-03 - 2015-06-03) |
217 |
Grom Kąkolewnica |
2 : 0 |
Łada Biłgoraj |
218 |
Lewart Lubartów |
3 : 0 |
Victoria Żmudź |
219 |
Omega Stary Zamość |
0 : 0 |
Janowianka Janów Lub. |
220 |
Ruch Ryki |
3 : 2 |
Czarni Dęblin |
221 |
Kryształ Werbkowice |
1 : 1 |
Hetman Zamość |
222 |
Powiślak Końskowola |
2 : 2 |
Opolanin Opole Lub. |
223 |
Orion Niedrzwica Duża |
1 : 2 |
Orlęta Łuków |
224 |
Górnik II Łęczna |
0 : 4 |
Włodawianka Włodawa |
Kolejka 29 (2015-06-06 - 2015-06-07) |
225 |
Łada Biłgoraj |
1 : 2 |
Włodawianka Włodawa |
226 |
Orlęta Łuków |
0 : 2 |
Górnik II Łęczna |
227 |
Opolanin Opole Lub. |
1 : 1 |
Orion Niedrzwica Duża |
228 |
Hetman Zamość |
1 : 3 |
Powiślak Końskowola |
229 |
Czarni Dęblin |
0 : 1 |
Kryształ Werbkowice |
230 |
Janowianka Janów Lub. |
3 : 1 |
Ruch Ryki |
231 |
Victoria Żmudź |
0 : 2 |
Omega Stary Zamość |
232 |
Grom Kąkolewnica |
0 : 0 |
Lewart Lubartów |
Kolejka 30 (2015-06-13 - 2015-06-13) |
233 |
Lewart Lubartów |
1 : 0 |
Łada Biłgoraj |
234 |
Omega Stary Zamość |
1 : 2 |
Grom Kąkolewnica |
235 |
Ruch Ryki |
1 : 3 |
Victoria Żmudź |
236 |
Kryształ Werbkowice |
1 : 1 |
Janowianka Janów Lub. |
237 |
Powiślak Końskowola |
2 : 1 |
Czarni Dęblin |
238 |
Orion Niedrzwica Duża |
0 : 0 |
Hetman Zamość |
239 |
Górnik II Łęczna |
1 : 3 |
Opolanin Opole Lub. |
240 |
Włodawianka Włodawa |
3 : 0 |
Orlęta Łuków |